به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Lionel-Xaviesta
پیام: ۲,۷۱۲
عضویت از: ۶ مهر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
کلاه‌کج: عاشق بازی هافبک‌های کچلم! / از شعار «عادل خوان ورون» خوشم می‌آید/ با هافبک‌های حریف رقیبم نه هافبک‌های پرسپولیس

ما استراحت کردیم اما اگر بازی می‌کردیم در شرایط بازی قرار می‌گرفتیم. استراحت به نفع ما بود و دوری از شرایط بازی به ضرر ما

سايت گل- عادل کلاه‌کج که نیم‌فصل دوم به جمع بازیکنان پرسپولیس اضافه شد تلاش می‌کند تا به ترکیب اصلی این تیم پرمهره برسد. کلاه‌کج درباره شرایط پرسپولیس در آستانه بازی با نفت تهران می‌گوید: «از هر نظر آماده این بازی حساس هستیم. شرایط ما در جام حذفی خوب است. ما در بازی اول ملوان را بردیم و حالا هم منتظر بازی با نفت تهران هستیم.»

كلاه‌كج درباره لغو بازي پرسپوليس در ليگ مي‌گويد: «اين اتفاق هم به ضرر ما شد هم به نفع ما. نفت بازی کرد و در شرایط بازی ماند. از طرفی خسته هم شد که این به نفع ماست. ما هم استراحت کردیم اما اگر بازی می‌کردیم در شرایط بازی قرار می‌گرفتیم. استراحت به نفع ما بود و دوری از شرایط بازی به ضرر ما. امیدوارم در بازی با نفت تهران بتوانیم برنده باشیم تا به مراحل بالا‌تر جام حذفی برسیم.»

کلاه‌کج صحبت‌هایش را این‌گونه ادامه می‌دهد: «در جام حذفی هر بازی حکم یک فینال را دارد. اگر ببری می‌روی بالا و اگر ببازی حذف می‌شوی. پرسپولیس اگر بخواهد به آسیا برود باید در جام حذفی قهرمان شود. راحت‌ترین راه رسیدن به آسیا قهرمانی در جام حذفی است. با سه چهار بازی می‌توان به آسیا رسید که امیدوارم این شرایط برای پرسپولیس پیش بیاید.»

کلاه‌کج رقیبان اسم‌ورسم‌داری مثل کریمی، نوری و پولادی را برای رسیدن به ترکیب اصلی پیش روی خود می‌بیند. هافبک ۲۸ ساله پرسپولیس در این باره می‌گوید: «الان شرایط تیم خوب است و همه بچه‌ها عالی بازی می‌کنند. البته من نیامدم پرسپولیس که نیمکت‌نشین باشم اما باید بگویم هافبک‌های حریف رقیب من هستند نه هافبک‌های پرسپولیس. با هافبک‌های پرسپولیس رفیقم نه رقیب.»

هواداران پرسپولیس به کلاه‌کج لقب خوان ورون داده‌اند. هافبک پرسپولیس در این باره می‌گوید: «این نظر لطف هواداران است. آن‌ها همیشه به من لطف دارند و حتی زمانی که آمدم به پرسپولیس در کوچه و خیابان به من تبریک گفتند. از شعار عادل خوان ورون خوشم می‌آید و بازی این هافبک سابق تیم ملی آرژانتین را هم دوست داشتم. ضمن این‌که بازی زین‌الدین زیدان هم مورد علاقه‌ام بود. کلا عاشق بازی هافبک‌های کچل هستم!»

۱۹ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
جلال حسيني: استرس اين بازي خيلي بالاست/ مشكلم با پرسپوليس مالي نبود/ خوشحالم كه به يحيي فرصت دادند

روزهاي سختي را پيش رو داريم. اين درست نيست كه از الان به آخر فصل فكر كنيم. بايد بازي به بازي جلو برويم. فعلا با نفت تهران بازي داريم و بايد به اين بازي فكر كنيم

سايت گل- سيدجلال حسيني مدافع ملي‌پوش پرسپوليس و يكي از اركان خط دفاعي اين تيم مي‌گويد نفت تهران تيم قدرتمندي است و بازي در جام‌حذفي هم استرس‌هاي خاص خودش را دارد اما با اين حال بازيكنان پرسپوليس براي كسب پيروزي كاملا آماده‌اند.

