به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
سلام نسرین ...
عزیزم خیلی متاسفم بخاطر اتفاقی که واسه شهرتون و مردمش افتاد 😔
اینکه آدم زندگیشو به این شکل نابود شده ببینه تصورشم برای ما سخته
شک نکن که ما و مردم کل کشور در غم شما شریک هستیم و از هر راهی که بتونیم کمک می کنیم.
دلیل کوتاهی ما هم بخاطر این بود که بیشتر تو شبکه های اجتماعی حضور داشتیم شما ببخش...
ان شاء الله که هرچه زودتر شهرتون آباد میشه خدا بزرگه

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۲۵ آبان ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
The Best نوشته:

سلام دوستان نازنین.
من بخاطر مشغله زندگی تو چندماه اخیر و در کل تو فصل جدید خیلی کم پست میذاشتم ولی حتی الامکان سر میزدم بخصوص بعداز بازیهای بارسا!
اما الان مدتی هست که اصلا به سایت سر نزدم و تو چندروز اخیر بدلیل نداشتن امکانات و نبود برق و شارژ موبایل نتونستم اصلا آن بشم. ولی حالا بعداز مدتی که آنلاین شدم و به سایت اومدم فقط انتظار داشتم پیام خصوصی و کلی مطلب و عکس تو چند صفحه راجع به زلزله زده های بدبخت و آواره اینجا میخوندم!!
ولی هیچ هیچ... حتی یه پست هم نبود(بجز یه پست کنایه ای مدیر که نمیدونم به این موضوع ربط داشت یا نه!)
واقعا دوستان ازتون ناامید-ناراحت-عصبانی و گله مندم!!

من رو که قدیمی ها و فعالان سایت از طریق کامنتهام و فعال بودنم میشناسن و تو پروفایلم نوشتم اهل کرمانشاهم در واقع زاده و ساکن این شهر آوار و با خاک یکسان شده "سرپل ذهابم"
الان دلم به درد اومده/ و امیدی به آینده ندارم و ازنظر روحی تو وضعیت خیلی خیلی... بدی هستم! نه من بلکه همه همشهریای بدبختم!
شهرم، زادگاهم، محل زندگی و شغلم، شهر خانواده و فامیلهام... هیچی ازش نمونده هیچ هیچ...
و هیچ خونه ای که قابل زندگی کردن باشه توش پیدا نیست و خیلیا عزیزانشون از دست دادن(بیشتر روستاها و مسکن مهری بودن) و من خودم مرگ رو جلوی چشمم حس کردم و فقط و فقط با معجزه و خواست خدا نجات پیدا کردم (هر لحظه اون لحظه جلو چشممه)
گرچه خونه و زندگیمون با خاک یکسان شد و ماشینمون له شد ولی بخاطر همین سلامتی خودم و خانواده م هزاران بار شکرگزار خدا هستم.. وقتی تو شهر میچرخم میگم خدایا من چجور ازون خرابی. ازین زلزله 7.3 ریشتری سالم بیرون اومدم...خدایا شکرت

و اما حالا که زنده ایم پس باید زندگی کنیم، خداوند از کل مسولای کشوری و استانی راضی باشه که با وعده ها و حضورشون کمی دلگرمی بهمون دادن و خداوند از اون دسته از مردم عزیز و دوست داشتنی کشورمون هم راضی باشه که همه جوره و به هرنحوی تونستن کمکمون کردن که موقت اسکان بگیریم!(هرچند زیاد مونده به همه کمک بشه بخصوص روستاها) از شما هم انتظار همدردی داشتم که ..!!!!!!
ولی وقتی به شهر نگاه میکنم پیش خودم میگم اینجا مگه میشه بازم زندگی کرد؟! یا اینکه الان که خونه ای نیست و زمستون و بارون نزدیکه چجور تو چادر سر کنیم؟!
خلاصه به آینده امید ندارم و یجورایی افسرده شدم!!

منی که عشق و سرگرمی زندگیم بارسا و پرسپولیس و حتی دنبال کردن فوتبال بود( اللن تلویزیونی وجود نداره!) حالا که مرگ رو جلو چشمم حس کردم الان همه اینا برام بی معنی شده، دنیا برام خیلی بی ارزش شده و تو 10 ثانیه میشه یه زندگی و تلاش یه عمر خانواده ای و یه شهر نابود بشه!!
انتظار داشتم اینجا حداقل که تسلیت نگفتین و همدردی نکردین فقط یه اشاره میکردین! شاید یکی از اقوام دور همین دوستای مجازیتون به اونجا ارتباط داشت!!!( در حالیکه من خودم اونجاییم!!)

