به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

چگونه بارسایی شدید؟!
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
سلام.

این تاپیک با دخترای آبی ادغام شد و از این به بعد شما می تونید هر خاطره ای که از شکست، باخت یا پیروزی یا هر چیز دیگه ای که درباره خودتون دارید یا از بارسا به یاد دارید رو بنویسید.

لطفا نظم تایپیک رو حفظ کنید و در مورد ارسال ها اگر نظری دارید اینجا عنوان کنید.

موفق باشید.

۲۴ خرداد ۱۳۹۱
پاسخ به: پسرایی از جنس آبی اناری!
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
اولین خاطره من از بارسا مربوط میشه به زمانی که کلاس اول یا دوم ابتدایی بودم. حدود 1 سال قبل از جام جهانی 98 بود که بازی بارسا - رئال رو از برنامه "جُنگ ورزش" دیدم. مطمئن نیستم ولی فکر کنم بازی سوپر کاپ اسپانیا سال 97 بود.
تیم سفید پوش تو اون بازی به حدی خوش شانسی آورد و به حدی داور به نفعش گرفت که ازش متنفر شدم.
و برعکس تیم آبی و اناری خیلی بدشانسی می آورد، همش توپاشون یا به تیر میخورد یا میلیمتری به بیرون میرفت. داور هم که بصورت فاجعه آمیزی به ضررشون می گرفت. همش دلم میخواست گل بزنن و به حقشون برسن.
اون بازی بارسا یکی از بهترین بازی هایی بود که از یه تیم دیدم. هیچوقت یادم نمیره تو اون بازی بارسا چقدر موقعیت گل ایجاد کرد. ریوالدو هم واقعا اون بازی فوق العاده بود. از همون بازی طرفدار بارسلونا شدم.
اون بازی تو نیوکمپ بود و آخرش هم بارسا 2-1 برد که فکر کنم هر 2 تا گل رو هم ریوالدو زد. هرچند که بازی برگشت رو رئال 4-1 برد.

پ.ن: یه توضیح هم در مورد برنامه جنگ ورزش بدم.
اون زمان مثل الان فوتبال اروپا رو پخش مستقیم نمی کردن. یه برنامه بود به اسم جنگ ورزش که حدود ساعت 9 شب پخش میشد. (یادم نیست چند روز در هفته پخش میشد)
همونطور که گفتم پخش مستقیم نبود و میومدن فوتبال ها رو ضبط می کردن فقط گلها رو پخش می کردن. یا اگه بازی مهمی بود، لحظات حساس رو هم پخش می کردن (مثل همین بازی بارسا - رئال که گفتم). بعد میومدن کل گلهای به ثمر رسیده تو اون هفته رو پخش می کردن. بیشتر هم رو لیگ آلمان زوم می کردن. البته سعی می کردن به بقیه لیگ های مهم هم بپردازن.
گاهی اوقات هم بعضی بازیهای خاص رو کامل پخش می کردن. (البته اگه می تونستن گیر بیارن) مثلا یادمه یه بار بازی یوونتوس - میلان رو نیمه اولش رو پخش کردن که یوونتوس 1-0 جلو بود، نیمه اول که تموم شد، مجری اومد یه چیزایی سر هم کرد که نمی تونیم بقیه بازی رو پخش کنیم، بعدش هم گفت بازی 3-1 به نفع یوونتوس تموم شده
کلا یه جوری بود که هرچی گیر میاوردن، ضبط می کردن و برای ملت پخش می کردن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو
حدودای سال 2002 بود که تازه از فوتبال خوشم میومد و فوتبال آلمان رو به شدت دنبال میکردم تو سال 2002 تو فینال برزیل و آلمان باهم بازی داشتن اونجا بود که رونی رو دیدم و عاشق فوتبالش شدم
از اون روزا گذشت و من هم همینطور از اخبار فوتبال بایرن رو دنبال میکردم که تو یه خبر گفت بارسلون تنها تیمی هست که اسپانسر نمیگیره و لباسش رو مثل پرچمش میدونه از همون خبر علاقم به بارسلون بیشتر شد قبلش هم میدونستم رونالدینهو تو بارساست و علاقم بیشتر شد
داییم یکی از بارسایی های 6 آتیشه بود و هست یه شب که رفتم خونشون مسی هم اولین بازیش رو انجام داده بود و خودش رو خیلی خوب نشون داد و حدود 18 سال هم بیشتر نداشت و من به شدت عاشق مسی شدم علاقم هم به حدی بود که وقتی پلیستیشن بازی میکردیم اول میرفتم مسی رو میساختم و یه اسکیل نرمال بهش میدادم و بازی میکردم

