به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
قلعه نویی: جباری بیاید تعداد پاس های ما بیشتر می شود/ دلیل استفاده از عمران زاده این نیست که از دیگر مهاجمان ناراضی هستم/در خط حمله با همین بازیکنان قهرمان لیگ می شویم

جباری بازیکنی است که به موقع پاس می دهد. او که بیاید تعداد پاس های ما افزایش خواهد یافت و هرچه پاس های مان بیشتر باشد موقعیت های گلی که می سازیم بیشتر خواهد شد

سایت گل- امیر قلعه نویی هرگز فکرش را هم نمی کرد با پایان هفته نهم تیمش تنها 6 بارموفق به گلزنی شده باشد. کارنامه ای که اکنون از استقلال برجامانده با خصوصیات فنی امیر قلعه نویی در منافات است.

تیم های امیر همواره تیم هایی بوده اند که در خط حمله همه را مجذوب خود می کردند. گل های زیاد و ساختن موقعیت های گلزنی فراوان.سابقه امیر قلعه نویی در سال هایی که سرمربی استقلال بود، روی نیمکت سپاهان نشست و حتی به تراکتورسازی تبریز رفت این واقعیت را ثابت می کند. از قلعه نویی در این مورد سوال می کنیم و او اینگونه جواب می دهد:« اشکال کار مهاجمان استقلال نیستند. ما مهاجمان خوبی داریم. باید توپ های خوبی را به مهاجمان برسانیم تا آن ها بهتر در شرایط گلزنی قراربگیرند. احساس می کنم تعداد پاس های ما در خط میانی کم است. یعنی هافبک هایی که وظیه پاس دادن را به عهده دارند باید موقعیت های مطلوبی را برای مهاجمان ایجاد کنند. احساس می کنم جباری که بیاید وضعیت ما در خط میانی بهتر هم بشود. جباری بازیکنی است که به موقع پاس می دهد. او که بیاید تعداد پاس های ما افزایش خواهد یافت و هرچه پاس های مان بیشتر باشد موقعیت های گلی که می سازیم بیشتر خواهد شد. آن وقت مشکلات برطرف می شود.»
خیلی ها دوست دارند بدانند آیا استقلال قهرمان لیگ خواهد شد و جالبت اینجا است که قلعه نویی که خودش طعم قهرمانی در هفته آخر را چند بار چشیده ادامه می دهد:« تازه اول راه هستیم. من بعد از بازی با پرسپویس اعلام کردم قهرمان می شویم و بازهم این حرف را تکرارمی کنم. به بازیکنانی که دارم اعتقاد دارم. با همین بازیکنان قهرمان لیگ خواهیم شد.»

او در پاسخ به این سوال که آیا از دست دادن امتیازهای حساس شما را نگران نمی کند می گوید:«ما نگران نیستیم و اگر بازی عقب افتاده مان را ببریم به بالای جدول می رسیم.البته من غیر منطقی نیستم و می دانم که توقعات را برآورده نکردیم.»خیلی ها از قلعه نویی بابت استفاده از حنیف عمران زاده در خط حمله به شدت انتقاد می کنند ولی خودش می گوید:«هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و گاهی اوقات وضعیتی پیش می آید که یک مربی چنین تصمیمی می گیرد.ما نیاز به استفاده از توپ های هوایی داشتیم و من عمران زاده را به خط حمله بردم ولی معنی این کار این نیست که شما خیال کنید از دیگر مهاجمان ناراضی هستم.»

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۲ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
فولادی های سابق علیه فولاد

پیکان در هفته دهم میزبان فولادخوزستان است .این در حالی است که پیکانی ها با باخت مقابل سایپا به رتبه دهم رسیدند و در صورت برد سایپا تا رتبه دوم بالا می آمدند

سایت گل- پیکان در هفته دهم میزبان فولادخوزستان است .این در حالی است که پیکانی ها با باخت مقابل سایپا به رتبه دهم رسیدند و در صورت برد سایپا تا رتبه دوم بالا می آمدند.شاگردان عبدالله ویسی به شدت به این سه امتیاز نیاز دارند تا خود را در کورس نگه داند.فولادی ها هم با برد شیرین خود مقابل ملوان به دنبال پیروزی برپیکان هستند تا مقدمات حضور خود در تیم های بالای جدول را فراهم کنند.

از نکات قابل توجه این بازی نعداد زیادی از فولادی های سابق در تیم پیکان است .از سرمربی گرفته تا بازیکنان !

