به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
راستی
نوجه کردین که یه تیم بتونه 98 امتیاز بگیره؟
اره رئال تونست اما چقدر بده که با این همه امتیاز هم نتونی قهرمان بشی
خیلی زور داره ها.... 260 میلیون پول دود شد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
دوباره سلام
اگه اجازه بدین چندتا نکته رو یادآوری کنم

لاپورتا هم توی لیست خریدش که اعلام کرده این هفته اعلام می کنه 6 نفر (ویا و سیلوا و سسک و ماتا و ریبری و آرشاوین ) رو قرار داده، تنها تفاوت راسل اینه که فری تورس رو اضافه کرده. در ضمن دوستان زیاد به حرفای منابع ایرانی توجه نکنین. اینا به دلایل سیاسی اکثرشون باید از رئال طرفداری کنن. من توی سایت روزنامه ی اسپورت کاتالان که نگاه می کردم همچین چیزی که راسل بخواد 8 نفر رو بیاره ندیدم. توی تمام مقالات اون تاکید شده که لاپورتا برای تضمین محبوبیتش، فارغ از این که رئیس بعدی کی بشه، داره ویا و فابرگاس رو میاره و راسل تنها یک نفر رو جدی پیگیره و اون هم فرناندو تورسه.بقیه یک لیست خریدن که از توشون انتخاب میشه.
دوم اینکه توی همون جا یک مصاحبه از راسل خوندم که گفته گواردیولا صد در صد سال بعد هم هست و اگه به من باشه می خوام که تمام 6 سال ریاست من با مربیگری اون باشه. اشاره ش به مورینیو بیشتر زهر چشم گرفتن از رئاله.
سوم این که نمی دونم چرا اینقدر راسل کثیف کثیف راه انداختین. آیا دلیل مخالفتش با لاپورتا رو می دونین؟لاپورتا باشگاه رو به یک مرکز سیاسی برای خودش تبدیل کرده و خودش رو آماده ی انتخابات نخست وزیری کرده، ثانیا ارتباط لاپورتا با شرکت های اسرائیلی و ثروتی که از این راه بدست آورده حتی باعث اعتراض خود مردم کاتالان هم شده. با این که لاپورتا رو خیلی دوست دارم اما به خاطر ارتباط صمیمانه ش با اسرائیلی ها ترجیح می دم از بارسا بره.
چهارم، عزیزان، همین راسل بود که دکو، رونالدینیو و اتوئو رو به بارسا آورد، یعنی شماها همه از این 3 بازیکن بزرگ متنفرین؟
من که به خاطر این 3 تا کلی هم از راسل ممنونم.
پنجم، واقعا عجیبه که می بینم می گین در لاماسیا تخته می شه، راسل اتفاقا یکی از اعتراضاش به لاپورتا این بود که باید تیم رو بومی تر کرد.
نکته ی ششم، راسل فصل قبل تو بارسا سمتی نداشته که بخواد برای آوردن سسک و ویا تلاش کنه
لطفا یه سری به ستادهای انتخاباتی کاندیداها که به راحتی تو اینترنت پیدا میشه بزنین، افکارشون رو بخونین و بعد دربارشون قضاوت کنین.

در ضمن این تیکه هم فارغ از این بحث راسل و لاپورتا ست:
تا جایی که من می دونم اکثرتون تو این چندسال تو تاپیک نقل و انتقالات و غیره گفتین که ترجیح می دین یکی مثل لام به بارسا بیاد، خوب لام هم یک فوق ستاره است. خیلیا هم میگین که سطح کیتا با بقیه یکی نیست، خوب به نظر من آرشاوین از کیتا بهتره، خوب آنری هم که داره می ره و ویا به جای اون میاد. زلاتان هم، همین الان بارسا براش قیمت تعیین کرده و گزینه ها ریبری و تورس و ... هستن، این ها برای جایگزینی زلات میان.برای خط هافبک هیچکی با سسک که می تونه تو هر پستی بازی کنه مخالف نیست. مگه لاپورتا همین سال قبل 6 جام، اون همه پول برای دنی آلوز و هلب و کیتا و ... خرج نکرد.
یه نکته ی دیگه هم در مورد خودم، من اهل خود شهر بارسا نیستم که دوست داشته باشم بچه های این شهر حتما تو بارسا باشن، من یکی از طرفدارای جهانی نه شهری بارسام، پس دوست دارم ستاره های جهان رو اونجا ببینم. خوب هر کس یه جوریه دیگه.
از اومدن بازیکنایی مث ویا و سسک و آرشاوین که بارها گفتن مثل خود ما شایدم بیشتر عاشق بارسان هم اسقبال می کنم.

