به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
همه پیام‌ها
همه پیام‌ها

پاسخ به: حدس بزن کیه؟!
نام کاربری: danyalshayestehmand
پیام: ۲۰۹
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
- وحید امیری- محمد انصاری
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
1. سوارز؟
نه
۲. آردا توران
نه
3.هنوز توی تیم بازی میکنه؟
نه
۴. گومز
5. ماسکرانو?
از آنجایی که عکس میگه زننده ضربه دارد یک ضربه ایستگاهی نزدیک دروازه را می زند و همیطور که از عکس مشخص است که بازیکن راست پا می باشد و همچنین دست بازیکن تتو و خالکوبی وجود ندارد به تنها گزینه ای که می شود رسید آندرس است. هرچند به دنیس سوارز مشکوکم ولی خب.
6-آندرس اینیستا
از تاریخ یاد می گیریم که از تاریخ یاد نمی گیریم.
امروز ۱۷:۳۰
پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۳,۳۹۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف،ریوالدو،رونالدینیو،پویول،ژاوی،اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- پپ زمان بارسا،انریکه،یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی،برانکو،افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
🔷 تئوری‌پردازی الگوی خطرناک پاپ اسلامی!

🔸آنچه اخیرا توسط مدعیان اصلاح‌طلبی با عناوینی نظیر اصلاح قانون اساسی بیان می‌شود در واقع استراتژی جریان واداده برای انتخاباتهای پیش رو است که البته مسبوق به سابقه است. جریان غربگرا هر وقت قدرت سیاسی را قبضه کرده پس از نشان دادن ناتوانی خود در اداره کشور و بی‌فایده بودن تنش‌زدایی با غرب، به طرح موارد حاشیه‌ای برای رفع اتهام از خود و انحراف افکار عمومی روی آورده است؛ برای مثال پس از پیروزی خاتمی در دور دوم که همزمان با دوره مجلس ششم بود؛ وقتی راهبرد زانو زدن مقابل غرب پاسخی نداد و ناکارآمدی غربگراها برای مردم ثابت شد؛ اصلاح‌طلبان برای مبرا کردن خود با عبارت "رئیس‌جمهور را #تدارکاتچی می‌خواهند" نقشه خود را شروع کردند و با ارسال لوایح دوقلو ( شامل افزایش اختیارت رئیس‌جمهور و حذف نظارت استصوابی) به مجلس که مشخصا خلاف شرع و قانون‌اساسی بود و می‌دانستند در شورای نگهبان تأیید نمی‌شود، عملیات روانی خود را پیش بردند. سپس با تحصن و استعفاهای زنجیره‌ای در مجلس و دولت و اصرار بر لزوم "رفراندم" تلاش کردند نظام را تحت فشار قرار دهند. برای مثال کواکبیان در سال ۸۲ در کنگره حزب مردم سالاری (مشاهده لینک) لزوم رفراندم برای #اصلاح_قانون_اساسی درباره حذف نظارت شورای نگهبان، افزایش نظارت خبرگان بر رهبری و افزایش اختیارات رئیس‌جمهور سخن گفته بود و وقیح‌ترهایشان تا حد مرز لزوم حذف ولایت فقیه نیز سخن می‌گفتند.

🔹اما حال نزدیک به ۱۵ سال بعد، که بار دیگر جریان غربگرا قدرت مطلقه را در دولت و مجلس به‌دست دارد و طرح وادادگی مقابل کدخدا شکست خورده و ناکارآمدی تفکر سازش با دشمن اثبات شده؛ بار دیگر جریان غربگرا با طرح موضوع رفراندم قانون اساسی با کلیدواژه #دولت_پنهان دنبال انحراف افکار عمومی برای تبرئه خویش از پذیرش مسئولیت وضع موجود افتاده است. واداده‌ها برای توجیه اشکالات موجود آنها را به ایرادات ساختار قانون اساسی و نهادهای موازی حواله می‌دهند و راهکار را به اصلاح قانون اساسی ارجاع می‌دهند؛ مدون‌ترین متنی که خواسته ‌آنها را شرح داده پیشنهاد ۱۰ بندی محمد قوچانی، سردبیر روزنامه سازندگی و عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با عنوان جمهوری سوم (مشاهده لینک) است. اما این طرح شامل مواردی نظیر انتقال مسوولیت ستاد کل نیروهای مسلح به شورای عالی امنیت ملی زیر نظر رئیس‌جمهور، حذف کامل شورای نگهبان و نظارت استصوابی بر انتخابات، ایجاد یک مجلس دوم (سنا) با انتخابات، حذف اختیار انتصاب رئیس قوه قضاییه توسط رهبری و منوط کردن آن به رأی مجلس دوم، حذف مجلس خبرگان و مجمع تشخیص مصلحت و انتقال وظایف آنها به مجلس دوم و چندین مورد دیگر از این دست می‌باشد!

