به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه ( مد و مدگرایی)
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ما داريم ميگم اگه كمپاني هاي خارجي بيشتر محصولاتشون فاقد مسائل عرفي و اخلاقي و ديني كشور ماست چرا كمپاني هاي داخلي دست به كار نميشن؟

خوب نه اینکه دست به کار نمیشن میشن بابا مسئله حمایته!
مسئله تبلیغاته!
این مسئله دومی خیلی تاثیر داره کاری که اون خارجیا توش موفق بودن
متاسفانه وضعیت یه جوری شده که همین که اونا بیان بگن فلان چیز خوبه افراد جامعه ی خودشون که هیچ جامعه ی ما هم بدون هیچ دقتی بهش گرایش پیدا میکنه!

حالا هر چی ما بیاییم تو جامعه ی خودمون یه مد با عرف و عقاید خودمون رواج بدیم دیگه کسی نمیبینه جز معدود افرادی. که این یکیشم به حمایت برمیگرده!

به نظر منم کسی نمیگه که این مارک و اون مارک بده همه چیز از یه سری مراحل ابتدایی شروع میشه!
اول سعی میکنن با مدل های خوب افرادو جذب کنن بعد کم کم از طریق افراد مشهور این کارو میکنن بعد اهدافشونو دو این چیزا اجرا میکنن.

اصلا طرز لباش پوشیدن این زنیکه لیدی گا گا رو دیدین؟
چه قدر راحت داره افکار عمومی رو متاثر میکنه

تازگیا یه مدل مو هست این خواننده زن خارجیا دارن بعضیاشون یکم دقت کنین میبینین دختر های ساده ی ما هم شبیه اونا شدن

فعلا تا اینجا رو داشته باشید

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ولی واقعا چیزی که درک نمیکنم اینه که اگه کوکا کولا شایعه نبوده و حقیقته پس چرا باید الان تو کشور تولید بشه؟‏!‏

اينكه چرا داره وارد كشور ميشه و غيره مسائل سياسي و اقتصاديه كه مسئولين خواب بايد به فكرش باشن

ولي چيزي كه واضح و مشخصه اينه كه فن كنترل ذهن و استفاده از كلمات و اينا وجود خارجي داره

همه اشيا و همه موجودات از محيط پيرامون خود تاثيرات ميگيرن
اين موضوع رو ميتونيد تو آزمايش كاملا علمي يه انسان چيني كه تعصب اسلامي نداره(قابل توجه!!) قابل اثباته

دانلود
البته فكر كنم بايد دنبال كاملش بگردين و اين كل مستند نيست

اين موضوع از خيلي وقت پيش بين جوامع مخفي اشكار شده و از اين موضوع سو استفاده شكل گرفته

تو قران هم اين موضوع تصريح شده كه ما از محيط پيرامون تاثير ميگيرم و خيلي چيزا ديگه

حالا بريم سر بحث كوكاكولا

ارمهاي مثل كوكا كولا و اديداس و پپسي و خيلي از ارمهاي ديگه همشون معنا و انرژي دارن

سر وقت چند تا مستند خوب در اين باره براتون قرار ميدم

۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
كميل نوشته:

نقل قول
italy is the best نوشته:

متاسفانه همش غلطه و چرندیات.لطفا ادامه نده.از آمار بالای فروش این دو تا جنس میترسن با این شایعه ها میخوان به خیال خودشون اجناس کپک زده شون به فروش بره.جالبه بدونی بعد اون اتفاق رو جلد همه نوشابه های کوکاکولا300میلی نوشته علامت ثبت شده.

شما در اندازه اي نيستي كه به كسي بگي چي بگه و چي نگه اين بار اخره دارم بهت ميگم
تو پيام شخصي توجيه نشدي

