به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه(كنترل ذهن-mind control )
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
عذر میخوام از اینکه بدون رخصت وارد بحث حضرات شدم اما این چیزی که دارید راجع بهش بحث میکنید مصادره اذهانه یا کنترل ذهن؟

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۰ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
جفتش یکی ه.

با الفاظ بازی نکن.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۱ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
این سوالیه که منم دارم
در کل شیوه کمیل متفاوت و منحصر به فرده واسه همین من اصلا نمیتونم شرکت کنم

نقل قول
کمیل جانداداش

جان؟؟
نقل قول
توی این مطالب اشاراتی به مسائل کادر 25، برگردان موسیقی، پیامهای نا خود آگاه و ترور های اجتماعی و ... اشاره کنی خوبه

15 روز وقت تاپيك روي بحث موسيقي تمركز كرده
در اينجا قابل مشاهدس تمام اين مسائلي رو كه نام بردي رو هم بهش اشاره شده
همچنين توي پيام هاي ناخوداگاه فيلم ها سريال ها

نقل قول
باید اول روشهای کنترل ذهن رو توضیح بدیم!!
بیزحمت خودت شروع به کار کن منم اگه وقت کردم کمکت میکنم!!

اخه من با اين روش پيش رفتم همه شروع كردن به گفتن اينكه آي مطالب طولانيه حجمش زياده سنگينه قابل فهم نيست خودت بخون با زبون خودت توضيح بده حالا كه شيوه عملي مو طبق خواسته دوستان كردم باز ميگيد به شيوه سابق كار كنم؟

اول يكم بحث ميكنيم هرجا نياز بود به توضيح مطلب مقالاتي رو ارائه ميديم

نقل قول
من یه خصوصیت خاصی دارم.تا نخوام چیزی رو قبول کنم قبولش نمی کنم!

البته باراني عزيز خبر داريم كه در خفا قبول ميكني و به يه سري چيزا كه الكي سرش با ما بحث ميكني اعتقاد نداري فقط ميخواي خودتو مطرح كني و مخالفت ميكني
نقل قول

باور کنید ماهواره و رسانه خیلی خیلی خطرناک هستن!

اتفاقا با حسام سر اين موضوع حرف ميزديم يه سري حرفايي زد بسيار تامل برانگيز و مفيد كه بهش ميگم حتما بياد و اينجا هم توضيحي ارائه كنه

نقل قول
حاضرم دست روی قرآن بذارم که هیچ کس نمیتونه بگه کنترل ذهن اصلا روش تاثیر نمیذاره!!!
چون خیلی از این کنترلها رو اصلا شما متوجه نمیشید!!
از ضمیر خودآ"اه رد میشن و مستقیما به ضمیر ناخود آگاه تاثیر میذارن!!!

تكبير
دقيقا همينه.
راهاي نفوذ به انسان سالهاست كشف شده ولي به جاي اينكه در راستاي اهداف درست قرار بگيره در راستاي اهداف كثيف و شيطاني قرار گرفته كه داره همه مردم جهان رو به سمت سياهي ميبره.

نقل قول
من که هیچ!
ولی این هیچکی رو از کجا آوردی؟

به نظر تو این شبکه ها میتونه روی اشخاصی مثل آ شیخ محمد تقی بهجت که پرده ها کنار میرفت ذره ای یقین ش کم و زیاد نمیشد تاثیر بزاره؟

اولا برو و بي تعصب نگاه كن
ثانيا اكثر مراجع عالي قدر ما نه خودشون تو خونه تلوزيون دارن و نه مريداشون رو به ديدن تلوزيون تشويق ميكنن(دقت كنيد تلوزيون منظورم شبكه هاي داخليه خودمونه)
ما سال دوم دبيرستان كه بوديم با مدرسه يه اردو به قم رفتيم و در اونجا قرار شد به خانه هاي برخي علماي بزرگ سر بزنيم. من به شخصه با چشم ديدم كه فقط يكشون توي خونه تلوزيون داشت.
سايرين اين دستگاه هيپنوتيزم رو در خانه قرار ندادن

نقل قول
با ثبات ترین شخصیت هم اگر بشینه پای این شبکه و اون شبکه نظرش 180 درجه بر میگرده و تازه ماندگاری بیشتری هم داره و خیلی دیر اثرش از بین میره.

