به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
farid نوشته:

سلام آقای ایزدی من از شما ممنونم که انقدر زود جوابمو دادید میخواستم بدونم واقعا شما ستقلالی هستی؟
اگه هستی پس چرا واسه پرسپولیس زحمت میکشی؟

سلام آقا فرید من طرفدار استقلال هستم ولی ناظر کل فوتبال ایران هستم . این وظیفمه که به سوالات شما پاسخ بدم.

CATALUNYA is not Spain
۲۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
حركت سوال برانگيزباشگاه پرسپوليس- شبي كه قرمزها شش تايي شدند

عدم حضور تيم بزرگسالان پرسپوليس درجام ولايت باعث شد كه اين باشگاه با تيم اميد خود در اين مسابقات شركت كند. حالا تصور كنيد استقلال با تيم اصلي در ورزشگاه تختي به ميدان رفته و پرسپوليس با اميدها در آزادي مقابل سايپا صف آرايي كرده اين همان چيزي است كه باعث اعتراض پرويز مظلومي شد. اما با تصميم پرسپوليسي‌ها براي حضور تيم اميد ازاين به بعد بازي‌هاي اين تيم در جام ولايت در زمين تختي برگزار مي شود طبق برنامه، تيم راه آهن امروز از اردوي تيم تركيه مي‌آيد تا فردا مقابل پرسپوليس بازي كند.
اما اين تصميم عجيب از طرف مسئولان تيم در شرايطي اتخاذ شده كه پرسپوليس امروز يك بازي دوستانه را مقابل پيكان در نظر گرفته است! بايد ديد كه علي دايي با چه منطقي از بازي با سايپا سر باز زده و يك بازي دوستانه ديگر را مقابل يك تيم ديگر تهراني كه سرمربي آن رفيق شش دانگ اوست در نظر گرفته است.
باخت شش گله پرسپوليس حتي اگر با تيم اميدها به دست بيايد طرفداران اين باشگاه را مي‌آزارد. آيا بهتر نبود پرسپوليس با تيم اصلي در اين مسابقات شركت مي‌كرد تا هم تورنمنت گرما بدهد و هم سرمربي تيم به شناخت جديدي از تيمش برسد؟

CATALUNYA is not Spain
۲۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
پروين چگونه به پرسپوليس بازگشت

بازگشت محمدپروين به پرسپوليس از آن اتفاقاتي است كه شما توقع نداريد در تيمي كه علي دايي سرمربي آن است رخ بدهد، اما به هر حال رودربايستي بخشي از فرهنگ ايراني است و حتي سرمربي پرسپوليس هم از آن گريزي ندارد.
پس از آنكه باشگاه نفت در پرداخت پول رضايتنامه محمد پروين بدقولي كرد، اين بازيكن با حبيب كاشاني تماس گرفت و مديرعامل پرسپوليس نيز بازگشت وي به پرسپوليس را منوط به رضايت علي دايي كرد و دايي هم بعد از مكالمه با پروين رضايت داد كه شاگرد خودش در سايپا با وجود همه حرف و حديث‌ها به پرسپوليس برگردد اين اتفاق قبلا درباره مجتبي زارع بازيكن شيرازي پرسپوليس هم رخ داده بود، زارعي ابتدا در ليست فروش پرسپوليس قرار گرفت اما پس از يك گفت‌وگوي رمانتيك با علي دايي مجوز بازگشت تمرينات را پيدا كرد و به اردوي آلمان هم رفت.
حالا محمد پروين كه در اين مدت با پرسپوليسي‌ها تمرين نكرده بايد به سرعت خود را به آمادگي جسماني مورد نظر دايي برساند تا شايد بخت حضور در تركيب اصلي را داشته باشد چيزي كه البته با شرايط فعلي بسيار بعيد است. شايد بهتر بود پرسپوليسي‌ها روي رضايت‌نامه پروين قيمت پايين‌تري مي‌گذاشتند تا اين بازيكن بي‌دردسر به نفت برود و هم يك جاي خالي در ليست پرسپوليس باز شود و هم هزينه اضافه براي باشگاه تراشيده نشود.

