به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Lionel-Xaviesta
پیام: ۲,۷۱۲
عضویت از: ۶ مهر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
دلجویی مدیرعامل پرسپولیس از عاری/ رویانیان: دیشب یکی از شب‌های تلخ زندگی‌ام بود

در برنامه ۹۰، شرایط طوری پیش رفت که من و آقای عاری روبروی هم قرار گرفتیم و این موضوع مایه تاسف شد

سایت گل- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره برنامه شب گذشته ۹۰ و گفتگو با عادل فردوسی‌پور و سرهنگ عاری سرپرست تیم فوتبال فجرسپاسی، گفت: متاسفانه اتفاقی افتاد که من به برادر عاری که با هم در دوره کار‌شناسی ارشد سپاه، دوست و همدوره‌ای بودیم رو در روی هم قرار گرفتیم.

محمد رویانیان افزود: ابتدا باید تاکید کنم مبلغ اعلام شده درباره قرارداد رضا حقیقی صحت نداشت. ولی انتظار من از عادل فردوسی‌پور و برنامه پربیننده ۹۰ این بوده و هست که وقتی می‌خواهد خبری را اعلام کند به اعلام خبر پرداخته و قبل از اینکه طرفین حرف‌هایشان را مطرح کنند به قضاوت نپردازد. متاسفانه در برنامه شب گذشته چنین اتفاقی افتاد و آقای فردوسی‌پور که برای بنده قابل احترام است از ابتدا با موضع و قضاوت قبلی این خبر را مطرح کرده و حتی درباره آن تفسیر و تحلیل ارائه کرده در آن شرایط من و آقای عاری روبروی هم قرار گرفتیم. دیشب از شب‌های تلخ زندگی من بود. برادر عاری یکی از خادمین نظام جمهوری اسلامی و ایران عزیز بوده و هست و من هم تیم فوتبال فجرسپاسی را قلباً تیم دوم خودم می‌دانم. اما در برنامه ۹۰، شرایط طوری پیش رفت که من و آقای عاری روبروی هم قرار گرفتیم و این موضوع مایه تاسف شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: من امروز تلفنی با آقای عاری صحبت کردم و خواستم که از من دلگیر نباشد. به هر حال بعضی مواقع برای دفاع از حق پرسپولیس و این‌که پرسپولیس مورد کم لطفی قرار نگیرد، مجبورم مسائلی را مطرح کنم که ممکن است منجر به رنجش دوستان شود. امروز وقتی تلفنی با آقای عاری صحبت می‌کردم، متوجه شدم ایشان از هم‌دوره‌های کار‌شناسی ارشد سپاه من است. تردیدی نیست تیم فوتبال فجرسپاسی هم تیم ارزش‌ها است. تیم موفق و سربلندی است که بنده با تمام وجود آن را تکریم می‌کنم و لازم دانستم این توضیحات را مطرح کنم.

۱۳ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
گفت‌وگوی متفاوت سایت گل با زینب امیرکمالی، خریدار دست‌به‌نقد نساجی: تاجرزاده هستم و مدل حرفه‌ای؛ هدفم فقط بیمه کردن آخرتم است

پرهام گفته بود پولی بابت انتقال نمی‌خواهد اما ناگهان یک آدمی به اسم سهیل اسدی سبز شد و گفت 500 میلیون بدهید بابت 98 درصد. شماره حساب داد و گفت: بار دارم، عجله کنید

سایت گل- انصافا گفت‌و‌گوی جالبی بود، مصاحبه با زینب امیرکمالی، بانوی خوش‌سیمایی که ناگهان به صدر پربیننده‌ها صعود کرد. این بازخورد طبیعی انتشار سری عکس‌های حضور او در تمرین یک تیم فوتبال بود. اینجا که نه، در قائمشهر شهر مجنونان فوتبال که مدت‌هاست از سطح اول فوتبال ایران فاصله گرفته است. آنچه که خواهید خواند خلاصه‌ای از يك مصاحبت یک‌ساعته است. ساعتی كه بیشتر به گله‌گذاری او از کسانی گذشت که پروژه نساجی را تبدیل به گرهی کور کرده‌اند. نکته جالب اما حسابگری خانمانه امیرکمالی است. کسی که با وجود اصرار به خرید قطعی نساجی کلاه سرش نرفته!

امیرکمالی دختر یک زوج معروف لبنانی است. می‌گوید مادرش یکی از شاگردان ممتاز دکتر چمران بوده که دوره‌های نظامی، چریکی و جنگ‌های نا‌منظم را پیش دکتر چمران دیده است. اما جالب‌تر این است که او یک مدل حرفه‌ای‌ است و در نشریات پوشش اسلامی تصاویر بسیاری از وی منتشر شده است.

*متولد کجا هستید؟

بیروت. من در جنوب لبنان و منطقه شیعه‌نشین به دنیا آمده‌ام.

*روانپزشک هستید؟

من فارغ‌التحصیل رشته روان‌شناسی دانشگاه‌ «ای یو وی» هستم. آذرماه سال ۹۰ آمده‌ام ایران.

