به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان اروپا
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل- یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ، معتقد است کار کردن در سانتیاگو برنابئو به دلیل فشار زیادی که روی مربی است، بسیار دشوار است.

این مربی آلمانی در فصل 98-1997 هدایت رئال را برعهده داشت و با این تیم قهرمان چمپیونزلیگ شد اما به دلیل عدم نتیجه گیری در لالیگا، از این تیم اخراج شد.

او در گفتگو با ساکرنت گفت:" کار کردن در رئال مادرید برای طولانی مدت دشوار است. در این تیم همیشه باید پیروز شوید؛ هجومی بازی کنید و رسانه های محلی را راضی نگه دارید و روابط خوبی با رئیس باشگاه داشته باشید.

توقعات زیادی در این تیم وجود دارد و وقتی چهارم شدیم، من تاوانش را پرداخت کردم."

هاینکس در مورد دیدار پیش روی تیمش با رئال گفت:" این دیدار برای من یک فرصت برای گرفتن انتقام نیست. من از اینکه یک فصل سرمربی رئال بودم، به خودم افتخار می کنم و خوش شانس بودم که با این تیم قهرمان چمپیونزلیگ شدم.

طبیعتا تاراحت شدم از اینکه دیدار فینال چمپیونزلیگ مقابل یوونتوس آخرین دیداری بود که روی نیمکت رئال نشستم اما فوتبال همین است."

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۹ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل- دیدیه دروگبا، مهاجم باتجربه چلسی، آماده است تا به تیمش در رسیدن به فینال چمپیونزلیگ کمک کند .

این ستاره ساحل عاجی در دیدار جنجالی سه فصل قبل دو تیم در استمفوردبریج به دلیل اعتراض شدید به داور با محرومیت مواجه شد اما مطمئن است که تیمش این بار می تواند حریف کاتالانی را پشت سر بگذارد.

او در گفتگو با نشریه سان گفت:" از آخرین باری که مقابل بارسا قرار گرفتیم، چیزهای زیادی تغییر کرده است. اما اشتیاق ما برای پیروزی مقابل آنها همچنان به قوت خود باقی است.

من به چلسی آمده ام تا در چنین دیدارهایی بازی کنم. چنین بازی هایی همیشه من را هیجان زده می کند. من از دیدارهایی که بار بارسا انجام دادیم، خاطرات زیادی دارم؛ هم خوب و هم بد. این دیدار 50-50 است و ما کاملا برای این دیدار آماده هستیم.

ما در چلسی در هر فصل به دنبال رسیدن به قهرمانی هستیم. فصل گذشته برای ما بد بود زیرا هیچ جامی به دست نیاوردیم و امیدوارم این فصل شرایط متفاوت باشد."

منبع

۲۹ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل- کارل هاینکس رومنیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ، در آستانه دیدار تیمش مقابل رئال در نیمه نهایی چمپیونزلیگ، تیم حریف را یک گردوی سخت توصیف کرد.

دو تیم در دیدار رفت امشب مقابل هم قرار خواهند گرفت و رومنیگه رئال را در سطح مدافع عنوان قهرمانی، بارسا، می داند.

او در گفتگو با نشریه مارکا گفت:" دیدار مقابل رئال بسیار دشوار خواهد بود. ما باید مقابل یکی از دو تیم برتر دنیا قرار بگیریم؛ آنها صدرنشین لیگ در قدرتمندترین فوتبال اروپا هستند.

مورینیو ستاره های زیاد و یک تیم فوق العاده در اختیار دارد. آنها گردویی هستند که به سختی می شکنند."

بسیار فینال این فصل چمپیونزلیگ را یک دیدار کاملا اسپانیایی می دانند اما رومنیگه امیدوار است تیمش حریف بارسا در فینال آلیانس آره نا باشد.

" همه اسپانیایی ها رویای ال کلاسیکوی اسپانیایی دارند اما ما با دو بازی خوب می توانیم به فینال برسیم."

منبع

۲۹ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل- اتمار هتسفلد، سرمربی سابق بایرن مونیخ، معتقد است این تیم می تواند مانند سال 2001 قهرمان چمپیونزلیگ شود.

