به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه(موجودات فضايي (UFO) )
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو

اورين اورين
جالبه ولي فكر كنم بخشايي از حرفاي منو كامل متوجه نشدي يا اينكه من بد توضيح دادم چون اون چيزي كه تو ذهنمه با اين برداشتي كه تو زير نقل قواي من ميزني متفاوته
خدا بگم چي كار كنه دانشگاه رو
ولي خوب ايشالله همش سر وقت بحث و تبادل نظر ميشه روش

۱۰ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
این حرفی که میزنی با اینکه توی هر قسمت از ارسالات میگی "که وجود فرازمینی ها رو قبول داری" جور در نمیاد

سلام من اومدم
خوب،ببين منظور من از موجودات فضايي و بيگانه اي كه قبولش ندارم همين يوفو هاست كه بهمون ميگن وجود دارن! اوني كه من قبولش دارم اسمش رو هيچ كس نميدونه شايد فقط ائمه و معصومين بدونن و بعدا رازهاش براي دنيا فاش بشه
ولي منظورم از بيگانه ها همين يوفو هاست

نقل قول
یک مثال میزنم برات:
توی روایت امده که در اخر الزمان اشیایی نورانی در اسمان شهر ها پدیدار میشه

ما نباید تک بعدی به قضیه نگاه کنیم و فقط یک طرف سکه رو ببینیم . باید روایات و ایه های قران که دارن از وجود ساکنانی در سیارات دیگر خبر میدن رو هم ببینیم و همه جوانب رو در نظر بگیریم.

ميدوني روايت ها همه تفسير دارن
ائمه و پيامبر همه رواياتشونو طوري مطرح ميكردن كه هم براي مردم زمان خودشون قابل درك و فهم باشه هم براي مردم هاي زمان ها ي جلو تر
مثلا نميتونستن بگن چيزي به اسم تلفن به وجود مياد به جاش ميگفتن مردم بدون اينكه همديگه رو ببينن با هم حرف ميزنن يكي اين سر دنيا يكي اون سر دنياباز هم براي اعراب جاهل قابل درك نبوده ها ولي باز از اينكه به مصاديق بپردازن خود داري كردن
موجودات نوراني هوا ميشه خيلي تعابير ازش دراورد
ولي حامد منطقي هرجور فكر ميكنم نميتونم قانع بشم موجودات از ما پيشرفته تري وجود دارن كه با ما ارتباط برقرار كردن.
چون اين با خيلي از موازين تناقض داره.
حامد جان چيزاي ماورايي از زمان مصر باستان بودن
چيزي كه من از اول بحث دارم بهش اشاره ميكنم شبهات بسيار بسيار زياد بين اين موجودات و اجنه هست كه به هيچ عنوان قابل انكار نيست.
از نظر ظاهر و شكل و فرم چهره و بدن و خيلي چيزا شبيه به انسان و جن هستند.
اينو چطوري براي خودم حل كنم؟؟
اگه موجود جديد تري باشه بايد ساختار فيزيكي و بيولوژي خاص تري داشته باشه.

حالا يه چيز جالب حالا نميدونم توي بحث بازي ها بهش دقت كردي يا نه ولي بيا بازي ايلومناتي كارت رو برسي كنيم(ايلومناتي انجمن اصلي فراماسونري هستش كه خيلي قوي كار ميكنن.)
اينجا ارسالي در ارتباط باهاش داشتم

اين فيلم رو به صورت انلاين نگاه كن
ببين ماسون ها اهدافشون رو از صد ها سال قبل برنامه ريزي ميكنن
مثلا واقعه يازده سپتامبر رو ميتوني نماد گراييشونو توي دلار و راز هاي دلار نگاه كني و ببيني كي دلار چاپ شده كي يازده سپتامبر رخ داده
يا مثلا كتاب اليستر كرولي خودش نوشته به صورت رمز الود سلام بر شما دوقلو هاي اورنده جنگ. و يه سري نكاتي رو از يازده سپتامبر ذكر كرده
بازي ايلومناي كارد رو توجه كن بهش
بيش از 80 درصد اهدافشونو به صورت بازي توي سال 1995 ارئه كردن كه البته طرح اين بازي از سال 1990 اغاز شده.
توي اين بازي فقط و فقط اهدافشونو در قالب يه بازي ارائه دادن از جمله يازده سپتامبر،و انفجار در پنتاگون، يوفو ها سلطه برجهان با استفاده از اقتصاد و خيلي چيزاي ديگه كه هركارتي نشون يكي از اهدافشونه كه اگه اين فيلمو ببيني كاملا متوجه ميشي تمام اون نمادگرايشونو به وقوع رسوندن.
حالا يه سوال!
كارت موجودات فضايي اون تو چي كار ميكنه؟؟؟
اگه اينا اهدافشون نيست و موجودات مستقل از اين فرقه شيطاني كار ميكنن پس چطوري لاي افكارشون ميشه هزاران نكته درمورد يوفو ها پيدا كرد؟؟؟
نه حامد جان راجب به فراماسوني بايد خيلي دقت كرد.
منم موافقم تند روي توش باعث انحرافه ولي اينكه فكر كنيم خيلي اتفاقات بزرگ مستقل از اين گروه كار ميكنن به نظرم اصلا نظريه درستي نيست.
چون شواهدي كه الان بر عليه هشون هست واقعا انكار ناپذيره
توي تمام اتفاقات بزرگ ميتوني نقش ماسون ها رو با نماد گرايي ها يا حتي اعلام هاي خودشون تو كتاباشون پيدا كني

نقل قول
به نظر من شما داری تک بعدی نگاه میکنی و فقط روی مسئله ماسون ها و فرقه های نوپا و یا فرقه های اینچنینی زوم میکنی .

نوپا؟؟
تمام فرقه هايي كه من مثال زدم همشون قدمت چند صد ساله و گاها هزاران ساله دارن ماسون ها و كابالاييست ها و مثال هاي ديگه اي هم زدم كه به مصر باستان و تمدنش برميگرده
نو پا كجا بود؟؟
نقل قول

توی کتاب فرازمینی ها در ایات و روایات به این مسئله اشاره شده که زمان قیام مهدی

كتاب فرازميني رو كي نوشته؟؟
الان توي نرم افزار جامع التفاسير اين روايتي رو كه دادي برسي كردم وجود داشت بجز يه كلمش همه اين نژاد هايي كه بود وجود داشت بجز فارس
البته بگم من حرفتو قبول دارم ميشه چنين استنادي هم كرد ولي ببين حامد جان توي دين ما و خيلي جاها چيزايي ذكر شده كه شايد موجودات زميني شبيهشون نباشن
مثلا درمورد ذوالقرنين ببين تصويري كه ازش ذكر ميشه يه تصوير ماورائيه كه شاخ داشته و با ياجوجو مجوج جنگيده و خيلي چيزاي ديگه يا مثلا توي جنگ ها ي پيامبر ايه هستنش كه خدا ارتشي رو از اسمان براي محمد فرو فرستاد كه همراهيش كنن ارتشي قوي كه زميني نبودن
مثل ملائك و اجنه و فرشته ها كه قدرت ماورايي داشتند
از كجا معلوم كه توي جنگ اخر الزماني باز هم همين ملائك و اسمانيان توي سپاه حضرت نباشن؟؟؟
اينا چيزاييه كه زياد روش نميشه كار كرد چون كاملا واضح نيستند
نقل قول
اما نمیشه ما هر اتفاقی که توی دنیا بی افته رو هم به اونها ربط بدیم .

من به يقين رسيدم توي اين گروه كه اينقدر نفوذ دارن كه همه چي رو كنترل ميكنن
مثلا جمعيت جهان با بيماري هاي جديدي مثل ايدز و انواع انفلانزا كه اصلا تازه ايجاد شدن بيماري هاي بيولوژي ديگه كه هيچ كدوم سابقه قديمي ندارن جمعيت جهان كنترل ميشه با استفاده از تحريم و ايجاد بحران اقتصادي و يا حتي ايجاد قحطي جمعيتو كنترل ميكنن.توي كشور خودمونون قهطي درست كردن چند ميليون ادم رو صد سال پيش كشتن.
قهطي كه به صورت طبيعي به وجود نيومد بلكه به صورت غير طبيعي و انساني به وجود اومد.
و هزاران مثال ديگه مثل دخالت در جنگ هاي جهاني و جنگ هاي نژادي و قاره اي و غيره
مثلا نقششون توي جنگ بوسني و هرزه گوين و جنگ اسراييل با لبنان و فلسطين و عراق ايران و خيلي جاهاي ديگه.