اون تكبير قشنگه رو بگو

نقل قول
عذر میخوام از اینکه بدون رخصت وارد بحث حضرات شدم اما این چیزی که دارید راجع بهش بحث میکنید مصادره اذهانه یا کنترل ذهن؟

كنترل ذهنه يعني طوري متغير ها رو به ذهن القا كنن كه ذهن تصميمي بگيره و به سمتي بره كه اونا مايلند!

راجب به اينكه باراني ميگه اينا رو ادم (يا بعضي ادمهاي خاص) تاثير نداره به نظر خودم اصلا درست نيست.
ما انسان ها همگي تو افرينش و نوع سيستم افرينش يكسانيم.
چيزي كه ما رو از هم تفكيك ميكنه نه مليته،نه دينه، نه فرهنگه،نه زبانه و نه اين قبيل چيزا
اون كاراكتر اصلي تمايز بين افراد رو خدا تو قران هم ذكر كرده كه ايمان و عقله و بارها و بارها به شكل هاي مختلف گفته كه ميزان و تمايز شما نزد من ايمان به خدا و عقله،اين دو گزينه باعث ميشن كه ادمها به مراتب الهي برسن!

حالا ميگيد افراد خاص تاثير نميگيرن؟؟مگه اونا فرشته هستند يا فضايي؟؟نه عزيز من اونا هم انسانن شايد تاثيرش كمتر باشه يا نوعش فرق داشته باشه ولي اون افراد هم ضمير ناخوداگاه دارن و اين تاثيرات رو ميپذيرن
ولي اونها خودشونو در معرضش قرار نميدن!
مثلا مگه بارها و بارها نشنيديد كه نگاه به نامحرم تيري است از جانب شيطان؟؟؟
خب نگاه كنيد كدوم يك از علما اين كارو انجام ميده؟؟مثلا ميگه من ادم خاصي هستم و نگاه نامحرم روم تاثير نداره؟؟ خب مشخصا اينجوري نيست.

يه نگاه به ادمها و تغييراتشون توي اين 32 سال بنداز.
پدر من چيزايي تعريف ميكنه كه الان به نظر من افسانه به نظر مياد مثلا اينكه زمان جنگ و انقلاب مردم با كمترين امكانات زندگي ميكردن و هر روز وقتشونو سر ايستادن تو صف روغن و نون و برنج و خيلي چيزا ديگه ميكردن ولي هيچ كدوم ناراضي نبودن.
يا يه خانواده با 4 تا پسر،همزمان 4 تا عروس رو تو يه خونه 100 متري مياوردن و زندگي ميكردن!ولي الان به يه دختر بگو بيا بريم تو خونه اي كه مادرم هست زندگي كنيم بيخ با بيخ سرتو ميبره اين تغيرات فكر ميكني از كجاست؟؟
همش از همين شبكه هاي داخلي خودمونه كه از زمان جناب اقاي خاتمي در رسانه ملي به فرهنگ غربي باز شد و مردم رو تجمل گرا و دنيا زده كرد.
همش داريد تو اين تلوزيون رفاه و ثروت رو خيلي چيزايي رو ميبينيد كه داشتنش يه جورايي سخته ولي همه ارزوشو دارن.
تا چشم نبينه دل نميخواد كه.
حالا اين فقط يه نمونه به حساب مياد تو رسانه ما امثال اين يارو حسيني كم نبودن،ولي الان كجان؟؟ همين افراد بودن كه باعث به وجود اومدن يه تفكر جديد شدن
همشم از همين رسانه ملي كه ميگي هيچ كاري نميكنه رخ داده

۲۱ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
کمیل نوشته:

نقل قول

اتفاقا با حسام سر اين موضوع حرف ميزديم يه سري حرفايي زد بسيار تامل برانگيز و مفيد كه بهش ميگم حتما بياد و اينجا هم توضيحي ارائه كنه

خب من اومدم سک سک.
جاتون خالی شب قبل از اینکه راه بیفتیم سمت فکه همین بحث پیش اومد.
من خودم از کسایی بودم که میگفتم میشه از ماهواره استفاده درستم کرد ولی سوم دبیرستان یه اتفاقی افتاد که به حرف سخنران هیئتمون که میگه ماهواره خود شیطانه رسیدم.

