به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: بازی اینتر- یووه را نگاه نمی کنم.

مربی تیم بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که بازی امشب اینتر را تماشا نخواهد کرد.

سایت گل: پپ گواردیولا، مربی جوان بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که داربی حساس امشب ایتالیا که میان اینتر و یوونتوس برگزار خواهد شد را تماشا نخواهد کرد.

این در حالی است که شاگردان گواردیولا می بایست در کمتر از یک هفته دیگر در ورزشگاه سن سیرو و در جریان دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل شاگردان مورینیو صف آرایی کنند.

گواردیولا این روزها نهایت تمرکز خود را برروی داربی حساس منطقه کاتالونیا میان دو تیم بارسلونا و اسپانیول قرار خواهدداد و تمایلی برای صحبت کردن در مورد اینتر ندارد.

پپ به گاتزتادلوسپورت گفت:« من بازی امشب را نگاه نخواهم کرد.هرچند که به نظر من اینتر مدعی پیروزی در این دیدار است، چرا که آنها همیشه در دیدار خانگی به امتیاز می رسند. واضح است که این دیدار حساسی است و بدین ترتیب سختی ها افزایش می یابد.فکر می کنم بازی بسیار بزرگی باشد.»

گزارشها حاکی از آن است که گواردیولا روز یکشنبه دی وی دی بازی جمعه شب اینتر را تماشا و شیوه بازی نرآتزوری را مورد بررسی و آنالیز قرار خواهد داد.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۷ فروردین ۱۳۸۹
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا:همین یک امتیاز به ما کمک می کند

مربی بارسا در دفاع از ستاره سوئدی تیمش به این نکته اشاره کرد که زلاتان سه هفته را بدون تمرین سپری کرده و آمادگی ده دقیقه بازی کردن را داشت. او در صحبتهایش از داشتن چنین شاگردانی ابراز رضایت کرده است

سایت گل- پپ گواردیولا، مربی جوان باشگاه بارسلونا در پایان داربی شنبه شب منطقه کاتالونیادر صحبتهایی به این نکته اشاره کرد که یک امتیازی که تیمش در مصاف با اسپانیول و در ورزشگاه خانگی این تیم کسب کرده،بسیار پرارزش است.

گواردیولامعتقد است که تیم میزبان بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشته. او در صحبتهایی در این رابطه گفت:« اسپانیول تیم بسیار خوبی است و من برای یک امتیازی که از این دیدار کسب کردیم، ارزش زیادی قائلم.چرا که مقابلمان تیمی را می دیدیم که بسیار قدرتمند بود وروحیه فراوانی داشت. ما در طول بازی سختی های زیادی را متحمل شدیم و نهایت سعی مان را به کار گرفتیم.همین یک امتیاز آینده روشنی برای ما خواهد ساخت.»

مربی بارسلونا در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که تیمش وقتی ده نفره بود، بازی بهتری را ارائه کرد و به خوبی ضدحملات بازیکنان اسپانیول را کنترل نمود. گواردیولا ادامه داد:« ما نهایت سعی مان را به کار گرفتیم تا بازیکنان اسپانیول را از محوطه جریمه مان بیرون نگاه داریم. در مورد شرایط زلاتان هم باید بگویم که او سه هفته ای بود که تمرین نکرده بود و تنها می توانست برای ده دقیقه بازی کند و به همین دلیل در بازی شنبه شب در ترکیب تیم قرار نگرفت.»

مربی آبی اناری پوشان در ادامه به این نکته اشاره کرد که تیمش پس از کسب این تساوی، از نظر روانی بسیار قوی است و براین نکته تاکید کرد که تیمش مثل جواهر است. گواردیولا گفت:« نمی دانم پایان رقابتهای این فصل چطور خواهد بود ولی من از داشتن چنین بازیکنانی احساس غرور می کنم. من در دیدار مقابل اسپانیول انتظار دیداری سخت و نفس گیر را داشتم و در پایان این بازی هم از عملکرد شاگردانم راضی هستم. تک تک بازیکنانم تلاش کردند و تا آخرین لحظه جنگیدند.هیچ کسی قایم نمی شد و همین بسیار خوب است.»