عبدالله ویسی که هم سابقه بازی در فولاد و هم سرمربی گری و هم کمک مربی فولاد را در کارنامه دارد حال باید مقابل تیم سابق خود بایستد و خود را نشان بدهد.ایمان مبعلی نیز که بعد از رضای نوروزی با بیست و سه گل بهترین گلزن فولاد است نیز روزهای خوشی را با فولاد داشته است و با این تیم قهرمان شده است.جلال کاملی مفرد کاپیتان فصل پیش فولاد ، سجادفیض الهی ، نادر احمدی ، رضا معقولی ، فابیوکاروالیو ، رضا طاهری سابقه پوشیدن لباس فولاد را دارند.این چند بازیکنان همراه سرمربی شان ویسی ، تا کنون جمعا چهل و نه گل را برای فولاد به ثمر رسانده اند.

باید دید فولادی های سابق مقابل فولادی ها چه خواهند کرد !

منبع

۲ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
حاتمي:من را به تيم ملي دعوت كنند، مي بينيم كه فوروارد خوب داريم يا نه/به تيم ملي آذربايجان دعوت شدم

من اين فصل 3 گل زده ام و 3 پاس گل هم داده ام. يك پنالتي هم گرفته ام. به نظر شما اين آمار در طول 6 بازي آمار بدي است

سایت گل- فرزاد حاتمي روزهاي خوشي را در خط حمله تراكتورسازي پشت سر مي گذارد و در بازی با گهر هم برای تیمش گلزنی کرد.

مهاجم قدرتي تراكتورسازي درباره پيروزي پرگل اين تيم مقابل گهر به زندگي مي گويد:« همانطور كه قبل از بازي هم گفته بودم با يك بازي پرگل از خجالت هواداران در مي آييم. البته گهر تيم دست و پا بسته اي نبود و تا قبل از اين بازي زياد هم گل نخورده بود. ما بازي را سراسر هجومي شروع كرديم و تا دقيقه 30 دو گل زديم. مشكل ما زدن گل اول بود كه خوشبختانه زود به هدفمان رسيديم. بعد از آن با خيال راحت بازي كرديم و با 5 گل حريف را از پيش رو برداشتيم.ما به اين سه امتياز خيلي نياز داشتيم و خوشبختانه به آن رسيديم.»
حاتمي درباره گلي گه وارد دروازه گهر كرد، مي گويد:« پاس گل اول را به دهنوي دادم و روي گل سوم هم كه خودم زدم پاس اول را به فلاويو دادم و بعد سريع به داخل محوطه جريمه رسيدم تا دروازه گهر را باز كنم. گلم مثل گلهاي كريم باقري بود. او خودش پاس مي داد و خيلي سريع ضربه نهايي را مي زد. گل من هم اين شكلي بود.»

حاتمي معتقد است اگر تعويض نمي شد مي توانست هت تريك كند. او مي گويد:« تا دقيقه 60 كه در زمين بودم خيلي خوب بازي كردم. اين را خودم نمي گويم بلكه مربيان هم چنين نظري دارند. اگر تعويض نمي شدم و از دقيقه 60 به بعد در زمين مي ماندم مي توانستم هت تريك كنم اما حيف كه از زمين بيرون رفتم.»

حاتمي از جمله مهاجماني است كه شايد بتواند به تيم ملي كمك كند. حاتمي مي گويد:« تلاش مي كنم در ليست تيم ملي باشم. يك زمان در ليگ آذربايجان بازي مي كردم. 22 سالم بود و 12 گل در يك نيم فصل زدم. آن زمان به تيم ملي آذربايجان دعوت شدم ولي ايران نه. حالا كی روش به تيمهاي درجه 2 اروپايي هم نگاه مي كند و از آنجا بازيكن به تيم ملي دعوت مي كند اما از شانس بد من 5 سال پيش چنين توجهي نبود. اين روزها همه مي گويند تيم ملي فوروارد ندارد اما من مي گويم فرزاد حاتمي را دعوت كنند و آن وقت ببينند فوروارد داريم يا نه. اگر كروش اعتماد كند ثابت مي كنم در ايران فورواردهاي قدرتمندي داريم. من اين فصل 3 گل زده ام و 3 پاس گل هم داده ام. يك پنالتي هم گرفته ام. به نظر شما اين آمار در طول 6 بازي آمار بدي است؟»

منبع

۲ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
عليرضا محمد:‌ روز بازی با تراکتورسازی پول غذا نداشتیم!/ با این شرایط آبروی فوتبال لرستان می رود

با این شرایط شاید بتوان یک یا دو هفته تیم را جمع کرد اما به خدا قسم دیگر جان به لب شده و بریده‎ایم

سایت گل- علیرضا محمد کاپیتان گهر لرستان شرایط این تیم را بحرانی عنوان کرئه و در جملاتی عجیب اوضاع گهر را نامناسب توصیف می کند.