داستان از جایی شروع میشه که ما سال اول و دوم و سوم راهنمایی یه همکلاسی داشتم که یکی از رفیقای خوبمم بود و فاق العاده بچه مذهبیی بود.
پدرش سابقه جبهه داشت، خودش مداح بود و دهه محرم از اراک میکوبید میرفت گرمسار تعزیه میخوند، حتی یکی 2 بارم تو مصلی اراک اذان گفته بود فکر کنم.
خلاصه خیلی مذهبی بود.
این سال اول دبیرستان امتیازش به مدرسه شاهد نرسید.
سال دوم هم اومد ولی من نبودم البته تو کلاسمونم نبود.
سال سوم زد و دوباره همکلاس شدیم.
البته من زیاد باش سلام علیک نداشتم چون نسبت به راهنمایی خیلی تیپ و قیافش فرق کرده بود.
یه روز وسطای سال نشستیم کنار هم و شروع کردیم بحث کردن.
بحث کشید به جاهای دینی، بش گفتم چا دیگه مداحی نمیکنی؟؟؟
گفت من مسیحی شدم...
یه خنده زیر لب کردم و فهمیدم قضیه از کجا آب میخوره، میدونستم ماهواره گرفتن.
گفتم جریان چیه چرا مسیحی؟؟؟
گفت از خواهرم شروع شد، اون مسیحی شده بود و هی میومد به ما از مزیت های مسیحی بودن و از کرامات مسیح میگفت، که مسیح پسر خداست و ...
ما زیاد قبول نمیکردیم.
من یه مریضی داشتم که هر کاری میکردم خوب نمیشدم، یه شب گفتم بزار به مسیح توسل بزنم توسل کردم و فرداش اصلا احساس کردم خوب خوب شده بودم.
از اون موقع بود که باور کردم مسیح پسر خداست و مسیحی شدم...
یه سری دری بری دیگه هم که تابلو بود از یه جایی یاد گرفته سر هم کرد.
منم یه ذره باش بحث کردم ولی حوصله بحث درست و حسابی رو نداشتم.
تازه میگفت الان کل خانوادمون مسیحی شدن حتی بابا و مامانم.

خلاصه دوستان این از آدم مذهبیامونه دیگه وای به حال معمولیاش...
یعنی راهنمایی اگر کسی به من میگفت فلانی اینجوری میشه میزدم زیر گوشش رو اسم این قسم میخوردم.
نماز جماعتش تو مدرسه هیچ وقت ترک نمیشد ولی ...

۲۱ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
برادر مجنون .......شکر میان کلامت اگه کنترل ذهن و مصادره اذهان یکیه پس این متدیشن و یوگا و امثالهم به چه منظوریه؟

۲۱ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
عزیز!
اگر ذهنت رو کنترل کنی کسی نمی تونه مصادره اش کنه!

اونا هم الفاظ ه!

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۱ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
من همه کامنتای دوستان رو خوندم به نظرم رسید مطالبی در این خصوص عنوان کنم که یک شفاف سازی کوچیک صورت بگیره امید که مقبول افتد.
ببینید عزیزان دل برادر انسان دارای سه نوع شناخت یا معرفته اولی صور ذهنی مبهم و نا کافیه که متکی بر ادراک حسی که نا کامی در تفسیر درست بهش اضافه شده.دوم شناخت کافی،تصورات روشن و مشخص،و معرفت عقلیه که جملگی نتیجه تعقل چیزهایی است که از قبل شناخته شده بودند و بالاخره سومی شناخت شهودی است که بهترین و لطیف ترین نوع شناخته و حقیقتی رو تبیین میکنه که بلامنازعه،اگه کسی توی اون دو تا شناخت اولی باشه راحت میشه ذهنش رو مصادره کرد اما اگه به شناخت سوم و قدرت تمیز مسائل رسیده باشه غیر قابل نفوذ خواهد بود که البته یه شرط اساسی هم دارد و آن اینکه پیشتر ذهنش رو از تصورات غلط ،تعصبات فکری،و نقطه نظرهای انحرافی پاک کرده باشه.و من الله توفیق

