به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: جهان هستی
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
روي لينك زير كليك كنيد و كليپ هاس واقعي موجودات فضايي رو دانلود كنيد من همه اش رو دانلود كردم واقعا جالبه
موجودات فضايي

۱۶ آبان ۱۳۸۸
پاسخ به: جهان هستی
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
كشف آب در كره ماه

به گزارش ناسا، برخورد موشک با سطح ماه حفره‌ای به عرض ۲۰ تا ۳۰‌متر را روی ماه ایجاد کرده و وجود حدود یکصد کیلوگرم آب به وسیله حسگرهای کاوشگر پرتاب شده ثبت شد.کاخ سفید پیش از این و در دوران ریاست‌جمهوری بوش برای تحقیق درباره ماه بودجه‌ای به مبلغ یکصد بیلیون دلار اختصاص داده بود، اما این روزها به‌رغم این کشف بزرگ، ناسا برای مطالعات بیشتر به دلیل هزینه‌های سنگین برای گرفتن نظر مساعد اوباما لحظه‌شماری می‌کند. در این میان برخی دانشمندان نیز تمایل بیشتری به مطالعه روی کرات دیگر از خود نشان داده‌اند، به عنوان مثال نیل آرمسترانگ، نخستین‌ فضانوردی که توانست در سال 1969 روی ماه گام بگذارد، معتقد است کشف آب دستاورد بزرگی است اما بهتر است برای تحقیق روی مریخ سرمایه‌گذاری شود.

...
۲۸ آبان ۱۳۸۸
پاسخ به: روانشناسی و مشاوره
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
چطور به آرامش درونی برسیم؟

چطور می‌توان با وجود اضطراب هر روزه، به آرامشی درونی و آسایشی پردوام دست یافت ؟
در طول قرنی که از یک سو مبتکر و از سوی دیگر مخرب‌ترین دوره‌ی تاریخ است، بی‌معناست اگر بگوییم در قرنی خارق‌العاده زندگی می‌کنیم . با این حال، علیرغم معجزات مدرنیته‌ی تکنولوژیک، همواره ما لحظاتی از نهایت تنش و اضطراب‌ را پشت سر می‌گذرانیم، خواه در حیطه‌ی شخصی خواه ملی و حتی جهانی.

چطور می‌توانیم با چنین اضطرابی رو در رو شویم که حاصل محیط پیرامون ما، مشکلات شخصی‌مان، و جامعه‌ای است که میراث فرزندانمان خواهد بود؟ اغلب ما نگرانیم ولی نمی‌دانیم چه کار باید کرد.

راهی وجود دارد که اختلالات حمله‌ور به ما را اداره می‌کند. بکارگیری روش‌های خاصی، موثر و دلگرم‌‌کننده هستند، به خصوص هنگامیکه با شرایطی مواجه هستیم که از لحاظ احساسی یا عاطفی ضربه‌ای می‌خوریم: از دست‌دادن ناگهانی کار، فوت یکی از عزیزان، شکست یا نابودی یک ازدواج، مورد خیانت واقع شدن، بیماری‌ها… چنین نگرانی‌هایی می‌تواند اضطرابی طولانی مدت ایجاد کند؛ برای شخصی که درگیر چنین ناامیدی شده است، مقابله با حقیقت کاری دشوار و دردآور خواهد بود.
بدون ساده‌انگاری بیش از حد و یا دست‌کم گرفتن این ضربات روحی، می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که راه دیگری برای یافتن آرامش روحی وجود دارد: وضعیت ذهنی آرام و مطمئن، جدا از تشویش دائمی حاصل از فشارهای هر روزه. بسیاری هستند که راه‌‌حل‌های شخصی را برگزیده‌اند. کتاب‌ها و نوارهای گوناگونی در معرض عموم قرار گرفته که روش‌ها و ابزار متنوعی را برای مدیریت اضطراب و جستجوی هماهنگی در زندگی به نمایش می‌گذارد؛ با این حال، حتی اگر این موارد تا حدودی تسکین دهنده باشند، هیچ‌یک نقص ریشه‌ای روح بشری را ترمیم نمی‌کنند. برای آنکه اساسی‌ترین و حادترین مشکلاتمان را بر طرف سازیم، می‌بایست قدمی فراتر نهیم: باید ضمیر ناخودآگاه خو را از نو برنامه‌ریزی کنیم.
4 حرکت مقدماتی:
1. شیوه‌ای صحیح در زندگی خود پیش بگیرید.
از فرار کردن دست بکشید و زندگی سطحیرا کنار بگذارید. این شیوه تنها زندگی شما را نامتعادل می‌کند. زندگی را با آغوش باز پذیرا باشید و از سطح سهل زندگی فراتر روید، این چنین است که حقایق و واقعیت‌ها را در می‌یابید. همیشه به راه حل بیاندیشید چرا که همواره راهی خواهید یافت. با حل مشکلاتی که زندگی در پیش پای شما قرار می‌دهد، خواهید دید که بسیاری از این راه‌ها به پیشرفت درونی شما نیز کمک خواهد کرد. جستجوی گروهی، برای یافتن راه‌حل ِ یم مشکلهمگانی نیز در رشد و تعالی شما موثر است. هرگز نباید از چنین مشکلاتی فرار کرد.

