به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

فرصت پیش‌بینی

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
همه پیام‌ها (Kiavash13)
همه پیام‌ها (Kiavash13)

۱ ۲ ۳ ۴ ... ۷۲۰ >
پاسخ به: Game of Thrones
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
صبغة الله نوشته:

البته اینکه مشکل اصلی سریال روند رسیدن به اینجا بود قطعا درسته، ولی با هر روندی بازم شاه شدن برن برا من اتفاق مضحکی خواهد بود، چون اصل و اساس وستروس بر نجیب زادگی و شرافت خون بنا شده و این اتفاقی که آخر سریال افتاد که وارث خون اژدها و پادشاهان قدیمی بودن یهو شد هیچ و انتخاب شاه شد شورایی، عملا یعنی شکستن تمام ساختارهایی که کل داستان روش بنا شده و به شدت مضحک بود.

این فرضیه که برن بتونه گذشته رو تغییر بده که کلا میشه مضحک علی مضحک، چون اولا گذشته قابل تغییر نیست و تو هر داستانی اومده رفته رو هوا، ثانیا برن بالذات انقدر آدم باهوشی نیست، ثالثا کلاغ سه چشم قراره تعریف یه موجود غیر خودخواه باشه که خرد جمعی دنیاس و براش فقط نفع جمعی انسان ها مهمه و خودش خواسته ای نداره. اینکه برن پلن چیده باشه که شاه بشه یعنی از بیلیش هم پفیوزتر بوده!

ولی اینو می دونم اگه جورج مارتین قرار باشه برن رو شاه بکنه طوری می نویسه که حس نکنیم بهمون خیانت شده. با این حال هر چیزی جز شاه شدن ایگون یعنی پوچ و الکی بودن بزرگترین تئوری کل داستان و در مقام بالاتر، هیچ بودن وراثت و خون و شرافت نجیب زادگی و بقیه سنگ بناهای این دنیا.

با این حال امیدوارم مارتین قبل اینکه بمیره کتاب هفتم رو بده چون بعیده زودتر از ۵-۶ سال دیگه منتشرش کنه و گفته حتی شروعشم نکرده. مردک چاق تنبل.


همین دیگه قرار بود بریک دِ ویل کنن نه خون و این داستانا و با پیش فرض ذهنی ای هم که از مارتین میدونیم این منطقیه

دوما گذشته رو تغییر ندادن هیچ وقت. یه چیزی مثل هودور مثلا. که گذشته تنیده شده با آینده
ایگون هم البته میدونی که اسم اگون شیشم اون بچه ریگاره که فراریش داد واریس. اینا اونو با جان قاطی کردن. این که فراریش داد هم دادن دنریس که انگار واریس دنریس رو فراری داده.


در مورد این که برن شاه خواسته بشه برای خودش که قطعا مسخره است. مساله اینه که میخواد دنیا درست پادشاهی بشه و با کلاغ سه چشم که قدرتی نمیخواد این مساله ممکنه.


The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ خرداد ۱۳۹۸
پاسخ به: Game of Thrones
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
مزخرف، مزخرف و مزخرف
این رو 100 بار تکرار کنید تا برسید به حد بد بودن گات

اینقدر و اینقدر بد بود که من فقط فحش دادم.
هرچند پایان ها به نظر من اشتباه نبود
یعنی اگه من تو یه جزیره بودم و یکی دو سال خارج از دنیا بودم و یکی پیدام میکرد و میپرسیدم ازش که آخر گات چی شد و میگفت نایت کینگ رو آریا کشت، یورون اژدهای دنریسو کشت، دنریس مد میشه( که چقدر جذاب میشد) یا سرسی و جیمی تو بغل هم و زیر رد کیپ میمیرن، برن شاه میشه ، شمال جدا میشه و آریا میره دنیا رو میگرده

من میگفتم چقدر پایان خوبی. حالا درسته مثلا با شمال رفتن جان مشکل داشتم(یعنی چی آخه تو کل سریال رو بر این اساس بچینی که یه رازی پنهان مونده بعد باشه تموم شد دیگه تو چه حرومزاده ند بودی چه اگان تارگرین ششم فرقی نمیکرد باید تبعید میشدی) ولی در مجموع بد نبود. به خصوص برای من که نابودی تارگرین ها آرزوم بود
ولی به قدری بد ساختنش که حتی در حد سریال های متوسط و تینیجری هم نبود. تو نمیتونی یکی مثل دنریس رو تو پنج دقیقه دیوانه کنی، تو باید پنج فصل روش وقت بذاری.