كلا مثل اينكه توجيه پذير نيستي

چرنديات هم عقايد شماست، وقتي كه حرف قرانو نقض ميكنه

دفعه بعد اينطوري نظر بزاري قطعا باهات برخورد ميشه
وقتی میبینی جایی به اسم اسلامو قرآنو ایران داره ترویج عقاید نادرست در مورد دنیا میشه.وقتی میبینی عده ای همجنس بازی تو غربو که هیچ بنی بشریم باهاش موافق نیست کردن علم جدایی انداختن.در شرایطی که باید جریان اصلاح بشه.که اینا همش از خود خواهی که به نوعی ریشه تمام بدبختیای بشره نشات گرفته چطور ساکت باشم.من نمیدونم تو کدوم کلمه نه حرفم دفاع از همجنس بازی بود؟تو کدوم کلمه دفاع از فراماسونری بود؟گناه من اینه سعی میکنم مردم دنیا رو با وجود عقاید مختلف به هم نزدیک کنم.و آرزمه این.هدفی که خیلی بلندتر از هدف پست دور کردن مردم دنیا به اسمهای مختلفه.هر چند که میخواد با بهترین اسمم هم پوشش داده بشه هدف بدشون.که البته عده ای هم نمیخوان و اون از خود خواهی شدیدشونه.همون خود خواهی که باعث شد هیتلر اونهمه جنایت کنه حالا داره به نوعی دیگه جلوه میکنه.از نوع روانی و تحمیل کردن افکار.هم تو اینجا هم تو اون چیزی که شما بهش میگید غرب از این آدما وجود داره.از اول کار من همینا رو میگفتم که اون تعصبی که شما دارید باعث شده تا کوچکترین حرف مخالفی میبینید بزرگ جلوش بدید.و این نشات گرفته از اینه که فکر میکنید چون یه نیرویی پشتتونه پس همش درسته.من از 6سالگی آدیداس میپوشم و هیچ تاثیری تو من نداشته.یه خورده هم فکر کنید این بحثا برای چی مطرح میشه.

چی بگم؟!
۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: ~Voro0JaK~
پیام: ۱,۴۷۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: TehRaN
طرفدار:
- ×LeO×
- :O
- ×SpaiN×
- ×TiTo , PeP×
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
اصلا طرز لباش پوشیدن این زنیکه لیدی گا گا رو دیدین؟ چه قدر راحت داره افکار عمومی رو متاثر میکنه

این شلوارش یه مدت مد شده بود
ینی من هر کیو میدیدم از اینا پاشه اول اینجوری
بعد اینجوری
بعد اینجوری میشدم
مدل موهاشم الآن مده
نقل قول
آره اینا رو میرم جایی بزارم که به نظر من احترام بزارن.نه محلی برای شایعه پراکنی.ادامه بدید.

ادامه میدیم

۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
italy is the best نوشته:

نقل قول
كميل نوشته:

نقل قول
وقتی میبینی جایی به اسم اسلامو قرآنو ایران داره ترویج عقاید نادرست در مورد دنیا میشه.

اين مزخرفاتو ببر يه جا ديگه بگو كه چهار نفر ادم خام اونجا باشن

كسايي باشن كه هنوز نميدونن اسلام چيه

ادمه بدي ارسالات حذف ميشه

دوستان به بحث ادامه بدين
آره اینا رو میرم جایی بزارم که به نظر من احترام بزارن.نه محلی برای شایعه پراکنی.ادامه بدید.

اندازه سر سوزني ميخوندي! چهارتا مقاله ميخوندي چهار تا فيلم از زبون خودشون ميدي

حقيقت رو درمورد همجنس بازا كه داره مجوز ازدواجشون از كليسا صادر ميشه و قوانين ازاد شدن همجنسبازي تو سربازي و خيلي جاهاي ديگه رو ميديدي اينقدر راحت نميگفتي چهار تا همجنس باز همينكه اطلاعاتت اينقدر ناقصه نشون ميده بحث كردن باهات فايده نداره

حالا هم مهم نيست ما كه اينجا اجبار عقيده نميكنيم از نظرت اينا شايعس نظرت واسه خودت محترمه
واسه ما هم همينطور ولي ما قبولش نداريم

من فردا كليپا رو حتما قرار ميدم واسه كسايي كه قبول دارن ما عقل داريم نه اينكه بگن همه عقلا تعصبي و بدون اراده هستند

نه اينكه بگن حقيقت وجود نداره نه اينكه بگن چون يه نفر ديگه حرفي زده پس نبايد بهش استناد كرد
نه اينكه بگن قرانو دارن ازش سوئ استفاده براي جهان ميكنن

۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- messi
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
یه سوال کلی.الآن تو با این حرفا داری برای کدوم هدف تلاش میکنی؟

چی بگم؟!
۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
گناه من اینه سعی میکنم مردم دنیا رو با وجود عقاید مختلف به هم نزدیک کنم.و آرزمه این.هدفی که خیلی بلندتر از هدف پست دور کردن مردم دنیا به اسمهای مختلفه.هر چند که میخواد با بهترین اسمم هم پوشش داده بشه هدف بدشون.که البته عده ای هم نمیخوان و اون از خود خواهی شدیدشونه.همون خود خواهی که باعث شد هیتلر اونهمه جنایت کنه حالا داره به نوعی دیگه جلوه میکنه.