🔸قوچانی تلاش کرده بارها بر اسلامیت نظام و موضوع ولایت فقیه در این طرح نام ببرد اما درحقیقت تنها هدف چنین طرحی، حمله به ولایت فقیه و اختیارات شرعی و الهی آن است که قوچانی برای آن بصورت منافقانه‌ای تئوری‌پردازی می‌کند؛ حذف ضمنی تمام ارکان اسلامی و اختیارات رهبری از نیروهای مسلح و قوه قضاییه گرفته تا شورای نگهبان و مجمع تشخیص و تبدیل کردن رئیس‌جمهور به قدرت مطلقه درحقیقت چیزی جز تبدیل کردن ولی فقیه به #پاپ_اسلامی نیست! ولی امری که هیچ اختیاری ندارد و تنها به صورت فرمایشی تعریف می‌شود. قوچانی در انتهای یادداشتش آنرا برای شعار جریان اصلاحات انتخابات۱۴۰۰ و ایجاد جمهوری اسلامی جدید مناسب توصیف کرده و در انتها می‌گوید با چنین طرحی نقطه پایانی بر هر طرح #براندازی است چون نشان می‌دهد که اصلاح‌طلبان از همه جلوتر هستند! جالب است چنین جسارت‌هایی را وقیحانه در کشور ترویج می‌کنند و احدی هم معترض این تقی‌زاده‌ها و تئورسین‌های خط مقدم استحاله نظام اسلامی نمی‌شود! الحق خود قوچانی جمله آخرش را به درستی گفته چون این طرح چنان براندازانه است که براندازها هم چنین توهمی را در ذهن خود پرورش نمی‌دهند اما اصلاح‌طلبان وقیحانه آنرا هر بار با یک زبان در رسانه‌های زنجیره‌ای خود منتشر می‌کنند.


🔸اما چنانچه پیش‌تر ذکر شد باید در این زمینه به برنامه و هدف پشت پرده جریان #اصلاحات_آمریکایی توجه کرد:

1️⃣ قطعا جریان انقلابی صحبت و پیشنهادات کثیری درباره اصلاح قانون اساسی دارد؛ اما صحبت کردن درباره این مسأله در حال حاضر بازی در پازل جریان فتنه‌گر است چراکه آنها دنبال تبرئه کردن خود از مسئولیت وضع فعلی و یک فرار رو به جلو هستند؛ فلذا نباید بازی آنها را خورد و مهم مطالبه و تطبیق عملکرد دولت و مجلس با اختیارات موسع و وظایف کثیر این نهادها در قانون اساسی است. در زمان مناسب پیشنهادات جدی برای اسلامی‌تر و انقلابی‌تر کردن قانون اساسی قابل طرح خواهد بود.

2️⃣ این راهبرد که تکرار ضعیف‌تر راهبرد جریان اصلاحات در اوایل دهه ۸۰ است و با اوج‌گیری رادیکالیسم سیاسی نمود می‌یابد در حقیقت آخرین حربه برای امتیازگیری از حاکمیت است و خود نشانه‌ای از اضمحال و پایان یک تفکر سیاسی در آینده نزدیک برای مدتی طولانی است.

