به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه ( مد و مدگرایی)
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
MOHAMMAD REZA نوشته:

به نظر من هر چی میکشیم از سطح فرهنگ پایین و تقلید کورکورانمونه‏!‏
به نظر من اینقد که تو بوق میشه ما نژاد برتریم و فرهنگ غنی با پشتوانه تاریخی بسیار بیشترش جز غافل شدن از حال و آیندمون نیس‏!‏
شما ببینید تلویزیون که تاثیر دار ترین وسیله اطلاع رسانیس چقد داره در این زمینه های فرهنگی و اجتماعی ضعیف عمل میکنه‏!‏
حالا اینو با تبلیغات عظیم یه عده سیاست مدار خارجی که اصلا اصلا به فکر ما و منافع ما نیستن و فقط شاید به فکر مردم خودشون باشن مقایسه کنید‏!‏
درسته که الان خیلی بهتر شده نسبت به چند سال پیش ولی باز هم خیلی خیلی کمه‏!‏
واقعا بعضی جاها هزینه هایی میشه که واقعا الکی و پوچ هستش و این هزینه ها باید روی فرهنگ بشه‏!‏

من خودم به شخصه تا جایی که بتونم هم رسانه های ایرانو دنبال میکنم هم رسانه های خارجی رو و بعضی جاها واقعا جای تاسف داره که بجای تبلیغ این همه چیپس و پفک و بستنی اونا فرهنگ مارو نشونه گرفتن و ما خودمون رو بطور جد برای مبارزه آماده نکردیم

مثلا الان که بحث مد هستس باید دید که واقعا جنس ایرانی رضایت مشتری رو جلب میکنه؟
در خیلی از موارد به نظر من که میرم البسه بگیرم اصلا رضایت بخش نبوده ولی در بعضی موارد هم بوده
من به شخصه به مارک اهمیت چندانی نمیدم و برام کیفیت جنس خیلی مهمتره و با توجه به عقایدم لباسی رو میپوشم که خودم ازش راضی باشم و باش احساس راحتی کنم و اینکه به طرز فکر من جور بیاد‏!‏

لايك ميشه
اينكه رسانه ما شديدا ضعيف عمل ميكنه شكي نيست

ميبينيد اين رسانه فقط روي بد بودن جنس غربي كار ميكنه
نمياد يه جنس خوب ارائه كنه كه جايگزين بشه

اون وقت وقتي ميايم از بدي اينا بگيم همه مردم ناراضي ميشن و ميگن فقط ميگن غرب بده و نميگن چي خوبه كه حق با مردمه
ولي اين دليل بر بد نبودن اين مسائل نيست

كشور ما دچار ضعف فرهنگي و اقتصادي و فكري شديدي هستش
تو اين اشفته بازار هنوز اينقدر درك پيدا نكردن كه وقتي واردات نوشابه دارن و شركت زمزم اينقدر از توليداتش كاهش يافته يعني چي

نميفهمن هر دونه پپسي كه ما ميخريم لطمه بزرگي به كشوره و سود عظيمي براي اونا

اينجاست كه ميفهميم معني پپسي چيه

۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
بنابر حرف شما ما یه چیز جدا از دنیاییم که همه چیزمونو باید خودمون تامین کنیم.غرب(گرچه وازه چندش آوریه)کاملا اسرائیلی و کاملا تحریم شده.مارک خارجی ممنوع و فقط اجناس ایرانی تهیه کنیم.آیا فکر میکنید این برداشت ما که که پول تو جیب خودمون میره درسته؟

چی بگم؟!
۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
italy is the best نوشته:

بنابر حرف شما ما یه چیز جدا از دنیاییم که همه چیزمونو باید خودمون تامین کنیم.غرب(گرچه وازه چندش آوریه)کاملا اسرائیلی و کاملا تحریم شده.مارک خارجی ممنوع و فقط اجناس ایرانی تهیه کنیم.