۲۱ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

منم کاملا با این حرف موافقم چون خودم تجربه عینیشو داشتم . اولش آدم به نیت اینکه فقط پیگیر اخبار و برنامه های علمیش باشه ماهواره میگیره ولی کم کم برنامه های دیگه هم پاشون تو زندگی آدم باز میشه و طبق برنامه ای که اونا میخوان توی فیلمها و سریالها و کلبپاشون آروم آروم چیزایی رو که میخوان بهت القا میکنن و باعث از بین رفتن حرمتها میشن . حتی گاهی کار به جایی میرسه که دیدم بعضیها تو یه سری از مسائل اصلی که بهش معتقدند و یا حتی نسبت به معصومین دچار تردید یا بی اعتقادی میشن. به نظر من نسبت سود ماهواره به زیانش 20% به 80% . پس عاقلانه نیست که به خاطر این فایده کم که گاهی از اینم کمتره پای همچین چیزی به خونه هامون باز بشه.

حالا یه تجربه مستند براتون بگم:
(من و مامانم از اول با ماهواره مخالف بودیم ولی بابام دوست داشت و بالاخره هم گرفت.... اما فشارهای من و مامانم و تجربه خودش باعث شد دیگه چندان اشتیاقی حتی برای پیگیری اخبارش هم نشون نده و در نهایت هم یه روز من و مامانم تیر خلاص رو زدیم و وقتی پلیس اومد که دیشها رو جمع کنه رفتیم داوطلبانه بهشون گفتیم تشریف بیارین پشت بوم ما و اینگونه بساط این علمک شیطان رو برچیدیم )

۲۱ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
فکر کنم این صحبت شما بهتر باشه کمی عمومیت پیدا کنه و بگین که اکثر دولت ها میخوان که ملت رو هم سو و هم فکر خودشون بکنن.
شما داری میگی فرهنگ ایرانی عوض شده! قبول. اما چرا این اتفاق افتاد؟ موقعی که مغول ها حمله کردند هم علم مردم رو از بین بردن و هم نیمی از فرهنگ رو! با این حال مغول ها وقتی داشتن از ایران خارج میشدن از بسیاری رفتار های خودشون پشیمان بودن. اما بعد از اون ما افت کردیم! نتونستیم به پیشرفت های قبلی برسیم و از طرفی هم آدمایی که روی کار اومدن واقعا لیاقت زمامداری کشور رو نداشتن!
کشور های دیگه حمله ی مغول هارو نداشتند! هجوم فرهنگ اعراب رو نداشتن (منظور اسلام نیست! اعراب!)

شاید بگین که جنگ جهانی داشتن! اما چه موقع بود؟ موقعی که میتونستن اطلاعات علمی رو تو یه دستگاه نگه داری کنن. بیشتر مردم ایران از همین ماهواره هم زده شدن. چون میخوان حرفای جدیدتر بشنون. این رو هم قبول کنید که هیچ رسانه ی بی طرفی وجود نداره,چون همگی بالاخره به حمایت یک یا چند کشور احتیاج دارن. من از شروع جریان تسخیر وال استیریت تا به حالا سه بار تونستم شبکه BBC رو ببینم. اما یک بار نشنیدم که بیان و از این جریان و جریان های فرعی کنارش حرف بزنن. چرا؟ چون دوست ندارن مردم رو از طرف رسانه هم تحریک کنن. حتی گفته شده که سرعت اینتر نت توی امریکا پایین اومده و فیلترینگ راحت تر انجام میشه! اینا نشونه ی چیه؟ ترس از ذهن مردم!

درباره ی سیگار گفتین! توی امریکا دانش آموزان در مدرسه سیگار میکشن و مشروبات الکلی هم مصرف میکنن. سن مصرف مواد مخدر اومده پایین. منم موافقم که برای سیگاری ها باید جریمه ی نقدی گذاشت! چون الان از هیچی نمیترسیم جز از,از دست دادن پول!

