به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی سایر تیم های لیگ برتر ایران
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
دستگيري چند تن از هواداران استقلال و پرسپوليس

به گزارش خبرگزاري فارس مسابقه تيم هاي استقلال تهران و پرسپولس امروز ساعت 14 در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد. تماشاگران دو تيم از صبح زود به ورزشگاه آمده اند و چند ساعت قبل از شروع مسابقه عليه يكديگر شعار داده و درگيري لفظي شديدي با هم پيدا كردند.

*در پي درگيري هاي لفظي؛ هواداران دو تيم نارنجك هاي دست ساز پرتاب كردند كه اين موضوع دخالت ماموران نيروي انتظامي را در پي داشت. ماموران با حضور در بين هواداران چند نفر را دستگير كردند.

* از ساعت 8:30 صبح براي تماشاگراني كه به ورزشگاه آمده اند از بلندگو موسيقي انقلابي و حماسي پخش مي شود.

* در بيرون از ورزشگاه آزادي بازار سياه بليت به وجود آمده و افرادي در خيابان هاي اطراف حضور دارند كه بليت‌هاي 8 و 4 هزار توماني به مبالغي بيش از 10 و 14 هزار تومان مي فروشند.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
خبرنگاران و گزارشگران فرانسوي در ورزشگاه آزادي

شماري از خبرنگاران و گزارشگران تلويزيوني از فرانسه براي پوشش خبري مسابقه تيم هاي استقلال و پرسپوليس در ورزشگاه آزادي حضور دارند.
5 خبرنگار و گزارشگر تلويزيوني از فرانسه به تهران آمده‌اند و براي تهيه گزارش ميان هواداران استقلال و پرسپوليس رفتند.
خبرنگاران فرانسوي ابتدا براي حضور در ميان هواداران با مشكلاتي روبرو شدند اما با حضور ماموران انتظامي اين مشكل برطرف شد. آنها قصد دارند از اين بازي گزارش هاي مختلفي تهيه كنند.

* هواداران استقلال تهران يك بنر بسيار بزرگ از امير قلعه نويي تهيه كرده اند و آن را در ضلع شمالي نصب كرده اند. در مقابل هواداران پرسپوليس نيز يك بنر بسيار بزرگ از علي كريمي به ورزشگاه آورده اند و آن را روبروي جايگاه ويژه آزادي نصب كرده اند.

link

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
سارقان: در حين دزدي متوجه شديم خانه فردوسي‌پور است

خبرگزاري فارس: متهمان سرقت از خانه عادل فردوسي‌پور مدعي شدند در حين دزدي از اين خانه با ديدن عكس فردوسي‌پور متوجه هويت صاحبخانه شده‌اند.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، دي ماه گذشته مأموران مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران از خبر دزدي از خانه عادل فردوسي‌پور مجري برنامه 90 شبكه سوم سيما با خبر شدند.
مأموران با بررسي از صحنه ارتكاب سرقت دريافتند يك تيم از دزدان حرفه‌اي با روش توپي‌زني اقدام به سرقت از خانه اين مجري تلويزيوني كرده‌اند.
با توحه به زمان پخش قسمت‌هاي جنجالي برنامه 90 اين احتمال مطرح شد كه برخي از افراد خاص با هدف خرابكاري دست به اين اقدام زده‌اند و از خانه وي سرقت كرده‌اند.
تحقيقات ادامه يافت تا اينكه چندي بعد مشخص شد سارقان افراد خرابكار نبوده و بلكه يك تيم از دزدان كاملاً حرفه‌اي هستند كه به احتمال زياد بدون اطلاع از اينكه منزل متعلق به فردوسي‌پور است، اقدام به سرقت كرده‌اند.
تحقيقات بر روي اموال سرقتي شامل مبلغ يك هزار دلار و يك هزار يورو به همراه مقداري طلا و جواهر به همراه لپ‌تاب فردوسي‌پور كه توسط سارقان دزديده شده بود انجام شد تا اينكه چند متهم در يكي از شهرهاي غربي كشور شناسايي شدند.
با ادامه تحقيقات يكي از متهمان دستگير شد و با شروع تحقيقات به 10فقره سرقت به شيوه شكستن قفل اعتراف كرد اما تحقيقات براي دستگيري 2 همدست فراري وي همچنان ادامه يافت.
سرانجام 2 متهم ديگر نيز دستگير شدند و به اين ترتيب هر 3 متهم در بازجويي به ارتكاب سرقت اعتراف كردند اما مدعي شدند پيش از سرقت از هويت صاحبخانه اطلاعي نداشته‌اند و صرفاً در حين سرقت با ديدن يكي از عكس‌هاي موجود در منزل متوجه شده‌اند خانه متعلق به عادل فردوسي‌پور است.
تحقيقات از اين افراد همچنان ادامه دارد.
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
گردان 3 جلسه محروم شد

