به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم!
نام کاربری: Barçelona
پیام: ۲,۴۶۴
عضویت از: ۲۵ دی ۱۳۸۷
از: اصفهان
طرفدار:
- **مـــــــــســــــــــــي**
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
- فرگوسن-رايكارد-یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
لاست خريداري نخواهد شد

سريال «قهوه تلخ» مهران مديري در صورت آماده شدن، پس از ماه محرم روي آنتن مي رود، در غير اين صورت براي پخش نوروزي در نظر گرفته مي شود. هاشم رضايت قائم مقام شبکه سه سيما با عنوان اين مطلب درباره ديگر برنامه هاي شبکه سه از جمله دوبله و پخش شدن «فرار از زندان» گفت: در زمينه انعکاس اخبار سريال «فرار از زندان»اشتباهي شده است; چون سري اول سريال «فرار از زندان» را دوبله نکرده ايم، بلکه تنها يکي دو قسمت از سري دوم آن را براي بررسي در اداره کل تامين برنامه خارجي را دوبله کرده ايم. البته هنوز در پي خريد حقوق پخش تلويزيوني آن هستيم و در صورت تحقق اين امر،«فرار از زندان»را براي پخش از شبکه سه سيما آماده مي کنيم.

دوبله سريال «فرار از زندان» از زمستان سال گذشته آغاز شده است و دوبله سري اول آن به پايان رسيده و سري دوم در حال انجام است.

رضايت درباره خريداري شدن سريال «گمشدگان» (لاست) براي پخش از سيما تاکيد کرد: اين سريال به هيچ وجه خريداري نخواهد شد; چراکه موضوعات مناسبي براي پخش از سيما ندارد. قائم مقام شبکه سه سيما درباره تداوم پخش سريال هاي کره اي از اين شبکه از جمله« امپراتوري بادها» گفت: براي روي آنتن فرستادن سريال هاي کره اي مشکلي نداريم چراکه فرهنگ ما به مردم شرق آسيا نزديک است البته هنوز دوبله سريال «امپراتوري بادها» آغاز نشده است. در نتيجه بايد پس از دوبله شدن چند قسمت پخش آن شروع شود. البته يکي دو سريال خارجي آماده داريم که «امپراتوري بادها» پس از آن ها پخش مي شود.

*President Sandro Rosell*
The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ مهر ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
Twilight خوب بود! دوسش داشتم! گرچه از این پتینگسون خوشم نمیاد اصلا، اما تو فیلم واقعا خوب بود.

یه کمی مصنوعی بود فقط؛ فکر می کنم کتابش باید خیلی بهتر باشه. خوندن کتابش رو تو برنامه ام جا دادم.

۱۲ مهر ۱۳۸۸
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
مگه فرار از زندان چند سريه؟

❤ تا ابد بارسا ❤
۱۲ مهر ۱۳۸۸
نام کاربری: maverick
پیام: ۷۱۳
عضویت از: ۲ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: لندن
گروه:
- کاربران عضو
حرف از گلزار زديد ياد يه حرفي افتادم كه دو سه سال قبل زده بود . گفته بود من اگه از سينماي ايران برم بايد در همه سالن سينما ها رو گل گرفت . به نظرتون اعتماد بنفسش خيلي زياد بوده يا به سينماي ايران تيكه انداخته ؟

.Even a broken clock is right twice a day

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ مهر ۱۳۸۸
نام کاربری: lovebarcelona
پیام: ۱,۱۴۴
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۶
از: پيش شيطان تو سياره ي سرخ
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
حرف از گلزار زديد ياد يه حرفي افتادم كه دو سه سال قبل زده بود . گفته بود من اگه از سينماي ايران برم بايد در همه سالن سينما ها رو گل گرفت . به نظرتون اعتماد بنفسش خيلي زياد بوده يا به سينماي ايران تيكه انداخته ؟

فكر كنم هردوتاش.