الهی هیچکس همچین مصیبتی رو نبینه ولی زندگی ارزش نداره!

من واقعا متاسفم. اصلا تو خاطرم نبود كه تو اهل اونجايي و اصولا جز كياوش فكر نمى كردم كسى از بچه هاى سايت اون طرفا باشه.

خدا هم لعنت كنه اين تلگرامو كه كلا ديگه همه اين جور حرفا اونجا زده ميشه و آدم از جاهاى ديگه غافل ميشه...

در هر صورت خدا رو صد هزار بار شكر كه سلامتى و اميدوارم اطرافيانت هم آسيب جانى نديده باشن. بقيه ش به اميد خدا درست ميشه. اميدى كه به اين دولت كذاب نيست، اما همون خدايي كه پيش از اين حواسش بوده و داده و مراقبت كرده، قطعا بعد اين هم سايه لطف و عنايت و رحمتش بالاى سرتون هست.

ما هم به قدر خودمون هر كمك مادى و معنوى كه بتونيم دريغ نمى كنيم و تكليف شرعى و انسانيمون هست. حتما اگر كارى از ما بر مى اومد بگو. اميدوارم خيلى زود بياى اينجا و بگى كه زندگيتون به وضعيت عادى برگشته. باز هم قصور ما رو ببخش...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۵ آبان ۱۳۹۶
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
The Best نوشته:

سلام دوستان نازنین.
من بخاطر مشغله زندگی تو چندماه اخیر و در کل تو فصل جدید خیلی کم پست میذاشتم ولی حتی الامکان سر میزدم بخصوص بعداز بازیهای بارسا!
اما الان مدتی هست که اصلا به سایت سر نزدم و تو چندروز اخیر بدلیل نداشتن امکانات و نبود برق و شارژ موبایل نتونستم اصلا آن بشم. ولی حالا بعداز مدتی که آنلاین شدم و به سایت اومدم فقط انتظار داشتم پیام خصوصی و کلی مطلب و عکس تو چند صفحه راجع به زلزله زده های بدبخت و آواره اینجا میخوندم!!
ولی هیچ هیچ... حتی یه پست هم نبود(بجز یه پست کنایه ای مدیر که نمیدونم به این موضوع ربط داشت یا نه!)

من رو که قدیمی ها و فعالان سایت از طریق کامنتهام و فعال بودنم میشناسن و تو پروفایلم نوشتم اهل کرمانشاهم در واقع زاده و ساکن این شهر آوار و با خاک یکسان شده "سرپل ذهابم"
الان دلم به درد اومده/ و امیدی به آینده ندارم و ازنظر روحی تو وضعیت خیلی خیلی... بدی هستم! نه من بلکه همه همشهریای بدبختم!
شهرم، زادگاهم، محل زندگی و شغلم، شهر خانواده و فامیلهام... هیچی ازش نمونده هیچ هیچ...
و هیچ خونه ای که قابل زندگی کردن باشه توش پیدا نیست و خیلیا عزیزانشون از دست دادن(بیشتر روستاها و مسکن مهری بودن) و من خودم مرگ رو جلوی چشمم حس کردم و فقط و فقط با معجزه و خواست خدا نجات پیدا کردم (هر لحظه اون لحظه جلو چشممه)
گرچه خونه و زندگیمون با خاک یکسان شد و ماشینمون له شد ولی بخاطر همین سلامتی خودم و خانواده م هزاران بار شکرگزار خدا هستم.. وقتی تو شهر میچرخم میگم خدایا من چجور ازون خرابی. ازین زلزله 7.3 ریشتری سالم بیرون اومدم...خدایا شکرت

و اما حالا که زنده ایم پس باید زندگی کنیم، خداوند از کل مسولای کشوری و استانی راضی باشه که با وعده ها و حضورشون کمی دلگرمی بهمون دادن و خداوند از اون دسته از مردم عزیز و دوست داشتنی کشورمون هم راضی باشه که همه جوره و به هرنحوی تونستن کمکمون کردن که موقت اسکان بگیریم!(هرچند زیاد مونده به همه کمک بشه بخصوص روستاها) از شما هم انتظار همدردی داشتم که ..!!!!!!
ولی وقتی به شهر نگاه میکنم پیش خودم میگم اینجا مگه میشه بازم زندگی کرد؟! یا اینکه الان که خونه ای نیست و زمستون و بارون نزدیکه چجور تو چادر سر کنیم؟!