خبرگزاري فارس: دروازه‌بان تيم فوتبال ابومسلم 3 جلسه محروم شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، احكام صادره از سوي كميته انضباطي به شرح زير است:

*جريمه و محروميت براي شهاب گردان
با توجه به بروز تخلفات از سوي شهاب گردان دروازه بان تيم ابومسلم در جريان بازي مقابل پرسپوليس مبني بر پرتاب توپ به سوي توپ جمع كن وي به تحمل 3جلسه محروميت با احتساب محروميت هاي حاصل از قرار دستور موقت و همچنين به پرداخت 3 ميليون تومان جريمه محكوم شد. با موافقت رياست فدراسيون در اختيار محمد رضا ملكي قرار مي گيرد و شهاب گردان در اين مورد اظهار داشت علاوه بر مبلغ فوق داوطلبانه 2 ميليون تومان ديگر به ملكي پرداخت خواهد كرد
همچنين علي حنطه، سرمربي تيم ابومسلم به علت تخلف و اعتراض به داور مسابقه و ورود بدون مجوز داخل زمين به پرداخت 20 ميليون ريال جريمه نقدي و توبيخ كتبي با درج در پرونده محكوم شد.

*جريمه نقدي براي بايكن فولاد خوزستان
ديدار دو تيم فولاد خوزستان و داماش گيلان در حالي برگزار شد كه از سوي اسماعيل شريفات، بازيكن تيم فولاد خوزستان برخوردهاي زننده رخ داده است. بر همين اساس وي با دو جلسه محروميت از همراهي تيم خود و حضور درمسابقات با احتساب محروميت ناشي از قرار دستور موقت و همچنين به پرداخت مبلغ 5 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.

*جريمه نقدي براي تيم پرسپوليس
ديدار دو تيم پرسپوليس و ابومسلم در حالي برگزار شد كه 18 صندلي از سوي تماشاگران شكسته شد.بر همين اساس باشگاه فوق به پرداخت 000/800/1 ريال جريمه نقدي محكوم شد.

منبع

۱۹ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
بازيكنان در آخر فصل براي تيم هاي بي پول بازي نمي‌كنند

خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال ابومسلم گفت: بازيكنان در آخر فصل براي تيم هاي بي پول بازي نمي كنند و مراقب ساق‌هايشان هستند.

آرمين راهبر در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: مشكل تيم هاي بي پولي مثل ابومسلم اين است كه بازيكنان در آخر فصل براي آنها بازي نمي كنند و فقط مراقب ساق هايشان هستند تا در فصل آينده به تيم ديگري بروند. به همين دليل در آخر فصل خود را به مصدوميت مي زنند و تمارض مي كنند.
وي افزود: اگر به ابومسلم فقط 100 ميليون تومان تزريق كنند از 4 مسابقه باقي مانده حداقل 6 امتياز كسب مي كنيم و ديگر خطر سقوط تيم ما را تهديد نخواهد كرد؛ همانطوري كه در هفته هاي گذشته 4 برد متوالي به دست آورديم.
مربي ابومسلم تاكيد كرد: مشكل اصلي رقابت تيم هاي بخش خصوصي با بخش دولتي است كه يك جنگ نابرابر را در ليگ رقم زده است. تيم هاي دولتي به راحتي از بودجه دولتي استفاده مي كنند اما تيم هاي خصوصي براي تهيه پول به هر دري مي زنند. به قول خداداد عزيزي يك فرد خصوصي براي تامين هزينه هاي باشگاه بايد به دريا وصل باشد.

