به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: x5_memco
پیام: ۸۳
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
گروه:
- كاربران بلاک شده
خطاب به آقای حامد : در مورد تیکه اول حرفت باید بگم بازم جای خوشحالی داره که حرفهام واسه یه نفر خنده داره ! در مورد پست هات اظهار نظری نمیکنم چون ممکنه بهت بربخوره !
در مورد بقیه حرفهات هم که هیچ پایه و اساسی ندارن فقط باید به جملاتی که ونگر گفت فکر کنی :
" .

" چه چیزی به شما تضمین می دهد که اگر جای دیگر بروید جام ها را برنده خواهید شد؟؟

بزرگترین افتخار برای یک کاپیتان این است که به باشگاه خود متعهد باشد و جام ها را برای باشگاهش به ارمغان اورد. چه بازیکن هر زمان باشگاه خود را تغییر و چه در یک فصل جامی بدست نیاورد و جایی نرود، در هر دو حالت ناکام است. باور دارم کیفیت اصلی در زندگی ورزشی این است که به باشگاه خود متعهد باشید و وقتی کارها آنطور که انتظار دارید پیش نمی رود به جایی دیگر نروید.

سسک فابرگاس در این فصل در 22 بازی از 38 بازی لیگ حضور داشته و ما از او انتظار داریم حداقل 30 بازی از 38 بازی را انجام دهد. این مساله موجب تفاوت عظیمی در کارایی فصل آینده ما نیز خواهد شد."

" مطبوعات اسپانیایی سالهاست در این مورد حرف می زنند. باید برایتان روشن کنم که فابرگاس هنوز یک توپچی است، برای مدتی طولانی."

فقط میمونه تیکه آخر حرفهات که فعلا جوابت رو نمیدم چون چندتا مترجم استخدام کردم که برام ترجمش کنن

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در مورد بقیه حرفهات هم که هیچ پایه و اساسی ندارن فقط باید به جملاتی که ونگر گفت فکر کنی : " . " چه چیزی به شما تضمین می دهد که اگر جای دیگر بروید جام ها را برنده خواهید شد؟؟ بزرگترین افتخار برای یک کاپیتان این است که به باشگاه خود متعهد باشد و جام ها را برای باشگاهش به ارمغان اورد. چه بازیکن هر زمان باشگاه خود را تغییر و چه در یک فصل جامی بدست نیاورد و جایی نرود، در هر دو حالت ناکام است. باور دارم کیفیت اصلی در زندگی ورزشی این است که به باشگاه خود متعهد باشید و وقتی کارها آنطور که انتظار دارید پیش نمی رود به جایی دیگر نروید. سسک فابرگاس در این فصل در 22 بازی از 38 بازی لیگ حضور داشته و ما از او انتظار داریم حداقل 30 بازی از 38 بازی را انجام دهد. این مساله موجب تفاوت عظیمی در کارایی فصل آینده ما نیز خواهد شد." " مطبوعات اسپانیایی سالهاست در این مورد حرف می زنند. باید برایتان روشن کنم که فابرگاس هنوز یک توپچی است، برای مدتی طولانی."

جالب اینجاست که ونگر سیاست های خودش در نگه داشتن فابرگاس رو تا الان گردن رسانه های کاتالانی انداخته!!!!

ولی این باید بهت بگم سسک اگر نمیخواست بیاد و مشکلی هم با ونگر سر انتقالش نداشت خودش تا الان 10 بار گفته بود که قصد رفتن نداره!!!

اما الان دقیقا برعکسه همیشه دم از رفتن میزنه 3 سال هست داریم مذاکره میکنیم همیشه هم مذاکرات خوب پیش میره اما باز هم این ونگره که میاد جلوی انتقال فابرگاس رو میگیره!!! پارسال دیگه اوج کاراش بود

امسال هم همین شده سسک با بارسا مذاکره کرده حتی ونگر هم گفته بود تیاگو یا بویان رو به عنوان بخشی از قرارداد میخواد برای فروش سسک ، این رو که حتما خودت خواندی؟ اما بعد از 2 روز باز میاد مصاحبه میکنه و میگه سسک رو نمیده این یعنی این ادم حتی بازیکن خودش رو هم به مسخره گرفته!

