به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه ( مد و مدگرایی)
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مسعود نوشته:

نقل قول
كميل نوشته:

مثلا وقتي لباس نخي يكم چسبون مد نظر مدرمه چرا ما اين لباسا رو عرضه نكنيم؟

براي ديدن عكسها كليك كنيد

من خودم شخصا عاشق اين نوع مد هستم هم به روز و زيبا هستش هم با اصول مباني ديني و فكري و ميهني و عقيدتيم يكيه

کی این کارو کرده کمیل؟!
یه جوون معمولی غیر مسئول!
تا مسئولای ما از خواب بیدار نشن وضع همینه!
البته کسی که خوابه بیدار میشه! ولی کسی که خودشو به خواب زده عمرا!

من خودم تو این زمینه از جمله نا امید ترین افراد هستم
میدونم که رفته رفته هم وضع بدتر خواهد شد!

لايك ميشه

ما كه ميدونيم مسئولين فرهنگي و اجتماعيمون خوابن از نوع زدن به خواب

ولي در پيشگاه خودمون نميتونيم عذر بدتر از گناه بياريم يعني اينكه بگيم چون فلاني خواب بود ما هم راه غلطو پيش گرفتيم
پس حداقل اندازه همين جوني كه تو زير زمين خونش چنين عمل بزرگي رو كرد كه الان به صورت عمومي در خيلي جاها اين طرح داره عرضه ميشه پس ما هم ميتونيم

پس ناميدي بيش از حد هم يه جورايي درست نيست

همين لباس با طرحهاي مختلف داره توسط چند توليدي عرضه ميشه و فروش نسبتا خوبي هم داشته
از طريق اينترنت هم فروش انلاينش هست

پس نشون ميده ناميدي و سكوت و انتظار درست نيست بايد عملي صورت بگيره

نقل قول
... نوشته:

واااای این my hero واقعا عالیه . یه حس خیلی خوبی به آدم میده البته در کنارش مسئولیتی رو هم برای کسانیکه میپوشند ایجاد میکنه که این یعنی یه تیر و دو نشون هم لباس ملی تنت میکنی و هم به حرمت اون قهرمان رفتارت رو از قبل بهتر میکنی ......

دقيقا

اينجور چيزا باعث ميشه كه ادم نسبت به عقيده اي كه تو ذهنش داره و عقيده اي كه اينجوري ابراز كرده حساس بشه

ما شايد روزي هزار تا عكس شهيد تو خيابونا ببينيم ولي نسبت به حرمت هيچ كدوم احساس مسئوليتي نداريم

۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
مصطفی نوشته:

آخه مشکل اینجاست که این طرحها اسما ایرانی و حقیقتا ضد اسلامی هستن، یعنی توی ذهن افرادی که این مدل طرحها و وسایل رو استفاده میکنند(اکثرشون نه همه) ایران و ایرانیت و نژاد آریایی و کوروش کبیر و دین زرتشت و.... همه و همه فقط یک نماد برای تفکیک ذهنی شخص از اعتقادات و مسائل دینی هست
وگرنه کسی که مثلا به زرتشت اعتقاد داره و در عین حال نمیخواد زیر باز اسلام بره( که این مورد مثل نقل و نبات ریخته) مشخصه که فقط میخواد یک هویت و مذهب جدیدی برای خودش ایجاد کنه که همزمان براش محدودیتی ایجاد نکنه
بنابراین فکر میکنم که تا وقتی ذهنیت و طرز فکر جوونها و مدگراهای جامعه ما در مورد بعضی مسائل ایرانی و ملی درست نشه با درست کردن این طرحها فقط تیشه به ریشه دینداری توی جامعه میزنیم، وگرنه صرف ایجاد طرحی که هویت ملی ما رو نشون میده کار درستیه مشکل از نوع برداشت و استفاده ما از این طرحها هست.
به نظر من این ریشه اش تعصب زیاده.آدما تو ایران اکثرا یا رو انور شدیدا متعصبن.اینم به نظر من دلیلش اینه اکثرا فکر مستقل ندارن.یعنی یه سری حرفومستقیما میارن به عنوان الگوی زندگی قرار میدن و فکر میکنن اینا همه چیزه.این باعث میشه ذهن شکوفا نشه و نتونه هویت های مختلف دینی ملی انسانی و....خودش رو کشف کنه.دلیل اصلی اینکه میگم آدم باید تفکر مستقل داشته باشه اینه که ذهن آدم شکوفا نمیشه و نمیتونه هویت های مختلفش رو تشخیص بده در نتیجه دچار دید 1بعدی میشه و دنیا رو همون بعد میبینه.و در مورد کوروش که....ومن ازتون یه سوال دارم.آیا ما از همین نسل نیستیم؟چه ظلمی در حق مردم دنیا کردن که الآن اسم اونا تو ذهنمون بد در رفته؟واقعا اینا افتخار نیستن؟شما برو کتیبه هاشو بخون.البته درک اینا لازمش ذهن شکوفاست و اینکه بتونیم از چندین بعد به زندگی نگاه کنیم.