منبع

۲۵ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
رضايي: حاشيه به فوتبال من ضربه زد

خبرگزاري فارس: مدافع تيم ملي فوتبال ايران گفت: حاشيه به فوتبالم ضربه زد و براي اينكه بيش از اين ضربه نخورم، مي خواهم از حاشيه دور باشم.

شيث رضايي در گفت و گو با خبرگزاري فارس خاطرنشان كرد: با خودم عهد كرده ام كه ديگر سراغ حاشيه نروم. وقتي از حاشيه دور شدم توانستم به تيم ملي برسم و نمي خواهم پيراهن تيم ملي را به راحتي از دست بدهم.
وي اظهار داشت: خوشحالم كادر فني تيم ملي به بازيكنان ليگ اعتماد كرده است. نظم و انضباط در تيم ملي حرف اول را مي زند و اين موضوع مي تواند به پيشرفت ما كمك كند.
رضايي ادامه داد: دوست دارم همراه تيم ملي حضور در جام جهاني را تجربه كنم. اين هدفي است كه به دنبال آن هستم و تمام تلاشم را انجام مي دهم تا به آن برسم.
وي درباره شرايط تيم صبا عنوان كرد: در بازي مقابل الهلال عربستان پيروزي حق ما بود. روي يك غافلگير گل خورديم. با اين حال به تيم هاي حريف نشان داديم كه صبا از قدرت بالايي برخوردار است.
رضايي يادآور شد: با صبا به دنبال قهرماني در آسيا هستم. ما اين پتانسيل را داريم و در بازي خارج از خانه مقابل الهلال نشان داديم كه تيم قدرتمندي هستيم.

منبع

۲۵ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

گزارش فارس از قراردادهايي كه ضمانت اجرايي ندارند
تهديد باشگاه‌ها به تعليق و آغاز نشدن نهمين دوره ليگ برتر

خبرگزاري فارس: بازيكنان و مربيان زيادي از باشگاه ها طلبكارند؛ طلب هايي كه اميدي به وصول شدن آن ندارند و در اين ميان مسئولان هم باشگاه ها را تهديد به تعليق و آغاز نشدن ليگ برتر فوتبال مي كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس، ليگ فوتبال ايران وارد هشتمين سال حرفه اي شده، اما همچنان مشكلاتي در اين ليگ ديده مي شود كه با ليگ هاي آماتوري هيچ تفاوتي ندارد. نداشتن حداقل امكانات سخت افزاري، مشكلات مالي فراوان، نداشتن تراز نامه مالي مشخص در برخي باشگاه ها بخشي از اين مشكلات هستند.
شماري از بازيكنان و مربيان كه از باشگاهاي سابقشان طلبكارند معتقدند قراردادهايي كه امضا مي شود ضمانت اجرايي ندارد كه اگر اينگونه بود، آنها بعد از سال ها دوندگي در راهروهاي فدراسيون مي توانستند طلبشان را وصول كنند.

*طلب شاكيان پرداخت مي شود
عزيز محمدي؛ رئيس سازمان ليگ در مورد اين ادعاها به خبرگزاري فارس مي گويد:چه شخصي مي گويد قراردادها ضمانت اجرايي ندارد؟ تمام افرادي كه از باشگاه ها شكايت كنند و كميته انضباطي به نفع آنها حكم بدهد مطالباتشان را دريافت مي كنند. چه مربي و چه بازيكن، طلبشان را از محل حق پخش باشگاه ها و تبليغات محيطي باشگاه هاي بدهكار پرداخت مي كنيم. باشگاه هايي كه اوضاع مالي شان خوب است كمتر چنين مشكلي دارند اما در باشگاهايي كه اوضاع مالي خوبي ندارند مثل پيام بيشتر مربيان براي دريافت طلبشان شكايت كرده اند و هنوز هيچ شكايتي از بازيكنان در اين مورد دريافت نكرده ايم.