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: LIONEL_ESHGHI
پیام: ۴۹۶
عضویت از: ۱۰ آذر ۱۳۸۹
از: الـبــرز - کـــرج
طرفدار:
- لـــیـونـل مــســـی
- یـوهـان کـرویـف - مــارادونـا
- پـرسـپـولـیـس
- آرژانــتــیــن
- عـلــیـــ.... کــریـمـیـــ....
- جوزپ گواردیولا - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ونگر نمیخواست بذاره بره و بارها هم اعلام کرد هلب رو میخواد . اما هلب پافشاری کرد گفت میخوام برم (یادش بخیر 100 تا مصاحبه بعد از این انتقال انجام داد و گفت غلط کردم ! ) باشگاه هم نمیخواست بفروشتش تا جایی که وکیلش گفت اگه آرسنال اجازه خروج نده ما با توجه به قوانین یوفا بقیه قراردادش رو میخریم و در اینصورت آرسنال نصف پولی که بارسا میده هم گیرش نمیاد ! باشگاه هم دید بازیکن دلش با تیم نیست فروختش !

اشتباه بارسلونا در این بودش که فکر کرد هلب ستاره بزرگیه! باید اینو در نظر میگرفتند که آرسنال و بازیکناش درمقابل بارسلونا یه تیم کاملاً معمولیه لذا الکساندر هلب هم در مقابل بازیکنان بارسلونا یه بازیکن کاملاً معمولی بود ولی این بازیکن معمولی در آرسنال ستاره این تیم بود.

نقل قول
در ضمن درمورد کسایی که میگن سسک اشتباه کرده و دزدیده شده و ... باید بگم تروخدا سایلنت باشید . اولا همه مثل شما Trophy hunter نیستن بعد سال 2009 یهو طرفدار 100 ساله بارسا بشن . دوما سسک سال 2003 از تیم 6 لالیگا اومد تیم 2 بهترین لیگ جهان همون سال هم همون تیم بدون شکست قهرمان لیگ شد . پس فکر کنم حرفی نمونه

خدای من! بچّه اگه میخوای حرف بزنی حدّاقل یه حرفی بزن که ارزش داشته باشه! بیجهت وقتمو پای نوشته هات گذاشتم.
اوّلاً اینکه در مورد فابرگاس حقیقت اینه که دوست نداره در تیمی بازی کنه که بی ارزش ترین جام انگلیسو که جام اتّحادیش هستشو نتونه بدست بیاره چه برسه به اینکه قهرمانی در لیگ انگلیس و لیگ قهرمانانو تجربه کنه. اگه آرسنال در فصل آینده هم قهرمان نشه 7ساله که لذّت قهرمانی تو دلشون میمونه. (خدا کنه با این وضعی که آرسنال داره قهرمان همین جام اتّحادیهء بی ارزش بشه و دلشون خوش باشه. گناه دارن بیچاره ها) ثانیاً اینکه فابرگاس دوست داره به بارسلونا بیاد و صریحاً اعلام کرده که میخواد به کشور و تیم محبوبش برگرده. سایت گل هم بارها اعلام کرده حالا من باید بگردم دنبال لینکش؟؟؟؟ سعی کن کمی آپدیت باشی درضمن حامد زحمت کشیده و لینکهای معتبرشو گذاشته. ثالثاً اینکه سسک فابرگاس در سال 2004 به آرسنال رفت نه اینکه در سال 2003 به آرسنال بیاد.
در مورد بهترین لیگ دنیا چه فکری کردی؟
الآن بهترین لیگ دنیا لالیگاست. اواخر سال 2010 هم که یادمه لیگ انگلیس پنجمین لیگ دنیا شناخته شد

زنـدگـي گل سرخ است پر از عطر پر از خار پر از برگ لطيـف ؛ يـادمـان بـاشد که اگر گل چيديم ، عطر و خـارو گل و برگ ، همه همسایه دیوار به دیوار هم اند...
۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
سسک از تیم 6 لالیگا رفت تو تیم دوم بهترین لیگ جهان
اما...
الان 6 ساله که هیچی نبرده!
تیمی که یه زمانی دومین تیم انگلیس بود الان نمیتونه بیرمنگام رو تو فینال یه جام نه چندان مهم شکست بده!
مطمئن باشید که فصل آینده هم با حضور یونایتد - چلسی - سیتی و لیورپول(که با اومدن داگلیش اوج گرفته) باید برای مکان چهارم جدول بجنگه