3️⃣ طرحی که جریان فتنه برای تبدیل شعار تغییر قانون اساسی به شعار محوری انتخابات ۱۴۰۰ در سر دارد درحقیقت تلاشی برای تکرار تجربه تحمیل مذاکرات هسته‌ای مستقیم با کدخدا به بهانه نتایج انتخابات ۹۲ است. فلذا هشیاری شورای نگهبان باید برای دو انتخابات پیش رو دوچندان شود تا کسانی که دنبال "تقنین" یا "برنامه‌های اجرایی" برای اداره کشور نیستند و دنبال باج‌گیری سیاسی از نظام با شعارها و وعده‌های خارج از اختیارات دولت و مجلس هستند؛ ابداً امکان عرض اندام پیدا نکنند.

4️⃣ رهبری چندسال پیش هشدار دادند که موضوع هسته‌ای اتمام تلاش دشمن برای دشمنی نیست بلکه بعد به موضوعات موشکی، منطقه‌ای، حقوق‌بشر، شورای نگهبان و نهایتا ولایت فقیه خواهند رسید. بنظر می‌رسد نفوذی‌ها که از آزادی بیان برای قلم‌به‌مزدی سوءاستفاده می‌کنند با پالس دادن به دشمن از طریق شعار اصلاح قانون اساسی دنبال افزایش فشار دشمن به این مسائل است تا با گسترش فشار خارجی در زمینه‌های مختلف حاکمیت را به مذاکره موشکی و منطقه‌ای مجاب کند. قطعا مقابله‌ی امنیتی با این جاسوس‌ها و خودفروخته‌ها امری ضروری در هنگامه جنگ روانی و رسانه‌ای دشمن است.

5⃣ طرح جمهوری سوم خاص جریان اصلاحات نیست و #انقلابی‌نماها هم بعضا با تعاریف متفاوت در اصل موضوع یعنی تبدیل ولایت فقیه به پاپ اسلامی از طریق اصلاح قانون اساسی با اصلاح‌طلبان هم‌نظرند‌ فلذا نباید از توطئه‌های انتخاباتی آنها به‌ویژه از کانال افراد ظاهرالصلاح غافل شد.

✍️ امید نیکو
اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
امروز ۱۶:۴۸
پاسخ به: علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
نام کاربری: digitalmarketing
پیام: ۲
عضویت از: شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۱:۲۰)
گروه:
- کاربران عضو
به نظرتون آرایش دائمی چطور هست؟
مثل میکروبلیدینگ در اصفهان و میکروپیگمنتیشن در اصفهان
امروز ۱۵:۳۰
پاسخ به: حدس بزن کیه؟!
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
۱. ماسکرانو?
امروز ۱۵:۲۱
پاسخ به: رقابت بین کسایی که موسیقی سنتی ایرانی گوش میدن با کسایی که گوش نمیدن
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۷۰۶
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
- *****
گروه:
- کاربران عضو
27
گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
امروز ۲:۰۱
پاسخ به: رقابت بین کسایی که موسیقی سنتی ایرانی گوش میدن با کسایی که گوش نمیدن
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۳,۳۹۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف،ریوالدو،رونالدینیو،پویول،ژاوی،اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- پپ زمان بارسا،انریکه،یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی،برانکو،افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
26
اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
امروز ۰:۰۵
پاسخ به: رقابت بین کسایی که موسیقی سنتی ایرانی گوش میدن با کسایی که گوش نمیدن
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۵۸,۲۲۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
*SepideH* نوشته:

27

مبینا تو همین چند روز رفتی موسیقی سنتی گوش دادی؟

انسون قابل هدایت است.


Those who have seen my face
Drew back in fear...
You are the mask I wear
It's me they hear...


دیروز ۱۸:۱۴
پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۵۸,۲۲۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Anis نوشته:

نقل قول
Ramona نوشته:

نقل قول
Anis نوشته:

تو روزی که گذشت از ساعت ۷ و نیم صبح تا ۱۲ شب فقط دو ساعتشو خونه بودم


یاعلی چه میکردی؟ :(


اول بیمارستان بودم، بعد دانشگاه کار داشتم، برا شام هم مهمون بودیم!

همشم مهمونین این فامیل لاکچری...


Those who have seen my face
Drew back in fear...
You are the mask I wear
It's me they hear...


