به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Lionel-Xaviesta
پیام: ۲,۷۱۲
عضویت از: ۶ مهر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
به نفع ماست که استقلال ببازد اما.../ حاج‌صفی: به نظرم داربي مساوي مي‌شود/ خيلي خوب شد كه استقلال میزبان ماست

زمین فولادشهر کیفیت لازم را ندارد و افتضاح شده. ما روی چمن‌هایی که کیفیت دارد عالی بازی می‌کنیم. نمونه‌اش بازی با سایپا که دیدید سه گل زدیم

سايت گل- احسان حاج‌صفی در بازی مقابل سایپا یک گل زد و یک پاس گل داد تا نقش مهمی در پیروزی سپاهان داشته باشد. حاج‌صفی در این باره می‌گوید: «خدا را شکر سه بازی است که خوب کار می‌کنیم. در این بازی هم خوب بازی کردیم و هم موقعیت‌هایمان به گل تبدیل شد. من هم روی پاس گلی که دادم دفاع چپ بودم ولی روی گلی که زدم به خط هافبک آمده بودم. البته من کار کوچکی کردم و بیشتر بچه‌ها زحمت کشیدند تا بتوانیم سایپا را ببریم.»

حاج‌صفی با پا عوض کردن توانست بازیکنان سایپا را از پیش رو بردارد و دروازه این تیم را باز کند. از او پرسیدیم آیا پا عوض کردن را از روبینیوی برزیلی الگوبرداری می‌کند که در جواب گفت: «از روبینیو الگوبرداری نمی‌کنم. اصلا پستم آن جلو نیست که بخواهم از مهاجمان الگو بردارم. ضمن این‌که پا عوض کردن را همه بلدند و من کار خاصی انجام ندادم.»

ملي‌پوش تيم سپاهان درباره بازی با استقلال در جام حذفی می‌گوید: «بازی در استادیوم آزادی به نفع ما است. برای ما خیلی خوب شد که در آزادی روبه‌روی استقلال بازی می‌کنیم. زمین فولادشهر کیفیت لازم را ندارد و افتضاح شده. ما روی چمن‌هایی که کیفیت دارد عالی بازی می‌کنیم. نمونه‌اش بازی با سایپا که دیدید سه گل زدیم. حالا هم بدمان نیامد که استقلال میزبان شد تا در زمین آزادی بازی کنیم. روی این زمین خیلی راحت می‌توانیم بازی کنیم و تاکتیک‌هایمان را به اجرا دربیاوریم.»

حاج‌صفی درباره داربی تهران می‌گوید: «فکر می‌کنم داربی مساوی شود چرا که هر دو تیم در شرایط خوبی قرار دارند. البته برای ما بهتر است استقلال ببازد تا در جدول به آن‌ها برسیم.»

۲ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
رحمتي: خسته‌ام، موقتا خداحافظي كردم

دليل اين خداحافظي، خستگي است و زمان بازگشت من هم بستگي زيادي به پايان اين خستگي خواهد داشت

سايت گل- دروازه‌بان تيم ملي در گفتگو با سايت گل ضمن تاييد خبر خداحافظي‌اش از تيم ملي، دليل اين خداحافظي موقتي را خستگي بيش از حد توصيف كرد.

مهدي رحمتي در گفتگويي كوتاه با خبرنگار سايت گل گفت: «به‌خاطر خستگي مفرط و انجام بازي‌هاي پرتعداد، تصميم گرفتم براي مدتي از تيم ملي خداحافظي كنم و تمركزم را بر روي بازي‌هاي تيم باشگاهي‌ام بگذارم.»

رحمتي در پاسخ به اين‌كه آيا دليل خاص ديگري براي اين خداحافظي دارد گفت: «نه، صرفا خستگي بيش از حد، دليل اين خداحافظي بوده است.»

دروازه‌بان استقلال درباره اين‌كه آيا اين خداحافظي موقت تا بازي‌هاي مقدماتي جام جهاني در خردادماه به پايان خواهد رسيد يا نه، تصريح كرد: «واقعا نمي‌توانم تاريخ دقيقي براي بازگشتم مشخص كنم. گفتم، دليل اين خداحافظي خستگي است و زمان بازگشت من هم بستگي زيادي به پايان اين خستگي خواهد داشت.»