به گزارش گل به نقل از زندگي‌نيوز، مدافع شمالي پرسپوليس در آستانه بازي با نفت تهران درباره شرايط تيمش در اين بازي مي‌گويد: «خوشبختانه در طول هفته گذشته تمرينات خوبي پشت سر گذاشتيم و آماده پيروزي در اين بازي هستيم. البته نفت تيم قدرتمندي است. همه اين تيم را مي‌شناسند. يك مربي به نام منصور ابراهيم‌زاده دارد كه كارش را خيلي خوب بلد است. خوب دفاع و خوب هم حمله مي‌كند. تيم تاكتيك‌پذيري است كه جلوي هر تيمي با روش خاصي بازي مي‌كند. چون در جام حذفي بازي داريم بازي حساس‌تر مي‌شود. تك بازي است و همين شرايط را سخت‌تر مي‌كند. استرس در اين بازي زياد است و هر تيمي كه از موقعيت‌ها بهتر استفاده كند برنده بازي مي‌شود.»

سيدجلال حسيني درباره تحول پرسپوليس با حضور گل‌محمدي مي‌گويد: «گل‌محمدي مربي جوان و باانگيزه‌اي است. ضمن اين‌كه براي رسيدن به موفقيت خيلي تلاش مي‌كند. خوشحالم رويانيان چنين فرصتي به گل‌محمدي داد تا او توانايي‌هايش را اثبات كند.»

اخيرا كارلوس كي‌روش در اظهارنظري جالب مدعي شد پرسپوليس و خريدهايش بيشترين ضربه را به تيم ملي زده‌اند. سيدجلال در اين باره مي‌گويد: «من يك بازيكن هستم و در حيطه وظايفم نيست كه در اين رابطه حرف بزنم. به همين دليل درباره بحث كي‌روش و رويانيان حرفي نمي‌زنم تا مشكلي به وجود نيايد.»

اما پيش‌بيني حسيني از آينده پرسپوليس هم جالب است: «روزهاي سختي را پيش رو داريم. اين درست نيست كه از الان به آخر فصل فكر كنيم. بايد بازي به بازي جلو برويم. فعلا با نفت تهران بازي داريم و بايد به اين بازي فكر كنيم.»

سيدجلال حسيني در تعطيلات نيم‌فصل مشكل كوچكي با پرسپوليس داشت كه حتي او را در آستانه جدايي از اين تيم قرار داد. گفته مي‌شد مشكل سيدجلال مالي بود و او مي‌خواست مقداري از پول قراردادش را از اين تيم بگيرد، اما سيدجلال با تكذيب اين موضوع مي‌گويد: «اولا كه من با پرسپوليس قهر نكرده بودم. يك مشكل كوچك وجود داشت كه خوشبختانه خيلي زود حل شد. ضمن اين‌كه بايد بگويم مشكلم با پرسپوليس ربطي به پول قراردادم نداشت.»

سيدجلال در سپاهان گل‌هاي حساسي به ثمر مي‌رساند. او در پرسپوليس تا به حال يك گل زده و در اين‌باره مي‌گويد: «در سپاهان هم زياد گل نمي‌زدم. سالي سه چهار گل مي‌زدم. ضمن اين‌كه فعلا خيلي وقت دارم تا آمار گلزني‌ام را بالا ببرم. البته هدف همه ما موفقيت پرسپوليس است و ما بازيكنان بايد براي رسيدن به اين هدف بجنگيم.»