فقط خدا و خود من از آنچه در قلبم می گذرد، با خبریم.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: kami85
پیام: ۲۵۸
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی - ژاوی - پیکه - فابری
- ریوالدو
- تاج ، نه استقلال
- اسپانیا ---------- آرژانتین - برزیل
- مجیدی
- پپ - هیدینگ
- جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
لاپورتا باشگاه رو به یک مرکز سیاسی برای خودش تبدیل کرده و خودش رو آماده ی انتخابات نخست وزیری کرده، ثانیا ارتباط لاپورتا با شرکت های اسرائیلی و ثروتی که از این راه بدست آورده حتی باعث اعتراض خود مردم کاتالان هم شده. با این که لاپورتا رو خیلی دوست دارم اما به خاطر ارتباط صمیمانه ش با اسرائیلی ها ترجیح می دم از بارسا بره.

آفرین صد در صد تایید میشه..
نقل قول
من یکی از طرفدارای جهانی نه شهری بارسام، پس دوست دارم ستاره های جهان رو اونجا ببینم. خوب هر کس یه جوریه دیگه. از اومدن بازیکنایی مث ویا و سسک و آرشاوین که بارها گفتن مثل خود ما شایدم بیشتر عاشق بارسان هم اسقبال می کنم.

آفرین........ تیم بزرگ باید بازیکناش هم مثل اسمش بزرگ باشند وگرنه به مرور زمان رو به افول میره و نابود میشه مثل میلان و ....
راستی اون کسی که انقدر به سسک ناسزا میگه و یه سری تخیلات خودشا میخواد خورد بقیه بده باید خجالت بکشه ... سسک نسخه ی جدید و به روز ژاوی هستش... هرچی باشه تو تیم ملی شماره 10 را می پوشه....

ONLY BARCA
I LOVE BARCA
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آیا دلیل مخالفتش با لاپورتا رو می دونین؟لاپورتا باشگاه رو به یک مرکز سیاسی برای خودش تبدیل کرده و خودش رو آماده ی انتخابات نخست وزیری کرده، ثانیا ارتباط لاپورتا با شرکت های اسرائیلی و ثروتی که از این راه بدست آورده حتی باعث اعتراض خود مردم کاتالان هم شده. با این که لاپورتا رو خیلی دوست دارم اما به خاطر ارتباط صمیمانه ش با اسرائیلی ها ترجیح می دم از بارسا بره.

افرین دمت گرم به نکته هایی توجه کردی که هیچ کس توجه نداشت

زنده باد کاتالونیا
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سسک نسخه ی جدید و به روز ژاوی هستش... هرچی باشه تو تیم ملی شماره 10 را می پوشه....

کاملا موافقم . به نظر من ژاوی تکرار ناپذیره من اولین بازی های ژاوی در بارسلونا رو یادم هست . ژاوی سال به سال پخته تر شد و الان رسیده به مرحله ای که تصور بارسلونا بدون ژاوی واسه هوادارا غیر ممکنه . با توجه به سن و سال سسک از همین الان میشه تصور کرد که اگه به سن بیست وهشت نه سالگی برسه به پختگی الان ژاوی میرسه و خاطرات ژاوی رو زنده خواهد کرد وتازه به قول ژاوی ژن بارسایی هم داره . من که شخصا دوست دارم فابرگاس به هر قیمتی که شده به بارسا بیاد چون اگه سسک امسال به بارسلونا نیاد ممکنه با یه تیم دیگه قرارداد چهار پنج ساله ببنده و دیگه هیچ موقع به بارسا نیاد . در مورد مدیریت باشگاه هم من به شخصه لاپورتا رو خیلی دوست دارم و دوست دارم در مدیریت باقی بمونه ولی در هر صورت اگه مردم کاتالان تصمیم بگیرن شخص دیگه ای مثل راسل رو انتخاب کنن حتما تصمیم درستی گرفتن چون بالاخره اونا به واقعیت ها بیشتر نزدیکن و ما فقط داریم از دور قضاوت میکنیم . البته یه نکته ای که در فصل نقل و انتقالات امسال کمتر دیدم دوستان بهش بپردازن اینه که امسال یکی از حساس ترین فصل های نقل و انتقالات هست به چند دلیل
1- چلسی اکثر بازیکناش پا به سن گذاشته ان و تیمش نیاز به باز سازی داره و آبراموویچ بودجه ای حدود صد میلیون پوند واسه خرید کنار گذاشته و ممکنه در رقابت بیشتر هم مایه بذاره
2-منچستر سیتی علیرغم هزینه های زیادی که کرده هنوز موفقیتی کسب نکرده و مالک ثرونمند باشگاه بودجه هنگفتی رو در نظر گرفته که ستاره های جدیدی به تیمش تزریق کنه
3- رئال مادرید هم قطعا با وجود پرز باز هم در فصل نقل و انتقالات سرو صدا به راه میندازه
4- زمزمه هایی هست که اینتر و میلان و حتی منچسترمیخوان این تابستون دست به جیب بشن
5 - وجود جام جهانی که این هم تاثیر زیادی رو بازار نقل و انتقالات میذاره و باعث میشه تیم ها واسه خرید قبل از جام جهانی رقابتشون تشدید بشه
و دلایل دیگه . پس به نظر من بارسا باید با قدرت وارد بازار نقل و انتقالات بشه و الان اگه توجه کرده باشین بیشتر رقابت بر سر چند ستاره ای هستش که تو لیست خرید بارسا هستن . بازیکنایی مثل فابرگاس ،ریبری ، سیلوا ، ویا و ... پس اگه امسال بارسا ناموفق باشه شاید فصل آینده ستاره قابلی وجود نداشته باشه که بارسا بخره . من لاپورتا رو خیلی دوست دارم ولی برای من بارسا از هر شخصی مهمتره پس دوست دارم چه با لاپورتا و چه با راسل بارسا تقویت بشه