دو تیم امشب در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ مقابل هم قرار خواهند گرفت و هیتسفلد معتقد است دیدار نزدیکی خواهد بود اما بایرن را تیم فینالیست می داند.

او در گفتگو با آبن سایتونگ گفت:" تمرکز اصلی بایرن در این فصل رسیدن به فینال چمپیونزلیگ در مونیخ است. من شباهت هایی بین این تیم و تیم سال 2001 که قهرمان چمیپونزلیگ شد، می بینم."

سرمربی فعلی تیم ملی سوئیس تقریبا مطمئن است که بایرن قهرمانی در بوندس لیگا را از دست داده اما این تیم را قهرمان احتمالی جام حذفی آلمان می داند.

" بایرن احتمالا یک یا دو جام به دست خواهد آورد. من احساس می کنم بایرنی ها وقتی عقب می افتند، آسیب پذیر می شوند. آنها از نظر عصبی شرایط پایداری ندارند. این مسئله تردیدهایی ایجاد کرده است. بازی در چمپیونزلیگ دشوار است اما دو بازی در پیش است."

منبع

۲۹ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل- میشائیل بالاک، هافبک سابق چلسی، اعلام کرد هنوز شکست این تیم مقابل بارسا در سال 2009 و حذف از لیگ قهرمانان در مرحله نیمه نهایی، دردناک ترین شکست دوران حرفه ای اش محسوب می شود.

در فصل 08-2009، دو تیم بارسا و چلسی در مرحله نیمه نهایی رقابت های چمپیونزلیگ مقابل هم قرار گرفتند و بعد از تساوی بدون گل در دیدار رفت، دو تیم در استمفوردبریج به مصاف هم رفتند. در این دیدار چلسی تا دقایق پایانی از حریف پیش بود اما گل اینیستا آبی و اناری ها را راهی فینال رم کرد.

در آن دیدار آبی ها اعتقاد داشتند داور بازی در چند صحنه مهم به ضرر آنها سوت زده است.

بالاک در گفتگو با نشریه تایمز گفت:" من در طول دوران حرفه ای ام لحظات بدی را سپری کردم اما شکست چلسی مقابل بارسا در فصل 09-2008 دردناک ترین شکست من بود.

خیلی از بازیکنان چلسی هم چنین احساسی دارند اما فکر نمی کنند آنها در دیدار پیش رو با بارسا به دنبال انتقام گرفتن باشند.

هنوز باورم نمی شود ما آن دیدار را به دلیل گل خورده در خانه حریف از دست داده باشیم. ما در سال 2009 تیم قوی تری نسبت به سال پیش از آن که به فینال چمپیونزلیگ رسیدیم، داشتیم و من مطمئن بودم که می توانستیم در آن سال قهرمان شویم."

منبع

۲۹ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل- مارتینس دمیچلیس، مدافع آرژانتینی مالاگا، معتقد است رئال و بارسا یک سر و گردن بالاتر از سایر تیم های دنیا هستند اما بایرن را سومین تیم برتر دنیا می داند.

بایرنی ها امشب در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ میزبان رئال خواهند بود و مدافع سابق باواریایی ها که 7 سال برای این تیم بازی کرد، این دیدار را برخورد دو تیم قدرتمند می داند و امیدوار است هم تیمی های سابقش در این دیدار پیروز شوند.

او در گفتگو با نشریه مارکا گفت:" موافقم که بارسا و رئال یک سر و گردن بالاتر از بقیه هستند اما بایرن در بین سه تیم برتر دنیای فوتبال قرار دارد.

بایرن باشگاه بسیار بزرگی هستند اما همه مانند یک خانواده هستند.

من ریاکار نیستم. طبیعی است که دوست دارم بایرنی ها پیروز شوند. من یک بایرنی هستم و می دانم که آنها اشتیاق زیادی برای رسیدن به فینال دارند زیرا دیدار فینال در آلیانس آره نا برگزار خواهد شد و همچنین به خاطر شکست در فینال سال 2010."