CATALUNYA is not Spain
۲۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
پیروزی پیکان مقابل پرسپولیس /دوستانه خشن در پیکانشهر

پرسپولیس که در جام ولایت حاضر نشده بود در پیکانشهر مقابل پیکان شکست خورد.دایی از این بازی دوستانه برای محک زدن ترکیب تیمش استفاده کرد

داور: رسول فروغي

اخطار: مهدي تاجيك، مصطفي صالحي‌نژاد، مجيد خداه‌بندلو، عليرضا عباس‌فرد

پرسپوليس: رحمان احمدي، سپهرحيدري(70 شيث رضايي)، عليرضا محمد(70 مجتبي شيري)، مازيار زارع(17 كريم باقري)، تياگو(70 مهدي شيري)، جلال اكبري، هروه، محمدنوري(70 حسين بادامكي)، عليرضا نورمحمدي، اميرحسين فشنگچي، مجتبي زارعي(46 محمد منصوري)

سرمربي: علي دايي

پيكان: ميلاد فراهاني، مهدي تاجيك،‌ مصطفي صالحي‌نژاد، محسن ارزاني، محمود پوراسدالله، علي قرباني، مجيد خدابنده‌لو، عليرضا عباس‌فرد(85 روح‌الله سلطاني)، جهانگير عسگري(72 امير ميربزرگي)، ناصر آذر كيوان، علي سلماني(76 جيواني جونيور)

سرمربي: محمد احمدزاده

شرح گل:

1ـ 0(پرسپوليس):تنها گل بازی در دقيقه روی 77 ارسال پاس بلند از جناح راست توسط ميربزرگي،‌ كنترل خوب جونيور اشتباه شيث رضايي به دست آمد.

حاشيه‌ها:

به نقل از سايت گل بازيكنان پرسپوليس يك ساعت قبل از شروع بازي با ماشين‌هاي خودشان به محل بازي آمدند.

مسئولان مجموعه ايران خودرو هيچ گونه همكاري با خبرنگاران صورت ندادند و جايگاه خبرنگاران پر از افراد متفرقه بود.

مديرعامل باشگاه پيكان به همراه رسايي معاون كاشاني بازي را از نزديك ديدند، بازي با 15 دقيقه تأخير به خاطر نبود نيرو انتظامي آغز شد.

بازيكنان پيكان در اين بازي بسيار خشن بازی کردند و باعث مصدوميت مازيار زارع از ناحيه پهلو شدند.

شعار عليه افشين قطبي از سوي هواداران پرسپوليس و آتش زدن يك رسانه ورزشي هم از نکات مهم لین بازی بود.

دايي و احمدزاده قبل از بازي و بعد از بازي برخوردي با هم نداشتند.

محمد پروين بين دو نيمهبا لباس شخصی به ورزشگاه آمد.

هواداران پرسپوليس در دقايق پاياني به علت اعلام نكردن يك پنالتي به نفع پرسپوليس به داور اعتراض کردند.

CATALUNYA is not Spain
۲۸ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اشپيتيم آرفي وارد ليست پرسپولیس شد

بعد از كش و قوس‌هاي فراوان مسئولان باشگاه پرسپوليس در آخرين ساعات نقل و انتقالات با ارسال نامه‌اي به هيئت فوتبال استان تهران خواستار قرار گرفتن نام اشپيتيم آرفي در ليست بازيكنان بزرگسال تيم پرسپوليس براي فصل آينده شده است.

از آنجا كه اشپتيم آرفي با پرسپوليس قرارداد داشت نيازي به حضور خودش در هيئت فوتبال نبود و با اين نامه نام آرفي در ليست بازيكنان اين فصل پرسپوليس به ثبت رسيد. مسئولان باشگاه پرسپوليس ديروز مذاكراتي با باشگاه نفت آبادان انجام داده بودند تا اين مهاجم را به آبادان منتقل كنند.