فكر كنم يه مفهوم ديگه هم داشت!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ مهر ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
Stallion نوشته:

اعتماد به نفس کاذب داشته! وگرنه در حدی نیست که به سینما تیکه بندازه؛ حالا حتی اگه سینمای ایران باشه!

۱۳ مهر ۱۳۸۸
نام کاربری: unmourn
پیام: ۱۱۴
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- Xavi
- ريوالدو
- برزيل
- فرانك ريكارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Stallion نوشته:

به اعتقاد من که واقعیت رو گفته! تا اونجایی که یادم میاد تو یه دوره اینقدر استقبال از سینما پایین بود که تقریبا تمام فیلمها شکست تجاری میخوردن به غیر از فیلمهای محمدرضا گلزار که فروش چند صد میلیونی داشتن! این یعنی برتری نسبی یک شخص به یک سازمان!

۱۴ مهر ۱۳۸۸
عروسکی به نام گلزار
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
ooooooooooooooooooops
اولا اگه گلزار بازيگره منم برد پيتم!
بدم کی الان ميره سينما؟
دختر پسری که جا ندارن حرف بزنن
تو این 4 سال پيش اینقدر به فيلم ها گير دادن و سانسور شدن که غير از گلزار
ديگه چيزی برای ديدن نيست
همش لودگی مسخره بازی
فيلم های احمقانه مثله اخراجی ها که 2 ساعت شوخی دستی بود من موندم چرا بهش ميگن فيلم دفاع مقدس!
غير از دختر بچه های سوم راهنمايی اونايی که تو اين سايت فکر ميکنن بازيگره يه فيلم بگن که بازی کرده باشه؟!
من فکر کنم فيلم کلاغ پر رو اوردن خونه نزديک بود بالا بيارم! بعد شنيديم بالای 1 ميليارد فروخته!
اگه فيلم خوب باشه همه ميان سينما مثله مهمان مامان
به نام پدر
درباره الی
الان ديگه سالی 1 فيلم خوب مياد!
راستی به رنگ ارغوان ابراهيم حاتمی کيا بعد از فکر کنم 7 سال رفع توقيف شد!!
همچنين روزنامه اعتماد ملی 2 تا خبر خوب حالشو ببرين!

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۱۵ مهر ۱۳۸۸
چند تا ديدی؟
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
توجه! توجه!
بريد به اين لينک

مشاهده لینک

اين سايت سايت خيلی معتبريه تا اونجايی که من ميدونم
ببينيد از 250 فيلم برتر تاريخ سينما چند تاشو ديديد
اول خودم!

من 32 تاشو ديدم

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۱۵ مهر ۱۳۸۸
نام کاربری: unmourn
پیام: ۱۱۴
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- Xavi
- ريوالدو
- برزيل
- فرانك ريكارد
گروه:
- کاربران عضو
این فیلمسازها هر وقت که مغز پوک شون ارور عدم خلاقیت میده این سانسور بیچاره رو بهونه میکنن تا یه وقت وسعت دید و دانش فکری شون زیر سوال نره هم از یه سری موجودات تک سلولی تاییده فرهیختگی و روشنفکری بگیرن!
اون چیزایی که سانسور شده چیز خاصی نبوده که انگار فکر کنیم وای چه سکانس شاهکاری از تاریخ سینمای جهان بریده شد

سایت imdb هم چون درصد بالایی از کاربرهاش پیر و متعلق به نسل های گذشته هستن به فیلم های کلاسیک دهه های دور از روی نوستالوژی امتیازهای بالایی دادن که تا حدودی اعتبار این تیپ رنکینگ ها رو زیر سوال برده ولی خوب از بقیه سایت ها به منطق نزدیک تره!

A man who has not passed through the inferno of his passions, Has never overcome them

Carl Gustav Jung
۱۵ مهر ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۲۸,۷۳۲ بازدید
۴ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۱,۱۷۱ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۸۵۴ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۱۷۳ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۷,۷۱۱ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۵۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۸۰۳ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۰۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۷۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۴ کاربر آنلاین است. (۱۰۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!