به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: صندلی داغ[حسين|HO3INR]
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
مطهره خانم

نقل قول
بچه زرنگ تهرون نوشته:
سلام داداشی خوبی ؟
اومدم یه برکتی به صندلیت بدم برم!
خب شروع میکنییییییم

سلام
خوش اومدین
نقل قول
منو میشناسی؟هیچی؟واقعا

پَـــ نَـــ پَـــ
نقل قول
جدیدا من بیشتر تو سایتم یا تو؟

من زیاد تو سایت نیستم
دفعات زیادی سر میزنم به سات
شما سرکار نمی رین که؟ میرین؟ خانم ها اصولا بیشتر وقت آزاد دارن
نقل قول
چرا تو شمال بجای چلو کباب کته کبابه؟

چون فهمیدن که چلو ارزش غذاییش پایینتراز کته ست
نقل قول
چرا میای سایت؟

سوال چالش برانگیزیه
قبلا دلایل دیگه ای داشت. ولی الان فقط میام چون:
1-دوستانی دارم که خیلی برام مهم هستن.
2-وظایفی دارم که برام مهمن.
نقل قول
کجای شمال رو بیشتر خوشت میاد؟

از هیچ جاش خوشم نمیاد تقریبا هواش کلا فه م میکنه.
ولی برای چندتا کار عکاسی که رفتم، تو قسمت های محافظا شده جنگل های گرگان خیلی بهم خوش گذشت.
نقل قول
کی رو تو دنیا از همه بیشتر دوست داری؟

خانواده م رو.
نقل قول
چی رو تو دنیا از همه بیشتر دوست داری؟

هارد های کامپیوترم رو
چون با خون دل چندین ترابایت توش پر کردم زحمت سالیان سال آرشیو کردنه
نقل قول
چند بار سوار قایق شدی؟

زیاد. نمی دونم والا، نشمردم.
نقل قول
کجای شهرتونو خوشت میاد و بیشتر میری اونجا؟

از شهر کتاب نور خیلی خوشم میاد، زیاد هم میرم.
نقل قول
دوست داری بیشتر با خانواده باشی یا دوست؟

خانواده با من خیلی فرق دارن. با دوستام راخت ترم معمولا.
نقل قول
یه شعار درباره بارسا بگو؟

شش، شش، شیش تاییا
البته این بیشتر به رئال مربوط میشه.
قدیما یکی از سوالای ثابت صندلی داغ این بود: بیشتر از بارسا خوشت میاد، یا بیشتر از رئل نفرت داری؟ من قسمت دوم رو بیشتر قبول دارم
نقل قول
تا حالا با گوشیت اومدی سایت؟خیلی حال میده نه؟؟

آره. قبلا با Opera Mini باز میکردم. که موبال ویو نداره.
حالا هم براوزر موبایلم موبایل ویو نشون نمی ده. فرقی با کامپیوتر نداره.
نقل قول
تا حالا شده بخوای جایی بری از اضطراب نتونی؟

اضطراب داشتم، ولی تا حالا نشده اضطراب نذاره کارمو بکنم.
نقل قول
معمولا زیاد اضطراب داری؟

اضطراب خیلی دارم. ولی معمولا خونسردم و کارمو میکنم. اضطراب فقط باعث میشه جنبه های عدم موفقیت کارم رو هم بسنجم.
نقل قول
تا حالا شده مزاحم کسی بشی؟

سعی کردم نشم. اگر هم شدم عمدی نبوده.
نقل قول
یه همسر برای خودت انتخاب کن!یه شخصیت مشهوری کسی!!!

خوب، سوال بعد
نقل قول
یه خاطره ی توپ بگو با بچه های سایت

پارسال تو جشن سایت، آقا سعید هی میومد صحبت کنه، آقای کافی شاپی مخلوط کن رو روشن میکرد
باعث شد امسال هم یه تیکه بندازیم در این زمینه که با استقبال بچه ها روبرو شد
نقل قول
عکس کیارو تو سایت دیدی؟

سجاد، آقا سعید.
نقل قول
ببخشید مزاحم شدم خوش باشیاگه تکراری بود عیب نداره سوالای من یه چیزی دیگست