گفتني است تيم ملي در برنامه كوتاه‌مدت خود دو بازي با كويت و لبنان در رقابت‌هاي مقدماتي جام ملت‌ها ماه‌هاي بهمن و فروردين دارد. برنامه بعدي و مهم‌تر ملي‌پوشان نيز سه بازي خردادماه در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني خواهد بود.

۲ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نعمتی:شاغلام بزرگ ماست اما با او مذاکره نکرده ایم

نمی دانم از کجا خبر مذاکره با مربیانی مانند غلامحسین پیروانی و ... مطرح شده. آقای پیروانی بزرگ ماست اما نه با او ونه هیچ مربی دیگری مذاکره نکرده ایم.

سایت گل-مالک باشگاه شاهین بوشهر مذاکره با مربیان مختلف را تکذیب کرد.علیرضا نعمتی در گفت و گو با سایت گل اعلام کرد:شرایط مالی باشگاه بگونه ای است که حتی نتوانسته ایم برای صدور کارت 5 بازیکن بومی تیم که در نیم فصل جذب کرده ایم هم پول حق عضویت بپردازیم و با 13 بازیکن در 3 دیدار اخیر به میدان رفته ایم. در چنین شرایطی خنده دار نیست که بگوییم قصد جذب مربیان مطرح را داریم؟ما اگر پولی دستمان بیاید باید از شرمندگی بازیکنان و دیگر اعضای تیم فعلی درآییم و به آنها پولی پرداخت کنیم که صادقانه تلاش می کنند.

او افزود:فدراسیون به ما برای پرداخت های معوقه تا 15 اسفند مهلت داده و درصددیم فکری برای این مشکل کنیم.مربیان بومی ما هم نشان داده اند با عشق و علاقه کار می کنند وتوان فنی آنها هم در چند بازی اخیر مشخص بوده و هواداران از آنها راضی هستند.پس از سالها شاهین دارد با بومی ها نفس می کشد و نباید سنگ اندازی شود. در این بین نمی دانم از کجا خبر مذاکره با مربیانی مانند غلامحسین پیروانی و ... مطرح شده. آقای پیروانی بزرگ ماست اما نه با او ونه هیچ مربی دیگری مذاکره نکرده ایم.

نعمتی در خصوص حضور محمد عباسی در بازی با فولادگستر هم گفت:آقای عباسی از دوستان من است و هر گاه به بوشهر آمده به ما سر زده. او در فوتبال بوشهر کار کرده و همه هم او را دوست دارند.در آن دیدار هم برای کاری شخصی به بوشهر آمده بود و به ما هم سر زد و اتفاقا" با کادر فنی هم دیداری داشت و گفت هر کاری از دستم بربیاد در خدمتتان هستم. او اما برای هدایت شاهین به بوشهر نیامده و دیدار با او رفاقتی بود.هر مربی بیاید بالاخه باید به او پول بدهیم و ما اکنون در تامین هزینه های جاری خود مانده ایم. تنها دلخوشی ما حضور هواداران در کنار ماست و از آنها بابت دلگرمی هایشان ممنونم.

وی در ادامه گفت:بدی های شاهین مشکل همه ماست. من هم هیچگاه نخواسته ام آن را گردن کسی بیاندازم. بدهی شاهین یدهی شاهین است نه بدهی نعمتی و یا هر فرد دیگری. هر کس در گذشته آمده هم برای خدمت بوده و قطعا" اکنون هم فقط با هدلی می توان این مشکل را رفع کرد و از مسئولین تقاضای کمک داریم. این تیم متعلق به مردم است و نباید تنها بماند.

۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
بازیکن مقدونیه‌ای از داماش دورود به پرسپولیس!

این بازیکن مقدونیه‌ای سابقه 50 بازی در تیم ملی کشورش را دارد و امسال در تیم لیائونینگ چین حضور داشت

