به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: عصر ظهور
نام کاربری: xavisam
پیام: ۳,۲۵۴
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹
از: Mashad
طرفدار:
- xavi
- spain
- pep
گروه:
- کاربران عضو
کاش می شد که خدا

اجازه ظهورت می داد

کاش می شد

که در این دیار غربت

ومیان موج غمها

به سکوت سرد وسنگین

رخصت خاتمه می داد

کاش می شد

جمعه ما

شاهد ابروی زیبای تو می شد

دیده نا قابل ما

فرش کیسوی تو می شد

کاش می شد

انتظار منتظر بپایان رسد

وهوا میزبان یاسها و

نسترنها

خاک پای مهدی زهرا شود

کاش می شد

تو هم از انتظار خسته شوی و

برای فرج دعا کنی

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: 3H.R.M
پیام: ۱,۵۰۵
عضویت از: ۷ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- xavi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
چه انتظار غریبی ...
تو بین منتظران هم ... عزیز من ... چه غریبی ... !
عجیب تر اینکه چه ساده نبودنت شده عادت ...
چه بیخیال نشستیم ...
نه کوششی نه وفایی ...
فقط نشسته و گفته : خدا کند که بیایی ...
به راستی که چه انتظار عجیبی ... !

۱۱ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
40روز مونده به نیمه شعبان.... واسه فرج وسلامتی امام غریبمون روزی یه زیارت عاشورا بخونیم.......

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۱۸ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: elguaje7
پیام: ۲,۳۴۸
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- داوید ویا، ژاوی، پویول
- یوهان کرایف، رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا، آرژانتین، ایتالیا
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
درد دل مولا مهدی صاحب الزمان با من بنده:

حرفها دارم بگویم با شما
تا شود محکم دل و ایمانتان

عرضه میگردد به من حال شما
پس نظاره میکنم در کارتان

چون ببینم نامه اعمالتان
بس تاسف میخورم بر حالتان

میشوم شرمنده ازکار شما
از خدا خواهم فرج در کارتان

هان عزیزانم کدامین سو روید ؟
این منم چون کعبه آمالتان

قولتان با فعلتان همراه نیست

بر کدامین پایه است رفتارتان

عهد می بندید و بر هم میزنید
پس چرا سست است این پیمانتان؟

آیه های واضح قرآن منم
پس چرا دورید از قرآنتان

یوسف زهرا منم کو عاشقی ؟
تا بجوید از دل بازارتان

دوست دارم گفتگو با من کنید
میپسندم ناله های زارتان

شیعیانم من غریب و مضطرم
یاد من رفته چرا از یادتان

دم به دم گوئید آقا جان بیا
پس چرا اینگونه است کردارتان

درد دل گفتم ولی با این وجود
شاد میگردم من از دیدارتان

منتظر باشید با اعمال نیک
تا خداوند هم کند اکرامتان

یک زبان باشید و فریادم کنید
لطف و تایید خدا همراهتان

از خدا خواهید تعجیل فرج
تا که باز آیم شوم من یارتان

اللهم عجل لولیک الفرج

۲۰ خرداد ۱۳۹۰
امام زمان(عج) نياز به نصرت دارد ، نياز به ياور دارد.
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم ، بسم الله الرحمن الرحیم

الحمد لله رب العلمین و توکّلت علی الله

امام زمان(عج) نياز به نصرت دارد ، نياز به ياور دارد.

امام‏زمان(عج) جشن تولّد نمي‏خواهد، امام زمان(عج) ياور مي‏خواهد

مقدمه

در یکی از مجالس سوگواری امام حسین (ع) نشسته بودم و به مرثیه خوانی مداح گوش می دادم ، ذکر مصیبت اهل بیت(ع) روحم را صیقل می داد ولی با خودم می گفتم : صیقلی که برای یک زمان کوتاه باشد و بعد از چند ساعت فراموش شود جوابگوی نیاز روحی من نیست پس چه چیز باعث می شود تا ما همیشه به یاد اهل بیت باشیم واز وجود این بزرگواران بهره مند شویم .