تو نمیتونی یهویی سانسا رو از یه احمق تبدیل کنی به یه باهوش بعد آریا رو بیاری بگی اون باهوش ترین فردیه که دیدم
یعنی دخترک تو لیتل فینگر رو ندیدی؟ تو پیشکار تایوین لنیستر نبودی؟
بعد حتی این هم کافی نیست براشون سه قسمت بعدش تو همون مکان آریا میگه من میفهمم که تو باید میاوردی دنریس رو؟ بعد سانسا میگه میفهمی؟ و آریا میگه ما بهش نیاز داشتیم. یعنی حتی آریایی که قرار نبوده هیچ وقت باهوش باشه از سانسایی که به خیال خودشون باهوش ساختنش باهوش تره. حتی باگ های در این حد داره سریال

مثلا برن میگه بابا نایت کینگ از دیوار رد شده ف دو دقیقه بعدش جان و دنریس میرن دور دور

ارتش مرده ها دارن میان یهویی دوتراکیا بهش حمله میکنن یعنی مرغ قرار بود استراتژی جنگی بسازه میفهمه تو نباید به ارتش مردگان حمله کنی. بعد ما با فصل های اول مقایسه میکنیم که یکی مثل راب استارک یه دیالوگ فوق العاده داره میگه من همه نبرد ها رو بردم ولی دارم جنگو میبازم. و این منطقیه. یعنی استراتژی توشه

یا مثلا یه سری افراد که نمیتونن بجنگن چرا باید برن تو سرداب؟ خب اگه نایت کینگ ببره یکی مثل واریس و تیریون لنیستر فرقی با رهبر دوتراکی ها ندارن به جای این که برن جنوب تو میفرستیش تو سرداب؟

در این حد که داووس به آنسالیدا میگه بهتون زمین میدیم برید خاندان بسازید بعد کی؟ داووس که کل دنیا رو گشته و میدونه آنسالید ها نمیتونن بچه دار شن

بعد اینایی که میگیم باگ هایین که اگه سریال درست پیش میرفت همش قابل بخشش بود.
مشکلات به قدری بزرگه که اصلا نمیشه در موردش صحبت کرد. مشکل مسیر رسیدن به این پایان مسخره است. مگه میشه آخه یهو ؟ یه دکمه زدن خب دنریس مد شد
سانسا یهو باهوش شد
جان یهو میره عشقشو میکشه
بابا صحنه کشته شدن دنریس باید ما نیم ساعت گریه میکردیم. تو چی ساختی آخه؟

قطع به یقین بدونید که 90 درصد این پایان ها تو کتاب هم اتفاق میفته. یعنی شک نکنید دنریس مد میشه، برن هم شاه میشه، شمال هم جدا میشه آریا هم میره پی زندگیش
اما بعد خوندن کتاب قطعا احساس گول خوردن نمیکنیم و اعصابمون خراب نمیشه.


در مورد پادشاه شدن برن هم من یه تئوری سال قبل خوندم که خیلی جذاب بود که تمام این داستان ها و قصه ها یه مستر پلن بوده از برن این در جواب اون تئوری مزخرف برن نایت کینگه بود، که میگفت نه برن نایت کینگ نیست، برن رفته اون دوران و ساخت نایت کینگ رو آموزش داده. و تمام این کار ها رو کرده و تمام این اتفاقات رو توسط خودش کنترل کرده که کلاغ سه چشم ها بشن پادشاه از این به بعد.
حالا این خودش خیلی جذابه. و این قسمت آخر هم دو تا جا تقریبا نشون دادن. یکی اونجایی که به تیریون گفت فکر کردی برای چی این همه راهو اومدم؟ و جایی که جان بهش گفت ببخشید وقتی که نیاز داشتی به من من کنارت نبودم و برن گفت تو دقیقا همونجایی بودی که قرار بود باشی

شخصا فکر میکنم اگه همین رو نشون میدادن شاه شدن برن از بزرگ ترین نا امید کنندگی سریال تبدیل میشد به درخشان ترین لحظه سریال. و سریالو در خور اسمش جمع میکرد. ولی ترجیح دادن نشون ندن و سریال بد تموم شه

حالا هم که پت و مت میرن و گند میزنن به استاروارز(هرچند همین الانشم گند خورده بهش) و تمام