محمد در ابتدای حرف هایش می گوید:« روز بازی با تراکتورسازی پول غذا نداشتیم و غذایی که باید 3 ساعت قبل از بازی می‎خوردیم، در فاصله 2 ساعت مانده به بازی خوردیم و هیچ چیز در باشگاه روی برنامه نیست.شهردار و سایر مسوولان یاد گرفته‎اند فقط بگویند اشکال نداردو این کلمه همیشه ورد زبانشان است. آقایان چرا اشکال ندارد، اتفاقاً اشکال داردو باید مشکلات تیم رفع شود.متأسفانه همه مسائل را سرسری می‎گیرند، بعد انتظار دارند تیم نتیجه بگیرد. مگر می‌شود با بی‌پولی نتیجه گرفت؟»
محمد با اشاره به رفتن تارتار، ادامه می دهد:« باید هرطور شده پول در اختیار ایشان قرار دهند تا بتواند چند بازیکن جدید به تیم اضافه كند و باید شرایطی فراهم کنند تا سرمربی برگردد.5 بازیکن از تیم جدا شده‎اند که پول آنها بیش از یک میلیارد تومان می‎شود و باید جایگزین‏های مناسبی برای آنها بیاوریم تا وضعیت تیم بهتر شود.با این شرایط شاید بتوان یک یا دو هفته تیم را جمع کرد اما به خدا قسم دیگر جان به لب شده و بریده‎ایم. اگر این روند ادامه داشته باشد هفته‎های بعدی هم نمی‏‎توانیم نتیجه بگیریم و آبروی فوتبال لرستان می‏‌رود.»

وی در ادامه به صحبت‎های شهردار دورود اشاره می کند:«صحبت‎های او روحیه تیم را پایین می‏‌آورد و خیلی دوست دارم از نزدیک با شهردار حرف بزنم. بدون شک مصاحبه‎ها کار دستش می‎دهد.اگر شهرداری دورود توانایی هزینه‏‌های تیم را ندارد امتیاز را واگذار کند؛ چون با این شرایط وضعیت تیم روز به روز بدتر می‎شود. تا نیم‎فصل صبر می‎کنم اگر اوضاع تغییر نکند، می‎روم و بی‎خیال این فوتبال می‎شوم.»

منبع

۲ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
خلعتبری: من مظفری زاده را می شناسم،او سر سپاهان را می بُرد

خلعتبری در حالی که با نیمکت تیمش حرف می زد این جمله را به زبان آورد تا نشان دهد از قضاوت مظفری زاده ناراضی است.

سایت گل- محمدرضا خلعتبری مهاجم تیم فوتبال سپاهان در دقایق ابتدایی بازی با پرسپولیس به شدت از قضاوت سعید مظفری زاده انتقاد کرد.

به گزارش سایت گل،در دقایق ابتدایی این بازی سپاهانی ها معتقد بودند که مهرزاد معدنچی روی نویدکیا خطا کرده ولی مظفری زاده چنین نظری نداشت.همین موضوع باعث شد تا نویدکیا و چند بازیکن سپاهان از جمله خلعتبری نسبت به تصمیم داور مسابقه عصبانی شوند.خلعتبری الته بیشتر از همه عصبانی بود و در حالی که رویش به نیمکت سپاهان بود خطاب به سپاهانی ها گفت:«من مظفری زاده را می شناسم،او سر تیم ما را می بُرد!»او در حالی این جمله را به زبان آورد که سپاهانی در این سال ها خاطرات خوبی از قضاوت مظفری زاده ندارند.

منبع

۲ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
غیبت آرش برهانی در تمرین استقلال/ قلعه‌نویی بازیکنان را تمرین نداد

تمرین امروز آبی پوشان با صحبت‌های مجید صالح آغاز شد و سپس بازیکنان به دویدن دور زمین پرداختند و به مدت 70 دقیقه تمرین چارچوب شناسی را پشت سر گذاشتند

سایت گل- تمرین تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که سرمربی این تیم آبی‌پوشان را تمرین نداد.

به گزارش سایت گل، استقلال از ساعت 17 در کمپ مرحوم حجازی تمرینات خود را پیگیری کرد. آبی‌پوشان در حالی تمرین را شروع کردند که امیر قلعه نویی در رختکن کمپ به تماشای فیلم بازی گذشته تیمش مقابل فجرسپاسی پرداخت و مجید صالح تمام امور فنی تمرین امروز را بر عهده گرفت.آرش برهانی تنها غایب تمرین امروز استقلال بود.