سایت گل - پس از آنکه ولاتکو گروز دانوسکی بازیکن مقدونیه‌ای تیم لیائونینگ چین با انجام تست پزشکی با پرسپولیس قرارداد بست، سایت این باشگاه در مطلبی به تمجید از این بازیکن پرداخت که حالا کاشف به عمل آمده قبلا در لیگ یک ایران در تیم داماش دورود بازی می کرده !
به گزارش گل ، این بازیکن مقدونیه‌ای سابقه 50 بازی در تیم ملی کشورش را دارد و امسال در تیم لیائونینگ چین که به عنوان دهم رقابت‌های سوپر لیگ چین دست پیدا کرده است، 25 بازی انجام داده و سه گل به ثمر رسانده و 7 پاس گل داده است.
این بازیکن 29 ساله که 176 سانتی متر قد دارد، از 18سالگی به عضویت تیم ملی کشورش در آمد و در سال 2002 به عنوان بهترین بازیکن جوان مقدونیه انتخاب شد. ولاتکو گروز دانوسکی که نزدیک به 200 بازی در لیگ قبرس، مقدونیه و صربستان انجام داده است، سابقه بازی در تیم داماش دورود را هم دارد که ثمره این حضور 19 بازی و 6 گل زده بوده است.
او که سابقه قهرمانی در لیگ قبرس و مقدونیه را دارد، توانایی بازی در چند پست خط میانی در مرکز زمین و کناره ها را داشته و پس از تائید فنی از سوی یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بر اساس فیلم بازی، به تهران سفر کرده و تست پزشکی را هم انجام داده است.
ولاتکو بر سر قرارداد با باشگاه به توافق نهایی رسیده و حتی درخواست ITC وی نیز از سوی واحد امور بین الملل باشگاه انجام شده است.

۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نکونام - حقیقی/دوئلی بر سر پیراهن تیم ملی

یکی از این دوئل‌ها که از حالا می‌توان روی آن فوکوس کرد تقابل جواد نکونام و رضا حقیقی در میانه میدان دو تیم است که قطعا نگاه‌های زیادی را به خود خیره خواهد کرد

دوئل نکونام حقیقی - با هدف پیراهن تیم ملی

سایت گل – دربی روز جمعه به غیر از تقابل‌های همیشگی هواداران دو تیم روی سکوها و کری‌خوانی‌هایی که قبل، حین و بعد از بازی ادامه خواهد داشت در داخل میدان دوئل‌های وِیژه‌ای را به وجود خواهد آورد که همیشه دیدنی است. این تقابل‌ها همیشه در دربی‌های قبلی وجود داشته و این بارهم گریزی از آن نیست.

یکی از این دوئل‌ها که از حالا می‌توان روی آن فوکوس کرد تقابل جواد نکونام و رضا حقیقی در میانه میدان دو تیم است که قطعا نگاه‌های زیادی را به خود خیره خواهد کرد.

حقیقی که از زمان آمدنش به پرسپولیس روندی صعودی، در جا افتادن در ترکیب و اثر گذاری در حرکت تیم داشته بعد از 6 بازی کامل برای تیم جدیدش باز هم در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت تا با کاپیتان تیم ملی و البته مجتبی جباری دوئل جانانه‌‌ای داشته باشد.

حقیقی که بعد از مصدومیت نسببتا شدید در فجرسپاسی نیمی از بازی‌های نیم فصل اول لیگ و اردوی تیم ملی در دیدارهای مقدماتی جام‌جهانی را از دست داد بسیار امیدوار است تا با خودنمایی در این میدان بزرگ بار دیگر به تیم ملی دعوت شده و توانایی‌های خود را نشان دهد.

در این بین او باید طوری در میدان حضور یابد تا جواد نکونام- بازیکن فیکس تیم ملی در پست او – تحت تاثیر قرار گیرد؛ درست مثل بازی رفت فجر – استقلال که حقیقی در ورزشگاه آزادی نمایشی تحسین برانگیز داشت و نکونام زیر سلیه او قرار گرفت.

با این حال شرایط بازی بزرگی مثل دربی تهران با دیداری مثل فجر – استقلال تفاوت زیادی دارد و قابل مقایسه نیست. ازاین حیث نکونام با یک بار تجربه دربی تهران و حضور در بازی‌های بزرگ اروپایی و ملی برتری قابل قبولی بر رقیبش در این میدان دارد اما برای تماشای این دوئل غیر مستقیم باید تا روز جمعه ساعت 15 صبر کرد.

این دوئل یک هدف بزرگ دارد و آن گرفتن پیراهن تیم ملی است هر چند نکونام حتی در بدترین فرم بخاطر تاثیرگذاری و تجربه‌اش همواره جزو انتخاب‌های اصلی مربیان تیم ملی بوده است و شاید در ذهن خود حقیقی را رقیب نمی بیند.

۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
بیانیه بازی / از پرسپولیس به کی روش: بعد از دربی وایسا بیرون!

