به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: صندلی داغ [ سعید | saeidxavi ]
نام کاربری: saeidxavi
پیام: ۱۳۳
عضویت از: ۲۶ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- capitan puyol_xavi
- Rivaldo
گروه:
- کاربران عضو
انشا الله که جوابامو میخونید

۳۰ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
1.618 نوشته:

انشا الله که جوابامو میخونید

شک نکن که میخونیم

بازم اومدم
سعید جون
1.رتبت تو کنکور چند بود؟
2.نظرتو درباره دانشگاه ازاد بگو
3.من متوجه شدم تو زندگیت از درسو علم چیزی برات مهم تر نیست خوب یه سوال تو ذهنم هی ویراژ میده که چرا؟مگه درس چه لذتی داره؟اخه میدونید من کلا با درس حال نمیکنم مخصوصا از ریاضی چون نه استعدادشو دارم و نه علاقه و حالا دارم از یکی سوال میپرسم که زندگیش و عشقش درس و ریاضیه؟این علاقت از کجا ناشی شده؟
4.اگه یه روزی تونستی همه ی مسائل ریاضی رو حل کنی و دیگه هیچ مسئله ریاضی باقی نموند چی کار میکنی؟دیگه از علاقت نسبت بهش کم میشه؟
5.تو روز کنکورت استرس داشتی؟بعد از کنکور تا اعلام نتیجه چه حسی داشتی؟(شک یا اعتماد به نفس)
6.با تکنولوژی موافقی؟با پیشرفتش جلو میری؟یا درحدی که مجبوری قبولش داری؟
7.بهترین انسانها از نظظرت چه کسانین؟
8.وقتی درباره کربلا و واقعه عاشورا میخونی و میشنوی دقیقا چه حسی وجودتو فرا میگریه؟
9.از سوالات من خسته نشدی؟ به نظرت من بچه پرو هستم؟
10.صندلی داغ قیامت و تعریف کن!!
11.نحوه اشنایت با سایت چطوری بود؟
12ونظرتو درباره اشنایی های اینترنتی و دوستیهاش بگو
13.یه سوال از خودت بپرس و جواب بده
14.دوست داشتی چه سوال خاصی رو صندلی ازت بپرسن؟
15.
نقل قول
اره یه دوست که تو مسیر زندگیم قرار گرفت و کلا مسیر زندگیم رو تغییر داد واقعا ممنونشم خیلی بهم کمک کرد اگه دوست داشتی میتونم بیشتر برات توضیح بدم

اره دادش توضیح بدی ممنون میشم
ممنون

۳۰ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- capitan puyol_xavi
- Rivaldo
گروه:
- کاربران عضو
سلام
من همون جوری که گفتم تو دوران راهنمایی و دبیرستانم اصلا درس خون نبودم فقط ریاضیم خوب بود سالی که میخواستم کنکور بدم با یکی از همسایه هامون که تا اون موقه نمیشناختمش اشنا شدم (همونی که گفتم مسیر زندگیمو تغییر داد)ایشون بنا به دلایلی دانشگاه پیام نور درس میخوند رشتش ریاضی بود شاگرد اول رشته ریاضی تو کل کشور با معدل 18.5 یه بچه فوق العاده مودم خوب ودرس خون واقعا شخصیت بی نظیری داره با من صحبت کرد و من رو مجاب کرد درس بخونم سال اول کنکورم اینقدر بلای سرم امد حد نداره تابستونش کلا درگیر بنایی خونه بودم بعدش یه هفته نشد که مادر بزرگم امد سمنان و لگن پاش شکست تمام کار هاش رو دوش من بود باور کن بعد یه هفته که مادر بزرگم خوب شد عمو توی یه تصادف رانندگی به رحمت خدا رفت بعد 40عموم یه مشکل که نمیتونم برات بگم پیش امد که نزدیک 4 ماه من رو درگیر خودش کرد
خلاصه کنم اصلا سال اول کنکور خوبی ندادم
سال بعدش از اول تابستون نشستم با تمام ذوق و شوق درس خوندم که یه دفه اخبار اعلام کرد متولدین 66 باید تا اخر امسال برن خدمت و دیگه نمیتونن کنکور بدن
تمام روحیمو باختم خیلی دوران سختی بود دقیقا 22 اسفند ماه در حالی که دفترچه خدمت دستم بود رفتم برای اعزام به خدمت اموزشی یزد افتادم که سر صف اعلام کردن ساعت 7 صبح بخش نامه امده هر کی میخواد کنکور بده میتونه خدمت نره انگار تمام دنیا رو بم داده بودم امدم خونه و درسم رو خوندم رتبم حدود 20 هزار شد و دانشگاه سمنان همون رشته ای که دوست داشتم یعنی ریاضی قبول شدم خدا رو شکر
نقل قول
نظرتو درباره دانشگاه ازاد بگو