یک تماشاگر معلول هم از اهواز به تهران آمده بود تا با اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم استقلال عکس یادگاری بگیرد. وی که پیراهن خسرو حیدری را به تن داشت مورد استقبال تمام بازیکنان این تیم قرار گرفت.در ضمن سبو شهبازیان مدافع اسبق پاس و استقلال در تمرین امروز آبی پوشان حاضر شد و برای دقایقی با جواد نکونام صحبت کرد
تمرین امروز آبی پوشان با صحبت‌های مجید صالح آغاز شد و سپس بازیکنان به دویدن دور زمین پرداختند و به مدت 70 دقیقه تمرین چارچوب شناسی را پشت سر گذاشتند. با توجه به نزدیکی فاصله زمانی تا دیدار با نفت آبادان امروز تمرین سبک‌تری برای بازیکنان در نظر گرفته شده بود.مسئولان کمپ باشگاه استقلال جایگاهی برای خبرنگاران به وسیله داربست‌های فلزی در نظر گرفتند تا با توجه به خنک شدن تدریجی هوا اهالی رسانه مشکلی برای پوشش خبری نداشته باشند.

تمرین استقلال فردا از ساعت 17 برگزار می‌شود و بازیکنان این تیم روز سه‌شنبه ساعت 10 صبح به سمت آبادان سفر خواهند کرد. قرار است این تیم در هتل کاروانسرای آبادان مستقر شود.

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نفت 1- صباصفر؛منصور قلعه را پس گرفت

نفت تهران با تک گل هادی شکوری در دقیقه 78 میهمان خود را شکست داد و 18 امتیازی شد و به صدر جدول بازگشت. صبای قم نیز 14 امتیازی باقی ماند

سایت گل -
78گل : هادی شکوری
ورزشگاه تختی تهران /تماشاگر حدود 200نفر
داور:محسن ترکی
اخطار: مصطفی سیفی و احمد آل نعمه از نفت تهران و مجید حیدری و اکبر صادقی از صبا
اخراج:ایمان موسوی(نفت)
نفت تهران :سوشا مکانی احمد آل نعمه هادی شکوری علی عزتی مگنو باتیستا وریا غفوری گوران لیوبوژویچ (81-ایمان موسوی) مهدی خیری یعقوب کریمی (65-محمدحسین مهرآزما) میثم آقابابایی مصطفی سیفی (71-رحیم زهیبی)
سرمربی: منصور ابراهیم‌زاده
صبا: حامد لک مرتضی کاشی مجید حیدری رامین رضائیان مجید هوتن ابوالفضل ابراهیمی اکبر صادقی (84-کریم اسلامی) میلاد نوری دیوید ویرکوم فرید کریمی بهمن طهماسبی (73-محسن خلیلی)
سرمربی: یحیی گل‌محمدی
شرح گل:
1-0، دقیقه 78: هادی شکوری، مدافع پیش تاخته نفت تهران، سانتری را که روی دروازه فرستاده شد با ضربه سر از روی تیم دوم به تک گل بازی تبدیل کرد. بهترين بازيكن: هادی شکوری با گل سرنوشت‌سازی که زد دوباره تیمش را صدرنشین لیگ کرد. او در کارهای دفاعی هم عملکرد خوبی داشت.
اتفاق ویژه: یحیی گل‌محمدی که حرف و حدیث‌های زیادی درباره جدایی‌اش از صبا و حضورش در پرسپولیس به گوش می‌رسد روی نیمکت صبا نشسته بود و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد با شکست،‌ به پرسپولیس خواهد رفت.
* در دقیقه 72 فرید بهزادی در حالی که با سوشا مکانی دروازه بان نفت تک به تک بود در محوطه جریمه متوقف شد. محسن ترکی این صحنه را خطا اعلام نکرد و دستور به ادامه بازی داد که اعتراض هواداران و اعضای کادر فنی و بازیکنان صبا را به همراه داشت.

*نفت تهران با 18 امتیاز از 9 بازی صدرنشین شد. آنها به طور میانگین از هر بازی دو امتیاز گرفته‌اند.

