به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه ( مد و مدگرایی)
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
درسته منم قبول دارم.منظور من این بود اینا باعث دامن زدن به دشمنی میشه.با وجود این تفوت ها باید همو بپذیریم و کنار هم باشیم.این نشونه رشد فکریه که آدم بپذیره این مساله رو.

بستگي داره تفاوت منطقي و معقول باشه يا نه
مثلا همجنس بازي هم نوعي تفاوت تو فرهنگه يه نظرت اگه به اين كثافت كاري احترام گذاشته بشه و پذيرفته بشه نشونه فهم و رشد فكريه؟؟؟

حرفت اصلا منطقي نيست

ميخواد باعث ناراحتي و تعارض بشه بشه، ولي چيزي كه با عقايد درست و انساني و الهي تضاد داره بايد باهاش جنگيده و مقابله بشه

اين اصول عقايدي كه ميگي در سطوح اوليه كاربرد داره نه جايي كه عقايد و اصول فكري و مذهبي نشونه رفته

توي بحث لباس و پوساك جوانان ما عفت و عزت نفس نشونه رفته حالا يكي خواست هرزگي كنه بايد پذيرفته بشه؟؟
اينا فقط حرفاي قشنگ قشنگه عزيزم من دوست داشتم بحث درستو حسابي باشه ولي واقعا ارسالاتون اينقدر جاي نقد داره فكر كنم من بايد تمام وقتمو بزارم و نقدشون كنم

پ.ن
الان ميگي اين بدون مطالعه و تعصب حرف ميزنه

نقل قول
به نظرم من اگه طرز تفکر صحیح باشه خودش خود به خود از خودش دفاع میکنه و لازم نداره افراد ازش دفاع کنن.

اينم نمونه ديگه اي از حرفاي خنده دارت

تمام كسايي كه ايده جديد و نو داشتن براي ايدشون جنگيدن

يعني ميگي كسايي كه واسه ايدشون جنگيدن و افرادي ازش حمايت كردن ايدشون درست نبوده كه نياز به اين چيزا نباشه؟؟
يعني پيامبر هم كه عقيدشو و اسلامو آور و بعد حضرت علي اونو شرح بست دادو منتشرش كرد عقيدش درست نبوده؟؟

ميبيني چقدر راحت حرفات از قالب منطق خارج ميشه؟؟
چون كه همشونو بر پايه ازمون و خطا خودت ميزاري و ميگي به نظر من

نقل قول
در مورد مد هم بگم لطفا دنیا رو دو دسته نکنید و اسم یکی رو غرب و یکی رو شرق بزارید با اینکار به نظر من فقط به دشمنی ها دامن زده میشه

شما بخواي نخواي دنيا دو دسته هستش اين تقسيم بندي اسلام يا مسلمونا يا ايرانيا نيست

اين تقسيم بنديه كه همه پذيرفتن دليلشم اختلاف فاحش بين ارمانهاست و شما نميتوني دو تا عقيقده با اين شكاف رو كنار هم قرار بدي تحت هيچ شرايطي

وقتي عقيده مزخرف دارن نبايد در كنار عقيده خودمون گنجونده بشه

نقل قول
.من خودم طرفدار پرو پا قرص adidasهستم.

بجث مارك وجود نداره
ما نميگيم فلان مارك بده و يا فلان كمپاني رو نبايد ازش خريد كرد

ما داريم سر مد حرف ميزنيم
مدل و نوع ظاهر مسائل
شلوار پاره،كتوني هاي نامتعارف و كلا تيپا نامعقول
مدل موهاي اجق وجق

اينا ربطي به كمپاني نداره
ما داريم ميگم اگه كمپاني هاي خارجي بيشتر محصولاتشون فاقد مسائل عرفي و اخلاقي و ديني كشور ماست چرا كمپاني هاي داخلي دست به كار نميشن؟

۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Apple_158
پیام: ۵۵۰
عضویت از: ۹ آبان ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- مسی
-
- پپ
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
italy is the best نوشته:

به نظرم من اگه طرز تفکر صحیح باشه خودش خود به خود از خودش دفاع میکنه و لازم نداره افراد ازش دفاع کنن.در مورد مد هم بگم لطفا دنیا رو دو دسته نکنید و اسم یکی رو غرب و یکی رو شرق بزارید با اینکار به نظر من فقط به دشمنی ها دامن زده میشه.ولی خواهشا همه رو اون دید 1بعدی که گفتم دقت کنید.من به این نتیجه رسیدم.من خودم طرفدار پرو پا قرص adidasهستم.