اينقدر نفوذ دارن كه بتونن هركاري مد نظرشونه بكنن ولي تمام هدفشون حاكم كردن نظم نوين جهانيه و واسه اين كارشون هم از يه چيز خوب بهره ميبرن اونم كنترل ذهنه
قسمت دوم كنترل ذهن
خيلي چيزا رو نبايد همين جوري قبول كرد
حامد به رسانه اي كه توي دست اوناست نبايد اعتماد كرد
اونا هر دروغي رو ميتونن در غالب واقعيت به مردم جهان بقبولونن
واقعه يازده سپتامبر يكي از ساده ترينشه
دروغي مثل بمب اتم ايران تروريست بودن اسلاميان
اين نظرتو جلب نميكنه كه چطوري خيلي از مردم جهان نميدونن عراق دقيق كجاي نقشه قرار داره؟؟خيلي هاشون اصلا ايرن رو نميشناسن؟؟
اينا همه تاثير همين رسانه هستش كه چيزي كه باب ميلشه رو ترويج ميده و چيزي كه دوست نداره مردم بدونن انچنان مسكوتش ميكنه كه از چشم دور ميشه
تناقض تو رفتارشونو چطوري بايد بپذيريم؟؟
چطوري هم خودشون نقشه وجود داشتن يوفو ها رو ميدن بعد دوباره خودشون رد ميكنن؟؟
چطوري هستش ريگان عزيز اون مباحث رو مطرح ميكنه؟؟ريگاني كه خودش اهل اين فرقس؟
اينا همه شبهه هاي هست كه من نميتونم خودمو عليه ش قانع كنم
نقل قول

«نیروهای فرازمینی شرور با هدف پیش‌گیری از ظهور و ایجاد تفرقه و جنگ در سطح زمین، فعالیت خود را بر آمریکای شمالی و به‌خصوص ایالات متحده آمریکا متمرکز نموده‌اند»

اخ اخ اخ اخ
اين چقدر شبيه همين اجنه و شياطنيه كه بر بروي فراماسونري كه قلب كنترل جهانه و يك درصد جمعيت جهان هستند و جهانو تحت سيطره دارن هستش
ببين هدف شيطان اماده كردن زمين براي سطنت خودشه به صورت رسمي
حامد اين شيطاني كه ميگم اصلا شوخي نيست
من دارم درمورد خود شيطان حرف ميزنم عين واقعيته كه الان خود ماسون ها بهش دارن اذعان ميكنن
يه چيز جالب مطرح كنم شايد ذهنتو يكم مشغول بكنه

فراماسون ها تمام تلاششونو ميكنن براي ساختن معبد سليمان روي مسجد القصي و بيت المقدس
و توي ايين فراماسون ها و كابالا به اين شكل ذكر شده كه ما بايد دروازه يل(gate) رو براي حضور موجودي كه از اسمان مياد باز كنيم
و دروازه زماني باز ميشه كه نظم نوين برقرا شده باشه و همچنين معبد سليمان رو به شكل خاص(يعني داشتن زمين شطرنجي دو ستون و قرباني كردن گوساله سرخ مو كه تمام مو هاي بدنش سرخ باشه و در زمان خاصي كه مربوط به علم نجوم ميشه خون اين گوساله رو بريزن اينطوري دروازه و گيت باز ميشه و دجال(تعبير من همون شيطان و ضد مسيح) يا به گفته خودشون خداشون وارد ميشه و تخت سطنت كه توي مبعد سليمان بنا كردن رو بهش تقديم ميكنن) اينا خرافه نيستا به خدا اين باور قلبي تمام ماسون هاي جهانه و تمام تلاشون براي ساختن همينه
حالا به عكس زير نگاه كن

اين همون گيتيه كه تو تفكرشون وجود داره
درمورد گوساله سرخ مو هم كه طبيعي چنين گوساله اي وجود نداره پس چي كار كردن؟؟ با استفاده از فناوري دي ان اي و شبيه سازي اين گوساله رو تكثير كردن
به اين عكس دقت كن

اين همون تفكرشونه
اينا براي رسيدن بهش همه كار كردن ما غافليم از اعمالشون
حالا بيا درمورد معبد سليمان بهت بگم

اين ماكت معبيده هست كه به زودي روي ويرانه هاي مسجد القصي ميسازن
اين فراماسون هاي عزيز هم كه داري ميبيني با افتخار تمام براي تفكر و عقيدشون دارن دارن كار ميكنن مثل همون گوساله كه ذكر كردم
حالا حامد به اين دقت كردي كه موجود فرازميني ميخواد بر زمين حكومت كنه؟؟؟
به نظرت با شناختي كه ما از ماسون ها و عقيدشون داريم و حتي ذره اي شك نداريم كه خداي اونا همون ابليسه كه مستقيم تسخيرشون كرده و موجود فرازميني رابطه اي مستقيم هست؟؟
مجود فرازميني همين موجوداتي مثل شيطان و جن هستند
من اينو بارها و بارها توي نظريه هاي مختلفم نشون دادم شباهت ها اصلا انكار ناپذيره

نقل قول
شاید اتفاقی نباشد که موارد بشقاب‌های پرنده بیش از هرجایی در آمریکای شمالی و به‌خصوص ایالات متحده آمریکا واقع شده است، این رخداد بدون دلیل نیست؛ زیرا به دلیل توان نظامی و تأثیرگذاری آمریکا در جهان، نیروهای فرازمینی، فعالیت خویش را بر این منطقه حساس جهان متمرکز کرده‌اند تا با استفاده از قدرت و نفوذ آمریکا جلوی وقوع ظهور امام عصر گرفته شود"

و همچنين قلب ايلومناتي و فراماسونري توي امريكاست كه توي اين تيكه جا افتاده و يه نكته ديگه اينكه مردم چششون به باور هاي امريكاست مردم جهان مسخ شده تفكرات اين كشور هستند.

نقل قول

ببین دولتمردان امریکایی مدام از وجود اونها حرف میزنن و همونطور که خودت نقاشی پدربزرگ جرج بوش رو گزاشتی ، اونها هم با این موجودات حالا به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در ارتباط هستند

اخه يه مشكلي پيش مياد حامد جان
ايني كه من عكسشو گذاشتم خود اينا ميگن جن و شيطانه و خودشون همه جا توي كتاب ها و نمادهاشون از شيطان و ابليس حرف ميزنن
و ميگن ما بنده شيطانيم و عليه مسيح و محمد به پاخواستيم
اينو توي همه نماد هاشون ميتوني يافت كني

نقل قول
پس همونطور که گفتم موجوداتی هستند که یاری امام زمان میان و هستند موجوداتی که با امام زمان سر جنگ رو باز میکنن .

البته اين بيشتر با همون مثال پيامبر پاسخ داده ميشه كه موجودات ديگه اي كه انس نبودن توي جنگ بهش كمك كردن و امداد غيبي درست كردن
كه قران گواه حرف ماست كه اين موجودات ملائك و جنيان خوب بودن.
اين نظريه هم ميتونه مطرح بشه باز هم همين اتفاق براي امام زمان هم بيوفته.

نقل قول
این قسمت رو داری اشتباه میکنی

اره اينو راس ميگي

نقل قول
کمیل جان اینکه صداش رو در نمیارن بیشتر بوی مسائل سیاسی میده

خوب منو تو كه ميدونيم سياست كثيفه و بهش هيچ اعتمادي نيست چطوري ميتونيم به اطلاعاتي كه از زير دست همينا مياد بيرون اعتماد كنيم؟؟

نقل قول
ببین اگر ما یک لحظه بیام از بحث تسخیر جهان بیرون و یکم به تکنولوژی و سیاست های کشور های دنیا نگاه کنیم از جمله امریکا میبینیم که اونها هر چیزی که به نفعشون بوده رو تاحالا مخفی نگه داشتن تا خودشون اولین کسانی باشن که به علم ، و مسائل مرتبط دست پیدا میکنن . همیشه جلوی پیشرفت مسمانان رو میخوان بگیرن چون میدونن پیشرفت مسلمانان = با به خطر افتادن کشور های خودشون . راه های که به کار بردن رو که میدونی !؟

دمت گرم به نكته تميزي اشاره كردي كه تو بحثمون ازش چيزي نگفتيم
ببين ميدوني كه اونا علم هاي مخفي دارن كه به هيچ كس نميگن و از نظر تكنولوژي حداقل 25 سال با مردم فاصله دارن اين يه چيز اثبات شده هستش
توي بحث هارپ نگاه كن از معدود پروژه هاشونه كه لو رفته البته باز خفش كردن نزاشتن زياد صداش دربياد به علمي دست يافتن كه قدرت ماورايي داره و ميتونن باهاش توي طبيعت دست ببرن كاري كه عملا توي تخيلات مردم حال حاضر هم نميگنجه

مثلا دانش هاشون تو زمينه ميكروب ها و بيماري ها خيلي جلو هستش و ميدوني يه جور ابزاره برايشون كه نگه داشتن زمان هاي خاص براشون رو كنن
تشكيلات و پروژه هايي دارن كه حتي دانشمنداني كه دارن روي اون پروژه ها كار ميكنن از اصل موضوع خبر ندارن

اين خودش يه دليل هستش بر عليهشون شايد اين سفينه ها اي كه رو نمايي شده هم از همين تشكيلات خارج شده؟؟
اين فرضيه به نظرت با عقل جور در نمياد؟؟(نميگم حتما اينه ها ولي با مثال هايي كه خودت زدي و من چيزايي بهش اضافه كردم خدايي اين فرضيه هم قوت ميگيره)

نقل قول
حالا به نظرت امار زمان نباید با این مسائل روز به سمت دشمان بره؟ همونطور که تو روایات اومده که شمشیرش و یارانش همه فراتر از حد تصور انسانها هستند

چرا ميره ديگه،مگه من اينو انكار كردم؟؟تازه من مثال پيامبر رو زدم تا قشنگ مصداقش مشخص بشه

نقل قول
ببین تو خودت گفتی که نمیتونی قبول کنی که هیچ موجودی از انسان بالاتره ، البته منم این رو قبول دارم .

خب

نقل قول
لی مدام توی حرفای تو میخوانم که میگی با موجوداتی که حالا تو اونها رو از جنیان میدونی برخورد داشتن و تا از اونها کمک هم میگرفتند و اونها هم مردم اون زمان رو یاری میکردند ؛ هرم های مصر رو از دانش جنیان میدونی پس چطور حرف من رو رد میکنی و میگی توی هر جایی انسان اشرف مخلوقاته؟ اگر قرار باشه دیگر موجودات علم فراوانی داشته باشن که مردم اون دوره رو با تجهیزات کم کمک کنن برای ساخت بناهایی که امروز هم توش موندن یعنی علم و یک سری قابلیت هایی داشتن که انسان نداشته .