( به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل …. که گر مراد نیابم، به حد وسع بکوشم)

2. با حسن نیت زندگی کنید.
قوانینی که بر رفتار بشری حاکم است مانند قانون جاذبه‌ی زمین، قطعی و کاربردی است.تبعیت از این قوانین، هماهنگی روح ما را در پی خواهد داشت. از آنجائیکه بیشتر این قوانین به طور فراگیر پذیرفته شده‌اند، می‌توانید به طور عینی از هم اکنون با حسن نیت زندگی کنید.
(البته من با سعدی موافقم که می‌گه: “بگفتا نیک مردی کن نه چندان … که گردد خیره گرگ تیز دندان!!)

3. جایگاه خود را درنظم جهانی پیدا کنید.
شما به وجود آمده‌اید برای ایفای نقشی در این نظم جهانی. این خود شما هستید که ماهیت نقشی را که قادر به ایفای آن هستید کشف می‌کنید. می‌توانید در سکوت محض آن را بیابید. پس زندگی خود را با انجام کارهای شایسته‌ای که به آنها تمایل دارید، سرشار از هماهنگی کنید و انجام این امور را بر کارهای ساختگی‌ای که راه زندگی بشری را مسدود کرده است، برتری دهید.

(غافل منشين نه وقت بازی است…وقت هنر است و سرفرازی است)

4. زندگی خود را ساده کنید تا با الهامات درونی و بیرونی هماهنگ شوید.
مادیات بلا استفاده، بار سنگین زائد هستند. زندگی تنها در جمع کردن اشیاء و اموال بی‌مصرف خلاصه نمی‌شود بلکه انجام فعالیت‌های معناداردرون‌مایه‌ی زندگی است. در زندگی دو قطب احتیاجات و علایق باید با هم درآمیزد. اگر چنین شود هم در زندگی شخصی و هم در زندگی جمعی سازگاری و هماهنگی نمود میابد.

(البته این مورد منظور این نیست که رو حصیر یا میخ یا تو کوزه بخوابین!! و جز آب و نون نخورین!!…

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۹ آبان ۱۳۸۸
نام کاربری: POINTER
پیام: ۱۴۳
عضویت از: ۱۳ مرداد ۱۳۸۸
از: همی نزدیکیا
گروه:
- کاربران عضو
مرا بغل کن
روزی زنی روستائی که هرگز حرف دلنشینی از همسرش نشنیده بود، بیمار شد.
شوهر او که راننده موتور سیکلت بود و از موتورش براى حمل و نقل کالا در شهر استفاده مىکردبراى اولین بار همسرش را سوار موتورسیکلت خود کرد.
زن با احتیاط سوار موتور شد و از دست پاچگی و خجالت نمی دانست
دست هایش را کجا بگذارد که ناگهان شوهرش گفت: مرا بغل کن.
زن پرسید: چه کار کنم؟ و وقتی متوجه حرف شوهرش شد ناگهان صورتش سرخ شد.
با خجالت کمر شوهرش را بغل کرد و کم کم اشک صورتش را خیس نمود.

