به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: مقاومت اسلامی
نام کاربری: kaf.ghaf
پیام: ۴۷۹
عضویت از: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو

میخواستم مسواک بخرم؛
رفتم توی داروخونه شبانه‌روزی و از فروشنده پرسیدم:
مسواک ایرانی دارید؟
گفت: آره داریم.

گفتم میشه برام بیارید؟!

یه مسواک از بین انواع و اقسام مسواک‌ها برداشت و آورد. یه مسواک که اگه نگاهش میکردی از مسواک زدن پشیمون میشدی.

ازش پرسیدم ایرانیه دیگه؟
جواب داد آره.

حالا من هی دارم این مسواک رو زیر و رو میکنم، تا بلکه یه خط در مورد مسواکه به زبون ایرانی نوشته باشه و بخونمش، اما دریغ از یک کلمه!!
همش انگلیسی بود و عربی.

خوب که وارسی کردم، دیدم یه برچسب سازمان بهداشت خورده روش که نوشته: ساخت هند / دارای نمایندگی فلان در تهران

به بنده خدا گفتم: جسارتاً مارکی به جز این ندارید که ایرانی باشه؟!!

گفت فلان مارک رو هم داریم که ترکیه‌ای هست.

گفتم خیلی ممنون؛ خداحافظ شما😕

و اما در ادامه خرید که به داروخانه‌ی دیگه‌ای سر زدم و پرسیدم مسواک ایرانی دارید یا نه؟!

خانم دکتر با یه حالت شک و شبهه‌ای جواب دادن که: اجازه بدید نگاه کنم!

اینجا دیگه جا داشت که بدون خداحافظی بیام بیرون!

📆تاریخ اتفاق: ۹۵/۱۱/۱۵

✏️پ.ن: آن چیزهایی که مشابه داخلی دارد، متعصبانه و با تعصب تمام، ملت ایران، خارجی آن را مصرف نکنند. این را من فقط به یک عده‌ی خاص نمیگویم... من این حرف را برای هرکسی میگویم که به ایران و آینده‌ی آن علاقه‌مند است. به فکر بچه‌های خودش است که بناست فردا در این کشور زندگی کنند. (امام خامنه‌ای - ۹۳/۱۱/۲۹)

#طلبه_مجازی | #کالای_ایرانی | #تولید_ملی | #جهاد | #جهاد_اقتصادی | #وابستگی | #صادرات | #واردات | #رضا_محمدی

✅ @Talabemajazi_new

مرا هزار امید است
و هر هزار ، تویی ...

۱۶ بهمن ۱۳۹۵
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
شهید بن شهید نوشته:

میخواستم مسواک بخرم؛
مسواک ایرانی دارید؟

گفتم میشه برام بیارید؟!

یه مسواک از بین انواع و اقسام مسواک‌ها برداشت و آورد. یه مسواک که اگه نگاهش میکردی از مسواک زدن پشیمون میشدی.

ازش پرسیدم ایرانیه دیگه؟
جواب داد آره.

حالا من هی دارم این مسواک رو زیر و رو میکنم، تا بلکه یه خط در مورد مسواکه به زبون ایرانی نوشته باشه و بخونمش، اما دریغ از یک کلمه!!
همش انگلیسی بود و عربی.

خوب که وارسی کردم، دیدم یه برچسب سازمان بهداشت خورده روش که نوشته: ساخت هند / دارای نمایندگی فلان در تهران

و اما در ادامه خرید که به داروخانه‌ی دیگه‌ای سر زدم و پرسیدم مسواک ایرانی دارید یا نه؟!