نه ديگه به كامنتي كه توي جواب سولماز دادم دقت نكردي
اونم چنين شبهه اي داشت
خوب ببين انسان از لحظا افرينش از اجنه و شياطين بالاتره با اين تفاوت كه براي انسان محدوديت هايي وجود داره كه براي اجنه وجود نداره
مثلا بعد مكان و زمان،بعد تفكر و ذهن
خدا مارو محدود كرده توي اين چيزا ولي خوب توي افرينش اونا نه
تا به حال دقت كردي اين مثلاي كه درمورد اشيا پنهان شده ميزنيم از كجاست؟؟اينكه ميگيم عقل جن هم بهش نميرسه؟؟؟
بري دنبالش ميفهمي خيلي چيزا براي اونها پنهان نيست و ميتونن بهش دسترسي داشته باشن
واسه همين چنين مثالي اورده شده چون قديمياني كه توي دهات ها و روستا ها با جنيان ارتباط برقرار كردن خيلي جاها ذكر كردن كه ما از اونا جاهاي گنج و طلا و پول رو ميگرفتيم
خوب اين خودش سند حرف منه كه در بعضي ابعاد محدوديت بر اوتا حاكم نيست
ولي از نظر افرينش از ما پايين ترن اين هم از نظر جايگاه والا ي انسانه و هم از نظر فيزيكي
از نظر عقلي هم همين طور ولي اون زمان مصر باستان علم اينقدر پيشرفت نداشت و محدوديت نداشتن بر اونا باعث ميشد كه توي بعضي موارد چيزايي در دست داشته باشن كه از انسان جلو تره
البته انسان ميتونه به همه چي برسه مثلا كسايي كه چشم برزخي پيدا ميكنن يا كسايي كه با رياضت محدوديت ها رو از خودشون دور ميكنن.مثل مرتاض ها يا عالمين بلند مرتبه.

نقل قول
مثلا جبرئیل وقتی داشت حضرت محمد رو به نزدیکی خدا میبرد به جایی رسید که خودش هم نمیتونست دیگه بالاتر بره پس به نظرم درجه انسان ملاکه نه کارکرد(البته نظر شخصی هست و مطمئن نیستم)

اينو قبول دارم و بارها بهت گفتم من به افرينش موجودات ديگه اعتقاد دارم شايد بالا تر از انسان ولي در بعد مكان و زمان انسان نيستند
مثال هم همون سوالي كه از يكي از ائمه ميشه كه ايا قيامت ا به حال رخ داده كه پاسخ ميدن به تعداد موهاي سرتون قيامت رخ داده اين يعني اينكه خيلي موجودات بودن و حيات داشتن و نابود شدن و ممكنه خيلي موجودات هم باشن و حيات داشته باشن
يا مثلا اينكه يه جا ذكر شده تمام كهكشان هاي كه ديده شده توي عالم هستي هيچ نيست
اين يعني اينكه منظومه هاي ديگه و موجودات ديگه وجود دارن
ولي من ارتباط با انسان رو در بعد مكان و زمان رو نميتونم بپذيرم همچنين جنگ رو چه با ما چه عليه ما
ببين حامد همين اجنه رو كه من روش تاكيد ميكنم خودشون قادر به انجام كاري عليه انسان نيستند
خودشون نميتونن تفكرات شيطانيشونو اجرا كنن
ولي افرادي رو تسخير كردن و بنده خودشون كردن تا اهدافشونو اجرا كنن
اهداف از سمت اونا مطحر ميشه و مجري هاش هم خود ما انسان ها هستيم
به كليپ هاي كه درمورد اعترافات راجر دادم دقت كردي؟؟؟
اونا خودشون به اين موضوع اعتراف ميكنن كه در ازاي هدايا از ما توقعاتي هست و همچنين راه برگشت رو بر ما ميبندن يعني چي اينا؟؟
اگه قدرت ماورايي دارن خودشون پس چرا دست به عملي نميزنن؟؟
پس اين نشون ميده قدرت اجرايي ندارن

نقل قول
سکه های پیدا شده که روش عکس یوفو هایی امروزی نقش بسته ، نقاشی های غار ها و عکس های گذشته همین بشقاب پرنده های امروزی رو توی خودشون جای دادن!
اگر بخوایم این موضوع یوفو رو جزو تکنولوژی امروزی بدونیم ؛ پس عکس روی سکه 1000 سال پیش چیکار میکرده ؟!!!!!!!! روی نقاشی ها و کتیبه های قدیم چیکار میکرده؟

شيطان و شيطانيان هدفشون رو از زمان خلقت بشر مشخص كردن و براي تلاشش كار كردن
نگاه به مصر باستان بنداز اين نماد هايي كه توي اهرام وجود داره چيزايي كه از اثار يافت شده كشف شده دقيقا با نماد هايي كه در ايين كابالا و فراماسونري پيش ميره مطابقت داره
به نظرت اين ايين هاي امروزي از اونا تقلب كردن؟؟و نماد هاي اونا رو استفاده كردن؟؟
به نظرم اينجوري نيست و اين نماد معاني داره كه از زمان اون موقع استفاده شده و تا اجرا شدن هدف هم ادامه دار خواهد بود.

نقل قول

کمیل جان بهتره مسائل علمی رو هم مورد برسی قرار بدیم و ببینیم این یوفو ها اصلا با چه تکنولوژی میتونن وارد زمین بشن ؟

حتما از اين نظر هم با هم بحث ميكنيم
چون ارسالا خيلي طولاني شده و حجمش زياد پيشنهاد ميدم فعلا يكم از تعداد و حجم ارسالا كم كنيم تا بقيه بتون بهمون برسن شايد كسايي باشن و نظريه هاي جديد تري مطرح كردن

۱۰ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
کمیل جان یه مطلب فکر کنم یادت رفته یا من ندیدم
اینطور که من میدونم(شاید هم اشتباه باشه) فراماسونها با بحث موجودات فرازمینی میخوان با یه تیر دو نشون بزنن
اول از همه با این کارشون و به بهانه حمله موجودات فرازمینی میخوان نظم نوین جهانی رو حکم فرما کنن و به اصطلاح همه کشورها رو با یکدیگر متحد کنن تا بتونن بر دشمن چیره بشن، بعد از اینکه هم نظم نوین جهانی شکل گرفت دیگه تقریبا همه مقدمات برای ظهور دجال آماده میشه و اون موقع هم شاید دجال رو به عنوان موجود بیگانه ای معرفی کنند که به نوعی اونارو نجات داده یا یه چیزی تو همین مایه ها
در نتیجه هم نظم نوین جهانی شکل میگیره و هم دجال ظهور می کنه!!!
البته من خودم به موجدات فرازمینی به شدت اعتقاد دارم ولی به یوفوها اصلا!!!!
99.99% این یوفوها ساخته دست آمریکا و شاید هم، روسیه باشن که هر از گاهی با نشون دادن اونا به مردم میخوان کم کم آمادشون کنن!!
همچنین چون این موجودات رو گاها تکذیب و گاها تایید میکنن این مسئله باعث میشه مردم به شدت در این زمینه کنجکاو بشن و به نوعی باور کنن!!!
با توجه به اینکه تاریخ 2011.11.11 هم نزدیکه من حدس میزنم که خبرها و اتفاقات مربوط به این موجودات به شدت افزایش پیدا کنه !!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۰ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
در جواب مهدی جان که احتمالا همه بحث ها رو نمیخونه و توی ارسالاش هم یکم زیاده روی میکنه
نقل قول
کاملا باهات موافقم اگه ما مسئله فراماسونری رو فهمیده باشیم دیگه نیازی نیست که وقتمون رو صرف این مطالب کذب بکنیم تازه ما مقدس ترین کتاب آسمانی واحادیث زیادی رو داریم البته نمیشه هر طور خودمون میخوایم آیاتشو تفسیر کنیم

ببین توی این دنیا چه زمین چه غیر زمین اینقدر چیز خارج از محدوده فکری ما وجود داره که موجودات فضایی فقط 1 نمونه هستند .

انسان وقتی با یک موضوع خارج از محدوده درکش مواجه میشه و نمیتونه برای خودش اون موضوع رو حل شده ببینه 2 تا واکنش نشون میده ، یا اون موضوع رو انکار میکنه یا اون رو توجیه میکنه.

قبول وجود فراماسون ها و اجنه و شیطان باورش در ذهن انسان راحت تر میگنجه تا فرازمینی ها . چون مدام ازشون شنیدیم و البته ماسون ها و صاحبان فرقه های مثل کابالا همه انسان زمینی هستند پس درک این ماجرا راحت تر از فرازمینی هاست .

اما نمیشه وجود فرازمینی ها رو دروغ بدونی اگر قرار باشه هر چیزی توی ذهن انسان نگنجه ادم اون رو تکذیب کنه که نمیشه . تحقیق و برسی همه جانبه در مورد مسائل رو باید انجام بدیم.
حالا اگر شما با اصل قضیه موجودات فضایی مشکل داری و فکر میکنی که اونها اصلا وجود ندارن که خودش بحث جدا میطلبه الان باید برات روشن بشه که اونها وجود دارن ولی تو داری انکارشون میکنی.