منی که عشق و سرگرمی زندگیم بارسا و پرسپولیس و حتی دنبال کردن فوتبال بود( اللن تلویزیونی وجود نداره!) حالا که مرگ رو جلو چشمم حس کردم الان همه اینا برام بی معنی شده، دنیا برام خیلی بی ارزش شده و تو 10 ثانیه میشه یه زندگی و تلاش یه عمر خانواده ای و یه شهر نابود بشه!!
انتظار داشتم اینجا حداقل که تسلیت نگفتین و همدردی نکردین فقط یه اشاره میکردین! شاید یکی از اقوام دور همین دوستای مجازیتون به اونجا ارتباط داشت!!!( در حالیکه من خودم اونجاییم!!)

سلام نسرین جان. خدا رو شکر که سلامتید اصلا اطلاع نداشتیم که تو هم اهل اونجایی خیلی خیلی ببخشید.
راستش اخبار مربوط به زلزله و کلا حرفا رو چون تلگرام در دسترس‌تر بود اونجا همه میگفتیم و هر روزه حرفش هست. نگرانتونیم و ناراحتیم و با اینکه دوریم و نمیتونیم کنارتون باشیم ولی از همینجا هر کمکی که از دستمون میاد میکنیم و دعاتون میکنیم.
باز هم ازت عذر میخوام که اینجا حرفی ازش نزدیم اما مطمئن باش به خاطر کم اهمیت دادن نبود، امیدوارم بتونی ببخشی.
.

۲۵ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
دوستای خوبم از ابراز همدردی و احوال گرفتن تون سپاسگزارم

من چون عضو گروه تلگرامی شما نبودم خبر نداشتم که اونجا بحث کردین!
حالام ببخشید اگه پست دیشبم بعضی جاهاش تند بود ولی بهم حق بدین که تو اون شرایط دیوانه وار هستم!
خداروشکر هزار بار که خودم و خانواده خودم و خانواده پدرم و کلا فامیلامون سالم هستیم!
درسته بعضیامون ماشینهامون له شد و خونه مون الان قابل استفاده نیست و وسایلمون نابود شد ولی هزاران بار شکر بخاطر سلامتیمون!

وقتی تصور میکنم اگه خدایی نکرده فقط یکی ازمون کوچکترین مشکلی براش پیش میومد دیوونه میشم!

درسته تو این مرز خونه و ماشین و زندگی با سختی بدست آوردیم ولی ضرر مالی جایگزین داره اما ضرر جانی نه!

حالام برامون دعا کنید که اوضاعمون هرچه زودتر بهتر بشه و امید تو دلمون پیدا بشه!
سپاس

۲۵ آبان ۱۳۹۶
Queen of Gallerion
طرفدار:
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
The Best نوشته:

حالام ببخشید اگه پست دیشبم بعضی جاهاش تند بود ولی بهم حق بدین که تو اون شرایط دیوانه وار هستم!
خداروشکر هزار بار که خودم و خانواده خودم و خانواده پدرم و کلا فامیلامون سالم هستیم!
درسته بعضیامون ماشینهامون له شد و خونه مون الان قابل استفاده نیست و وسایلمون نابود شد ولی هزاران بار شکر بخاطر سلامتیمون!

وقتی تصور میکنم اگه خدایی نکرده فقط یکی ازمون کوچکترین مشکلی براش پیش میومد دیوونه میشم!

درسته تو این مرز خونه و ماشین و زندگی با سختی بدست آوردیم ولی ضرر مالی جایگزین داره اما ضرر جانی نه!

سپاس

خدا رو شکر که سالمین
حتما براتون دعا می کنیم 🙏🙏

۲۵ آبان ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
The Best نوشته:

سپاس

ان شاء الله هرچه زودتر به زندگی عادی بر می گردین.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۵ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Best نوشته:

سلام دوستان نازنین.

شما قبلا اینجا ارسال زدین یا حافظه ی من مشکل داره ؟!
به هر صورت ابراز هم دردی و این تعارفات رایج به اندازه ی یه پتو هم ارزش نداره و حتی گوشه ای از آلام شما رو تسکین نمی ده...
حتی درک این موضوع که توی چند ثانیه تمام دار و ندارت که شاید عمرت رو پاش گذاشته باشی با خاک یکسان بشه برای ماها که کنج عافیت نشستیم و از فاجعه دوریم هرگز قابل فهم نیست...
نمی خوام آیه ی یاس بخونم اما با سابقه ای که از مدیریت فالوده ای مسئولان مملکتی در چنین بحران هایی سراغ داریم بعید می دونم یه کار اساسی برای مصیبت زده ها انجام بشه اونم با این حجم وسیع از خرابی ها، حداقل نه به این زودی ها... فعلا بازار گرو کشی سیاسی حضرات از داستان مسکن مهر و الباقی ماجرا مهمتر از جون و مال مردمه....مگه خدا به فریاد برسه...
ولی باز جای صد شکر باقیه که حداقل خسارت جانی بهتون وارد نشده و در سلامتید...