*تهديد باشگاه هاي ليگ برتر به تعليق
رئيس سازمان ليگ براي اينكه مشكلات مالي در فصل آينده كمتر شود مي گويد: هيات رئيسه فدراسيون در پايان ليگ اين فصل نشستي در اين زمينه خواهد داشت تا راهكارهايي را پيدا كند. يكي از راهكارها مي تواند تعليق مسابقات تيم هايي باشد كه به بازيكنان و مربيانشان بدهكارند. در اين فصل براي اينكه مشكلي در زمينه برگزاري مسابقات پيش نيايد اين كار را نكرديم اما از فصل آينده اين موضوع را مدنظر قرار خواهيم داد.

*طلبكاران پرسپوليس مصالحه كردند
محمدي در مورد اينكه بازيكنان و مربيان سابق پرسپوليس بعد از سال ها نتوانسته اند طلب خود را از اين باشگاه دريافت كنند چنين مي گويد: اكثر اين نفرات با وجود اينكه كميته انضباطي به سود آنها راي داده است با مسئولان باشگاه مصالحه كرده اند. در گذشته كه من عضو هيات رئيسه سازمان ليگ بودم يادم هست كه برخي از آنها مصالحه كردند.

*وديعه 100 ميليون توماني باشگاه ها
رئيس سازمان ليگ در مورد اينكه چرا از باشگاه ها وديعه اي براي حضور در ليگ برتر دريافت نمي شود؛ اظهار داشت: باشگاه هايي مثل ابومسلم و پيام وديعه 100 ميليون توماني نزد سازمان ليگ دارند و اگر بازيكن يا مربي از اين تيم ها براي دريافت طلبش شكايت كند طلب آنها از اين محل پرداخت مي شود. ضمن اينكه پول هايي مثل حق پخش تلويزيوني و تبيلغات محيطي باشگاه ها نيز نزد فدراسيون است.

*دوسال به دنبال طلب 8 ميليوني
آرمين رهبر مربي كنوني تيم ابومسلم كه در گذشته مربي پيام بوده؛ مي گويد: 2 سال است كه براي دريافت 8 ميليون تومان طلبم از باشگاه پيام اقدام كرده ام اما هنوز به نتيجه نرسيده ام. من كاسب نيستم و مربي فوتبالم .قراردادها در فوتبال بايد ضمانت اجرايي داشته باشد.

*فهرست مربيان طلبكار پيام
رهبر مي گويد: من تنها طلبكار پيام نيستم. اين اسامي كه مي گويم فهرست مربيان طلبكار پيام در 2 سال گذشته است: هادي برگي زر، عباس چمنيان، خداداد عزيزي، مجيد مرتضايي، شاهپور رجب زادگان، محسن فتح آبادي، عبدا... شور آبي و رضا صاحبي. هر كدام اين مربيان هم يك مرتبه حكم از كميته انضباطي دريافت كرده اندو حتي برخي اوقات مسابقات پيام به حالت تعليق درآمد اما فدراسيون ديد كه با تعليق اوضاع درست نمي شود و تعليق باشگاه ها را تعطيل كرد. هر مدير عاملي هم كه مي آيد مي گويد طلب مديران سابق به من ارتباطي ندارد اما من سئوال مي كنم اين وضعيت تا چه زماني بايد ادامه داشته باشد؟

*رفتار غير حرفه اي برخي بازيكنان
رهبر كه خودش هم از خبرنگاران با سابقه مشهد است؛ مي گويد: وقتي بازيكنان مي بينند كه طلب ها پرداخت نمي شود فكر مي كنند خودشان بايد طلب ها را وصول كنند و براي همين به رفتارهاي غير حرفه اي مانند بازي نكردن و تمارض رو مي آورند.