لطف کردین

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: khadije.messi
پیام: ۴,۲۲۴
عضویت از: ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از: -
طرفدار:
- leo messi
- -
- -
- ﺍﺳﭙﺎﻧﯿﺎ- ﺁﺭﮊﺍﻧﺘﯿﻦ
- -
- ﭘﭗ ﮔﻮﺍﺭﺩﻳﻮلا- تیتو ویلانووا
- -
گروه:
- کاربران عضو
سلام آقا حسین خوبی؟ منم اومدم تا چند تا سوال بپرسم بریم سراغ سوالام.
1. یه دعا کن؟
2. بزرگ ترین آرزوت؟
3. بزرگ ترین هدفت؟
4. بهترین خاطرت؟
5. بدترین خاطرت؟
6. تا حالا تو خیابون خوردی زمین؟ اگه آره چه حسی داشتی؟
7. چند تا خواهر برادر داری؟
8. از چه اسمایی خوشت میاد؟ (دختر و پسر)
9. در روز چقدر با خدا خلوت میکنی؟
10. تو زندگیت چه کسی رو الگوی خودت قرار میدی؟
11. از 20 به خودت چه نمره ای میدی؟
12. نظرت درمورد من؟
13. کشور مورد علاقت؟
14. شهر مورد علاقت؟
15. ماشین مورد علاقت؟
16. برای نوشتن از خودکار آبی استفاده میکنی یا مشکی؟
17. از چه غذایی خوشت میاد؟ از چه غذایی بدت میاد؟
18. نظرت درمورد افراد زیر؟
آقای ایمنی
خانم معنوی
کمیل
حسام
حامد
محمدرضا
مسعود
سمیرا
الناز
راندا
لیلی
مطهره
خودم
خودت
خوب آقا حسین اینا باشه بازم میام فعلا خدافظ.

۲۱ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: Shakiba
پیام: ۲,۱۰۸
عضویت از: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
سلام
خسته نباشید
من بیشتر در مورد حرفه تون سوال دارم٬ به نظرم شغل جالبیه! (کاری به حقوق و پاداش و اینا ندارم )
با اجازه

1- شغلی که دارید و رشته تون چیزی هست که از بچگی علاقه داشتید بهش یا تو سنین بالاتر علاقه مند شدین؟

2- اگه بتونید به گذشته برگردین همین حرفه رو انتخاب می کنید؟

3- کدوم می تونه موفقیت بیشتری تو عکاسی رو تضمین کنه؟ مهارت یا استعداد؟ (مسلما جفتش مهمه ولی کدومش بیشتر)

4- تو عکاسی الگوی خاصی دارین؟ (شخص خاص منظورمه)

5- کدوم یکی از شاخه های عکاسی بیشتر مورد پسندتونه؟ چرا؟

6- عکاسی رو بیشتر علم می دونید یا هنر؟ چرا؟

7- عکاسی رو وابسته به خبرنگاری می دونید یا خبرنگاری رو وابسته به عکاسی؟ (امیدوارم منظورمو رسونده باشم)

8- عکاسی اونقدر که به نظر میاد گسترده هست یا با دونستن مفاهیم پایه برای درک کردن مفاهیم پیچیده تر کافیه؟

9- آخر آخر عکاسی کجاست؟

10- به نظرتون٬ زمینه پیشرفت برای مشاغلی مثل خبرنگاری و عکاسی به اندازه فوتبال یا پزشکی هست؟ (این با سوال قبلی فرق داره )

این همه ش درمورد عکاسی شد دیگه اگه خسته کننده س شرمنده٬ جواب کوتاه هم قبول می کنیم
اگه تونستم بازم میام (دیگه درمورد عکاسی نمی پرسم )

۲۱ شهریور ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
فکر کن چه افتخاری نصیبت شد که نشستم 5 صفحه حرفهاتو خوندم. البته اینکه تو این لحظه هیچ کار دیگه ای ندارم بکنم و نه چیز پی ان وصل میشه و نه یاهو میل میاد بالا، مزید بر علت شد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
مهشید خانم

نقل قول
Mahshid نوشته:
به به ببین کی اینجاست سلام داداش حسین
چه عجب از این ورا؟
خوبید؟سلامتید؟
با اجازه اومدم سوال بپرسم
شرمنده سری اول سوالامو همش میخوام بارسایی بپرسم

سلام
خوش اومدین
نقل قول
1-فکر میکنی تاحالا بارسا به هر اون چه که میخواسته رسیده؟

هر آنچه که میخواسته نه، یه بار باید رئال رئ 11تایی کنه، تا این رئالیای باستانگرا دیگه حرفی برای گفتن نداشته باشن
نقل قول
2-به نظرت چرا لوئيس ون گل يا فان خال با اينکه 2 بار با بارسا قهرمان لاليگا شد،ولي مربي محبوبي براي بارساييها نيست؟ آيا لجباز بودنش و بي مهريش نسبت به ريوالدو باعث شده ما زياد ازش خوشمون نياد؟ به نظر چرا براي بار دوم مربي گريش تو بارسا ناموفق بود؟ بخاطر قدرت رئال بود؟ يا چيزهاي ديگه؟

بارسا عین تیم ملی کاتالونیاست. مردمش دوست دارن همونطوری باشه که خودشون میخوان، چون فقط علاقه نیست که باعث میشه تشویقش کنن، بیشتر غیرته.
فان خال نسبت به مهبوبترین های بارسا بی مهری نشون داد.
این وسط رئال هم کم قدرتی نبود و نیست. بنظرم اندیش های فان خال برای بودن با بارسا ته کشیده بود.