چی بگم؟!
۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
تعصب چيز بدي نيست
اينكه هميشه تعصب رو محكوم ميكني خودش جاي نقد داره
من از طرفداران پرو پا قرص تعصب هستم ولي تعصب با شناخته

شما باور و ايمان قلبي به چيزي داشته باشي روش اصرار نميكني؟؟

مثال ميزنم ، شما طرفدار تيم بارسا هستي اگه يه رئالي بياد حرف ضد شما بزنه بعد ميگي نكنه بارسا حقيقت نيست؟؟

اين كه مثال سليقه ايه، مثلا شما تحقيق كردي و ازمايشات علمي كردي و فهميدي كه مثلا آب در 100 درجه ميجوشه

بعد روش اصرار نميكني؟؟

اگه ميكني پس متعصبي اگه نميكني پس حرفت زير سواله خودت زير سوالي

اينكه ميگي اونور و اينور يه يه حرف عوامانس

منو تو فكر داريم يعني چي اينور و اونور؟؟ ايني كه اينجا مطرح ميشه به اسم فراماسونر يا غرب يا صهيونيست براي جلب كردن توجهه نه اينكه مكان مشخص بشه

بعد اين جمله رو برام بشكاف

نقل قول
آدما تو ایران اکثرا یا رو انور شدیدا متعصبن.

كاري به اجتماع ندارم ولي منظورت تو اين بحثي كه الان به اسم مدگرايي مطرحه حرفاييه كه بچه ها به عنوان مد غربي زدن؟؟

۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: White.Witch
پیام: ۱,۲۸۱
عضویت از: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: موزه نگه داری انسان
گروه:
- کاربران عضو
آقا من یه چیزی میگم
میگم اگه این طراح لباس های ایرانی بیان ابتکار به خرج بدنو طرح های جدید بزننو چیز ای جوون پسند ، دیگه جوونامون سمت لباس های خارجی و.. نمیرن که .
و این راهیه برای دشمنان کشو که از این طریق راه جنگ روانیشونو ادامه بدن و ایده ها و چیزهای مطابق میل خودشونو به ملت ما تحمیل بکنن .
مثل یادمه یه زمان مد شده بود اسم خدا رو زیر کفش و ... مینوشتن درصورتی که شاید کسی که اون کباس رو میخره نمیدونه ولی ناخواسته...
یا مثلا میان این نشان های شیطان پرستی رو روی لباس ها میانندازن و هزار جور راه دیگه که شاید ما بدونیم و ندیونیم.
اگه ما از پوشاک ایارنی استفاده بکنیم هم یه کمکی به کشو خودمون کردیم و هم از لباسی که میپوشیم مطمئنیم امام متاسفانه این روزا کارخانه ی لباس و... کیفت رو فدای قیمت کردن یعنی اومدن از هرچیزی از پلاستیک خالص لباس دوختن که لباس ارزون در بیاد ملت بخره ولی خود من و شما هم که میریم خرید لباس دنبال مارک و اجناس خارجی و امثال اینا هستیم مثلا 50 هزار تومان میدیم به یه لباس مارک چرا؟چون مارکه اما لباس ایرانی رو نمیخریم و نکته ی مهم اینه که ما اصلا عادت کردیم به خرید اجناس خارجی و این اصلا خوب نیست
مثلا طرح مای هیرو واقعا چیز جالبیه لااقل بهتر از بعضی طرح های خارجیه.

یکی دیگر از عواملی که باعث میشه ما به سمت فرهنگ غرب و لباس های خارجی و .. بریم فرهنگ سازی غلطه !
مثلا اگه جوونا میدونستن که چرا باید چادر سر کنن و فقط عیب های اونو نمیدیدن روبه مانتو های ... نمیاوردن.