*توافق باشگاه ها با بازيكنان
علي كفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال در مورد اينكه قراردادها ضمانت اجرايي ندارند به خبرگزاري فارس گفت:باشگاه ها با بازيكنان توافق مي كنند و هماهنگي در اين زمينه بين آنها به وجود مي‌آِيد. به هر حال برخي اوقات باشگاه ها با مشكل مالي مواجه مي شوند اما خود قرارداد به معناي ضمانت اجرايي است و اگر بازيكن يا مربي شكايت كند آن را پيگيري خواهيم كرد.

*5 سال و دستور 5 مديرعامل براي وصول طلب
ناصر ابراهيمي معروف ترين و باسابقه ترين طلبكار باشگاه پرسپوليس است. او در اين مورد به خبرگزاري فارس مي گويد: 5 سال پيش 46 ميليون تومان از اين باشگاه طلبكار بودم. در اين مدت، 5 مديرعامل آمدند. مديراني كه بعضا حتي در فوتبال هم نبودند. همه آنها هم زير نامه من نوشتند "حسابدار، هر چه سريعتر پرداخت شود "، اما هرگز اين اتفاق نيفتاد. محمد حسن انصاري فر را من از زمين هاي خاكي به تيم ملي آوردم اما در نهايت به من گفت بهتر است به جاي دريافت طلب يكسال، فقط طلب 8 ماه را دريافت كني. من هم پذيرفتم. بعد گفتند بابت شكست ها بايد 20 درصد از قراردادت كم شود باز هم پذيرفتم. در نهايت قرار شد 32 ميليون تومان بگيرم اما بعد از 7 ماه 7 ميليون به من پرداخت شد. حالا من تمام طلب 46 ميليوني را مي خواهم.

*تهديد شكايت از پرسپوليس به فيفا
ابراهيمي حرف هايش را اينگونه ادامه مي دهد: من هيچ مصالحه اي با مسئولان پرسپوليس نكرده ام. حتي به مجتبي شريفي؛ رئيس محترم كميته انضباطي هم گفتم، كه ايشان گفت نمي شود تيم پرطرفداري مثل پرسپوليس را تعليق كرد. در جوابش گفتم يعني فقط فيفا بايد اين كار را بكند؟ اكنون هم نامه اي براي فيفا نوشته ام و خواستار دريافت طلبم شده ام. البته درنامه قيد كرده ام كه بهتر است امتياز از پرسپوليس كم نشود فقط به آنها تذكر جدي بدهند زيرا من به اين تيم تعلق خاطر دارم. اين نامه را قبل از ارسال به مسئولان پرسپوليس نشان خواهم دادتا جاي گلايه نباشد.

* مبلغ كلان طلب از باشگاه ها
مجتبي شريفي؛ رئيس كميته انضباطي در اين زمينه به خبرگزاري فارس گفت: رقم دقيق شكايت از باشگاه ها را مي توانم در اختيارتان قرار دهم. مبلغ مطالبات رقم بزرگي است. در تلاش هستيم تا با راهكاري باشگاه ها را ملزم به پرداخت طلب ها بكنيم. مي خواهيم از فصل آينده باشگاه ها تا تسويه حساب از كميته انضباطي نگرفته اند و طلب طلبكاران را پرداخت نكرده اند حق امضاي قرار داد با بازيكنان را براي فصل آينده نداشته باشند. آنها بايد استيفاي حق بكنند وگرنه نمي توانند بازيكني را جذب كنند.

*شروع با تاخير ليگ
شريفي ادامه مي دهد: از سازمان ليگ مي خواهيم تا زماني كه مطالبات پرداخت نشود ليگ برتر فصل آينده را شروع نكند. چه اشكالي دارد اگر ليگ برتر 2 ماه ديرتر شروع شود اما در عوض مطالبات پرداخت شود. بايد در ليگ برتر بعدي شكايت هاي مالي براي دريافت طلب از باشگاه ها صفر شود. ما بر اجراي اين تصميم مصر هستيم.