✏️پ.ن: آن چیزهایی که مشابه داخلی دارد، متعصبانه و با تعصب تمام، ملت ایران، خارجی آن را مصرف نکنند. این را من فقط به یک عده‌ی خاص نمیگویم... من این حرف را برای هرکسی میگویم که به ایران و آینده‌ی آن علاقه‌مند است. به فکر بچه‌های خودش است که بناست فردا در این کشور زندگی کنند. (امام خامنه‌ای - ۹۳/۱۱/۲۹)

#طلبه_مجازی | #کالای_ایرانی | #تولید_ملی | #جهاد | #جهاد_اقتصادی | #وابستگی | #صادرات | #واردات | #رضا_محمدی

✅ @Talabemajazi_new

مشکل من اون بچه حزب اللهی هاست که اصلا براشون مهم نیست جنس ایرانی باید خرید.
فکر میکنن دین فقط به نماز و روزه و هیاته. اصلا دقت نمیکنن که اگه جنس ایرانی نخرن یه ملت شیعه رو دارن زمین میزنن و از همون طرف هم هی میگن واااای چقدر فقرا زیادن، واای چقدر بیکاری زیادهف وااای پس دولت مردا دارن چیکار میکنن؟؟؟؟
یکیمون نمیپرسیم من دارم چیکار میکنم برای کشورم، برای دینم،برای هم وطنم...

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۲۰ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو

حاج عماد مغنیه، فخر مقاومت اسلامی.

مرا هزار امید است
و هر هزار ، تویی ...

۴ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو

«وادع» ابوبکر البغدادی با هوادارانش

یک منبع محلی در استان نینوا که نخواست نامش فاش شود، گفت: «ابوبکر البغدادی» سرکرده داعش در خطابه ای موسوم به خطبه «وداع» به عناصرش در مناطق تحت سیطره داعش، به شکست عناصر این گروه در درگیری اخیر در نینوا و سایر مناطق اعتراف کرد و و از عناصرش خواست تا در مناطق کوهستانی و صعب العبور مخفی شوند.

وی افزود: این خطبه همچنین شامل آموزش هایی به عناصر داعش بود که خودشان را هنگام محاصره از سوی نیروهای عراق، منفجرکنند.

البغدادی از هوادارانش خواست تا به مناطق کوهستانی و صعب العبور در عراق و سوریه بروند و در آنجا پنهان شوند.

این منبع عراقی گفت: تمامی فرماندهان موسوم به شورای مجاهدان از نینوا و تلعفر به سمت خاک سوریه گریختند و سرکرده های برجسته نزدیک به البغدادی در نوار مرزی بین عراق و سوریه در حال حرکت هستند.

البغدادی این سخنانش را خطبه وداع با نزدیکان خود نامیده و متن آن را به خطبای داعش تحویل داده است تا آنان در سخنانشان شرایط داعش را تشریح کنند و خطبا درباره شکست های داعش در نینوا و سایر مناطق سخن گفتند.

گفتنی است، «حیدر العبادی» فرمانده کل نیروهای مسلح و نخست وزیر عراق در 19 فوریه، آغاز صفحه جدید از عملیات قادمون یا نینوا(نینوا می آییم) برای آزادی سازی بخش غربی موصل را اعلام کرد؛ العبادی در این عملیات تاکید کرد که نیروهای عراقی آزادی انسان را پیش از زمین در راس کار خود دارند.

منبع

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۳ اسفند ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
beautiful queen نوشته:

نقل قول
شهید بن شهید نوشته:

میخواستم مسواک بخرم؛
مسواک ایرانی دارید؟

گفتم میشه برام بیارید؟!

ازش پرسیدم ایرانیه دیگه؟
جواب داد آره.

همش انگلیسی بود و عربی.

✅ @Talabemajazi_new

مشکل من اون بچه حزب اللهی هاست که اصلا براشون مهم نیست جنس ایرانی باید خرید.
فکر میکنن دین فقط به نماز و روزه و هیاته. اصلا دقت نمیکنن که اگه جنس ایرانی نخرن یه ملت شیعه رو دارن زمین میزنن و از همون طرف هم هی میگن واااای چقدر فقرا زیادن، واای چقدر بیکاری زیادهف وااای پس دولت مردا دارن چیکار میکنن؟؟؟؟
یکیمون نمیپرسیم من دارم چیکار میکنم برای کشورم، برای دینم،برای هم وطنم...