*شما خبرنویسی خوندین؟ آخرش میگم چرا.
نقل قول
3-به نظرت نقطه قوت و نقطه ضعف تيم فرانک رايکارد چي بود؟

نقطه قوتش ارتباطی بود که اول با محیط بازیکن ها داشت. جوون گرا نبود مثل پپ. از تولیدات باشگاه استفاده نمی کرد. مثلا بوسکتس اینهمه سال استفاده نشده بود.
نقطه ضعفش این بود که نتونست انگیزه رو تو جو بین بازیکن ها حفظ کنه. بازیکن ها اواخر دوره ی فرانک دیگه اون جنگندگی سابق رو نداشتن برای داشتن توپ و بازی کردن روی فلسفه ی بارسا.
نقل قول
4-نقطه ضعف و قوت تيم پپ چطور؟

پپ همونطور که اول هم خودش گفت، به تیم انگیزه تزریق کرد. خوش گفت وقتی وارد تیم شدم، تیم رو اینقدر بی انگیزه و بدون هویت دیدم که فکر کردم اینجا بارسلونا نیست!
نقطه قوتش تیم بستن کاملا داینامیکشه. ترکیبش اینقدر انعطاف داره که پیش بینیش کار ساده ای نیست.
خودمون هم که بازی رو نیگاه میکنیم، اول میگیم این چه وضعشه؟! اینا کین فرستاده تو زمین؟! ولی بعد میبینیم دارن کاری رو میکنن که باید بکنن. پپ هیچوقت مقابل تفکر سایر مربی ها شکست نخورده. از آدم های باهوش و دست نیافتنی خوشم میاد
نقل قول
5-.تفاوتهاي تيم رايکارد با تيم پپ رو در چي ميبيني؟ و همينطور نقاط ضعف و قوت شخصيتيشون رو هم بگو.

نقاط قوت و ضعف رو یه جورایی بالا گفتم.
درباره شخصیتشون هم نظری ندارم. پپ که شخصیتش رو بروز نمی ده، کاملا استاندارد، با نگاهی عاقل اندر صفیه به نیمکت رئال و حرکات موریانه
رایکارد هم با بازیکن ها عین پدر و پسر بود.
نقل قول
6-.تفاوتهاي تيم پپ در سال اول،دوم و سومش رو در چي ميبيني؟ يا بهتره بگم چه تفاوتهايي رو در اين 3 سال ديدي؟

اگر دقت کنیم، تیم پپ یک هدف از پیش تایین شده رو دنبال میکنه.
تیم پپ دیگه اون ترکیب بازیکن محور قدیم رو نداره. حتی اگه ژاوی تو زمین نباشه میتونیم استایل بازی رو به سبک خودمون پیاده کنیم.
این رو به مرور زمان پپ انجام داده. من تفاوت ندیدم به اون صورت، فقط اتفاقاتی رو دیدم که کم کم به نتیجه نشستن.
نقل قول
7-بعضي ها دوست دارند موفقيتهاي اخير بارسا و بخصوص پپ گوارديولا رو بي ارزش جلوه بدند.مثلا يکي از حرفاشون اينه که ميگن پپ يه تيم آماده رو تحويل گرفت که پر از ستاره بود و کار چندان بزرگي نکرد (حتي يادمه مربياني چون پلگريني و پوچه تينو هم اين حرف رو زدند).نظرت راجع به اين حرف ها چيه؟