*کارخاصی می‌کردید؟

من به طور حرفه‌ای کار طراحی لباس و مدلینگ می‌کنم و کنار پدرم کار تجارت و فاینانس انجام می‌دهم. مدیر پوشاک اتاق بازرگانی ایران و لبنان هم هستم.

*خیلی خوب فارسی حرف می‌زنید.

ما استعداد زبانمان خوب است. در املا ضعیفم اما به جز فارسی و عربی، اسپانیایی و فرانسه هم حرف می‌زنم.

*چه اتفاقی افتاد که با نساجی گره خوردید؟

من برای کار دیگری آمده بودم شمال. با آقای حیدرزاده رابطه خانوداگی داریم. شبی که میهمان خانواده ایشان بودیم دیدم خیلی آشفته هستند و مدام تلفني حرف می‌زنند. من نمی‌دانستم ایشان در قضیه باشگاه‌داری هستند ولی به من توضیح دادند که جریان چیست. من درباره موضوع حرف زدم و ناگهان فکری به سرم زد.

*چه فکری؟

شاید ظاهرم این را نشان ندهد اما من تعهدی گردن خودم داشتم. می‌خواستم یک کار عام‌المنفعه انجام بدهم و آخرت خودم را تضمین کنم. به آقای حیدرزاده گفتم نمی‌دانم فوتبال چیه اما حاضر به سرمایه‌گذاری در این منطقه هستم. البته می‌دانستم این کار برد مالی ندارد اما دوست داشتم تیمی را که مردم دوستش دارند نجات بدهم. من هیچ چشمداشتی هم ندارم و فقط محض رضای خدا و برای آخرتم این کار را انجام می‌دهم. بعد استخاره کردم و خوب آمد و اوکی دادم به آقای حیدرزاده تا مقدمات کار فراهم بشود.

*‌شناختی از نساجی داشتید؟

اولش نه اما وقت گذاشتم و تحقیق کردم. دیدم تیم پر از ابهام است. مثلا آقای پرهام کیست؟ چه کار کرده در این تیم؟ چقدر تماشاچی دارد؟ مربی‌اش کیست؟ بعد هم رفتم سر تمرین و برخورد خوب بازیکن‌ها را که دیدم انگیزه‌ام بیشتر شد. از آن وقت هم ذهنم درگیر ماجراست. من آدمی هستم که هیجان را دوست دارم و این کار افت و خیزش زیاد است. ضمن این‌که دوست دارم هویتی بدهم به مدیریت خانم‌ها در ورزش. شب و روز به این موضوع فکر می‌کنم.

* ولی ظاهرا شما در این علاقه‌مندی تنهایید و نمی‌خواهند تیم را به شما بدهند.

من جلسه‌ای داشتم با تیم مدیریتی نساجی و مالکین دو درصدی سهام که از آدم‌های مهم ورزش اینجا به حساب می‌آیند. جلسه‌ای بود در هتل نارنجستان. این بعد از آن بود که دوستان به بد‌ترین وجه رفته بودند سابقه خانوادگی من را درآورده بودند و وارد مسائل زندگی من شده بودند. حتی گفته بودند من تعادل روانی ندارم و در بیمارستان آتیه بستری شده‌ام. من به آن‌ها گفتم خانم‌ها تا به‌شان می‌گویید بالای چشمت ابروست قهر می‌کنند اما من ایستاده‌ام و آمادگی‌اش را دارم. آمدند و سه شرط طبیعی گذاشتند و بعد نوبت به شروط غیرطبیعی رسید!

*چه شروطی؟

مثلا این‌که اگر تیم سقوط کرد باید به اداره کل تربیت‌بدنی خسارت بدهم. یا منابع مالی من با یک چک سه‌امضائه در اختیار آن‌ها باشد. گفتند بدهی‌ها را پرداخت می‌کنی؟ گفتم بله. ۴ برگ گذاشتند جلوی من گفتند بفرما. این صورت بدهی‌ها. زود پرداخت کن. من جواب دادم باید مطالعه کنم. گفتند وقت نیست، جواب دادند پس هیچی و برگه‌ها را به من ندادند.

*ظاهرا آقای بهروان هم آنجا بوده‌اند.

بله. ایشان برخورد خیلی خوبی با من داشت و گفت دخترم ما تو را قبول داریم. ایشان آن شب خیلی کمک کرد تا اتفاق بدی نیفتد...

*ماجرای آقای پرهام چیست؟

ایشان گفته بود پولی بابت انتقال نمی‌خواهد اما ناگهان یک آدمی به اسم سهیل اسدی سبز شد و گفت ۵۰۰ میلیون بدهید بابت ۹۸ درصد. در دفترخانه بودیم که شماره حساب داد و گفت: بار دارم، عجله کنید! من شماره حساب را دیدم مال راننده باشگاه بود ظاهرا... بعد هم مبایعه‌نامه را خانم منشی با خودکار نوشته بود بدون کد رهگیری، شماره ثبت و... اصلا وضع عجیبی بود. گفتم خانم باید این مبایعه‌نامه با خودنویس نوشته شود.