بعدشم. ایران با تحریم های بزرگ دست و پنجه نرم میکنه. تحریم هایی که فکر کنم خود شما بهتر از من میدونی و میتونی نام ببری و ضرری که سیگار وارد میکنه در برابر این تحریم ها هیچه! فکر کنم تمرکز اصلی دولت الان روی خنثی کردن اثر این تحریم ها باشه! تو مدرسه ی ما طرحی برگزار شد با عنوان : کالای ایرانی! استقبال خوبی هم شد. اما وقتی از مدیر پرسیدیم میتونیم در سطح جامعه فعالیت کنیم یا نه؟! گفت نمیشه! چون خودش هم قبول نداشت که کیفیت کالای ایرانی هزار برابر بهتر از کالای چینیه! خودباوری که نباشه هیچ کاری نمیشه کرد.
معلم اقتصاد ما گفت اگر ما تا آخر سال یه کفش از چرم تبریز بخریم مستمرمون رو بیست رد میکنه. چرا اینو گفت؟ چون ما نریم دنبال کفش خارجی که نه مناسب سیستم پای ایرانی ساخته شده و نه کیفیت لازم رو داره! اینا همه یه نوع فرهنگ سازیه. معلمم میگفت با همه ی مدرسین اقتصاد منطقه در این باره حرف زده و همه موافق بودن! خوب همین جریان های کوچیک اگر تو باقی مدارس و در مقاطع پایین تر هم شکل بگیره تاثیر گذار تر خواهد بود! این یه مدل کنترل ذهن مثبته

۲۲ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو

اينكه الان جوون هاي ما چنين باوري هايي دارن كه توي اروپا گلو بلبله و همش ايران بده حتي تو دل كشور خودمون دليل اصليش بعد از رفتار ناصحيح مسئولين رسانه هاي بيگانه و عناد دار هستند.
شبكه هاي ماهواره اي مثل صداي شيطان و بي بي سي منو تو و هزاران شبكه ديگه هميشه سعي بر دروغ پراكني ميكنن و من به چشم ديدم كه چطور با صحنه سازي بزرگ كردن و دروغ و فريب رسانه اي شستو شوي مغزي ايجاد ميكنن
مثلا اين برنامه اشغال پارازيت خيلي احمقانه كار ميكنه،مياد و بخشي از حرفاي يه نفر رو ميكنه و به يه چيز ديگه ربط ميده و براش دروغ درست ميكنه و طرفي كه اصل حرفا و كاملشو گوش نكرده فريب ميخوره.

رسانه هاي غربي سعي بر تطهير دادن خودشون ميكنن

ميدونيد چرا ايران مورد اماج حملات رسانه اي و سياسي و اقتصادي جهانه؟؟؟
اگه فكر ميكنيد به خاطر سياست ايرانه يا هر چيز ديگه با كمال احترام بهتون ميگم متوجه نيستيد و براتون اين موضوع حل نشده كه هدف يه چيز ديگس
هسته اي و تحريم و حقوق بشر و اين حرفا همش ظاهر قضيس
باطنش همونيه كه دشمنامون ميدونن
اينكه ايراني ها خيلي ميفهمن و تفكر ايراني و خميني خطرناكه و بايد از ريشه زده بشه

همين كشور هايي كه امروزه به عنوان ناجي جهان و يا پرچم دار حقوق بشر ميشناسيد و حامد جان لطف ميكنن اين كشور ها رو خب و متمدن جلوه بدن كسايي هستند كه توي جنگ هشت ساله ايران و عراق بمب هاي شيميايي به صدام دادن تا بريزن رو سر زنو بچه و ناموس اين مردم.
همين كشورها كسايي هستند كه از خود پاريس بلند ميشدن با هواپيما و ايران رو مورد حمله هوايي قرار ميدادن ميرفتن.
همين كشورها كسايي هستند كه هرگونه تحريمي رو تو جنگ عليه ايران اعمال كردن و در طرف مقابل همه جوره به صدام حسين كه براشون مشخص بود ديكتاتور و خونريزه كمك كردن
ما از 17 كشور جهان اسير جنگي داريم
يوگوسلاو و صربستان گرفته تا اتريشو خيلي جاهاي ديگه
اسلحه هايي كه غنيمت ميگرفتيم از چين و ژاپن گرفته تا هلند و اسپانيا بوده