اين نظريه شماست

ولي بدون تا جايي كه خودمون توانايي خودكفايي داريم واردات فقط لطمه زدنه

وقتي كشور ما پتانسيل توليد محصولي رو داره كه با احداث كارخونش هزاران ايراني كار پيدا ميكنن و سرمايه كشور داخل كشور حفظ ميشه و همچنين شكم دشمن گنده نميشه به نظرت جايزه ما بريم واردات كنيم و اينهمه خسارت بزنيم؟؟؟

ولي درمورد علم ، و فنون و تكنولوژي و محصولاتي كه قادر به توليد نيستيم ميتونيم به صورت معقول واردات داشته باشيم تا نياز مردم تامين بشه

اين نظريه ماست نه حرفي كه ميزني

درمورد ماركها هم فقط كوكاكولا و پپسي كه توهين به عقايده زير سواله وگرنه اينهمه مارك معنا دار چرا به اونا گير داده نميشه؟؟
چون اون دو مارك عقايد ذهني رو نشونه گرفته

۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
italy is the best نوشته:

بنابر حرف شما ما یه چیز جدا از دنیاییم که همه چیزمونو باید خودمون تامین کنیم.غرب(گرچه وازه چندش آوریه)کاملا اسرائیلی و کاملا تحریم شده.مارک خارجی ممنوع و فقط اجناس ایرانی تهیه کنیم.

اشکال شما اینه که برای دعوا اومدی؛ شما با هموطن خودت نمیتونی با دیدگاه «شاید دیگران هم درست بگن» برخورد کنی، اونوقت هدفت نزدیک کردن مردم دنیا به همدیگه ست؟
مایی که وارد بحث نشدیم و فقط خوندیم صحبت های شما رو، استدلالی که شایسته توجه باشه از شما ندیدیم. کاری که شما خوب انجام دادی هزیمت استدلال های کمیل، بوسیله طرح مسائل نامربوط بود؛ جسارت نباشه البته، برادرانه عرض کردم، این راه بحث نیست. دنیای تصویر بجز سیاه و سفید هزاران رنگ دیگه هم داره. گاهی حرف طرف مقابل شما از جنس این دو رنگ نیست. یکم به اصل حرف بقیه فکر کن؛ نه اینطور که از حرف من هم فقط پوسته ای جزئی رو گرفتی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- messi
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
اخه مشکل اینه بفیه با دیدگاه من همیشه غلط میگم دارن منو نگاه میکنن.در باره پپسی و کوکاکولا هم واقعا شک دارم.دلیلشم اینه که 1-چرا این حرف و حدیثها دقیقا در یک زمان (هم در مورد پپسی هم کوکاکولا) خاص و بعد از فروش فوق العاده شون مطرح شد2-اگه اینا صحیحه پس چرا تو ایران نمایندگی داره؟

چی بگم؟!
۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Shakiba
پیام: ۲,۱۰۸
عضویت از: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
می دونم زیاد مرتبط به بحث نمیشه ولی لطفا روی این جمله بیشتر فکر کن.
نقل قول
به نظرم من اگه طرز تفکر صحیح باشه خودش خود به خود از خودش دفاع میکنه و لازم نداره افراد ازش دفاع کنن.

قبول دارم که وقتی یه نفر حرفایی میزنه که زیاد به مذاق آدم خوش نمیاد، پذیرفتن حرفای دیگه ش هم ساده نیست؛ ولی ارزش تامل رو داره.
----------

نمی خوام از هیچ مارک خاصی دفاع کنم، فقط دوست دارم یکم اطلاعاتی که اینجا رد و بدل میشه صحیح تر باشه.

موسس کمپانی آدیداس (البته از اول کمپانی نبوده) آدولف داسلر اسمش بوده و آدیداس، ترکیبی از کوتاه شده اسم کوچک و نام فامیلیشه.
اون قضیه مخفف هم که شنیدید احتمالا اشتباهی بوده، چون یه آهنگ از گروه Korn هست به اسم A.D.I.D.A.S که مخفف همونی هست که شنیدین.

درباره این چیزی که راجعبه به پپسی میگن من واقعا شک دارم... جاهای مختلف گفته شده که اسمش از ماده پپسین -که در ترکیبش به کار رفته- گرفته شده. به علاوه، موقعی که اسم پپسی رو انتخاب کردن، اسرائیلی وجود نداشته که برای تامین کردنش هر پنی رو بپردازن.

بازم میگم اینا رو نگفتم که از یه ترید مارک خاص دفاع کرده باشم، گفتم که اولا بحث شامل تایید کردن نباشه و دوما هر چیزی تو سایتهای ایرانی نوشته میشن 100% قابل اعتماد نیستن؛ همینطور سایتهای غربی.

۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: ~Voro0JaK~
پیام: ۱,۴۷۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: TehRaN
طرفدار:
- ×LeO×
- :O
- ×SpaiN×
- ×TiTo , PeP×
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
درباره این چیزی که راجعبه به پپسی میگن من واقعا شک دارم... جاهای مختلف گفته شده که اسمش از ماده پپسین -که در ترکیبش به کار رفته- گرفته شده. به علاوه، موقعی که اسم پپسی رو انتخاب کردن، اسرائیلی وجود نداشته که برای تامین کردنش هر پنی رو بپردازن.