با خودم گفتم آیا اهل بیت به گریه وزاری ما نیاز دارند ؟

آیا این بزرگواران که خود باب الله هستند نمی توانستند ازحق خود دفاع کنند ؟ آیا با سوگواری ما حقّ اهل بیت گرفته خواهد شد ؟ اصلاً « حقّ » اهل بیت چیست ؟ این بزرگواران برای چه به عمق آمدند ؟ مأموریت ایشان در زمین چیست ؟

این سؤالات دریچه ای تازه به سوی شناخت اهل بیت برایم باز کرد . می خواستم بیشتر ایشان را بشناسم ، آیا نشنیده اید که درحديثي نقل شده است که « من مات و لم يعرف امام زمانه مات ميتتا جاهليا » کسي که بميرد و به امام زمان خودش معرفت نداشته باشد به مرگ جاهلي از دنيا رفته است. سپس به سراغ امام شناسی رفتم تا ایشان را بهتر بشناسم و بفهمم که چه مأموریتی دارند تا من هم حداقل بعنوان یک محب ، آنها را نصرت نمایم .

1 - مأموریت امام (ع) چیست ؟

ایشان برای تشکیل دولت خداوند که با برپایی ظهور تحقق می یابد تلاش می کنند . 1 در «زبور» که تحت عنوان (مزامیر) در لابلای (عهد عتیق) آمده، نویدهایی درباره ی ظهور مهدی (عج) داده شده است و می توان گفت، در هر بخش از «زبور» اشاره ای به ظهور آن حضرت و نویدی از پیروی صالحان بر شرّیران و تشکیل حکومت و تبدیل ادیان و مذاهب مختلف به یک دین محکم و آئین مستقیم وجود دارد.

نوید های حضرت مهدی (عج) در زبور فراوان است و در بیش از 35 بخش از مزامیر 150 گانه نوید ظهور آن حضرت موجود است. («آخرین امید»، ص 193)

1 – الف - آیا اهل بیت(ع) خود به تنهایی نمی توانند مأموریت خود را انجام دهند ؟

با سیر ی در قرآن به وضوح می بینید که خداوند همه چیز را به خود نسبت می دهد نه به کسی در کنار خود ! خداوند در امورش بسیار غیور برخورد می کند ، لذا خلیفه ی خداوند نیز ( امام زمان(عج) : خلیفة الله فی الارضه ) که مجرای خدایی خداوند هستند ، ظهور را به تنهايي و بصورت شجره اي اِعمال مي كنند و به لحاظ غيور بودنشان به احدي اجازه كوچكترين دخالت در ماجراي ظهور را نمي دهند.

امام (ع) می توانند خودشان انجام بدهند ، اما می خواهند من وشما ی شیعه هم رشد کنیم . همانطور که رسول الله (ص) می توانستند تمام قرآن را به بهترین نحو در عمق بیاورند و جاری بفرمایند ،اما می خواهند جبرئیل امین راهم رشد بدهند . می فرمایند : جبرئیل ! شما از محدوده برزخ پایین بیاور .

مثل شما می توانی بروی از درون آشپزخانه قند برداری برای چا یی تان بیاوری ،اما به فرزند خردسال تان می گویید که تو برو برای من قند بیاور . نه اینکه شما نمی توانید ، شما می توانید این کار را کنید ، می خواهید او رشد کند ، کاری یاد بگیرد ،مسئولیت پذیر باشد ،به خا طر اینکه به شما دارد خدمت می کند خداوند ثوابی یرایش قرار بدهد ،مرحمتی برایش قرار بدهد .