این طور که تو ایران هست اصلا درست نیست که یه عده ادم سود جو دانشگاه ازاد شد ه براشون منبع تیغ زدن مردم بیچاره با کمترین امکانات اموزشی و اساتید بی کیفیت و هزینه زیاد و به بار اوردن دانشجویان بی سواد
اکثر دانشگاه های خوب دنیا ازادند یعنی دانشگاه خصوصی و پولی از دانشگاه هاروارد بگیر تا کمبریج و پریکستون و..... اما اون جا عوض پولی که میگیرن بهترین اساتید بهترین امکانات اموزشی و... رو در اختیار مردم قرار میدن تا هر کسی که پول داره بتونه بهتر از بقیه درس بخونه و شرایط بهتری داشته باشه که منطقی هم هست نه مثل ایران که هم پول میدی هم درسی یادت نمیدن

نقل قول
من متوجه شدم تو زندگیت از درسو علم چیزی برات مهم تر نیست خوب یه سوال تو ذهنم هی ویراژ میده که چرا؟مگه درس چه لذتی داره؟اخه میدونید من کلا با درس حال نمیکنم مخصوصا از ریاضی چون نه استعدادشو دارم و نه علاقه و حالا دارم از یکی سوال میپرسم که زندگیش و عشقش درس و ریاضیه؟این علاقت از کجا ناشی شده؟

چون خودم رشتم ریاضیه بیشتر در رابطه با ریاضی خوندن برات میگم
مهمترین اثری که ریاضی داره اینه که مغزت رو دست بندی میکنه دیدت رو نسبت به مسائل اطرفت عوض میکنه طرز تفکرت رو عوض میکنه یه منطق عجیبی بت میده که نا خود اگاه میتونی بفهمی در شما ایجاد شده خیلی ساده تر با مشکلات میتونی کنار بیای یا در مواقع حساس درسترین تصمیمات رو بگیری
این ها چیزی هایی که کمتر ادم میتونه با علوم دیگه ویا راه های دیگه بدست بیاره
حتی در کوچکترین چیزهای زندگی این اثر رو میتونی ببینی از فوتبال دیدن گرفته تا فیلم دیدن و تحللیل های سیاسی و.....
کلا تو محیط علمی بودن با کتاب بودن با دانشجویان و اساتید بودن و....خیلی با ارزشه به مراتب بهتر از سر کله زند با بقیه مردمه
حالا اینکه چرا شما از درس خوشت نمیاد میتونه دلایل مختلفی داشته باشه از معلم بد گرفته تا بی توجهی خودت به درس که شاید تا حالا با دیدی متفاوت بهش نگاه نکردی تا محیط اطرافو دوستان و ....
من خودم شاگردایی داشتم( اون موقه که کنکور درس میدادم)که وقتی کلاسم باهاشون تمام شد خیلیاشون نظرشون در رابطه با ریاضی عوض شده بود
نقل قول
اگه یه روزی تونستی همه ی مسائل ریاضی رو حل کنی و دیگه هیچ مسئله ریاضی باقی نموند چی کار میکنی؟دیگه از علاقت نسبت بهش کم میشه؟

اگه ادمی پیدا کردی که میتونه تمام مسائل ریاضی رو حل کنه مطمئا باش اون ادم یا پیغمبر یا امام شک نکن
نقل قول
.تو روز کنکورت استرس داشتی؟بعد از کنکور تا اعلام نتیجه چه حسی داشتی؟(شک یا اعتماد به نفس)

اصلا استرس نداشتم دقیقا میدونستم 100 درصد اون چیزی که میخوم قبول میشم
نقل قول
با تکنولوژی موافقی؟با پیشرفتش جلو میری؟یا درحدی که مجبوری قبولش داری؟