دیروز ۱۸:۱۲
پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۵,۹۸۵
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
Ramona نوشته:

نقل قول
Anis نوشته:

تو روزی که گذشت از ساعت ۷ و نیم صبح تا ۱۲ شب فقط دو ساعتشو خونه بودم


یاعلی چه میکردی؟ :(


اول بیمارستان بودم، بعد دانشگاه کار داشتم، برا شام هم مهمون بودیم!
دیروز ۱۴:۴۹
پاسخ به: رقابت بین کسایی که موسیقی سنتی ایرانی گوش میدن با کسایی که گوش نمیدن
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۱,۱۱۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
*SepideH* نوشته:

27

مبینا تو همین چند روز رفتی موسیقی سنتی گوش دادی؟

عه شت.

بابا اشتباه شد

اقا از اول قبول نیس
Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
دیروز ۱۴:۳۱
فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۱۳۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۱,۴۹۸
حاضرین در سایت
۵۹ کاربر آنلاین است. (۴۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۵۸

ادامه...
پیام‌های جدید
حدس بزن کیه؟!
انجمن سرگرمی
۹۲ پاسخ
۴,۹۰۶ بازدید
۲ دقیقه قبل
Lorne Malvo
ایرانی، ایرانی باش!
انجمن مباحث آزاد
۴,۲۴۷ پاسخ
۵۴۰,۸۴۵ بازدید
۴۴ دقیقه قبل
سَیّد منتظِر
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۲ پاسخ
۳۰۴,۱۸۱ بازدید
۲ ساعت قبل
مهدی
رقابت بین کسایی که موسیقی سنتی ایرانی گوش میدن با کسایی که گوش نمیدن
انجمن سرگرمی
۲۲,۹۶۵ پاسخ
۱,۵۹۰,۳۲۲ بازدید
۱۵ ساعت قبل
ⓩⓘⓑⓐ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۵,۲۹۸ پاسخ
۷,۹۸۱,۱۲۲ بازدید
۲۳ ساعت قبل
The Eternal Emperor
فیلم خارجی [فیلم هفته: ...]
انجمن هنر و ادبیات
۷,۸۳۷ پاسخ
۱,۰۱۳,۷۹۴ بازدید
۱ روز قبل
The Eternal Emperor
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۲,۸۳۳ پاسخ
۱,۴۴۲,۵۴۱ بازدید
۱ روز قبل
The Eternal Emperor
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۴۹,۹۵۴ پاسخ
۵,۰۳۳,۲۲۳ بازدید
۱ روز قبل
cotinho7
جشن ۱۴مین سالگرد تاسیس سایت
انجمن جلسات حضوری اعضای سايت
۵۷ پاسخ
۱,۱۶۲ بازدید
۲ روز قبل
ⓩⓘⓑⓐ
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۰۹۱ پاسخ
۷۲۹,۸۱۱ بازدید
۳ روز قبل
The Eternal Emperor
بحث آزاد مذهبی
انجمن عرفانی و مذهبی
۲,۷۱۶ پاسخ
۳۳۵,۴۶۴ بازدید
۴ روز قبل
Ramona
فیلم و سریال ایرانی
انجمن هنر و ادبیات
۸۱۱ پاسخ
۸۷,۹۹۹ بازدید
۴ روز قبل
The Eternal Emperor
کل کل سرخابی ها...
انجمن فوتبال ایران
۲۶۹ پاسخ
۲۴,۶۲۷ بازدید
۶ روز قبل
The Eternal Emperor
ساير ورزشها به غير از فوتبال
انجمن مباحث آزاد
۲,۹۸۲ پاسخ
۲۴۵,۴۳۶ بازدید
۷ روز قبل
