به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
کالدرون، مدیر سابق رئال: مورینیو همیشه غرزن و نالان است؛ گواردیولا نمونه است

کالدرون به شدت به آقای خاص تاخته و گفته تیم سابقش در چهار ال‌کلاسیکو پیش رو کار دشواری دارد.

رامون کالدرون، مدیر سابق رئال مادرید ژوزه مورینیو را فردی نالان توصیف کرده است. او گفته گواردیولا نمونه‌ای خوب به شمار می‌رود.

این در حالی است که تنها چند روز به شروع ماراتن ال‌کلاسیکو مانده. این دو تیم چهار دربی را قرار است برگزار کنند.

کالدرون می‌گوید: «به نظرم غر زدن‌های او درباره این که تاریخ بازی تیم‌هایش را از عمد این طور کرده‌اند جوک بود. او پیش از این در انگلیس همین بهانه را آورده بود، اما خب، همین است، او همیشه نالان است.

او در زمین عالی کار می‌کند، اما غرولندهای او توجیهی ندارد. تیمی بزرگ نمی‌تواند همیشه از دست داوران، شانس بد و مصدومیت‌ها شاکی باشد.

از سوی دیگر گواردیولا نمونه خوبی از رفتار و منش صحیح ارائه می‌کند. او نمونه و سرمشق خوبی است.»

بارسلونا و رئال مادرید چهار بازی در لالیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان برگزار می‌کنند.

کالدرون می‌گوید: «هر دو تیم بسیار خوب هستند. درست است که بارسلونا گل‌های کمتری زده و این می‌تواند مایه شادی رئال مادرید باشد، اما این دو تیم سبک‌های کاملا متفاوتی دارند. بارسا توپ را بیشتر به گردش درمی‌آورد و بازی رئال مادرید مستقیم‌تر است.

برای قهرمانی اروپا باید تمامی دیدارهایتان را ببرید، اما بارسلونا عالی بازی می‌کند و بردن آنها دشوار خواهد بود.»

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۲۶ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
چابی: ما انسان‌هایی بسیار معمولی هستیم؛ گواردیولا بهترین مربی من در بارسلونا بوده است

هابک بارسلونا گفته باشگاهش پر است از انسان‌های معمولی.

چابی، هافبک بارسلونا بر این باور است که بخش عمده‌ای از موفقیت باشگاه کاتالان به این دلیل است که تیم پر است از بازیکنان معمولی.

این هافبک پیش از کلاسیکوی شنبه صحبت کرده است، دیداری که اولین بازی از چهار رویارویی بارسلونا و رئال مادرید در طول سه هفته به شمار می‌رود.

او به بارسا تی‌وی گفته: «ما همه انسان‌هایی بسیار معمولی هستیم. رختکن ما بسیار ساده است و پر است از انسان‌هایی که از فوتبال لذت می‌برند و احترام زیادی برای یکدیگر قائلند. مردم ما را به دلیل رفتارمان در میدان مردم عادی می‌بینند.»

چابی همچنین از پپ گواردیولا، مربی تیم ستایش کرد و گفت با او اشتراکات فراوانی دارد: «ما هر دو بومی بارسلونا هستیم، و هر دو به شدت طرفدار باشگاهیم. بر این باورم که هر دو افراد بسیار مراقب و هوشیاری هستیم. من عاشق صحبت‌های تاکتیکی با او هستم.

او فردی بزرگ است که فروتن و سخت‌کوش است. او حقیقت بهترین مربی‌ای است که در طول دوران حضور در بارسلونا داشته‌ام. پپ لیدری رویایی است که می‌داند چطور پیامش را به بازیکنان منتقل کند.»

پیروزی مقابل رئال مادرید فاصله دو تیم در صدر جدول را به 11 امتیاز می‌رساند.

۲۶ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: دو هشت پا و پیش بینی برنده ال کلاسیکو

این دو هشت پا که ایکر و اینیستا نام گرفته اند، به صورت همزمان درمورد نتیجه دیدار ال کلاسیکو تصمیم گیری خواهند کردتا جانشین «پل پیشگوی» فقید را مشخص کنند

روز جمعه دو هشت پا ، برنده دیدار رئال مادریدو بارسلونا در رقابتهای لالیگا که شنبه شب برگزار خواهد شد را به صورت همزمان انتخاب می کنند تا هشت پایی که انتخاب درستی داشته باشد، جانشین پل پیشگو که در جام جهانی 2010 همه دنیا را شگفت زده کرد شود

