به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: رئال مادرید vs بارسلونا [ نیمه نهایی لیگ قهرمانان | بازی رفت ]
نام کاربری: My.Love.Messi
پیام: ۱,۸۰۹
عضویت از: ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از: اهواز
طرفدار:
- لئو ، لئو ، لئو ، بازهم لئو
- دیئگو آرماندو مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- فرهاد مجیدی و دوستان!
- گواردیولا-آرسن ونگر-کاپلو
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
واي واي واي بچه ها همين الان از دانشگاه اومدم چقدر حال داد! اونا هي ميگفتن داوري منم هي ميگفتم مسي!!

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: amirdelaramnikoo
پیام: ۱۸۸
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۹
از: tehran
طرفدار:
- villa
- spain
- guardiula
گروه:
- کاربران عضو
هورا

بارسا هزار بار بهتر از رئال
۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: messibarca
پیام: ۱,۸۶۷
عضویت از: ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از: شیراز
طرفدار:
- Players of FCBarcelona
- Spain
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
خدایا شکرت

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: ahmadr
پیام: ۸۴۱
عضویت از: ۱۲ مهر ۱۳۸۹
از: شيراز
طرفدار:
- ژاوی
- ریوالدو
- اسپانیا
- حسين كعبي به خاطر ضربه زدن به فيگو در جام جهاني 2006
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
حالم به هم ميخوره از اين سايت مزخرف گل چه كسي اين مطلبها را در سايت گل مينويسه نوشتن : همه اشتباهات داوری معروف لیگ قهرمانان/همیشه پای بارسا در میان است!
حيف كه اينجا جاش نيست ........................

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: MANAFEST
پیام: ۷۹
عضویت از: ۷ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- صنعت نفت آبادان
- آرژانتین/اسپانیا
- جوزپه گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خودتون درباره این حرفها قضاوت کنید:
((صحبتهاي کامل مورينيو در کنفرانس خبري پاياني بازي

مورينيو، مربي پرتغالي رئال مادريد از شکست تيمش در ديدار رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا به شدت عصبي شده است. آقاي خاص در صحبتهايي با تمجيد از کيفيت تيم حريف در زمين مسابقه، تير انتقادي را به سمت ولفگانگ اشتارک، داور آلماني بازي گرفت؛ داوري که بعد از اخراج په په ، مورينيو را نيز از کنار زمين اخراج کرد.

مربی پرتغالی رئال در کنفرانس خبری پایانی بازی گفت:« ما در مورد تیمی فوق العاده صحبت می کنیم (بارسلونا).امیدوارم که کسی صحبتهای مرا تغییر ندهد ولی درک نمی کنم که چرا در بازی ای مثل بازی 4شنبه، که بازی برابری بود، چنین کاری را انجام داد. داوران در دنیای فوتبال حاضرند تا از برقراری عدالت بین همه بازیکنان اطمینان حاصل کنند و بعد از آن است که تیم بهتر به پیروزی می رسد.بله! الان ما حذف شده ایم.. گاهی وقتها حالم از این دنیا بهم می خورد ولی این دنیای ماست. باید با تمام غرورمان به بارسلونا برویم. بدون په په ای که هیچ کاری انجام نداد، بدون سرخیو راموسی که هیچ کاری انجام نداد و بدون مربی شان که نمی تواند روی نیمکت مربیگری تیم قرار بگیرد. آنها جام قهرمانی ای در لیگ قهرمانان اروپا فتح کرده اند که من شرمم می آید چنین جامی را ببرم.»

مورینیو ادامه داد:« بازی دوم ما (بازی برگشت) بدون هیچ شکی سخت نیست، بلکه ماموریتی غیرممکن است.اگربتوانیم به گل زودهنگامی برسیم، بارسلونا دوباره ما را از پای در می آورد. ما یک معجزه انجام داده ایم؛ چون این یک معجزه بود که 10 نفری بازی کردیم و به این نتیجه رسیدیم.امروز مشخص شد که مقابل بارسلونا هیچ شانسی نداری.چون سران یوفا به هیچ تیم دیگری اجازه نمی دهد که مقابل آنها بازی کنند. نمی دانم چرا .نمی دانم شاید به این خاطر که بارسایی ها خیلی مهربان هستند. امیدوارم که این سوال تا آخر عمرم در ذهنم نماند و روزی پاسخش را بگیرم.»

مربی پرتغالی که در جریان این بازی از کنارزمین اخراج شده و به سکوها رفت ادامه داد:« من به داور مسابقه هیچ چیزی نگفتم، فقط خندیدم و با دو انگشت برای تصمیمات او دست زدم؛ همین وبس.اگر چیزی که فکر می کردم را به او و مسئولان یوفا می گفتم، کارنامه ورزشی ام همین امروز تمام می شد. به همین خاطر فقط یک سوال کردم: چرا؟! ما می توانستیم اینجا 3 ساعت بازی کنیم و بازی 0-0 ادامه می یافت.»

مورینیو با مرور تصمیمات جنجالی پیشین داورها در اروپا گفت:« دروگبا و بوسینگوا بعد از بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا محروم شدند. موتا نتوانست به خاطر اخراج شدنش، در دیدار فینال بازی کند و ونگر و نصری بعد از دیدار مرحله یک چهارم نهایی محروم شدند. الان من هم درحالی که محرومم اینجا هستم و حتی نباید اینجا،در سالن کنفرانس خبری می بودم.»