*پول را دادید؟

نه. اما برایم جالب بود آقای پرهام که گفته بود فقط پرداخت بدهی بازیکن‌ها برایش اهمیت دارد طلب پول کرد. در حالی که با این ۵۰۰ میلیون می‌شود خوابگاهی ساخت تا این‌قدر از هتل نوید برای باشگاه صورتحساب نیاید.

*بالاخره ماجرا به کجا رسیده؟

دوستان پریروز زنگ زدند و گفتند شما هستید؟ من گفتم بله. اما باز دیروز دیدم مصاحبه کرده‌اند که من صلاحیت باشگاه‌داری ندارم. الان هم شنیده‌ام دارند با یک خریدار جدید حرف می‌زنند. گفتند خریداری هست که دو درصد را هم نمی‌خواهد و همه شرایط ما را قبول دارد. گفتم اگر این‌طور است بدهید به ایشان. چرا با من جلسه گذاشتید؟

*چرا مالک ۹۸ درصد حریف سهامدار ۲ درصد نیست؟

این دو درصد مال آدم‌های دست‌اندرکار اینجاست و طبعا اگر قرار باشد کار را شروع کنیم اگر آن‌ها بخواهند اخلال ایجاد کنند می‌توانند. کما این‌که در جلسه هتل نارنجستان گفتند می‌توانند دو درصد را بدهند اما بروند پروانه باشگاه را لغو کنند!

*آن‌ها نگران چه هستند؟

من پروفایلم مشخص است. بله، باید صلاحیت اجتماعی داشته باشم چون قرار است جوان‌ها را دست ما بسپارند... شاید هم نگران دیوانگی من هستند. اما من جواب دادم سالم‌ها که نتوانستند با این تیم کاری کنند شاید یک دیوانه بتواند!

*شاید می‌ترسند شما سوءاستفاده کنید. مثلا بخواهید نماینده مجلس بشوید و این حرف‌ها.

من احتیاجی به این شهرت ندارم. خودم از خانواده معروفی هستم، پدرو مادرم در لبنان و ایران شناخته شده‌اند. نیازی ندارم اینجا را برای خودم پل کنم. من فقط احتیاج به حمایت دارم. ولی باید از کار مطمئن باشم. باشگاه باید مال خودم باشد تا رویش سرمایه‌گذاری کنم. زمین درست کنم. اصلا این‌ها به کنار. کار باید قانونی باشد. طوری که بعدا چیزی از آن درنیاید.

*با این همه مشکل حالا چه اصراری است؟

من نیت کرده بودم یک پولی برای مردم اینجا خرج کنم. گفتم که انگیزه‌ام رضایت خدا بوده و بیمه شدن آخرتم. ضمن این‌كه می‌توانم کار باکیفیتی انجام بدهم. البته من با این پول می‌توانم بروم لیگ بر‌تر اما نیتم این بوده که این‌جا این اتفاق بیفتد. حالا اگر تیم را به من ندادند، دوست دارم برای ساخت‌وساز کمک‌شان کنم.

*به نظر خودتان اگر زن نبودید این اتفاق‌ها برای شما رخ می‌داد؟

ممکن بود اما نه به این شدت.

*می‌دانید که آدم‌های زیادی با پول آمده‌اند و دست آخر‌‌ رها کرده‌اند؟

من تاجرزاده هستم. برای من باشگاه یک پروژه است. ممکن است درآمدی برایم نداشته بشد اما این پول اولیه را باید برگرداند به منبع اصلی. چون پول تمام می‌شود. آن آدم‌ها هم پول‌شان ته کشیده. برای این کار باید بیزنس پلن داشت.

*گفتید زیاد فوتبالی نیستید. برنامه ۹۰ می‌بینید؟

کم و بیش. دوست داشتم این حرف‌ها را در برنامه آقای فردوسی‌پور هم بزنم. اما تا الان خبرنگار‌ها را از من دور کرده‌اند.

*می‌دانید بهترین بازیکن دنیا کیست؟

نه.

*مسی را هم نمی‌شناسید؟

می‌شناسم. گذری فوتبال دیده‌ام. درباره مسی نه. از نساجی بپرسید همه سوال‌هایتان را جواب می‌دهم.

*سوال آخرم این است که بالاخره نساجی را می‌گیرید؟

عاقبت کار این است که من خودم را مسخره کرده‌ام. من مرده شما زنده، اگر این‌ها گذاشتند کار سر بگیرد.

۱۳ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نتیجه تست آسیای تبریزیها ، 80 درصد حل شده / نواقصات جزئی اما حیاتی هستند / ای اف سی منتظر تماشاگران تراکتوری!!!