مربی بارسلونا در ادامه صحبتهایش تمایلی به صحبت کردن در مورد توهین های نژادپرستانه ای که خطاب به آلوس در ورزشگاه شنیده می شد، نداشت. گواردیولا در این رابطه گفت:« این سوالی است که باید از آقای پوچتینو، مربی اسپانیول ، پرسیده شود، چرا که او بهتر هواداران تیمش را می شناسد.»

سایت گل

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
عذرخواهی آلوس برای اخراجش درداربی کاتالونیا

ستاره برزیلی باشگاه کاتالان از هم تیمی هایش به خاطر نمایش خوبی که پس ازده نفره شدن به اجرا گذاشتند تشکر کرد.

سایت گل- دانی آلوس در جریان دیدار شنبه شب تیمش مقابل اسپانیول دوبار کارت زرد دریافت کرد و در نتیجه کارت قرمزی را مقابل چهره اش مشاهده کرد و بدین ترتیب بارسلونایی ها نیم ساعتی را ده نفره به بازی پرداختند و توانستند با یک امیتاز از زمین حریف خارج شوند.

تساوی بدون گل بارسلونا باعث شد که این تیم با 4 امتیاز برتری نسبت به رئال در صدر قرار بگیرد و این در حالی است که مادریدی ها یک بازی کمتر از بارسا انجام داده اند.

دانی آلوس در پایان این دیدار به خاطر تلاش فراوان هم تیمی هایش ، به ویژه پس از اخراج او تبریک گفت و از اینکه مجبور به ترک زمین مسابقه شده، ابراز ناراحتی کرد.

این در صورتی بود که اگر بارسا 11 نفره بازی را دنبال می کرد، ممکن بود سه امتیاز این بازی به آبی اناری پوشان تعلق یابد ولی با این وجود شاگردان گواردیولا حتی در زمانی که ده نفره بودند نیز کنترل زیادی بر توپ و میدان داشتند.

در پایان این دیدار دانی آلوس به خبرنگاران گفت:« من باید به هم تیمی هایم به خاطر تلاش زیادی که انجام دادند و آن هم در حالی که ده نفره بودند، تبریک بگویم.»

آلوس در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که اخراج او تصمیمی بوده که می بایست آن را پذیرفت و در مورد بازی این هفته تیمش مقابل اینتر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت:« دوئل ما مقابل اینتر بسیار هیجان انگیز خواهد بود و ما نهایت تلاشمان را به کار خواهیم گرفت تا به میلان رفته و به نتیجه خوبی دست بیابیم.»

۲۹ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گزارش آماری: ایگواین و پدرو، تاثیرگذارترینهای لالیگا

ایگواین از هر سه شوتی که روانه دروازه تیمهای حریف می کند، یکی را مبدل به گل می سازد.

سایت گل: پس از گلزنی پدرو در دیدار تیمش مقابل دپور، بار دیگر نام این ستاره برسر زبانها افتاد. پیش از این پدرو، به دلیل آنکه تنها بازیکن بارسلونا بود که توانسته بود در تمامی رقابتهای برگزار شده برای تیمش گلزنی کند، به شهرت بیش از پیش رسیده بود.

آمار و ارقام اکنون حکایت جدیدی دارد و اکنون از پدرو به عنوان کاراترین مهاجم باشگاه بارسلونا یاد می شود. هر چند که پدرو رقیبی بزرگ را مقابل خود می بیند:گونسالو ایگواین

این ستاره آرژانتینی که اخیرا مورد انتقادات زیادی در مورد عملکرد ضعیفش در دیدارهای بزرگ قرار گرفته است، اکنون یکی از کاراترین مهره های تیمش لقب گرفته است.

ستاره سابق باشگاه ریورپلاته از هر سه شوتی که روانه دروازه حریفان می نماید، یکی از مبدل به گل می کند. این آماری است که در پایان هفته سی و دوم رقابتهای لالیگا منتشر شده است.

ایگواین در طول این 32 هفته 73 شوت را روانه دروازه حریفان ساخته که 24 تای آنها مبدل به گل شده است. بدین ترتیب هر یک از 3.04 شوتهای ایگواین گل می شود.