نقل قول
Goh_verde نوشته:


تو کتاب جکان هگار خودش نقشه ها و اهداف و رازهایی داره، که توی پایان قصه موثره
توی کتاب نایت کینگ غول مرحله آخره و اینجا در حد یه پیش غذا سطح شو آوردن پائین
ما چی از زمستون دیدیم؟
همین بود زمستونی که چند هزار سال همه با ترس ازش حرف می زدن و حتی مادربزرگا قصه هاشو قبل خواب برای بچه ها میگفتن؟فقط من یه نکته ای بگم که نایت کینگ تو کتاب نیست و این ساخته سریاله که به نظر من اتفاقا برای ساخت یه المانی در سطح سریال خوب هم بود


پ.ن: بعد مدت ها برای فحش دادن لاگین شدم ولی ترجیح دادم فحش ندم و خودمو کنترل کنم

دیگه این متن مخفی هم بیخیال شید تموم شد رفت سریال بزار هرکسی نخونده بیاد بخونه سریالو دنبال نکنه دیگه
The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ خرداد ۱۳۹۸
پاسخ به: مباحث عمومی بازیهای کامپیوتری
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
ای وای مادرم نوشته:

نقل قول
The King in The North نوشته:

نقل قول
ای وای مادرم نوشته:

نقل قول
The King in The North نوشته:

نقل قول
ای وای مادرم نوشته:

نقل قول
𝓐𝓼𝓱𝓴𝓪𝓷 𝓢𝓱 نوشته:

بازی Apex Legends در ۷۲ ساعت به آمار خیره کننده ۱۰ میلیون بازیکن دست پیدا کرد


استودیو ریسپاون به تازگی اعلام کرده است که تعداد بازیکنان Apex Legends به ۱۰ میلیون نفر رسیده است و از این بازیکنان تشکر کرد. در چند روز گذشته اخبار مختلفی از تعداد بازیکنان بازی Apex Legends منتشر می‌شود و این بازی بتل رویال رایگان از نظر تعداد بازیکن روزبه‌روز در حال گسترده شدن است. حال یک بار دیگر Apex Legends از نظر تعداد بازیکن توانسته است رکورد جدیدی را به‌نام خود ثبت کند.
با توجه به جدیدترین اخبار بازی، استودیو ریسپاون اعلام کرده است که تعداد بازیکنان Apex Legends به ۱۰ میلیون نفر رسیده است. نکته‌ی جالب قضیه این است که تنها با گذشت ۷۲ ساعت از عرضه‌ی رسمی Apex Legends این رکورد توسط بازیکنان ثبت شده است.


در ادامه وینس زامپلا به این مورد اشاره کرده است که عرضه Apex Legends، تنها شروعی برای این بازی است و محتویات بیشتری برای کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت. در گذشته اعلام شده بود که این بازی دارای سیستمی شبیه به بتل‌پس بازی Fortnite خواهد بود که به‌صورت فصلی محتویات مختلفی را در دسترس کاربران خود قرار می‌دهد. در انتها هم زامپلا به این مورد اشاره کرده که امیدوار است Apex Legends تا سال ۲۰۲۷ بتواند مخاطبان خود را سرگرم کند. از این رو در جریان این سال‌ها شاهد تغییرات و کامل شدن Apex Legends خواهیم بود.

گذاشتم دانلود شه. ولی شنیدم ip ایران رو بستن عوضیا.


IP ایران رو نسبتن

شرکت های ایرانی برای وصل شدن به سرور APEX از آمازون استفاده میکنه ظاهرا. آمازون آی پی ایران رو بسته. با DNS سایت شکن(یه سایت ایرانی که تحریم میشکنه) این مساله حل میشه.

به شرکت های ایرانی چی کار داره؟ من دارم تو Origin دانلودش می کنم. مستقیم وصل میشه به سرورای خود بازی. تو کامنتا خونده بودم EA تحت فشار آمریکا این کارو کرده.