۲۷ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
منم خانواده مون بارسایی زیاد داشت، ولی خودم عملا از بعد زا جام جهانی 2002 و اومدن رونالدینهو از پاری سنت جرمن به بارسا بارسایی شدم.

از فرم دهنش و موهاش خوشم میومد.

فکر کنم ابتدایی هم که بودم یه سال تیممون جام رمضان قهرمان شده بود، اون سال بهمون پیراهن بارسا دادن.

اهل خالی بندی نیستم بگم از فلسفه فوتبالش خوشم اومد و بازیش چشمم رو گرفت.
بخاطر رونالدینهو بارسایی شدم.
سال هواداری دو آتیشه شدن منم سال بعدش بود که بارسا سوم شد و دستمال های سفید تو نیوکمپ بلند کردن.
از حرکتاشون خوشم اومد.
همون سال که ویارئال دوم شد.

الان 10 ساله بارسایی ام،و پشیمون نیستم.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۷ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۷
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
خب؛
منم مثل هر پسر نرمالِ دیگه ای از بچگی عاشق فوتبال بودم!اون وقتا که اول ابتدایی بودم فقط رونالدو و زیدان رو میشناختم! اونم عکساشون رو روی کارت های فوتبالی دیده بودم.
راستش از همون اول هم اهل فوتبال دیدن نبودم که بگم بازی ه بارسا رو دیدم و خوشم اومد!من دورادور اخبار جام جهانی رو دنبال میکردم.در این حد که مثلاً برزیل-آلمان اومدن فینال. یا اینکه برزیل بازیکنانی به نام رونالدینهو ، رونالدو، کارلوس و ریوالدو داره.
البته مارسل دزایی و ترزگه رو هم میشناختم. اون بازیشون مقابل دانمارک تو مرحله گروهی که 2-0 باختن رو هم یادمه.
از اصل دور نشیم ؛
فهمیدم کارلوس و رونالدو اومدن رئال مادرید و رونالدینیو رفته بارسا.
من یه رفیق داشتم با هم فوتبال بازی میکردیم.معمولاً هم دروازه خالی ها رو گل نمیکرد.
من بازی م بدک نبود ؛ در حد خودم خوب بودم!
اون میگفت من رونالدو ئم من میگفتم من رونالدینیو ئم.
فکر کنم اول راهنمایی بودم که با یه دوسته دیگه م با هم میرفتیم مدرسه!
اون طرفدار کارلوس و رئال بود ؛ من طرفدار رونالدینیو و بارسا!
جالبه تا اون موقع بازیای بارسا رو ندیده بودم.
اون سالی که بارسا تو سانتیاگو 3-0 رئال رو برد دیدم.
همون بازی ای که رونی دوتا گل زیبا زد.
گرچه بازی ه برگشت 4-2 باختیم ولی من عاشق رونی و بارسا شده بودم.
از مدل موی والدز هم خوشم میومد.
بازی ه چلسی - بارسا سال 2004 بود که برای اولین بار اینیستا رو دیدم.
گزارشگر اسم اینیستا و یه بازیکن دیگه رو گفت و گفت این بازیکنان محصول خود بارسا هستن.
وقتی رونالدینیو افت کرد من حس بدی نسبت به مسی داشتم.
چون پنالتی ها رو میدادن اون بزنه و رونالدینیو دیگه همه کاره ی بارسا نبود.
دیگه وقتی رونی رفت من گشتم و نیمه ی خودمو تو بارسا پیدا کردم.
بازیکنی که هم کمتر طرفدار داره و هم سبک بازیش عالی ه.
اینجوری بود که بارسایی شدم.