با تشکر از توجه تون

قصه ی گذشته های خوب من خیلی زود مثل یه خواب تموم شدن
حالا باید سر رو زانوم بذارم تا قیامت اشک حسرت ببارم...
۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Apple_158
پیام: ۵۵۰
عضویت از: ۹ آبان ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- مسی
-
- پپ
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
pep.guardiola نوشته:

آقا من یه چیزی میگم
میگم اگه این طراح لباس های ایرانی بیان ابتکار به خرج بدنو طرح های جدید بزننو چیز ای جوون پسند ، دیگه جوونامون سمت لباس های خارجی و.. نمیرن که .
و این راهیه برای دشمنان کشو که از این طریق راه جنگ روانیشونو ادامه بدن و ایده ها و چیزهای مطابق میل خودشونو به ملت ما تحمیل بکنن .
مثل یادمه یه زمان مد شده بود اسم خدا رو زیر کفش و ... مینوشتن درصورتی که شاید کسی که اون کباس رو میخره نمیدونه ولی ناخواسته...
یا مثلا میان این نشان های شیطان پرستی رو روی لباس ها میانندازن و هزار جور راه دیگه که شاید ما بدونیم و ندیونیم.
اگه ما از پوشاک ایارنی استفاده بکنیم هم یه کمکی به کشو خودمون کردیم و هم از لباسی که میپوشیم مطمئنیم امام متاسفانه این روزا کارخانه ی لباس و... کیفت رو فدای قیمت کردن یعنی اومدن از هرچیزی از پلاستیک خالص لباس دوختن که لباس ارزون در بیاد ملت بخره ولی خود من و شما هم که میریم خرید لباس دنبال مارک و اجناس خارجی و امثال اینا هستیم مثلا 50 هزار تومان میدیم به یه لباس مارک چرا؟چون مارکه اما لباس ایرانی رو نمیخریم و نکته ی مهم اینه که ما اصلا عادت کردیم به خرید اجناس خارجی و این اصلا خوب نیست
مثلا طرح مای هیرو واقعا چیز جالبیه لااقل بهتر از بعضی طرح های خارجیه.

یکی دیگر از عواملی که باعث میشه ما به سمت فرهنگ غرب و لباس های خارجی و .. بریم فرهنگ سازی غلطه !
مثلا اگه جوونا میدونستن که چرا باید چادر سر کنن و فقط عیب های اونو نمیدیدن روبه مانتو های ... نمیاوردن.

با تشکر از توجه تون

واقعا اگه ارزشای خودمون و دریابیم خیلی خوبه این تی شرتایی هم که الان دیدم خیلی قشنگه یه دونش می ارزه به کل لباسای مسخره ای که بعضیا میپوشن و فکر میکنن هنر کردن

آتش زده بر دریا ... لب تر نکند سقا...
۵ تیر ۱۳۹۱
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نظرات مقام معظم رهبری پیرامون مد و مدگرایی:

بنده بعد از انقلاب به الجزایر رفتم. در خیابان ماشین ما عبور می کرد، یک وقت دیدم پسر جوانی نصف موی سرش را تراشیده و نصف دیگر را باقی گذاشته است. هر چه نگاه کردم دیدم این آرایش هیچ زیبایی ندارد. مشخص بود او از کسانی تقلید کرده بود. بنده با این چیزها مخالفم و دوست ندارم جوانان ما این طور حرکت کنند و دختر و پسر ما دائم چشمشان به آن ها باشد. تقلید فرهنگی خطر خیلی بزرگی است اما این حرف اشتباه نشود با این که بنده با مد, تنوع و تحول در روش های زندگی مخالفم. نه خیر، مدگرایی و نوگرایی اگر افراطی نباشد اگر از روی چشم و هم چشمی و رقابت های کودکانه نباشد عیبی ندارد. لباس، رفتار و آرایش تغییر پیدا می کند اما موظب باشید قبله نمای این مدگرایی به سمت اروپا نباشد. این بد است, اگر مدیست های اروپا و آمریکا در مجلاتی که مدها را مطرح می کنند فلان طور لباس را برای مردان و زنان خودشان ترسیم کردند آیا ما باید این جا در همدان یا تهران و یا در مشهد آن را تقلید کنیم؟ این بد است خودتان طراحی کنید و خودتان بسازید؟ من می خواهم بگویم اگر شما موی سرتان را می خواهید آرایش کنید، اگر می خواهید لباس بپوشید، اگر می خواهید سبک راه رفتن را تغییر دهید، بکنید اما خودتان انجام دهید از دیگران یاد نگیرید.»