نه. خود بنیاد ملی ردگیری کرده بود فهمیده بود که اینطور شده که برای وصل شدن به سرور این بازی به صورت واسطه وصل میشه به آمازون بعدش وصل میشه به سرور بازی

نقل قول
"پس از این اظهارنظر، مشخص شد که مشکلات بازی Apex Legends نه‌تنها ارتباطی با تحریم‌ها ندارد، بلکه سرورهای بازی از داخل کشور نیز فیلتر نشده‌اند. پس از بررسی‌های بیشتر و گفتگوی لوکتو با روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، چندین احتمال برای این مشکل مورد بررسی قرار گرفت. در این بررسی‌ها مشخص شد که در هنگام اتصال به سرورهای این بازی، مشکلاتی رخ می‌دهد که باعث اتصال به سرورهای آمازون می‌شود. با توجه به این موضوع، این احتمال وجود دارد که ISPهای ایرانی، برای استفاده از قابلیت Cache Server به سرورهای آمازون در کشور آمریکا متصل شده‌اند که با توجه به عدم ارایه خدمات از سوی آمازون به ایران، این ارتباط به‌درستی میسر نمی‌شود. نحوه عملکرد Cache Server به این صورت است که وقتی یک کاربر برای نخستین بار درخواست لود شدن سایتی (برای مثال Google.com) را می‌فرستد، سایت مذکور بارگزاری شده و در Cache Server شرکت ISP ذخیره می‌شود تا در دفعات بعدی که کاربر درخواست همین سایت را ارسال کرد، آن وب‌سایت از منبع اصلی (وب سرور مربوطه) بارگزاری نشده و از صفحات کش شده موجود در Cache server استفاده کند. با این کار پهنای باند شرکت ISP مصرف نمی‌شود، بلکه از سرور داخلی Cache Server خوانده می شود. در نتیجه سرعت بارگزاری سایت نیز برای کاربران افزایش می‌یابد. این تنها یکی از احتمال‌های موجود است. اگر این اتفاق افتاده باشد، قبل از انتشار بازی Apex Legends‌ رخ داده و ارتباطی با آن ندارد. قرار است در روزهای آینده، این موضوع توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای پیگیری شود تا شاید بتوان مثل FIFA یا Battlefield، مستقیما به سرورهای بازی متصل شد. "


ولی با همون DNS شکن درست میشه. بازی بیخودیم هست البته ارزش این همه درگیری نداره.

چجوريه بازيش؟


همون مود مزخرف بتل رویال
یه عده میریزن تو بازی بعد هی نقشه کوچیک میشه باید دووم بیاری.
البته برای خوره های گیم خوبه. ولی هیچ چیز هنری خاصی نداره. حتی تو بتل رویال هم در سطح پابجی و فورتنایت نیست. خوبیش شاید اینه که اول شخصه و کمی هم شاید خشن تره


The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
پاسخ به: مباحث عمومی بازیهای کامپیوتری
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
ای وای مادرم نوشته:

نقل قول
The King in The North نوشته:

نقل قول
ای وای مادرم نوشته:

نقل قول
𝓐𝓼𝓱𝓴𝓪𝓷 𝓢𝓱 نوشته:

بازی Apex Legends در ۷۲ ساعت به آمار خیره کننده ۱۰ میلیون بازیکن دست پیدا کرد


استودیو ریسپاون به تازگی اعلام کرده است که تعداد بازیکنان Apex Legends به ۱۰ میلیون نفر رسیده است و از این بازیکنان تشکر کرد. در چند روز گذشته اخبار مختلفی از تعداد بازیکنان بازی Apex Legends منتشر می‌شود و این بازی بتل رویال رایگان از نظر تعداد بازیکن روزبه‌روز در حال گسترده شدن است. حال یک بار دیگر Apex Legends از نظر تعداد بازیکن توانسته است رکورد جدیدی را به‌نام خود ثبت کند.
با توجه به جدیدترین اخبار بازی، استودیو ریسپاون اعلام کرده است که تعداد بازیکنان Apex Legends به ۱۰ میلیون نفر رسیده است. نکته‌ی جالب قضیه این است که تنها با گذشت ۷۲ ساعت از عرضه‌ی رسمی Apex Legends این رکورد توسط بازیکنان ثبت شده است.


در ادامه وینس زامپلا به این مورد اشاره کرده است که عرضه Apex Legends، تنها شروعی برای این بازی است و محتویات بیشتری برای کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت. در گذشته اعلام شده بود که این بازی دارای سیستمی شبیه به بتل‌پس بازی Fortnite خواهد بود که به‌صورت فصلی محتویات مختلفی را در دسترس کاربران خود قرار می‌دهد. در انتها هم زامپلا به این مورد اشاره کرده که امیدوار است Apex Legends تا سال ۲۰۲۷ بتواند مخاطبان خود را سرگرم کند. از این رو در جریان این سال‌ها شاهد تغییرات و کامل شدن Apex Legends خواهیم بود.