این دو هشت پا ، به نشانه بزرگداشت تیم ملی اسپانیا، ایکر و اینیستا نام گرفته اند.یکی از نها یک هشت پای بزرگ از اقیانوس آرام است که بیش از دو متر طول و 16 کیلوگرم وزن دارد و هشت پای دیگر از دریای مدیترانه است که 1.5 کیلوگرم وزن دارد. رقابت میان دو هشت پپا روز جمعه در آکواریوم بنالمادنای مالاگا برگزار می شود و در هر یک از دو آکواریم که هشت پاها زندگی می کنند، دو سیلندر قرار داده شده است که هشت پا،می تواند غذای مورد نظرش را از یکی از این دو سیلندر بردارد. روی هر یک ازاین دو سیلندر،پرچم یکی از دو تیم بارسا و رئال نصب شده است

برنده این مسابقه ، عنوان «هشت پای پیشگو » را کسب کرده و پا در کفش پل می گذارد که در اکتبر گذشته دراوبرهاوزن آلمان درگذشت و تمام پیش بینی هایش در جام جهانی به صورت 100% درست از آب در آمد.

۲۶ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو: محال است به منچسترسیتی بروم

مربی پرتغالی رئال مادرید پیوستن به ایستلندز در پایان رقابتهای این فصل را رد کرد و از تمایلش برای موفقیت با رئال صحبت نمود

ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال مادرید در صحبتهایی اعلام کرد که در پایان رقابتهای این فصل نیمکت مربیگری رئال را به مقصد ایستلندز ترک نخواهد کرد.

مورینیو تابستان گذشته مربیگری تیمی که سابقه 9 قهرمانی در اروپا را دارد در دست گرفت و با رئال عملکرد خوبی داشت و این تیم را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا و فینال جام حذفی اسپانیا رساند.

پیش ازاین آقای خاص درصحبتهایی اعلام کرده بود که برای همیشه در مادرید نخواهد ماند وازتمایلش برای بازگشت به انگلیس و هدایت تیمی لیگ برتری گفته بود.

مربی 48 ساله رئال در صحبتهایی اعلام کرد که این انتقال در پایان رقابتهای این فصل صورت نخواهد پذیرفت. مورینیو به اسکای ایتالیا گفت:« رفتن من به منچسترسیتی غیرممکن است.»

این در حالی است که آینده روبرتو مانچینی، مربی کنونی سیتی در این باشگاه در پس پرده ای از ابهام است ، چون این تیم نتوانسته در رقابتهای این فصل آن طور که انتظار می رفت موفق ظاهر شود. سیتی در حال حاضر در رده چهارم جدول قرار دارد وتنها 3 امتیاز از تاتنهام که یک بازی کمتر انجام داده، بیشتر دارد.

۲۶ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
روبرتو کارلوس: کریس رونالدو از مسی تاثیرگذارتر است

این ستاره باتجربه سبک بازی بارسا را مورد ستایش قرار داد اما معتقد است رئال نیز در این فصل پیشرفت زیادی داشته است

روبرتو کارلوس، ستاره سابق رئال و تیم ملی برزیل، کریس رونالدو را برای کهکشانی ها بازیکنی بسیار مهم توصیف کرد و گفت اهمیت این ستاره پرتغالی برای رئال بیشتر از مسی برای بارسلوناست.

او در گفتگو با نشریه اسپورت گفت:" من واقعا سبک بازی مسی را دوست دارم با این وجود معتقدم کریس رونالدو برای رئال موثرتر از مسی برای بارساست. موفقیت رئال خیلی به این بستگی دارد که رونالدو خوب بازی کند در حالی که بارسا تنها مسی نیست.

به همین دلیل است که فکر می کنم رونالدو می تواند سرنوشت سازتر باشد."

این ستاره باتجربه که در حال حاضر در تیم آنژی روسیه بازی می کند سبک بازی بارسا را مورد ستایش قرار داد اما معتقد است رئال نیز در این فصل پیشرفت زیادی داشته است.

" شیوه بازی بارسا واقعا خاص است که در تیم دیگری نمی توانید آن را ببینید. آنها خیلی راحت کار می کنند و کاملا مشخص است که از بازی در زمین لذت می برند.

رئال هم در این فصل پیشرفت زیادی داشته است. به آنها انتقادات زیادی دشه اما به نیمه نهایی لیگ قهرمانان و فینال کوپا دل ری رسیده اند."

