به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: صندلی داغ
نام کاربری: koorosh_eshghebarsa
پیام: ۵۲۳
عضویت از: ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
از: shiraz
گروه:
- کاربران عضو
نمی شناسمش . یعنی اینکه سوابق کاریش را من ازش اطلاعی نداشتم هر چی هم درباره اش می دونم مربوط به همین چند هفته است .
امیدوارم که علت انتخابش قیمت ارزونترش نباشه . و آرزو می کنم مثه برانکو ماده نباشه و جرات اینو داشته باشه که نزاره بازیکن سالاری حرف اول تیم ملی رابزنه . البته قیافه اش که اینو نشون می ده .
در ضمن فکر کنم مربی که تو پرتغال و پورتو کار کرده باشه توانایی این را داره که تیم ملی را از این وضعیت نجات ده . کاشکی این کارشناسا و مربیای خائن داخلی به جای اینکه زیر آبش را بزنن بهش کمک کنند تا تیم را از این وضعیت نجات بده .

only barca
۷ دی ۱۳۸۶
مهمان_مهمان
آزادی چی هست؟
بهایی که برای به دست آوردنش حاضرید بپردازید چه طور؟
خودتون رو آزاد می دونید؟
هدف زندگی ما آدم ها چی هست؟
هدف خودتون چه قدر با این هدف هم خونی داره؟

۷ دی ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

یادمان حوا نوشته:
آزادی چی هست؟
بهایی که برای به دست آوردنش حاضرید بپردازید چه طور؟
خودتون رو آزاد می دونید؟
هدف زندگی ما آدم ها چی هست؟
هدف خودتون چه قدر با این هدف هم خونی داره؟

1- آزادی را من نمی تونم تعریف کنم چون آزادی یک کلان واژه است و بهتره برای دونستم تعریفه آزادی کتاب اریک فروم را درباره آزادی بخونی اما اعتقاده شخصیم ایناست:
اول بگم آزادی , عدالت و حق انتخاب بزرگترین دروغ بشریت هستند .
از آنجایی که انسانها در کومون و دسته های اجتماعی زندگی می کنند باید یه سری چیزا را رعایت کنند که در قالب قوانین باشه . وجود قوانین نقض کننده آزادی فردی و تضمین کننده آزادی اجتماعی است و توجه داشته باشیم که آزادی اجتماعی تابعی است از مجموع آزادیهای فردی . و بشر چون در حصار اجتماعی بودن برای رسیدن به منافع دیگر قرار گرفته است برای پاسخگویی به نیاز آزادی طلبیش به دنبال حد اکثر کردن مطلوبیت آزادی اجتماعی است . (اگه بخواهم بیشتر بازش کنم فکر کنم تا یکسال باید تایپ کنم و خودم هم نفهمم که چی می خواهم بگم.)
2- من به دنبال هر چیزی هستم که تام و مطلق باشه و از یه طرف هم نمی خواهم چیزی را از کسی بدزدم یا بگیرم بنابراین آزادی برام آنچنان مهم نیست چون محافظه کار و میانه رو نیستم . در ضمن تعریف جامعه ما از آزادی یه تعریف سطحی و ابلهانه (سعید گیر ندیا ) می باشه که ما پوسته حیوانی آزادی را به عنوان نماد آزادی می شناسیم و درباره هسته آزادی هم
3- نمی دونم شما آدم ها چه اهدافی دارید (چون من تو این دنیا تعداد آدمی که دیدم از انگشتهای یه دستم هم کمتره ). اگه منظورت ما حیوونهایی که انسان نامیده شده ایم باشه . باید بگم هدف هممون پر کردن بستر های آخورامون با کثافتهای اعمال حیونیمونه و تزئین این لایه های ضخیم کثافت با استفاده از لایه نازکی از کلمات و توجیه های زیبا و انسان فریب هست که سره خودمون و احمقهایی مثه خودمون را شیره بمالیم . مثلاً هدفمون سرکیسه کردن مملکتمونه و بعد آنچنان مقدسش می کنیم که انگار تمامه دنیا را ما نجات دادیم (من هم جزء انسانهام پس لطفاً گیر ندید )
4- من هم انسانم و هنوز آدم نشده ام ولی دوست دارم وقتی میمیرم آدم شده باشم .
در آخر هم باید بگم من اعتقادات خودم را گفتم و اصلاًٌ هم نمی گم که درسته یا غلته

only barca
۷ دی ۱۳۸۶
نام کاربری: FCMostafakarami
پیام: ۱,۲۱۷
عضویت از: ۷ مهر ۱۳۸۶
از: شابدل
گروه:
- کاربران عضو
معلومه دل پری داری کوروش
لااقل یه بلا نسبت میگفتی ، همه رو حیوون کردی رفت!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ دی ۱۳۸۶
مهمان_مهمان
چه دیدگاه بد بینانه ای!
با همین دیدگاه به همه ی دور و بریاتون نگاه می کنید؟
تا حالا به کسی اعتماد محض کردید؟
گفتید که اعتقادات خودتون رو گفتید و نمی گید که درسته یا غلطه، یعنی مهم نیست براتون که باورهای درستی داشته باشید؟

۷ دی ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

مصطفی کرمی نوشته:
معلومه دل پری داری کوروش
لااقل یه بلا نسبت میگفتی ، همه رو حیوون کردی رفت!