پیغام برای گواردیولا

مربی رئال پیغامی هم برای گواردیولا داشت:« امیدوارم که گواردیولا یک روز بتواند یک جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بدون جنجال و به سلامت تمام به دست بیاورد. من دو جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را با نبرد در زمین مقابل دو حریف کسب کرده ام که هیچ یک از آنها بارسا نبودند. با پورتو، تیمی از کشوری که معمولا جام را فتح نمی کند و با اینتر که حدود 50 سال بود به این جام نرسیده بود و کاندید فتح جام نبود. مابا تلاش،غرور ، کار و عرق ریختن این کار را انجام دادیم.گواردیولا مربی فوق العاده ای در دنیای فوتبال است ولی او یک بار در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی رسیده که من شرمم می آید با توجه به جنجالی که در استمفورد بریج راه افتاد، چنین قهرمانی ای را کسب کنم.امسال هم اگر بارسا به قهرمانی برسد، با جنجال برنابئو این اتفاق خواهد افتاد.»

بعد از جنگ لفظی ای که دو مربی در کنفرانس خبری پیش از بازی داشتند، مورینیو بار دیگر به گواردیولا که نمی خواست پاسخ او در کنفرانس خبری را بدهد حمله کرد:« گواردیولا شایستگی آن را دارد تا درحالت عادی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.این آن چیزی است که برای او آرزو می کند، چون او مربی خیلی خوبی است، من به عنوان یک انسان احترام زیادی برای او قائلم، چون رفتار او در 4 سال اخیر با من فوق العاده بوده است. دیروز هم هیچ بی احترامی ای نکرد. فکر می کردم که می توانم او را «تو» خطاب کنم ولی از این به بعد باید او را «آقای جوزپ گواردیولا» خطاب کنم. من احترام زیادی برای او به عنوان مربی و یک انسان قائلم و امیدوارم که روزی افتخار فتح جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را به صورت سالم و بدون جنجال داشته باشد.»

مورینیو ادامه داد:« مسئولان و سران بارسلونا خیلی صادق هستند و دقیقا می دانند که چه اتفاقاتی در جریان است. برای آنها خیلی آسان است؛ چون می توانند همه چیز را پنهان کنند ولی من کاتالان های زیادی را می شناسم که مطمئنا علاقه ای به قهرمانی با این طعم ندارند. ما در جام حذفی به قهرمانی رسیدیم و می دانیم که چطور باید به قهرمانی رسید؛ چون رئال تیم بزرگی است.»

مورینیو در بخش پایانی صحبتهایش به بررسی دیدار 4شنبه شب پرداخت و گفت:« می خواستیم که گلی نخوریم و بعد از آن و زمانی که حریف ناامید شده حمله را شروع کنیم. درنظر داشتم تا کاکا را به جای لاس به زمین بفرستم و از دقیقه 65به بعد با 3 مهاجم بازی کنم. ولی با اخراج په په نتوانستیم این کار را بکنیم.»))

Dr.Zoma.ma
۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: navid.razaghi
پیام: ۹
عضویت از: ۹ فروردین ۱۳۹۰
از: نوشهر
طرفدار:
- ژاوی
- رونالدوی برزیلی
- پرسپولیس
- برزیل
- کریمی
- پپ گواردیولا
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
کابوس رئال تمام شدنی نیست یه الکلاسیکو دیگه مونده

fcb for ever
۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: mrbarcelona
پیام: ۸
عضویت از: ۱۸ اسفند ۱۳۸۹
از: abadan
طرفدار:
- lionel messi
- ronaldinho
- nafte abadan
- argentina
- ali karimi
- pep
- amir ghalenoei
گروه:
- کاربران عضو
بريد ببينيد اين آشغالا چه حرفايي راجع به بارساي كبير تو سايت ايراني رئال نوشتن،من كه واقعا به غيرتم برخوردو چندتا فحش نثارشون كردم
آخه نكبتها شماها بايد حالا حالاها بدويد كه بتونين ٢٠٪بازي بارسارو بكنيد
بارسا عشق،بارسا زندگي
مرگ بر رئالو رئالي
بچها همه باهم سرود قهرماني اروپارو بخونيم كه جام مال ماست...

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: testimo_barca10
پیام: ۱۵۳
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- lionel messi
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فقط میتونم بگم...
خدایا شکرت

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: My.Love.Messi
پیام: ۱,۸۰۹
عضویت از: ۳۰ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- لئو ، لئو ، لئو ، بازهم لئو
- دیئگو آرماندو مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- فرهاد مجیدی و دوستان!
- گواردیولا-آرسن ونگر-کاپلو
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
تازه په په بايد خوشحال هم باشه كه اخراج شده و بازي برگشت رو از دست داده والا به خاطر اون حركات زشتش توي فينال كوپا دل ري كه روبروي تماشاگراي بارسا انجام داد توي نيوكمپ برو بچ زنده به گورش ميكردن!

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: testimo_barca10
پیام: ۱۵۳
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- lionel messi
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اگر اونا باختشون رو تقصیر داور میدونن باید بگم که از اینکه فقط یه اخراجی دادن باید خوشحال باشن...به نظر من مارسلو و آدبایور هم باید اخراج میشدن...
درود بر هرچی بارسایه

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۷,۱۳۳ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۶۷ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۹۵۱ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۴۲۲ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۹۲۲ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۲۱ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۱ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۶۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۴۷ کاربر آنلاین است. (۲۴۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۴۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!