به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم!
مهمان_مهمان
بالاخره یکی از فیلم هایی که خیلی دوستش داشتم و به خاطر نام گذاری های عجیب و غریب تلویزیون ایران، نمی تونستم اسمش رو پیدا کنم پیدا کردم!
Conspiracy Theory!
حالا این که Conspiracy Theory رو چه طور به «سازمان آلوده» تبدیل کردن بماند! خدا رو شکر که بازیگراش معروف بودن و تونستم با گشتن بین فیلم های Mel Gibson و Julia Roberts و کمک یکی از بچه های دانشگاه، پیداش کنم.
من رازآلود بودن این فیلم رو خیلی دوست دارم و تا حد زیادی غیرقابل پیش بینی بودنش رو!
البته دید فیلم تقریبا بدبینانه هست، اما در کل موضوعش برام خیلی جالب بود!
پیشنهاد می کنم حتما ببینیدش.
داستان در مورد یه راننده تاکسی به نام Jerry Fletcher هست که به همه چیز مشکوکه و عقیده داره پشت هر چیز یه توطئه وجود داره. با ربط دادن قضایای خاصی به هم به نتیجه ای دست پیدا می کنه و متوجه می شه که یکی از این نظریه هاش درست هست. این موضوع اون رو وارد یه جریان پیچیده می کنه و...

Conspiracy Theory (1997)
کارگردان: Richard Donner (کارگردان فیلم سوپرمن)
بازیگران:
Mel Gibson
Julia Roberts
و...
زمان: 135 دقیقه
ژانر: هیجانی، Romance، جنایی و...

۱۵ خرداد ۱۳۸۷
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آقا دیشب با امپراطور حال کردم خیلی جالب بود گونگ همچین حال اون جانشینه امپراطور رو گرفت که نگو... ایول! (میثم این پیام مخصوصو فقط برای تو فرستادمش )

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۱۵ خرداد ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
این سریال Lost رو همه دیدین نه؟ من از این چیزایی که فراگیر میشه به طور پیش فرض بدم میاد، اما یکی از دوستان انقدر اصرار کرد که آخر ازش گرفتم ببینم. خداییش چیز قشنگیه، با اینکه موضوع تکراریه و هزار ها داستان از یه عده آدم که گم میشن و می افتن تو یه جزیره ساخته شده، ولی واقعا هنرمندانه ساخته شده، از این دست داستان هایی که من نویسنده هاش رو واقعا تحسین می کنم. بدون استفاده از هیچ مجاری ماوراء الطبیعه خاصی، خیلی چیزهای مشکوک و غیر قابل پیش بینی جالبی رو ایجاد کردن. حالا باید برم بقیه ش رو گیر بیارم ببینم

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۵ خرداد ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
من دقیقا همین حس رو نسبت به سریال 24 دارم! واقعا اعتیاد آوره. البته بعد از season1 به طرز قابل توجهی افت می کنه اما باز هم غیرقابل اجتناب هست برام.
فقط برام جای سواله که توی این سریال تقریبا از هر ملیتی یه تروریست وجود داره! یعنی همه ی دنیا تروریستن و جون آمریکایی های بی گناه رو تهدید می کنن!

۱۶ خرداد ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اینجا هم یه نفر هست به اسم سعید که عراقیه و توی گارد امنیتی صدام بوده. البته تو سریال وجهه بدی ازش تصویر نکردن، اما یکی از این آمریکایی های وحشی هست که هی به مسلمونیش و اینا گیر میده. ولی در مجموع میشه گفت شخصیتش اینطوریه که کارای بدی کرده ولی مثل خیلی های دیگه صدام مجبورش کرده بوده و حالا خیلی کمک می کنه به همه. من اول فکر کردم اینو گذاشتن که هی اون اراجیف تروریست و اینا رو بگن.

۱۶ خرداد ۱۳۸۷
نام کاربری: bana_1723
پیام: ۲۷۹
عضویت از: ۲۹ دی ۱۳۸۶
از: اصفهان
گروه:
- کاربران عضو
با اینکه خیلی اهل فیلم نیستم اما با کمدی های Leslie Nielsen خیلی حال می کنم.