نقل قول
دقیقا نمی دونم چرا آقا حامد این قدر مسئله رو جدی و بزرگ میکنه شاید تو کشور های دیگه بشه مردم رو با تبلیغات گول زد ولی من فکر نمیکردم کسی تو ایران این حرف ها رو قبول کنه

در جواب این قسمت که شما تفسیر سخنان امام حسین رو به فرازمینی ها ربط ندادی باید بگم :

منم موافق این نیستم که هر کسی از پیش خودش تفسیری رو برای هر حرف یا سخن بزرگان داشته باشه . اما باید همه مطلب رو بخوانی و بری ببینی بعقیه اماما چی گفتن و توی بعقیه احادیث چی امده

به این روایت ها توجه کن:

علی علیه السلام هم که می فرمایند : « إن هذه النجوم التی فی السماء مدائن مثل المدائن التی فی الأرض .
= « این ستاره ها ( سیاره ها ؟ ) که در آسمان هستند ، شهرهائی مانند شهرهای زمین می باشند » ( نورالثقلین ، ج۴ ، ص ۴۰۰ )

عن ابی جعفر(ع) : « ان من وراء شمسکم هذا اربعین عین شمس ما بین شمس الی شمس اربعون عاما فیها خلق کثیر ما یعلمون ان الله خلق ادم اولم یخلقه»

امام باقر :« همانا پشت این خورشید چهل خورشید وجود دارد (چهل گویا به معنای کثرت) که ما بین هریک از آن خورشیدها چهل سال راه باشد ، در آن عوالم آفریدگاران بسیار بوند که از آفرینش انسان بی اطلاع و بی خبر بوند .» (بحارالانوار جلد ۲۷صفحه ۴۵)

(ومِن آیاته خلق السماوات و الارض و ما بث فیها من دابّة; از نشانه هاى قدرت و حکمت پروردگار این است که آسمان ها و زمین و موجودات زنده را که در اوج آسمان ها و کره زمین پراکنده ساخته، آفریده است).۲۹ شوری

توی ایه اخری کلمه "دابه" به چشم میخوره که حتما خودتون قبلا باهاش توی قران مواجه شدید

بهتره در مورد این کلمه که معنی جنبنده میده بدونید که فقط برای موجوداتی میاد که مادی باشن
نه برای جن و شیطان و ... فقط برای موجودات مادی مثل همین موجودات فضایی که از نوع ماده(وجود مادی) هستند .

لطفا همه روایات و ایات رو بخوان و محدود به چند مقاله یا حتی چند بحث نباش .

نقل قول
کی گفته که که مرموزه پس این همه تبلیغات ،از فیلم ،انیمیشن،رمان و.... از کجا اومده اونا اینطور وانمود میکنن که دارن مرموزانه مسئله رو پیش میبرن البته مخاطبانشون دو دسته اند ،یک دسته زود باور وخوش بینند که فکر میکنن موجودات فضایی وجود دارن ودولت داره برای کشف اونا تلاش میکنه ،ودسته دوم هم افرادی هستند که زود باورند وبد بین که فکر میکنن قدرت های جهانی با این افراد سر و رازی دارن و مخفیانه رابطه دارن که البته هیچ کدومش درست نیست اگه از دسته ی اول هستید که هیچ ... ولی اگه از دسته دوم هستید باید بدونید که پشت پرده ای وجود نداره یا حداقل اینطور که به ما القا شده نیست همون طور که آقا کمیل گفتن ،ارتباطشون با اجنه است

با اینکه توی بحث قبلیم این موضوع رو توضیح دادم ولی نمیدونم خواندی یا نه دوباره اشاره ای بهش میکنم .

اول بگم اشاره من کلی هست و ممکنه برای حرفام از هر چیزی که به این موجودات ربط داره استفاده کنم پس با دقت بخوان:

ببین من یک بار گفتم اگر قرار باشه مفسدین جهان در این قضایا یوفو ها دست داشته باشن این اتفاق هم بعید نیست ، اما این ربطشون دلیل بر ساخت و تکثیر خود این یوفو ها در جهان نیست. بلکه اونها میتونن خودشون رو به فرازمینی ها ربط بدن .

ببین اگر توی ایین های گذشته که امروز هم داره روشون مانور داده میشه موردم اون دوره با اجنه در ارطبات بودن مطمئن باش با افرادی از جنس ماده هم ارتباط فیزیکی داشتن که نزدیک ترین سرنخ به این ماجرا همین یوفو ها و فرازمینی هاست دلیلش رو هم قبلا گفتم اونم اینه که توی عکس ها و نقاشی های قدیمی و حتی سکه های پیدا شده و تمدن های قدیمی عکس های یوفو ها به همین شکل امروزی دیده شده ؛ عکس همین موجودات فرازمینی رو توی غار هاشون دیده شده .

و به نظرم فرقه های مثل کابالا ها دارن از وجود فرازمینی ها که حالا یا بهشون ربط داره یا نداره برای رسیدن به اهدافشون "استفاده میکنن" حتی ممکنه فرازمینی ها به بعضی از ایین قدیمی مربوط هم نشه .

ببین اونها میخوان دنیا رو دست بگیرن پس هر کاری میکنن . مثال هاش رو توی ارسال های قبلیم زدم ولی بعید نیست که فرازمینی ها رو هم قاطی این بازیاشون بکنن ! اما اینکه خود فرازمینی ها همون اجنه هستند و اینها هم در گذشته فقط با اجنه تماس داشتند یکم اشتباه به نظر میرسه . بعید نیست بعضی فرقه ها برای رسیدن به اهدافشون اب گلالود ماهی بگیرن و همین مسئله دیده شدن یوفو ها رو به نفع خودشون تموم کنن و با برنامه ای که میریزن اونها رو وسیله ای برای قدرت مند کردن خودشون بکنن

اما خوب این که به ماهیت و وجود فرازمینی ها اسیبی نمیزنه .

یک مثال ساده بزنم :

این مثل این میمونه که یک نفر ادم شیاد بیاد به اسم یک ادم خوب و اهل علم دزدی کنه و همه رو به اون فرد خوب نسبت بده بعد همه به اون ادم خوب بد بین میشن در صورتی که واقعا اون فرد خوب چنین کاری نکرده بلکه فقط اسمش بد شده !

امروز هم بعید نیست بعضیا وجود فرازمینی ها رو به نفع اهداف خودشون ببرن . همونطور که دولت امریکا داره این کارو میکنه که به نظرم فقط جنبه سیاسی داره .(دلیل هاشون قبلا گفتم)

نقل قول
از بعد از جنگ جهانی دوم بیش از 70 مورد عنوان شده که افرادی در نقاط مختلف جهان سفینه هایی رو مشاهده کردن که حتما فیلماشو دیدین!!!!!!! حتما میپرسین پس این سفینه ها چی بودن همون طور که فهمیدین بسیاری از نخبگان جهان به آمریکا منتقل شدن وحتما این رو میدونین که افراد پشت پرده وحاکمان صهیونیستی جهان از لحاظ عمل وتکنولوژی 30 ودر بعضی زمینه ها 60 سال از این علم وتکنولوژی که در دسترس مردمه وآنچه میدونیم ،جلو تر هستن

جواب این قسمت ارسالت هم به همون بحث علمی و دید علمی قضیه بر میگرده مهدی جان

من مقاله های علمی زیادی راجع به یوفو ها خواندم که همه تکنولوژی ساخت اونها رو تکنولوژِ فرابشری میدونن و اینجوری هم نیست که کشورای پیشرفته بیان با تکنولوژی شون سیستمی طراحی کنن که بتونه گاو رو از زمین بکنه ؛ نمیدونم در مورد چیز هایی که توسط یوفو ها ناپدید شده رو دیدید . اما حتی توی گزارش های قدیم و جدید شرکت های دریایی امده که حتی زیر دریایی هاشون توسط یوفو ها ربوده شده .

اگر به مقاله ای که توی صفحه قبل در ادامه بحث با کمیل دقت کنی به خوبی به این موضوع میرسی که اصلا نمیشه اینها ساخت دست بشر باشن .

قطع شدن سیستم های مخابراتی و رادار ها هم از واکنش های هستند که سیستم ها بعد از وجود یوفو ها از خودشون نشان دادن!

بعدش این یوفو ها بیرون جو زمین هم دیده شدن که توسط یک ایستگاه فضایی فیلم برداری شده خودم فیلمش رو دیدم اگر پیدا کردم اینجا میزارم .

باید از نظر علمی هم به ماجرا نگاه کرد . نمیشه فقط در یک محدوده راجع به این مسئله پیچیده نظر داد
ارسال هر ماهواره فضایی از ناسا به فضا حد اقل 22000 دلار براشون هزینه بر میداره ارسال بار و وسائل فضایی فقط به ایستگاه ها حدود 6600-4400 دلار هزینه برداره چطور میتونن با تکنولوژی زمینی سیستمی طراحی کنن که تمام گزارشات حاکی از اینه که این ها اصلا به دست بشر ساخته نشده و تازه اون رو توی جهان پخش میکنن

به این نکته توجه کردی که این گزارشات در دست نوشته های قدیمی بالای 300 سال پیش هم امده

من مقالات و کلیپ هاش رو اینجا میزارم برای روشن شدن ماجرا.

۱۰ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کمیل جان یه مطلب فکر کنم یادت رفته یا من ندیدم اینطور که من میدونم(شاید هم اشتباه باشه) فراماسونها با بحث موجودات فرازمینی میخوان با یه تیر دو نشون بزنن اول از همه با این کارشون و به بهانه حمله موجودات فرازمینی میخوان نظم نوین جهانی رو حکم فرما کنن و به اصطلاح همه کشورها رو با یکدیگر متحد کنن تا بتونن بر دشمن چیره بشن، بعد از اینکه هم نظم نوین جهانی شکل گرفت دیگه تقریبا همه مقدمات برای ظهور دجال آماده میشه و اون موقع هم شاید دجال رو به عنوان موجود بیگانه ای معرفی کنند که به نوعی اونارو نجات داده یا یه چیزی تو همین مایه ها

اخ ....... ایول به ادم چیز فهم بابا منم دارم همین رو میگم ؛ البته به نظرات همه احترام میزارم ولی با توجه به گزارشات و هر چیزی که از فرازمینی ها خواندم بیشتر به همین قضیه نزدیکه که صاحبان فرقه ها دارن از وجود اونها به نفع خودشون استفاده میکنن توی ارسال های قبلیم هم همین رو گفتم.