گذاشتم دانلود شه. ولی شنیدم ip ایران رو بستن عوضیا.


IP ایران رو نسبتن

شرکت های ایرانی برای وصل شدن به سرور APEX از آمازون استفاده میکنه ظاهرا. آمازون آی پی ایران رو بسته. با DNS سایت شکن(یه سایت ایرانی که تحریم میشکنه) این مساله حل میشه.

به شرکت های ایرانی چی کار داره؟ من دارم تو Origin دانلودش می کنم. مستقیم وصل میشه به سرورای خود بازی. تو کامنتا خونده بودم EA تحت فشار آمریکا این کارو کرده.


نه. خود بنیاد ملی ردگیری کرده بود فهمیده بود که اینطور شده که برای وصل شدن به سرور این بازی به صورت واسطه وصل میشه به آمازون بعدش وصل میشه به سرور بازی

نقل قول
"پس از این اظهارنظر، مشخص شد که مشکلات بازی Apex Legends نه‌تنها ارتباطی با تحریم‌ها ندارد، بلکه سرورهای بازی از داخل کشور نیز فیلتر نشده‌اند. پس از بررسی‌های بیشتر و گفتگوی لوکتو با روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، چندین احتمال برای این مشکل مورد بررسی قرار گرفت. در این بررسی‌ها مشخص شد که در هنگام اتصال به سرورهای این بازی، مشکلاتی رخ می‌دهد که باعث اتصال به سرورهای آمازون می‌شود. با توجه به این موضوع، این احتمال وجود دارد که ISPهای ایرانی، برای استفاده از قابلیت Cache Server به سرورهای آمازون در کشور آمریکا متصل شده‌اند که با توجه به عدم ارایه خدمات از سوی آمازون به ایران، این ارتباط به‌درستی میسر نمی‌شود. نحوه عملکرد Cache Server به این صورت است که وقتی یک کاربر برای نخستین بار درخواست لود شدن سایتی (برای مثال Google.com) را می‌فرستد، سایت مذکور بارگزاری شده و در Cache Server شرکت ISP ذخیره می‌شود تا در دفعات بعدی که کاربر درخواست همین سایت را ارسال کرد، آن وب‌سایت از منبع اصلی (وب سرور مربوطه) بارگزاری نشده و از صفحات کش شده موجود در Cache server استفاده کند. با این کار پهنای باند شرکت ISP مصرف نمی‌شود، بلکه از سرور داخلی Cache Server خوانده می شود. در نتیجه سرعت بارگزاری سایت نیز برای کاربران افزایش می‌یابد. این تنها یکی از احتمال‌های موجود است. اگر این اتفاق افتاده باشد، قبل از انتشار بازی Apex Legends‌ رخ داده و ارتباطی با آن ندارد. قرار است در روزهای آینده، این موضوع توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای پیگیری شود تا شاید بتوان مثل FIFA یا Battlefield، مستقیما به سرورهای بازی متصل شد. "


ولی با همون DNS شکن درست میشه. بازی بیخودیم هست البته ارزش این همه درگیری نداره.


The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ بهمن ۱۳۹۷
پاسخ به: مباحث عمومی بازیهای کامپیوتری
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
ای وای مادرم نوشته:

نقل قول
𝓐𝓼𝓱𝓴𝓪𝓷 𝓢𝓱 نوشته:

بازی Apex Legends در ۷۲ ساعت به آمار خیره کننده ۱۰ میلیون بازیکن دست پیدا کرد


استودیو ریسپاون به تازگی اعلام کرده است که تعداد بازیکنان Apex Legends به ۱۰ میلیون نفر رسیده است و از این بازیکنان تشکر کرد. در چند روز گذشته اخبار مختلفی از تعداد بازیکنان بازی Apex Legends منتشر می‌شود و این بازی بتل رویال رایگان از نظر تعداد بازیکن روزبه‌روز در حال گسترده شدن است. حال یک بار دیگر Apex Legends از نظر تعداد بازیکن توانسته است رکورد جدیدی را به‌نام خود ثبت کند.
با توجه به جدیدترین اخبار بازی، استودیو ریسپاون اعلام کرده است که تعداد بازیکنان Apex Legends به ۱۰ میلیون نفر رسیده است. نکته‌ی جالب قضیه این است که تنها با گذشت ۷۲ ساعت از عرضه‌ی رسمی Apex Legends این رکورد توسط بازیکنان ثبت شده است.