اینکه غرب میگه دولا شید، برای این نیست که دلش به حال باز بودن بند کفش ما می سوزه، که کفش ما مارکش آدیداس باشه یا نایک؛ برای اینه که سوار کولمون بشه عزیز من.
اون آدیداس و نایک که شما میپوشی و از دید خودت تاثیری روت نداشته، باعث شده گاهی به جای نگاه کردن به اطراف، به کفش قشنگت نگاه کنی؛ و فکر کنی وقتی کفشم میتونه اینقدر قشنگ باشه، چرا گیوه ملی بپوشم، و وقتی اینقدر کفشم برق میزنه، چرا فکر کنم به اینکه اجناس عنکبوت بسته ایرانی فروش نمیره.
وقتی طعم کوکا زیر زبون مزه کرد، من مصرف کننده به زمزم نگاه نمیکنم؛ من فروشنده کلاس مغازه م رو پایین نمیارم؛ من مسئول توزیع نگاه میکنم به درخواست بازار، نمیرم جنسی بیارم که کسی نمیخواد.

گاندی، مرد بزرگی بود از دید من، ولی بزرگتر از گاندی مردم هند معاصر گاندی بودن. چون وقتی گاندی گفت بجای لباس های خوشگل انگلیسی همین پارچه ساخت کشور خودم رو میپوشم (بخوانید گونی) همه مردم باهاش همگام شدن.

امروز مقام رهبری، ما رو به استفاده از جنس ایرانی نصیحت میکنن، اونوقت من میتونم کیفیت رو بهانه کنم و قرونی از جیبم فدای پیشرفت کشورم نکنم، و باز به خودم بگم ایرانی؟
من باور دارم، صاحب روز جزا من رو بخاطر پوشیدن کفش آدیداس بازخواست خواهد کرد، وقتی کفش ملی هست؛ فارغ از اینکه شعور انسانیم بهم میگه آدیداس پوشیدن یعنی پذیرفتن حرفی که در لوگوی آدیداس هست.

پ.ن: آدیداس تمثیلی از نه یک جنس فقط، که یک تهاجم فرهنگیه. به جای آدیداس، میتونید هر برندی که دوست داشتید بذارید، اصل حرفم تغییری نخواهد کرد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
italy is the best نوشته:

یه سوال کلی.الآن تو با این حرفا داری برای کدوم هدف تلاش میکنی؟

من با هدف بيدار كردن اذهان ، با استفاده از اصول فقهي ، علمي و سياسي و اجتماعي نه نظريات خودم و افكاري كه خودم بدون اطلاعات و همينجوري از سر خوش اومدن مطرح ميكنم

هدف من اگاه ساختن حقيقت و باطله

وقتي پشت همه محصولات باركد 666 وجود داره كه علامت شيطانه اين اسمش شايعس؟؟ فقط كافيه چند تا باركد جنس خارجي رو برسي كني تا دستت بياد كه شايعه نيست بعد همين مستند شهادت اب رو هم دانلود كن تا يه دانشمند چشم بادومي از طريق علم بهت ثابت كنه بعد يه مستندم فردا ميزارم كه قران بهش اشاره كنه

اين چيزاييه كه زياد مطرح نميشه ، و چون ديده نميشه دليل بر نبودش نيست

منم تلاش ميكنم تحقيقاتمو اينجا منتشر كنم بر همون اساس

۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- messi
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Gandalf The White نوشته:

نقل قول
گناه من اینه سعی میکنم مردم دنیا رو با وجود عقاید مختلف به هم نزدیک کنم.و آرزمه این.هدفی که خیلی بلندتر از هدف پست دور کردن مردم دنیا به اسمهای مختلفه.هر چند که میخواد با بهترین اسمم هم پوشش داده بشه هدف بدشون.که البته عده ای هم نمیخوان و اون از خود خواهی شدیدشونه.همون خود خواهی که باعث شد هیتلر اونهمه جنایت کنه حالا داره به نوعی دیگه جلوه میکنه.

اینکه غرب میگه دولا شید، برای این نیست که دلش به حال باز بودن بند کفش ما می سوزه، که کفش ما مارکش آدیداس باشه یا نایک؛ برای اینه که سوار کولمون بشه عزیز من.
اون آدیداس و نایک که شما میپوشی و از دید خودت تاثیری روت نداشته، باعث شده گاهی به جای نگاه کردن به اطراف، به کفش قشنگت نگاه کنی؛ و فکر کنی وقتی کفشم میتونه اینقدر قشنگ باشه، چرا گیوه ملی بپوشم، و وقتی اینقدر کفشم برق میزنه، چرا فکر کنم به اینکه اجناس عنکبوت بسته ایرانی فروش نمیره.
وقتی طعم کوکا زیر زبون مزه کرد، من مصرف کننده به زمزم نگاه نمیکنم؛ من فروشنده کلاس مغازه م رو پایین نمیارم؛ من مسئول توزیع نگاه میکنم به درخواست بازار، نمیرم جنسی بیارم که کسی نمیخواد.

