به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو

رقم دقیق بدهی‌ سرخابی‌ها مشخص شد/ پرسپولیس ۲۱۱ میلیارد، استقلال ۱۱۸ میلیارد تومان!

بدهی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سر به فلک کشیده و کنفدراسیون فوتبال آسیا (‌AFC) تا ۳۱ آگوست (۹ شهریورماه) مهلت داده تا این دو باشگاه همانند سایر تیم‌ها تکلیف بدهی‌های خود را مشخص کنند. بدهی‌هایی که مدت‌هاست روی هم انباشته و حالا به بدهی نجومی تبدیل شده است.

در حال حاضر مجموع بدهی‌های باشگاه استقلال که شامل بدهی مالیاتی، دارایی و بدهی به اشخاص است، ۱۱۸ میلیارد شده که مسئولان این باشگاه در حال حل کردن بدهی سنگین مالیاتی خود هستند. بدهی به اشخاص نیز باید هرچه زودتر در فدراسیون فوتبال تعیین تکلیف شود.

بدهی‌های باشگاه پرسپولیس اما تقریباً دو برابر بدهی‌های باشگاه استقلال است. این باشگاه ۳،۵ میلیون دلار بدهی به اشخاص خارجی دارد که با احتساب دلار با قیمت ۳ هزار و ۸۰۰ تومان این باشگاه ۱۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بدهی خارجی دارد. همچنین ۳۰ میلیارد از بدهی‌های باشگاه پرسپولیس به اشخاص ایرانی اعم از مربی و بازیکن است. سنگین‌ترین بدهی باشگاه پرسپولیس هم مربوط به بیمه، دارایی و اداره مالیات است که به ۱۴۰ میلیارد تومان می‌رسد. همچنین پرسپولیس‌ها ۲۸ میلیارد بدهی متفرقه یا سایر بدهی‌ها دارند که مجموع این بدهی‌ها ۲۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است.

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۸ مرداد ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

نتایج و جدول لیگ برتر 96-97 در پایان هفته سوم

۲۱ مرداد ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

۲۵ مرداد ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

نتایج و جدول لیگ برتر 96-97 در پایان هفته چهارم

۲۸ مرداد ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

۳۱ مرداد ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

فوتبالیست ایرانی‌الاصل سوئدی: درخواست تغییر تابعیت داده‌ام تا برای ایران بازی کنم

نشریه اسپورت اکسپرسن سوئد در گفت‌و‌گویی که با سامان قدوس، بازیکن ایرانی تیم فوتبال اوسترسوند سوئد انجام داده است، فاش کرد که این بازیکن ایرانی‌الاصل ۲۳ ساله‌ تمایل دارد برای تیم ملی ایران بازی کند و این در حالی است که او سابقه بازی در تیم‌های پایه سوئد را دارد.

اسپورت اکسپرسن در مقدمه مصاحبه‌اش نوشته است: آبر زنلی (بازیکن ۲۲ ساله هیرنفین هلند که برای تیم زیر ۲۱ ساله‌های سوئد بازی کرد) ترجیح داد به عضویت تیم ملی کوزوو درآید و سئاد هاکاسابانوویچ (بازیکن تیم زیر ۱۶ ساله‌های سوئد) هم تیم ملی مونته‌نگرو را انتخاب کرد. حالا فوتبال سوئد ممکن است یکی دیگر از بازیکنانش را به یک تیم ملی دیگر بدهد. اسپورت اکسپرسن می‌تواند تأیید کند که سامان قدوس در این اواخر بارها و بارها تماس‌هایی از سوی فدراسیون فوتبال ایران داشته است و برای گرفتن تابعیت این کشور اقدام کرده است. او می‌گوید: «من امروز در سفارت ایران بودم».

اسپورت اکسپرسن این‌گونه ادامه داده است: با زدن ۱۰ گل در ۲۷ بازی‌‌اش در فصل گذشته، سامان قدوس در تیم اف کی اُسترسوند موفقیت‌های بزرگی کسب کرد و پس از آن در ماه ژانویه به اردوی تیم ملی سوئد فراخوانده شد، جایی که اولین بازی‌های ملی‌اش را برابر ساحل عاج و پس از آن برابر اسلواکی در دو دیدار دوستانه انجام داد. امسال روند خوب گلزنی او باز همه ادامه پیدا کرد. بعد از هفت گل در جام حذفی سوئد، چهار گل در لیگ و یک گل زیبا و تأثیرگذار که مسبب پیروزی یک بر صفر تیمش برابر گالاتاسرای در مرحله مقدماتی لیگ اروپا شد، حالا مشتریان خارجی قدوس هم بیشتر شده‌اند، اما فقط تیم‌های باشگاهی نیستند که او را می‌‌خواهند. فدراسیون فوتبال ایران تلاش‌هایش را برای جذب این بازیکن ۲۳ ساله شدت بخشیده است تا او را به مرحله نهایی جام جهانی ببرد.

قدوس که پیش از این گفته بود احتمال ماندن در تیم ملی سوئد و رفتنش به ایران ۵۰-۵۰ است، گفت: من برای گرفتن تابعیت ایران به سفارت رفتم. آنها (فدراسیون فوتبال ایران) نشان داده‌اند که مرا می‌‌خواهند. تفاوت بزرگی که الان در وضعیت من شکل گرفته این است که ایران واقعاً نشان داده است که مرا می‌‌خواهد. آنها به میزان زیادی به من اعتماد دارند و واقعاً می‌خواهند که برای‌شان بازی کنم. این مهم‌ترین تفاوتی است که وضعیت من نسبت به گذشته دارد و تصور می‌کنم که در حال حاضر این تنها گزینه‌ای است که دارم.