۲۶ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
تیاگو موتا: مسی سرانجام به اینتر خواهد آمد

هافبک برزیلی نرآتزوری همچنین اظهار امیداری کرد که مدت حضورش در اینتر آنقدر طولانی شود که آن روز را ببیند.

تیاگو موتا، هافبک اینتر، اعلام کرد مطمئن است که لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا روز به نرآتزوری خواهد پیوست.

موتا تایید کرد که مسی در حال حاضر از بودن در بارسا راضی و خوشحال است اما معتقد است این مسئله برای همیشه پایدار نخواهد بود و در این صورت ستاره آرژانتینی ترجیح می دهد راهی سن سیرو شود.

او در گفتگو با کالچو 2000 گفت:" من مطمئنم مسی روزی برای اینتر بازی خواهد کرد. او اکنون از بازی برای بارسلونا راضی است اما اگر روزی ماندن در این باشگاه برایش دشوار شود و بخواهد برود، اینتر باشگاه بعدی او خواهد بود."

او همچنین اظهار امیداری کرد که مدت حضورش در اینتر آنقدر طولانی شود که آن روز را ببیند.

" امیدوارم زمانی که او به اینتر می آید، من همچنان در این تیم باشم."

۲۶ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
زامپارینی: پاستوره می‌تواند آزادانه به رئال یا بارسا برود

دو تیم چهار ال‌کلاسیکو پیش رو دارند، اما رقابت آنها تنها به میدان محدود نیست.

خاویر پاستوره به خروج از پالرمو نزدیک می‌شود، چرا که مائوریتسیو زامپارینی، رییس باشگاه پذیرفته که نمی‌تواند سر راه این بازیکن در راه پیوستن به رئال یا بارسلونا قرار بگیرد.

خبر جدایی پاستوره در طول فصل تکذیب شد، اما زامپارینی حالا شکست را پذیرفته، و می‌گوید این بازیکن 21 ساله آرژانتینی که در 31 بازی در این فصل 10 گل زده می‌تواند از سیسیل برود.

او پیش از این گفته بود 100 میلیون یورو هم برای خرید او کافی نیست، اما حالا نظر دیگری دارد: «اگر پیشنهادهای مشخصی برسد به آن فکر خواهیم کرد. برای پاستوره، بارسلونا و رئال مادرید پا پیش نهاده‌اند. اگر او بخواهد برود خواهد رفت، مانند ادینسون کاوانی (که به ناپولی پیوست).

امسال بهترین‌ها می‌مانند، اما آنهایی که می‌خواهند بروند هم می‌توانند بروند. آنهایی هم که زمان خود را صرف باشگاه کرده‌اند می‌توانند بروند.»

پالرمو در سری آ هشتم است و هفت امتیاز با یوونتوس فاصله دارد.

۲۶ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو: انتقال رونالدو به میلان محال نیست، اما پیشنهادی دیوانه‌وار لازم دارد

ژوزه مورینیو می‌گوید هیچ تیمی نمی‌تواند قیمت کریستیانو رونالدو را بپردازد.

ژوزه مورینیو، مربی رئال مادرید بر این باور است که هیچ تیمی در دنیا نمی‌تواند قیمت لازم برای خرید کریس رونالدو را بپردازد. این در حالی است که سیلویو برلوسکونی، رییس باشگاه میلان علاقه خود را به خرید بال پرتغالی ابراز کرده است.

باشگاه مادریدی در سال 2009 رونالدو را با قیمت رکوردشکن 94 میلیون یورو خریداری کرد. او عملکردی استثنایی داشته و در 80 دیدار، 73 گل زده است.

مورینیو هفته پیش گفته بود که اگر هم‌وطنش فروخته شود رئال را ترک می‌کند، اما حالا موضع آرام‌تری گرفته: «نمی‌گویم این انتقال محال است، چون در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست، و برلوسکونی ممکن است پیشنهادی دیوانه‌وار ارائه دهد. اما این دیوانگی محض است چون رئال مادرید نمی خواهد کریستیانو رونالدو را بفروشد.»

مربی سابق چلسی همچنین با وب‌سایت باشگاه رئال مادرید صحبت کرد و گفت که انتقال رونالدو بستگی به تصمیم فلورنتینو پرس دارد: «او بازیکنی فوق‌العاده است و فکر نمی‌کنم کسی بتواند ارزش او را بپردازد، اما در نهایت تنها فلورنتینو پرس حرف آخر را می‌زند.

