به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: رئال مادرید vs بارسلونا [ نیمه نهایی لیگ قهرمانان | بازی رفت ]
نام کاربری: parsa.m121
پیام: ۴۷۷
عضویت از: ۱۸ دی ۱۳۸۹
از: catalan
طرفدار:
- messi-iniesta.xavi-poyol-villa--alvez
- poyol
- espania/ arjantin
- goardyola
گروه:
- كاربران بلاک شده
من به خط حمله ی بارسا تو این مسابقه خوشبین هستم
من فکر می کنم ویا می تونه امشب ویای همیشگی باشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: اميرحسين
پیام: ۱,۷۵۳
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۸۹
از: CATALONIA
طرفدار:
- پپ - هيدينگ - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ali نوشته:

پس از چند بار رد و بدل كردن گوشه و كنايه
دي‌استفانو: بارسلونا مثل شير است و مادريد مثل موش
خبرگزاري فارس: رئيس افتخاري باشگاه رئال مادريد در آستانه سومين ال‌كلاسيكودربي بار ديگر به تكرار اظهارات خود پرداخت و گفت: بارسلونا مثل شير است و مادريد مثل موش!

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از تريبال فوتبال، آلفردو دي‌استفانو كه پس از تساوي يك بر يك رئال مادريد برابر ليون در يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا به شدت از بازي ضعيف تيمش انتقاد كرده و به دشمن شماره يك مورينيو تبديل شده بود پس از تساوي رئال مادريد مقابل بارسلونا در ديدار برگشت از نيم فصل دوم لاليگا بر شدت جنگ لفظي خود با آقاي خاص افزود.

وي در آستانه بازي بزرگ امشب نيز بار ديگر بر اين نكته كه مردم خواهان تماشاي بازي زيبا و فوتبال ناب هستند تاكيد كرد و گفت: به هر حال مورينيو خوب نتيجه گرفته و شايد در تيم مورينيو هيچ جايي براي من نباشد اما همچنان معتقدم كه مردم فوتبال زيبا را به نتيجه‌گيري ترجيح مي‌دهند.
مورينيو و دي‌استفانو تا كنون چندين بار با يكديگر جنگ لفظي داشته‌اند و شايد اين دو بازي مشخص كند كه كدام تيم شير است و كدام موش.

خیلی جالبه این مثلا اسطوره خودشونه

تيمي كه بخواد در مقابل بارسا سبك عوض كنه عاقبتش همين ميشه ! كه بازيكن هاي بزرگ و اسطوره هاشون هم به حقيقت رو ميارن !

درود بر بارسا ؛ بهترين تيم جهان

براي سلامتي احسان دعا كنيم
۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
حق با بعضی از دوستانه که میگن باید آروم باشیم وبه بارسه ایمان داشته باشیم
من از بارسا مطمئنم اما وقتی حریف از هر وسیله ای برای پیروزی استفاده میکنه و مثل آدم هم بازی نمیکنند به ما هم حق بدید که بترسیم
من که دارم میمیرم
اما ما باید کاری که از دستمون برمیاد رو انجام بدیم:
با تمام وجود دعا کنیم

۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
فقط بارسلونااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نام کاربری: ویا
پیام: ۷
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۹۰
از: اسپانیا
طرفدار:
- دیوید ویا
- پیکه
- استقلال
- اسپانیا
- علیرضا حقیقی
- گوار دیولا
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
من حتم دارم که ویا همون ویا ی همیشگی و به کمک مسی چند تا گل با هم میزنند :heli: :heli: :heli: :heli: :heli: :heli: :heli: :heli: :heli: :heli: :heli:

درود بر بارسا بهترین تیم جهان

۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: Main_ZakhaR
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۷۰۴
عضویت از: ۱۷ آذر ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- messi
- ronaldinhio
- Esteghlal
- Aregentina
- Farhad Majidi
- gouardiola
- -
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
بازي‌ساز اول بارسلونا بازي امشب را از دست داد

بازي‌ساز اول بارسلونا که با بخشش يوفا به بازي امشب رسيده بود از حضور در اين بازي محروم شد.