البته خود اونها دقیقا همین فرازمینی هایی هستند که دارن به صورت های مختلف با زمین ارتباط برقرار میکنن . چون از نظر علمی کاملا قابل تاییده .

۱۰ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مسعود نوشته:

کمیل جان یه مطلب فکر کنم یادت رفته یا من ندیدم
اینطور که من میدونم(شاید هم اشتباه باشه) فراماسونها با بحث موجودات فرازمینی میخوان با یه تیر دو نشون بزنن
اول از همه با این کارشون و به بهانه حمله موجودات فرازمینی میخوان نظم نوین جهانی رو حکم فرما کنن و به اصطلاح همه کشورها رو با یکدیگر متحد کنن تا بتونن بر دشمن چیره بشن، بعد از اینکه هم نظم نوین جهانی شکل گرفت دیگه تقریبا همه مقدمات برای ظهور دجال آماده میشه و اون موقع هم شاید دجال رو به عنوان موجود بیگانه ای معرفی کنند که به نوعی اونارو نجات داده یا یه چیزی تو همین مایه ها
در نتیجه هم نظم نوین جهانی شکل میگیره و هم دجال ظهور می کنه!!!
البته من خودم به موجدات فرازمینی به شدت اعتقاد دارم ولی به یوفوها اصلا!!!!
99.99% این یوفوها ساخته دست آمریکا و شاید هم، روسیه باشن که هر از گاهی با نشون دادن اونا به مردم میخوان کم کم آمادشون کنن!!
همچنین چون این موجودات رو گاها تکذیب و گاها تایید میکنن این مسئله باعث میشه مردم به شدت در این زمینه کنجکاو بشن و به نوعی باور کنن!!!
با توجه به اینکه تاریخ 2011.11.11 هم نزدیکه من حدس میزنم که خبرها و اتفاقات مربوط به این موجودات به شدت افزایش پیدا کنه !!

خوب من كه توي بحثام به كل اين موضوع خيلي اشاره كردم
دقيقا هم خواستم از اول همينو بگم ديگه

منم دارم ميگم اين يه طرحه براي متحد كردن مردم و براي متحد ردن مردم هم بايد كاري كرد كه همه اذهان يه فكر رو بكنن

۱۰ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
اول یه چیزی درباره اون 5 میلیون سال بگم زیاد بهش توجه نکنید چرت گفته
دیگه گیر ندین
خوب در ادامه ممنون از کمیل برای مقاله خوبی که گذاشته بود.

نقل قول

Adam Weishaupt موسس ایلومیناتی مینویسد:
از تمام ابزاری که من جهت رهبری انسان میشناسم، موثرترینشان پنهانی و مرموز عمل کردن است است. اشتیاق شدید ذهن غیر قابل مقاومت است؛ و اگر شخصی یکبار گمانی در سرش بیفتد که در چیزی رمز و رازی وجود دارد، غیر ممکن است این گمان با بحث و آزمایش از ذهنش خارج شود. پس ما بلافاصله میتوانیم افکار و تصورات را فقط با تغییر یک واژه تغییر بدهیم. چی قابل تحقیرتر و خوارتر از کوته فکری است؛ ولی آن را اشتیاق مینامیم؛ سپس واژه حقیر آزاده و اصیل را اضافه میکنیم، و شما میتوانید او را در سراسر جهان هدایت کنید.

دقیقا همین مخفی کاریا رو کردن که الان مردم عین موم تو دستشونن دیگه به قول کمیل این سناریو رو انقدر بزرگ و وافهی نشون دادن که مردم به راحتی قبولش کردن!
ما فقط میدونیم که یه سری موجود دیگه هم وجود دارن اما هیچی حز جیزی که بهمون نشون دادن دادن نمیدونیم !
از مردم مخفی کردن بعد اونطوری که دوست داشتن نشونش دادن مردم آمادگی ذهنی داشتن و خیلی زود گول اینا رو خوردن!
هدفشونم که کاملا مشخص بوده دیگه میخواستن با بهونه اونا و استفاده از اونا مردمو بترسونن و بهشون حکومت کنن!
بازی خیلی ساده ای بود واقعا فکرشون خوب کار میکنه!

نقل قول
همچنین امروز ماسون ها راه کار های دیگری نیز برای کنترل افکار در پیش گرفته اند و در کتب و برخی سایت های جدید این ادعا را دارند که فقط ماسون ها هستند که با فرازمینی ها ارتباط دارند ، با تلفیق مطالب صحیح و غلط نوعی حقیقت کذب را شایه کرده اند و هم اکنون نیز در حال انجامند .

بیا همین دیگه حالا دو نفر هم که به ماسون ها اعتقادی ندارنبه خاطر چیزی که دیدن اعتقاد پیدا میکنن!
اینم یه بازی سیاسی کثیفه!
سیاست های کثیفی که ادما توش فقط نقش عروسک هایی رو دارن که از قدیم تا حالا گرفتار این بازی و کنترل کننده های این بازی افتادن!

خوب پس یعنی احتمال نداری موجوداتی از انسان قدرت درک و فهمشون بیشتر باشه چون جن ها برای انجام کاراشون از آدما کمک میگرفتن
من الان اعتقاد دارم که هستن اما نمیدونم گیج شدم دیگه خیلی مطالب هست یه سری هاشون انقد صریح درباره وجودشون حرف میزنه یه سری هم انقدر صریح درباره وجود نداشتنشون
خوب چرا باید ازشون بترسیم چرا همش به ما یه جوری نشون دادن که ما ازشون بترسیم؟
حالا مسئله ای که برای من سواله اینه که اصلا وجودشون تو کره زمین دیده شده یا نه قراره دیده شه؟ یا اینکه یه جای کره دیگه ای دارن زندگیشونو میکنن

شاید شما هم از دیدن عنوان این خبر تکراری خسته شدید !

اما گزارشی که در ادامه میخوانید نتیجه اخرین تحقیقات ستاره شناسان است .

براساس گزارش دیلی میل، بنابراین درحالی که هاوکینگ معتقد است بیگانگان فضایی می توانند در یکی از ۴۰ هزار سیاره دیگر سکونت داشته باشند، اسمیت معتقد است که این ارزیابیها بسیار خوش بینانه است…

یک ستاره شناس و استاد دانشگاه هاروارد پس از مطالعه بر روی تمام ۵۰۰ سیاره مشابه زمین که تاکنون کشف شده اند اعلام کرد که احتمالا ما زمینی‌ها در جهان تنها هستیم و موجودات فضایی وجود ندارند.

مهز : هوارد اسمیت استاد برجسته فیزیک نجوم در داشنگاه هاروارد ضمن اعلام اینکه به احتمال بسیار زیاد ما در جهان تنها هستیم گفت: “شرایط بی‌نهایت سخت و دمای بسیار بالا حتی در این سیارات این فکر را بر می انگیزند که هیچ امیدی برای یافتن اشکال دیگر حیات هوشمند در جهان وجود ندارد.”

وی افزود: “ما بررسی کردیم که بخش وسیعی از سیارات و منظومه های خورشیدی دیگر به طور بنیادی با سیاره و منظومه ما متفاوتند و موانع بسیاری در ایجاد حیات به اشکالی که می شناسیم وجود دارند.”

این اظهارات در شرایطی گفته شد که سال گذشته استفان هاوکینگ فیزیکدان نجوم دانشگاه کمبریج و کاشف سیاه چاله ها اعلام کرد که تقریبا مطمئن است که اشکال بیگانه در بخشهای دیگر جهان وجود دارند و ما باید از ملاقات با آنها دوری کنیم چرا که احتمالا برخورد دوستانه ای با ما نخواهند داشت.

به عبارتی دیگر، ما دو گزینه پیش روی خود داریم: اول اینکه مورد هجوم و حمله موجودات فضایی باهوشتر و قویتر از خود قرار بگیریم و یا محکوم به تنهایی ابدی شویم.

هوارد اسمیت در خصوص بررسیهای خود توضیح داد: “ما دریافتیم سیاراتی که تاکنون به عنوان سیارات مشابه زمین در سایر منظومه ها یافته ایم شرایط بسیاری سختی برای ایجاد حیات دارند. یافته های جدید ما نشان می دهد که ما می توانیم در جهان تنها باشیم. تعداد بسیار کمی منظومه خورشیدی و سیارات مشابه ما وجود دارند.”

براساس گزارش دیلی میل، بنابراین درحالی که هاوکینگ معتقد است بیگانگان فضایی می توانند در یکی از ۴۰ هزار سیاره دیگر سکونت داشته باشند، اسمیت معتقد است که این ارزیابیها بسیار خوش بینانه است.

اسیمت افزود: “هر نوع امیدی از تماس با بیگانگان فضایی به یک حباب نسبتا کوچک در فضای اطراف زمین که شاید هزار و ۲۵۰ سال نوری دورتر از سیاره ما است محدود می شود

منبع : عصرایران

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۱۱ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ميدوني روايت ها همه تفسير دارن ائمه و پيامبر همه رواياتشونو طوري مطرح ميكردن كه هم براي مردم زمان خودشون قابل درك و فهم باشه هم براي مردم هاي زمان ها ي جلو تر

کمیل جان توی تفسیر هاشون دقیقا به همین موضوع اشاره شده که توی سیارات دیگه هم موجوداتی زندگی میکنن . اگر به ارسال قبلیم دقت کنی در مورد یکیش که کلمه "دابه" بود توضیح دادم.