نقل قول

خدا هم لعنت كنه اين تلگرامو كه كلا ديگه همه اين جور حرفا اونجا زده ميشه و آدم از جاهاى ديگه غافل ميشه...

این کانال کذایی رو معدوم کن تا بیشتر از این ریشه ی سایتو نزدی !

یکی بر سر شاخ بن می‌برید
خداوند بستان نظر کرد و دید
ـــــــــــــــــــــــــ

این بحران مملکت رو مقایسه کنید با بحران های کشوری مثل آمریکا، فقط از بعد رسانه ای:
در اولین حرکت همه جای محل حادثه بسته می شه. فقط یک مرجع حق انتشار خبر رو داره و بقیه فقط از روی اون منبع باز نشر میشه. در نزدیکی محل حادثه دفتری ایجاد میشه تا هر خبرنگاری هر سوالی داره میاد در اون دفتر پاسخ سوالش رو می گیره و مخابره می کنه.
حتی اگه تو تصاویر هم دقت کنید وقتی یه کشتار دسته جمعی که امری مرسومه توی آمریکا اتفاق می افته، چهار تا مساله همیشه عیانه؛ هیچ جسدی در تصاویر نیست، پرچم افراشته ی آمریکا یه گوشه ای از تصویر مخابره می شه، پلیس در صحنه حضور داره و معمولا شمعی به یاد قربانیان حاضره.
پشت همه ی اینها هم فکره، جنازه ای دیده نمیشه تا ضعف حاکمیت آمریکا و سیستم امنیت پوشونده بشه و روان جامعه به هم نریزه، پلیس تو صحنه حاضره تا بگه سیستم امنیت حامی شماست، پرچم آمریکا افراشته شده تا وحدت و اتحاد ملی آمریکایی ها در حادثه تقویت بشه و جامعه از هم گسسسته نشه( به انشعابات متعدد و خوانش های رنگارنگ افراد جامعه ی ما نگاه کنید بعد از حادثه ی سرپل، از اون معاون اول سیاسیش گرفته تا هنرمند! دغدغه مند بهداشت! تا عوام الناس) و معمولا تصاویرِ شمع های روشن و امثالهم برای تخلیه ی روانی و عاطفی جامعه(نزدیک ترین مثالش همین قتل عامی بود که اخیرا تو لاس وگاس اتفاق افتاد)
اینجا معمولا برای کاستن از داغ و کنترل و هدایت افکار عمومی یا نفت به آتیش می ریزن یا آتیش بر نفت!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۵ آبان ۱۳۹۶
Queen of Gallerion
طرفدار:
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
البته اینکه شما میگی برای یه حادثه ای مثل پلاسکو قابل انجامه نه زلزله که وسعت زیادی رو درگیر می کنه

۲۵ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
همین طوفانهای اخیر در امریکا مثل "ایرما" یا "هاروی" رو سرچ کنید می بینید که اگه چیزی بیشتر از زلزله نباشن کمتر نیستن.
ابعادِ خسارتِ 290 میلیارد دلاری چیزی نیست که بشه راحت از کنارش رد شد.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۵ آبان ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
سلااام به همه دوستان
من تازه پریروز برگشتم. نایب الزیاره همه بودم خداوکیلی و به نیت همه نماز خوندم.
جاتون خالی یکی از بهترین سفرهای عمرم بود. مخصوصا که پارسال که رفته بودم بیش از حد اذیت شدم،(نه بخاطر خستگی راه، بخاطر نبود محرم در کنارم)در عوض امسال حال و هواش و .... عالیییی بود.
ان شاالله قسمت همه ی کسایی که دلشون میخواد برن بشه.
واقعا کربلا و نجف جاییه که تازه وقتی میری میفهمی از چی دور بودی و زود به زود دلت تنگ میشه برای رفتنش.

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۲۵ آبان ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۰,۴۹۴ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۶ پاسخ
۸,۳۲۷,۸۸۴ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۸۲۲ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۰۹۴ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۶,۱۳۱ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۲۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۵۶۷ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۲۹۵ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۶۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۷ کاربر آنلاین است. (۵۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!