از دیدن تکنولوژی مدرن لذت میبرم تو هارد کامپیوترم نزدیک 500 گیگ مستند علمی دارم خیلی به این چیزا علاقه دارم
اعتقادم اینه که تمام این تکنولوژی که الان تو عالم وجود داره تنها 50 درصد ریاضیه که تونستن کاربردیش کنن
نقل قول
بهترین انسانها از نظظرت چه کسانین؟

امیر المومنین به کمیل فرمود ای کمیل بدان که علم بهترین چیزهاست
و دانشمندان بهترین انسان ها چون تا دنیا برقرار باشد زنده اند بدن هایشان گر چه در زمین پنهان باشد اما یادشان در دل ها همیشه باقیست
نقل قول
وقتی درباره کربلا و واقعه عاشورا میخونی و میشنوی دقیقا چه حسی وجودتو فرا میگریه؟

هر چی انسان در رابطه با عاشورا مطالعه میکنه بیشتر به عظمت کار سید الشهدا پی میبره واقعا کار بزرگی کردند
نقل قول
از سوالات من خسته نشدی؟ به نظرت من بچه پرو هستم؟

اصلا نه اتفاقا خیلی هم خوشحال میشم اینقدر سوالات ریز و خوبی میپرسی
نقل قول
صندلی داغ قیامت و تعریف کن!!

قیامت صندلی نداره خودتی و خودت هر کاری انجام داده باشی نتیجش رو میبینی به قول قران خودت برای داوری در رابطه با کار هات کفایت میکنی(و کفی به نفسک.....)
نقل قول
.نحوه اشنایت با سایت چطوری بود؟

واقعیتش من تقریبا همون اوایل تاسیس سایت با این سایت اشنا شدم یه مدتی هم با یکی از دوستانم اینجا ترجمه هم میکردیم بعدش دیگه دوره ای نتونستم بیام تا دوباره امسال برگشتم و یه مقداری فعالیت کردم و الان هم فقط میرسم بیام اخبارو چک کنم
نقل قول
ونظرتو درباره اشنایی های اینترنتی و دوستیهاش بگو

اصلا موافق این چیزا نیستم الان که جوونا 10بار میرن خاستگاری کلی تحقیق میکنن اخرش ختم به خیر نمیشه اینترنتیش که دیگه خدا به داد برسه
کلا اگه دنبال کار مفیدی تو اینترنت نباشی خیلی وقت ادم رو میگیره
نقل قول
یه سوال از خودت بپرس و جواب بده .دوست داشتی چه سوال خاصی رو صندلی ازت بپرسن؟

چرا ازم در رابطه با نام کاربریم نپرسیدی برات جالب نیست بدونی 1.618 یعنی چی
نقل قول
اره دادش توضیح بدی ممنون میشم

ایشون همون همسایمون که بت گفتم هستند اقای حسن خسرویان عرب واقعا ممنونشم خیلی تو درسا کمکم کرد الان که دیگه با هم خیلی صمیمی هستم هر شب با هم میریم ورزش و بعضی شب ها هم با هم درس میخونیم از لحاظ فکری خیلی به هم نزدیکیم
ایشون الان استاد دانشگاه سمنان هست بچه بسیار زحمت کش و دوست داشتنی من تو درس جلوش باید لنگ بندازم

۳۰ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
سلام سعید جون

1-دوست داری سختی بکشی
2-بلدی نصیحت بکنی
3-به سایت سر می زنی
4-نفری بعدی که بشینه رو صندلی ازش سوال می پرسی
5-خوشحالی
6-می تونی یک خانواده رو اداره کنی
7-کاری با من نداری
8خداحافظ