2 – جشن ها و مرا سم ها به چه میزان امام(ع) را نصرت می کند ؟

بارها خوانده ایم و شنیده ایم که حضرت مهدی زمانی ظهور خواهد کرد که دنیا آکنده از ظلم و ستم است. آیا کسانی که معتقد به حق هستند و چشم به راه ظهور مهدی موعودند، نباید پیش از ظهورش، مقدّمات حکومت او را فراهم سازند؟

در قرآن کریم، در رابطه با یارانِ نمونه ی حضرت مهدی (عج) آیه ای بسیار امید بخش و سازنده وجود دارد. در سوره ی مائده آیه ی 54 خداوند به طور مستقیم، مؤمنان را مورد خطاب قرار داده و می فرماید:

«ای مؤمنان هر کس از شما مرتّد شده و از اسلام بیرون رفت، خداوند در آینده جمعیّتی را می آورد که دارای این پنج امتیاز هستند:

1- هم خداوند آنها را دوست دارد و هم آنها خدا را دوست دارند. [ برای اینکه خدا ما را دوست بدارد باید از اهل بیت تبعیت کرد « (31) آل عمران: قُلْ إِنْ کُنْتُمْ تُحِبُّونَ اللّهَ فَاتَّبِعُوني يُحْبِبْکُمُ اللّهُ وَ يَغْفِرْ لَکُمْ ذُنُوبَکُمْ وَ اللّهُ غَفُورٌ رَحيمٌ بگو: ( ای محمد (ص) «اگر خدا را دوست مي‏داريد، از من تبعیت کنيد! تا خدا (نيز) شما را دوست بدارد؛ و گناهانتان را ببخشد؛ و خدا آمرزنده مهربان است.» ]

2- در برابر مؤمنان خاضع و مهربانند.

3- در برابر مشرکان و دشمنان، سرسخت و نیرومندند.2

4- به طور پی گیر در راه خدا جهاد و تلاش می کنند.

5- در مسیر انجام وظیفه از سرزنش هیچ سرزنش کننده ای نمی هراسند. این فضل خدا است که به هر کس بخواهد (و شایسته ببیند) می دهد، فضل و رحمت خدا وسیع است و او بر همه چیز آگاه است.»

احادیث ذیل این آیه در مورد یاوران حضرت قائم (عج) است که با این ویژگیها با تمام قدرت، در مقابل مرتّدین و کارشکنان می ایستند، و برای بر قراری حکومت امام (عج) در کلّ جهان تلاش می کنند. («مجمع البیان»، ج 3، ص 208)

آیا تا به حال با برگزاری جشنها و مراسم ها که چندین سال است برگزار می شود و هرسال پررنگ تر می گردد ، حکومت اهل بیت برپا شده است ؟ شا ید بگویید که این حکومت را خداوند برپا می کند ! پس آیه 54 مائده چه می شود ؟ واژه « صا لحان » ، «یاوران قائم » و ... چه می شود ؟!

البته من مخالف این گو نه مراسم ها نیستم ، ولی خودتان قضاوت نمایید تا چه اندازه محصول این مراسم ها برای برپایی حکومت حقّه مثمره ثمر بوده است ؟

وقت مردم دارد با مجالس سينه زني قاعدانه و جشن تولّد‏هاي قاعدانه تلف مي‌شود . اين نوع مجالس قاعدانه است. اينها مردم را زمينه ساز بار نمي‌آورد، اگر ما مردم را بسوي ظهور حركت بدهيم و آنها را كارواني كنيم تا حركت بكنیم و در خلال حركت اشكي بريزیم بر مصائب اهل‌بيت(ع) ، يا در خلال حركت شاد بشویم به شادي اهل بيت(ع) ، اين قيمت دارد. نه اينكه بنشينیم و عزاداري كنیم، نه اينكه بنشينیم و دست بزنیم. چند روز دیگر 13 رجب است چند روز بعد مبعث است چند روز بعد سوم شعبان و چهارم و پنجم شعبان و سپس نيمه شعبان ، جفا نكنيم بر اين مردم ، بس است ديگر، يك عمر جفا كرديم بس است. اگر اين جوانها بسوي ظهور حركت داده نشوند حيف مي شوند وقت مردم را با اين گونه مجالس تلف نكنيم ؟ چرا مردم را مسلح به ارزشهاي كاروان حسيني نکنیم؟ چرا سعي نکنیم مردم را حسيني كنيم؟ وصف ما از عاشورا، مانند وصف پيرزنهاي قوّال است، مانند وصف پيرزنهاي نقّال است كه مي نشينند و با توجه به عواطف پيرزنانه عاشورا را توصيف مي‌كنند، رفتاري كه ما داريم و جامعه را هم به آن سو مي‌كشانيم رفتار پيرمردهاي كوفه است در عصر عاشورا كه بالاي تلي ايستاده بودند و صحنه عاشورا را، صحنه تكه تكه شدن ياران را مي‌ديدند و صرفاً گريه مي‌كردند اگر اعتقاد داريم كه كُلُّ يَومٍ عاشوراء وَ كُلُّ اَرضٍ كَربَلاء بلند شو يم حركت كنيم و ديگران را حركت بدهيم؛ديگر زمان قاجار نيست كه ما مجالس بزرگ بگيريم و فقط بخواهيم نقّالي كنيم قوّالي كنيم و پيرزنانه يا پيرمردانه به عاشورا نگاه كنيم البته منظورمان، مانند آن پيرمردان زبون كوفي است نه هر پيرمردي، اهانت به همة پيرمردها و پيرزنها نكنم، پيرمردهاي كاروان حسيني مانند حبيب بن مظاهر رفتار مي‌كنند توي ميدان هستند حسيني رفتار مي‏كنند سرباز حريم اهل بيت هستند نه اينكه وقت مردم را بخواهند تلف كنند.