*با باشگاه هاي پرطرفدار هم برخورد مي شود
شريفي تاكيد مي كند كه نمي خواهد نام هيچ باشگاهي را بر زبان بياورد و مي گويد: با باشگاه هاي پرطرفدار هم با اين طرح برخورد خواهد شد و اگر اين باشگاه ها نتوانند طلب طلبكاران را پرداخت كنند حق امضا قرارداد با بازيكنان جديد را از دست مي دهند. آنها به اين ترتيب فرصت جذب بازيكن جديد را از دست مي دهند. بنابراين بايد طلب طلبكاران را پرداخت كنند. در آخر اين فصل به طلبكاراني مثل ناصر ابراهيمي وعده داده ايم كه طلبشان را وصول خواهيم كرد. برخي از باشگاه ها براي جذب يك بازيكن جديد 600 ميليون تومان هزينه مي كنند در حالي كه كل بدهي هايشان حدود همين رقم است پس مي شود طلب طلبكاران را وصول كرد.

منبع

۲۶ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
تركيب عجيب تيم ابومسلم

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال ابومسلم با تركيب غير منتظره به مصاف برق رفته است.

به گزارش خبرگزاري فارس، امروز در تيم ابومسلم عرفان اولروم مهاجم تيم ابومسلم در پست هافبك چپ به ميدان آمده و داود سيد عباسي كه هافبك است به عنوان مدافع آخر بازي مي كند. دليل اين كار غيبت چند بازيكن ابومسلم اعلام شده است.
شهاب گردان و جواد رزاقي دو بازيكن اصلي تيم ابومسلم نامشان در فهرست 18 نفره تيم قرار ندارد. ظاهرا اين دو بازيكن به دليل اعتراض به شرايط مالي باشگاه در اين ديدار حاضر نشده اند.
تنها حدود 200 تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند.

منبع

۱۴ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
كوتاه از آخرين اتفاقات در بازار نقل و انتقالات

سایت گل- رقابت تيم هاي ليگ برتري در فصل نقل وا نتقالات به روزهاي حساس و سرنوشت ساز خود رسيده است و مديران باشگاه ها در تكاپو هستند تا بازيكنان موردنظر خود را جلب كنند· در ذيل نكاتي خواندني از آخرين اتفاقات در فصل نقل وانتقالات را مي خوانيد·

حسن رودباريان: دروازه بان پيكان با استيل آذين به توافق رسيده و حميد استيلي در صورتي كه دروازه بان بهتري جذب تيم نشود دستور عقد قراداد با اين دروازه بان را صادر مي كند·

حسن ابراهيمي: مهاجم داماش به رغم داشتن قرارداد يكساله در تلاش است براي گذراندن دوران سربازي به تيم ملوان برود· ظاهرا انتقال ابراهيمي به ملوان تا حدودي قطعي شده است·

عليرضا حقيقي: دروازه بان جوان پرسپوليس ظهر امروز با عباس انصاري فرد گفت وگو كرد و حاضر شد قراردادش را به مدت دو سال تمديد كند·

مجتبي زارعي: هافبك- مهاجم تيم راه آهن با پرسپوليس دوساله بست· زارع امروز برگه تسويه حساب را از محمدحسن انصاري فرد دريافت كرد تا خيال عباس انصاري فرد را راحت كرده باشد!