۳۰ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: 3H.R.M
پیام: ۱,۵۰۵
عضویت از: ۷ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- xavi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
سلام دوباره اومدم
زودتر میگفتی کربلایی
خب بگو ببینم اسم کاربریت یعنی چی ؟
من تازگیا خیلی کم درس میخونم منو ارشاد کن من تا پارسال نمره هام عالی بود .
قبول داری یکم زیاد منطقی شدی ؟ یعنی این که اگه یه چیزیو نتونی با منطق قبول کنی نمیتونی دوسش داشته باشی ؟
از چه درسی توی دبیرستان بدت میومد ؟
برنامه ریزی دقیقی داری ؟
اگه ادم برنامه نداشته باشه موفق نمیشه ؟
واقعا بدترین کاریکه کردی اذیت کردن معلما بوده ؟
تا حالا گریه کردی ؟ به غیر از عذا و کربلا ؟ کی چرا ؟
خب حالا بریم سراغ کربلا
چه تاریخی رفتی ؟
از کجا ها بیشتر خوشت اومد ؟ چرا ؟
از مسجد سهله بیشتر خوشت اومد یا کوفه ؟ کدوم مقامشو بیشتر دوست داری ؟ چرا ؟
شبا تا صبح تو حرما میموندی ؟ چیکارمیکردی ؟
وقتی اولین بار حرم امام حسینو دیدی گریت گرفت ؟
توی بین الحرمین چه احساسی داشتی ؟
خب خسته نباشید صندلیت داغ شد ؟

۳۰ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: F.N-lio10
پیام: ۱۲۵
عضویت از: ۱۰ مهر ۱۳۸۹
طرفدار:
- lionel-xavi-iniesta va baqye bache haye barcelona
- pep guardiola
- perspolis
- المان
- كريم انصاري فرد
- كوارديولا
- علي دايي
گروه:
- کاربران عضو
--مهمترین آرمانت تو زندگی چیه؟
54-از چه خصلتی متنفری تو زندگیت ؟
55-از آدام لمبرت خوشت میاد؟اگه نه چرا؟
56-نظرت راجع به این عدد چیه؟(8)
58-اگه نزدیکترین دوستت بهت خیانت کنه بعد پشیمون بشه می بخشیش؟
59-وقتی احساس تنهایی میکنی دوست داری چی کار کنی؟
60-پر محتوا ترین جمله ای که تا به حال شنیدی - خوندی چی بوده ؟! و جمله از کی بوده ؟!
61-بچه گونه ترین آرزویی که تا به حال داشتی ؟! ( یا اینکه وقتی بچه بودی چه آرزویی داشتی ؟! )
62-اگه بخوای به یه هدف بزرگ که تمام عمرت منتظرش بودیو براش زحمت کشیده بودی برسی و برای مرحله آخر مجبور باشی یه چیز با ارزش که تو زندگیته رو فدا کنی ... اون چیه ؟!
63-بزرگترين مشكلت تو زندگي چيه؟
64-يه جمله به همه اعضاي سايت:
65-شب ها قبل از خواب به چی فکر میکنی؟
66-تا حالا شده یک فیلم یا آهنگ یا کتاب یا حرف کسی یا هرچیز دیگه ای خیلی روت تاثیر بذاره و ذهنت مشغول کنه؟! چی بوده؟ توضیح بده.
67-تا حالا با کسی شرط بستی؟ یک شرط واقعی که اگه ببازی نتیجه اش وحشتناک باشه؟!
68-به نظرت احمقانه ترین واقعیت زندگی که هیچ جوری نمیشه از زیرش در رفت چیه؟!
69-تو از اون آدمایی هستی که زود از بقیه تاثیر میگیری؟ یا بقیه از تو تاثیر میگیرن؟!
70-قهرمان زندگیت کیه؟! منظورم الگو نیست... کسی که اگه بدونی اشتباه کرده بازم ازش حمایت میکنی فقط چون دوسش داری... (هر کسی میتونه باشه)
71-اولین بار که وارد سایت شدی چه نظری داشتی راجع بهش؟
72-تا حالا شده اتقد یک نفر دوست داشته باشی که دیگه ازش بدت بیاد!؟!!!
73-فکر میکنی وقتی 30 ساله بشی بزرگترین آرزوت چی باشه!؟
74-از زندگی خودت راضی هستی ؟ یا بهتر . چند درصد از زندگی ای که الان داری راضی هستی ؟
75-بعد از اومدن به این سایت و فعالیت در اون ، چه تغییراتی کردی ؟ به این معتقدی که سایت روت تاثیر کذاشته ؟
76-چقدر برای هنر ارزش قائل هستی ؟
77-کتاب زياد ميخوني؟ . سعی می کنی که فیلم هایی که از روی این کتاب ها اقتباس شده اند رو ببینید ؟
78-بهترین آواتار سایت برای کدوم کاربره ؟
79-درباره ی یکی از بهترین دوست هات 1 خط بنویس.
80-بهترین خبری که تو این سایت خوندی چی بوده ؟
81-نسبت به روز تولد چه حسی داری؟ به نظرت یه روز دوست داشتنیه؟!
82-گریه کردن رو دوست داری؟ فکر میکنی اشک چی می تونه باشه؟
83-تا حالا فکر کردی اگه قرار باشه دیگه آسمون رو نبینی چی میشه؟
84-دوست داشتی اگه اسمت همینی که هست نباشه چی باشه؟
85-تا حالا سعي كردي با يه " گياه " حرف بزني ؟ يا ازش انرژي بگيري ؟ S_14
86-دوست داري چي ياد بگيري كه اصلا حسش نيست بري سراغش ؟!
87-اگر قرار باشد از خدا معجزه اي بخواهي، چه ميخواي؟
88-زيبا ترين تعريفي كه تا به حال از خودت شنيده اي چه بوده؟
89-آلبرت انيشتن مي گويد: " تخيل همه چيز است. پيش بيني جذابيت هاي آتي زندگي است."
زندگي ات را در 10 سال آينده تصور كن، چه تصويري از آن در ذهن داري؟ مي خواهي چگونه باشد... چه آرزوهايي داري كه دوست داري تا آن زمان برآورده شده باشند؟
90-به چه امیدی زنده ای؟!
91-نظرت راجب تاریخ ایران؟
92- تا چه حد خرافی هستی؟!
93-به شایعات و حرف مردم اهمیت میدی؟ اصلا برات مهم هست؟
94-اگه بخواي از كسي انتقام بگيري از كي ميگيري؟ چرا؟
95-به نظر خودت اعتماد به نفست در چه حديه؟
96-تا حالا شده به خودت بگي "اي كاش ميمردم" ؟ كي؟
97-انگلیسی بلدی؟یا هر زبون دیگه به جز فارسی؟
98-دوست داری کتابو توی دستت بگیری بخونی یا e_bookبخونی؟
99-خودتو با 1 کلمه توصیف کن
100-اسمتو کی برات انتخاب کرد؟