به نیمه راه رسیده بودند که زن از شوهرش خواست به خانه برگردند،
شوهرش با تعجب پرسید: چرا؟ تقریبا به بیمارستان رسیده ایم.
زن جواب داد: دیگر لازم نیست، بهتر شدم. سرم درد نمی کند.

شوهر همسرش را به خانه رساند ولى هرگز متوجه نخواهد شد که
گفتن همان جمله ى ساده ى "مرا بغل کن"

چقدر احساس خوشبختى را در قلب همسرش باعث شده که
در همین مسیر کوتاه، سردردش را خوب کرده است.

عشق چنان عظیم است که در تصور نمی گنجد.
فاصله ابراز عشق دور نیست.
فقط از قلب تا زبان است و کافی است که حرف های دلتان را بیان کنید

۱۶ آذر ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
تست روانشناسی(منفی بافی)
در این تست پاسخ مثبت به هر سوال ۵ امتیاز دارد.
۱) همیشه بدون تعمق کافی چیزهایی می گویم که بعدا باعث کدورت و سوء تفاهم بین من و دیگران می شوند.
۲)همیشه با نگرانی به آینده نگاه می کنم و انتظار پیشامدهای ناجوری را دارم.
۳) اکثرا در گذشته زندگی می کنم. خاطرات و اتفاقات گذشته را در ذهنم مرور می کنم و وقتی حالم را با گذشته مقایسه می کنم به گذشته ام حسرت می خورم.
۴) همواره کارهای امروز را به فردا موکول می کنم.
۵) اگر کسی به من اهانتی بکند دیگر تمام روزم خراب می شود.
۶) اگر با کسی برخورد کنم که خلق عصبی و تندی دارد بشدن تحت تاثیر وی قرار می گیرم.
۷) وقتی درست به زندگیم نگاه می کنم می بینم که همیشه تمایل داشته ام که از کاه کوه بسازم.
۸) وقتی با کسی روبرو می شوم که در نگاه اول به دلم نمی چسبد می دانم که هرگز نمی توانم با وی رابطه ای داشته باشم.
۹) برای اینکه جلوی ناراحتی های بعدی را بگیرم تنها همه کار را انجام می دهم و از کسی کمکی نمی خواهم.
۱۰) همیشه در درونم پراز فشار است و برای خودم ساعات آرامش فراهم نمی کنم.
۱۱) اگر در کاری آنطوری که آنرا در دهنم تصور کرده ام موفق نشوم بشدت خودم را به محاکمه می کشم.
۱۲) اصلا حساب و کتاب پولم را ندارم. و یا: آنقدر حساب و کتاب می کنم تا هیچ پول بیخودی خرج نکنم که اینکار زیاد وقتم را می گیرد و برایم مشکل بوجود آورده است.
۱۳) وقتی می بینم کسی به کاری که من انجام می دهم توجه لازم را نمی کند خلقم از دست وی تنگ می شود.
۱۴)وقتی کسی از من انتقاد می کند و یا به جانم نق می زند با خودم فکر می کنم که وی به من علاقه ندارد.
۱۵) اگر کاری را که می خواهم از پیش نرود دنیا پیش رویم تیره و تار می شود.
۱۶) همیشه آدمها را مقصر می دانم مگر اینکه خلاف آن ثابت شود.
۱۷) وقتی در کاری موفقیتی بدست می آورم، موفقیتم آنچنان که باید و شاید بنظرم نمی آید.
۱۸) فکر می کنم نباید به آدمهای دیگر اعتماد کرد چرا که همه بد مرا می خواهند.
۱۹) هیچ وقت احتیاج به کمک دیگران نداشته ام و ندارم.
۲۰) کاری را که هر روز انجام می دهم دوست ندارم و اصلا بیهوده دارم زندگیم را خراب می کنم.
● امتیاز های بدست آمده را با هم جمع بزنید و معنی امتیاز خود را در زیر مشاهده بفرمائید