حتی توی تفسیرش گفته شده که میان انها با اهل زمین روزی ارتباط برقرار میشود.

ولله یسجد ما فی السموات و مافی الارض من دابه و الملائکه و هم لایستکبرون»نحل ۴۹
« هر چه در آسمانها و زمین از جنبندگان و فرشتگان است همه برای خدا سجده میکنند و تکبر نمی ورزند»
ایه فوق صریح است در اینکه در آسمانها مثل زمین جنبندگانی هست و خدا را سجده میکنند .
« واز نشانه های او آفرینش آسمانها و زمین است و آنچه را از جنبنده در آنها پراکنده ساخته است و او هر وقت بخواهد بر جمع آنها قادر است»شوری ۲۹
ضمیر “فیهما” به آسمانها و زمین راجع است و با قاطیعت تمام روشن میدارد که در آسمانها جنبندگانی آفریده شده اند .
و از جمله “علی جمعهم اذا یشاء قدیر” بدست میاید که روزی میان اهل زمین وآنها ارتباط برقرار خواهد شد ، اگر منظور از جمع ، رسیدن آنها به یکدیگر باشد .

نقل قول
ولي حامد منطقي هرجور فكر ميكنم نميتونم قانع بشم موجودات از ما پيشرفته تري وجود دارن كه با ما ارتباط برقرار كردن. چون اين با خيلي از موازين تناقض داره.

ببین شاید اینکه اونها از زمینی ها پیشرفته تر باشن برای تو مبهمه .
برای همین هم اون بحث برتر بودن انسان رو مطرح کردیم ، ولی به نظر من اگر حتی فرض کنیم که اونها از نظر مرتبه از انسان بالا تر نباشن این دیگه دلیل بر پیشرفته نبودنشون نسبت به انسان نیست ؛ پیشرفت اونها و پیشرفته تر بودنشون نسبت به زمینی ها بر تکنولوژی شون هست نه مرتبه و درجه . قبلا گفتم برتر بودن انسان شاید به دلیل درجه اش هست ولی دیگه دلیل نمیشه دیگر موجودات عالم از هر نوع علمی بی بهره باشن ! اتفاقا اگر اونها قدمتشون نسبت به انسان بیشتر باشه طبیعی هست که پیشرفته تر هم هستند .

نقل قول
چيزي كه من از اول بحث دارم بهش اشاره ميكنم شبهات بسيار بسيار زياد بين اين موجودات و اجنه هست كه به هيچ عنوان قابل انكار نيست.

نظرم رو یک بار در این مورد گفتم .
ببین به نظر من دو حالت وجود داره ؛ یا اینکه ماسون ها ، کابالا ها و ... در زمان های گذشته با فرازمینی ها ارتباط داشتن یا الان دارن ازشون سو استفاده میکنن و علائمشون و مانور دادن هاشون رو هم به سمت فرازمینی ها میبرن .

نقل قول
اگه موجود جديد تري باشه بايد ساختار فيزيكي و بيولوژي خاص تري داشته باشه.

به این عکس نگاه کن. دانشمندان مختلفی از مکان های مختلف دنیا معتقدند مغز فرازمینی ها حجم زیادی داره ؛ و برای همین هست که جمجمه اونها بزرگ و جلو اومده هست . این رو فقط از روی جمجمه نمیگن بلکه تا به حال توی شهر ها و روستا های کشور های مختلف خود اونها یافت شده !!! و بعد از ازمایشاتی که انجام دادن به همین نتیجه رسیدن.

در مورد این موضوع باید تحقیق بیشتری بکنی و البته یکم هم به خبر هایی که توی دنیا منتشر میشه توجه کنی که مطمئنا خیلی هاش راسته چون اخبار دیده شدن خود فرازمینی ها از مردم عادی کشور های مختلف هم شنیده شده

من چند تا از اونها رو اینجا میزارم:

گزارشی از واقعیت دیدار برخی از افراد با موجودات فضایی:

1. تجربه بعد از طوفان:نام من ( لیندون) است و در ( سا ---) استرالیا زندگی میکنم . مدتی پیش وقتی سگ هایم را بعد از طوفان برای هواخوری برده بودم . اتفاق خیلی عجیبی برایم افتاد . وقتی طوفان تمام شد توجهم به آسمان جلب شد. دو ستاره برخلاف بقیه ستارگان نور سرخ رنگی داشتند و سوسو میزدند و کاملا نزدیک سطح زمین یودند. این نورها تقریبا ده دقیقه ادامه داشتند تا این که من تصمیم گرفتم به خانه برگردم . وقتی به سوی خانه می رفتم به عقب نگاه کردم و دیدم که نور آن دو ستاره خیلی شفاف و سرخ شده است. بعد ستاره کوچکتر به سمت ستاره بزرگتر رفت. نور هر دوتایشان مثل ضربان نبض کم و زیاد میشد. بعد ستاره کوچکتر دوباره به جای قبلی خود بازگشت و پس از چند ثانیه به سرعت برق جهش کرده و به سوی آسمان رفت و ناپدید شد و کمی بعد خط سرخ رنگی که از آن باقی مانده بود نیز محو شد.چیزی که میدیدم برایم باور کردنی نبود به همین خاطر با خود گفتم حتما شاید اشتباه کردم. ولی روز بعد در روزنامه ها خواندم که زنی یک بشقاب پرنده در آسمان دیده است. این زن حتی پنجره های این بشقاب پرنده را نیز دیده بود.
2. حادثه در اودسا: 32 سال پیش بود . برای اینکه بتوانم قرضم را بدم خیلی کار کرده بودم . خیلی خسته بودم. به همین خاطر وقتی به خانه رسیدم کمی خوابیدم . آن روز یک روز آفتابی تابستانی بود و تمام اتفاقات در روز روشن افتاد.مادربزرگ من در جنوب شهر (اودسا) زندگی میکرد . وقتی خواب بودم او به همسرم تلفن زد و گفت: به استنلی بگو برود بیرون را نگاه کند . یک بشقاب پرنده دارد به سمت خانهع شما میاید. من خارج از شهر زندگی میکنم و آن موقع خانه های زیادی آن جا نبود . وقتی بیدار شدم نشستم و در این مورد فکر کردم و با خود گفتم مادر بزرگ آدم جدی است. او شوخی نمیکند. بیرون رفتم به اطراف نگاه کردم و ناگهان در سمت غرب شهر ، درست بالای برج رادیو و درست در یک مایلی خانه ام آن را دیدم ، هیچ صدایی نداشت من و همسرم خیلی هیجان زده بودیم . به سمت رادیو دویدم و آن را روشن کردم و موج ها را عوض کردم در یکی از موج ها گوینده داشت می گفت: شنوندگان عزیز الآن درست بالای سر ما یک بشقاب پرنده است. این بشقاب پرنده تقریبا بیست دقیقه همان بالا بود. من و همسرم با اتومبیل با اتومبیل به سمت برج رادیویی رفتیم . با سرعت در اتوبان پیش می رفتیم . بعد به یک جاده میان بر رسیدیم که به سمت محل بشقاب پرنده می رفت . وقتی کمی جلوتر رفتیم اتومبیل خاموش شد و به هیچ صورتی روشن نمی شد.فکر می کنم این کار طرف بیگانگان صورت گرفته بود. بشقاب پرنده به رنگ استیل بود چرخی زد و به سمت شمال رفت و به سرعت از نظر ما پنهان شد .
3. تعطیلات در لهستان: این حادثه تابستان امسال اتفاق افتاد . زمانی که برای تعطیلات به (کوزوو) در لهستان رفته بودیم. ما هر شب بعد از شام برای پیاده روی با چند نفر از اعضای فامیل بیرون میرفتیم . آن شب هم به دشت و هم به جنگلی که در نزدیکی محل اقامتمان بود بود رفتیم .هوا تاریک بود و ما فقط با نور چراغ قوه می توانستیم جلوی پایمان را ببینیم. یکی از پسر عموها یک دفعه گفت:سمت چپمان روی دشت گردباد شده است. به آنجا نگاه کردم ولی چیزی ندیدم.چند دقیقه بعد دوباره همان حرف را زد من دوباره با بی حوصلگی به آنجا نگاه کردم و برخلاف تصورم چشمم به گردبادی افتاد که انگار تازه شکل گرفته بود . آن گردباد به شکل سه حلقه دیسک مانند بود که بزرگترین آنها بالاتر از همه قرارداشت و هر سه با سرعتهای متفاوتی به دور خود میچرخیدند . اول زیاد مشخص نبودند ولی وقتی بیشتر به آنها نگاه کردم واضح تر شدند . کمی از آسمان روشنتر بودند ، پدرم نور چراغ را به روی آن شیء انداخت . انگار آن حلقه ها فلزی بودند چون ار نور چراغ قوه انرژی گرفتند و رنگشان مثل رنگهای شبرنگ براق شد . همه مان ترسیدیم و به سرعت به خانه برگشتیم. ولی آن شی هم دنبالمان آمد ، دیگر مطمین شده بودیم که این نورمتعلق به چیزی زمینی نیست .وقتی به خانه رسیدیم هنوز آنجا بود روز بعد هوا با همیشه فرق میکرد آن رئز باد تندی میوزید و از صبح یک درخت شضکسته روی جاده افتاده بود . نمی دانم آن چیزهایی که در آسمان دیدیم چه بودند ولی برای پذیرفتن وجود موجودات فرازمینی برای متن کافی بودند.

"یک مسئله دیگه که قابل تامل و فکر هست و اون رو توی ارسال های قبلیم هم گفتم تکنولوژی فرازمینی ها هست که همه دیگه این رو قبول کردند که ساخته بشر نیست.