اما مثل روزهاي گذشته آرفي نيز با اين تيم به توافق نرسيد و در پرسپوليس ماندگار شد. البته با توجه به مهلت 48 ساعت باشگاه نفت آبادان در صورت توافق آرفي با نفت امكان جدايي اين بازيكن وجود دارد.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
گزارش تمرین سه شنبه صبح پرسپولیسی‌ها

تمرینات نوبت اول پرسپولیسی‌ها صبح امروز (سه شنبه) در زمین تمرین شرکت واحد انجام شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نوبت اول این تمرینات از ساعت 10 صبح با صحبت‌های علی دایی برای بازیکنان آغاز شد.

در این تمرینات ابتدا بازیکنان همره با کریم باقری 5 دقیقه دویدند و سپس با مولایی به گرم کردن و انجام حرکات کششی پرداختند.
هادی نوروزی، غلامرضا رضایی، علیرضا حقیقی، امیرحسین فشنگچی، سعید حلافی، سامان آقازمانی و حمید علی‌عسگر غایبان تمرینات نوبت اول بودند که البته علی‍‌‌عسگر آخر تمرین به مجموعه شرکت واحد آمد و با کادر فنی و بازیکنان گفت و گو کرد.
مازیار زارع که در بازی مقابل پیکان دچار مصدومیت شده بود، جدا از تیم تمریناتی را زیر نظر دکتر زرینه و مولایی، پزشک پرسپولیس انجام داد.
اشپیتیم آرفی پس از تأیید حضورش در پرسپولیس، صبح امروز اولین جلسه تمرینی خود را همراه تیم برگزار کرد. البته این بازیکن به همراه محمد پروین و رحمان احمدی تمرینات ویژه و جداگانه‌ای را زیر نظر محمدرضا مولایی انجام داد.
ابراهیم شکوری پس از بازگشت به تمرینات کماکان جداگانه و به طور اختصاصی تحت نظر دکتر زرینه به کار خود ادامه می‌دهد.
اولین آیتم کار با توپ تمرین صبح، حرکت پا به توپ انفرادی بازیکنان و پاس کاری ناگهانی بدون مشخص کردن بازیکن مستقیم که این آیتم برای بالا رفتن تمرکز بازیکنان در هنگام بازی بود.
محمدعلی یحیوی که از ناحیه مچ پای چپ احساس ناراحتی می‌کرد، به پزشک پرسپولیس مراجعه نمود و دکتر زرینه به معاینه و مداوای مربی دروازبان‌های پرسپولیس پرداخت.
کادر فنی با لباس‌های سفید رنگ مخصوص مربیان در این تمرین آماده شدند.
روپایی انفرادی و حرکت پا به توپ، بخش بعدی تمرین صبح پرسپولیس بود؛ پاس کاری در صفوف یک نفره به شکلی که دو نفر در رأس خط و یک نفر در میان قرار داشت، بخشی دیگر از تمرین امروز صبح بود.
در بخش بعدی تمرین، بازیکنان به دو گروه دسته بندی شدند. مهاجمان و هافبک‌های هجومی در یک نیمه زمین زیر نظر علی دایی به مرور تاکتیک‌های مختلف ضربه به دروازه پرداختند و در نیمه دیگر زمین مدافعان و هافبک‌های دفاعی به مرور تاکتیک‌های مختلف دفاع تیمی و انفرادی از جمله آفسایدگیری زیر نظر حسین عبدی و مهدی تارتار مشغول شدند.
برای تمرین امروز عصر مسعود داستان دروازبان جوانان به تمرینات اضافه می‌شود.
در ساعت 11:30 تمرینات بعد از دو دور دویدن بازیکنان و انجام حرکات کششی با مولایی به پایان رسید.
بازیکنان تیم بدلیل اینکه تمرینات امروز در دو نوبت انجام می‌شود ناهار را در همان جا صرف کردند.
علی دایی ، کریم باقری و شیث رضایی ناهار را با هم گذراندند.
تمرینات نوبت عصر امروز پرسپولیسی‌ها در ساعت 17:30 آغاز می‌شود.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
با نظر مثبت دایی/ آرفی در پرسپولیس ماندگار شد