WE LOVE F.C.B
۳۰ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- capitan puyol_xavi
- Rivaldo
گروه:
- کاربران عضو
سلام
نقل قول
دوست داری سختی بکشی

شمامحاله بتونید یه ادم بزرگ پیدا کنید که تو زندگی سختی نکشیده باشه این سختی ها هستند که ادم ها رو میسازند
نقل قول
بلدی نصیحت بکنی

خیلی کم این کارو میکنم مگر اینکه واقعا موقعیتش پیش بیاد و تو حیطه کاری خودم باشه
نقل قول
به سایت سر می زنی

این رو بالا جواب دادم کمتر وقت میکنم بیام سایت فقط میام اخبارو چک میکنم
نقل قول
-نفری بعدی که بشینه رو صندلی ازش سوال می پرسی

شاید
اگه برسم این کارو میکنم
نقل قول
خوشحالی

نمیدونم تعریفت از خوشحالی چیه اگه به منظور کلیش میگی اره خدا رو شکر از زندگیم خیلی راضیم
نقل قول
می تونی یک خانواده رو اداره کنی

اره فکر میکنم بتونم
نقل قول
کاری با من نداری

انشا الله هر جا هستی موفق باشی و از زندگیت لذت ببری
ممنون بابت سوالاتت

۳۰ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- capitan puyol_xavi
- Rivaldo
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سلام دوباره اومدم زودتر میگفتی کربلایی

سلام دوباره خوش امدی
زودتر یعنی کی نمیتونستم یه هفته پیش تو سایت بزارم که کربلایی ام
نقل قول
خب بگو ببینم اسم کاربریت یعنی چی ؟

چون مفصله اجازه بده تو یه فرصت مناسب تایپ کنم .
نقل قول
من تازگیا خیلی کم درس میخونم منو ارشاد کن من تا پارسال نمره هام عالی بود .