۱۹ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
ركورد حفظ دروازه: ذوب‌آهن 505، استقلال 456

آخرین گلی که ذوب‌آهن دریافت کرد در دقیقه ۶۵ دیدار با ملوان بود که مهرداد اولادی دروازه تیم اصفهانی را باز کرد

سايت گل- اگر مجموع بازي‌ها در جام حذفي و ليگ برتر را در نظر بگيريم، تيم ذوب‌آهن اصفهان 505 دقيقه است دروازه خودش را بسته نگه داشته و اين براي تيمي كه در نيم‌فصل اول به راحتي گل مي‌خورد پيشرفت بسيار خوبي است.

ذوب‌آهن ۵ بازی است که در لیگ بر‌تر و جام حذفی دروازه خود را بسته نگه داشته است و به این ترتیب به آمار قابل توجه ۵۰۵ دقیقه بدون دریافت گل در این دو جام دست یافته است. آخرین گلی که ذوب‌آهن دریافت کرد در دقیقه ۶۵ دیدار با ملوان بود که مهرداد اولادی دروازه تیم اصفهانی را باز کرد. پس از آن ذوب‌آهن در دیدار با ملی‌ حفاری اهواز، شهرداری یاسوج، فجرسپاسی، صبا و استقلال دروازه خود را بسته نگه داشته است.

البته ذوب‌آهن در این دیدار‌ها به لحاظ آمار گلزنی خیلی خوب کار نکرده و به زدن سه گل در ۵ بازی بسنده کرده است. نباید از تغییرات در ساختار دفاعی ذوب‌آهن و حضور کاسپاروف بسیار آماده در سنگر اين تيم راحت عبور کرد که باعث قوام خط دفاعی تیم اصفهانی شده است. کاسپاروف از زمان حضور دوباره‌اش در لیگ ایران هنوز گلی دریافت نکرده است.

البته مهدي رحمتي و خط دفاعي استقلال هم مثل ذوب‌آهني‌ها در 5 بازي اخير گلي دريافت نكرده‌اند كه با احتساب گل خورده از داماش در دقيقه 84 هفته هفدهم، دقايق بسته ماندن دروازه استقلال به 456 دقيقه رسيده است. يعني 49 دقيقه كمتر از ذوب‌آهن.

۱۹ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
سرپرست صبا: پرسپولیس لک را می‌خواست

در تعطیلات نیم‌فصل لیگ ۹ باشگاه مشتری هفت، هشت بازیکن ما بودند

سایت گل – سرپرست تیم فوتبال صبای قم از بازگشت حامد لک سنگربان جوان و آینده‌دار صبا به تمرینات این تیم خبر داد و گفت: ۹ باشگاه در نقل و انتقالات نیم‌فصل خواهان بازیکنان صبا بودند و حتی پرسپولیس هم یکی از مشتریان حامد لک بود ولی ما به دروازه‌بان‌مان نیاز داشتیم و او را به سرخپوشان ندادیم.

نجاتی گفت: بعد از آنکه صمد مرفاوی، دروازه‌بان تیم یعنی حامد لک را در اختیار باشگاه قرار داد ما خودمان وارد این موضوع شدیم و آن را حل کردیم، چون روال قانونی و منطقی این است که بازیکن پس از بی‌انضباطی در اختیار باشگاه قرار بگیرد و بعد از جریمه‌های نقدی به تمرینات باز گردد چون یک تیم برای بازیکنانش هزینه می‌کند.

سرپرست صبا با بیان اینکه بازیکنان سرمایه‌های باشگاه هستند و نباید راحت آن‌ها را کنار گذاشت، ادامه داد: در تعطیلات نیم‌فصل لیگ ۹ باشگاه مشتری هفت، هشت بازیکن ما بودند و اگر یکی از بازیکنان‌مان را می‌فروختیم مشکلات مالی ما حل می‌شد.

۱۹ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
ارنج امروز پرسپوليس؛ همان تركيب ليگ؟

پیش‌بینی می‌شود علیرضا نورمحمدی باز هم در ارنج اصلی قرار گیرد و محسن بنگر روی نیمکت بنشیند

سایت گل- ظاهرا ترکیب پرسپولیس برای بازی امروز مقابل نفت تهران‌‌ همان ترکیبی است که قرار بود یحیی گل‌محمدی برای بازی روز جمعه مقابل گهر دورود به زمین بفرستد.