خوب این دیگه مزخرف محضه. اصلا این ترکیبی که الان بارسا داره باهاش بازی میکنه زمین تا آسمون با ترکیب قبلیش فرق داره.
تو خط میانی دکو که بازیکن کلیدی ای بود رو برداشت و جاش بوسکتس رو گذاشت، تو خط دفاعی پیکه زوج مناسبی برای پویول شد، آلوز و مکسول هم جای آبیدال و زامبروتا رو گرفتن.
اگر اون تیم آماده بود، چرا نتیجه نمی گرفت؟ ترکیب اتوو و مسی و هانری قبلا هم بود، ولی اصلا این سه نفر همدیگه رو درک نمی کردن.
به مرور پپ اون چیزی رو که میخواست تو خط حمله پیاده کرد و ترکیب سنتی رو گذاشت کنار. اگر همون ترکیب قبلی راضی کننده بود پپ هیچوقت 100% تغییرش نمی داد.
نقل قول
8-.معمولا بارسا در سال چندين بازي چشم نواز و خاطره انگيز انجام ميده (حتي زماني که در اوج نبود).حالا ازت ميخوام 1 بازي رو از هر فصلی که دوس داریو انتخاب کني که خودت از ديدنش لذت بردي يا اينکه تو ذهنت موندگار شده. رو بگی.....

بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان با چلسی، دو سال پیش.
بخاطر این برام بیاد موندنی شد که اینقدر طی بازی حرس خوردم که معده م درد گرفت و فرداش مدرسه نرفتم. گلی که اینیستا دقیقه 93 زد، پایانی بود به 2 ساعت استرس من.
نقل قول
9-.بارسا تيميه که هميشه پر از ستاره و بازيکناي مشهور بوده،ولي در بين اينها بازيکنايي هم بودند که سطح بازيشون خيلي پايين بود و حتي آدم اينطور استنباط ميکرد که به کلاس بارسا نميخورند.اما حالا اين فاصله کمتر شده (بين بازيکنها) و ما کمتر شاهد بازيکناي بي کيفيت در تيم بارسا هستيم.دليلش رو چي ميدوني؟.

بدون شک رفتن اولِگر بود، چون الگوی گند زدن به ترکیب بارسا برای بازیکن های جوون بود
الان هر بازیکنی به خودش اجازه نمی ده بیاد برای بارسا بازی کنه. پپ هم هر بازیکنی رو بازی نمی ده.
نقل قول
10-.بهترين شماره 10 بارسا کي بوده به نظرت؟

این وقتی جواب داره که معتقد باشیم بازیکنی تا حالا بهتر از مسی وجود داشته. من که همچین اعتقادی ندارم
نقل قول
11-.بريم سراغ ال کلاسيکوهاي اخير.به نظرت چي باعث ميشه رئال مادريد با اين همه ادعا! جلوي بارسا بياد رو به بازي کثيف بياره و انقدر با ترس بازي کنه؟ مگه ابزارشو نداره؟ چرا مادريديا براي توجيه شکستشون پاي داوري و مسائل ديگر رو وسط کشيدند؟ چرا مورينيو بايد 3 بار با يک سبک جلوي بارسا بازي کنه؟ يعني واقعا راه ديگه اي براي غلبه بر بارسا نبود؟

*شما خبرنویسی خوندین؟

ابزارش رو که داره، ولی تفکر پپ خیلی داینامیکه. هر کاری میکنن یه جوری میتونه دورشون بزنه.
رئال هم همیشه یه جور بازی نمی کنه. گذاشتن په په اون وسط زمین به عنوان یه بازیکن تخریبی چقدر کمک کرد بهشون! مورینیو خنگ نیست، ولی فکر کرده همه مثل خودشن.
بالاخره برای توجیه شکست نمی تونه بگه ما بد بازی کردیم که! باید یه جوری جواب اون رودخونه ی پولی که داره تو باشگاه خرج میشه و هوادارای عصبانی رو بده. هوادارایی که نه بازی چشم نواز میبینن، نه برد رو تجربه میکنن.
نقل قول
12-.به نظرت رئال چرا نميتونه جام بگيره؟ دليلش قدرت بارساست يا راه اشتباهي که رئال ميره؟ (اگه والدز و پويول تو فينال کوپا بازي ميکردند همون 1 جام هم نميبرد)

رئال هم کم قدرتی نیست. با بارسا هر سال خودشونو کیلومترها از باقی تیم های جدول جدا میکنن، ولی بارسا بهتره. حق هم همیشه به حق دار میرسه.
نقل قول
13-چرا کريس رونالدو منفور خيلي از هوادارن فوتباله و تو اکثر ورزشگاه هاي اسپانيا اون رو هو ميکنند؟ ولي براي مسي همه احترام قائلند و ميگن مسي حتي ميتونه الگو باشه.

