به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
نام کاربری: roza-messi
پیام: ۱۹۲
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۵
از: تهران
گروه:
- كاربران بلاک شده
چون این جملات همشون از سخن بزرگا نیست من پیشنهاد میکنم اسم این تاپیکو بذاریم جمله های از زندگی!!
بازم میتونی از بچه های دیگه هم نظر بخوای

I HOPE THAT HE RETURN...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ دی ۱۳۸۵
مهمان_
اسم نوشته اندره زيد رو روش بذاريم چطوره؟((مائده هاي زميني))يا برگي از يك نوشته
همگي نظر بديد ببينيم كدوم بهتره""رزا جون ممنونم ازت بازم بيا نگاهي به بقيه اسم ها بنداز تا بهترينشو انتخاب كنيم""

۱۸ دی ۱۳۸۵
نام کاربری: ronaldinho2006
پیام: ۵۰۳
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۴
از: L.A متنفرم
گروه:
- کاربران عضو
شنیده بودم که عشق با شعف همراه است اما، از شنیدن اینکه فرهادها از عشق شیرین ها خود را می کشتند و مجنون ها بخاطر عشق لیلی ها از کار و زندگی می افتادند هیچ گاه به شعف نمی رسیدم و در هیچ یک از این ها عشق الهی را نمی دیدم. هرچند که اطرافیانم همواره، خواهانِ عشق بودند اما همیشه با افتخار می گفتم : «اگر این اسارت ،عشق است، من هیچ گاه خواهانِ عشق نیستم.» عشق در نگاهِ آنها اینگونه بود ، که معشوق را همچون قناری در قفسی حبس می کردند تا بتوانند از وجود او در نزدیکی ? خود لذت ببرند. شنیدم که عاشقی به معشوقش می گفت :«عزیزم تو مالِ منی !!!!»

چندین سال برایم اینگونه گذشت. در این مدت از اطرافیانم می پرسیدم عشق چیست؟ در اکثر پاسخ ها عشق همان اسارتی بود که من از آن می گریختم. تا این که توانستم با عارفی صحبت کنم و با یک برداشت ذهنیِ عالی که قدرت توان بخش عشق را بیان می کرد آشنا شوم.

از او پرسیدم: عشق چیست؟

گفت : عشق نیرویی است که اگر بخواهی در وجودِ تو غرق می شود . نیاز به جاری شدن دارد تا تو آن را حس کنی پس تو معشوقی بر می گزینی تا با جاری کردنِ عشقِ درونی ات به او به شعف برسی.

پرسیدم: چرا خیلی ها، با عشق اسارت می سازند؟

گفت: عاشق گل هیچگاه بخاطرِ علاقه زیادش به گل آن را از بوته جدا نمی کند تا در لیوانِ آبی آن را در کنج خانه حبس کند . عاشق حقیقیِ گل آن را در بوته باقی می گذارد تا از رشدِ گل به شعف درآید.

گفتم : اینگونه خیلی سخت است و خیلی از انسانها نمی توانند دوری از معشوق را تحمل کنند.

اوگفت: عاشقانِ گل همه گل پرورند، زحمتِ گل پروری برخود خرند.اگر عشق مادرت به تو باعث می شود که همواره او تو را در خانه حبس می کرد تا نکند که از دست بروی تو هیچ گاه رشد نمی کردی.هرچند که برای خودِ او رنجی بزرگ بود.

او به من گفت: من شوقِ عشق را به تو خواهم آموخت . اعمالِ ما به ما وابسته اند همچون درخشندگی به فسفر . درست است که اعمالِ ما، ما را می سوزانند ولی تابندگی ما از همین است و اگر روح ما ارزش چیزی را داشته دلیل به آن است که سخت تر از دیگران سوخته است. سنگ سیاه زمانی به مجسمه ای زیبا مبدل می شود که ضرباتِ چکش مجسمه ساز را تحمل کند . و این گونه است که تو لایق عشق الهی خواهی شد.

گفتم: هرچند که پذیرش این نوع عشق سخت است، بااین حال من با تمامِ وجود آن را می پذیرم.

و او گفت: برایِ من شنیدنِ این که شن ساحل، نرم است کافی نیست می خواهم پاهای برهنه ام این نرمی را حس کند . معرفتی که قبل از آن احساس نباشد برای من بیهوده است.

واین عارف کسی نبود جز پروردگارم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ دی ۱۳۸۵
مهمان_
مائده هاي زميني

ناتانائيل,ارزو مكن كه خدا را در جايي جز همه جا بيابي.هر مخلوقي نشاني از خداست و هيچ مخلوقي او را هويدا نمي سازد.همان دم كه مخلوقي نظر ما را به خويشتن منحصر كند,ما را از خدا بر مي گرداند.