۱۶ خرداد ۱۳۸۷
نام کاربری: maverick
پیام: ۷۱۳
عضویت از: ۲ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: لندن
گروه:
- کاربران عضو
آره کمدی هاش خیلی خوبه .

در مورد Lost منم تعریفایی شنیده بودم و حالا راغب تر شدم که برم بگیرمش . 24 رو هم خیلی سفارش کردن ببر و نگاه کن ولی گوش نکردم حالا پشیمونم . از دیدن Sopranos هم خیلی لذت بردم و بازم توصیه اش میکنم . اونجا یکم واقع گرایانه تر به آدمای شرقی نگاه کرده (هر چند کم) و به نظر من جو عمومی مردم اونجا نسبت به ماها رو نشون میده .

در مورد احسان جون هم باید بگم سالهای زیادی در پیش داری و در طی این سالها تغییراتی خواهی کرد .

.Even a broken clock is right twice a day

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ خرداد ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من زیاد تعریف های اغراق آمیزی که از فیلمای آمریکایی می کنن رو قبول نداشتم و ندارم، اما واقعا هرچی این رفیق ما از این Lost تعریف کرده بود درست بود. من برام درون مایه و قوت داستان خیلی مهمه و این واقعا هم توی شخصیت پردازی یکه، هم توی فضاسازی، و هم روندی که داستان طی می کنه.
واقعا من هیچ وقت اینطوری از فیلمی تعریف نکرده بودم، نویسنده هاش واقعا فوق العاده ن. شخصیت ها یکی یکی یه عالم خاصن، انگار هر یه نویسنده تمام تمرکز رو گذاشته و یه شخصیت در آورده، عالیه کارشون. یه لحظه به یکی شک می کنی، یه لحظه اعتماد می کنی، باز میگی نه، اینطوریه، کل Season 1 من هنوز نفهمیدم آدم خوبه کی بود آدم بده کی بود
واقعا دمشون گرم، بدون به کار بردن تخیل در حد زیاد، خیلی خوب داستان رو چند لایه و تو در تو در آوردن. ای کاش می شد ما هم جای این سریال های آبکی که یه ربع اولش رو ببینی، تا تهش رو می تونی حدس بزنی، همچین چیزایی می ساختیم!

این تریپ مضحک مسلمون و تروریست هم توش به نظر من معقول بود، یه چند تا عراقی بودن توی استرالیا عملیات انتحاری می کردن، از این فریب خورده ها. یکیشون نوبتش که رسید خیلی مضطرب بود، هی می گفت من دلم به حال این مردم می سوزه، اینا گناهی ندارن، یه جا هم گفت: امام توصیه کرده به صلح! واقعا کف کردم!
البته امیدوارم به بیراهه نره توی Season های بعدی و به سمت این غرور گند آمریکایی منحرف نشه.

۱۹ خرداد ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
نمی خوام بحث رو به سمت سریال منحرف کنم اما 24 هم دقیقا این حالت غیر قابل پیش بینی بودن رو داره! جوری که من حتی به خود Jack Bauer هم شک کردم!
تو خونه ی ما توسط مادرم تحریم شد!
البته ظاهرا زیاد جانب کسی رو نگرفتن اما روی عرب های مسلمون یه کمی بیشتر از بقیه مانور دادن. ظاهرا خودشون هم متوجه این موضوع شدن، چون هر چیزی که افراط درش داشت از فیلم حذف شده بود. ( تو بخش deleted scenes بودن)

۲۰ خرداد ۱۳۸۷
نام کاربری: 00barca
پیام: ۵۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
كمدي هاي مديري هم با حاله

2
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ خرداد ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۳,۱۰۵ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۹,۴۹۰ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۶۴ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۹۳۲ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۲۰۹ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۹۵ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۷۱۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۶۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۴۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۱ کاربر آنلاین است. (۱۰۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!