در ترکیب اصلی پرسپولیس نسبت به آخرین بازی این تیم در شیراز مارکو پروویچ بیرون خواهد رفت و مهرداد پولادی به عنوان هافبک چپ بازی خواهد کرد ضمن این‌که پیش‌بینی می‌شود علیرضا نورمحمدی باز هم در ارنج اصلی قرار گیرد و محسن بنگر روی نیمکت بنشیند.

بدین ترتیب به احتمال فراوان ترکیب اصلی پرسپولیس در سیستم ۲-۴-۴ مورد علاقه این روزهای گل‌محمدی از قرار زیر خواهد بود: نیلسون کوریا، سیدجلال حسینی، علیرضا نورمحمدی، امیرحسین فشنگچی، حسین ماهینی، رضا حقیقی، علی کریمی، مهرداد پولادی، محمد نوری، غلامرضا رضایی و کریم انصاری فرد.

۱۹ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
دليل باخت خانگي مس؛ سه روز بدنسازي سنگين!

با این اشتباهات استراتژیک بعید است این تیم کرمانی روزهای خوش سابق را دوباره به چشم ببیند

سایت گل- مس کرمان بعد از پیروزی خانگی فوق‌العاده روحیه‌بخش مقابل سپاهان آن هم با مربی موقت، در اولین بازی‌اش با رهبری لوکا بوناچیچ شکست بدی را در خانه متحمل شد که چندان طبیعی نبود. در این بازی مس با نتیجه 3-1 از تراکتورسازی شکست خورد تا لوکا بوناچیچ در بازگشت دوباره به جمع نارنجی‌های کویر در اولین گام تجربه تلخی را پشت سر بگذارد.
لوکا بعد از این باخت با همان رندی خاص خود دلایل باخت را به مسائلی از قبیل فاصله زیاد بین خط دفاع و خط هافبک و اشتباهات فردی بازیکنانش ارتباط داد اما در واقع علت اصلی این شکست چیزی غیر از اینها بود که سرمربی کروات مس هیچ اشاره‌ای به آنها نکرد.

ظاهرا لوکا قبل از بازی با تراکتورسازی برای سه روز متوالی تیمش را وارد فاز تمرینات بدنسازی سنگین کرده بود و اثرات ناشی از این بدنسازی باعث شد تا مسی‌ها مقابل تیم شاداب تراکتورسازی تسلیم شوند و به غیر از دریافت سه گل در خانه چندین بار هم دروازه‌شان تهدید شود.

هر چند لوکا به بازی‌های آينده ابراز امیدواری کرده و ادعا دارد که به مس برگشته تا این تیم را دوباره آسیایی کند اما با این اشتباهات استراتژیک بعید است این تیم کرمانی روزهای خوش سابق را دوباره به چشم ببیند و باید مواظب باشد از رتبه‌ای که همراه با ابراهیم قاسمپور و کادر فنی‌اش به دست آورد پایین‌تر نرود!

۱۹ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
بازگشت به روزهاي شيرين؛ دوباره ابومسلم!

امسال سیاه‌جامگان در جام حذفی با دو پیروزی درخشان به جمع هشت تیم پایانی رقابت‌ها راه یافته‌اند تا فوتبال مشهد دوباره جانی بگیرد

سایت گل- فردا ابومسلم مشهد در تهران رودرروی استقلال قرار می‌گیرد تا شانس‌هایش را برای رسیدن به مراحل بالا‌تر جام حذفی زنده نگه دارد.

این دیدار در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی برگزار می‌شود و حالا ابومسلم تنها تیم دسته اولی است که به جمع ۸ تیم پایانی رقابت‌های حذفی راه پیدا کرده است.