اون وقت ما الان بايد ببينيم كه به چشم جوان هامون گول ظاهر سازي اين كشور ها رو ميخورن و با حرفاي ظاهرا منطقي كه مشكل براي قديم بوده و سياست يه چيز ديگه ميگه و اين حرفا دست دوستي با اين نامردا بديم

اينا كسايي هستند كه تو تجاوز و كشت و كشتار از هيچ كاري دريغ نكردن
امريكا كه ديگه سركرده كثافت كاري جهانه هرچي مثال بزنم براتون ازش بازم هست ولي توي فرانسه مردمان مسلمان و شيعه ما حتي حق زدن يه مسجد ندارن و حتي نميتونن يه كتاب زيارت عاشورا داشته باشن بعد جوون تو مملكت ما فريب رسانه رو ميخوره ميگه توي فرانسه حق ازادي بيان هست و همه چي گلو بلبله
بيايد فيلم بهتون نشون بدم چطوري شيعيان فرانسوي از روي ناچاري توي وسط جنگل يه مسجد چوبي و كوچيك براي خودشون درست كردن و اخر هفته كلي از شهراشون جون ميكنن تا برسن به مساجد و يكم دينشون رو بالا برن و دعا كنن

اره عزيزان من دروغ رسانه اي و كنترل ذهن كه ميگم همينه

هميني كه مايكل مور كه يه كارگردان ازاد انديش امريكايي هستش و دقيقا هميشه بر عليه تفكرات هاليوود و امريكا فكر كرده و ميدونه رسانه ها بهش دروغ ميگن راجب به كشور ايران اينطور نظظر ميده:

نقل قول
تعبیر مایکل مور نیز این بوده که من از سینمای ایران فیلم‌هایی دیدم که برایم بسیار ویژه بود و چنین تصوری نسبت به جامعه ایرانی نداشتم. گاهی هم برخی سیاه نمایی‌ها وجود داشته و تعجب کردم وقتی دیدم که جوانان ایرانی اسکی می کنند و یا به کافی شاپ می روند. من این مسائل را باور نکردم و در این مورد تحقیق کردم و به همین دلیل خواستم به ایران بیایم. ضمن این که او معترض به سیاست‌های دولت آمریکاست و با این کار می خواهد اعتزاض خود را نشان بدهد.

اين شستشوي مغزي در حدي وسيعه حتي انديشمندان و خواصشون هم نميتونن به حقيقت پي ببرن

بعد ما اينجا نشستيم ميگيم امريكا ازادي داره و مردمش ازادن
الكس جونز و مايكل مور بارها و بارها به خاطر افشاي حقايق پشت پرده بازداشت شدن بعد جوان هاي ما فقط كهريزك رو ميشناسن اصلا نميدونم مايكل مور و الكس جونز كي هستند و وقتي حرف ميزنن ميگن امريكا و اروپايي ها ازادن و ما نيستيم

اينجاست كه شما اووج شستو شوي مغزي رو حس ميكنيد

همه ما داريم از فيلترينگ ميناليم درحالي كه خبر نداريم كه تو انگلستان تمامي تلفن هاي مردم شنود ميشه،درحالي كه خبر نداريم بيشترين فيلترينگ توي جهان در عرصه اينترنت رو خود امريكا اعمال ميكنه،توي اين جريان وال استريت تمامي صفحات فيس بوكي وال استريت بلاك شدن و بسته شدن
توي اغتشاشات انگلستان يه ورزشكار انگليسي به خاطر فعاليت فيس بوكي كشته شده و صدها نفر دستگير شدن اون وقت جوون هاي ما فكر ميكنن اونجا گلو ببلبله و فقط ايران اينجوريه

درحالي كه نميتونن بفهمن ذهنشون واقعا مسمومه.