[font=Helvetica]جواب تست:[/font]

کمتر از ۴۰ = به این معنا است که زیادتر از حد قابل قبول زندگی را به کام خود تلخ نمی کنید.
▪ بین ۴۰ الی ۵۰ = لازم است تا حدی در رفتار خودتان تجدید نظر کنید.
▪ بالاتر از۵۰ = باید واقعا به فکر باشید و برای تغییر این افکار کاری بکنید.
● به عباراتی که به آنها پاسخ مثبت داده ایدبا دقت نگاه کنید و در مورد هر کدام از خود بپرسید:
▪ «چطور است که من این فکر را دارم؟» و سپس برای تغییر آن برنامه ریزی کنید. این افکار نشانگاه بیماری نیستند ولی فشارهایی هستند که شرایط مناسبی را برای شکل گرفتن اختلالات مختلف فراهم می آورند..

۱۶ آذر ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
اولویت‌های شما درباره شکل‌ها و ترکیب

ببینید چگونه اولویت‌های شما درباره شکل‌ها و ترکیب و اندازه آنها می‌تواند معرف شخصیت شما باشد.

1-شما دریا را با چه رنگی تشریح می‌کنید؟
(آبی تیره، شفاف، سبز، گل‌آلود؟)

2- دلتان می‌خواهد در کدام قسمت کوه باشید؟

3-چه شکلی را دوست دارید؟
(دایره، مربع یا مثلث؟)
دلتان می خواهد این شیء چقدر بزرگ باشد؟
و از چه جنسی ساخته شده باشد؟ (چوب، شیشه، الماس یا فلز؟)

4در ذهن شما اسب چه رنگی است؟
(قهوه‌ای، سیاه یا سفید؟)

5- فرض کنید در راهرویی راه می‌روید. دو در را می‌بینید. یکی در 5 قدمی سمت چپ‌تان و دیگری در انتهای راهرو. هر دو در باز هستند. یک کلید روی زمین درست جلوی شما افتاده است. آیا آن را بر می‌دارید؟

6- توفانی در راه است. کدامیک را انتخاب می‌کنید: یک اسب یا یک خانه؟

7- این رنگها را به ترتیب اولویتی که برایتان دارند بنویسید: قرمز، آبی، سبز، سیاه و سفید.

جواب تست :

1-آبی تیره: شخصیت پیچیده
سبز: آسان گیر و بی‌خیال
شفاف: به سادگی قابل درک
گل‌آلود: آشفته و سردرگم

2- میزان ارتفاعی که انتخاب می‌کنید رابطه مستقیم با میزان جاه‌طلبی شما دارد.

3-دایره: سعی می‌کنید طوری رفتار کنید که خوشایند همه باشد.
مربع: خودرأی و خودمحور
مثلث: یکدنده و لجباز

اندازه با خودخواهی و منیت شما ارتباط مستقیم دارد.

چوب: شخصیت آرام و مسالمت‌جو
الماس: خودخواه و یکدنده که هر شکستی به متلاشی شدن کامل آن می‌انجامد.
شیشه: شخصیت شکستنی
فلز: شخصیت قوی ولی انعطاف‌پذیر

4-قهوه‌ای: فروتن و خاکی
سیاه: غیرقابل پیش‌بینی، سرکش، هیجان‌انگیز
سفید: برتر، مغرور، تاثیرگذار

5-بله: شما آدم فرصت‌طلبی هستید.
نه: آدم فرصت‌طلبی نیستید.