باشگاه پرسپولیس قطعا پاسخ‌های مستدل و مستندی را بعد از دربی ارائه خواهد کرد تا مشخص شود که در فصل جاری تیم ملی بیشتر از ناحیه پرسپولیس متضرر شده یا پرسپولیس از تیم ملی

سایت گل - یکی از دغدغه های باشگاه پرسپولیس رصدکردن کارلوس کی روش و پاسخ دادن به اظهارات اوست !
به گزارش گل ، بعد از مصاحبه امروز کی روش با فارس و تکرار جملات قبلی درباره پرسپولیسی ها و بازیکنانی که امسال به دلیل ناآمادگی تاثیرشان را روی پرسپولیس گذاشته اند ، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پاسخ اظهارات قبلی و اخیر کارلوس کی‌روش درباه پرسپولیس را بعد از دربی خواهیم داد.

در اطلاعیه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس آمده است: کارلوس کی‌روش امروز در مصاحبه‌ای مجددا درباره ضربه خوردن تیم ملی از پرسپولیس، ملاقات‌هایش با مدیر باشگاه پرسپولیس و سایر مسائل مربوط به آن مطالبی را بیان کرده است که قطعا بدون پاسخ نخواهد ماند چرا که ایشان فقط یک روی سکه را دیده و سعی کرده بار دیگر با استفاده از نام پرسپولیس و شرایط آن در فصل جاری به نوعی ناکامی‌های خود و تیم ملی را توجیه نماید و به همین بهانه بار دیگر توپ ناکامی را به زمین پرسپولیس و ملی پوشان آن انداخته است. باشگاه پرسپولیس برای اظهارات مطرح شده از سوی سرمربی تیم ملی، قطعا پاسخ‌های مستدل و مستندی را بعد از دربی ارائه خواهد کرد تا مشخص شود که در فصل جاری تیم ملی بیشتر از ناحیه پرسپولیس متضرر شد یا پرسپولیس از تیم ملی و تصمیمات عجیب کارلوس کی‌روش؟! همچنین باید اشاره کنیم که ملاقات های مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و سرمربی تیم ملی همگی در راستای رفع سوء تفاهم ها و بویژه تقویت تیم ملی و ایشان بوده است و لاغیر .
این باشگاه در این بیانیه طعنه آمیز با اشاره به اطلاعیه قبلی چنین اورده که : جای شکرش باقی است که آقای کی‌روش همچون بازی با پیکان تجربه تلخ مصاحبه کردن و صدور بیانیه علیه پرسپولیس و عوامل آن را در سه ساعت قبل از بازی تکرار نکرد و این حرف‌ها چند ساعت مانده به دربی مطرح نشد بلکه 4 روز قبل از دربی منتشر شده است(!!) تجربه تلخی که هواداران پرسپولیس را به شدت آزار داد.
در پایان این اطلاعیه هم آمده است : در پایان نمی‌دانیم چه ضرورتی دارد که ایشان در دوران مرخصی‌های خود در خارج از کشور و آن هم در شبکه‌های تلویزیونی بیگانه علیه پرسپولیس مصاحبه کند و اظهارات متعدد خود درباره پرسپولیس را مدام تکرار نماید.

۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
محمد نوری ؛ستاره دربی از پرسپولیس؟

نوری دو سه بار در آستانه تاریخ‌ساز شدن در دربی ناکام مانده اما این‌بارعزم خود را جزم کرده تا در غیاب کریمی موتور پرسپولیس را روشن نگه دارد.

سایت گل – محمد نوری یکی از بدشانس‌های پرسپولیس در دربی‌های اخیر بوده چراکه یک بار گل سالم او مردود اعلام شد و سال بعد از آن او پنالتی تیمش را از دست داد تا در شکست دو گله پرسپولیس سهم غیرقابل انکاری داشته باشد.

با این حال نکته‌ای که در مورد نوری وجود دارد این خواهد بود که او تا کنون و در تمام دربی‌های قبل چنین فرمی نداشته است. نوری در بازی رفت و دربی 75 با کج سلیقگی مانوئل ژوزه روی نیمکت نشست و در نیمه دوم به عنوان جانشین وارد میدان شد که البته کاری هم از پیش نبرد.