عدم استاندارد بودن دروازه های این ورزشگاه اشاره کرد وگفت طبق استاندارد فیفا باید نوع دروازه ها از جنس الومینیم باشد واین تونل ورودی که هست نمی تواند

سایت گل – جلسه توجیهی نمایندگان فدراسیون فوتبال و نماینده afc به میزبانی هیات فوتبال استان آذربایجانشرقی در محل سالن کنفرانس اداره کل ورزش وجوانان دیشب برگزار شد ،مدیر عامل و عوامل مختلف باشگاه تراکتور سازی ، نمایندگان اداره کل ورزش وجوانان ، رئیس تربیت بدنی شهرستان تبریز اداره کل اطلاعات استان ، نیروی انتظامی ، اداره گذرنامه ، نماینده ای از فرودگاه بین المللی تبریز ،اورژانس ونمایندگانی از ارگانهای دیگر در این جلسه شرکت کرده بودند ، ایمان نژاد بعنوان نایب رئیس هیات فوتبال ضمن خوش آمد گویی ، حضور تیم تراکتور سازی در لیگ قهرمانان آسیا را مایه افتخار دانست واز تلاشهای همه دست اندکاران این تیم تشکر نمود وابراز امید وازی کرد که در سایه یکدلی وحمایت همه جانبه مسئولین وارگانهای مختلف میزبانی شهر تبریز با بهترین نحو ممکن عملی شود .

در ادامنه جلسه محمدرضا کسرای نماینده اعزامی فدراسیون فوتبال وناظر afc که به همراه مومنی وسهیل مهدی بازی تراکتور سازی وپیکان را مورد تست قرار داده ونکات منفی آنرا یاداشت کرده بودند ، در جمع حاضرین به مشکلات موجود اشاره وخواستار رفع آن شدند ، کسرایی ضمن اشاره به مسئولیت های مختلف هر یک از ارگانهای مربوطه ، در ارتباط با نواقص ورزشگاه یادگار امام تبریز هم گفت :طی مدتی که ما در حال رفت آمد به تبریز هستیم در بازدید امروز می توانیم بگویم که تقریبا 80 درصد کار ها با تلاش مسئولین مختلف حل شده است ، کسرایی ادامه داد ، اما یکسری مسائل ریز ومهم باقی مانده که می تواند حیاتی باشد وما را دچار دردسر کند ،که با توجه به همتی که در مسئولین مختلف استانی مشاهده کردیم امید وارم تا قبل از رسیدن موعد بازی در 8 اسفند همه چیز تمام کمال حل شده باشد .

وی در ارتباط با نواقصات موجود به عدم استاندارد بودن دروازه های این ورزشگاه اشاره کرد وگفت طبق استاندارد فیفا باید نوع دروازه ها از جنس الومینیم باشد واین تونل ورودی که هست نمی تواند مورد استفاده قرار بگیرد وباید مدل آکاردیونی از بیرون تعبیه شود ،نیمکت ذخیره های فعلی درشان این ورزشگاه نیست واز نظر تعداد گنجایش نیز که فعلا 16 نفره است باید به 22 نفر افزایش یابد ، همچنین امکانات اتاق پزشکی را فاقد امکانات اولیه ذکر کرد و موارد دیگر که به مسئولین مربوطه حاضر تذکر داده شد ، ناظر afc در مورد عدم رعایت موارد مختلف یاده شده متذکر شد که تیمی که برای اولین بار حضور خود را در این جام تجربه می کند ، از طرف afc با ناظران سخت گیری روبرو می شوند وبرای کوچکترین نواقصات پرونده سازی صورت می گیرد ودر مرحله اول شاید میزبان بخاطر نواقصات و مشکلات کوچک با جرایم مالی روبرو شود ولی در مرحله دوم باید شهر وورزشگاه دیگری را بعنوان میزبان معرفی کند ، وی ضمن تاکید بر این موضوع که هواداران و تماشاگران تراکتوری باید تفاوت های زیادی را با بازی های لیگ از نظر نظم وشور واشتیاق داشته باشند گفت : کوچکترین بی نظمی مصادف با لغو میزبانی خواهد بود و حساسیت ها و مقررات انظباطی در 2013 خیلی بیشتر از سنوات گذشته خواهد بود ،وی دغدغه afc را در میزبانی تراکتوری ها ، حضور تماشاگران آن دانست وگفت : سوال اساسی برای مسئولین afc این است که آیا واقعا در سه بازی این تیم برای هر بازی 70هزار تماشاگر حضور خواهد داشت یانه ؟

در انتهای جلسه مدیر عامل باشگاه تراکتور سازی سردار جعفری طی مطالب کوتاهی ضمن اشاره به عدم تعامل در بین مسئولین استانی گفت : واقعیت اینست که بدلیل کانالهای مختلف تصمیم گیری و موازی کاری وعدم تعامل با باشگاه ما در گذشته زیانهای زیادی را متحمل شده ایم لذا به نظرم باید یک مدیریت واحد برای پیش برد کار ها مشخص شود وپیشنهاد بنده نیزمحول کردن این مدیریت به هیات فوتبال استان است که با همه ارگانها در ارتباط وتعامل هستند تا کار ها بهتر پیش برود .

که به نظرم می تواند این حضور پر شور توام با نظو انظباط خاص ، امتیازات بیشتری را نصیب فوتبال کشورمان بکند .

۱۳ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
وينكو بگوويچ رسما پرسپوليسي شد

وينكو از اين پس يكي از دستياران يحيي گل‌محمدي خواهد بود

سايت گل- سرمربي سابق پاس همدان براي پيوستن به كادر فني پرسپوليس با مسئولان اين باشگاه به توافق رسيد.