اما در مورد trophy hunter
اگه اینو هوادارای میلان - لیورپول یا حتی رئال میگفتن آدم ناراحت نمیشد
اما واقعا" سخته که هوادارای تیمی مثل ارسنال که حتی یه بار هم لیگ قهرمانان رو نبردن بیان به بارساییا همچین حرفی بزنن!
جالبه که این افراد طوری حرف میزنن انگار خودشون از سال 1886 هوادار آرسنال بودن
معلومه که موفقیت یه تیم در کسب جام باعث بیشتر شدن هواداراش میشه
رئال به همین دلیل بیشتر از اتلتیکو هوادار داره
بارسا به همین دلیل بیشتر از اسپانیول هوادار داره
یونایتد هم دقیقا" به همین دلیل بیشتر از سیتی هوادار داره
ضمن اینکه این حرفا بیشتر مناسب چلسی یا من سیتیه
بارسا تیمی نیست که طی 3 یا 4 سال گذشته به این جایگاه رسیده باشه
بارسا از سال 1990 این مسیر رو آغاز کرد
سال 1992 هم برای اولین بار قهرمان CL شد!
قبل از اومدن پپ هم با 18 تا لالیگا - 24 تا جام حذفی و 2 تا CL جز تیم های پرافتخار اروپا بوده
طوری حرف نزنید انگار بارسا تا قبل از سال 2009 یه تیم معمولی بوده!

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: x5_memco
پیام: ۸۳
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول

جالب اینجاست که ونگر سیاست های خودش در نگه داشتن فابرگاس رو تا الان گردن رسانه های کاتالانی انداخته!!!!

ولی این باید بهت بگم سسک اگر نمیخواست بیاد و مشکلی هم با ونگر سر انتقالش نداشت خودش تا الان 10 بار گفته بود که قصد رفتن نداره!!!

اما الان دقیقا برعکسه همیشه دم از رفتن میزنه 3 سال هست داریم مذاکره میکنیم همیشه هم مذاکرات خوب پیش میره اما باز هم این ونگره که میاد جلوی انتقال فابرگاس رو میگیره!!! پارسال دیگه اوج کاراش بود

امسال هم همین شده سسک با بارسا مذاکره کرده حتی ونگر هم گفته بود تیاگو یا بویان رو به عنوان بخشی از قرارداد میخواد برای فروش سسک ، این رو که حتما خودت خواندی؟ اما بعد از 2 روز باز میاد مصاحبه میکنه و میگه سسک رو نمیده این یعنی این ادم حتی بازیکن خودش رو هم به مسخره گرفته!

حامد عزیز لطفا مثل طوطی یک حرف رو 100 بار تکرار نکن . آقا به پیر به پیغمبر این چیزا رو سایتی مثل گل مینویسه که 2 تا بازدید بیشتر داشته باشه ! آقا شما یه مصاحبه بیار که ونگر بگه من به تیاگو علاقه دارم . شایعه میدونی چیه؟ دقیقا همین کلمه رو برابر همین منابعی که ذکر کردی قرار بده !

در مورد صحبت دوست عزیزمون وحیـد-بارساپروکسی :
عزیز من کلا حرف قشنگ زیاد میزنیا ! آرسنال یه تیم معمولی ؟ میگم تیمی که ادعا میکنید بهترین تیمه تاریخه چطور جلوی این تیم معمولی باخت؟ بخاطر همون شاسکولایی بود که قبلا گفتی نه ؟ میگم این بازیکنایی معمولی چشم مربیتون رو خیلی گرفته . مخصوصا سسک . حالا دو حالت وجود داره : 1- شما خیلی دانا و عاقل تشریف داری و گواردیولا یه فرد نادان که یه بازی از سسک دیده و یک دل نه صد دل عاشقش شده !
2- حالت دم اینه که شما یه مقدار توهم زده باشی و حس کنی خیلی بیشتر از بقیه میدونی . گرچه کسی که منبع معتبرش سایت گل باشه دیگه انتظار بیشتری ازش نمیره !
در ضمن سسک سال 2003 به آرسنال پیوست ! اگر فکر میکنی اشتباهی توی ذکر تاریخ به وجود اومده برو به سایت هایی مثل سایت رسمی آرسنال یا ویکیپدیا و .... بقیه اعلام بکن !
مشاهده لینک

در مورد دوست عزیز Hamed
دوست عزیز منظور بنده رو اشتباه گرفتید . من منظورم عملکرد بارسونا نبود . منظورم رویکرد هوادارای فعلیشه که الان توی سایت میشه نظرات جالب دوستان رو دید !
در مورد اینکه فلان هوادار بیاد نظر بده هم این یه حرف خنده داره . خوب ما چون لیگ قهرمانان رو نبردیم باید بیایم جلو شما تعظیم کنیم ؟
پس اگه اینطور باشه به این استدلال میرسیم که قبل سال 1992 بارسلونا هیچی نبوده . درسته ؟
در مورد مکان و رتبه آرسنال هم بهتره نظر ندید لطفا چون مسلما بازی های این فصل این تیم رو ندیدید مخصوصا همون فینال جام اتحادیه ! اگه هر کسی اون بازی رو میدید میفهمید که شکست هیچ ربطی به کیفیت تیم نداره . بالاخره این تیم هرچند کوچک تیم شما رو شکست داده . پس میشه به این نتیجه رسید شما هم تیم کوچکی دارید ؟