منبع

۲۹ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل- ورزشگاه آلیانس آرنای شهر مونیخ امشب میزبان دیدار بزرگی است؛ مصاف دو تیم رئال مادرید و بایرن. البته این بزرگترین بازی این فصل آلیانس آرنا نیست. این ورزشگاه حدود یک ماه دیگر، میزبان بزرگترین رویداد باشگاهی اروپا در یک سال اخیر خواهد بود؛ فینال لیگ قهرمانان اروپا

این فینال روز 19 می برگزار می شود و شاید برایتان جالب باشد که نگاه هرچند کوتاهی به این ورزگشاه و امکانات آن بیندازید

برای تماشای این گزارش اینجا کلیک کنید

منبع

۲۹ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل - پیش از نیمه نهایی لیگ قهرمانان، اولی هوینس رئیس باشگاه بایرن مونیخ مادریدی ها را سورپرایز کرد. او با بازگشت به دوران بازیگری خود خبر از علاقه باشگاه رئال برای جذب خود داد و گفت:" سال 1974 از باشگاه رئال پیشنهاد داشتم ولی در 22 سالگی ترجیح دادم در بایرن بمانم."

به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از بیلد؛ هوینس ادامه می دهد:" این در حالی بود که من در اسپانیا تنها نبودم پل برایتنر پیشنهاد رئال را پذیرفت و گونتر نتزر نیز در آن زمان در رئال بازی می کرد. این یک افتخار بزرگ بود که رئال برای جذبم علاقه مند بود."

او همچنین در مورد بازی فردا شب بایرن گفت:" رئال در حال حاضر از تیم کهکشانی سال های گذشته که زیدان و فیگو را داشت قوی تر است. آن تیم یک سوپر تیم بود اما تنها دو سال توانست خود را در سطح بالا حفظ کند. مورینیو یک تیم بزرگ را شکل داده است اما هنوز هم رئال احترام ویژه ای برای بایرن قائل است و ما هم همینطور برای آنها."

۲۹ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: messiiiiiiiii
پیام: ۱,۶۲۸
عضویت از: ۲۶ آذر ۱۳۸۹
از: خوزستان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو -مارادونا
- استقلال بزرگ
- اسپانیا
- مجیدی لنگ سوراخ کن
- گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
سایت یوفا:قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا
2012/13 UEFA Champions League group stage

Group A
FC Porto (POR)
FC Dynamo Kyiv (UKR)
Paris Saint-Germain FC (FRA)
GNK Dinamo Zagreb (CRO)

Group B
Arsenal FC (ENG)
FC Schalke 04 (GER)
Olympiacos FC (GRE)
Montpellier Hérault (FRA)

Group C
AC Milan (ITA)
FC Zenit St Petersburg (RUS)
RSC Anderlecht (BEL)
Málaga CF (ESP)

Group D
Real Madrid CF (ESP)
Manchester City FC (ENG)
AFC Ajax (NED)
Borussia Dortmund (GER)

Group E
Chelsea FC (ENG)
FC Shakhtar Donetsk (UKR)
Juventus (ITA)
FC Nordsjælland (DEN)

Group F
FC Bayern München (GER)
Valencia CF (ESP)
LOSC Lille (FRA)
FC BATE Borisov (BLR)

Group G
FC Barcelona (ESP)
SL Benfica (POR)
FC Spartak Moskva (RUS)
Celtic FC (SCO)

Group H
Manchester United FC (ENG)
SC Braga (POR)
Galatasaray AŞ (TUR)
CFR 1907 Cluj (ROU)

۹ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اینم فارسیش.

گروه A: پورتو، دينامو کيف، پاري سن ژرمن، دينامو زاگرب

گروه B: آرسنال، شالکه، المپياکوس، مون‌پليه

گروه C: ميلان، زنيت، اندرلشت، مالاگا

گروه D: رئال مادريد، منچسترسيتي، آژاکس، بروسيا دورتموند

گروه E: چلسي، شاختار دونتسک، يوونتوس، نوردسيلاند

گروه F: بايرن مونيخ، والنسيا، ليل، باته بوريسوف

گروه G: بارسلونا، بنفيکا، اسپارتاک مسکو، سلتيک

گروه H: منچستريونايتد، براگا، گالاتاسراي، کلوژ

CATALUNYA is not Spain
۱۰ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۰۲۶ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۲۳ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۰۱۷ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۰۵۲ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۵۳۴ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۳۳ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۶ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۱۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۵ کاربر آنلاین است. (۱۱۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!