ابومسلم که در لیگ هفتم حرفه‌ای با سرمربیگری پرویز مظلومی به رده چهارم لیگ بر‌تر رسید و عنوان بهترین تیم شهرستانی را از آن خود کرد در پایان لیگ نهم همراه با فجرسپاسی و استقلال اهواز به دسته پايین‌تر سقوط کرد تا در سه فصل اخیر از سطح اول فوتبال ایران دور باشد و در دیدارهای بزرگ حضور پیدا نکند. این تیم که طی سال‌های اخیر همواره با مشکلات مالکیت و مدیریتی دست و پنجه نرم کرده در این مدت در جام حذفی هم به رده‌های بالایی نرسید اما امسال سیاه‌جامگان در جام حذفی با دو پیروزی درخشان به جمع هشت تیم پایانی رقابت‌ها راه یافته‌اند تا فوتبال مشهد دوباره جانی بگیرد.

ابومسلم که در دو مرحله قبل با شکست دو تیم لیگ برتری پیکان و صبای قم شگفتی‌ساز شد، حالا تنها غریبه رقابت‌های حذفی در جمع لیگ برتری‌هاست. آن‌ها این بار بايد از مشهد خارج شده و در تهران رودرروی صدرنشین لیگ بر‌تر قرار بگيرند. دیدار با استقلال به یاد بازی‌های سال‌های اخیر این دو تیم می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد.

ابومسلم که امسال رقابت‌های لیگ دسته اول را خوب شروع کرده و حتی صدرنشین گروهش شده بود حالا در میانه‌های جدول جای دارد و شاید دوستداران این تیم در مشهد باید یک سال دیگر منتظر بازگشت این تیم به سطح اول فوتبال ایران و لیگ بر‌تر باشند. در چنین شرایطی بازی با استقلال که بعد از حدود سه سال تنها بازی بزرگ این تیم و شاید مهم‌ترین مسابقه چند سال اخیر سیاه‌جامگان باشد می‌تواند سکوی پرتابی برای این تیم تلقی شود.

باید دید ابومسلم می‌تواند به شگفتی‌آفرینی‌اش ادامه دهد یا قطار سیاه و قرمزهای خراسان در تهران متوقف می‌شود. یادمان نرود که ابوسلمی‌ها حدود ۷ سال پیش به فینال این رقابت‌ها راه یافته و به صباباتری در خانه باخته بودند اما این بار دوست دارند شگفتی را کامل کنند که البته این تیم با تیم ۷ سال پیش تفاوت‌های بسیاری دارد و در ترکیبش ستاره‌ای نمی‌بیند.

۱۹ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
شلوغ نكنيد، كشوري را به استقلال نمي‌دهند!

شنیده می‌شود عباسی وزیر ورزش و جوانان هم از اعلام این خبر ناراحت است و رسانه‌ای شدن این خبر برای تولیدکنندگانش دردسرساز شده است

سایت گل- رسانه‌ای شدن خبر و اگذاری ورزشگاه کشوری به استقلال دردسرهایی برای این باشگاه به همراه داشت چرا که از شواهد و قرائن برمی‌آید علی‌رغم اعلام رسمی اين خبر توسط باشگاه استقلال، هنوز این اتفاق جنبه رسمی به خود نگرفته و شاید هرگز به واقعیت نپیوندد!

ظاهرا وجود سه فدراسیون ورزشی، یک دانشکده تربیت‌بدنی و سالن‌هایی با کاربری رشته‌های دیگر در مجموعه ورزشی شهید کشوری باعث مخالفت مسوولان وزارت ورزش با واگذاری این مجموعه به باشگاه استقلال شده ضمن این‌که مسوولان وزارتخانه به این مجموعه به چشم یک پایگاه ملی نگاه می‌کنند و بعید است تمام کمبود‌ها و دشواری‌های واگذاری ورزشگاه فوق به آبی‌ها را به جان بخرند.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که چند سال قبل نیز صحبت‌هایی مبنی بر واگذاری مجموعه ورزشی تختی تهران به باشگاه استقلال مطرح شد اما هرگز رنگ واقعیت به خود نگرفت. این بار هم برخی مسوولان وزارتخانه معتقدند استقلال با وجود برخورداری از ورزشگاه مرغوبکار و کمپ مرحوم ناصر حجازی نیازی به ورزشگاه سوم ندارد و این واگذاری انجام نخواهد شد.