به گزارش سايت گل، وينكو بگوويچ مربي كروات كه هفته قبل از پاس همدان جدا شده پس از توافق با مسئولان پرسپوليس به اين تيم پيوست تا از اين پس يكي از دستياران يحيي گل‌محمدي باشد. بگوويچ سال‌هاست در ايران به مربيگري مشغول است و سابقه سرمربيگري تيم‌هاي فولاد، پرسپوليس، پاس و... را در كارنامه دارد.

۱۳ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
كارت بازي مجيدي صادر شد

مسئولان استقلال بعد از پايان اين جلسه عنوان كرده‌اند مجيدي از بازي هفته آينده مقابل ذوب‌آهن برای بازی در استقلال مشکلی ندارد

سايت گل- بالاخره پس از كش و قوس‌هاي فراوان كارت بازي فرهاد مجيدي براي بازي در ليگ برتر صادر شد. فرهاد مجیدی که حدود دو هفته پیش با عقد قراردادی یک سال و نیمه به استقلال پیوسته بود، پس از ثبت قرارداد مشروط در هیئت فوتبال در تمرینات آبی‌پوشان شرکت مي‌کرد.

خبرگزاري‌ها امروز گزارش دادند در جلسه‌ای که با حضور علی کاظمی دبیر سازمان لیگ، مصطفی شهبازی مسئول نقل و انتقالات و علی امیری معاون ورزشی استقلال برگزار شد پس از بررسی مفاد آیین نامه نقل و انتقالات کارت مجیدی صادر شده است. این بازیکن پس از فسخ قرارداد لیام ردی رسما استقلالی شد و کارت بازی این بازیکن نیز صادر شد تا او بتواند بدون مشکل برای استقلالی‌ها به میدان برود.

مسئولان استقلال بعد از پايان اين جلسه عنوان كرده‌اند مجيدي از بازي هفته آينده مقابل ذوب‌آهن برای بازی در استقلال مشکلی ندارد. اما با اين وجود حرف و حديث‌ها در مورد قانوني بودن اين انتقال همچنان ادامه دارد.

۱۳ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
از برد استقلال خوشحال شدم از باخت سایپا ناراحت/ مجید صالح: من از كف كارخانه سايپا بزرگ شدم

دارا غزنوی زمانی مدیرعامل سایپا بود. او به من و رامین محتشمی می‌گفت این ستاره روی پیراهن سایپا و آرم باشگاه تنها روی پیراهن شما نیست بلکه آرم باشگاه روی پیشانی شماست که سال‌ها برای سایپا زحمت کشیده‌اید

سايت گل- هنوز هم در جدایی‌اش از سایپا ابهام بزرگی وجود دارد. کسی نمی‌داند او به چه دلیل از سایپا کنار گذاشته شد. با تمام این تفاسیر او همچنان خود را یک سایپایی می‌داند که به تیم سابقش عرق و تعصب دارد.

مجید صالح بعد از پیروزی استقلال مقابل سایپا می‌گوید: «من به استقلال متعهدم و به عنوان یک مربی حرفه‌ای از برد تیمی که در آن مربیگری می‌کنم خیلی خوشحالم اما از سوی مقابل من یک سایپایی هستم و به این تیم و رنگ نارنجی آن تعصب دارم. من از بازیکنان نسل اول سایپا هستم که کارمند این کارخانه هم بوده‌ام. سال‌ها در این تیم بازی کردم و سپس مربی و سرمربی این تیم شدم. این‌ها بهترین دوران ورزشی‌ام را رقم زده.»

دستيار فعلي امير قلعه‌نويي ادامه مي‌دهد: «هر چند کنار امیر قلعه‌نویی بودن هم یک تجربه بزرگ است اما من از کف کارخانه سایپا بزرگ شدم و همراه کارگران زحمتکش آن شبانه‌روزی کار کردم. پس نمی‌توانم از شکست اين تيم ابراز خوشحالی کنم»

مجید صالح که نقش بسیاری در موفقیت این روزهای استقلال در کنار امیر قلعه‌نویی دارد در ادامه می‌گوید: «دارا غزنوی زمانی مدیرعامل سایپا بود. او به من و رامین محتشمی می‌گفت این ستاره روی پیراهن سایپا و آرم باشگاه تنها روی پیراهن شما نیست بلکه آرم باشگاه روی پیشانی شماست که سال‌ها برای سایپا زحمت کشیده‌اید. به همین دلیل است ته دلم از اینکه سایپا ببازد خوشحال نمی‌شوم.»

صالح می‌گوید: «از برد استقلال خوشحالم اما چون وابسته به سایپا هستم و ۲۱ سال از عمرم را در این باشگاه گذرانده‌ام ته دلم از باخت این تیم ناراحتم. از طرفی خوشحالم برای بازیکنانی که در سایپا روزهای خوبی را سپری می‌کنند. سال قبل من به حامد شیری، سجاد شهباززاده، اسحاق سبحانی و روزبه شاه‌علیدوست همراه با میلاد غریبی و خیلی‌های دیگر بازی دادم و آن‌ها کسب تجربه کردند تا امسال بهترین عملکرد را داشته باشند.»

