به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نمیفهمم اینکه دایی بازیکن بزرگی بوده چه ربطی به مربی بودنش داره؟؟ دیگه از مارادونا که بزرگتر نیست! هست؟ از کلیزمن چطور؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Mxplode
پیام: ۲,۰۸۴
عضویت از: ۱۷ دی ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- مسی - اینیستا - والدس - پیکه
- یوهان کرایف - مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا - آرزنتین
- پپ
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
باو کی خواست با بزرگای فوتبال مث مسی و مارادونا و کلینزمن مقایسش کنه ؟؟! :-o {اسمایلی کوبوندن سر به میز!}
من کی گفتم ازینا بزرگتره ؟ چرا حرف تو دهن آدم میذارید آخه ؟؟ من گفتم حداقلش بهترین بازیکن ایران بوده ویدئو های صفحه قبلم هم دلیل حرفام !!
آقا سعید شما که خودت تو کامنت اولیت گفتی بازیکن خوبی بود، چی شد یهو نظرت برگشت ؟؟

د آخه علی دایی بگه ماست سفیده هم که شما باور نمیکنی، وقتی اون گلای قشنگش به میلان و عراق رو میبینی و اینجوری حرف میزنی، ینی دوس نداری قبول کنی که کیفیت بازیش بالا بوده. با خودت میگی اگه قبول کنم که این بچه 18 ساله حرفشو به کرسی نشونده، پس عمرا ! من دیگه سکوت میکنم. آمار ها و ویدئو ها از همه چیز گویا تره. هرکسی هم واسه خودش نظری داره که محترمه منم نیومدم که نظر کسی رو عوض کنم چون اگه کسی نخواد نظرش عوض شه .... «نرود میخ آهنین در سنگ». اگه کسی رو مربیگری دایی هم شک داشته باشه رو بازیش شکی نداره. اگه کسی رو بازی دایی شک داره بدونه جزو اقلیت زیر 1% ی مردمه.
این آخرم با یه بیت یاس تموم میکنم :
میگن آدمی که خواب باشه صداش کنی میتونه ز خواب پاشه
ولی، تو خودتو زدی به خواب شنا بلد نیستی ولی زدی به آب

بدون مخاطب خاص !
---------
امیدوارم که شما آقا سعید ازین جروبحث و کل کل ناراحت نشده باشی چون قصدم چنین کاری نیست من فقط دلیل مدرک آوردم اگه ناراحت شدی هم ببخشید.

Some People

Need a High Five

With a Chair

In the Face !
۲۲ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
فکر نمیکنم درک جمله ای که من گفتم خیلی سخت بوده باشه!!!!

شما گفتی دایی بازیکن بزرگی بوده گفتم این چه ربطی به مربی بودنش داره؟ مارادونا و کلیزمن هم که بهترین های زمان خودشون بودن نتونستن به عنوان سرمربی دوران موفقی داشته باشن.

دایی بازیکن بزرگی بود اما سرمربی خوبی نیست

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ تیر ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دایی بازیکن خوبی بود، بله. اما نه از این نظر که کیفیت فنی بالایی داشت. نه، خود فوتبالیا می گفتن از استپ کردن و پاس دادن و دو تا روپایی زدن عاجز بود. فقط خیلی خوب سر می زد و گاهی شوت. مهمتر از همه این بود که با غیرت بازی می کرد. البته اینا مال قبل زمانی بود که وصل بشه به شیلنگ بیت المال و بابت کار نکرده و نابود کردن تیم ملی، غرامت هم بخواد!

تو اگر ویدئو بازیاشو دیدی، من همه بازیاشو همون زمان دیدم. می دونم چی دارم میگم. حتی از استاد تربیت بدنی دانشگاهمون پرسیدم این تربیت بدنی چند شده بود، چون عمرا نمی تونست 20 تا روپایی بزنه

ولی به عنوان مربی، واقعا چیزی بیشتر از یک افتضاح نیست و قطعا هرگز در اندازه مربیگری تیم ملی و پرسپولیس نبوده و نیست.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۲ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Mxplode
پیام: ۲,۰۸۴
عضویت از: ۱۷ دی ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی - اینیستا - والدس - پیکه
- یوهان کرایف - مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا - آرزنتین
- پپ
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
آها راستی جا داره اینم بگم که یکی از انگشت شمار فوتبالیستای تحصیل کرده مملکتمونه و فوتبالو از 25 سالگی شروع کرده .....

صحبتهای فنونی زاده :

من وقتی صحبتهای این آقا را در یکی از روزنامه ها دیدم از عصبانیت نمی دانستم چه کار کنم. حرفهای این آقا برایم خنده دار بود ... باید به این شخص که مدعی مدیریت پرسپولیس بوده است بگویم آقای شطرنج علی دایی اسطوره این فوتبال است. تو کجای این فوتبال بودی حتی در ورزش هم یک رشته کم طرفدار را در اختیار داشتی که در آن هم افتضاح به بار آوردی و من نمی خواهم بازش کنم. تو چطور به خودت اجازه دادی بر علیه دایی حرف بزنی...

تو آدم کوچک می خواستی با این مصاحبه در مورد آدم بزرگی مثل دایی در فامیلت مطرح بشوی... در آن جاهایی که علی دایی روی صندلی می نشیند و نظر می دهد حتی پایه های صندلی اش را هم نمی دهند تو نگه داری... آن جاهایی که در کرسی های جهانی دایی حق رای دارد به تو ویزا هم نمی دهند...