پس ما نیز بیاییم همچون یاوران امام حسین (ع) برای برپایی حکومت امام زمانمان(عج)، حسینی حرکت کنیم . پس بیاییم برای ظهور مولایمان « قائمانه »برخیزیم نه « قاعدانه ».

3- با انبیا نیز برای نصرت اهل بیت میثاق بسته شد 3

همانطور که خداوند از انبیاء میثاق گرفتند تا اهل بیت (ع) را نصرت نمایند و از آنجا که انبیاء هدایت کنندگان مردم در زمین هم بودند،پس چگونه ما می توانیم نسبت به این موضوع مهم ، غافل باشیم و با میثاقی هم که خود با اهل بیت بستیم 4 ، ایشان را نصرت ننماییم ؟ آیا عهد خود را فراموش کرده ایم ؟ مگر نه این است که خداوند می فرمایند أَوْفُوا بِالْعَهْدِ إِنَّ الْعَهْدَ کانَ مَسْؤُلاً (34) الإسراء 5

4 - ما چگونه می توانیم امام (ع) را نصرت نماییم ؟

از روزگاران قدیم که سخن از مهدی (عج) به میان آمده، و در احادیثی که در این زمینه از رسول خدا (ص) و ائمّه ی معصوم ( ع) رسیده است، از «رایات سود خراسان» گفتگو شده است. (یعنی پرچم های سیاه که از سوی خراسان (ایران) می آید و مردمی که با آن پرچم ها حرکت می کنند)

طبق روایات آنان در شمار یاران مهدی (عج) قرار می گیرند، و او را یاری می کنند، تا حکومت امامشان را برپا کنند.

در روایتی دیگر آمده: «هر گاه دیدید که رایات سود (پرچمهای سیاه) از سوی خراسان (ایران) آمدند، خود را به آن پرچم ها برسانید، اگر چه خویشتن را به روی برف بکشید، زیرا، مهدی خلیفة الله، در میان آنان است». («عقدالدرر»، ص 125)

پس بهتر است که هر چه زودتر :

1 - با ماجراي ظهور آشنا شویم ، امّا چگونه ؟ چه کسی می تواند به درستی ما را با اینـکه « چه واقع خواهد شد » آگاه کند ؟ آیا کسی بهتر از صحنه پرداز ماجرا وجود دارد ؟ آیا برپا کننده ی ماجرا ( امام زمان (عج) ) بهترین نیست ؟

2 - در حال و هواي ظهور قرار گيریم و چنان رفتار کنیم که گويي داریم در زمان ظهور زندگي مي‌کنیم . امّا چه کسی می داند حال و هوای ظهور چگونه است ؟ رفتار زمان ظهور چگونه رفتاری است ؟ از چه کسی این رفتار ها را بیا موزیم ؟

3 - مردم را با ماجراي ظهور آشنا کنیم . امّا چگونه ؟ ما که هنوز خودمان اندر خم یک کوچه ایم ، چگونه دست خانواده مان ، دوستانمان ، مردم و جامعه مان را بگیریم و به سوی ظهور حرکت دهیم ؟

4 - مردم را به سمت ظهور حرکت دهیم . چه کسی بهتر از امام (ع ) سمت و سوی ظهور حرکت کردن را می داند ؟ ! آیا با روشی که تا به حال بزرگان و دیگران از « خود » ارائه دادند می توانیم در این مسیر حرکت کنیم ؟ آیا خود این بزرگان توانستد ؟

چه کنیم مولا جان ؟!

