به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: ahmadr
پیام: ۸۴۱
عضویت از: ۱۲ مهر ۱۳۸۹
از: شيراز
طرفدار:
- ژاوی
- ریوالدو
- اسپانیا
- حسين كعبي به خاطر ضربه زدن به فيگو در جام جهاني 2006
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
با این حرفهایی که روسی میزنه فصل بعد بارساست

همه آرزوشونه كه در بارسا توپ بزنند من يادمه زماني كه زيدان در ميلان بود ميگفت كه من دوست دارم به بارسا برم ولي سر از رئال درآورد همچنين روبينيو كه زماني كه در سانتوس بود با لباس بارسا عكس گرفته بود و روزنامه الموندو چاپ كرده بود كه روياي روبينيو حضور در بارسا است و پارسال كه اوزيل ميخواست به بارسا بياد و اولويت اولش بارسا بود.

۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
فعلا که تیم اتلتیکو گفته قصد فروش آخرو رو نداره

اگرو از اتلتیکو جدا میشه

باید دید به کجا میره!!

اینم منبعش

۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: اميرحسين
پیام: ۱,۷۵۳
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۸۹
از: CATALONIA
طرفدار:
- پپ - هيدينگ - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد نوشته:

نقل قول
سبك بازي تياگو بيشتر از ژاوي به آندرس شباهت داره ! يعني يه بازيكن با تكنيك و باهوش صرفا پاسور و بازيساز نيست ! يه بازيكنيه با همون خصوصيات اما دريبل زن و به قول معروف به عمق زن ! درست مثل آندرس اينيستا

چطور میگی بازی ساز نیست!!!! پست تیاگو هافبک میانی هست درست جای ژاوی البته سبک بازیش ترکیبی از هر دو هست یعنی دید وسیع و پاس های دقیق مثل ژاوی و تکنیک بالا و قدرت حمل توپ خوب مثل اینیستا ترکیب این دو نفر توی یک نفر باشه اون بازیکن دیگه بهترین بازیکن ممکن برای هر تیمی میشه تیاگو این خصوصیات رو داره، زمانی که توی تیم فیکس میشه و بازی میکنه خط هافبکمون یک فرم جدیدی به خودش میگیره

مرد حسابي كي گفت بازيساز نيست ؟؟

من گفتم يه بازيكن صرفا بازيساز نيست ! نه اينكه بازيساز نباشه ! ( چي گفتم ؟ )

ببين مثلا ژاوي يه بازيساز و يه پاسوره . در حاليكه اينيستا يه بازيكن بازيساز و دريبل زنه ! تفاوت هايي بين بازي اين دو تا هست كه باعث ميشه با قاطعيت بگيم بهترين زوج مياني دنيان !
ژاوي كه نمي تونه مثل آندرس دريبل بزنه و با حركات سريعش مدافع ها رو به سمت خودش بكشه ! ( با پاس هايي كه تو عمق دفاع و تو عرض خط حمله ميده اين كار رو انجام ميده )

تياگو هم يه بازيكنيه با سبك اينيستا . يعني جون ميده بزاريش جاي اينيستا تا همه رو به هم بريزه !

براي سلامتي احسان دعا كنيم
۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اميرحسين نوشته:

نقل قول
حامد نوشته:

نقل قول
سبك بازي تياگو بيشتر از ژاوي به آندرس شباهت داره ! يعني يه بازيكن با تكنيك و باهوش صرفا پاسور و بازيساز نيست ! يه بازيكنيه با همون خصوصيات اما دريبل زن و به قول معروف به عمق زن ! درست مثل آندرس اينيستا

چطور میگی بازی ساز نیست!!!! پست تیاگو هافبک میانی هست درست جای ژاوی البته سبک بازیش ترکیبی از هر دو هست یعنی دید وسیع و پاس های دقیق مثل ژاوی و تکنیک بالا و قدرت حمل توپ خوب مثل اینیستا ترکیب این دو نفر توی یک نفر باشه اون بازیکن دیگه بهترین بازیکن ممکن برای هر تیمی میشه تیاگو این خصوصیات رو داره، زمانی که توی تیم فیکس میشه و بازی میکنه خط هافبکمون یک فرم جدیدی به خودش میگیره

مرد حسابي كي گفت بازيساز نيست ؟؟

من گفتم يه بازيكن صرفا بازيساز نيست ! نه اينكه بازيساز نباشه ! ( چي گفتم ؟ )

ببين مثلا ژاوي يه بازيساز و يه پاسوره . در حاليكه اينيستا يه بازيكن بازيساز و دريبل زنه ! تفاوت هايي بين بازي اين دو تا هست كه باعث ميشه با قاطعيت بگيم بهترين زوج مياني دنيان !
ژاوي كه نمي تونه مثل آندرس دريبل بزنه و با حركات سريعش مدافع ها رو به سمت خودش بكشه ! ( با پاس هايي كه تو عمق دفاع و تو عرض خط حمله ميده اين كار رو انجام ميده )

تياگو هم يه بازيكنيه با سبك اينيستا . يعني جون ميده بزاريش جاي اينيستا تا همه رو به هم بريزه !