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
درسته که راسل کاری نبود که بخواد ویا و سسک رو بیاره اما به خاطر خراب کردن لاپورتا نگزاشت اونا رو به تیم بیاره...
لاپورتا هم قرار بود از اون لیست 6 نفره 2 نفر رو به تیم بیاره نه همشون. ریبری. ارشاوین. سیلوا . ماتا. اینها همه توی یک پوست بازی می کن. پس عملا یکیشون رو به تیم می اورد. این هم در نظر بگیرد که اگه لاپورتا باشگاه رو هم یه مرکز سیاسی کرده بود اما کار خودش رو به نحوی انجام داد که بالای 10 تا جام رو به باشگاه اورد. فقط 2 بار قهرمان اروپا شدیم.... کدوم تیم تو 4 سال 2 بار اروپا رو فتح کرده....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بازیکنایی مثل فابرگاس ،ریبری ، سیلوا ، ویا و ...

توی اینایی که گفتی فقط ویا وفابره به دردمون می خوره چون ریبری که امسال در سایه ی درخشش روبن انگار که اصلا در تیم نبود سیلوا هم که خیلی افت کرده

زنده باد کاتالونیا
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
درسته که راسل کاری نبود که بخواد ویا و سسک رو بیاره اما به خاطر خراب کردن لاپورتا نگزاشت اونا رو به تیم بیاره...

اگه راسل واقعا اینقدر قدرت داره که می تونه وقتی هیچ کاره س سسک و ویا رو از بارسا دور نگه داره از خدا عاجزانه می خوام که اون رئیس بارسا بشه، اون وقت دیگه چه قدرتی خواهد داشت.
عزیز من، هیچ ربطی به راسل نداره. این همه تشکیلات نقل و انتقالات بارسا یعنی کشکن اونوقت راسل از بیرون باشگاه نقل و انتقالات رو متوقف می کنه.

به جز همون یه منبع خبر ایرانی آخه کجا خوندی که راسل هر 8 نفر رو می خواد بیاره؟

در مورد لاپورتا هم نشد دیگه. بارسا یه چیزه، لاپورتا یه چیز. هیچ کس نباید از بارسا سو استفاده کنه. در ضمن عزیز من یعنی تو نقش رونالدینیو و ژاوی و دکو مسی و رایکارد وپپ و اتوئو و ... رو نادیده می گیری و میگی کار لاپورتاست.
فکر می کنم همه موافق باشن که ستاره هایی که تو این دهه تو بارسا ظهور کردن همشون لایق قرار گرفتن توی لیست بهترین های تاریخ هستن.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
اگرمردم کاتالان تصمیم بگیرن شخص دیگه ای مثل راسل رو انتخاب کنن حتما تصمیم درستی گرفتن چون بالاخره اونا به واقعیت ها بیشتر نزدیکن

کاملا موافقم. ما همه اخبار ها رو از خبر گزاری های ایرانی می خونیم
این خبر گزاری ها درباره کشور خودمون هم دورغ می گن دیگه چه برسه به اونجا... به حر حال مردم کاتالان هم با تعصب هستن هم با غیرت پس کاری نمیکنن که تیم ضرر کنه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
پول های سال قبل بارسا رو خرج جداسازی بارسا از اسپانیا کرد،طوری که برای خرید زلاتان کنسرت راه انداخت،ودوم اینکه تیمی که سیاسی بشه تمر کزش رو از دست می ده

زنده باد کاتالونیا
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۸,۵۳۷ بازدید
۱۷ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۴۴ بازدید
۵ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۶۲ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۰,۷۹۱ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۱۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۲۷۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۲۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۴ کاربر آنلاین است. (۸۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!