از طرفی شنیده می شود که دستور محمد عباسی صرفا به استفاده باشگاه استقلال از امکانات مجموعه ورزشی کشوری مربوط می شود و بحث واگذاری اصلا مطرح نیست !

بدین ترتیب شاید این اتفاق که مورد توجه استقلالی‌ها قرار گرفته بود و موجی از شادی را در بین آبی‌ها به وجود آورد خیلی زود به سرابی تبدیل شود که احتمالا با واکنش مسوولان باشگاه استقلال مواجه می‌شود.

۱۹ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
ميناوند: پروین باغبان پرسپولیس است/ عادل نباید یک چیزهایی را نشان دهد/ یحیی با آوردن وینکو بهترین کار را کرد

بهروز رهبری‌فرد جوان نیست. پیشکسوت هم نیست اما باید مراقب باشیم تا جوان‌ها از حرف‌هایمان چیزهای بدی یاد نگیرند

سایت گل- مهرداد ميناوند بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی از پخش آیتم مربوط به حرف‌های رهبری‌فرد درباره پروین در برنامه نود بسیار نارحت است و در این باره به گل می‌گوید: «من وظیفه خودم می‌دانم، نه به عنوان یک پیشکسوت بلکه به عنوان یک طرفدار پرسپولیس در این باره صحبت کنم. من هر چه در زندگی‌ام به دست آورده‌ام از صدقه سر پرسپولیس بوده از جمله رسیدنم به تیم ملی و بازی کردنم در فوتبال اروپا. پرسپولیس باعث شده تا حالا چهار نفر جوان مرا بشناسند اما این حرف‌ها را نه به خاطر گرفتن پست می‌زنم نه اینکه عنوانی در پرسپولیس دارم.»

وی ادامه می‌دهد: «خدا می‌داند آخرین باری که علی پروین را دیدم کی بوده. یک بار هم به آقای رویانیان اس‌ام اس دادم که جواب نداد اما این آقایان و یحیی گل‌محمدی دارند مظلوم واقع می‌شوند و حقشان نیست اینطوری مورد انتقاد قرار بگیرند و درباره‌شان حرف زده شود. الان مدیریت باشگاه این جوان را به عنوان سرمربی انتخاب کرده و یحیی هم دارد کارش را انجام می‌دهد.»

ميناوند می‌گوید: «من همیشه از فوتبال بازی کردن کنار نفراتی مثل انصاریان و رهبری‌فرد عاشقانه لذت برده‌ام اما پشت پرده حرف زدن خوب نیست. این‌ها جزو خاطرات زندگی من بودند اما بیایید صادقانه به موفقیت پرسپولیس فکر کنیم و تو را به خدا به این تیم کمک کنیم.»

ميناوند می‌گوید: «شما می‌بینید در تيم بارسلونا اینیستا یا مسی گل می‌زنند اما همه می‌دوند سمت بازیکنی که پاس گل را داده. ما باید این‌ها را ببینیم و به این فکر کنیم که فوتبال ما در چه حیطه‌ای باید قوی شود. الان تلویزیون چقدر فوتبال‌های خارجی را نشان می‌دهد؟ چقدر از این‌ها چیز یاد می‌گیریم؟ شما دیدی که رونالدو بعد از جایزه گرفتن مسی اخم کرد که این بخش منفی ماجرا بود اما وقتی نام دل‌بوسکه اعلام شد گواردیولا طوری دست زد و خوشحال شد که انگار خودش جایزه را برده است.»