مجيد صالح با يادآوري خاطرات سال قبل مي‌گويد: «سال گذشته به من گفتند که یک دروازه‌بان بساز. اگر این کار را انجام بدهی در حد قهرمانی لیگ بر‌تر است. من هم به مهدی‌خانی بازی دادم و او را وارد لیگ بر‌تر کردم. در حالی که من هم می‌توانستم رحمان احمدی را به تیم بیاورم و خیلی از امتیازات را از دست ندهم.»

سرمربي سابق سايپا در پايان مي‌گويد: «اینکه در سایپا بر من چه گذشت بماند برای روزی که می‌خواهم خیلی از مسایل را بازگو کنم. مسایلی که باعث شد روزهای سخت و طاقت‌فرسایی را سپری کنم. باز هم می‌گویم به قول مدیرعامل سابق سایپا آرم باشگاه روی پیشانی من است. من از کف کارخانه به نیمکت این تیم رسیدم و ۲۱ سال زحمت کشیدم. پس من برای سایپا فرا‌تر از یک سرباز بودم اما مسایلی پیش آمد که حالا وقت گفتنش نیست. الان تمام فکر و ذکرم را معطوف کرده‌ام به موفقیت استقلال تا قهرمان لیگ بر‌تر شویم.»

۱۳ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
فرزاد حاتمی: من كجا، آقاي گلي كجا؟/ رحمان احمدی اعصابم را خرد کرده بود!/ با حنیف قرار گذاشتیم مثل دو تا غول شادي کنیم

امیرخان از فورواردهای تیم راضی نبود. چون که از ۵ موقعیت فقط یک گل زدیم. بالاخره قلعه‌نویی بازی‌های سخت را می‌بیند

سايت گل- فرزاد حاتمی مقابل سایپا یک گل ارزشمند و سه امتیازی به ثمر رساند تا استقلال ۳۷ امتیازی شود و یکه و تنها به صدر جدول تکیه بزند. حاتمی درباره بازی می‌گوید: «بازی پرفشاری بود. رقابت خیلی نزدیک بود. آن‌ها دو موقعیت داشتند و ما ۵ موقعیت که از یکی از آن‌ها استفاده کردیم. خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز را بگیریم و همچنان با اختلاف صدرنشین بمانیم»

حاتمی درباره گلزنی دوباره به سایپا می‌گوید: «نمی‌دانم چرا عادت کرده‌ام به سایپا گل بزنم. ۳، ۴ سال است پشت سر هم به سایپا گل می‌زنم. البته در این بازی رحمان احمدی اعصابم را خرد کرده بود. نیمه اول یکی از شوت‌هایم را خیلی خوب گرفت اما روی صحنه گل هر چه زور داشتم به کار گرفتم تا دروازه او را باز کنم. به عضله فیله کمر تا آشیل پا فشار آوردم تا گل بزنم. می‌خواستم یک جور بزنم که رحمان دیگر نگیرد. البته رحمان از دوستان نزدیکم است و به نظرم جزو بهترین دروازه‌بان‌های ایران محسوب می‌شود.»

حاتمی در مورد نارضايتي امیر قلعه‌نویی از مهاجمان استقلال صحبت‌های جالبی دارد: «امیرخان از فورواردهای تیم راضی نبود. چون که از ۵ موقعیت فقط یک گل زدیم. بالاخره قلعه‌نویی بازی‌های سخت را می‌بیند. بازی‌هایی مثل لیگ قهرمانان آسیا که بیشتر از یکی دو موقعیت گیرمان نمی‌آید و‌‌ همان دو موقعیت را باید تبدیل به گل کنیم.»

حاتمی شادی گل خود را با حنیف عمران‌زاده تقسیم کرد. او در این‌باره می‌گوید: «با حنیف قرار گذاشتیم که مثل دو تا غول عرض‌اندام کنیم. البته حنیف از من غول‌تر است، چون کله‌اش بزرگ‌تر است. قول داده‌ام هر بار گل می‌زنم شادی‌ام را با حنیف و به این شکل تقسیم کنم. در آذربایجان هم که بازی می‌کردیم یک مدافع غول‌پیکر به نام یسیچ داشتیم که مثل حنیف پسر خوبی بود. حنیف مرا یاد او می‌اندازد.»

حاتمی درباره احتمال رسیدن به آقای گلی می‌گوید: «من کجا آقای گلی کجا؟ تازه ۶ گله شده‌ام و کار سختی پیش رو دارم. ضمن این‌که تا رضا عنایتی هست من چه کاره‌ام که به آقای گلی فکر کنم!»

۱۳ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
تماشاگران صبا می‌گفتند فدای سرت/ میلاد نوری: بی‌احترامی نکردم، کمرم را خاراندم!