نام اشپیتیم آرفی به عنوان بازیکن فصل جدید پرسپولیس به هیات فوتبال اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با نظر مثبت علی دایی، اشپیتیم آرفی به لیست بازیکنان فصل جدید پرسپولیس اضافه و این موضوع رسما به هیات فوتبال اعلام شد.
دایی این تصمیم خود را در جلسه شب گذشته خود با کاشانی اعلام کرد.
آرفی، مهاجم آلبانیایی تبار پرسپولیس با این تیم قرارداد دارد اما با عدم اعلام نظر نهایی علی دایی درباره این بازیکن، تا پیش از این، حضور وی در لیست فصل جدید پرسپولیس قطعی نبود.
طی روزهای اخیر، حضور محمد پروین که یکسال از قراردادش با این تیم باقی مانده است نیز در لیست بازیکنان فصل جدید پرسپولیس قطعی شد.

CATALUNYA is not Spain
۳۰ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
فهرست كامل بازيكنان پرسپوليس در ليگ دهم

فهرست کامل بازیکنان پرسپولیس برای حضور در لیگ دهم اعلام شد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، لیست نهایی اسامی بازیکنان پرسپولیس در لیگ دهم به این شرح است:

بازيکنان بزرگسال

کريم باقري، رحمان احمدي، محمد نوري، شيث رضايي، غلامرضا رضايي، سپهر حيدري، امیرحسین فشنگچی، مهدي شيري، مجتبي شيري، عليرضا محمد، عليرضا نورمحمدي، جلال اکبري، ابراهيم شکوري، تياگو فراگا، مازيار زارع، حسين بادامکي، محمد پروين، محمد منصوري، اشپيتم آرفي، هادي نوروزي، مجتبي زارعي.

بازيکنان زير 23 سال

عليرضا حقيقي، هروه اوسال، حميدرضا علي عسگر، سعيد حلافي، سامان آقازماني.

بازيکنان زير 21 سال

محمد مهدي الهايي، مسعود داستاني.

CATALUNYA is not Spain
۳۰ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
جلسه کاشانی و دایی در باشگاه پرسپولیس

سرپرست باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم در جلسه ای درباره آخرین وضعیت پرسپولیس گفت و گو کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این جلسه که شب گذشته (دوشنبه شب) با حضور حبیب کاشانی، علی دایی و محمد رسایی مشاور اجرایی باشگاه برگزار شد آخرین وضعیت پرسپولیس، اردوهای پیش از فصل و برنامه های آتی این تیم به بحث گذاشته شد.
کاشانی و دایی در این جلسه درباره برنامه پرسپولیس برای شروع قدرتمندانه لیگ برتر و نیز برنامه های این تیم برای حضوری شایسته در 3 جام گفت و گو و تبادل نظر کردند.

CATALUNYA is not Spain
۳۰ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
متن کامل مصاحبه "هروه اوسال "بازیکن جدید پرسپولیس با خبر نگار ورزشی خبر گزاری فارس

هروه اوسال مهاجم 22 ساله و بوركينافاسويي پرسپوليس در گفت و گويي اختصاصي با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در خصوص حضورش در فوتبال ايران، سابقه بازي در تيم‌هاي مختلف و شرايط پرسپوليس و فوتبال ايران گفت و گويي انجام داد كه در زير مي‌خوانيد:

* فوتبال خود را از كجا شروع كرديد؟

من از سن كم فوتبال خودم را از باشگاه هاي بوركينافاسو آغاز كردم و خوشبختانه در اين سن به موفقيت‌هاي خوبي رسيده‌ام.

* سابقه حضورتان در تيم‌هاي مختلف را بازگو كنيد؟

ابتدا در تيم سانس فورماسيون بوركينافاسو كه يك تيم دسته يكي كشورم است به ميدان رفتم. تيم فورماسيون بزرگترين باشگاه در بوركينافاسو است. سپس به تيم اف ث بروكسل رفتم و همچنين در تيم‌هايي مثل سالزبورگ و ردبولز اتريش با توجه به سن كم به ميدان رفتم.