مطمئنی؟؟؟
ولی مگه پپسی چن وقته درست شده؟؟؟
فک نکنم دیگه قبل تر از مطرح شدن قضیه هولوکاست باشه البته قضیه اسرائیل که خیلی وقت پیش از هولوکاست پایه ریزی شده و ربطی به هولوکاست نداشته و هولوکاست فقط بهونه بوده

۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- messi
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
بخدا من فردا میرم نمایدنگی پپسی و کوکا تا ته دنباشو میگیرم.آخه اگه میشد به این زایگی مخفف این اسمو تشخیص داد و از طرفی میگین هدف خاصی تو ایران دارن پس خنگ بودن که همچین اسمی گذاشتن روش؟!

اگه منو به عنوان نماینده قبول دارید میرم دنبالش.یا پپسی نمیخوریم کوکا میخوریک یا کوکا نمیخوریم پپسی میخوریم یا جفتشو میخوریم یا جفتشو نمیخوریم!

چی بگم؟!
۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: ~Voro0JaK~
پیام: ۱,۴۷۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: TehRaN
طرفدار:
- ×LeO×
- ×SpaiN×
- ×TiTo , PeP×
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
italy is the best نوشته:

بخدا من فردا میرم نمایدنگی پپسی و کوکا تا ته دنباشو میگیرم.آخه اگه میشد به این زایگی مخفف این اسمو تشخیص داد و از طرفی میگین هدف خاصی تو ایران دارن پس خنگ بودن که همچین اسمی گذاشتن روش؟!

1.موضوع مختص به ایران نیس درباره کل دنیاست
2.در مورد آدیداس 2 تا دلیل دیگه هم وجود داره یکی اونکه شکیبا گفت.یکی هم این:
All Days I Dream About Sport
که به نظر من دو تاش توجیهه

۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

اولا كه اسراييل فقط ظاهر قضيه هستش اسراييل يه نمادي از يه تفكر هزاران ساله هستش

سند حرفمم تو جوامع مخفي يافت ميشه
قبلا سر اين موضوع يادمه باهاتون بحث كردم فكر كنم فراموش شده

اين اسراييل زاده تفكر صهيونيستي هستش كه بنا و اساسش از صدها سال پيش ريخته شده و اين افراد با نفوذ به مراكز اقتصادي دنيا و در دست داشتن همه مراكز حساس عقايد كابالاييست خودشون رو گونجوندن

الان بگم بحث برجايي دو قلو بيش از صد سال پيش برنامه ريزي شده يه عده ميخندن ولي اين موضوع تو دلار و كتاب اليستر كرولي كشف و رمز گشايي شده

يعني بگيم چون برج دو قولو اون موقع نبوده پس اينا به هم ربطي نداره؟؟ قطعا خير اينا همش برنامه ريزي دقيقه

تمام كمپاني ها و شكرت هاي مهم و حساس مثل اديداس و نايك و اپل و هزاران چيز ديگه همشون روئساي صهيونيست و يهودي دارن اين خودش جاي فكر داره

وقتي عقايد اينا رو برسي كنيد به مسئله نماد گرايي خركي و تعصبيشون پي ميبرين

اينا حتي تو مجسمه آزادي هم از اين نمادها بهره ميبرن

همه اينا اثبات اينه كه تمامي تفكراتشون رو در غالب محصولات ، فيلمها ، انيميشن هايي كه اين عقايد رو به صورت مخفي به بچه ها ميخورنن و عقايد و تحريف كتب ديني و خيلي چيزا ديگه زمينه كنترل ذهن شما رو فراهم ميكنه
تو موسيقي به راحتي از ريورت سينگ براي پارامتر هاي ذهني استفاده ميكنن چون ميدونن گوش و شنوايي انسان دقيقا صداها رو برعكس ميشنوه و برداشت ذهني و ضمير ناخداگاه همونيه كه تو برعكسش هست

اينا رو بايد در نظر گرفت

۶ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۰,۰۷۹ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۱۰ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۱,۶۴۵ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۲۷۸ بازدید
۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۸۰ بازدید
۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۱۴۲ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۶۳ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۵۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۱۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۸۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۶۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۷ کاربر آنلاین است. (۱۰۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!