به نقل از اسوشيتدپرس، آندرس اينيستا تنها پس از 10 دقيقه تمرين در برنابئو مصدوم شد و زمين چمن را ترک کرد، هر چند هواداران رئال مادريد با در دست داشتن روزنامه صبح امروز مارکا با تيتر "خداوند اينيستا را بيرون انداخت " معتقد به رعايت عدالت در بازي امشب هستند اما به هر حال حکم يوفا در تبرئه اينيستا صادر شده بود و مصدوميت او هيچ سابقه قبلي نداشت.
اينيستا قطعا به بازي امشب نخواهد رسيد و گوارديولا بايد براي کنترل ميانه ميدان از کيتا استفاده کند، گزينه ماسکرانو نيز مطرح است اما او با خصلت تدافعي خود در ترکيب بارسلونا چندان به کار پپ نمي‌آيد.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: Main_ZakhaR
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۷۰۴
عضویت از: ۱۷ آذر ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- messi
- ronaldinhio
- Esteghlal
- Aregentina
- Farhad Majidi
- gouardiola
- -
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
خشم گوارديولا از تاكتيك هاي خارج از زمين مورينيو

بالاخره تاکتيک هاي خارج از زمين 'خوزه مورينيو' سرمربي تيم رئال مادريد نتيجه داد، چرا که اين موضوع را مي توان به وضوح در سخنان شديد اللحن 'پپ گوارديولا' سرمربي بارسلونا عليه او مشاهده کرد.

مورينيو، گوارديولا را متهم کرده بود که در انتقاد از مليت احتمالي داور در ديدار رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا به بيراهه رفته است.
او گفت: ادعاي گوارديولا مبني بر اين که ''پدرو پروئنکا'' قرار است به سود مربي پرتغالي رئال مادريد سوت بزند به اين معنا است که او در انتقاد از داوران وارد عرصه جديدي شده است، عرصه اي که تا پيش از اين هرگز نديده بودم.
قرار است داور کهنه کار آلماني ''‌ولفگانگ اشتارک'' ديدار رئال مادريد و بارسلونا که چهارشنبه شب در ورزشگاه برنابئو برگزار مي شود را قضاوت کند.
پيش از اين که اشتارک تعيين شود، گوارديولا گفته بود مورينيو مي تواند از انتخاب ''پدرو پروئنکا''‌ي پرتغالي براي قضاوت ديدار رفت دو تيم ''بسيار خوشحال'' باشد.
در واکنش به اين سخنان، مورينيو گفت: مهمتر از اعلام نام داور و فشاري که بارسلونا ممکن بود از اين بابت تحمل کند، ''تشکيل طبقه اي جديد در ميان مربيان فوتبال'' است.
او افزود: تا به حال دو نوع مربي داشتيم، يک گروه اقليت که هرگز درباره داوران صحبت نمي کنند و گروه اکثريت که من هم جزو آنها هستم.
وي گفت: ‌اکثريت مربيان از اشتباهات عمده داوران انتقاد مي کنند ولي آن گروه ديگر هميشه سعي دارند کارهاي خوب داوران را برجسته نشان بدهند.
سرمربي رئال مادريد افزود: اکنون با اظهار نظر پپ طبقه سومي هم تشکيل شده که فعلا فقط خود او جزو آن است، طبقه اي که از تصميم هاي صحيح داوران انتقاد مي کند. اين پديده اي است که من تا به حال در دنياي فوتبال نديده ام.
اشاره مورينيو به گل ''پدرو رودريگز'' براي بارسلونا در فينال کوپا دل ري بود که از سوي داور به دليل آ‌فسايد مردود اعلام شد، ولي گوارديولا به آن اعتراض کرد. مشاهده تصوير ويديويي آن صحنه نشان داد که تصميم داور درست بوده است.
اکنون که داور آلماني ''ولفگانگ اشتارک'' براي قضاوت ديدار رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا تعيين شده هم لحن سخنان گوارديولا نسبت به مورينيو دوستانه نيست.
گوارديولا در واکنشي دور از انتظار و با خشم گفت: او يک مربي تمام عيار است، يک استاد تمام عيار و نمي توانم با او رقابت کنم، چرا که خارج از زمين، او هميشه مرا شکست داده است.
وي افزود: من به او جايزه ليگ قهرمانان خارج از زمين را مي دهم. اميدوارم اين جايزه را به خانه ببرد و از آن لذت ببرد.
سرمربي بارسلونا گفت: من فقط به او يادآوري مي کنم که ما چهار سال با هم همکاري کرده ايم. من او را به خوبي مي شناسم و او هم من را مي شناسد. خيلي تلخ است که همکار شما باور کند بيشتر از شما مي داند.
زماني که مورينيو دستيار تيم کاتالان در اواخر دهه 1990 بود، گوارديولا در آن تيم توپ مي زد.
هر علاقه اي هم اگر ميان اين دو بود سال گذشته در نيمه نهايي ليگ قهرمانان که اينتر ميلان توانست بارسلونا را حذف کند، از ميان رفت.
اکنون مربي پرتغالي رئال مادريد، بارسلونا را متهم مي کند که نسبت به پيروزي در ليگ قهرمانان در برنابئو عقده اي شده است.
مورينيو خاطر نشان کرد که تيم او در حال تمرين سنگين و فشرده براي رويارويي با بارسلونا است، آن هم با توجه به اين که همواره ناگزير شده 10 نفره به مصاف کاتالان ها برود، حتي زماني که اينتر ميلان را هدايت مي کرد.
فشار چهار ال کلاسيکو در 18 روز بر روي دو تيم و اين که سرانجام در هفتمين بازي مورينيو راه شکست بارسلونا را دريافت، مي تواند تنش ميان دو سرمربي را توجيه کند.
گوارديولا از اين هم عصباني است که يک روز از مورينيو به انگليسي سوال کرده و او به زيان اسپانيايي پاسخ داده است.
سرمربي بارسلونا گفت: وقتي که مورينيو او را ''پپ'' ‌خطاب کرده مجبور بوده که به وي همانگونه پاسخ دهد.
وي افزود: به او جواب دادم چون براي نخستين بار مرا ''پپ'' صدا کرد. ما معمولا خيلي رسمي با هم صحبت مي کرديم، اما آن بار او به من ''پپ'' گفت و من هم او را ''خوزه'' صدا زدم.
گوارديولا گفت: امروز براي نخستين بار مي خواهم به او جواب بدهم. اگر او به من ''پپ'' بگويد، من هم به او مي گويم ''‌هي خوزه!''.
البته گوارديولا مي داند که خشم او خيلي فراتر از عرف معمول ميان مربيان است.
سرمربي بارسلونا گفت:‌ اگر بارسا مي خواهد در نشست هاي خبري هم با رئال رقابت کند بهتر است يک مربي ديگر استخدام کند. من به عنوان يک شخص حقيقي و حقوقي چنين کاري نخواهم کرد.
سال گذشته تيم کاتالان در دو ديدار رفت و برگشت از اينتر ميلان که مورينيو آن را هدايت مي کرد، شکست خورد.
اکنون مورينيو مي خواهد نخستين کسي باشد که با سه تيم مختلف سه جام قهرماني ليگ قهرمانان اروپا را از آن خود مي کند.
با اين حال او حاضر نيست پيش بيني کند که آيا با رئال مادريد براي ديدار فينال به ويمبلي مي رود يا نه.
او گفت: من همان مربي هستم، دقيقا همان مربي که شش ماه پيش پنج بر صفر از بارسلونا شکست خورد. هر مسابقه داستان خودش را دارد.
گوراديولا هم مي گويد: در حال حاضر رئال مادريد در شرايط مطلوب است، ولي ما در بهترين شرايط خود به مادريد نمي رويم، ولي به لحاظ روحي آماده ايم و شديدا مشتاق پيروزي در برنابئو هستيم.
مورينيو هم در واکنش به اين سخنان گفت: من که اکسير جادويي ندارم. ما هيچ برتري نداريم و شرايط مطلوبي در اين ميان وجود ندارد. اين يک ديدار ميان دو تيم است که يکديگر را خوب مي شناسند، دو تيم ريشه دار که بازيهاي بزرگي را پيش از اين برده اند.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
فقط ویااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نام کاربری: ویا
پیام: ۷
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۹۰
از: اسپانیا
طرفدار:
- دیوید ویا
- پیکه
- استقلال
- اسپانیا
- علیرضا حقیقی
- گوار دیولا
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
امید وارم که این بازی رو 8-2 بارساببره با گل زنی دیوید جون جرارد لیونل