رشتتون چیه چه سالی هستید یه سری اطلاعات بدید هر کاری از دستم بیاد براتون میکنم
در خدمتیم
نقل قول
قبول داری یکم زیاد منطقی شدی ؟

شما از کجا اینو فهمیدید
اره همین منطق رو با هیچ چیز تو دنیا عوض نمیکنم این یکی از اثار اعجاب برانگیز ریاضیست
نقل قول
یعنی این که اگه یه چیزیو نتونی با منطق قبول کنی نمیتونی دوسش داشته باشی ؟

در کل قبول دارم ادمی که خیلی منطقی میشه به سختی به چیزی دل میبنده و خودش رو درگیر اون میکنه
اما این رو هم یادتون باشه اگه چیزی رو تونستید با منطقتون دوست داشته باشید همه چیزتون رو براش میدید و این دوست داشتن بهترین و عالی ترین مرتبه دوست داشتنه که هیچ وقت از دلتون بیرون نمیره
نقل قول
از چه درسی توی دبیرستان بدت میومد ؟

کلا خوندن درسای حفظی برام خیلی سخته الان تو دانشاه درسایی که بقیه بچه ها به زور به 10 میرسن به راحتی نمرشو میگیرم اما درسایی که حفظ کردنیند ................
اما در کل از درس جغرافی خیلی خوشم نمیومد
نقل قول
برنامه ریزی دقیقی داری ؟

نه اصلا این جور نیست
اصلا نمیتونم خودم رو تو قالب بزارم و طبق اون عمل کنم از این کار متنفرم مثل بچه سوسولا تویه برنامه خشک و از قبل تعریف شده باشم
این به این منظور نیست که درس نخونم منظم نمیخونم شاید یه درسی رو یه ماه اصلا لاشو هم باز نکنم و یه درسی رو در روز 10 ساعت بخونم
بستگی داره به لذتی که از اون درس ببرم از درسی خوشم بیاد خیلی بیشتر میخونمش
نقل قول
اگه ادم برنامه نداشته باشه موفق نمیشه ؟

ادمی که هدف نداشته باشه موفق نمیشه
اما ادمی که هدف داره و برنامه و تلاشی در راه رسیدن به هدفش نمیکنه نابود میشه
اگه دوست داشتی در باره این جمله بیشتر توضیح بدم
نقل قول
واقعا بدترین کاریکه کردی اذیت کردن معلما بوده ؟

ببینید اگه منظورتون بدترین گناهیه که کردم هرگز در رابطه با این مسائل صحبت نمیکنم چون گفتن گناه خودش یه گناه دیگه است که به نظر من گناهش بیشتر از خود گناهه
نقل قول
تا حالا گریه کردی ؟ به غیر از عذا و کربلا ؟ کی چرا ؟

اره بعضی وقتا که قران گوش میدم گریم میگیره (مخصوصا سوره مریم فوق العاده است)
یادم برای فیلم a short film about love هم گریه کردم
نقل قول
چه تاریخی رفتی ؟

خدا رو شکر تا حالا 2 بار رفتم هر دو بارش هم توی عید نوروز بود دفعه اول یادش بخیر سال تحویل نجف بودیم
نقل قول
از کجا ها بیشتر خوشت اومد ؟ چرا ؟

این که چه جایی بیشتر به ادم می چسبه برمیگرده به معرفتی که شما در رابطه با اون امام داشته باشی هر چی اون رو بیشتر بشناسی بیشتر لذت میبری از زیارتشون
همه جاش واقعا حال داد توی هر دو بارش
نقل قول
از مسجد سهله بیشتر خوشت اومد یا کوفه ؟ کدوم مقامشو بیشتر دوست داری ؟ چرا ؟

هر کدومشون یه حال و هوایی داره
من مثل همه مردمی که میرن اونجا و تو هر مقامی 2 رکعت نماز میخونند اعمال رو انجام ندادم اصلا به اون کاری که به اون شکل اونجا میشه اعتقادی ندارم اگه یه کاره ای بشم حتما این اعمال رو از این مساجد حذف میکنم
تومسجد سحله رفتم مقام امام زمان و تمام وقت رو اونجا بودم و اونجا نماز و دعا خوندم خیلی چسبید
تو مسجد کوفه هم رفتم محل ضربت خوردن حضرت علی نماز و دعا خوندم
انشا الله دوباره قسمت بشه برم
نقل قول
شبا تا صبح تو حرما میموندی ؟ چیکارمیکردی ؟

