به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه ( مد و مدگرایی)
نام کاربری: Elnino/v
پیام: ۱,۶۷۵
عضویت از: ۶ مرداد ۱۳۸۹
از: همه جای ایران سرای من است...
طرفدار:
- Pique,Puyol,Messi,Xavi,Villa,iniesta
- مارادونا
- ما مگه تیمم داریم؟
- SPAIN
- مگه بازیکن داریم؟؟؟
- pep joonam
- فکرشو نمیکردم مربی هم داشته باشم...
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
خاله خانوم نوشته:

حرف دوستانی که تا حالا حضور داشتن تقریبا درسته.

نقل قول
از کسایی که به اسم "مد" هرچیز جلفی رو میپوشن خوشم نمیاد...همین حد که خودت تو لباست احساس راحتی کنی و فکرت مشغول این نباشه که الان همه بهت نگاه کنن بهترین چیزه...

من با پیژامه احساس خیلی خوبی دارم. میتونم توی خیابون های شهر هم اینو بپوشم؟
قطعا نه. پس باید در ضمن توجه به راحتی لباس به میزان مقبولیت اون نوع پوشش در جامعه هم توجه کرد. همین طور که اگر از هم وطنان عشایر با لباس محلی تو خیابون های تهران یا کلان شهر دیگه ظاهر بشه، باعث جلب توجه میشه واین خوب نیست. چون این حضور کنترل نشده و در اون لحظه به عنوان یه ارزش به حساب میاد که زیر پا گذاشته شده.
اما کافیه که این نوع پوشش رو تو مجله های مد و یا برنامه های تلوزیونی ببینیم. قاعدتا برخورد بهتری خواهیم داشت. چون فضا مناسب هست برای ارائه ی یک الگو ی مناسب.

عزیزم من منظورم لباس بیرون بود مثلا واس ما دخترا همین مانتو و شلوار ....اگه یه چی آزارت بده از مانتو مثلا تنگ باشه یا خیلی کوتاه باشه یا شکل جلفی داشته باشه میخریش خدایی؟نه دیگهدوست داری وقتی لباس میخری تو اون لباس احساس آرامش کنی واست سنگین نباشه

یادمان باشد که تشبیه امام زمان(عج) به آفتاب است.
اگر با آمادن آفتاب بیدار شویم نمازمان قضاست.
۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
بنظر من مهمترين مسئله تو مد گرايي توجه به نقش فراماسون هاست تو مد هاي ما، توجه به طرح ها و نقش هايي كه اونا به اسم مد تن ما كردن بحث در مورد اين قضيه خيلي مهمتر از بقيه مسائلش

عكسهاي " اين " وبلاگ حتما نگاه كنيد.

۵ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مارادونا
- ما مگه تیمم داریم؟
- SPAIN
- مگه بازیکن داریم؟؟؟
- pep joonam
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Devil may cry نوشته:

بنظر من مهمترين مسئله تو مد گرايي توجه به نقش فراماسون هاست تو مد هاي ما، توجه به طرح ها و نقش هايي كه اونا به اسم مد تن ما كردن بحث در مورد اين قضيه خيلي مهمتر از بقيه مسائلش

دقیقا موافقم آقا ابوالفضل و مشکل جوونای ما هم اینه که ندونسته این اجناس رو میخرن و استفاده میکنن....
هرچی که روش 4 تا کلمه به انگلیسی نوشته باشه از نظر جوونای ما بهترین لباسه بدون توجه به معنیشون....
جوونای ما هرچیزی رو میپوشن به اسمه مد...
من شخصا یه پسری رو دیدم کلاهشو کج گذاشته بود و روش عکس یه اسکلت جمجمه بود بهد یه پیراهن که گمونم واسه چاق ترین مرد جهان بود رو پوشیده بودبعدش شلوارشم همینطور بوربعد رفیقش بهش گفت بابا عجب تیریپی زدی دمت گرمهمه مجذوبش شدن(همه داشتن بهش میخندیدن)بعد گفت آره این مده تو آمرکا ن تن فلان خواننده دیدمجوونای م ااینجورین:...

۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بنظر من مهمترين مسئله تو مد گرايي توجه به نقش فراماسون هاست تو مد هاي ما، توجه به طرح ها و نقش هايي كه اونا به اسم مد تن ما كردن بحث در مورد اين قضيه خيلي مهمتر از بقيه مسائلش عكسهاي " اين " وبلاگ حتما نگاه كنيد.

البته این موضوع برمیگیرده به همون انتشار یک فرهنگ در سطح جهانی ، این موضوع فقط توی ایران نیست تو خیلی راحت میتونی این لباس ها و پوشش ها رو تن یک جوان غیر ایرانی هم ببینی (حتی اگر فراماسون نباشه) این دقیقا کاریه که هر فرهنگ و کشوری اگر بتونه به نحوی درست اونو به خورد افراد جامعه خودش و بیرون از جامعه ش بده توی زمینه استعمار فرهنگی برد کرده .

یک مثال کوچیک بزنم:

اینها طرح های ایرانی هستند.

اینها هم طرح غیر ایرانی(فراماسونری و...)

برای یک جون خرید هر کدام از اینها میتونه جذاب باشه ، ولی معیار های خریدش توی جامعه مطمئنا با شرایط روز مدام در حال اپ دیت شدن هست ، تا زمانی که طرح های غیر ایرانی توی جامعه بر طرح های ایرانی ارجعیت داشته باشه نمیشه انتظار داشت یک جامعه درون گرا از نظر فرهنگی داشته باشیم و راحت این موج فرهنگی غیر ایرانی جای خودش رو به فرهنگ داخلی میده . اگر با تنوع و خلاقیت توی ساخت انواع وسائل تزئناتی بتونن گرایش افراد رو به سمت طرح ها و کالا های داخلی ببرن اونوقت میتونن بدون هیچ کار اضافه ای نوع پوشش و ... رو به سمت فرهنگ داخلی کشوند .

این یک رقابت فرهنگیه که هر کشوری فعالیت بیشتری توش داشته باشه این رقابت رو به فع خودش میکنه ، الان کشور های مثل چین و ژاپن تونستند با وجود قدرت نفوذ فرهنگ کشور های اروپایی تا حد قابل قبولی به سنت ها و فرهنگ های اصیل خودشون پایبند باشن .

۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
دکتر رائفی پور حرف جالبی زده
میگه وقتی به جوون میگی نگیر، نکن، نخر، نپوش، نخور؛ باید بگی عوضش اینو بگیر، اینو بکن، اینو بخر، اینو بپوش، اینو بخور

البته منظورم این نیست که همه رو مثل هم کنیم!
مثل همین مثالی که حامد زد! هم طوری باشه که زیبا و جذاب و جوان پسند باشه هم با اعتقادات ما مشکل نداشته باشه!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۵ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مارادونا
- ما مگه تیمم داریم؟
- SPAIN
- مگه بازیکن داریم؟؟؟
- pep joonam
گروه:
- كاربران بلاک شده
دقیقا درست میگید شماها....
اگه طراحای ما یه چیزی جوون پسند طراحی کنن و بذارن واس فروش همه جذب میشن........
من میگم اون چیزی هم که زیباست از یه کشور دیگه میاد باید با عقاید ما همخونی داشته باشه....
جوونای ما انقد به جنس ایرانی بدبینن که تولیدی ها مارک خارجی میزنن رو لباسا که به فروش برسه....
این خیلی بده....بخدا ما جوونا به اسم مد چه چیزا که نمیپوشیم....
دختره رو دیدم با لباس ورزشی بدون مانتو و شال فقط یه کلاه سرش بود و لباس ورزشی تنش بود بعد بهش میگم چرا اینجوری؟؟؟میگه مده همه همینجورین

۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آخه مشکل اینجاست که این طرحها اسما ایرانی و حقیقتا ضد اسلامی هستن، یعنی توی ذهن افرادی که این مدل طرحها و وسایل رو استفاده میکنند(اکثرشون نه همه) ایران و ایرانیت و نژاد آریایی و کوروش کبیر و دین زرتشت و.... همه و همه فقط یک نماد برای تفکیک ذهنی شخص از اعتقادات و مسائل دینی هست
وگرنه کسی که مثلا به زرتشت اعتقاد داره و در عین حال نمیخواد زیر باز اسلام بره( که این مورد مثل نقل و نبات ریخته) مشخصه که فقط میخواد یک هویت و مذهب جدیدی برای خودش ایجاد کنه که همزمان براش محدودیتی ایجاد نکنه
بنابراین فکر میکنم که تا وقتی ذهنیت و طرز فکر جوونها و مدگراهای جامعه ما در مورد بعضی مسائل ایرانی و ملی درست نشه با درست کردن این طرحها فقط تیشه به ریشه دینداری توی جامعه میزنیم، وگرنه صرف ایجاد طرحی که هویت ملی ما رو نشون میده کار درستیه مشکل از نوع برداشت و استفاده ما از این طرحها هست.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نكته اي كه تو مد گرايي يادتون رفت اينه
اگه ميخوايد كشور مد داخلي داشته باشه قبل از هرچيز جامعه شناس و روانشناس نيازه

اول بايد نوع ديدگاه مردم شناخته بشه و برسي بشه و بفهميم مردم چيو دوست دارن تمايلشون سمت چيه

بر اساس الگو تقاضاي مردم ما ميتونيم مدهايي درست كنيم كه هم داخلي باشه و تعارضي با فرهنگ و عرف كشور نداشته باشه هم اينكه اون نياز طرف رو ارضا كنه

مثلا وقتي لباس نخي يكم چسبون مد نظر مدرمه چرا ما اين لباسا رو عرضه نكنيم؟

براي ديدن عكسها كليك كنيد

من خودم شخصا عاشق اين نوع مد هستم هم به روز و زيبا هستش هم با اصول مباني ديني و فكري و ميهني و عقيدتيم يكيه

چرا كه نه؟؟
اگه بشه اين نوع پوشش رو تو مجامع عمومي مثل كنسرت ها و جاهايي كه مردم ازشون الگو برداري ميكنن و توسط شخصيتهاي اجتماعي و هنري و ورزشي منتشر كرد قطعا ميشه ذائقه مردم رو كنترل كرد(نه اجبار)

البته اين بحث مدگرايي تنها تو زمينه لباس و پوشاك نيست

شما مد و مدگرايي رو تو تحصيل، ماشين ، لوازم منزل و ارايش و خيلي چيزا ديگه ميبينيد

۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
كميل نوشته:

مثلا وقتي لباس نخي يكم چسبون مد نظر مدرمه چرا ما اين لباسا رو عرضه نكنيم؟

براي ديدن عكسها كليك كنيد

من خودم شخصا عاشق اين نوع مد هستم هم به روز و زيبا هستش هم با اصول مباني ديني و فكري و ميهني و عقيدتيم يكيه

کی این کارو کرده کمیل؟!
یه جوون معمولی غیر مسئول!
تا مسئولای ما از خواب بیدار نشن وضع همینه!
البته کسی که خوابه بیدار میشه! ولی کسی که خودشو به خواب زده عمرا!

من خودم تو این زمینه از جمله نا امید ترین افراد هستم
میدونم که رفته رفته هم وضع بدتر خواهد شد!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
واااای این my hero واقعا عالیه . یه حس خیلی خوبی به آدم میده البته در کنارش مسئولیتی رو هم برای کسانیکه میپوشند ایجاد میکنه که این یعنی یه تیر و دو نشون هم لباس ملی تنت میکنی و هم به حرمت اون قهرمان رفتارت رو از قبل بهتر میکنی ......

۵ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۰۹ بازدید
۷ ساعت قبل
ali
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۳,۹۶۷ بازدید
۱۵ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۵,۷۱۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۰۸۴ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۴۰ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۵ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۵۷۲ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۹۰ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۱۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۸۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۶۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۱ کاربر آنلاین است. (۸۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!