قدوس در پاسخ به این سؤال که آیا از آخرین حضورش در اردوی سوئد در ماه ژانویه دیگر تماسی از سوی مسئولان این تیم داشته است یا نه، گفت: خیر، در واقع هیچ تماسی نداشته‌ام.

وی درباره احتمال پیوستنش به تیم ملی ایران برای دور جدید بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی هم اظهار داشت: در سریع‌ترین زمان ممکن باید تصمیم‌گیری‌های لازم صورت بگیرد. در پایان ماه آگوست تیم‌های ملی باید فهرست بازیکنان‌شان را اعلام کنند. پس آنها قطعاً از من می‌خواهند که هرچه سریع‌تر تصمیمم را بگیرم. کاملاً مشخص است که بازی در جام جهانی جذابیت زیادی دارد.

بازیکن تیم اُسترسوند در پاسخ به این سؤال که اگر فرصت بازی برای هر دو تیم ملی ایران و سوئد را می‌داشت، کدام یک را انتخاب می‌کرد، تأکید کرد: فعلاً هیچ جوابی نمی‌توانم بدهم. برای من هنوز هم ۵۰-۵۰ است اما همان‌طور که پیش از این گفتم، فعلاً فقط یک تیم ملی به جذب من تمایل نشان داده است. من همیشه عاشق سوئد خواهم بود، چون در اینجا بزرگ شده‌ام. برای من زندگی در این باعث افتخار است و خوشحالم که در اردوی تیم ملی این کشور در ماه ژانویه هم حضور داشتم. در عین حال والدین من ایرانی هستند. خون پارسی در رگ‌های من است. من ایران را هم دوست دارم.

پ.ن:به قول یه بنده خدایی اگه تو جنگلای آمازون هم بری ایرانی پیدا میکنی

۳۱ مرداد ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

پیام پراحساس احسان حاج صفی درباره اتفاقات اخیر

احسان حاج صفی، بازیکن تیم ملی در پیامی جالب توجه پیرامون اتفاقات رخ داده در ماه اخیر متنی را منتشر کرده است:
در این روزهای پرتلاطم مردم عزیز کشورمان در سوگ قهرمانان دلاور خود، هر روز فداکارانه شهیدی را در راه آرمان های انقلاب و امنیت میهنمان تقدیم می کنند. شهید قهرمان محسن حججی از نمونه بارز این فداکاریهاست که هر انسان آزاده را به تعظیم و تکریم وا می دارد. ما نیز همچون هر ایرانی با غم و اندوه این دلاوریها را می ستاییم.با کمال تاسف در این ایام، مردم عزیز کشورمان با رنجیدگی به حق اتفاقی که نمی بایست رخ می داد را به قضاوت نشستند. اما به یاد داشته باشید ما همواره برای نشاندن لبخند شادی بر لبان ۸۰ میلیون ایرانی تلاش کرده و آن را افتخاری برای خود می دانیم. ما همراه مردم پر افتخار ایران در راه انقلاب و رهبری حرکت خواهیم کرد و مسلمان و ایرانی بودن را مایه سرافرازی و سربلندی خود می دانیم.

پ.ن:به نظرم اینکارش جای تقدیر داره

۱ شهریور ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Montazer_59 نوشته:

پیام پراحساس احسان حاج صفی درباره اتفاقات اخیر

احسان حاج صفی، بازیکن تیم ملی در پیامی جالب توجه پیرامون اتفاقات رخ داده در ماه اخیر متنی را منتشر کرده است:
در این روزهای پرتلاطم مردم عزیز کشورمان در سوگ قهرمانان دلاور خود، هر روز فداکارانه شهیدی را در راه آرمان های انقلاب و امنیت میهنمان تقدیم می کنند. شهید قهرمان محسن حججی از نمونه بارز این فداکاریهاست که هر انسان آزاده را به تعظیم و تکریم وا می دارد. ما نیز همچون هر ایرانی با غم و اندوه این دلاوریها را می ستاییم.با کمال تاسف در این ایام، مردم عزیز کشورمان با رنجیدگی به حق اتفاقی که نمی بایست رخ می داد را به قضاوت نشستند. اما به یاد داشته باشید ما همواره برای نشاندن لبخند شادی بر لبان ۸۰ میلیون ایرانی تلاش کرده و آن را افتخاری برای خود می دانیم. ما همراه مردم پر افتخار ایران در راه انقلاب و رهبری حرکت خواهیم کرد و مسلمان و ایرانی بودن را مایه سرافرازی و سربلندی خود می دانیم.

پ.ن:به نظرم اینکارش جای تقدیر داره

چقدر عذرخواهی کرده واقعا!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱ شهریور ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
King Jon Targaryen نوشته:

همین که گفته ناراحتی مردم به حق بود همین که گفته توی راه انقلاب و رهبری حرکت میکنه نشون میده که میخواد جبران کنه

۱ شهریور ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Montazer_59 نوشته:

نقل قول
King Jon Targaryen نوشته:

همین که گفته ناراحتی مردم به حق بود همین که گفته توی راه انقلاب و رهبری حرکت میکنه نشون میده که میخواد جبران کنه

اما مستقيم نگفته اشتباه كرديم يا معذرت مى خوايم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱ شهریور ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۲۸,۴۴۶ بازدید
۱ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۰,۸۹۲ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۸۴۰ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۱۵۵ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۷,۱۰۱ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۴۶ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۷۳۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۰۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۷۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۲ کاربر آنلاین است. (۹۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!