آدمی که شرف نداره همینطوری میشه دیگه. وقتی برای پول تو هرنوع تبلیغی ظاهر میشه، یا تو زمین تنها چیزی که براش مهمه گل زدنه، نه شخصیت بازیکنا، نه دوستی، نه احترام به دیگران.
مسی تا حالا مربی هیچ تیم رو هول داده؟
نقل قول
14-رونالدو بدون شک از لحاظ فني بازيکن قابلي هستش ولي نميتونه موندگار بشه.دليلش رو چي ميدوني؟

من شک دارم. تا حالا سه نفر رو پشت سر هم دریبل کرده؟
فکر کنم بخاطر الگو برداری از شترمرغ باشه. حیوون دوست داشتنی ای نیست.
نقل قول
15-.نظرت راجع به فصل بعد لاليگا چيه؟ آيا رئال ميتونه معجزه کنه و قهرماني رو از بارسا بگيره؟ يا اينکه نه،هواداراي رئال فقط دارن خودشونو گول ميزنند که تيماي مورينيو فصل دوم جام ميگيره؟

این میشه فصل سوم
ممکنه، بالاخره در همیشه روی یه پاشنه نمی چرخه. ممکنه بتونه راه غلبه به بارسا رو پیدا کنه.

*باز بر میگردم به اینکه: شما خبرنویسی خوندین؟
نقل قول
16-دليل موفق بودن يا بالا بودن سطح فني آکادمي بارسلونا چيه؟ چرا رئال مادريد از تيمهاي پايه اش بازيکن نمياره به تيم اصلي؟ يا اگر هم آورده مقطعي بوده و بعد اونا رو فروخته.مگه همين رائول،کاسياس،گوتي از تيم جوانان رئال نيومدند؟ به نظر رئال مادريد بيشتر از هر زمان ديگري به مسائل مالي اهميت ميده.نظرت چيه؟

وقتی بازیکنی در سطح رونالدو میاد توی تیم، دیگه شما از نظر بار رسانه ای نمی تونید رونالدو رو بشونید رو نیمکت و به اصطلاح جوون گرایی کنید.
بارسلونا بازیکن هاش رو همسطح هم بار میاره. علت اینکه ترکیب اینقدر یکدسته اینه که بیشتر بازیکن ها از بچه گی همبازی بودن.
نقل قول
17-.از بحث رئال و بارسا بيايم بيرون.در اين 15 سال اخير کدوم بازيکن رو مستحق دريافت توپ طلا ميدونستي که نگرفته؟ و کدوم بازيکن سال مستحق دريافت توپ طلا نبوده؟ (بدون شک يکيش کاناوارو بود)

ژاوی باید میگرفت، خیلی دلم سوخت واقعا! مسی تو رده ملی اصلا عملکرد خوبی نداشت، در حالیکه ژاوی هم تو باشگاه هم تو تیم ملی فوق العاده بود.
رونالدو، و بقول شما کاناوارو. البته من کاناوارو رو دوست دارم، از شخصیتش خوشم میاد.
نقل قول
18-بدترين و بهترين خاطره ي فوتباليت رو بگو

بهترینش سالن رفتن بود با آقا سعید و سید محمد و محمد صالحی و سایر دوستان. خیلی خوش گذشت، متاسفانه فرصت نکردیم دیگه ادامه ش بدیم.
بدترینش هم تو دوران راهنمایی، یه کلاسی داشتیم که بعد از ظهر ها بعد از تعطیلی مدرسه تشکیل میدادیم. یه بار معلممون نیومد، با ناظم رفتیم تو حیاط فوتبال، یکی از بچه ها شوت کرد، طرف دستش شکست کلی خندیدیم، ولی بنده خدا داشت عذابی میکشید، بچه ها میخواستن با سنگ بزنن تو سرش و خلاصش کنن.
نقل قول
19-.بهترين و بدترين جام جهاني و يورو از ديدت کدومها بودند؟ چرا؟

بدترین جام جهانی 2006 بود که حذف شدیم. بازی با پرتقال رو هیچوقت یادم نمی ره.
بهترینش هم 2010 بود. بازی های اسپانیا واقعا فوق العاده بود.
نقل قول
20-.تيم روياييت رو بگو

بارسای 2008، سال اول مربی گری پپ. بارسای رویایی من اون بود...
نقل قول
ببخشید همه سوالام فوتبالی شد دفعه دیگه با بخش تخصصیتون( هنر) مزاحم میشم

جون دار ترین سوالاتی بود که تا حالا پرسیده شده ازم
لطف کردین.
منتظرم

اون نکته ای چند بار عرض کردم توی پست:
شما خبرنویسی خوندین؟
80% سوالا به این شکل بود که جواب رو توی سوال گذاشتین، و من حتی اگر جور دیگه ای فکر کنم مجبور میشم از بین اونا انتخاب کنم.
این یه جور اجبار ذهنیه.
یه چیزی هم داریم به اسم مخروط وارون، اون هم تقریبا رعایت کردین تو نوشته هاتون