بله این خوبه که آدم از ایجاد دشمنی پرهیز کنه اما واقعا یه سری مسائل هست که برای ما ها ارزش داره و توی غرب اصلا بهش فکر هم نمیکنن چه برسه به اینکه براش ارزش قائل بشن ما با فرهنگ ایران و دین اسلام بزرگ شدیم و عقایدمون شکل گرفته حالا مد هرچی که باشه اما به شخصیت آدم خدشه وارد نکنه اصلا بد نیست اما اینکه ما قدر شهدامو ن و بدونیم و به جای اینکه 4 تا بی ریشه روبرای خودمون اسطوره قرار بدیم خیلی بهتره منم خودم طرفدار adidas هستم کسی نمیگه اجناس مارک بده ما داریم درباره این حرف میزنیم که خودمون هم اسطوره داریم و لازم نیست یه نفر و از یه کشور دیگه و با یه دین و فرهنگ دیگه برای خودمون اسطوره کنیم

آتش زده بر دریا ... لب تر نکند سقا...
۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: ~Voro0JaK~
پیام: ۱,۴۷۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: TehRaN
طرفدار:
- ×LeO×
- :O
- ×SpaiN×
- ×TiTo , PeP×
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
کسی نمیگه اجناس مارک بده

من کاری با بحث الآنتون ندارم.ولی برند آدیداس مخفف یه جمله ایه که نمیشه اینجا گذاشت.تو گوگل سرچ کنید متوجه میشید.خود این برند تاثیر بدی رو ذهن آدم میذاره( همون کنترل ذهن).پس این کمپانیهای برند های خارجی هم چون بیشتر مدیراشون ماسون ها و فراماسونر ها هستن و برند ها تحت نظر اونا واسه اهداف خاصی طراحی شدن میتونن اثر منفی رو آدم بذارن

۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Maedeh نوشته:

من کاری با بحث الآنتون ندارم.ولی برند آدیداس مخفف یه جمله ایه که نمیشه اینجا گذاشت.تو گوگل سرچ کنید متوجه میشید.خود این برند تاثیر بدی رو ذهن آدم میذاره( همون کنترل ذهن).پس این کمپانیهای برند های خارجی هم چون بیشتر مدیراشون ماسون ها و فراماسونر ها هستن و برند ها تحت نظر اونا واسه اهداف خاصی طراحی شدن میتونن اثر منفی رو آدم بذارن
لطفا شایعه نپرونید.یه مدت برای کوکا کولای بدبختم همین قضیه پیش اومد.اینکه ما نیایم از چیزای درست اونا ااستفاده کنیم به نظرم دلیلش لج و لجبازیه الکیه.من سرتا پام آدیداسه.بعضی وقتا هم نایک میپوشم.حالا نمیخوای استفاده کنید چرا به مارک بدبخت لطمه میزنید اینجوری.اینا رو اونایی نوشتن که تعصب کورشون کرده(منظورم اونایی که این شایعه رو درست کردن و پخش کردن سو تفاهم نشه).در مورد دین هم بگم از دید کلی یه مساله شخصیه و نیازی نیست در سطوح اجتماعی به طور گسترده مطرح بشه.در ضمن این غرب و شرق کردن چی رو بجز این بدبختیا بوجود آورد؟!واقعا اگه کسی حاضره به خاطر منافع گروهی دنیا رو بهم بریزه و این روند رو ادامه بده دیگه مشکل خودشه اون

چی بگم؟!
۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- ×LeO×
- ×SpaiN×
- ×TiTo , PeP×
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
italy is the best نوشته:

نقل قول
Maedeh نوشته:

لطفا شایعه نپرونید.یه مدت برای کوکا کولای بدبختم همین قضیه پیش اومد.اینکه ما نیایم از چیزای درست اونا ااستفاده کنیم به نظرم دلیلش لج و لجبازیه الکیه.من سرتا پام آدیداسه.بعضی وقتا هم نایک میپوشم.حالا نمیخوای استفاده کنید چرا به مارک بدبخت لطمه میزنید اینجوری.اینا رو اونایی نوشتن که تعصب کورشون کرده.در مورد دین هم بگم از دید کلی یه مساله شخصیه و نیازی نیست در سطوح اجتماعی به طور گسترده مطرح بشه.در ضمن این غرب و شرق کردن چی رو بجز این بدبختیا بوجود آورد؟!واقعا اگه کسی حاضره به خاطر منافع گروهی دنیا رو بهم بریزه و این روند رو ادامه بده دیگه مشکل خودشه اون

متاسفانه باید بگم هم قضیه کوکا کولا هم قضیه آدیداس دو تاش درست بوده و به هیچ وجه شایعه نبوده.حالا بازم هر چی میخواین بگین.

۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Maedeh نوشته:

نقل قول
italy is the best نوشته:

نقل قول
Maedeh نوشته:

لطفا شایعه نپرونید.یه مدت برای کوکا کولای بدبختم همین قضیه پیش اومد.اینکه ما نیایم از چیزای درست اونا ااستفاده کنیم به نظرم دلیلش لج و لجبازیه الکیه.من سرتا پام آدیداسه.بعضی وقتا هم نایک میپوشم.حالا نمیخوای استفاده کنید چرا به مارک بدبخت لطمه میزنید اینجوری.اینا رو اونایی نوشتن که تعصب کورشون کرده.در مورد دین هم بگم از دید کلی یه مساله شخصیه و نیازی نیست در سطوح اجتماعی به طور گسترده مطرح بشه.در ضمن این غرب و شرق کردن چی رو بجز این بدبختیا بوجود آورد؟!واقعا اگه کسی حاضره به خاطر منافع گروهی دنیا رو بهم بریزه و این روند رو ادامه بده دیگه مشکل خودشه اون

متاسفانه باید بگم هم قضیه کوکا کولا هم قضیه آدیداس دو تاش درست بوده و به هیچ وجه شایعه نبوده.حالا بازم هر چی میخواین بگین.
متاسفانه همش غلطه و چرندیات.لطفا ادامه نده.از آمار بالای فروش این دو تا جنس میترسن با این شایعه ها میخوان به خیال خودشون اجناس کپک زده شون به فروش بره.جالبه بدونی بعد اون اتفاق رو جلد همه نوشابه های کوکاکولا300میلی نوشته علامت ثبت شده.