وی می‌گوید: «واقعا ادبیات اهالی فوتبال ما نباید این‌طور باشد. عادل فردوسی‌پور هم نباید یک چیزهایی را در برنامه‌اش نشان دهد. یکسری افراد را هم نباید بیاورد روی خط. فردوسی‌پور واقعا عادل است اما با یکسری حرف‌ها روح فوتبال خراب می‌شود. نمی‌دانم چرا ما دوست داریم حاشیه را در فوتبال رواج بدهیم؟»

ميناوند می‌گوید: «بهروز رهبری‌فرد جوان نیست. پیشکسوت هم نیست اما باید مراقب باشیم تا جوان‌ها از حرف‌هایمان چیزهای بدی یاد نگیرند. من خودم همیشه منتقد پروین بودم اما الان فکر می‌کنم اشتباه کردم چون همه ما به سن علی پروین می‌رسیم و باید ادبیات‌مان را عوض کنیم.»

چپ‌پای سابق پرسپولیس می‌گوید: «باور کنید سنگ زیر رودخانه‌ها هواداران پرسپولیس هستند اما ما برگ‌های درختانی هستیم که زود می‌افتند. نمی‌خواهم کسی را نصیحت کنم اما همه ما روزی می‌آييم و روزی هم می‌رویم. نباید خودمان را بفروشیم. مردم همه چیز را می‌فهمند و مهم خود پرسپولیس است که همیشه می‌ماند.»

ميناوند با حمایت از سرمربی فعلی پرسپولیس می‌گوید: «الان یحیی آمده و خیلی هم خوب کار کرده است. یحیی بالا‌ترین راندمان را در سه بازی داشته است. رویانیان هم به او اعتماد كرده و دارد کارش را خوب انجام می‌دهد اما من با شنیدن این حرف‌ها در برنامه نود جگرم کباب شد. قرار نیست ما این‌ها را بگذاریم گوشه رینگ و بکوبیم‌شان. من واقعا متاسفم برای این انتقاد‌ها و می‌دانم حرف‌هایی که علیه رویانیان زده می‌شود از کجا آب می‌خورد اما الان وقتش نیست که مطرحش کنم.»

وی ادامه می‌دهد: «من ۵-۴ ماه قبل آقای رویانیان را دیده‌ام و هیچ رابطه‌ای با ایشان ندارم اما می‌خواهم از منتقدان بپرسم چرا کارهای مفید ایشان را نمی‌بینید؟ چرا نمی‌بینید که پیشکسوتان استقلال هیچ کاری به کار امیر قلعه‌نویی ندارند؟ چرا این کار‌ها را می‌کنید؟ ما پرسپولیسی‌ها خانواده بزرگی هستیم. به عنوان کوچک‌ترین عضو از این خانواده ازتمام بازیکنانی که یک روز پیراهن این تیم را پوشیدند تقاضا می‌کنم مثل طرفداران پرسپولیس به این تیم کمک کنند. به خدا این کار‌ها درست نیست.»

وی با اشاره به برنامه نود شب گذشته می‌گوید: «بعضی وقت‌ها می‌گویند چرا در هوای آلوده بازی گذاشتید اما حالا که بازی‌ها لغو شده می‌گویند چرا بازی‌ها انجام نشد؟ کلا در این فوتبال هر کاری کنی یکسری افراد بالاخره چیزی خواهند گفت چون فکر می‌کنند فوتبال باید منوپل باشد و خودشان بگویند کی برود کی بیاید اما تا زمانی که این مافیا از فوتبال ما کنار نرود مشکلات‌مان حل نخواهد شد.»

ميناوند بار دیگر به بحث مدیرعاملی پرسپولیس اشاره کرده و می‌گوید: «مدیران قبلی باشگاه مثل آقای کاشانی و انصاری‌فرد هم انصافا زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیدند اما محمد رویانیان متفاوت کار کرده و بستر برای رشد پرسپولیس فراهم شده است. واقعا ایشان کارهای قشنگی کرده. من رفتم و ورزشگاه درفشی‌فر را دیدم و لذت بردم.»

وی همچنین درباره بازیکنان پرسپولیس می‌گوید: «من خودم در مقطعی گفتم ۷۰-۶۰ درصد بازیکنان مقصر این نتایج ضعیف تیم هستند اما الان دارند وظیفه‌شان را انجام می‌دهند و مشکلی وجود ندارد.»