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
حامد

نقل قول
حامد نوشته:
سلام دادا ، خوبی خوشی؟

سلام فرزندم
مرسی
نقل قول
1:به نظرت کله بابا شاه به بدن نقاشیه پیکاسو میاد؟

پَـــ نَـــ پَـــ ، نمیاد
نقل قول
2:چرا به عکاسی علاقه مند شدی؟

اصولا به تجهیزات الکترونیکی علاقه ی خاصی دارم یه بار بابامو مجبور کردم 5متر سیم برق برام بخره
دوربین که اومد تو خونه، دیگه همش در پی کشف رازهای پنهانش بودم، بعد کم کم به این فکر افتادم که این انگولک کردن رو هدفمند کنم، و شد آنچه شد
نقل قول
3:عکاسی رو تعریف کن؟

همه جا اینو میگن: هنر ثبت لحظه ها.
ولی م فکر میکنم: دیدن، فقط. البته جوری که دیگران نتونن ببینن.
نقل قول
4:بهترین عکس؟

زیاده، انتخابش سخته. تصویر سال رو ببین.
نقل قول
5:موقع عکس گرفتن نفست رو تو سینه نگه میداری؟

موقع شلیک کردن آره، ولی موقع عکس گرفتن نه
نقل قول
6:چرا عکس من رو با فوتوشاپ تغییر دادی؟ اصلا به من میاد تقلب کنم!؟

کروبی هم وقتی هیشکی به هیچجاش حسابش نکرد، اومد گفت تقلب شده
نقل قول
7:بهترین عکساس جهان؟

عکاس یا عکسا؟
بهترین عکاس آندرس فی نینگر.
بهترین عکسا، خوب نمی دونم. برو تو تصویر سال ببین
نقل قول
8:بهترین عکسی که گرفتی؟

نقل قول
9:بهترین استادتون تو دانشگاه؟

استاد مبانی برنامه نویسی که مدیر گروه هم هست. دیگه باهاش کلاس ندارم تا ترم 4، طراحی الگوریتم.
نقل قول
10:سر کلاس به همه تیکه میندازی؟

من اصولا سایلنتم معمولا تا آخر ترم استاد منو نمیشناسه. دانشگاه ما فرق میکنه آخه. اینقدر جمعیت زیاده که استاد یادش نمی مونه کی تو کلاس هست، کی نیست.
سیاست من اصولا دیده نشدنه
نقل قول
11:تاحلا مزحکه خاص و عام شدی؟

خاص و عام نه تا حالا
نقل قول
12:سال چندم با حسین همکلاس بودید؟

دوم دبیرستان.
نقل قول
13:شماره مبایلت رو بنویس !!!

0935 بقیه شو حدس بزن. 0919، با قیلی یکیه، اونو حدس بزنی، اینم داری
نقل قول
14:میدونی چرا معنی شیرینی دادن تو شام خلاصه میشه؟

چون پسرا تعریفش کردن
اگر دخترا میخواستن تعیین کنن الان باید به جای شام آدامس خرسی سق میزدیم.
نقل قول
15:بهترین فیلم؟

The Shawshank Redemption

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
khadije نوشته:
سلام آقا حسین خوبی؟ منم اومدم تا چند تا سوال بپرسم بریم سراغ سوالام.

سلام، ممنون
نقل قول
1. یه دعا کن؟

خطاب به خدا: اهدنا الصراط المستقیم
نقل قول
2. بزرگ ترین آرزوت؟

آرزو های بزرگ من زیاد نیست. خیلی هم شخصیه.
من هدف رو از آرزو جدا میکنم. اهداف بزرگم زاده که مطمئنم بهش میرسم. ولی آرزو هام رو مطمئن نیستم. نمی تونم بگم، شرمنده.
نقل قول
3. بزرگ ترین هدفت؟

در حال حاضر خرید خونه.
نقل قول
4. بهترین خاطرت؟

قبلا گفتم.
زیاده، جدا کردن یکی از بین بقیه خیلی سخته برام.
نقل قول
5. بدترین خاطرت؟

این هم قبلا گفتم.
نقل قول
6. تا حالا تو خیابون خوردی زمین؟ اگه آره چه حسی داشتی؟

آره.
حس خوبی نیست، همه برمیگردن آدمو نیگا میکنن
بیشتر نگران این بودم که زانو شلوارم پاره نشده باشه.
نقل قول
7. چند تا خواهر برادر داری؟