در ادامه وینس زامپلا به این مورد اشاره کرده است که عرضه Apex Legends، تنها شروعی برای این بازی است و محتویات بیشتری برای کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت. در گذشته اعلام شده بود که این بازی دارای سیستمی شبیه به بتل‌پس بازی Fortnite خواهد بود که به‌صورت فصلی محتویات مختلفی را در دسترس کاربران خود قرار می‌دهد. در انتها هم زامپلا به این مورد اشاره کرده که امیدوار است Apex Legends تا سال ۲۰۲۷ بتواند مخاطبان خود را سرگرم کند. از این رو در جریان این سال‌ها شاهد تغییرات و کامل شدن Apex Legends خواهیم بود.

گذاشتم دانلود شه. ولی شنیدم ip ایران رو بستن عوضیا.


IP ایران رو نسبتن

شرکت های ایرانی برای وصل شدن به سرور APEX از آمازون استفاده میکنه ظاهرا. آمازون آی پی ایران رو بسته. با DNS سایت شکن(یه سایت ایرانی که تحریم میشکنه) این مساله حل میشه.


The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ بهمن ۱۳۹۷
پاسخ به: ثبت نام دوره دهم لیگ فانتزی
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
Seyedamirhoseini نوشته:

سلام
مالک جدید ارسنال هستم😎😎


البته کارای مالیش هنوز مونده


The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ مرداد ۱۳۹۷
پاسخ به: سریال خارجی
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

سریال داوینچی چطوریاس؟ارزش دیدن داره؟


خیلی خیلی عالیه. یعنی یه فانتزی ملویی رو واردش کرده که کاملا قشنگش کرده.


The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۷
پاسخ به: ثبت نام دوره دهم لیگ فانتزی
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
من نیستم


The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ مرداد ۱۳۹۷
پاسخ به: رقابت بین طرفداران "برانکو" با طرفداران "کیروش"
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
24
از جفتشون بدم میاد


The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ تیر ۱۳۹۷
پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
The Best نوشته:

پویول امروز مهمان برنامه ۲۰۱۸ عادله..
آقای مدیر بهترین فرصته برای دیدار باهاش!
اینجارو بهش بگو/ بگو اینجا بارسا کلی طرفدار متعصب داره که نفر اول خودشه
بگو چرا بارسا به این روز افتاده/ چرا دیگه از امثال تو و ... تو تیم نیست! و لاماسیا نابود شده ( بازیکناش یا سطح پایینن یا میرن باشگاههای دیگه)
و ...
خلاصه بهترین فرصته بنطرم برای!در مورد آرژانتینم بگم که نمیدونم کدوم خنگی میگه مسی و دیبالا همزمان نمیتونن بازی کنن!
آقای سمپائولی بهترین بازیکنات هم پستم باشن باید طوری ترکیب بچینی که همزمان بازی کنن و ازشون تو زمین بهره ببری!
مسی رو بذار وینگرراست و دیبالا مهاجم سایه
یا اصلا مسی رو بذار هافبک بازیساز..اون در حالت عادی یه همه عقب میاد پس بهتره همونجا پست بازیش باشه.الحمدولله ۲جین مهاجم داری ولی یه هافبک بازیساز نداری!
خلاصه نمیدونم چجور مربی ای هستی تو!


فیلم هندیه؟


The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ خرداد ۱۳۹۷
۱ ۲ ۳ ۴ ... ۷۲۰ >
حاضرین در سایت
۱۲۲ کاربر آنلاین است. (۱۱۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۲