ترجیحا به چنین اشخاصی نمیگم بچه حزب اللهی
چون حزب اللهی و بسیجی و اینجور عبارات رو فقط برای افراد لایق به کار می برم نه هرکی ریش و یقه آخوندی داره

مرا هزار امید است
و هر هزار ، تویی ...

۲۰ اسفند ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو

#تحریف_امام

حتما شنیده اید
دختر مرحوم #هاشمی برای توجیه #تجمل_گرایی گفته همان امام #خمینی هم در باغ های سه چهار هزار متری زندگی میکرد و به مردم فقط یک خانه کوچک محقر نشان میدادند و ميگفتند امام ساده زیست است ،تازه تهدید هم میکنند که من در همین حد ميگویم و همه چیز را نخواهم گفت.

اگر #مرقد_امام را اینطور پر از زرق و برق و تجملات نمیساختید کجا آن #فاطمه_هاشمی جرات جسارت پیدا میکرد که از دروغ گویی #امام راحل و زندگی امام در باغ های چند هزار متری صحبت کند ؟

جوانی که آن زمان را ندیده و اينهمه تجمل را ببیند چطور به این چرندیات بی توجه باشد و به امام و زندگی اش شک نکند ؟

جوابشان را بدهید !

#انقلاب #امام_خمینی

مرا هزار امید است
و هر هزار ، تویی ...

۲۰ اسفند ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
کُلنا اَبناءُکَ یا حیدر نوشته:

#تحریف_امام

حتما شنیده اید
دختر مرحوم #هاشمی برای توجیه #تجمل_گرایی گفته همان امام #خمینی هم در باغ های سه چهار هزار متری زندگی میکرد و به مردم فقط یک خانه کوچک محقر نشان میدادند و ميگفتند امام ساده زیست است ،تازه تهدید هم میکنند که من در همین حد ميگویم و همه چیز را نخواهم گفت.

اگر #مرقد_امام را اینطور پر از زرق و برق و تجملات نمیساختید کجا آن #فاطمه_هاشمی جرات جسارت پیدا میکرد که از دروغ گویی #امام راحل و زندگی امام در باغ های چند هزار متری صحبت کند ؟

جوانی که آن زمان را ندیده و اينهمه تجمل را ببیند چطور به این چرندیات بی توجه باشد و به امام و زندگی اش شک نکند ؟

جوابشان را بدهید !

#انقلاب #امام_خمینی

لعنت خدا به این خاندان کثیف زبیری.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ اسفند ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
آپلود عکس

روحش شاد...

مرا هزار امید است
و هر هزار ، تویی ...

۳ فروردین ۱۳۹۶
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
آخرین تحولات میدانی یمن؛

خبرگزاری المسيرة نوشت: نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن با شلیک 3 موشک بالستیک دارای برد متوسط، مواضع سه‌گانه‌ای را در پایگاه هوایی «ملک خالد» از توابع "خمیس مشیط" عربستان هدف قرار دادند.

توپخانه رزمندگان مقاومت یمن، یک خودروی نظامی سعودی را که حامل 23 موشک ضدزره بود، در موقعیت «الطلعة» منهدم کرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۸ فروردین ۱۳۹۶
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو

اگر مدافعان حرم نبودند عاقبت سازش و تسلیم این بود

دختران ژاپنی مجبور بودند اسباب عیش سربازانی گردند که کشورشان را ویران کرده و هم‌وطنانشان را به خاک و خون کشیده‌اند.

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۸ فروردین ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۹۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۸,۰۰۰ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۴۲۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۸۲۹ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۷۲۱ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۹۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۲۷۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۹۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۱۴ کاربر آنلاین است. (۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۱۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!