۲۰ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: W.T.F.F.E
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۹
از: سمنان
طرفدار:
- مسی پویول ژاوی
- ریوالدو
- هیچکدوم
- اسپانیا
- هیچ کس
- پپ- فرگوسن
- در یه حدن همشون
گروه:
- کاربران عضو
چرا ما نباید از وجود اماممون بهره مند باشیم و بهره مندی خاص از اماممون مشروط به داشتن درجه ی بالایی از ایمان باشه
مگه امام عصر ما نیست پس چرا ادمای عادی ازش دورن
مگه زمان بقیه امامانمون مختص افراد خاص و صحابه ی با تقوا بودن مگه فقط ابوذر و سلمان و حر و حبیب ابن مظاهر و... حق بهره بردن از وجود ائمه رو داشتن
نه
درصورتی که شمرم میتونسته امامشو ببینه
ولی ماها که حد اقل ازشمر بهتریم نمیتونیم با اماممون رابطه داشته باشیم و این حق فقط مختص عرفا باشه

all world is your foot...when u has a nice god...

THANKS GOODNESS FOR EVERY THINGS THAT NOT PRESENT FOR ME
۲۱ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فائزه نوشته:

خوب باشه میپرسم

چرا ما نباید از وجود اماممون بهره مند باشیم و بهره مندی خاص از اماممون مشروط به داشتن درجه ی بالایی از ایمان باشه
مگه زمان بقیه امامانمون مختص افراد خاص و صحابه ی با تقوا بودن مگه فقط ابوذر و سلمان و حر و حبیب ابن مظاهر و... حق بهره بردن از وجود ائمه رو داشتن
نه
ولی ماها که حد اقل ازشمر بهتریم نمیتونیم با اماممون رابطه داشته باشیم و این حق فقط مختص عرفا باشه

به نظرم سوالات از ريشه ايراد داره
درسته كه ما از شمر بهتريم ولي دلي نميشه كه
پس بايد شكايت كنيم كه چرا فلان افراد با پيامبر در ارتباط بودن يا اينكه فلان نفر ييار و غمخوار حضرت علي بود!
خوب امام عصرو اگه ميتونستيم باهاش در ارتباط باشيم كه اسمشو نميزاشتن غيبت!
ولي اين رابطه بين امام و امتش قطع نشده فقط نحوه ارتباط عوض شده
خود عرفا هم نميتونن ادعا كنن ما با امام در رابطه هستيم!بله بودن كسايي كه ايشون رو ديدن ولي اكثر عرفا هم نحوه رابطشون ديداري نيست

مردم عادي هم با امام در ارتباطن به صورت قلبي
مگه نشنيده ايد ميگن امام زمان بر همه مشكلات شما واقفه؟؟؟
از كجا واقفه؟؟
بعد مگه بهره مندي از وجود فقط با حضور جسمي و مكاني محقق ميشه؟؟
كم بودن كسايي كه با خواب ديدن با ائمه در ارتباط بسيار قوي و نزديكي بودن؟؟
اونا از وجود ائمه بهره مند نشدن؟؟
ايني كه امام از چشم ما دوره و نميتوني حظورشونو به صورت مكاني و لحطه اي حس كنيم به شرايط برميگرده
چون اگه اينجوري بود همه ميتونستن ادعا كنن ما با امام در ارتباطيم و بعد هم بگم امام به ما دستوراتي داده!
همين الان كلي مدعي دروغين داريم كه من هر هفته باديدن برنامه به سوي ظهور تعجب ميكنم از مردم ساده لوح كه دنبال چنين شياداني راه ميوفتن!
ريشه اين راه كج مردم كجاست؟؟
ريشه اون اينه كه مردم صداقت در دين دارن و پاكن و اسير شيداناي ميشن كه از اين اسم سوء استفاده ميكنن!
در ضمن امام زمان در زمان غيبت صغري هم فقط با عده خاص در ارتباط بود اين به اين معني نيست كه مردم حق نداشتن از امام عصرشون بهره ببرن!