همه می تونند جزء همون 5 تا باشند
بنابراین بلانسبت لازم نبود

only barca
۷ دی ۱۳۸۶
مهمان_مهمان
ببخشید، آخه خیلی عجیب بود برام.
آقا کوروش از شما هم عذر می خوام، خیلی تند رفتم.

۷ دی ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

یادمان حوا نوشته:
چه دیدگاه بد بینانه ای!
با همین دیدگاه به همه ی دور و بریاتون نگاه می کنید؟
تا حالا به کسی اعتماد محض کردید؟
گفتید که اعتقادات خودتون رو گفتید و نیم گید که درسته یا غلطه، یعنی مهم نیست براتون که باورهای درستی داشته باشید؟

اولاً دیدگاهه من همینیه که هست نمی تونم کاریش کنم
1- یعنی شما با دیده دیگه ای نگاه می کنید . همه مون در هاله ای از بی اعتمادی هستیم و این به خاطر تجربیاتمونه . من موقعی که به سنه تو بودم خیلی آرمانی فکر می کردم . یه کم بیشتر بازش می کنم :
یه تئوری روانشناسی داریم که مگه انسانها x یا y هستند انسانهای x کسانی هستند که اعتقاد دارند ذات بشر سیاه و خرابه و ذاتاً مثلاً دزدیم و .....
و انسانهای y کسانی هستند که اعتقاد دارند انسانها به ذاته سفید هستند و شرایط انسانها را خراب می کنه .
به نظر من هیچ کس y کامل نیست و همه ما در یک نقطه از طیف پیوسته بین سیاهی و سفیدی هستیم (دیدگاه منطق فازی به جای منطق ارسطویی) من گرایشایتام منو به سمته بی اعتمادی سوق می ده . هیچ کدوم از ما نمی آیم 100 میلیون پول را تو ایستگاه مترو بزاریم و یه ساعته بعد بیایم و برداریمش .
2-آره شده و اون هم مواقعی بوده که یا ناچار بودم و یا مساله عاطفی بوده که منطق حاکم نبوده .
3- برام مهمه باورهای درست داشته باشم من اونو گفتم چون نمی خواهم کسی را مجبور به تغییر نگرش کنم و من مسئولیتی در قبال صحت آنها ندارم و هر کس می تونه به اونها فکر کنه . اگه یکی نظری داشته باشه که از اعتقاده من بهتر باشه حتماً می پذیرم به شرطی که با من منطقه من جور باشه . اصولاً آدم خشک عقیده ای نیستم .

only barca
۷ دی ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

Nima Azimzadeh نوشته:
كوروش خيلي تند رفتي.
منبر داغ رو هم رد كردي.
خواهشن جنجال سازي نكن.

عزیزم سوال کردن جواب دادم دوست داشتی می گفتم من به تمامه بر و بچ دزد هم اعتماد کامل دارم . داداش همینی که هست
بعدش هم این تاپیک جنجالسازی نداره چون هر هفته فقط یه نفر صحبت می کنه .
بعدش هم من از جنجال و حاشیه به شدت استقبال می کنم ولی فکر نکنم حاشیه سازی کرده باشم

پ . ن : من تا امروز بیشتر نیستم و خیلی سوالاتون کم بود .

only barca
۸ دی ۱۳۸۶
نام کاربری: Blaugrana.ForEvEr
پیام: ۵,۶۲۴
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۶
از: قزوین
طرفدار:
- ژاوي.مسي
- مارادونا.ريوالدو
- پرسپوليس
- اسپانيا
- كريم باقري
- پپ گوارديولا
- افشين قطبي
گروه:
- کاربران عضو
خوب خوب خوب نوبت کوروش هم تموم شد چه زود گذشت
........
خوب از فردا اگه گفتید نوبت کیه ؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
.
.
.
نویت سعید سعید خودمون (رئیس سایت ) امید وارم سوال های خوبی بکنید و از وقت خیلی خیلی طا دانش کلی رو از سعید یاد بگیرید چون واقعا باید تحسینش کنم سعید وافعا باهوشی چون تو دانشگا ه شریف درس میخونی واقعا باهوشی چون رتبه ی 114 کنکور رو اوردی

۹ دی ۱۳۸۶

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۲,۰۸۸ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۸,۶۶۸ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۳۹ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۷۴ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۰۹۳ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۶۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۵۴۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۳۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۲ کاربر آنلاین است. (۱۶۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!