پس از این ستاره مادریدی، پدرو در رده دوم است که 9 گل از روی 31 شوت خود به ثمر رسانده که به صورت میانیگن از هر 3.44 شوت پدرو، یکی مبدل به گل می شود.پس از این بازیکنان دیه گو کاسترو، بازیکن اسپورتینگ خیخون، از 45 شوت خود، ده ضربه را مبدل به گل ساخته که آمار یک گل از هر 4.5 شوت را مقابل نامش می بیند. جدول کاراترین گلزنان رقابتهای لالیگا بدین ترتیب است:

نام - گلها - شوتها - درصد کارایی

ایگواین - 24 - 73 - 3.04%

پدرو - 9 - 31 - 3.44%

دیه گو کاسترو - 10 - 45 - 4.5%

کانوته - 7 - 33 - 4.71%

مسی - 27 - 132 - 4.88%

وبو - 6 - 30 - 5%

زلاتان ایبراهیموویچ با به ثمر رساندن15 گل از روی 86 شوت و میانیگن 5.73% در رده دهم است. داوید ویا با 20 گل از 122 شوت و میانیگن یک گل از 6.1% شوت در رده یازدهم. لوئیس فابیانو نیز با همین میانگین در رده دوازدهم است.

رائول با به ثمر رساندن 4 گل از سی و دو شوت خود و میانیگن 8% رده بیست و نهم جدول را به خود اختصاص داده و آگوئرو با 10 گل از 81 شوت با 8.1% در رده سی ام است.کریس رونالدو هم با 19 گلی که از 165 شوت به ثمررسانده در رده سی و یکم کاراترین بازیکنان لالیگا قرار گرفته است.

۲۹ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
كريستيانو رونالدو: مسي بهتر از من است.

ستاره پرتغالي اعتقاد دارد كه علت درخشش مسي، انسجام تيم بارسلوناست.

سايت گل: كريستيانو رونالدو، ستاره تيم رئال مادريد، پذيرفت كه عنوان بهترين بازيكن فوتبال جهان را مسي واگذار كرده است اما گفت كه اين مسئله تنها به اين دليل است كه بارسلونا تيم منسجم تري است.
او در مصاحبه با نشريه ايتاليايي لا استامپا، در پاسخ به سوالي در مورد مسي و اينكه او بهترين بازيكن جهان است، گفت:" شايد، بله. اما اگر بخواهيم صادق باشيم بايد بگويم كه بارسلونا واقعا سبك بازي فوق العاده اي دارد. آنها فصل گذشته شش جام مهم را از آن خود كردند و در حال حاضر نيز در صدر جدول لاليگا قرار دارند. مسي سال گذشته فوق العاده بود و امسال نيز بي نظير است اما تيم نيز به او كمك مي كند. او اكنون بيشتر قدر هم تيمي هايش را مي شناسد."
علي رغم فصل درخشان مسي، رونالدو اعتقاد دارد كه به زودي با درخشش اش، ستاره آرژانتيني را زير سايه قرار مي دهد و كمك مي كند تا رئالي ها جام قهرماني را به دست بياورند.

" من فكر مي كنم كه هميشه در سطح بالايي قرار دارم. اگر رئال موفق نشود جامي به دست بياورد، به اين معني است كه من بد بودم. من هر روز سخت كار مي كنم تا پيشرفت كنم. اين اولين فصل حضور من در لاليگا است و ما مي توانيم به عنوان يك تيم، به افتخارات زيادي دست پيدا كنيم. من فكر مي كنم ما مي توانيم در ليگ به قهرماني برسيم.

۳۰ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
برنامه بازی های هفته سی و چهارم لالیگا

بارسا و رئال این هفته بازی های نسبتا آسانی پیش رو خواهند داشت.

سایت گل: در بازی های این هفته رقابت های لیگ اسپانیا، بارسلونا و رئال مادرید در مقابل تیم های ته جدولی قرار خواهند گرفت و به نظر می رسد که هفته بی دردسری را پشت سر بگذارند. بارسلونا که هفته خوبی را پشت سر نگذاشته، باید در مقابل تیم آخر جدول، خرس قرار بگیرد و رئال نیز میهمان ساراگوساست. در آخرین دیدار این هفته نیز، روز دوشنبه اوساسونا میزبان اتلتیک بیلبائو خواهد بود.