فنونی زاده که خیلی عصبانی بود در ادامه گفت: امیدوارم با تو چشم تو چشم نشوم و تو را نبینم چون قطعاً اتفاقات بدی می افتد. یکی نیست بگوید چرا مصاحبه مردی مثل تورا باید چاپ کنند این واقعاً فاجعه است. فاتحه این ورزش را باید خواند که به تو پست داده اند. همین امروز بهتر است ساکت را جمع کنی و بری دنبال شطرنج بازی کردنت. از این ورزش برو آقای کامبوزیا!

من به عنوان یک استقلالی که با دایی در تیم ملی همبازی بودم خیلی ناراحت شدم. آخر تو چه می گویی تو که در عمرت حتی در کودکی تو محل هم در فوتبال تو را بازی نمی دادند. حرفهایت خنده دار است تو حق نداری برای گنده شدن بر علیه یک آدم بزرگ حرف بزنی تا مطرح شوی...

از علی دایی عاجزانه خواهش می کنم جواب این آقا را ندهد چرا که گنده می شود. امیدوارم اهالی رسانه و مطبوعات نگذارند آدمی مثل این آقا بر علیه اسطوره این ورزش و فوتبال حرف بزند.

خدا رو شکر یکی پیدا شد که سرشو نکنه زیر برف و نذاره هرکی هر چی خواست بگه.

Some People

Need a High Five

With a Chair

In the Face !
۲۲ تیر ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
از این دست چرندیات کم نگفتن. اینا فکر می کنن با آویزون شدی به دایی و دار و دسته ش به چیزی می رسن.

این آقا سایه یه اسطوره هم نیست!

۲۲ تیر ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تو رو خدا حرفهایی اینو بخونید بخندید!

نقل قول
فتح الله زاده: پیروزی برابر دینامو، یکی از بزرگترین دستاورد‌های تاریخ فوتبال ایران است!

نقل قول
سؤال ما این است که دیدارهایی از این دست که مدیران ما انجام می‌دهند چه فایده‌ای برای فوتبال‌مان دارد؟ همین خواهرخواندگی با دینامو یا روبین‌کازان که بین شما و آقای رویانیان مد شده و اصلاً شده چشم و هم‌چشمی.

الان شما دارید روبین‌کازان را با تیمی مثل دیناموکیف یکی می‌کنید؟ تیمی که دو بار قهرمان جام یوفا بوده و یکی از بهترین‌های اروپاست؟ ما رفتیم این تیم بزرگ را در خانه‌‌اش بردیم. آنهم با همه قدرتش، بعد می‌نویسند این تیم تیم دومش بوده و یا…

نقل قول
ولی این را حتی سایت این باشگاه نوشته بود که تیم جوانان‌شان با شما بازی کرده. البته ما این را ننوشتیم ولی در آن بازی اولک بلوخین روی نیمکت نبوده…

بوده. بلوخین بوده، خوب هم بوده است. این‌ها را یک عده می‌نویسند. یک عده هم مثل شما سکوت می‌کنند.

نقل قول
اصلاً آمدن و رفتن بایرن به ایران چه دستاوردی داشت که این بازی نداشته باشد.

نقل قول
ما در کمپ دینامو تمرین کردیم، با این تیم مسابقه دادیم و از همه مهمتر اینکه با مدیر دینامو حرف زدم. حرف‌مان درباره بحث نقل‌وانتقالات بود. گفتم بیایید از ما بازیکن بگیرید. می‌روید ۱۰ میلیون دلار می‌دهید از آفریقا و برزیل بازیکن می‌خرید درحالی که می‌توانید بهترین بازیکن ایرانی را بخرید با ۵ میلیون دلار !

نقل قول
همین کارها را می‌کنید که بازیکنان‌‌تان هم ارقام نجومی می‌خواهند. بی‌دلیل نیست می‌گویند شما قیمت‌ها را گران کردید!

باز برای همین است که می‌گویم در حق استقلال کم‌لطفی می‌شود.

نقل قول
ما رفتیم با ۱۴ یار، تیم اصلی دینامو را بردیم و این برد در تاریخ فوتبال ایران ثبت می‌شود. این برد بزرگترین دستاورد باشگاه‌های فوتبال ماست که استقلالی‌های باغیرت به‌دست‌آوردند.

تو رو خدا ببینید این فوتبال دست چه احمق هایی افتاده! اصلا تعصب رنگی نیست، این چرندیات رو رویانیان هم بگه باید بهش خندید. ولی آدم زورش میاد لات بازی شده اسطورگی، کارای احمقانه اسمش شده مدیریت، حروم کردن بیت المال هم اسمش شده فوتبال حرفه ای!

۲۴ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
حالا این نقل قولهایی که زدین،(بجز اولی)از کی بوده؟!!

فتل یا هوادارای استق؟!

۲۴ تیر ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اولش نوشته دیگه

۲۴ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
اوکی.گرفتم.آخه تو نقل قولها فکر کردم همش حرفای 1 نفره که صحبتها با هم همخونی نداشت!
ولی دقت کردم متوجه شدم اونا سوالای خبرنگاره بوده!!

ولی خودمونیم این فتل چقدر جو گرفتدش این حرفهارو زده

تیم اصلی بایرن به تهران اومد / کل بازیهای تاریخ دوستانه استقلال نمیتونه باهاش رقابت کنه دیگه بازی با تیمهای اصلی ویگان-لاتزیو و... بمونه!

۲۴ تیر ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۸,۹۵۸ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۶۷ بازدید
۸ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۱,۴۵۳ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۸۳۰ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۵۲۳ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۳۰ بازدید
۱۸ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۰۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۳۲۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۳ کاربر آنلاین است. (۱۰۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!