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ali_alex
پیام: ۱,۶۹۰
عضویت از: ۲۲ اسفند ۱۳۸۹
از: abadan
طرفدار:
- xavi hernandez
- یوهان کرایوف
- صنعت نفت آبادان
- برزیل
- مسعود شجاعی
- گواردیولا
- امیر قله نوعی
گروه:
- کاربران عضو
این آرسنال هرچی تو این چند ساله بدست اورده
از صدقه سره لاماسیاست.این ونگر دندون تیز کرده برای
بازیکنای لاماسیا.خوب تو هر بازی که با آرسنال انجام میدیم
میبریمشون.

آبادان همه جا برزیلته.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
طرفدار عزیز ارسنال شما چه بخوای چه نخوای فابرگاش این فصل به بارسا میاد خودتم میدونی...پس نه خودتو ازیت کن با این حرفا نه ما هارو خسته کن مرسی.. در ضمن من خودم یکی از طرفدارای ارسنالم تو اینگلیس

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
من نمیدونم این طرفدارهای تیم های دیگه چی از جون ما میخوان.

اقا اگه من بگم تیم شما بهترین تیم و پر افتخار ترین تیم تمام ادوار هست این سایتو راحت میزارید.

اون بازیکنی هم که میگی ارزونیه خودتون-شما دست از سر بقیه بازیکنان تیم های دیگه بردار.

پس چی شد-سیلوا میاد-بویان زبونم لال میره-اگئرو. میاد -بابا یکی یه چیزی بگه.

و مطلب دیگه اینه که بهتره دهنتو ببندی و به هواداران بارسا توهین نکنی.

دقت کن-گفتم دهنتو ببند-تو دوست هیچ کدوم از بچه های این سایت نیستی-پس بهتره کس رو دوست خودت خطاب نکنی.

هر وقت ما اومدیم تو سایتتون و ناگفته های تیمی که شما به به و چه چه راه انداختین گفتیم اونوقت تو هم بیا تو این سایت ابراز وجود کن.

دهنتو ببند و به هوادارن بارسا که اغلب دوستان من هستند توهین نکن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: LIONEL_ESHGHI
پیام: ۴۹۶
عضویت از: ۱۰ آذر ۱۳۸۹
از: الـبــرز - کـــرج
طرفدار:
- لـــیـونـل مــســـی
- یـوهـان کـرویـف - مــارادونـا
- پـرسـپـولـیـس
- آرژانــتــیــن
- عـلــیـــ.... کــریـمـیـــ....
- جوزپ گواردیولا - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
عزیز من کلا حرف قشنگ زیاد میزنیا ! آرسنال یه تیم معمولی ؟ میگم تیمی که ادعا میکنید بهترین تیمه تاریخه چطور جلوی این تیم معمولی باخت؟ بخاطر همون شاسکولایی بود که قبلا گفتی نه ؟ میگم این بازیکنایی معمولی چشم مربیتون رو خیلی گرفته . مخصوصا سسک . حالا دو حالت وجود داره : 1- شما خیلی دانا و عاقل تشریف داری و گواردیولا یه فرد نادان که یه بازی از سسک دیده و یک دل نه صد دل عاشقش شده !
2- حالت دم اینه که شما یه مقدار توهم زده باشی و حس کنی خیلی بیشتر از بقیه میدونی . گرچه کسی که منبع معتبرش سایت گل باشه دیگه انتظار بیشتری ازش نمیره !
در ضمن سسک سال 2003 به آرسنال پیوست ! اگر فکر میکنی اشتباهی توی ذکر تاریخ به وجود اومده برو به سایت هایی مثل سایت رسمی آرسنال یا ویکیپدیا و .... بقیه اعلام بکن !

با این داناییت منو تحت تأثیر قرار دادی! از نظر تو بهترین تیم تاریخ چه تیمیه؟؟؟؟؟ آیا اون بهترین تیم تاریخی که در نظر داری تابحال شکست نخورده؟؟؟؟؟ در مورد برد آرسنال هم عرض کنم که بقول خودت همونطوریکه همه دیدن که آرسنال تو فینال معتبر جام اتّحادیه چطوری بازیکرد ( ) همه هم دیدند که بارسلونا در مقابل آرسنال چطوری بازی کرد و 2-1 بازی رو واگذار کرد. همیشه کاپ قهرمانی رو به بهترین تیم اون ترنمنت میدن.