تنها رییس رئال مادرید می‌تواند علامت توقف را به درخواست میلان برای خرید رونالدو نشان دهد.»

۲۶ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
کریس رونالدو: دوست دارم در فینال چمپیونزلیگ مقابل منچستریونایتد بازی کنم

کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید، تایید کرد که دوست دارد در فینال رقابت های چمپیونزلیگ مقابل تیم سابقش، منچستریونایتد، بازی کند.

شیاطین سرخ با پیروزی 3-1 مقابل چلسی در مجموع دو دیدار به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کردند و اکنون باید مقابل شالکه قرار بگیرند. رئال نیز با گلزنی رونالدو در دیدار برگشت مقابل تاتنهام،در مجموع به پیروزی 5-0 رسید و اکنون بارسا را در مرحله نیمه نهایی در پیش دارد.

رونالدو امیدوار تیمش بتواند از سد بارسا عبور کند و در فینال مقابل منچستریونایتد قرار بگیرد.

او در گفتگو با دیلی تلگراف گفت:" دوست دارم مقابل منچستریونایتد بازی کنم. اگر از من سوال کنید من ترجیح می دهم فینال بین رئال و منچستریونایتد باشد.

این من را خیلی خیلی خوشحال خواهد کرد. من هنوز دوستان زیاد و خاطرات خوبی از منچستر دارم. دوست دارم این اتفاق رخ دهد. من شش سال در آن تیم بودم.

با این وجود هنوز راه زیادی تا فینال باقی مانده است. دوست ندارم از کلمه انتقام استفاده کنم. ما و بارسا دو تیم بزرگ جهان هستیم.

همه دنیا این دیدار را تماشا خواهد کرد. ما نسبت به چند ماه قبل پیشرفت کرده ایم و معتقدیم می توانیم بارسا شکست دهیم."

۲۶ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
فابیو کاپلو: رئال و بارسا شانس های اصلی قهرمانی در چمپیونزلیگ هستند

این مربی ایتالیایی معتقد است تیم سابقش و همچنین رقیب دیرینه شان، بارسلونا، می تواند قهرمان چمپیونزلیگ شوند اما باید مراقب منچستریونایتد باشند

فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلیس، معتقد است رئال مادرید و بارسلونا شانس های اصلی قهرمانی در رقابت های این فصل چمپیونزلیگ هستند.

این دو تیم باید در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها مقابل هم قرار بگیرند. دیگر دیدار نیمه نهایی این رقابت ها بین تیم های منچستریونایتد و شالکه برگزار می شود. کاپلو در فصل های 97-1996 و 07-2006 هدایت رئال را برعهده داشت و در هر دو فصل با این تیم قهرمان لالیگا شد.

این مربی ایتالیایی معتقد است تیم سابقش و همچنین رقیب دیرینه شان، بارسلونا، می تواند قهرمان چمپیونزلیگ شوند اما باید مراقب منچستریونایتد باشند.

او در گفتگو با روزنامه مارکا گفت:" رئال و بارسا شانس های اصلی قهرمانی هستند اما باید مراقب منچستریونایتد نیز باشند، تیمی با روحیه ای فوق العاده."

رئال و بارسا باید در 18 روز چهار بار در سه جام مختلف مقابل هم قرار بگیرند. کاپلو در این مورد نیز گفت:" ال کلاسیکو جذاب ترین دیدار در دنیای فوتبال است.

تیم رئال کیفیت بالایی دارد اما فوتبال بارسا متفاوت است. مسئله مهم در این دیدارها نتیجه است. بقیه چیزها اهمیتی ندارد."

ژوزه مورینیو در اولین فصل حضورش در رئال این تیم را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان و فینال کوپا دل ری رسانده است.

کاپلو در مورد این مربی پرتغالی نیز چنین اظهار نظر کرد:" مورینیو مربی ای است که بازیکنان را به خوبی هدایت می کند. او روحیه و ذهنیت پیروزی به تیمش می دهد."

اولین ال کلاسیکو از چهار دیدار دو تیم فردا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد. این دیدار، دیدار برگشت دو تیم در رقابت های این فصل لالیگاست.

۲۶ فروردین ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۲,۳۷۶ بازدید
۱۳ دقیقه قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۹,۷۹۳ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۵۰,۰۱۳ بازدید
۸ روز قبل
ali
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۹,۱۴۷ بازدید
۱۰ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۱۰ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۶۲۳ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۶۰ بازدید
۱۸ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۱۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۳۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۱۵ کاربر آنلاین است. (۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۱۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!