درود بر بهترین گل زنان جهان در بهترین تیم جهان

ღ_••_ღ David Villa ღ_••_ღ
۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: Testimobarca
پیام: ۳۰
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۹
از: فومن
طرفدار:
- مسی
- پویول
- استقلال
- اسپانیا
- آرش برهانی
- گواردیولا
- قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
دعا میکنم مسی امشب هتریک کنه
تا رونالدو به گرد پاش هم نرسه

۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: David.Villa.sanchez
پیام: ۱,۱۹۷
عضویت از: ۲۳ اسفند ۱۳۸۹
از: Ahvaz
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- josep guardiola
- Foolad fc
- Brazil
- Karim Ansarifard
- Pep
- ali daei
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دعا میکنم مسی امشب هتریک کنه تا رونالدو به گرد پاش هم نرسه

اصلا مسی مهم نیست مهم اینه که تیم نتیجه بگیره طرفدار باید طرفدار تیم باشه نه بازیکن

۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: Testimobarca
پیام: ۳۰
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۹
از: فومن
طرفدار:
- مسی
- پویول
- استقلال
- اسپانیا
- آرش برهانی
- گواردیولا
- قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
خدا کنه دنی هم امشب عالی بشه و مثل بازیهای قبل جا نمونه

۷ اردیبهشت ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۰,۱۴۴ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۶ پاسخ
۸,۳۲۷,۵۸۴ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۸۰۷ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۰۸۳ بازدید
۱۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۶,۰۸۴ بازدید
۱۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۲۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۴۳۷ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۲۸۸ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۴۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۰۹ کاربر آنلاین است. (۷۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۰۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!