در مورد بازیکناتون هم عرض کنم که نکنه انتظار داری فابرگاستون بیاد بجای ژاوی یا اینیستا فیکس بازی کنه؟؟؟؟؟؟؟ نخیر. ما به یه نیمکت نشین خوب نیاز داریم. چه بازیکنی بهتر از فابرگاس؟ درسته که این بازیکن اسبق لاماسیا در تیمی معمولی مثل آرسنال ستارشه امّا مطمئناً در بارسلونا نمیتونه در مقایسه با دیگر بازیکنان اینطوری بدرخشه.
البتّه احتمال درخشش این بازیکن از اونجاییکه سنّش کمه و درهای موفقیت و پیشرفت بارسلونا بر روی اون باز شده وجود داره.

اگه کامنتهای قبلیه منو قبلاً خونده باشی کلاً با اومدن فابرگاس مخالفم امّا خب چه کنیم! تیاگو آلکانتارای ما خیلی جوانه و باید یه نیمکت نشینی رو داشته باشیم که تجربش بیشتر باشه تا به ژاوی هم استراحت بدیم.

درمورد اون حرفت که گفتی توهّم زدمو صحبت از سایت گل آوردم بخاطر خودت بود. عذر میخوام آخه نمیدونستم که آلزایمر داری شاید هم خبرنداری که خودت دچار توّهم شدی! صحبت از سایت معمولی ای که برای آدمای بیسواده (به گفته خودت) رو فقط بخاطر تو آوردم.

چون تو به حامد گفتی (شما یه مصاحبه از یه منبع معتبر بیار واسه من . در ضمن ونگر کی گفت میخوام سسک رو بفروشم؟ لطفا حرفتو با مدرک بزن . میخوای منبع هم بدی خواهشا سایت گل و ... رو فاکتور بگیر ...)

در این رابطه صحبتی ندارم! زشته! به سایت گل مراجعه نکن! البتّه معلومه که اصلاً به این سایت سر نمیزنی!
منظور منم از سایت گل این بودش که بارها و بارها در همین سایت مزخرف گل ازین صحبتها بوده چه برسه به منابعی که ذیلاً توسط دوستان آورده شده و معتبر هم هست.
در مورد اینکه فابرگاس در سال 2003 به ارسنال اومد نه سال 2004 این حرفتو قبول دارم؛ بخاطر اینکه سال 2004 یادم بود، بهمین خاطر گفتم که فابرگاس در سال 2004 اومد و حرفمو اصلاح میکنم. اگر چه آخرای 2003 بود
من دوست دارم پول فابرگاسو بدیم برای سرجیو آگوئرو امّا خب در حال حاضر یه هافبک نیمکت نشینه خوب لازم داریم. چه میشه کرد........

زنـدگـي گل سرخ است پر از عطر پر از خار پر از برگ لطيـف ؛ يـادمـان بـاشد که اگر گل چيديم ، عطر و خـارو گل و برگ ، همه همسایه دیوار به دیوار هم اند...
۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: 8060803
پیام: ۳۳۵
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی - ژاوی-اینیستا
- دیگو آرماندو مارادونا-یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - گاس هیدینگ-مصطفی دنیزلی
- مجید جلالی - منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
من مطمينم اگه اين دوست آرسناليمون بازي تياگو رو ميديد سسكو دو دستي تحويل ماي احمق ميداد ( البته ببخشيد) چون با اين كيفيتي كه من ازش ديدم نهايتا بعد از يك سال كه تو تركیب آرسنال جا بیفته چندین برابر بهتر و موثرتر از سسك بازی میكنه، در ضمن شمایی كه میگی پپ نهصد و یك دل عاشق سسك شده دقیقا به خاطر تجربشه وگرنه اگه تیاگو تجربه سسكو داشت صد سال سیاه حاضر نبود منت شما توپ پلاستیكی چی ها رو بكشه، در ضمن یادت نره تو كه یك سره دم از همین یك بردتون جلو بارسا میزنی چند بار تا حالا تو قوطی شدین توسط بارسا؟ همون بازی هم اگه گل سالم مسی رو قبول میكرد نیمه اول پنالتی اخراج كوشیلنی روی پدرو نیمه دوم رو هم میگرفت یك جوری میبردیمتون كه دیگه نه تو بیای اینجا زر بزنی نه اون مربی خرفتتون یك سره بعد بازی برگشت وز وز كنه

Anti khook
۲۵ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۳,۹۶۷ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۷,۵۳۲ بازدید
۵ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۷۴ بازدید
۱۰ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۴۲۶ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۸۵۵ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۶۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۵۵۳ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۶۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۶۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۹ کاربر آنلاین است. (۱۲۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!