ميناوند در خصوص تغییرات کادر فنی پرسپولیس هم نظر می‌دهد: «از حضور وینکو روی نیمکت پرسپولیس خوشحالم. به نظر من یحیی بهترین تصمیم را گرفت. بگوویچ به لحاظ فنی مربی بسیار بزرگی است. من که این حرف را می‌زنم مربیان بزرگ زیادی را در دنیا دیده‌ام. از طرفی ایشان تمرین دادن را خوب بلد است و برای کارش وقت می‌گذارد. از طرفی می‌دانم که او دنبال زیرآب زدن یحیی نیست.»

وی ادامه می‌دهد: «آقایان پیشکسوت ما همه عضو یک خانواده‌ایم و نباید کاری کنيم که دشمن‌شاد بشویم. ما چند روز دیگر با استقلال بازی داریم. باید از همین حالا روحیه تیم را برای این بازی بالا ببریم. اینکه قبل از بازی برویم سر تمرین و با اعضای تیم دیده‌بوسی کنیم خوب نیست، باید از حالا به فکر دربی باشیم. همیشه باید بدانیم خراب کردن کار‌ها ساده است اما درست کردن آن‌ها دشوار خواهد بود.»

ميناوند بار دیگر دوست دارد درباره علی پروین حرف بزند: «من نمی‌خواهم از آقای پروین حمایت کنم. ایشان هم اشتباهاتی داشته‌اند درست مثل همه، اما درست نیست که به خاطر اشتباهات قبلی ایشان را زیر سوال ببریم. همه آنهایی که وقتی جوان بوده‌اند و به پرسپولیس آمده‌اند زیر نظر علی پروین رشد کردند. پروین زمانی صندوق عقب ماشینش را رختکن پرسپولیس کرده بود. من می‌گویم علی‌آقا باغبان پرسپولیس است و نباید اینگونه درباره‌اش حرف بزنیم. در ضمن باشگاه مدیرعامل و تشکیلات دارد و این ادبیات درست نیست. باید ذهن‌مان را شفاف کنیم و با ادبیات قشنگ‌تری حرف بزنیم.»

وی همچنین می‌گوید: «بهروز رهبری‌فرد و علی انصاریان رفقای من هستند و چون می‌دانم از من ناراحت نمی‌شوند این حرف‌ها را می‌زنم. همه این‌ها برای پرسپولیس زحمت کشیده‌اند اما علی پروین باغبان اصلی پرسولیس است و نباید درباره‌اش اینطوری حرف زد.»

وی در پایان بار دیگر در مورد گل‌محمدی می‌گوید: «من امیدوارم روند صعودی پرسپولیس ادامه داشته باشد. یحیی هم آدم خوبی است هم بدون حاشیه کار می‌کند ضمن این‌که به کارش علاقه‌مند است و همه افرادی که دور خودش جمع کرده حرفه‌ای هستند. من به عنوان یک پرسپولیسی الان سرم را بالا می‌گیرم.»

۱۹ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
پيشخوان روزنامه‌هاي امروز: آقاي كت قشنگ!!

سايت گل- ديروز كه لئو مسي هنوز توپ طلا را نبرده بود روي صفحه اول 70 درصد از روزنامه‌ها مي‌شد عكس او را پيدا كرد، امروز كه ديگر توپ چهارم را هم برده و كاملا توپ توپ شده! طبيعي است كه عكس اول بيشتر روزنامه‌ها به مراسم ديشب و نابغه‌ي آرژانتيني و آن كت معروف خال‌خالي اختصاص داشته باشد. البته در اين ميان يكي دو روزنامه به بازي امروز پرسپوليس بيشتر از توپ طلا اهميت داده‌اند و روزنامه‌هاي هواداري هم كه همچنان كار خودشان را مي‌كنند.

۱۹ دی ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۶۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۵,۰۵۴ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۱,۳۰۳ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۲۰۲ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۱,۸۰۵ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۳۵ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۳۰۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۳۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۸ کاربر آنلاین است. (۱۷۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!