به مقاله زیر توجه کن:

در ایالات متحده مبحث و علمی بوجود آمده برای بررسی مشاهدات یوفوها اسم این علم یوفولوژی است و در این موارد تحقیق میکند
1.رویت بشقاب پرنده
تا بحال بيش از ۴ ميليون گزارش (اعم از موثق يا غير موثق - رسمی يا غير رسمی) از سرتاسر جهان در مورد مشاهد ه اشيای پرنده و درخشنده ی عجيبی که مانورهای بسيار اعجاب انگيزی انجام ميدهند ثبت شده است. بيشتر اين اشيا به علت مدور بودن به بشقاب پرنده معروفند. و بيشتر دانشمدان و مردم بر اين باورند که انها تحت هدايت هوشمندانه ی موجوداتی غير انسان هستند که سالهاست کره زمين را مورد بازديد قرار داده اند.

دواير گندم:

اشکال پیچیده و منظم هندسی که در مقیاسهای بزرگ در مرازع صاف و یکدست گندم یا ذرت بوجود میایند. این اشکال بصورت دایره های کوچک که بطور چرخشی روی هم خم میشوند بوجود میایند که اگر از بالا و فاصله ی زیاد به انها بنگریم شکلهای بسیار عظیم و پیچیده و زیبای هندسی را میبینیم. این اشکال گاه انچنان پیچیده اند که کشیدن انها حتی بر روی کاغذ نیز با اشتباه همراه است. حال انکه این اشکال طی مدت کمی از شب روی مزارع گندم انهم بدون اطلاع صاحبان مزارع بوجود میاید. دانشمندان عقیده دارند که موجودات فرازمینی با این کارشان سعی در اتتقال اطلاعات و دادن پیام به دانشمندان زمین هستند.

ربودن انسانها :
همه ساله در اقصی نقاط جهان گزارشاتی مبنی بر ربوده شدن انسانها طی مدت زمانی مشخص و سپس پيدا شدن انهادر منطقه ای ديگر منتشر ميشود. گمشدگان اکثرا فراموش ميکنند که چه اتفاقی برای انها افتاده است. (حافظه شان پاک شده است) اما تمامی انها در حين هیپنوتيزم و خواب مغناطيسی به ياد می اورند که چه بر سرشان امده. جالب اينجاست که با توجه به فاصله ی زياد ربوده شدگان از همديگر(از قاره های مختلف و نژادها و فرهنگهای مختلف) همه انها يک چيز را يا چيزهاي شبيه به هم را تعريف ميکنند : موجوداتی کوچک و مهربان با توانايی تله پاتی با چشمهای مورب و سر بزرگ روی انها ازمايشاتی انجام ميدهند ...

ربودن حيوانات :
گزارشات جالب در مورد چگونگی ربوده شدن حيوانات و يافت شدن جسد انها بيابان در حالی که علايمی روی بدنشان است که نشاندهنده ی ازمايشات مخصوص و عجيب با تکنولوژی بسيار بالا ميباشد. گاهی هم فلزاتی در بدن انها يافت ميشود که در کره ی زمين يافت نميشوند. و نيز جسدشان دارای تشعشعات راديو اکتيو است.

بررسی حوادث مربوط به سقوط يوفو ها و تاثير انها بر پيشرفت علوم انسانی

ببین کمیل جان تا به حال میلیون ها گزارش مختلف از سرتا سر جهان رسیده که مردم عادی شهر ها حتی خود فرازمینی ها رو دیدن ؛ این ها رو هم باید برسی کرد بلاخره یک چیزی هست که از سالهای دور مردم دارن این گزارشات رو میدن.

بعدش باید از نظریه های علمی هم به ماجرا نگاه کرد . من اون مقاله ای که از نظر علمی ثابت میکرد اونها ساخته دست بشر نیستن رو توی ارسال قبلیم گزاشتم از این مقالات زیاد هست .

نقل قول
نوپا؟؟ تمام فرقه هايي كه من مثال زدم همشون قدمت چند صد ساله و گاها هزاران ساله دارن ماسون ها و كابالاييست ها و مثال هاي ديگه اي هم زدم كه به مصر باستان و تمدنش برميگرده

منظورم از نوپا توی ایران بود به نظرم اینها تازه دارن توی جوانان ایرانی نفوذ میکنن

نقل قول
كتاب فرازميني رو كي نوشته؟؟

حسین موسوی
نقل قول
من به يقين رسيدم توي اين گروه كه اينقدر نفوذ دارن كه همه چي رو كنترل ميكنن

کمیل من گفتم که این مسئله رو قبول دارم من خودم در مورد اونها تحقیق کردم و مقاله های زیادی خواندم ولی گفتم بهت ؛ نباید در مورد مسئله یوفو ها زود قضاوت کرد و این مسئله رو هم به اونها ربط داد.

نقل قول
حالا حامد به اين دقت كردي كه موجود فرازميني ميخواد بر زمين حكومت كنه؟؟؟ به نظرت با شناختي كه ما از ماسون ها و عقيدشون داريم و حتي ذره اي شك نداريم كه خداي اونا همون ابليسه كه مستقيم تسخيرشون كرده و موجود فرازميني رابطه اي مستقيم هست؟؟ مجود فرازميني همين موجوداتي مثل شيطان و جن هستند

کمیل به نظرم داری اشتباه میکنی .

تو داری فقط شباهت هایی رو میبینی که میتونه حتی ساخته دست خودشون باشه

بعدش هم من بهت گفتم این فرازمینی ها توی دوره های گذشته هم با زمین ارتباط داشتن این احتمال وجود داره که ماسون های امروزی اونها رو به عنوان بزرگانشون بدونن و این احتمال هم وجود داره که بخوان ازشون سو استفاده کنن .

شواهد و مسائل عملی و مشاهدات میلون ها ادم رو هم نمیشه به حساب نیاری!!! کمیل من حتی جایی خواندم مشاهدات فرازمینی ها توسط وایکینگ ها و کشیتی رانان سالهای بسیار دور هم از دست نوشته هاشون که تا الان مانده بیرون اوردن. بابا اونها 1000 سال پیش هم توی اسمان یوفو میدیدن یعنی بازم میخوای بگی کار ماسون هاست ؟بابا اون موقع که اصلا تکنولوژی زمینی پیشرفته نبوده که بخوان چیزی بسازن!!! همین الانش همه متوجه شدن که یوفو ها با علم زمینی ساخته نشده ؛ چه برسه به اون زمان ها

"این مطلب رو بخوان کمیل جان "

ملاقات هاي فرازميني در تاريخ

برای ان دسته از افرادی که مشاهده يوفو ها را موضوع اين عصر می دانند و انرا ساخته دست کشور های پيشرفته قلمداد می کنند نوشته ی زير جالب است :

1500 سال قبل از ميلاد : فرعون تاتموس سوم دواير پليد و نا ارام درخشاني را در پهنه اسمان نظاره مي کند.

329 سال قبل از ميلاد : اسکندر مقدوني اعلام مي کند که هنگامي که لشگريان وي در حال عبور از رودخانه جاکارتس بودند دو شي پرنده در اسمان ظاهر شده و چندين بار به سمت لشگريانش حمله بردند به طوري که باعث رم کردن اسب ها و فيل ها و متواري شدن سربازان گرديدند. و سربازان تا روز بعد از عبور از رودخانه منصرف گشتند. انها اين حادثه را حادثه اي شيطاني که باعث شکستشان خواهد شد پنداشتند.

170 سال قبل از ميلاد : ناوگاني تماشايي از کشتي هاي پرنده در اسمان لانوپيوم مشاهده گرديدند.

99 سال قبل از ميلاد : هنگامي که ليويوس تروسو مشغول خواندن اعلاميه جنگ در ابتداي شروع جنگ ايتاليا بود صداي عظيمي از اسمان شنيده شد و کره اي از اتش در اسمان شمالي در قلمرو اسپولتوم ظاهر مي شود که رنگ طلايي دارد. سپس به نظر مي رسد که بزرگ تر شده و از زمين به سمت اسمان مي رود. درخشندگي اش طوري است که خورشيد را تحت الشعاع خود قرار مي دهد. پس از ان به سمت مشرق رفته و ناپديد مي شود.

42 سال قبل از ميلاد : از روم گزارش مي رسد که چيزي شبيه به يک نوع سلاح با صدايي عظيم از زمين بر مي خيزد و به اسمان ميرود! (ايا نوعي موشک رويت شده بود يا نوعي سفينه؟)

====================

70 ميلادي : در 21 مي اين سال يک شبح شيطاني در ابعادي باور نکردني قبل از غروب افتاب در اسمان ظاهر گشت. نيروهاي نظامي شهرها را محاصره کردند و سلاح هايشان را به سمت اسمان نشانه رفتند.

80 ميلادي : هنگامي که امپراتور روم اگريکولا در سفر اسکاتلند بود در شبي زمستاني شعله هاي عجيبي در اسمان بر فراز جنگل کالدون مشاهده مي کند. تمام اسمان روشن شده بود و زماني که هوا صاف بود يک کشتي اسماني هر شب با سرعتي زياد در اسمان پرواز مي کرد!

98 ميلادي :هنگام غروب افتاب در اسمان رم صفحه اي درخشنده ظاهر گشت و سپس به سمت مشرق رفت!

398 ميلادي :چيزي شبيه به کره اي سوزان که شمشيري از ان خارج شده بود بر فراز اسمان شهر بيزانس مشاهده شد. به نظر مي رسيد که اين جسم پرنده از بالاترين نقطه اسمان زمين را لمس مي کرد. چيزي که تا کنون ديده نشده.