لئوناردو پيمنتا: منتظر باشيد، تا ساعاتي ديگر خبر انتقال مهاجم سابق صنعت نفت آبادان با تيم تراكتورسازي تبرسيز منتشر مي شود·

مجتبي جباري: ستاره استقلال هنوز قراردادش را تمديد نكرده است· او فعلا دلمشغولي اول صمد مرفاوي و دغدغه اصلي امير واعظ آشتياني محسوب مي شود·

فرانك آتسو: مدافعي كه در ليست مازاد پرسپوليس قرار گرفته مذاكراتي با پيكان قزوين داشته· او شايد از سر ناچاري به تيم استقلال اهواز پناه ببرد·

ايوان پتروويچ: نه به آن محبوبيت و نه به اين حال و روز، ايوان در ليست مازاد قرار گرفته و فعلا جز خداداد عزيزي مربي ديگري او را نمي خواهد·

مهدي رحمتي: ستاره نقل و انتقالات به كدام تيم مي رود· فعلا شانس سپاهان بيشتر از ذوب آهن و استيل آذين است· او ركورد نقل و انتقالات را با قراردادي 600 ميليون توماني با سپاهان خواهد شكست·

علي دايي: دستگاه موردنظرش خاموش است· اگر از علي دايي خبري داشتيد به رسانه هاي ايراني هم بگوييد لطفا!

ارني برندتس: سرمربي هلندي راه آهن امشب وارد تهران مي شود· برندتس ظهر روز چهارشنبه پاسخگوي سوالات خبرنگاران خواهد بود·

اصغر مديرروستا: سرمربي فصل گذشته پيكان دو روز است كه در شيراز با مديرعامل مقاومت سپاسي مذاكره مي كند· دور از چشم همه خبرنگاران.اصغر مديرروستا سرمربي مقاومت مي شود يا اينكه بايد منتظر تكرار داستان ميثاقيان، ياوري و اميرحسين پيرواني با سرهنگ جعفري باشيم؟!

واحدي نيكبخت: با تراكتورسازي قرارداد بسته تا شايد نفوذ ناصر شفق در فدراسيون فوتبال باعث شود تا محروميت او از حضور در ليگ برتر لغو شود·

عزيزمحمدي در يك مكالمه محرمانه: برخي از بازيكنان پرونده هايي در دادگاه دارند كه نمي توانند در ليگ برتر بازي كنند· آنها چند شاكي دارند· من كه نمي توانم اين چيزها را به رسانه ها بگويم·

غلامرضا رضايي: اگر به اروپا نروم با پرسپوليس قرارداد مي بندم· رضايي اين جمله را هر هفته ده ها بار تكرار مي كند!

محمدرضا خلعتبري: با استيل آذين مذاكراتي داشته اما تاكيد مي كند اگر به تيم هاي عربي يا اروپايي نرود با ذوب آهن تمديد مي كند·

حسين كعبي: مس يا سايپا كداميك پول بيشتر مي دهند؟! محمد نصرتي: بعد از استقلال، تراكتورسازي و استيل آذين باشگاه مس كرمان هم با او وارد مذاكره شد·

فيروز كريمي: دعوا و درگيري با رئيس سازمان ليگ· محروميت و اين واقعيت كه فعلا هيچ تيمي او را نخواسته· فيروز از عرش دارد مي افتد به فرش!

اكبر ميثاقيان: فعلا هيچ تيم ليگ برتري او را نمي خواهد· ميثاقيان كنار گود مي ماند تا يك تيم بحران زده بعد از قعرنشيني به او پناه ببرد·

سپهر حيدري: هنوز با پرسپوليس تمديد نكرده· پيشنهاد ديگري هم ندارد جز استيل آذين و حميد استيلي·
goal

۹ تیر ۱۳۸۸
نام کاربری: ERMAK
پیام: ۲۵۵
عضویت از: ۳۰ شهریور ۱۳۸۷
از: ايران
طرفدار:
- تمام بارساييها
- کلایورت -رونالدینیو-دکو-ویتور بایا
- پرسپوليس
- ايران
- علیرضا جهانبخش
- گوارديولا - گاس هيدينگ-برانکو
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من لیگ ایران همش گاو بندیه و قهرمانشو خودشون اول لیگ تعیین میکنن وبه قهرمان شدنش کمک میکنن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ تیر ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۲۶ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۸,۵۱۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۵,۲۲۶ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۰۸۰ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۸۷۲ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۳۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۵۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۰۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۰۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۸ کاربر آنلاین است. (۱۲۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!