* چطور شد كه به تمرينات پرسپوليس آمديد؟

وقتي متوجه شدم پرسپوليس در آلمان تمرين مي‌كند با هماهنگي‌هايي كه انجام داديم به تمرينات اين تيم آمدم. نمي‌دانستم در چه تيمي مي‌خواهم عضويت پيدا كنم اما مي‌دانستم كه بايد با چهره‌اي جديدي از فوتبال در آسيا آشنا شوم.

* دليل اينكه دايي تو را آنقدر زود انتخاب كرد چه بود؟

دايي چون شخص بزرگي در فوتبال آسيا و حتي آلمان است مي‌داند كه يك مهاجم بايد در خط حمله چه فاكتورهايي داشته باشد. او در تمرينات خصوصيات من را متوجه شد.

* آيا مي‌شود با يك نيمه بازي و يك تمرين يك مربي را راضي كرد؟

قبول دارم بازي‌ها و تمريناتي كه در آن چند دقيقه انجام دادم در سطح بالايي نبود اما حتما دايي در من فاكتورهايي ديد كه من را انتخاب كرد. مطمئن باشيد در ايران و در تمرين پرسپوليس خودم را بيشتر به خبرنگاران ايراني ثابت خواهم كرد چون به خودم اعتماد دارم.

* از فوتبال ايران شناختي داريد؟

راستش را بخواهيد زياد با فوتبال ايران آشنايي ندارم.

* پرسپوليس چطور؟

پرسپوليس را تا حدودي مي‌شناسم چون تمرينات اين تيم در آلمان ديده‌ام و برخي از بازي‌هاي اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا را نيز ديده‌ام.

* مي‌دانيد پرسپوليس تيم بزرگي است؟

بله. اين تيم، تيم بزرگي است. من هر چه دارم براي تيم خودم يعني پرسپوليس انجام مي‌دهم و زود در دل هواداران قرار خواهم گرفت. به شما ثابت مي‌كنم انتخاب دايي درست بود و اشتباه نكرده است. به اعتماد دايي هم جواب مثبتي مي‌دهم.

* قرارداد شما 2 ساله است؟

بله. قرارداد من 2 ساله است و مبلغش را بايد از باشگاه پرسپوليس بپرسيد.

* مي‌دانيد جاي بازيكني مثل خليلي كه مدتي آقاي گل فوتبال ايران بود به پرسپوليس آمده‌ايد؟

بله. ديروز متوجه شدم جاي خليلي كه بازيكن بزرگي به پرسپوليس آمدم. من آمده‌ام تا جاي خليلي را پر كنم. درست است آقاي گل ايران از پرسپوليس رفته و يكي بايد جايش را پر كند كه اميدوارم آن فرد من باشم. البته نياز به كمك هواداران پرسپوليس دارم.

* در جلسه‌اي كه با دايي و كاشاني داشتيد چه گذشت؟

دايي و كاشاني به دنبال هدف‌هاي بزرگي در پرسپوليس هستند كه همه آن را براي من توضيح دادند.حالا با اين تفاسير سعي مي‌كنم بهترين عملكرد را به نمايش بگذارم. من 22 ساله هستم و سن كمي دارم و بسيار جوياي نام خواهم بود. اميدوارم پرسپوليس و قراردادي دو ساله‌اي كه با اين تيم دارم براي من خوش يمن باشد.

* در پايان اگر حرفي داريد بگوييد؟

براي شروع بازي‌ها لحظه شماري مي‌كنم و اميدوار هستم اول به هدفم برسم كه در تركيب اصلي جا پيدا كنم و سپس به ساير اهداف خودم در پرسپوليس بزرگ برسم. سعي مي‌كنم با مطالعه بيشتر بر روي پرسپوليس و فوتبال ايران بتوانم راحت‌تر در رقابت‌هاي مختلف به ميدان بروم.

CATALUNYA is not Spain
۳۰ تیر ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۳,۱۰۳ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۴,۹۳۱ بازدید
۴ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۵۴ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۳۷۶ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۷۲۸ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۴۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۴۴۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۵۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۴۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۵ کاربر آنلاین است. (۱۳۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!