يه نكته ديگه بگم اينكه بهره من شدن از وجود پر بركت امام فقط لازم و ملزوم رفتو امد مكاني و لحظه اي نيست!
مگه ما خدا رو ميبينيم؟؟پس چطوري باهاش در ارتباطيم؟؟
با نماز با روزه با امر به معروف و نهي ا منكر با گوش كردن به فرامين الهي ميگيم كه در ارتباطيم!
پس ميتوني با بودن اونچيزي كه امام ازمون ميخاد باهاش در ارتباط باشيم

موضوع غيبت يه موضوع مهميه و خيلي پيچيده هست ولي سوال شما به نظرم اصلا دليل منطقي نداره!

چون اگه قرار بر ديدن حضرت بود پس غيبت صغري و كبري براي چي بود؟؟؟

و همچنين بهره مندي از وجود شريف امام مستلزم وجود مدارجي هست ولي اين به معناي ان نيست كه كسايي كه عارف و زاهد نيستند از ايشون بهره مند نميشن!اين شرك گفتنه چون اين جوري عدالت امامو زير سوال برديم كه فقط عده اي رو مي پذيره در حالي كه تو صفت امام بودن چيزي به مختص به گروه خاص بودن وجود نداره و امام ولي امت اسلاميه

۲۲ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خوب باشه میپرسم

نه

حرفایی که آقا کمیل نوشتن خیلی کامله ها ولی منم گفتم بیام یه گوشه جوابو بگم!!!
ببین مایه استادی داریم جواب این سوالو اون موقع که سرکلاساش بودم بهم داد!!
امام زمان حاضر است ، بین من وشما راه میرود نه اینکه از دیده ها محو باشن! نه! فقط ما ایشون رو به چهره نمی شناسیم! مثل هزاران نفری که ما هرروز تو خیابون می بینیم و نه میدونیم اسمشون چیه ونه اینکه کی هستن! چرا نباید امام مون رو به ظاهر بشناسیم؟ چون امام زمان جانش درخطره چون آخرین حجت خدا روی زمینه و ماموریت داره تا حکومت جهانی و الهی رو بر پا کنه و دشمنا به شدت آماده اند تا به ایشون ضربه بزنن!! از هر طریقی!!!(باور میکنی همین الان تو مکه اطراف خونه خدا که پر هتله فراماسونری ها تک تیر انداز گذاشتن تا هر وقت امام زمان اعلام ظهور کرد ایشون رو بزنن!!! زهی خیال باطل!! ولی باور کن اونا ایمانشون نسبت به این که امام زمان وجود داره از ما مسلمونا خیلی قوی تره!!! چون دارن خودشون رو آماده میکنن!! ولو تو جبهه مخالف!!!) وقتی ما نسبت به امام مون انقدر بی مسئولیت هستیم که نمیدونیم امام مون با گناهای ما چقدر روحش درناراحتیه !!! خب خداهم مارو مورد سرزنش قرار میده و از نعمت شناخت ظاهری شون بی بهره میکنه!!! مگه مردم با 11 تا قبلی خوب رفتار کردن که آخریش بیاد و باهاش خوب تا کنن!! نه خدا داره مردم رو امتحان میکنه !! مردم به خاطرکارای خودشونه که ازین نعمت بی بهره اند!!!
ولی اینا دلیل نمیشه که ما نتونیم با امام مون ارتباط داشته باشیم!!
امام همیشه ناظر و حاضر بر ماست هر لحظه میتونیم باهاش حرف بزنیم هیچ آداب و اعمال خاصی هم نداره و مطمئن باش امام حرفارو گوش میکنه و بهش جواب میده حالا حتما لازم نیس که ایشون بیاد و خودشون جواب و بگن به هر طریق وصورت ممکنی امام جوابشو میرسونه!!!
اگر شمر و... تونستن چهره امام شون رو ببینن و رودررو باهاشون صحبت کننن چه فایده وقتی نه تنها نصرتشون نکردن که جلوشونم وایستادن!!! خب حالا یه مثال میزنم واسه اینکه بدونی امام چطور به ما توجه داره!! وقتی تویه جمعی هستی و سرت به کار خودت گرمه یه دفعه یکی صدات کنه!! تا اسمتو شنیدی برنمیگردی دنبال صدا !!!؟؟ این کار یعنی توجه!!! هم ما باید به امام زمان توجه کنیم هم ایشون به ما توجه دارن!! البته توجه ایشون هر لحظه وهر ثانیه اس!! کی گفته ما ازوجود امام زمان مون بی بهره ایم!!؟؟ امام زمان دقیقا مثل بارونه!!رحمت کامله!! هر کسی به اندازه وسعش از امام زمان بهره میبره یکی کم یکی زیاد!! امام واسه همه آدماست !! ایرونی وغیر ایرونی ومسلمون وغیر مسلمونم نداره چه برسه به این که بگی فقط واسه عرفا وفضلاست!! هر کسی اگر خواست! واقعا اگر خواست زندگی, باتوجه به امام زمان رو تجربه کنه هیچ وقت امام در رو به روش نبسته! مشکل اینجاست ما خیلی وقتا مشغول روزمرگی هامونیم و یادمون میره یکی هر لحظه به یادمونه! مشکل اینجاست که ما یادمون میره باید از کسی که هر لحظه باعث رسیدن الطاف الهی به سمت مونه تشکر کنیم!!
یادمون میره یه پدر زنده قدرتمند دانشمند ثروتمند و مهربون و خلاصه (ترین عالم ) رو داریم!!!! یادمون میره.....