حدود ۱۰ سال است که در لیگ بازی مي‌کنم و آنهایی که مرا می‌شناسند می‌دانند از این اخلاق‌ها ندارم که به کسی بی‌احترامی کنم

سايت گل- میلاد نوری در بازی صبا مقابل ذوب‌آهن یک ضربه پنالتی از دست داد تا این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد. بعد از این بازی یکی از روزنامه با چاپ عکسی از بی‌احترامی او به تماشاگران و حرکت زشتش خبر داد.

میلاد نوری که از این موضوع بی‌خبر است می‌گوید: «روحم از این موضوع خبر ندارد. کدام بی‌احترامی؟ من با تماشاگران صبا میانه خوبی دارم و آن‌ها خیلی دوستم دارند. حتی بعد از خراب کردن ضربه پنالتی آن‌ها مدام شعار می‌دادند و می‌گفتند فدای سرت. نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا در می‌آید ولی در آن صحنه بی‌احترامی نکردم بلکه کمرم را خاراندم تا بتوانم بازی کنم.

هافبك ملي‌پوش صبا اين‌طور ادامه مي‌دهد: «آنهایی که مرا می‌شناسند می‌دانند از این اخلاق‌ها ندارم که به کسی بی‌احترامی کنم. حدود ۱۰ سال است که در لیگ بازی مي‌کنم. آیا کسی بی‌احترامی از من دیده؟ حالا هم امیدوارم دیگر عده‌ای مشکلی بین من و هواداران صبا به وجود نیاورند تا بتوانم مهره مفیدی برای تیمم باشم. من هواداران صبا را دوست دارم و با جان و دل برای این تیم بازی می‌کنم.»

۱۳ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
بختیاری زاده:باید از بازی بغل دستی ات لذت ببری/ فرهنگ فوتبال در ایران پایین است

من پارسال زمان آقای ویسی در چند بازی بین 18 نفر هم نبودم در حالیکه کاپیتان بودم و بزرگ تیم.وقتی اسمم زا نمی خواند باید تیم را به هم می ریختم؟

سایت گل - محسن ببات بازیکن نسبتا قدیمی صبا که در بین بازیکنان بیشترین قرارداد مالی را با باشگاه داشته است ، در مصاحبه ای تند علیه صمد مرفاوی موضع گرفت و تازه این بعد از آن بود که از حضور در جمع بازیکنان تیم به دلیل عدم حضور در ترکیب ثابت تمرد کرده بود تا مورد تتنبیه انضباطی قرار بگیرد.
به گزارش گل ، سهراب بختیاری زاده کاپیتان صبا که یکی از منتقدان این رفتار است در این باره می گوید: البته خود من هم یک بازیکن هستم و شاید ورودم به این بحث به خاطر جایگاهی که دارم درست نباشد اما بعضی حرف ها را باید زد تا جوان تر ها متوجه باشند.
بختیاری زاده می گوید: ما چند وقت دیگر در مسابقات پلی آف لیگ قهرمانان بازی داریم آن وقت صحبت از این حاشیه هاست. یک بازیکن تیم ما به خاطر اینکه بین 18 نفر است اما مثلا در ترکیب ثابت نیست قهر می کند. برادر من، مگر بازی 11 نفره نیست؟ مگر مربی می تواند همه را به زمین بفرستد؟مگر فوتبال مختص بازیکنان داخل زمین است فقط؟پس این هایی که روی نیمکت می نشینند چطور؟با این تفکر چه طور نتیجه بگیریم؟چطور مربی تیم ما تمرکزش را بگذارد روی مسائل فنی؟وقتی یکهو آخر بازی چند آدم یک مربی دیگر را تشویق می کنند یا عدل همین بازیکن را که امروز در ترکیب نبوده آدم چه بگوید؟آن هم در شرایطی که ما عالی بازی می کردیم...
او ادامه میدهد: شخصیت یک تیم به نیمکت ذخیره اش هم هست. بیرون از ایران همه یاد گرفته اند از بازی بغل دستی شان لذت ببرند اما اینجا چی؟ متاسفانه فرهنگ فوتبال اینجا واقعا پایین است. من پارسال زمان آقای ویسی در چند بازی بین 18 نفر هم نبودم در حالیکه کاپیتان بودم و بزرگ تیم.وقتی اسمم زا نمی خواند باید تیم را به هم می ریختم؟ نه. آدم باید حرفه ای فکر کند. هدف فوتبال موفقیت تیم است.این چیزی است شما در بارسلونا می بینید .
بختیاری زاده در پایان می گوید:درست است نسل تغییر کرده اما ارزش های فوتبال همان است که قبلا بوده. کاش همه به هم در جایی که هستند احترام بگذارند.

۱۳ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
مرتضي اسدي :اگر استقلالي يا پرسپوليسي بودم الان 50 بازي ملي داشتم/از قلعه نويي بپرسيد جايگاه فني من كجاست

متاسفانه همه نگاه ها به دو تيم استقلال و پرسپوليس است و همه اين دو تيم را نگاه مي كنند.بعضي از انتخاب ها هم به مدير برنامه هاي بازيكنان ارتباط دارد.