با این حال شرایط این روزهای نوری با نیم فصل اول و حتی تمام مدتی که او پیراهن پرسپولیس را می‌پوشیده قابل قیاس نیست و بعضا او در قواره یک ستاره در ترکیب تیمش خودنمایی می کند.

نوری که به غیر از بازی استثنایی مقابل نفت تهران ،از زمان حضور گل محمدی در راس کادر فنی پرسپولیس نمایش‌های جالبی انجام داده – بازی ضعیف او مقابل داماش را به خاطر احتیاطش از دریافت کارت زرد سوم می توان نادیده گرفت- می تواند در دربی هم ستاره بازی در ترکیب سرخ‌ها باشد.

این احتمال در حالی قوی خواهد شد که بعید نیست با غیبت علی کریمی در میدان و نیمکت‌نشینی احتمالی مهدوی کیا او به غیر از بستن بازوبند کاپیتانی به عنوان لیدر خط میانی و مغز متفکر تیمش به میدان برود و نگاه‌ها را به خودخیره کند.

به غیر از این‌ها فاکتور انگیزه می‌تواند در درخشش احتمالی شماره 14 قرمزها تاثیر گذار باشد.او دو سه بار در آستانه تاریخ‌ساز شدن در دربی ناکام مانده اما این‌بارعزم خود را جزم کرده تا در غیاب کریمی موتور پرسپولیس را روشن نگه دارد. اما آیا او می تواند؟

۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
پنج بازي برای استقلال کرده فکر مي‌كند علی‌آباد هم شهری است/ پاسخ تند هادی تامینی به اشجاری: او صلاحیت صحبت درباره مرا ندارد/ عاشق ملوان منم که پولم را بخشیدم تا برگردم

این آقا عاشق پول است نه عاشق ملوان. از این به بعد هم حق ندارد راجع به من حرف بزند. اگر حرفی بزند جوابش را بد‌تر از این می‌دهم

سايت گل- چند روز پیش حسن اشجاری در مصاحبه‌ای مدعی شد اگر مدیران ملوان حرفی بزنند می‌گوید که چه کاری برای سپاهان انجام دادند تا رضایتنامه هادی تامینی را بگیرند. هادی تامینی در این باره می‌گوید: «اشجاری بگوید که مسئولان ملوان چه کار کردند. از او خواهش می‌کنم بگوید. عاشق ملوان منم که پولم را به سپاهان بخشیدم تا دوباره به ملوان برگردم. مگر مسئولان ملوان قتل کرده‌اند تا رضایتنامه مرا بگیرند؟»

مئافع ملوان ادامه مي‌دهد: «اصلا به اشجاری ربطی ندارد که درباره من صحبت کند. او صلاحیت این را ندارد که از من حرف بزند. ۵ بار برای استقلال بازی کرده فکر کرده کسی شده و علی‌آباد هم شهری است. اگر یک بار دیگر درباره من صحبت کند طور دیگری جوابش را خواهم داد.»

هادی تامینی، مدافع مستحکم ملوان صحبت‌هایش را اینگونه ادامه می‌دهد: «من مثل اشجاری نیستم که بگویم تا پول ندهید با ملوان قرارداد نمی‌بندم. من ملوان را دوست دارم و این موضوع را همه طرفداران ما می‌دانند. اگر دوست نداشتم که تا آخر فصل می‌ماندم سپاهان و پولم را تا ریال آخر می‌گرفتم. این آقا در سایت و روزنامه‌ها می‌گوید من عاشق سینه‌چاک ملوان هستم و با این تیم بزرگ شدم اما وقتی مسئولان زنگ می‌زنند که بیا ملوان اولین حرفی که می‌زند حرف پول است. این آقا عاشق پول است نه عاشق ملوان. از این به بعد هم حق ندارد راجع به من حرف بزند. اگر حرفی بزند جوابش را بد‌تر از این می‌دهم.»

هادی تامینی در پایان می‌گوید: «من عاشق ملوان هستم و با این تیم بزرگ شدم. آمدم تا یک نیم‌فصل به تیمم کمک کنم. لازم هم باشد تا آخر فوتبالم در ملوان می‌مانم. حتی اگر یک ریال هم به من ندهند. من مثل این آقا نیستم که تعصبش با رقم قرارداد بالا‌تر برود و هر چه صفرهای رقم قرارداد بیشتر باشد تعصبش هم بالا‌تر برود.»

۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
از رو بستن شمشیر/ کی‌روش: تا من هستم رحمتی جایی در تیم ملی ندارد

تیم ملی می‌خواهد با بازیکنانی که دوست دارند باشند رو به جلو بازی کنند، بنابراین تا زمانی که من در تیم ملی باشم رحمتی دیگر شانسی برای حضور در تیم ملی را نخواهد داشت

سایت گل- اگر مهدي رحمتي براي عزيزتر شدن از تيم ملي خداحافظي كرده و توقع داشته باشد نازش بيشتر از قبل خريدار پيدا كند، بايد گفت كار اصلا آن‌طور كه او دوست دارد پيش نرفته است. چون امروز کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران آب پاکی را روی دست همه ریخت.

به گزارش گل سرمربی تیم ملی فوتبال پس از جلسه امروز (دوشنبه) با کفاشیان و تاج در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره خداحافظی مهدی رحمتی از تیم ملی سوال کرد، با لحنی عجیب و نسبتا تند پاسخ داد: فکر کنم پس از جلسه به این مهمی سوال‌های مهم‌تری وجود دارد که به آنها جواب دهم و از طرح چنین سوالی متاسفم. رحمتی زحمات زیادی برای ما کشیده، اما حالا که این تصمیم را گرفته است به او احترام می گذاریم. تا زمانی که من سرمربی تیم ملی ایران هستم، مهدی رحمتی در این تیم جایی نخواهد داشت.

وی که می‌خواست این موضوع را بی‌اهمیت جلوه دهد ادامه داد: تیم ملی می‌خواهد با بازیکنانی که دوست دارند باشند رو به جلو بازی کند، بنابراین تا زمانی که من در تیم ملی باشم رحمتی دیگر شانسی برای حضور در تیم ملی را نخواهد داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا رحمتی به خاطر گل خوردن در بازی با ازبکستان به تیم ملی دعوت نمی‌شود؟ گفت: اگر بخواهیم به شایعاتی که در نشریه‌ها مطرح می‌شود توجه کنیم نمی‌توانیم به زندگی‌مان ادامه دهیم. وقتی در فضای حرفه‌ای هستیم، باید تصمیم‌های حرفه‌ای هم بگیریم که سرشار از عقلانیت و منطق باشد و به شایعه‌ها توجه نکنید. باز هم تاکید می‌کنم که انگیزه و اهداف بازیکنان مربوط به خودشان است و معتقدم به تصمیم بازیکنانی که به دلایل شخصی کاری می‌کنند احترام گذاشت. این شخص می‌خواهد رحمتی باشد یا هر کس دیگری. من به عنوان سرمربی تیم ملی معتقدم که باید رو به جلو حرکت کنیم.

۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
بندبازی کاسمیرو ونفت روی بند4/فردا نشست نهایی!

در قرارداد با کاسمیرو در بند 4 آن آمده که باشگاه اختیار دارد در صورت صلاحدید از وی در پست های دیگر استفاده کند» حالا هم قرار است وفق همان بند عمل کنند.

سایت گل- مدیرعامل نفت آبادان به کاسمیرو نامه ای داده که در آن آمده« تا اطلاع ثانوی در تمرینات حضور نیابید تا پس از آن وفق بند 4قرارداد عمل شود» این یعنی همان داستان پرسپولیس و ژوزه؟ آبادانی ها می گویند « نه! در قرارداد با کاسمیرو در بند 4 آن آمده که باشگاه اختیار دارد در صورت صلاحدید از وی در پست های دیگر استفاده کند» حالا هم قرار است وفق همان بند عمل کنند. در چنین شرایطی اما قرار است فردا صبح نشستی با این مربی برگزار شود تا شرایط وی مشخص شود.

این در حالی است که گفته می شود سرمربی نفتی ها هم در امارات با یک تیم این کشور تمام کرده و بی میل نیست سریعا" تکلیفش مشخص شود.باید تا فردا و قبل از حرکت نفتی ها به سمت تهران صبر کرد و دید چه اتفاقی رخ می دهد.

۳ بهمن ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۸
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۰,۲۵۹ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۷,۰۱۳ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۶,۷۶۰ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۳۴۲ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۰ بازدید
۱۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۰۴ بازدید
۱۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۹۸۴ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۳۶۵ بازدید
۲۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۳۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۵,۷۲۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۸۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۴۵۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۶ کاربر آنلاین است. (۱۰۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!