776 ميلادي : افرادي که در بيرون کليسا ايستاده بودند دو صفحه درخشان بزرگ قرمز رنگ را بر فراز کليسا مشاهده کردند که در حال مانور بودند. بسياري از مردم با ديدن انها وحشت زده شدند و از قلعه فرار کردند!

810 ميلادي : سنت گريگوري به نقل از الکويين منشي و مورخ شارل مگنه و مولف کتاب ويتا کارولي در قسمت سي و يکم کتابش اظهار داشته که در سال 810 هنگامي که از شهر اخن المان دور مي شده يک شي گرد و بزرگ درخشان را در اسمان مشاهده کرده که از سمت شرق به غرب پرواز مي کرده است. اين شي انقدر بزرگ بوده که اسبهاي سلطنتي رم کرده و باعث زمين خوردن و زخمي شدن شارل مگنه مي شوند!

1235 ميلادي : ژنرال يوريتسوم ژاپني در روز 24 سپتامبر اين سال در کمپ نظامي خود بود که واقعه اي عجيب روي داد. در هنگام شب و صبح روز بعد نورهايي در اسمان مشاهده مي گردند که مانورهايي را در اسمان انجام مي دادند. ژنرال از طالع بيناني که همراه او بودند علت ان واقعه را جويا مي شود و ان ستاره شناسان دانشمند با خونسردي باشخ ميدهند که اين وقايع طبيعي هستند و وزش باد هنگام سحرگاهان باعث مي شود ستارگان در اسمان به رقص درايند!!

1239 ميلادي : 24 جولاي – انگلستان قبل از دميده شدن ستارگان يک شي درخشان در اسمان ظاهر شد و به نظر مي رسيد که مي تواند بروي هر دو سمت خود پرواز کند. اين جسم بزرگ ابتدا از جنوب به سمت بالا پرواز کرد و فورا با گردشي سريع به سمت شمال پرواز مي کند. ان جسم طوري پرواز مي کرد که به نظر مي رسيد با هر سرعتي که بخواهد مي تواند پرواز کند. بدين ترتيب به اعماق اسمان پرواز نمود!

1254 ميلادي : در نميه شب هشتم ماه يک شب پر ستاره ناگهان يک کشتي عظيم در اسمان ظاهر گشت. اين کشتي مجلل با نورهاي رنگي بود. راهبان سنت البان براي مدتي طولاني اين کشتي را مشاهده کردند اما ان جسم از نظر ناپديد شد!

1290 ميلادي : در بايلند يورک شاير شمالي در انگلستان هنگامي که راهب بزرگ و ديگر راهبان مشغول خوردن غذا بودند يک شي مسطح و دايره اي شکل نقره اي رنگ و درخشان بر فراز کليسا به پرواز درامد و باعث وحشت راهبان گرديد!

1332 ميلادي : در ساعات اوليه شب در اگزبريچ انگلستان ستوني نوراني در اسمان مشاهده شد. اين شي از اسمان جنوب برخاست وبا حرکتي ارام به سمت شمال رفت. در جلوي اين شي عجيب دوکي شکل نوري قرمز رنگ به سمت جلو ساطع مي شد. سپس ان جسم سرعت گرفت و در اعماق اسمان ناپديد گشت!

1492 ميلادي : ساعت 10 شب 11 اکتبر کريستوف کلمب و همسفرش پدرو گوتيرز هنگامي که بر عرشه کشتي سانتا ماريا ايستاده بودند شي درخشاني را در دوردست مشاهده کردند. اين شي در تمام طول شب چندين بار مشاهده شد و مرتبا بالا و پايين مي رفت. کريستف کلمب قبل از اينکه به خشکي برسد به مدت چهار ساعت شاهد پرواز ان شي بود. به نظر او اين نشانه رسيدن انها به خشکي بود!

1528 ميلادي : مردم شهر سيژ در اوتريخت هلند با ديدن يک صليب زرد رنگ و پرنده وحشت زده شدند. چرا که انها تصور مي کردند دشمن به شهر حمله کرده است.

1554 ميلادي : در ساعات 6 تا 8 صبح 10 مارس در فرانسه در اطراف ماه يک نقطه نوراني ديده شد که از خود نورهايي پخش مي کرد و صدايي گوشخراش داشت و مانند نوک يک پيکان به نظر مي رسيد که از يک پهلوي خود به پهلوي ديگر مي چرخيد!

1643 ميلادي :11 مارس اين سال وقايع نگاري به نام جان ايولين درانگلستان گزارش مي دهد که : من نبايد فراموش کنم که چه چيز مارا در شب قبل بي نهايت و حيرت زده کرد. جسمي نوراني مانند ابر و به شکل يک شمشير که نوک ان سمت شمال بود در اسمان مشاهده شد. اين شي مانند ماه ارام بود و بقيه اسمان نيز صاف و ارام بود. اين جسم ساعت 11 شب تا 1 بامداد در اسمان ديده شد و در نهايت به سمت جنوب انگلستان پرواز نمود!

1700 ميلادي : از تمدن سرخپوستان امريکا گزارش مي رسد که موجودات انسان گونه درخشاني وجود داشته اند که سرخپوستان را با يک لوله مخصوص!(سلاح اشعه اي) فلج مي کردند. و نيز در تاريخ اين سرخپوستان امده است که برخي از زنان سرخپوست با گروهي از اين مردان ستاره اي ازدواج کرده اند!

1742 ميلادي : يکي از اعضاي انجمن سلطنتي انگلستان مي نويسد : در 16 دسامبر اين سال من از منطقه جيمز پارک عبور مي کردم که ناگهان نوري از پشت درختان و خانه ها از سمت غرب و جنوب به اسمان برخاست که مانند يک موشک بزرگ به نظر مي رسيد. وقتي که ان شي تا 20 درجه از ديد من اوج گرفت به حالت افقي در امده و به سمت شمال و شرق به پرواز کرد. ان شي بسيار نزديک به نظر مي رسيد و حرکتش ارام بود. من حدود نيم مايل انرا با چشمانم تعقيب کردم. يک شعله در قسمت عقب ان نمايان بود. انتهاي ان مانند رديفي از ميله هاي اهنين به نظر مي رسيد. و در يک نقطه از ان شي سيلندر مانند دنباله هاي نور ساطع مي شد. به زوري که نيمي از طول ان کاملا شفاف به نظر مي رسيد. سر ان شي به اندازه 3 درجه نسبت به قطر ان و دم ان نيز به اندازه سه درجه نسبت به طول تخمين زده مي شد.

1790 ميلادي : از فرانسه چنين گزارش شده که در خلال تابستان يک بازرس پليس به نام ليابوف شاهد بود که يک کره نوراني بزرگ بر فراز فارملند در حال پرواز است. اين کره نوراني سپس فرود امد و مردي از ان خارج شد که به زباني نا مفهوم سخن مي گفت. بعد از اين حادثه ان کره ناگهان منفجر شد و ان مرد نيز ناپديد گرديد! اين واقعه توسط بسياري از مردم ان زمان رويت شده و به خوبي نيز ثبت گرديده است.

1870 ميلادي : اين واقعه از دفترچه ثبت يک کشتي و از قول کاپيتان ان اف.دبليو.بنر نقل گرديده است :

ملوانان کشتي يک شي خيره کننده شبيه يک ابر را در اسمان مي بينند. ان شي شبيه به يک ابر مدور بوده که يک نيم دايره در درون ان به چهارقسمت تقسيم شده بود. محور مرکزي ان به بيرون زده بود و دوباره به عقب برگشته بود. اين شي از نقطه اي با زاويه 20 درجه نسبت به افق تا زاويه 80 درجه رفت. سپس در ناحيه شمال شرقي مستقر گرديد و گاهي در نواحي جنوب و جنوب شرقي نيز مشاهده مي گرديد. ان شي در مقابل باد به حالت مورب قرار گرفت و براي مدت نيم ساعت به اين شکل مشاهده شد و در اخر ناپديد گرديد!

نقل قول
خوب منو تو كه ميدونيم سياست كثيفه و بهش هيچ اعتمادي نيست چطوري ميتونيم به اطلاعاتي كه از زير دست همينا مياد بيرون اعتماد كنيم؟؟

کمیل جان اصلا این مسائل از زیر دست اینها بیرون نیومده ! ایین مشاهدات خیلی از مردم عادی دنیاست که حتی خود فرازمینی ها رو دیدن ؛ مثلا تو حتما در مورد حادثه رازول خواندی؟ خب به نظرت اون هم میتونه ساختگی باشه؟! یعنی تمامی عکس ها و شواهد تاریخی دیده شدن فرازمینی ها ساختگیه؟ !!!!!!!!

۱۲ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حسین موسوی

نویسنده محمد موسوی هست که اشتباه نوشتم حسین موسوی

۱۲ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: M@ryam.ml10
پیام: ۹۳۴
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- √҉ √҉ JuST ஜ MeSSI √҉ √҉
گروه:
- کاربران عضو
اخر کم کم دارم میترسم......

خوشحال میشم اگه این بحثتون اخر به یه مطلب درست و واقعی منتهی بشه.........

ببینیــد حرفــxـــ زدن چه چیـــز وحشتناکــــی است که بزرگتــرین احـتـــرام به هر کســـ این است که برایــش یکــــ دقه سکوتــــ♥ـــ کنند!
۱۲ آبان ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۲۶ بازدید
۹ ساعت قبل
ali
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۴,۱۹۹ بازدید
۱۷ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۵,۹۳۲ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۱۲۵ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۴۵ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۵۸۹ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۹۹ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۱۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۹,۱۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۶۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۲ کاربر آنلاین است. (۱۵۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!