نمیخوام بگم این کار که ادم شب تا صبح تو حرم بمونه خوب نیست
اما اعتقاد خودم اینه ادم 2 ساعت با حال و شاداب بره تو حرم ائمه و عبادت کنه بهتر تا 8 ساعت اونجا باشی و بی حال و خواب الود این کارو کنی
البته این رو هم بگم حرم های تو عراق رو شب ها میبندند به غیر از شب جمعه
نقل قول
وقتی اولین بار حرم امام حسینو دیدی گریت گرفت ؟

تو یکی از قسمت های قبل گفتم تو هر دو سفرم این حالت برام اتفاق افتاد اولین بار که زیر گنبد سید الشهدا قرار گرفتم تا ساعت ها گریه کردم و اقعا حس وصف شدنی نیست
نقل قول
توی بین الحرمین چه احساسی داشتی ؟

کلا تو این سفر ها ادم احساس میکنه خوابه سفر فوق العاده اییه
نقل قول
خب خسته نباشید صندلیت داغ شد ؟

سلامت باشید عزیزم ممنون بابت سوالاتتون

۳۰ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- capitan puyol_xavi
- Rivaldo
گروه:
- کاربران عضو
اقا مگه اینجا در پیکر نداره یعنی هر کس هر چند تا سوال بخواد میتونه بپرسه
این همه سوال تو ذهنت داری فرزانه خانم کجایی ذهنت این همرو جادادی
همین که تا حالا این همه سوال رو تونستی با خودن بکشونی خیلی کار بزرگی کردی
خوب اگه اجازه بدید من 20 ؛20 تا سوالاتتون رو جواب بدم

۳۰ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- capitan puyol_xavi
- Rivaldo
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مهمترین آرمانت تو زندگی چیه؟

مشخصه خیلی با دقت جوابامو خوندید
اینو قبلا گفتم رسیدن به دکترای ریاضی
نقل قول
از چه خصلتی متنفری تو زندگیت ؟

این رو هم قبلا گفتم بودن ادم های بی منطق دیونم میکنه خیلی عذاب میکشم
نقل قول
از آدام لمبرت خوشت میاد؟اگه نه چرا؟

شرمند نمیدونم لمبرت یعنی چی
نقل قول
-نظرت راجع به این عدد چیه؟(8)

عدد قشنگیه اولا زوجه دوما میشه اون رو به صورت توان دار دو عدد اول نوشت (2به توان 3) و خیلی ویژگی های دیگه که باعث زیباییش شده
نقل قول
اگه نزدیکترین دوستت بهت خیانت کنه بعد پشیمون بشه می بخشیش؟

قطعا میبخشمش
اگه ما نتونیم ادم ها رو ببخشی چطوری توقع داریم خدا ما رو ببخشه
نقل قول
وقتی احساس تنهایی میکنی دوست داری چی کار کنی؟

خیلی این حالت برام پیش میاد چون سخته ادمی که هم فکره خودم پیدا کنم معمولا این موقعه ها میرم بیرون قدم میزنم ارومم میکنه
نقل قول
پر محتوا ترین جمله ای که تا به حال شنیدی - خوندی چی بوده ؟! و جمله از کی بوده ؟!

این جور جملات خیلی خوندم اما از همشون جالب تر این بوده
پیغمبر فرمود:علی مع الحق و الحق و مع علی
هرچه بهش بیشتر فکر میکنی بیشتر لذت میبری
چرچیل میگه سخت ترین کار تو دنیا محکوم کردن یه احمقه
نقل قول
بچه گونه ترین آرزویی که تا به حال داشتی ؟! ( یا اینکه وقتی بچه بودی چه آرزویی داشتی ؟! )

بچه که بودم خیلی دوست داشتم اسب سوار شم
نقل قول
اگه بخوای به یه هدف بزرگ که تمام عمرت منتظرش بودیو براش زحمت کشیده بودی برسی و برای مرحله آخر مجبور باشی یه چیز با ارزش که تو زندگیته رو فدا کنی ... اون چیه ؟!