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۲ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اور میکنی همین الان تو مکه اطراف خونه خدا که پر هتله فراماسونری ها تک تیر انداز گذاشتن تا هر وقت امام زمان اعلام ظهور کرد ایشون رو بزنن!!! زهی خیال باطل!

درسته من چند تا مستند راجبش ديدم و ميدونم اين نامردا چه برنامه هايي دارن چيزي كه بايد بهش فكر كرد اينه كه بايد خجالت بكشيم از شيطان پرستي كه مطمئن امامي وجود داره و داره واسه عقيدش(چه درست چه غلط!)تلاش ميكنه تا بتونه به هدفش برسه ولي ما كه هدفمون ظهور براي زمنيه ظهور حضرت چه كرديم؟؟
باز اون ادم نامرد براي اينكه به هدفش برسه يه تلاشي كرده ولي ما چي؟؟؟

نقل قول
ولی باور کن اونا ایمانشون نسبت به این که امام زمان وجود داره از ما مسلمونا خیلی قوی تره!!! چون دارن خودشون رو آماده میکنن!! ولو تو جبهه مخالف!!!)

والله اينو با تموم وجودم قبول دارم كه ايمان به ظهور مهدي در خيلي از مشركين و مفسدين بيشتر از مسلموناست
خيلي از ما شيعيان وقتي ميگيم امام زمان ميگن برو بابا دلت خوشه كي شنيده و كي ديده؟؟و بهت ميگن ادم خرافي يا فري خورده(!) ولي اون كسي كه عقيدش ضد اسلاميه براي ظهورش زمينه سازي كردي فيمهاي عليهش تو سينما درست كرده جهان رو عليه هدف شومش شورانده!اين يعني اي مسلموني كه تو وجود حضرتت شك داري الان بايد از خجالت اب بشي(!)