یک خواهر کوچیکتر دارم. که به واسطه اون انشاا... همه ی گناهانم بخشوده خواهد شد
نقل قول
8. از چه اسمایی خوشت میاد؟ (دختر و پسر)

فکر نکردم درباره ش زیاد. اسم های زیادیه. بین پسرا: علیرضا، حسین. بین دخترا: نرگس، فاطمه، زهرا.
نقل قول
9. در روز چقدر با خدا خلوت میکنی؟

در حد نماز فقط اون هم با نهایت سرعت ممکن
نقل قول
10. تو زندگیت چه کسی رو الگوی خودت قرار میدی؟

خیلی شعارگونه شاید بنظر برسه، ولی تو زندگی معنوی آقای خامنه ای.
تو زندگی حرفه ای هم سید شهاب الدین واجدی.
نقل قول
11. از 20 به خودت چه نمره ای میدی؟

10 میدم که رد نشم فقط. وگرنه استحقاقم بیشتر 5 نیست
نقل قول
12. نظرت درمورد من؟

شناخت زیادی ندارم.
اگر دقت کرده باشین سعی کردم تو پست های قبلی که نظری درباره دیگران ندم زیاد
نقل قول
13. کشور مورد علاقت؟

اینجا
نقل قول
14. شهر مورد علاقت؟

باز هم اینجا.
نقل قول
15. ماشین مورد علاقت؟

مزدا 3، جِنِسیس و کوپه.
نقل قول
16. برای نوشتن از خودکار آبی استفاده میکنی یا مشکی؟

خودم بیشتر با خودنویس می نویسم، که جوهرش مشکیه.
ولی خودکار آبی رو ترجیه میدم.
نقل قول
17. از چه غذایی خوشت میاد؟ از چه غذایی بدت میاد؟

از کوفته، دلمه و خورشت بامیه بدم میاد.
از باقالی پلو با گوشت ماهیچه هم خوشم میاد
نقل قول
18. نظرت درمورد افراد زیر؟

تکراری هاش رو نمی نویسم، قبلا گفتم.

حامد: بچه ی باهالیه با شونه(شونه کردن مو) مشکلات عقیدتی داره
مسعود: بچه ی باهوش و با ادبیه. عمویی گل خودم سوال هم نیومده بپرسه ازم، یادم باشه دیدمش یه چک محکم بزنم زیر گوشش
سمیرا: شناخت زیادی ندرام.
الناز: شناخت زیادی ندارم
نقل قول
راندا:
در حد همون پست ها میشناسم.
نقل قول
لیلی:
زیاد اسپم میده
نقل قول
مطهره:
ایشون هم زیاد اسپم میدن تو مشاعره هم شعرای قشنگی مینویسن.
نقل قول
خودم:
شما رو هم زیاد نمی شناسم
خودت: تو نقد کاربران، بعدا شما بنویسید
نقل قول
خوب آقا حسین اینا باشه بازم میام فعلا خدافظ.

ممنون.
منتظرم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: S&M&M
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۶ اسفند ۱۳۸۶
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
البته که بینش اقتصادی!

همين كه اون روز پول گذاشتي نشون ميده خيلي پيشرفت كردي

بعد يني تو عكس ماهارو نديدي؟

۲۱ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
شکیبا خانم

نقل قول
شکیبا نوشته:
سلام
خسته نباشید
من بیشتر در مورد حرفه تون سوال دارم٬ به نظرم شغل جالبیه! (کاری به حقوق و پاداش و اینا ندارم )
با اجازه

سلام
بفرمایید
نقل قول
1- شغلی که دارید و رشته تون چیزی هست که از بچگی علاقه داشتید بهش یا تو سنین بالاتر علاقه مند شدین؟

گفتم، از بچه گی علاقه ی خاصی به لوازم الکترونیکی داشتم.
کامپیوتر رو خیلی دوست دارم، بیشتر از -فقط- یک کاربر. بخاطر همین این رشته رو انتخاب کردم. رشته م رو خیلی دوست دارم.
عکاسی رو هم همینطوری شروع کردم؛ با علاقه به لوازم الکترونیکی. بعد کم کم برام جدی شد. وقتی علاقه مو به حد مهارت رسوندم یه جا تست دادم و شروع کردم.
نقل قول
2- اگه بتونید به گذشته برگردین همین حرفه رو انتخاب می کنید؟

همین حرفه رو شاید نه، ولی تو یاد گرفتن عکاسی باز تردید نمی کردم.
شاید به گرافیک بطور تخصصی تر بپردازم. درآمدش هم بیشتره.
نقل قول
3- کدوم می تونه موفقیت بیشتری تو عکاسی رو تضمین کنه؟ مهارت یا استعداد؟ (مسلما جفتش مهمه ولی کدومش بیشتر)