خب تیاگو توی پست ژاوی بازی میکنه و کلا اونجا جواب میده
من چی گفتم!
گفتم تیاگو ترکیبی از دو نفر هست هم دریبل زن و تکنیکی هم پاسور و موقعیت ساز و از اونجایی که پست هافبک میانی میتونه بهترین جا برای بازیکن هایی از این دست باشه برای همین گواردیولا تیاگو رو بیشتر توی اونجا بازی میده و اونجا باشه هم بهتره

تو دقت کن زمانی که تیاگو بازی میکنه انگار تیم یک فرم جدیدی به خودش میگیره حملات سریع تر انجام میشه میدونی چرا!؟ چون تیاگو با دریبل زنی هاش و توی عمق رفتن هاش خط هافبک و دفاع تیم های حریف رو به سمت خودش جمع میکنه و دست اخر با یک پاس خوب مهاجمین رو توی موقعیت گل زنی قرار میده اما سبک ژاوی کمی متفاوت تره ژاوی مدام پاس میده و موقعیت سازی میکنه کمتر دریبل میزنه و سرعت ش هم نسبت به تیاگو کمتره حالا فکر کن تیاگو توی پست ژاوی باشه و اینیستا تکنیکی هم زوج ش باشه اونوقت خط هافبک هر تیمی مقابل این دو نفر به درد سر می افتند

برای همین میگم تیاگو اگر بازی میکنه توی پست ژاوی باشه تا دو تا هافبکمون سبکی مشابه داشته باشند

۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ahmadr
پیام: ۸۴۱
عضویت از: ۱۲ مهر ۱۳۸۹
از: شيراز
طرفدار:
- ژاوی
- ریوالدو
- اسپانیا
- حسين كعبي به خاطر ضربه زدن به فيگو در جام جهاني 2006
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خود باشگاه هم فعلا نقل و انتقالات را به بعد از فينال موكول كرده بهتره بحث اين را هفته بعد انجام دهيم بعد از قهرماني ما در ويمبلي(به اميد خدا)

۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
جوزپه روسی، مهاجم ویارئال گفته دوست دارد به بارسلونا بپیوندد و این رویای تمامی بازیکنان است که در این تیم بازی کنند.
بارسلونا این بازیکن را بهترین گزینه برای تقویت خط حمله خود در تابستان می داند و این بازیکن 24 ساله می گوید: «بارسلونا بهترین باشگاه دنیاست. هر بازیکنی رویای بازی در بهترین تیم را دارد، از جمله خود من.ما می دانیم که بارسلونا قهرمانی های بسیاری کسب کرده و این همه آن چیزی است که برای هر بازیکنی مهم است. امیدوارم که کی روز من هم در دیدارهایی مانند فینال شنبه لیگ قهرمانان بازی کنم. من بسیار سخت تلاش می کنم تا به این هدف برسم.»

روسی افزود که هنوز در بحث برسر انتقال تابستانی درگیر نشده است: «همیشه عالی است که نام شما را با باشگاهی بزرگ بیاورند، اما من هنوز با هیچ فردی در این باره صحبت نکرده ام.»
منبع

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Mamadof
پیام: ۴۷۸
عضویت از: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: رو کره ی زمین
طرفدار:
- xavi&messi
- یوهان کرویف
- perspolis
- spain
- khalili
- pep
- ali dai
گروه:
- کاربران عضو
فکر کنم فابرگاس و نیمار به بارسا بیان

هرگز زندگی را اینقدر جدی نگیرید
هیچ كس از آن زنده خارج نخواهد شد
۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
بابا تیاگو که اصلا سبک بازیش فیکس مثل دکوئه.
ژاوی و اینیستا کجا بودن؟
ولی یوخده بهتر از دکو میشه.
یادت بخیر دکو.
تنها پرتغالی ای که ازش خوشم میاد

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Sami_Messi
پیام: ۳,۶۱۲
عضویت از: ۲ شهریور ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- زین الدین زیدان کبیر_کرایوف_رونالدو
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- الکس فرگوسن و پپ گواردیولا
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
بچه ها کنترائو چی شد بارسا باید اون رو بگیره تو روزنامه نوشته بود داره به رئال میره چقدر این رئالی ها خرن با اینکه مارسلو رو دادن بازم دفاع چپ میخان بارسا باید کنترائو رو بگیره واقعا دفاع چپ آینده داریه

عشق به مسی یعنی عشق به بارسا

عشق به بارسا یعنی عشق به فوتبال

زنده باد بارسا زنده باد مسی
۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: amir_fcb9
پیام: ۱,۰۳۸
عضویت از: ۷ شهریور ۱۳۸۹
از: محله کاتالونیایی نشین های مشهد
طرفدار:
- آندرس-ژاوی-پویول-مسی-فونتاس-تیاگو-بویان-پدرو
- یوهان کرویف
- کاتالونیا
- فرگوسن-پپ-ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بچه ها کنترائو چی شد بارسا باید اون رو بگیره تو روزنامه نوشته بود داره به رئال میره چقدر این رئالی ها خرن با اینکه مارسلو رو دادن بازم دفاع چپ میخان بارسا باید کنترائو رو بگیره واقعا دفاع چپ آینده داریه

با اومدن این خوزه آنخل که دیگه خیلی بعیده یه دفاع چپ دیگه به تیم اضافه بشه.
اما در مورد رئال که این دفعه اول و آخرشون نیست که این کارهای احمقانه رو تکرار میکنن. بارها شده که توی یه پست چند تا بازیکن خوب داشتن دوباره توی اون پست بازیکن گرفتن و نرفتن نقاط ضعفشون رو درست کنن. خدا رو شکر هم باید بکنیم که رقیبمون .... .
اما احتمال اینکه بره رئال خیلی بیشتره. چون الان شده دوران تاخت و تاز این پرتغالی ها توی رئال و تا بین اسپانیاییها تفرقه و دعوا درست نکنن دست بردار نیستن.

۵ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۰,۸۰۳ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۷,۴۳۶ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۲۹۱ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۲۴ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۹,۸۷۹ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۱۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۳۴۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۱۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۱۵ کاربر آنلاین است. (۵۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۱۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!