طرح سازماندهی مد ولباس:

از حدود یک سال پیش در کمیسیون فرهنگی مجلس طرحی موسوم به طرح «سازماندهی مد و لباس» مطرح شده است. ظاهراً کمیسیون قصد دارد در این طرح از نمادهای بومی و ملی استفاده کرده و در طراحی لباس، متناسب با خرده فرهنگ های ایرانی و ذائقه فرهنگی کشور حرکت کند. مجلس در این طرح قصد دارد با دخالت در نحوة ارائه پوشاک از سوی تولیدکنندگان به زنان و جوانان، سیاستی را اتخاذ نماید که پوشاکی متناسب با فکر و قامت ایرانی برتن آن ها بنشیند.

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Elnino/v
پیام: ۱,۶۷۵
عضویت از: ۶ مرداد ۱۳۸۹
از: همه جای ایران سرای من است...
طرفدار:
- Pique,Puyol,Messi,Xavi,Villa,iniesta
- مارادونا
- ما مگه تیمم داریم؟
- SPAIN
- مگه بازیکن داریم؟؟؟
- pep joonam
- فکرشو نمیکردم مربی هم داشته باشم...
گروه:
- كاربران بلاک شده
کمیل این عکسای که گذاشتی مستندشو تو تلویزیون دیدم...
تازه میخواستن مانتو و شال هم با این مدل درست کنن...خیلی طرفدار داشت الله وکیلی...همه خوششون اومده بود...

یادمان باشد که تشبیه امام زمان(عج) به آفتاب است.
اگر با آمادن آفتاب بیدار شویم نمازمان قضاست.
۵ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- messi
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
به نظرم من اگه طرز تفکر صحیح باشه خودش خود به خود از خودش دفاع میکنه و لازم نداره افراد ازش دفاع کنن.در مورد مد هم بگم لطفا دنیا رو دو دسته نکنید و اسم یکی رو غرب و یکی رو شرق بزارید با اینکار به نظر من فقط به دشمنی ها دامن زده میشه.ولی خواهشا همه رو اون دید 1بعدی که گفتم دقت کنید.من به این نتیجه رسیدم.من خودم طرفدار پرو پا قرص adidasهستم.

چی بگم؟!
۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Elnino/v
پیام: ۱,۶۷۵
عضویت از: ۶ مرداد ۱۳۸۹
از: همه جای ایران سرای من است...
طرفدار:
- Pique,Puyol,Messi,Xavi,Villa,iniesta
- مارادونا
- ما مگه تیمم داریم؟
- SPAIN
- مگه بازیکن داریم؟؟؟
- pep joonam
- فکرشو نمیکردم مربی هم داشته باشم...
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
italy is the best نوشته:

به نظرم من اگه طرز تفکر صحیح باشه خودش خود به خود از خودش دفاع میکنه و لازم نداره افراد ازش دفاع کنن.در مورد مد هم بگم لطفا دنیا رو دو دسته نکنید و اسم یکی رو غرب و یکی رو شرق بزارید با اینکار به نظر من فقط به دشمنی ها دامن زده میشه.ولی خواهشا همه رو اون دید 1بعدی که گفتم دقت کنید.من به این نتیجه رسیدم.من خودم طرفدار پرو پا قرص adidasهستم.

عجبا...ولی باید قبول کنیم الان تو بحث مد چند جناحه...هرکس سلیقه ای داره ولی این دلیل نمیشه همه حرف شمارو تایید کنن...
هرکس مناسب با فرهنگ وشخصیت خودش لباس میپوشه...هر ملت وکشوری هم فرهنگ متفاوتی دارن

یادمان باشد که تشبیه امام زمان(عج) به آفتاب است.
اگر با آمادن آفتاب بیدار شویم نمازمان قضاست.
۵ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- messi
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
چوشولو نوشته:

نقل قول
italy is the best نوشته:

عجبا...ولی باید قبول کنیم الان تو بحث مد چند جناحه...هرکس سلیقه ای داره ولی این دلیل نمیشه همه حرف شمارو تایید کنن...
هرکس مناسب با فرهنگ وشخصیت خودش لباس میپوشه...هر ملت وکشوری هم فرهنگ متفاوتی دارن
درسته منم قبول دارم.منظور من این بود اینا باعث دامن زدن به دشمنی میشه.با وجود این تفوت ها باید همو بپذیریم و کنار هم باشیم.این نشونه رشد فکریه که آدم بپذیره این مساله رو.

چی بگم؟!
۵ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۲۴ بازدید
۸ ساعت قبل
ali
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۴,۰۳۶ بازدید
۱۵ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۵,۷۷۲ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۰۹۸ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۴۳ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۵۷۴ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۹۶ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۱۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۹۰۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۶۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۵ کاربر آنلاین است. (۸۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!