عکاس های تازه کار که هیچکدوم اینا رو ندارن، فقط تجهیزاتشون گرونه!
استعداد رو قبول ندارم راستش. به جای استعداد علاقه رو میذارم. وقتی علاقه داری، میری دنبالش که به مهارت تبدیلش کنی.
نقل قول
4- تو عکاسی الگوی خاصی دارین؟ (شخص خاص منظورمه)

مرحوم جلالی. مرحوم مجتبی تکین. سید شهاب الدین واجدی.
نقل قول
5- کدوم یکی از شاخه های عکاسی بیشتر مورد پسندتونه؟ چرا؟

عکاسی خبری. چون نمی خواد دنبال سوژه بگرید، خودش میاد.
عکاسی از طبیعت رو هم خیلی دوست دارم، همینطور عکاسی از ابنیه تاریخی.
ولی فقط دو مورد برام پیش میاد، کار خبری و کار هنری -که سوژه ش رو خودم باید ایجاد کنم.
نقل قول
6- عکاسی رو بیشتر علم می دونید یا هنر؟ چرا؟

عکاسی امروزی تقریبا همه ش هنره. چون بخش علمیش رو خود دوربین میتونه انجام بده.
البته باز اون هایی که علمشون کاملتره راحت تر میتونن هنرشون رو از دریچه دوربین جاری کنن.
من این دوتا رو جدا از هم نمی دونم در واقع.
نقل قول
7- عکاسی رو وابسته به خبرنگاری می دونید یا خبرنگاری رو وابسته به عکاسی؟ (امیدوارم منظورمو رسونده باشم)

خوب اول خبر و خبرنگاری بوده، بعد عکاسی به خدمتش در اومده.
ولی الان دو اصل جدانشدنی هستن. نمی تونم بگم کدومش سهم بیشتری از دنیای خبر داره.
نقل قول
8- عکاسی اونقدر که به نظر میاد گسترده هست یا با دونستن مفاهیم پایه برای درک کردن مفاهیم پیچیده تر کافیه؟

در واقع خیلی گسترده تر از اون چیزیه که بنظر میاد.
مفاهیم پایه برای دونستن مفاهیم بیشتر لازم هستن، ولی کافی نیستن. تو عکاسی باید جای مفهوم دونستن رو به مفهوم درک کردن بدیم در واقع.
نقل قول
9- آخر آخر عکاسی کجاست؟

مردن در تنهایی. مثل نیکول فیریدنی.
در واقع آخرش هیچی نیست. در نهایت هنرمند به جایی میرسه که تونسته نیازش رو با هنر ارضا کنه. بعدش دیگه هیچی نیست.
نقل قول
10- به نظرتون٬ زمینه پیشرفت برای مشاغلی مثل خبرنگاری و عکاسی به اندازه فوتبال یا پزشکی هست؟ (این با سوال قبلی فرق داره )

ما قرارداد می بندیم 300 میلیون؟ ما عمل میکنیم 10میلیون میگیریم؟
معلومه که نه! عکاس و خبرنگار همیشه تو سری خور بودن. الان شما رفتار یه فوتبالیست رو با یه خبرنگار مقایسه کنید. یکی از دلایلی که من نمی رم تو سرویس ورزشی(با اینکه برام آسونتره) اینه که یه آدم بی سواد که فقط عقلش به دویدن دنبال توپ میرسیده به خودش اجازه میده به من توهین کنه.
نقل قول
این همه ش درمورد عکاسی شد دیگه اگه خسته کننده س شرمنده٬ جواب کوتاه هم قبول می کنیم

خیلی خوب بود سوالا، ممنون.
نقل قول
اگه تونستم بازم میام (دیگه درمورد عکاسی نمی پرسم )

منتظرم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Dark Lord نوشته:

فکر کن چه افتخاری نصیبت شد که نشستم 5 صفحه حرفهاتو خوندم. البته اینکه تو این لحظه هیچ کار دیگه ای ندارم بکنم و نه چیز پی ان وصل میشه و نه یاهو میل میاد بالا، مزید بر علت شد.

اینجوری میگی، اونوقت من شب از شدت شعف خوابم نمی بره

حالا تو که تا اینجا اومدی، 4 تا سوال هم بپرس دیگه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۷,۰۱۸ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۲۵ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۹,۸۳۶ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۴۳۵ بازدید
۸ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۲ بازدید
۸ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۹ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۳۵۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۷۵۷ بازدید
۱۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۷۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۸۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۴۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۵۴ کاربر آنلاین است. (۳۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!