گاندی، مرد بزرگی بود از دید من، ولی بزرگتر از گاندی مردم هند معاصر گاندی بودن. چون وقتی گاندی گفت بجای لباس های خوشگل انگلیسی همین پارچه ساخت کشور خودم رو میپوشم (بخوانید گونی) همه مردم باهاش همگام شدن.

امروز مقام رهبری، ما رو به استفاده از جنس ایرانی نصیحت میکنن، اونوقت من میتونم کیفیت رو بهانه کنم و قرونی از جیبم فدای پیشرفت کشورم نکنم، و باز به خودم بگم ایرانی؟
من باور دارم، صاحب روز جزا من رو بخاطر پوشیدن کفش آدیداس بازخواست خواهد کرد، وقتی کفش ملی هست؛ فارغ از اینکه شعور انسانیم بهم میگه آدیداس پوشیدن یعنی پذیرفتن حرفی که در لوگوی آدیداس هست.

پ.ن: آدیداس تمثیلی از نه یک جنس فقط، که یک تهاجم فرهنگیه. به جای آدیداس، میتونید هر برندی که دوست داشتید بذارید، اصل حرفم تغییری نخواهد کرد.
د دقیقا همیننه این برمیگرده به کیفیت.کیفیت زمزم با کوکا اصلا قابل مقایسه نیست.2-من الآن یه لباس آدیداس مشکی دارم خداییش بعد 2سال رنگش عوض نشده3-من همیشه کفشمو از کفش ملی میخرم و کفش ایرانو قبول دارم.واقع چرم و nubokحرف نداره.و اینکه به خاطر کیفیت بیشتر از جنس خارجی استفاده نشه از اونطرفم صدق میکنه!یعنی اونا انتظار دارن جنس با کیفیت کمتر بدن و مردم بخرن در حالی که با کیفیت بیشتر هست.

چی بگم؟!
۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
به نظر من هر چی میکشیم از سطح فرهنگ پایین و تقلید کورکورانمونه‏!‏
به نظر من اینقد که تو بوق میشه ما نژاد برتریم و فرهنگ غنی با پشتوانه تاریخی بسیار بیشترش جز غافل شدن از حال و آیندمون نیس‏!‏
شما ببینید تلویزیون که تاثیر دار ترین وسیله اطلاع رسانیس چقد داره در این زمینه های فرهنگی و اجتماعی ضعیف عمل میکنه‏!‏
حالا اینو با تبلیغات عظیم یه عده سیاست مدار خارجی که اصلا اصلا به فکر ما و منافع ما نیستن و فقط شاید به فکر مردم خودشون باشن مقایسه کنید‏!‏
درسته که الان خیلی بهتر شده نسبت به چند سال پیش ولی باز هم خیلی خیلی کمه‏!‏
واقعا بعضی جاها هزینه هایی میشه که واقعا الکی و پوچ هستش و این هزینه ها باید روی فرهنگ بشه‏!‏

من خودم به شخصه تا جایی که بتونم هم رسانه های ایرانو دنبال میکنم هم رسانه های خارجی رو و بعضی جاها واقعا جای تاسف داره که بجای تبلیغ این همه چیپس و پفک و بستنی اونا فرهنگ مارو نشونه گرفتن و ما خودمون رو بطور جد برای مبارزه آماده نکردیم

مثلا الان که بحث مد هستس باید دید که واقعا جنس ایرانی رضایت مشتری رو جلب میکنه؟
در خیلی از موارد به نظر من که میرم البسه بگیرم اصلا رضایت بخش نبوده ولی در بعضی موارد هم بوده
من به شخصه به مارک اهمیت چندانی نمیدم و برام کیفیت جنس خیلی مهمتره و با توجه به عقایدم لباسی رو میپوشم که خودم ازش راضی باشم و باش احساس راحتی کنم و اینکه به طرز فکر من جور بیاد‏!‏

۶ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۴,۵۳۶ بازدید
۸ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۳۸۷ بازدید
۱۴ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۵۳,۵۴۴ بازدید
۱۵ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۷,۷۶۶ بازدید
۲۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۰۲ بازدید
۲۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۲۱ بازدید
۲۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۱۳۶ بازدید
۲۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۸۴۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۷۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۵,۷۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۳۵۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۶ کاربر آنلاین است. (۱۱۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!