اعداد داخل پرانتز، رتبه تیم ها در جدول رده بندی است:

شنبه

بارسلونا(1)- دپورتیوو خرس(20)

رئال ساراگوسا(16)- رئال مادرید(2)

والنسیا(3)- دپورتیوو لاکرونیا(9)

یکشنبه

راسینگ سانتاندر(15)- ویارئال(6)

اسپورتینگ خیخون(14)- وایادولید(19)

آلمریا(11)- اسپانیول(13)

مایورکا(4)- مالاگا(17)

اتلتیکو مادرید(10)- تنریفه(18)

ختافه(8)- سویا(5)

دوشنبه

اوساسونا(12)- اتلتیک بیلبائو(7)

۳ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خروج مسي از تركيب بازي مقابل خرس

ستاره آرژانتيني شايد در بازي امشب تيمش حضود نداشته باشد.

سايت گل: به گزارش رسانه هاي اسپانيايي، پپ گوارديولا قصد دارد در آستانه بازي حساس تيمش در مقابل اينتر در ليگ قهرمانان، به ليونل مسي در بازي امشب مقابل خرس استراحت بدهد.

بارسلونا امشب در نوكمپ ميزبان تيم خرس، يكي از كانديداهاي سقوط است و روزنامه ماركا گزارش داد كه سرمربي آبي و اناري ها از اين فرصت مي خواهد استفاده كند و به ستاره آرژانتيني اش استراحت بدهد.

آخرين بازي كه مسي استراحت كرد، در بازي ماه گذشته مقابل مايوركا بود، هرچند در آن ديدار نيز 40 دقيقه براي تيمش بازي كرد. پس از آن او سه بازي در ليگ قهرمانان انجام داد (2 بازي مقابل آرسنال و بازي رفت مقابل اينتر) و در لاليگا نيز برابر تيم هاي اتلتيك بيلبائو، رئال مادريد، دپورتيوو لاكرونيا و اسپانيول به ميدان رفت.

با توجه به در پيش بودن بازي برگشت مقابل اينتر و بازي هاي حساس ليگ برابر سويا و ويارئال، گوارديولا بازي امشب را بهترين فرصت براي استراحت كردن مسي مي داند.

۴ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: این هفته همه چیز معلوم می شود.

بارسلونا در این هفته دو دیدار حساس را برگزار خواهد کرد.

سایت گل: بارسلونا در رقابتهای این هفته لالیگا مقابل خه رس به میدان می رود و در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم میزبان اینتر خواهد بود. مربی تیم کاتالان معتقد است که این هفته تیمش برای کسب دو عنوان قهرمانی به میدان خواهد رفت.متن گفتگوی پپ گواردیولا با روزنامه آ.اس را با هم مطالعه می کنیم:

* در حالی که روز چهارشنبه میزبان اینتر هستید، رویارویی با خه رس ، کار آسانی نیست.نه؟

- ما ماههاست که به تلاش می پردازیم. متمرکز شدن برروی بازی اینتر کار سختی است ولی می بایست این کار را انجام دهیم. این بازی، از سایر بازیهای دیگری که در نوکمپ برگزار کرده ایم، پرارزش تر است. چیزهای زیادی دیده ام که باعث می شوند که بدین ترتیب فکر کنم. برایمان بسیار ارزشمند و مهم است.

* نتیجه دیدار خه رس، تاثیری بر عملکرد تیمتان در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی مقابل اینتر خواهدداشت؟

- هر دیداری پیامدها و حوادث خاص خود را در پیش و پس از برگزاری بازی دارد. ما می بایست بسیار قوی از زمین خارج شویم و بدانیم که کار سختی را پیش رو داریم. نمی توانیم تکذیب کنیم، بازی نیمه نهایی خیلی نزدیک است و بازیکنان مثل همیشه به این نکته واقفند.