ادامه...
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۷,۳۶۰ پاسخ
۷,۱۸۵,۷۰۳ بازدید
۱۰ ساعت قبل
armanshah
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۳۸۵ پاسخ
۱۰,۳۳۲,۱۷۸ بازدید
۱۳ ساعت قبل
محــمــد
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۴۷ پاسخ
۱,۸۹۲,۵۰۱ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
انیمیشن
انجمن هنر و ادبیات
۴۳۱ پاسخ
۸۲,۵۱۷ بازدید
۱۵ روز قبل
سَیّد شایان
سریال خارجی
انجمن هنر و ادبیات
۷۳۵ پاسخ
۱۲۱,۴۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
سَیّد شایان
گروه گرافیک
انجمن نيازمندی‌های سايت
۱۷۹ پاسخ
۵۲,۵۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
محــمــد
پل ارتباطی با ناظرین بخش
انجمن ليگ قهرمانان اروپا
۹۴ پاسخ
۲۸,۴۲۸ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
مباحث عمومی بازیهای کامپیوتری
انجمن بازی‌های کامپیوتری
۲,۶۳۲ پاسخ
۳۷۷,۳۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد لیگ قهرمانان اروپا
انجمن ليگ قهرمانان اروپا
۲۶۸ پاسخ
۵۹,۹۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
RAMIN
یه پرسپولیس، یه ایران!
انجمن فوتبال ایران
۱۲,۸۸۴ پاسخ
۱,۸۱۰,۱۵۶ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
آنتی مادریدیستا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۱۳,۸۲۱ پاسخ
۲,۱۱۶,۵۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
Lionel Me30
زاد روز آبی و اناری ها [ سپیده و انیس | ۳ و ۵ خرداد ]
انجمن مباحث آزاد
۱,۱۴۹ پاسخ
۱۷۶,۳۱۳ بازدید
۷ ماه قبل
Anis
فیلم خارجی [فیلم هفته: ...]
انجمن هنر و ادبیات
۷,۸۹۱ پاسخ
۱,۲۷۵,۳۵۶ بازدید
۸ ماه قبل
keyvan
داستانک! [عمه والورده - سکرات مرگ - پدر پسر شجاع]
انجمن کارگاه داستان نویسی
۹۰۲ پاسخ
۹۹,۵۶۷ بازدید
۸ ماه قبل
beautiful queen
آموزش مباحث و تکنیک های مربوط به رایانه
انجمن علمی و کاربردی
۱,۴۷۷ پاسخ
۲۱۲,۳۶۳ بازدید
۹ ماه قبل
A.A
تغییر نام کاربری
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۱۷۸ پاسخ
۳۹۹,۲۲۸ بازدید
۹ ماه قبل
یا لثارات الحسن
شعر
انجمن هنر و ادبیات
۱,۵۴۸ پاسخ
۲۷۷,۸۵۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
Greatest Ever
دل نوشته
انجمن هنر و ادبیات
۵۸۷ پاسخ
۲۲۰,۸۵۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
beautiful queen
بحث در مورد انتخابات باشگاه
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۱۳۷ پاسخ
۱۲,۲۴۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
A.A
خاطره نویسی!
انجمن کارگاه داستان نویسی
۱۱۴ پاسخ
۱۹,۵۴۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
beautiful queen
برترین گلزنان لالیگا
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
آخرین بازی
یکشنبه، 3 بهمن 1400
آلاوز
0
1
بارسلونا
گلزنان:
دی‌ یونگ
هفته ۲۲فصل 2021/22
۱رئال مادرید ۵۰
۲سویا ۴۶
۳رئال بتیس ۴۰
۴اتلتیکو مادرید x ۳۶
۵بارسلونا x ۳۵
۶رئال سوسیداد x ۳۴
۷ویارئال ۳۲
۸رایو وایکانو x ۳۱
۹اتلتیک بیلبائو ۳۱
۱۰والنسیا ۲۹
x : یک بازی کمتر
بازی بعدی
یکشنبه، 17 بهمن 1400
بارسلونا
VS
اتلتیکو
ورزشگاه نیوکمپ
ساعت 18:45 (به وقت ایران)
برترین پاسور‌های لالیگا
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
لیگ اسپانیا
هفته ۲۳
بارسلونا 
 اتلتیکو مادرید

یکشنبه، ۱۷ بهمن
ساعت ۱۸:۴۵
بازی بعدی
لیگ اسپانیا
هفته ۲۴
اسپانیول 
 بارسلونا

یکشنبه، ۲۴ بهمن
ساعت نامعین
۲۲
لیگ اروپا
دور رفت انتخابی
بارسلونا 
 ناپولی

پنج‌شنبه، ۲۸ بهمن
ساعت ۲۱:۱۵
۲۳
لیگ اسپانیا
هفته ۲۵
والنسیا 
 بارسلونا

یکشنبه، ۱ اسفند
ساعت نامعین
۲۴
لیگ اروپا
دور برگشت انتخابی
ناپولی 
 بارسلونا

پنج‌شنبه، ۵ اسفند
ساعت ۲۳:۳۰
۲۵
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!