6-این سوال، اولویتهای شما به هنگام مشکلات را تعیین می‌کند.
اسب: همسر
خانه: فرزندان

7-این سوال، اولویتهای شما در زندگی را مشخص می‌کند.
آبی: دوستان/ روابط
سبز: شغل و حرفه
قرمز: شهوت و دلبستگی
سیاه: مرگ
سفید: ازدواج

۱۶ آذر ۱۳۸۸
نام کاربری: sami_film
پیام: ۵۱
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
سلام خدمت دوستان عزیز
من دارم واسه کنکور درس میخونم، (کارشناسی ارشد) ولی خیلی زود از درس خوندن خسته میشم. بیقرارم...
طولانی ترین زمانی که میتونم بشینم و بخونم 1 ساعته. حتما باید بلند شم یه چرخی تو خونه بزنم چند دقیقه ای بگذره بعد...
دلیلش چیه؟ چطوری غلبه کنم ... ؟

۱۷ آذر ۱۳۸۸
نام کاربری: Agent.47
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از: Behind You
طرفدار:
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سامان نوشته:

سلام خدمت دوستان عزیز
من دارم واسه کنکور درس میخونم، (کارشناسی ارشد) ولی خیلی زود از درس خوندن خسته میشم. بیقرارم...
طولانی ترین زمانی که میتونم بشینم و بخونم 1 ساعته. حتما باید بلند شم یه چرخی تو خونه بزنم چند دقیقه ای بگذره بعد...
دلیلش چیه؟ چطوری غلبه کنم ... ؟

یکی به داد منم برسه!
منم همین مشکل رو دارم البته یک ساعت نه 30 دقیقه!
و اینکه من واسه کنکور درس نمیخونم!

اگه میتونی بگیر!
Never Give Up
۱۹ آذر ۱۳۸۸
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
نوع تغذیه خیلی مهمه! قند هرگز!!! زهره قند واسه درس خوندن! همین طور چای پر رنگ! اگه معتاد به چای هستین کم رنگ و بدون قند! یا اینکه چای سبز بخورین! قهوه هرگز! شاید بگین اینها باعث تمرکز میشه ولی این ایجاد تمرکز کوتاه مدته و بعد از نیم ساعت دوباره باید برین چای بخورین! دلیل دیگه اش هم اینه که فکرتون جای دیگه اس! کتاب جلوتونه ولی ذهنتون به چیزی که دارین میخونین متمرکز نیست! یه جای دیگه اس! هر چند دقیقه ذهنتون میپره از یه موضوع به موضوع دیگه! نور مطالعه هم تاثیر داره! بهترینش نور مهتابی زیاد ترکیب با یکم نور زرد! نور زرد نباید پر رنگ باشه!

نوع خواب هم توی تمرکز واسه درسیدن مهمه! ریتم خواب شبانه روز باید کاملا یکسان باشه! هر شب سر یک ساعت خواب و سر ساعت بیداری! حتی یک ساعتم نباید بهمش بزنید! یه شب 2 شب بخابین 9 صبح بلند شین یه شب 3 بخابید صبح 10 بلند شید نه! کاملا یکسان! توی نور هم نخابید! خوابیدن توی نور خوب نیست!

یکی دو هفته خودتون رو به این شراسط عادت بدین طوری که به ذهن ناخود آگاهتون منتقل بشه اونقت میتونید با تمرکز زیاد و بدون خستگی درس بخونید!

همیشه یک کاغذ سفید کنار دستتون باشه هر وقت تمرکزتون به هم خورد یه تیک روش بزنید! روز اول شاید 20 تا تیک بشه! یعنی 20 بار حین مطالعه تمرکزتون رو از دست دادین! همین روش رو ادامه بدین بعد از یکی دو هفته متوجه میشین که تعداد این تیک ها به شدت کاهش پیده کرده! یعنی دقیق تر خوندین و ذهنتون روی درس متمرکز بوده! وقتتون هم چند ساعت اضافه میشه!

۲۴ آذر ۱۳۸۸
نام کاربری: sami_film
پیام: ۵۱
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
مرسی دوست عزیز.

۲۴ آذر ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۱,۲۴۲ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۷,۸۴۵ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۰۲ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۳۹ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۹,۹۵۸ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۳۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۴۱۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۲۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۲۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۹۹ کاربر آنلاین است. (۸۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۹۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!