۲۲ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: W.T.F.F.E
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۹
از: سمنان
طرفدار:
- مسی پویول ژاوی
- ریوالدو
- هیچکدوم
- اسپانیا
- هیچ کس
- پپ- فرگوسن
- در یه حدن همشون
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بعد مگه بهره مندي از وجود فقط با حضور جسمي و مكاني محقق ميشه؟؟ كم بودن كسايي كه با خواب ديدن با ائمه در ارتباط بسيار قوي و نزديكي بودن؟؟ اونا از وجود ائمه بهره مند نشدن؟؟

نه جسمی نیست ولی حرفم اینه همه که این قدرتو ندارن که با امام رابطه قلبی داشته باشن؟؟؟الان خودتون وقتی به مشکلی بر میخورین کمبود احساس نمیکنین؟ادم تو شرایط سخت حال نمازو روزه و نیایش نداره که پاشه با امامش رابطه عاطفی بر قرار کنه
نقل قول
يه نكته ديگه بگم اينكه بهره من شدن از وجود پر بركت امام فقط لازم و ملزوم رفتو امد مكاني و لحظه اي نيست! مگه ما خدا رو ميبينيم؟؟پس چطوري باهاش در ارتباطيم؟؟ با نماز با روزه با امر به معروف و نهي ا منكر با گوش كردن به فرامين الهي ميگيم كه در ارتباطيم! پس ميتوني با بودن اونچيزي كه امام ازمون ميخاد باهاش در ارتباط باشيم

این مسئله بر میگرده به انتظار که ادما باید برا همون چیزی تلاش کنن که اقا میخواد بیاد تحققش بده
من تو صحبتام گفتم منظورم حضور جسمی ایشون نیست خودم میدونم وجود جسمی هیچ ارزشی نداره ولی من خودم این قدرتو ندارم با امامم رابطه داشته باشم خیلیا بهم گفتن که مهم نیست که اقا نیستن مهم تویی که روحت میتونه باهاشون در ارتباط باشه من حرفم سر ادمایی مثل خودمه که نمیتونیم رابطه قلبی داشته باشیم
نقل قول
و همچنين بهره مندي از وجود شريف امام مستلزم وجود مدارجي هست ولي اين به معناي ان نيست كه كسايي كه عارف و زاهد نيستند از ايشون بهره مند نميشن!اين شرك گفتنه چون اين جوري عدالت امامو زير سوال برديم كه فقط عده اي رو مي پذيره در حالي كه تو صفت امام بودن چيزي به مختص به گروه خاص بودن وجود نداره و امام ولي امت اسلاميه

این که امام امامت خودشونو دارن که شکی توش نیست
اینیم که وجود دارن که بازم شکی توش نیست
اینی که زاهد و مردم عادی ازشون بهره مند میشن که هدایت عام و همگانی که خدا تو قران فرمودن من سوالم مربوط میشه به هدایت خاص و فردی که خدا برای هر ادمی قرار داده
تو قران نوشته بعضی چیزارو انسان میتونه با عقلش تشخیص بده ولی بقیه رو که از قدرت تشخیصش خارجه باید از امامش هدایت بگیره
خوب تو عصر ما اماممون که نمیتونه با ما ارتباط مستقیم داشته باشه پس باید بریم سراغ مراجع که وظیفه ی اونام فقط تبیین مسائل و احکام دینه

کوثر جون من نوشته هاتونو خوندم ولی این بهره ای که شما دارین ازش حرف میزنین هدایت عمومیه
پس هدایت خاص ما چی میشه منی که نمیتونم با امام رابطه قلبی داشته باشم
زمان بقیه ائمه کسانی بودن که هوش و هواس نداشتن یا کیسایی که از نظر ایمان خیلی ضعیف بودن ولی با وجود امامشون راه درستو پیدا کردن مثل بشر حافی
توضیحاتتون خوب بود ولی مثل بقیه چیزایی که شنیده بودم و چیزاییم که نوشتم دقیقا همونایی هست که به بقیه جواب دادم
من قانع نشدم

all world is your foot...when u has a nice god...

THANKS GOODNESS FOR EVERY THINGS THAT NOT PRESENT FOR ME
۲۲ خرداد ۱۳۹۰
< ۱ ... ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ... ۸۹ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۸,۱۴۳ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۵۳ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۰,۷۵۲ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۶۸۲ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۶۱ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۰۱ بازدید
۱۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۹۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۰۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۶۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۹ کاربر آنلاین است. (۱۰۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!