The Eternal Emperor
صندلی داغ [رضا ندافی | RezaNadafi]
انجمن مباحث آزاد
۱,۱۱۴ پاسخ
۱۲۶,۶۰۶ بازدید
۸ روز قبل
Now O Never
یه پرسپولیس، یه ایران!
انجمن فوتبال ایران
۱۲,۷۴۲ پاسخ
۱,۳۵۹,۴۷۹ بازدید
۸ روز قبل
Anis
مسابقه بهترین آواتار سایت!
انجمن سرگرمی
۱,۸۹۳ پاسخ
۲۲۲,۸۲۸ بازدید
۹ روز قبل
Now O Never
The English Forum
انجمن علمی و کاربردی
۴۴۸ پاسخ
۱۲۵,۵۳۲ بازدید
۹ روز قبل
رضا ندافی
کتابخانه [کتاب ماه: ده بچه زنگی]
انجمن هنر و ادبیات
۹۳۶ پاسخ
۱۵۳,۴۱۲ بازدید
۱۰ روز قبل
Goh_verde
آبی های پایتخت
انجمن فوتبال ایران
۵,۹۷۴ پاسخ
۵۶۷,۷۲۰ بازدید
۱۰ روز قبل
رضا ندافی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۲۹ پاسخ
۷۹۱,۵۸۴ بازدید
۱۰ روز قبل
رضا ندافی
بال سبز مهدویت ...
انجمن عرفانی و مذهبی
۸۸۳ پاسخ
۲۰۸,۸۹۰ بازدید
۱۱ روز قبل
رضا ندافی
تغییر نام کاربری
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۱۵۵ پاسخ
۳۳۳,۵۷۵ بازدید
۱۱ روز قبل
رضا ندافی
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۳۵ پاسخ
۳۸۸,۳۸۰ بازدید
۱۵ روز قبل
رضا ندافی
به دانش بود نیک فرجام تو ... به مینو دهد چرخ آرام تو
انجمن مباحث آزاد
۹,۷۱۶ پاسخ
۷۹۷,۳۸۷ بازدید
۱۵ روز قبل
رضا ندافی
نقل و انتقالات احتمالی
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۱۱,۹۱۷ پاسخ
۱,۲۷۲,۷۲۳ بازدید
۱۵ روز قبل
رضا ندافی
شعر
انجمن هنر و ادبیات
۱,۵۲۸ پاسخ
۲۱۴,۳۳۶ بازدید
۱۵ روز قبل
رضا ندافی
دل نوشته
انجمن هنر و ادبیات
۵۵۳ پاسخ
۱۶۹,۹۲۲ بازدید
۱۵ روز قبل
رضا ندافی
سریال خارجی
انجمن هنر و ادبیات
۶۹۰ پاسخ
۷۶,۱۰۳ بازدید
۲۰ روز قبل
Faryas
عکس نوشت عرفانى و مذهبى
انجمن عرفانی و مذهبی
۵۸۶ پاسخ
۱۷۷,۰۵۶ بازدید
۲۱ روز قبل
Leo Messi
نقد کاربران [ ... | ... ]
انجمن مباحث آزاد
۳,۲۸۹ پاسخ
۳۷۰,۷۱۹ بازدید
۲۳ روز قبل
Now O Never
خبرگزاری باشگاه سویا
انجمن رسانه فانتزی
۱۲۲ پاسخ
۱۴,۲۱۰ بازدید
۲۴ روز قبل
Lionel Me30
Game of Thrones
انجمن هنر و ادبیات
۱,۴۸۹ پاسخ
۱۸۲,۹۵۹ بازدید
۲۴ روز قبل
Ramona
زاد روز آبی و اناری ها [ فرهاد صفری‌نژاد | ۳۱ خرداد ]
انجمن مباحث آزاد
۱,۰۴۱ پاسخ
۱۰۹,۹۴۰ بازدید
۲۴ روز قبل
forca barca
مشاعره سنتی
انجمن هنر و ادبیات
۱۲,۴۷۲ پاسخ
۸۸۲,۹۸۳ بازدید
۱ ماه قبل
ⓩⓘⓑⓐ
ورود آقایان ممنوع!
انجمن مباحث آزاد
۶۸۹ پاسخ
۱۰۹,۱۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
ⓩⓘⓑⓐ
یورو ۲۰۲۰
انجمن فوتبال ملی
۶ پاسخ
۳۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
ⓩⓘⓑⓐ
مباحث عمومی بازیهای کامپیوتری
انجمن بازی‌های کامپیوتری
۲,۶۱۷ پاسخ
۳۰۵,۳۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
The Eternal Emperor