ادواردو انيلي پسر يكي از سرمايه دار ترين افراد ايتاليايي وقتي كه حقيقت رو درمورد اسلام فهميد خواست مسلمون شيعه بشه و حتي به ايران هم سفر كرد و گفت كه سرمايشو مياره تو جهان اسلام همچين كشتنش و بعد گفتن بيماري روحي گرفت و خودكشي كرد و تمام داري هاشم دادن به يه دختر يهودي كه ادعا ميكنن همسرش بوده هيچ كس تو جهان نميفهمه بعد يه قتل خيلي خيلي مشكوك تو ايران به نام سناريو ندا اقا سلطان رخ ميده تمامي صفحات فيس بوكي و يوتويوب و اينترنت رو بهش اختصاص ميدن به طوري كه تنها قتل جهان ميشه كه بيشترين بازديد رو داشته
بعد اين ياور ارش نميدونم چي چي سر از خارج در مياره

اخه من چطوري اين چيزا رو ببينم و بعد وقتي ادعاي جوون هاي خودمونو مبني بر درستي سياست غرب بشنوم و ساكت باشم؟؟؟

توي فيس بوك صفحه توهين به امام جواد و امام هادي ايجاد شده هر روز و هر روز صد ها هزار شيعه نسبت بهش اعتراض ميكنن و اينو گزارش ميدن فيس بوك حاضر نيست ببندش ولي يه صفحه بسازيد اسمشو بزاريد هولوكاست هيچي هم توش نزاريد
در عرض ده دقيقه بدون اينكه گزارشي رد بشه ازش صفحه بسته ميشه
اخه من كجا داد بزنم اين چيزا رو؟؟؟
زمان هيتلر كه ميگن واقعه يهودي سوزي هلوكاست اتفاق افتاده يهوديا ادعا ميكنن كه شش مليويون يهودي توي كوره هاي انسان سوزي كشته شدن درحالي كه امار جمعيتي مذاهب نشون ميده سر تا سر يهوديان جهان اون زمان پنج مليون و نيم به زور بودن
بعد حتي مردم جهان حتي نميتونن درموردش فكر كنن
تو فرانسه حرف درمورد هلوكاست بزنيد مجرم هستيد
سويس چند وقت پيش قانون تصويب كرد كه شك كردن درمورد هلوكاست جرمه
يعني مردم جهان رو اينقدر ابله فرض ميكنن كه حتي حق فكر كردن ندارن بعد مردمشون هم واقعا تو فقر فكري و ازادي فكر هستند اون وقت جوون هاي ما ادعا ميكنن كه نه اونجا مردمشون ازادن هرجور دوست دارن فكر كنن

طرف كاريكاتور تو فرانسه عليه پيامبر ميكشه هيچ كس حق توهين بهش نداره،ولي يه نفر عليه هلوكاست كاريكاتور ميكشه بعد از چند وقت از تمام كاراي دولتي اخراج ميشه و زير فشار قرار ميگره و تو رسانه مسخرش ميكنن
باور نداريد؟؟؟فكر ميكنيد دروغه و فقط تو كشور خودتون به اصطلاح خفقانه

اينو دانلود كنيد

مردم امريكا رو توي بدترين شستشو مغزي قرار ميدن بعد ما ميگيم نه اونجا مردم همه جوره رسانه بهشون راست ميگه

يه واقعه يازده سپتامبر دروغي با دست خودشون درست كردن چنان مردم رو شستوي مغزي دادن كه مردم همه راضي به جنگ شدن با مسلمونا بعد به بهانه تروريست به عراقو افغانستان حمله كردن
كلي ادم كشتن و تجازو كردن ما مسلمونا ككمون هم نگزيد
اگه ما بر اصول دينيمون پايبند بوديم اينا چنين جرتي نميكردن

اينجاست كه ميتونيد اووج كثافت كاري رسانه اي و شستو شوي مغزي رو حس كنيد

مردم رو هي ميشونن پاي كانال هاشون هي تو مغزشون ميكنن تروريست بمب اتم ايران القاعده تروريست ايران بمب اتم يازده سپتامبر ترورييست بمب اتم
اينقدر اين لغات رو تو كله اينا ميكنن كه مردم باور ميكنن
اون وقت ما ميگيم رسانه خودمون داره دروغ ميگه
در حالي كه تنها كشوري كه از بمب اتم تا امروز استفاده كرده و هزاران مردمان بيگناه رو كشته و فجايعش هنوز كه هنوزه مشاهده ميشه امريكا بوده
بعد ما ميگيم رسانه خودمون دروغ ميگه و امريكا گل بلبله
دروغ ميگه خدا رو شكر دروغش براي حمله به كشور هاي ديگه نيست