منظورتون رو متوجه نشدم یعنی در ازای رسیدن به هدفم باید یه چیزی بدم
مطمئا باشید اگه هدفتون بزرگ باشه قبل از رسیدن به اون خیلی چیز ها رو باید تو زندگیتون فدا کنید نه یه چیز رو
نقل قول
بزرگترين مشكلت تو زندگي چيه؟

کمبو وقت
نقل قول
يه جمله به همه اعضاي سايت:

انشا الله هر جای دنیا هستند مو فق باشند و همیشه بارسا رو تو اوج ببینند
نقل قول
شب ها قبل از خواب به چی فکر میکنی؟

خیلی وقت ها تو سرم یه سوال ریاضی هست تا به جوابش نرسم تو وقت بی وقت به اون فکر میکنم قبل از خواب هم همینجور
نقل قول
-تا حالا شده یک فیلم یا آهنگ یا کتاب یا حرف کسی یا هرچیز دیگه ای خیلی روت تاثیر بذاره و ذهنت مشغول کنه؟! چی بوده؟ توضیح بده.

اره معمولا فیلم های دراماتیک که میبینم این جور میشم مثلا فیلم های Kieslowski خیلی روم تاثیر گذاشتند مخصوصا
a shirt film about love و ده فرمانش
نقل قول
تا حالا با کسی شرط بستی؟ یک شرط واقعی که اگه ببازی نتیجه اش وحشتناک باشه؟

اره معمولا با دوستای خیلی صمیمیم شرط میبندم بیشتر هم سر فوتبال بعدش رفاقتی میریم و شرطمون رو ادا میکنیم
اما معمولا من شرط ها رو میبرم
نقل قول
به نظرت احمقانه ترین واقعیت زندگی که هیچ جوری نمیشه از زیرش در رفت چیه؟!

اگه چیزی احمقانه باشه دیگه واقعیت نیست اگه واقییت باشه دیگه احمقانه نیست این سوالتون یه تناقض بزرگه
نقل قول
تو از اون آدمایی هستی که زود از بقیه تاثیر میگیری؟ یا بقیه از تو تاثیر میگیرن؟!

من خیلی کم اما بقیه رو نمیدونم از من تاثیر میگیرن یا نه باید از خودشون پرسید
نقل قول
-قهرمان زندگیت کیه؟! منظورم الگو نیست... کسی که اگه بدونی اشتباه کرده بازم ازش حمایت میکنی فقط چون دوسش داری... (هر کسی میتونه باشه)

هیچ وقت اینقر کورکورانه از کسی دفاع نکرد هر کس رو تا یه حدی قبول دارم و بس
فقط خدا و معصومین هستند که باید از همه کارهاشون دفاع کرد
نقل قول
اولین بار که وارد سایت شدی چه نظری داشتی راجع بهش؟

خیلی خوشحال شدم وقتی سایت رو دیدم البته اون موقع ها این همه امکانات نداشت
نقل قول
-تا حالا شده اتقد یک نفر دوست داشته باشی که دیگه ازش بدت بیاد!؟!!!

اصلا کلا ادم میانه رویی هستم همچین اخلاقایی ندارم
نقل قول
فکر میکنی وقتی 30 ساله بشی بزرگترین آرزوت چی باشه!؟

انشا الله اگه دکترامو گرفته باشم به فکر یه شریک خوب برای زندگیمم
نقل قول
از زندگی خودت راضی هستی ؟ یا بهتر . چند درصد از زندگی ای که الان داری راضی هستی ؟

این سوالو فکر کنم تا حالا 3 بار جواب دادم
نقل قول
عد از اومدن به این سایت و فعالیت در اون ، چه تغییراتی کردی ؟ به این معتقدی که سایت روت تاثیر کذاشته ؟

نه بابا اگه ادم بخواد تو زندگیش یه سایت ورزشی اون رو متحول کنه و روش تاثیر بزاره که دیگه هیچی
نقل قول
چقدر برای هنر ارزش قائل هستی ؟

هنر رو خیلی دوست دارم اما خودم اصلا اهلش نیستم
البته اگه ریاضی رو یه نوع هنر ندونیم
نقل قول
کتاب زياد ميخوني؟ . سعی می کنی که فیلم هایی که از روی این کتاب ها اقتباس شده اند رو ببینید ؟

اره بیشتر کتابهای درسی یا کتاب هایی که مربوط به ریاضی باشه رو میخونم
متاسفانه از کتابهای ریاضی نمیشه فیلم ساخت

۳۰ آذر ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۵,۱۳۶ بازدید
۲۳ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۷۰ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۲۱ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۶,۱۲۱ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۲۲۵ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۶۴۱ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۶۶۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۹۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۶ کاربر آنلاین است. (۱۲۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!