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
آشتی کنان ابراهیمی با کرانچار

ابراهیمی شادی اش را فقط با کرانچار تقسیم کرد

سایت گل - پاس گل امید ابراهیمی هم سپاهان را از پرسپولیس پیش انداخت و هم زمینه ساز آشتی او با سرمربی شد.
به گزارش گل ، امید ابراهیمی در بازی سپاهان برابر الاهلی به تصمیم کرانچار مبنی بر تعویضش به شدت اعتراض کرد و حرکت او به نوعی ناراحتی هواداران و پس از آن اتفاقات حاشیه ای آن دیدار را به دنبال داشت.
ابراهیمی بعد از این اتفاق از کرانچار عذرخواهی و ابراز پیشمانی کرد. امشب پاس گلی که او به کلاه کج داد علاوه بر اینکه سپاهان را از پرسپولیس پیش انداخت زمینه ساز آشتی او با سرمربی هم شد.
ابراهیمی در زمانی که همه در حال شادی بعد از گل بودند به سمت کرانچار رفت و با در آغوش کشیدن وی شادی اش را با سرمربی تقسیم کرد

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
خلعتبری دیدار برابر ملوان را از دست داد

خلعتبری در دیدار برابر فجر سپاسی شیراز و ذوب آهن کارت زرد دریافت کرده بود

سایت گل - محمدرضا خلعتبری با دریافت کارت زرد در دیدار برابر پرسپولیس رقابت سپاهان در هفته دهم لیگ برتر را از دست داد.
خلعتبری که در دیدار برابر فجر سپاسی شیراز و ذوب آهن کارت زرد دریافت کرده بود امشب و در جریان دیدار برابر پرسپولیس یک اخطار دیگر گرفت تا ۳ کارته شود.
این بازیکن در دیدار بعد سپاهان که در انزلی و برابر ملوان برگزار خواهد شد قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
گل محمدی:تبریک به دوستان فدراسیون! / درباره پرسپولیس فردا تصمیم می گیرم

با توجه به وضعیتی که برایمان پیش آمد بازی خوبی انجام دادیم و به جای اینکه باید جمعه می بردیم یکشنبه باختیم. من به تمام عواملی که در این برد دست داشتند تبریک می گویم

سایت گل - سرمربی تیم فوتبال صبای قم پس از شکست برابر نفت تهران با انتقاد از تصمیماتی که فدراسیون فوتبال برای این دیدار گرفته است گفت: ریشه این اتفاقات در طبقه پنجم فدراسیون فوتبال است.
به گزارش گل به نقل از مهر، یحیی گل محمدی پس از شکست عصر یکشنبه تیم صبا مقابل نفت تهران ضمن بیان مطلب فوق گفت: با توجه به وضعیتی که برایمان پیش آمد بازی خوبی انجام دادیم و به جای اینکه باید جمعه می بردیم یکشنبه باختیم. من به تمام عواملی که در این برد دست داشتند تبریک می گویم.
وی اضافه کرد: بعد از اتفاقی که افتاد حضورمان تنها به طبقه همکف فدراسیون رسید اما دوستان در طبقه پنجم حضور یافتند و بعد به پیروزی رسیدند البته بازیکنانم 90 دقیقه با غیرت بازی کردند و موقعیت های زیادی را هم بوجود آوردند و در حالی که باید با چند گل پیروز می شدیم روی غافلگیری گل خوردیم
سرمربی تیم صبای قم خاطرنشان کرد: بازیکنانم از لحاظ روانی آماده برد نبودند زیرا روز جمعه به جای تمرین، استراحت کردیم متاسفانه دیروز هم به ما گفتند حتما باید بازی انجام دهیم و استاندار قم هم با تاسف از این موضوع تمکین کرد. تمام این اتفاقات باعث شد نفت برنده مسابقه شود.
گل محمدی در مورد اشتباهات داوری هم اظهار داشت: من چه بگویم، کمیته داوران هم زیرمجموعه فدراسیون است. انتظار از آقای ترکی زیاد است. در آن صحنه دروازه بان حریف بازیکن ما را درو کرد و یک پنالتی و اخراج ساده ترین کار بود همه دیدند اما من نمی دانم چرا ایشان ندید. البته مطمئنا صحنه را دید اما چرا سوت نزد من نمی دانم. همه این اتفاقات به طبقه پنجم فدراسیون بر می ‌گردد.
خبرنگاری در مورد استعفای یحیی گل محمدی از صبا و حضور در تیم پرسپولیس به عنوان دستیار ژوزه از وی سوال کرد که سرمربی صبا در این مورد گفت: صحبت هایی شده است اما فردا تصمیم‌گیری می کنم. در این مدت مشکلاتی وجود داشت. انتظار داشتم مسئولان آن را حل کنند اما نشد. به همین دلیل به این نتیجه رسیدم احتمالا از تیم جدا شوم.

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۵,۰۳۰ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۸۶ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۷,۱۷۴ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۸۹۳ بازدید
۸ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۴۶ بازدید
۸ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۷ بازدید
۹ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۲۷۹ بازدید
۱۰ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۶۹۹ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۵۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۶۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۱۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۶ کاربر آنلاین است. (۸۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!