ما همگي اعتقاد داريم كه بايد خدا را كشف كرد.دريغا كه نمي دانيم هم چنان كه در انتظار او به سر مي بريم به كدام درگاه نيز اوريم.سر انجام اين طور نيز مي گويم كه او در همه جا هست,هر جا و نايافتني است.

به هر كجا بروي جز خدا چيزي را ديدار نمي تواني كرد.خدا همان است كه پيش روي ماست.ناتانائيل,اي كاش "عظمت"در نگاه تو باشد نه در چيزي كه به ان مي نگري.

ناتانائيل,من شوق را به تو خواهم اموخت.اعمال ما به ما وابسته است,همچنان كه درخشندگي به فسفر.درست است كه اعمال ما ما را مي سوزانند ولي تابندگي ما از همين است و اگر روح ما ارزش چيزي را داشته دليل بر ان است كه سخت تر از ديگران سوخته است.

براي من "خواندن"اين كه شن ساحل ها نرم است كافي نيست:مي خواهم پاي برهنه ام اين نرمي را حس كند.معرفتي كه قبل از ان احساسي نباشد,براي من بيهوده است.هرگز در اين جهان چيزي نديده ام كه حتي اندكي زيبا باشد,مگر ان كه فورا ارزو كرده ام تا همه مهر من ان را در برگيرد.

۱۸ دی ۱۳۸۵
نام کاربری: Forza_Juve_Viva_Ita
پیام: ۱۴۲
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۸۴
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
فکر میکنم برگی از یک نوشته اسم جالبتریه
-------------------------------------------------------------------------
پدر روزنامه مي خواند، اما پسر كوچكش مدام مزاحمش مي شد. حوصله پدر سر رفت و صفحه اي از روزنامه را ( كه نقشه جهان را نمايش مي داد ) جدا و قطعه قطعه كرد و به پسرش داد.
- "بيا! كاري برايت دارم. يك نقشه دنيا به تو مي دهم. ببينم مي تواني آن را دقيقا همان طور كه هست بچيني؟"
و دوباره سراغ روزنامه اش رفت. مي دانست پسرش تمام روز گرفتار اين كار است. اما يك ربع ساعت بعد پسرك با نقشه كامل برگشت.
پدر با تعجب پرسيد: "مادرت به تو جغرافي ياد داده؟"
پسرجواب داد: "جغرافي ديگر چيست؟"
پدر پرسيد: "پس چگونه توانستي اين نقشه دنيا را بچيني؟"
پسر گفت: "اتفاقا پشت همين صفحه تصويري از يك آدم بود. وقتي توانستم آن (( آدم )) را دوباره بسازم ، (( دنيا )) را هم دوباره ساختم."
-------------------------------------------------------------------------
به افلاطون گفتند: منظره ای عجیب و وهمناک ترسیم کن با زندانیانی عجیب تر.
در پاسخ گفتم: مردمانی بسیار شبیه به خودمان خواهم کشید ...

Captain Alessandro GOAL Piero
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۸۵
نام کاربری: mhm_fcb
پیام: ۵۵۵
عضویت از: ۲۶ مهر ۱۳۸۵
از: مشهد
گروه:
- کاربران عضو
سلام
من اومدم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۸۵
مهمان_
از شما هم ممنونم بقيه هم اگه لطف كنن نظرشونو بگن ممنون ميشم!

۱۹ دی ۱۳۸۵
نام کاربری: amir_007b
پیام: ۱,۸۶۵
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
از: رئال مادرید و چلسی متنفرم!
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول

Hossein نوشته:
سلام
من اومدم

خوش اومدي عزيزم دلم واست انقد شده بود

EVERY NIGHT IN MY DREAMS I SEE YOU I FEEL YOU
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۸۵
مهمان_
منظورت از انقد چه قدره؟

۱۹ دی ۱۳۸۵
نام کاربری: Lionel_Argentina
پیام: ۴۸۷
عضویت از: ۷ خرداد ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
والا این شکلکه که دستاشو باز کرده نشانی از کوچولو شدن دل نمیده که هیچ برعکس هم هست تازه

برنده ی همیشگی، به عشق تو من زنده ام...
به افتخار عشق تو همیشه بازنده منم...
۱۹ دی ۱۳۸۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۳,۴۶۸ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۹,۷۶۵ بازدید
۱۰ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۷۹ بازدید
۱۵ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۹۵۱ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۲۶۵ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۰۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۷۵۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۶۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۵۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۱۴ کاربر آنلاین است. (۶۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۱۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!