چی بگم؟!
۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
لطفا شایعه نپرونید.یه مدت برای کوکا کولای بدبختم همین قضیه پیش اومد

شايعه؟؟شما چقدر مطالعه داريد كه به بقيه ميگيد شايعه نپرونن؟؟ يعني اينقدر مشخصه؟؟

خيلي ببخشيدا چيز به اين واضحي رو نفي ميكني ميگي همه متعصبن
ديگه بحث كردنت فقط توجيه كردن عقايد خودته و هيچ اساسي نداره
از نظر شما همه متعصبن و از خودشون هيچي نميدونن!

واقعا براتون متاسفم كه اينجوري درمورد بقيه قضاوت ميكنيد

نقل قول
ینا رو اونایی نوشتن که تعصب کورشون کرده.

تعصبو برام بشكاف
اگه اهل بحثي ذره اي به شبهاتي كه به عقايدت وارده اهميت ميدادي

حداقل اينهمه سوال بي جواب نميذاشتي
وقتي جوابي نداري و فقط همه رو محكوم به تعصب ميكني اين خودش نشون ميده كه ادعا و نظريه كي بي اساسه

نقل قول
.در مورد دین هم بگم از دید کلی یه مساله شخصیه و نیازی نیست در سطوح اجتماعی به طور گسترده مطرح بشه

واي خدا ايشون ديگه حرفاي خلاف قران هم ميزنه
من ديگه نميدونم با شما چطوري بحث كنم!
داري بحثو منحرف ميكني!

دوستان لطفا به بحث ادامه بدين و بحث رو منحرف نكنيد

درمورد اديداس حرف مائده خانم عين حقيقت بود
و براي كسايي كه ذره اي از دانش كنترل ذهن اطلاعات ندارن پيشنهاد دارم كه حتما راجبش تحقيق كنن! راجب اسنادي كه خود دانشمندان غربي درمورد كنترل ذهن از طريق نوشته و عكسو فيلم و مارك دارن

۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- ×LeO×
- ×SpaiN×
- ×TiTo , PeP×
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
italy is the best نوشته:

نقل قول
Maedeh نوشته:

نقل قول
italy is the best نوشته:

نقل قول
Maedeh نوشته:

متاسفانه همش غلطه و چرندیات.لطفا ادامه نده.از آمار بالای فروش این دو تا جنس میترسن با این شایعه ها میخوان به خیال خودشون اجناس کپک زده شون به فروش بره

متاسفم واستون که نمیتونم ادامه ندم.مطمئنا اینم قبول ندارین که بیشتر سران شرکت ها و برند های خارجی ماسون یا فراماسونرن.ولی هستن و بیشتر این برند ها هم واسه اهداف خاص اونا طراحی شدن.منم نگفتم اینارو نمیپوشم.اتفاقا خیلی هم برند بازم.فقط گفتم تاثیر خوبی رو مردم نداره.چون تاثیرشم رو خودم دارم میبینم.

۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
italy is the best نوشته:

متاسفانه همش غلطه و چرندیات.لطفا ادامه نده.از آمار بالای فروش این دو تا جنس میترسن با این شایعه ها میخوان به خیال خودشون اجناس کپک زده شون به فروش بره.جالبه بدونی بعد اون اتفاق رو جلد همه نوشابه های کوکاکولا300میلی نوشته علامت ثبت شده.

شما در اندازه اي نيستي كه به كسي بگي چي بگه و چي نگه اين بار اخره دارم بهت ميگم
تو پيام شخصي توجيه نشدي

كلا مثل اينكه توجيه پذير نيستي

چرنديات هم عقايد شماست، وقتي كه حرف قرانو نقض ميكنه

دفعه بعد اينطوري نظر بزاري قطعا باهات برخورد ميشه

۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
آقا منم موافقم که خیلی از چیزای غربی واقعا تاثیرات بدی داره ولی واقعا چیزی که درک نمیکنم اینه که اگه کوکا کولا شایعه نبوده و حقیقته پس چرا باید الان تو کشور تولید بشه؟‏!‏

بعد خواهشا دوستان رعایت کنید و ببینید که دارید با یه خانم صحبت میکنید و هر حرفی رو نباید بزنید‏!‏

۶ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۵,۴۹۷ بازدید
۱۰ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۷۰ بازدید
۲۱ ساعت قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۷,۱۸۱ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۳۴۹ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۵۴ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۸۹۴ بازدید
۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۵۱ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۴۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۷۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۵۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۹۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۲ کاربر آنلاین است. (۹۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!