سايت گل – مرتضي اسدي مدافع مياني و كاپيتان تراكتورسازي كه تقريبا هر سال و در پايان فصل عنوان پركارترين و با استمرارترين بازيكن را از آن خود مي كند با ناراحتي از دعوت نشدنش به تيم ملي مي گويد:متاسفانه همه نگاه ها به دو تيم استقلال و پرسپوليس است و همه اين دو تيم را نگاه مي كنند.بعضي از انتخاب ها هم به مدير برنامه هاي بازيكنان ارتباط دارد.اين همه بازيكنان در تيم ملي جابجا مي شود اما باز هم من در ليست هاي اعلام شده جايي ندارم.دلم خيلي از اين مساله پر است اما دوست ندارم حرفي بزنم كه به ضررم تمام شود.
وي ادامه مي دهد:گفتند جوان ها را به بازي هاي غرب آسيا مي بريم و باز هم من را انتخاب نكردند اما ديديد كه آنجا چه نتيجه اي گرفتند.من فكر مي كنم حتما بايد عضو يكي از اين دو تيم باشي تا در پستي كه قرار است بازيكنان را دعوت كنند به تيم ملي برسي وگرنه به نظر مي رسد به اعداد و ارقام و بازي هايي كه انجام مي شود توجه نمي شود.
اسدي مي گويد:من هم در ليگ برتر سابقه زيادي دارم هم اينكه در تيم ملي بازي كرده ام اما انگار اصلا من را نمي يبينند.من خودم نمي دانم دليل انتخاب نشدنم در اين سال ها بحث فني بوده يا خير اما هميشه تلاش كردم تا جزو نفرات اول ليگ باشم و با انگيزه كار كرده ام اما اين مسائل هيچ تاثيري در دعوتم به تيم ملي نداشته و اين همه خوب بازي كردنم هيچ عكس العملي از سوي مربيان تيم ملي به همراه نداشته است.
كاپيتان تراكتورسازي درباره سابقه اش مي گويد:من 9 سال است كه در ليگ برتر فيكس بازي مي كنم و درصبا و تراكتورسازي در پست هاي مختلفي بازي كرده ام اما كلا 8 بازي ملي دارم كه فكر مي كنم اگر در پرسپوليس يا استقلال بودم تا الان حداقل 50 بازي ملي داشتم.البته دو سال پيش هم از استقلال هم از پرسپوليس پيشنهاد داشتم اما به اين تيم ها نرفتم اما عجيب است كه از تيم خوبي مثل تراكتورسازي تا كنون به تيم ملي دعوت نشده ام.
وي در پاسخ به اين سوال كه چه كار مي كند كه هر سال پر كارترين بازيكن ليگ است و بيشترين دقايق حضور در ميدان را به نام خود مي كند مي گويد:تمام فكر و ذهن من معطوف به فوتبال و تمرين است.من براي خودم يك زندگي حرفه اي دارم كه البته اين تفكر به زندگثي خانوادگي ام لطماتي زده چون به خانواده ام كمتر مي رسم .من خودم را طوري با زندگي حرفه اي ام تطبيق دادده ام كه از يك سطح پايين تر نيايم و خدا را شكر كه تا حالا موفق بوده ام.
اسدي در پاسخ به اين سوال كه آيا واقعا مدافعان فيكس تيم ملي از تو باكيفيت تر كار مي كنند ،مي گويد:من كه نمي توانم اين را خودم بگويم.اين را بايد كساني بگويند كه با من كار كرده اند.شما بايد از امير قلعه نويي كه نفر اول فوتبال ايران است بپرسيد كه من از نظر فني چه جايگاهي دارم؟من يك سال براي او در چند پست بازي كردم و هميشه از من راضي بوده اما خودم نمي توانم از فوتبالم تعريف كنم.
اسدي همچنين در خصوص تراكتورسازي تبريز مي گويد:تيم مان شرايط خوبي دارد و نسبت به گذشته هماهنگ تر شده ايم.الان بازي هاي با كيفيت تري نسبت به گذشته انجام مي دهيم اما بايد اين روند را حفظ كنيم تا در بين سه تيم بالاي جدول بمانيم.البته بايد يك جايي خودمان را بكنيم و. به سمت قهرماني برويم.
وي ادامه مي دهد:شك نكنيد كه تيم ما كانديداي قهرماني است .ما با تيم هاي بالاي سرمان بازي داريم كه تعيين كننده است .ما همچنان مدعي قهرماني هستيم و با وجود كنار رفتن از رقابت هاي جام حذفي روي دو جام ديگر تمركز كرده ايم و مي خواهيم در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا موفق باشيم.
ازاسدي در پايان در خصوص توني اوليويرا مي پرسيم كه مي گويد:توني مربي خوبي است و من با او مشكلي نداشته ام.به نظر من او از نظر فني مربي خوبي است.من با مربين زيادي كار كرده ام اما توني از همه آنها بهتر است .او فرد قابل احترامي است و من چيزهاي زيادي از ايشان ياد گرفته ام.

۱۳ دی ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۷۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۵,۱۲۶ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۱,۳۹۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۲۰۷ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۱,۹۶۲ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۴۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۳۲۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۳۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۰ کاربر آنلاین است. (۱۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!