۲۷ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
از وقتی که فهمیدم توپ چیه فوتبال بازی کردم هر جایی که میشد فوتبال بازی میکردم مخصوصا تو اتاقم
اولین تیم خارجی که شیفته بازیش شدم یووه افسانه ای بود که دقیقا یادمه که ‏5‏ یا ‏6‏ سالم بود از تلویزیون بازیهای یووه رو میدیم
عاشق داویدز دل پیرو بوفون ندود بودم و هر جا که کارت میفروختن کارتای یووه رو میگرفتم و کل اتاقمو پر کردم از پوسترشون تا اینکه دیگه کم کم افت کردن
داستان بارسایی شدنم این بود که عاشق رونی بودم و واسه بازی های جام رمضان اول راهنمایی بود که رفتم برا تیم لباس بارسا بگیرم از شانس ما لباس رونی سایز من نداشت و فروشنده بم گفت چرا لباس مسی نمیگیری گفتم رونی یه چیز دیگس گفت نه الان مسی از اونم بهتره تعجب کردم چون مسی رو نمیشناختم گفتم باشه بده یادمه لباس ‏19‏ مسی بود که هنوز دارمش چون کلی باش خاطره دارم
از اون زمان به بعد از طریق تلویزیون و روزنامه دنبال مسی افتادم و تا تونستم ازش عکس جمع کردم و عاشقش شدم ‏
دقیقا از دوم راهنمایی بازی های بارسا رو تا جایی که میتونستم میدیدم ولی دیگه از وقتی پپ کبیر اومد بارسا تا الان تقریبا همه ی بازی های بارسا رو دیدم و تا دلتون بخواد با دو ریالیا بحث کردم اصن یه جورایی عاشق اینم که حالشونو بگیرم دیگه حالا هر جور شده اشکال نداره

۲۸ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
چه عجب یکی برا ما پسرا ارزش قاعل شد

من که فکر کنم همه بدونن چجوری آبی اناری شدم

من اول عاشق داوید ویا بود و بارسلون رو هم دوست داشتم

بعد از اینکه جونم اومد تو بارسا منم شدم طرفدار پروپاقرص بارسا

توی چمپیونز لیگ فصل 2008-2009 از مرحله ی یک هشتم بازی های بارسا رو پیگیری میکردم

و تا الانم طرفدار بارسا موندم و میمونم

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
من تاریخاشو دقیق یادم نیست ولی سعی میکنم یه جوری بگم دیگه.
یادش به خیر راهنمایی که بودیم عشق یووه بودم.
خیلی دوسش میداشتم، نخ سوزن بوفن و الکسی.
هیچوقت یادم نمیره زامبروتا، کامورانزی، ترزگه، کاناوارو، ندود و ...

همون زمان یه نیم نگاهی هم به رئال داشتم.
چیه خب همه ستاره ها رو خریده بود منم که زیاد نمیدونستم چی به چیه فقط بازیکنا رو میشناختم.
ولی فقط به عشق زیزو این نیم نگاهه هم بودا، فکر بد نکنید.
ولی به جون خودم هنوزم بابت این موضوع شرمنده ام.

راستشو بخواید نمیدونم چی شد که عاشق بارسا شدم.
بازیا رو میدیدم ولی اولین بازیی که کامل تو خاطرم مونده به عنوان هوادار رسمی دیدم بازی بارسا آرسنال بود تو فینال لیگ قهرمانان.

واااااااااااااااای هنوزم گل بلتی رو یادمه.
شب تا صبح از ذوقم خوابم نبرد.

از همون اول هم عاشق مسی بودم.
نمیدونم چی شد مهر این بشر نشست تو دل من.
همون موقع که شماره 30 میپوشید، کلا همه پیرهناشم داشتم تا 3 سال پیش که پیرهن شماره 30 ش رو که اولین پیرن بارسا بود که خریده بودم تو اساس کشی گم شد.
ولی از همون اول من به همه میگفتم این یه اعجوبه ای میشه بعضیا میگفتن چرت نگو بعضیا میگفتن بگو.

بعدشم که یواش یواش فلسفه باشگاه و علاقه ی بیشتر و از این حرفا.