* آیا از حمایت هواداران در آستانه دیدار مقابل خه رس مطمئنید؟

- بازی ساعت خوبی برگزار می شود و مطمئنم که هواداران از ما حمایت خواهند کرد. از آنها درخواست می کنم که به ما کمک کنند.ما به کمک آنها نیاز داریم.

* کمیته داوران، کارت دانی آلوس را نبخشید.در این رابطه چه نظری داری؟

- کارتهای آلبیول و کامنی مورد بخشش قرار گرفت و مال ما نه، چه می توانیم انجام دهیم؟

* آیا در آستانه دیدار حساس مقابل اینتر شاهد انجام سیستم چرخشی در ترکیب تیم خواهیم بود؟

- بازیهای زیادی را به فاصله سه روز در میان برگزار کرده ایم و در عمل می بایست در مورد شرایط تیم تصمیم گیری کرد.

* آیا ممکن است در بازی مقابل خه رس به مسی استراحت دهید تا انرژی اش را ذخیره کند؟

- من توانایی این را ندارم که پیش بینی کنم که اگر او در دیدار مقابل خه رس بازی کند یا نکند، چه تاثیری برروند بازی خواهد داشت.

۴ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پيروزي بارسا در بازي جنجالي

زلاتان با يك گل و يك پاس گل ستاره اين بازي بود.

سايت گل: بارسلونا با پيروزي 3-1 مقابل تيم ته جدولي خه رس شانس خود را براي كسب عنوان قهرماني ليگا افزايش داد.جفرن در دقيقه 14 ،اولين گل بارسا را زد و آنري 10 دقيقه بعد فاصله را افزايش داد اما اين بازي ساده اي نبود و خه رس با گلي كه برميو زد فاصله را كم كرد.آنها البته در نيمه دوم بازهم به گل رسيدند كه داور اين گل را مردود اعلام كرد؛ سپس نوبت زلاتان بود تا با گل خود در دقيقه 55 كار تمام كند.او قبلا يك پاس گل هم داده بود تا آمادگي خود را براي بازي با اينتر نشان دهد.

مربی بارسا در جریان اين بازي ليو مسي را به عنوان بازیکن ثابت به زمین مسابقه نفرستاد و زلاتان به همراه آنري و جفرن سه مرد خط حمله اين تيم بودند.هر چند که دردقیقه 6 نیمه دوم جفرن جای خود را به ستاره آرژانتینی داد.

اين بازي عجيب 11 كارت زرد به همراه داشت و اوریانا و آلوستيزا دو بازيكن خه رس در دقايق پاياني از زمين اخراج شدند. اين دو روي مسي و كركيچ خطا كردندتا بازي در جنجنا به پايان برسد.
بارسا با اين برد 87 امتيازي شد و با 4 امتياز فاصله به صدرنشيني ادامه داد.ديگر بازي امشب بين رئال و ساراگوسا برگزار مي شود.

۵ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بارسلونا به دنبال ستاره استون ويلا

آبي و اناري ها قصد دارند براي به خدمت گرفتن اشلي يانگ پيشنهاد گزافي به باشگاه انگليسي بدهند.

سايت گل: به گزارش نشريه ديلي ميرر، مسئولان باشگاه بارسلونا قصد دارند براي به خدمت گرفتن اشلي يانگ، ستاره جوان تيم استون ويلا، پيشنهادي 25 ميليون پوندي به اين باشگاه ارائه بدهند.

اين بازيكن 24 ساله كه 7 بازي ملي نيز در كارنامه دارد، در اين فصل 9 بار براي تيمش گلزني كرده و يكي از بهترين بازيكنان ويلا در فصل جاري بوده است.

نمايش ها اين فصل او توجه هاي تيم هاي رئال مادريد و چلسي را نيز جلب كرده است.

كاتالان ها پيش از اين براي به خدمت گرفتن ستاره فرانسوي بايرن مونيخ، فرانك ريبري، تلاش مي كردند اما به نظر مي رسد كه اكنون اشلي يانگ به گزينه اول آنها در فصل نقل و انتقالات تبديل شده است.

۵ اردیبهشت ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۵,۳۵۵ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۱۲ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۷۹۲ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۸,۲۹۶ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۸۱۷ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۴۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۰۲ کاربر آنلاین است. (۱۲۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!