اين فيلمو پيشنهاد ميدم دانلود كنيد سه قسمته دوبله شده
واقعا شاهكاره اكلس جونز به حساب مياد

خلاصه سرتونو درد نيارم
خواستم بگم دروغ رسانه اي تا چه حدي وجود داره و چطوري مغز ها شستو شو داده ميشه

اينكه ميگيم كنترل ذهن بسيار فجيع داره تو جهان صورت ميگيره و حتي تو كشور خودمون هم هست
دوستان اين ما هستيم كه بايد حقايق رو بفهميم
اين ما هستيم كه بايد بفهميم چي درسته و چي غلط
زمونه كثيفيه هيچ كس حققت رو جلوت نميزاره
حقيقت به اين سادگي در دسترس نيست
اميدوارم يه روزي هممون بيدار بشيم
اگه ما مسلمونا بر باور هاي اعتقاديمون پايبند بوديم الان اينجوري نبود وضعيت دنيا
اينكه بگيم امريكا و انگليس در گذشته يه كاري كردن و الان نيستن و اين حرفا با موازين ديني ما جور در نمياد
يادتون باشه بايد با دشمنان اسلام جنگيد نه سر سازگاري نشون داد
اين انگليسي هاي پست فطرت همونايي هستند كه 11 ميليون ايراني رو به كام مرگ فرستادن چطوري به رگ غيرتتون بر نميخوره كه ما باهاشون رابطه داشته باشيم؟؟

فجايعي رو كه انگليس درست كرده عليه ايران رو بخونيد
و فكر نكنيد براي گذشتس و الان اگه بتونن اين كارو نميكنن

هزاران خط حرف ديگه تو دلم هست ولي ترجيح ميدم فعلا نگهشون دارم

سوره مائده
آیه 64
------------------------------------------
آيه
وَقَالَتِ الْيَهُودُ يَدُ اللَّهِ مَغْلُولَةٌ غُلَّتْ أَيْدِيِهمْ وَلُعِنُواْ بِمَا قَالُواْ بَلْ يَدَاهُ مَبْسُوطَتَانِ يُنفِقُ كَيْفَ يَشَآءُ وَلَيَزِيدَنَّ كَثِيراً مِّنْهُم مَّآ أُنزِلَ إِلَيْكَ مِن رَّبِّكَ طُغْيَناً وَكُفْراً وَأَلْقَيْنَا بَيْنَهُمُ الْعَدَ وَةَ وَ الْبَغْضَآءَ إِلَى‏ يَوْمِ الْقَيَمَةِ كُلَّمَآ أَوْقَدُواْ نَاراً لِّلْحَرْبِ أَطْفَأَهَا اللَّهُ وَ يَسْعَوْنَ فِى الْأَرْضِ فَسَاداً وَاللَّهُ لَا يُحِبُّ الْمُفْسِدِينَ‏
----------------------------------------
ترجمه
و يهود گفتند: دست خدا بسته است. دستهايشان بسته باد و به سزاى اين گفتار، از لطف خدا دور شوند. بلكه دو دست (قدرت) خدا گشوده است، هرگونه بخواهد انفاق مى‏كند و البتّه آنچه از جانب پروردگارت به سوى تو نازل شده، كفر و طغيان بسيارى از آنان را مى‏افزايد و ما تا روز قيامت دشمنى و كينه در ميانشان افكنديم. هر بار كه براى جنگ، آتش افروزى كردند، خداوند آن را خاموش ساخت. آنان همواره در زمين، به فساد و تبهكارى مى‏كوشند، و خداوند مفسدان را دوست نمى‏دارد.

۲۲ آذر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۱,۲۷۸ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۷۲ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۲,۸۴۷ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۵۳۳ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۰ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۲۰۸ بازدید
۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۹۲ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۵۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۳۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۹۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۸۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۳ کاربر آنلاین است. (۱۱۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!