در کل بازم به خاطر اون نیم نگاهه از خودم شرمنده ام.
ببخشید دوستان.

۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Carles_Puyol
پیام: ۶,۴۶۱
عضویت از: ۲۱ خرداد ۱۳۹۰
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲̲̲͡͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
گروه:
- کاربران عضو
کلاس اول راهنمایی بودم،استعداد خودمو تو فوتبال کشف کردم...رفتم کلاس دوم.
تا قبل از اون سال من فقط درباره تیمای ایرانی اطلاعات داشتم...بعدش دیدم یه چیزایی بچه ها میگن،بحث سر ال کلاسیکو واینا بود.
هی میدیم میگن رئال و بارسا.من به یکی از دوستام گفتم بحث سر چیه؟!گفت مگه خبر نداری؟!گفتم نه.
گفت اینا 2 تا تیم قوی تو لالیگا هستن اسم یکیش رئال مادریده اسم یکیش بارسلونا...اینا با هم هر فصل جنگ دارن سر اول شدن وطرفدارای 2 آتیشه زیادی دارن.
خلاصه کلی گفت و من به نظرم جالب رسید...رفتم تاریخچه جفتشونو خوندم...دیدم که چه بازیکنان معروفی تو هر دوتا تیم بودن وهستن... .اینو هم نمیشد معیار قرارداد...باید بازیشونو میدیدم.
رفتم گلاشونو که تو ال کلاسیکو ها زدن نگاه کردم...اولش نظرم رفت به رئال جذب شد...بعدش دیدم نه...از مسی خوشم اومد رفتم تو گروه بارسایی ها.
اولاش که میرفتم تو جمعشون واقعا نمیدونستم چی دارن میگن...پس سکوت اختیار میکردم.
تا شد سال سوم(بهترین سال تحصیلی واسه من).تو همون سال دیگه همه بازیای هردوتا تیمو نگاه میکردم...بعد تو بحثا شرکت میکردم...دیگه سکوت بس بود ...میبستمشون به توپ.
سال اول هم که به این سایت برخورد کردمعضو شدم والان هم در خدمت شما هستم.

من هوادار 2 آتیشه بارسا شدم به 2 تا دلیل:

1- بازی عالیشون.
2- مسی .

بعدشم کم کم با بقیشون آشنا شدم....

حالا هم اصلا پشیمون نیستم...افتخار میکنم که طرفدار این تیم رویایی هستم تیمی که الان همه تیمای مطرح دنیا دارن جلوش لنگ میندازن.

امضاء
پسر آبی اناری پوش کاتالان.

۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: amin.messi.10
پیام: ۶۷۷
عضویت از: ۱۱ فروردین ۱۳۹۰
از: تبریز
طرفدار:
- مسی
- کرایوف
- اسپانیا.آرژانتین
- هیچکدام
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
والا سالش دقیقا یادم نمیاد اما تا سال چهارم پنجم عاشق استقلال بودم اما الان حالم ازش بهم میخوره
تا اینکه روزی دیدم داییم داره تو مهمونی خودشو میکشه که بارسا فوق العادس
منم از داییم پرسیدم که بارسا کی بازی داره اونم بهم گفت....
نشستم بازیشو دیدم....
دیدم داییم الکی خودشو به خاطر بارسا نمیکشت...قشنگ بازی میکرد....
بعد یواش یواش دیگه کاملا عاشق بارسا شدم....بعدشم که بازی مسی رو دیدم مخصوصا گلش تو بازی با ختافه عاشقش شدم و اونو تو بازی فوتبال الگوم قرار دادم
.
واقعا عشق به بارسا یه عشق واقعیه که هیچوقت نمیتونم مثل اونو تو عمرم تجربه کنم....
.
ممنون که جایی رو برا این خاطرات اختصاص دادین....و یه قدردانی خاص از خاله خانوم میکنم که واقعا زحمت میکشن

بر اساس بررسی پزشکان خون من قرمز نیست بلکه ابی و اناری است.
۴ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۳۹۲ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۴۷ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۱۲۴ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۶۰۶ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۱۵ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۵۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۷ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۷ کاربر آنلاین است. (۹۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!