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۳۳ پاسخ
۱۹۹,۰۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
frederic*chopin
FIFA 19
انجمن بازی‌های کامپیوتری
۲۴ پاسخ
۱,۴۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
The Eternal Emperor
آنتی مادریدیستا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۱۳,۷۷۵ پاسخ
۱,۶۲۸,۷۲۷ بازدید
۱ ماه قبل
frederic*chopin
ثبت نام دوره دهم لیگ فانتزی
انجمن لیگ فانتزی
۴۶ پاسخ
۴,۲۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
Lionel Me30
مناسبت های مذهبی
انجمن عرفانی و مذهبی
۵۸۰ پاسخ
۸۸,۲۰۰ بازدید
۱ ماه قبل
frederic*chopin
تیم ملی ایران
انجمن فوتبال ایران
۳,۱۳۷ پاسخ
۳۱۰,۹۲۹ بازدید
۲ ماه قبل
frederic*chopin
طنز
انجمن سرگرمی
۲۳۳ پاسخ
۶۹,۴۷۳ بازدید
۲ ماه قبل
frederic*chopin
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۲۸ پاسخ
۲۸,۶۴۱ بازدید
۲ ماه قبل
Anis
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۵ پاسخ
۵۴۴,۴۴۰ بازدید
۲ ماه قبل
Lionel Me30
مقاومت اسلامی
انجمن عرفانی و مذهبی
۹۰۴ پاسخ
۱۵۸,۰۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
سید محمد
بحث آزاد لیگ قهرمانان اروپا
انجمن ليگ قهرمانان اروپا
۲۴۷ پاسخ
۳۹,۷۰۲ بازدید
۲ ماه قبل
سید محمد
پل ارتباطی با ناظرین بخش
انجمن فوتبال ایران
۳۱۶ پاسخ
۴۱,۲۷۴ بازدید
۳ ماه قبل
Anis
برترین گلزنان لالیگا
۱لیونل مسی ۳۶
۲کریم بنزما ۲۱
 لوئیز سوارز ۲۱
۴یاگو آسپاس ۲۰
۵کریستین استوانی ۱۹
۶وصام بن یدر ۱۸
۷بورخا ۱۷
۸آنتوین گریژمن ۱۵
۹خورخه مولینا ۱۴
 خایمه ماتا ۱۴
آخرین بازی
شنبه، 4 خرداد 1398
بارسلونا
1
2
والنسیا
گلزنان:
مسی
هفته ۳۸فصل 2019/20
۱بارسلونا۸۷
۲اتلتیکو مادرید۷۶
۳رئال مادرید۶۸
۴والنسیا۶۱
۵ختافه۵۹
۶سویا۵۹
۷اسپانیول۵۳
۸اتلتیک بیلبائو۵۳
۹رئال سوسیداد۵۰
۱۰رئال بتیس۵۰
بازی بعدی
سه‌شنبه، 1 مرداد 1398
بارسلونا
VS
چلسی
ورزشگاه سایتاما استادیوم
ساعت 15:00 (به وقت ایران)
برترین پاسور‌های لالیگا
۱لیونل مسی ۱۳
 پابلو سارابیا ۱۳
۳جانی ۱۰
 سانتی کازورلا ۱۰
۵آنتوین گریژمن ۹
 خوزه کامپانا ۹
 وصام بن یدر ۹
۸جوردی آلبا ۸
۹موی گومز ۷
 دنی پارخو ۷
بازی دوستانه
بارسلونا 
 چلسی

سه‌شنبه، ۱ مرداد
ساعت ۱۵:۰۰
بازی بعدی
بازی دوستانه
بارسلونا 
 ویسل کوبه

شنبه، ۵ مرداد
ساعت ۱۳:۳۰
۲
جام خوان گمپر
بارسلونا 
 آرسنال

یکشنبه، ۱۳ مرداد
ساعت ۲۲:۳۰
۳
بازی دوستانه
ناپولی 
 بارسلونا

چهارشنبه، ۱۶ مرداد
ساعت نامعین
۴
بازی دوستانه
بارسلونا 
 ناپولی

شنبه، ۱۹ مرداد
ساعت نامعین
۵
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است! https://rubika.ir/fcbarcelona