به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه(موجودات فضايي (UFO) )
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
بیش ار پنج میلیون سال است که هرزگاهی اخباری از رویت بشقاب پرنده ها و انسانهای فضایی گزارش شده است. تاکنون هزاران برگ پرونده محرمانه برای اثبات این پدیده ها تحت بررسی قرارگرفته اند ولی هنوز هم بسیاری از جوانب مربوط به (فضایی ها) ناشناخته باقی مانده است . موضوع دانشمندان نسبت به این گزارشات نیز وضعیت را بغرنج تر مینماید.
به نظر میرسد که آنها مایلند این حرفها را رد کنند ولی باز هم چندان به حرف خود اطمینان ندارند.فضایی ها ارتباط نزدیکی به ارتش ، علوم و سیاستهای تحقیقاتی قدرتهای جهانی دارند و این موضوع در برخی از مدارک محرمانه موسسات سری دولت هایی همچون آمریکی مثل CIA،FBI وزارت اطلاعات ، ناسا و NORAD (فرماندهی دفاع هوایی آمریکای شمالی) وجود دارد.
برخی بر این باورند که موسسسات نه تنها از وجود فضایی ها آگاه هستند بلکه سعی دارند تکنولوژی شبیه به تکنولوژی فضایی ها را نیز بسازند و ظاهراً به دانشمندان گفته شده است که چشم خود را بر این موضوع ببندند و در نتیجه موسسات سری به راحتی آزمایشات مخفی خود را انجام میدهند.
(ائوناردو اسپرینگ) فضایی شناس ((ufologist آمریکییی از طریق منبعی موثق (که میل دارد نامی از او ذکر نشود) مدرکی بدست آوردکه حکایت از وجود موجودات فضایی داشت . این مدرک متعلق به شانزدهم جولای سال 1947 است و ظاهراً قطعه ای از یک (شی پرنده)است.در آن سال پس از کشف این شی وقتی واحدهای نظامی و نیروی هوایی آمریکا این قطعه را مورد بررسی قرار دادند ، به این نتیجه رسیدند که به دلایل مختلفی ممکن نیست ساخت کشور آمریکا باشد و با اطلاعات دقیقی که دارند شوروی نیز نمی توانسته آن را بسازد . وقتی کارشناسان نظامی آن شی را دقیق تر مورد بررسی قراردادند ، قطعه ای شبیه به یک موتور اتمی درون آن یافتند.احتمالا این نیروگاه شبیه به یک تبادل گر حرارتی عکل کیگرده است. یک قطعه پرنده نیز در قسمت جلویی این شی قرار دارد. دلایلی در دست است که نشان می دهد این شی با کنترل از راه دور هدایت می شده است.آیا این وسیله دلیلی برمجود آدم فضایی کاملا پیشرفته نیست؟
و به گفته این محقق جالب اینجاست که آن موسسات سری ابر قدرت های دنیا از این وسیله بهره گرفته اند و از روی آن بمب اتمی را ساخته اند.

آدم فضایی ها در ماه در سال 1969 سفینه (آپولو11)به ماه فرستاده شد . گروه فضانوردان از جمله (آرمسترانگ)،(کالینز) و(اولدرین) پس از چندین ساعت حرکت به سوی ماه خبر دادند که چند گلوله نورانی اطراف پایه های سفینه هستند و با همان سرعت به دنبال آن حرکت میکنند . این گزارش کارکنان مرکز کنترل را نگران کرد . سه روز گذشت و هیچ انفجاری رخ نداد و آنها به ماه رسیدند.
دستیار آرمسترانگ سالها بعد در این باره می گفت: ( گلوله های نورانی در فاصله سه فوتی ما بودند . سه بشقاب پرنده به قطرهای پانزده تا سی متر . مثل اینکه از یک مخزن اصلی جدا شده بودند. صداهای عجیبی از فرستنده ها می آمد . آرمسترانگ موج فرستنده را عوض کرد و به اوپراتور گفت: ( میخواهم بدانم جریان چیه؟) اوپراتور خبر نداشت چه شده است و پرسید: ( چی شده ؟ آنجا اوضاع خوبه) یکی از فضانوردان گفت:( قربان یک چیزهای بزرگی کنار دهانه انفجار سفینه هستند. خداوندا! مثل اینکه روی آن نشسته اند.انگار از روی ماه دارند به ما نگاه میکنند ) پنج ساعت بعد که روحیه ها کمی بهتر شد آرمسترانگ و اولدرین تصمیم گرفتند از سفینه خارج شوند و به کالینز گفتند در سفینه آماده بماند تا در صورت بروز خطر به سرعت از ماه فرار کنند . دو فضانورد از سفینه خارج و در تاریکی گم شدند.در حالی که خانواده هایشان با چشمات هراسان بر روی زمین به مونیتورها خیره مانده بودند . زمان به کندی میگذشت تا اینکه بالاخره آرمسترانگ و اولدرین باز گشتند و آرمسترانگ آن جمله تاریخی را گفت( برای یک مرد قدم کوچکی است ولی برای بشریت پرشی بلند)آنها اثری از شی های فضایی پیدا نکرده بودند اما سالها پس از آن فضانوردان بارها و بارها چیزهاب مشکوکی را در اطراف خود دیده اند.

آیا فضایی ها وجود دارند؟در حالی که هرگز سند مطمینی از وجود موجودات سیارات دیگر در دست نیست ولی بسیاری از مردم نمیتوانند قبول کنند که در کهکشانی به این بزرگی که اندازه آن در حدود صد هزار سال نوری است هیچ موجود زنده دیگری نباشد. این موضوع تا تا حدی پیش رفته است که در سالهای توجه خیلی ها به دولت آمریکا و ارتباط آن با فضاییها جلب گشته و در این رابطه داستانهای زیادی ساخته شده است و راست یا دروغ افراد بسیاری گزارش داده اند که با چشمان خود آدم فضایی را دیده اند.

گزارشی از واقعیت دیدار برخی از افراد با موجودات فضایی:

1. تجربه بعد از طوفان:نام من ( لیندون) است و در ( سا سکس) استرالیا زندگی میکنم . مدتی پیش وقتی سگ هایم را بعد از طوفان برای هواخوری برده بودم . اتفاق خیلی عجیبی برایم افتاد . وقتی طوفان تمام شد توجهم به آسمان جلب شد. دو ستاره برخلاف بقیه ستارگان نور سرخ رنگی داشتند و سوسو میزدند و کاملا نزدیک سطح زمین یودند. این نورها تقریبا ده دقیقه ادامه داشتند تا این که من تصمیم گرفتم به خانه برگردم . وقتی به سوی خانه می رفتم به عقب نگاه کردم و دیدم که نور آن دو ستاره خیلی شفاف و سرخ شده است. بعد ستاره کوچکتر به سمت ستاره بزرگتر رفت. نور هر دوتایشان مثل ضربان نبض کم و زیاد میشد. بعد ستاره کوچکتر دوباره به جای قبلی خود بازگشت و پس از چند ثانیه به سرعت برق جهش کرده و به سوی آسمان رفت و ناپدید شد و کمی بعد خط سرخ رنگی که از آن باقی مانده بود نیز محو شد.چیزی که میدیدم برایم باور کردنی نبود به همین خاطر با خود گفتم حتما شاید اشتباه کردم. ولی روز بعد در روزنامه ها خواندم که زنی یک بشقاب پرنده در آسمان دیده است. این زن حتی پنجره های این بشقاب پرنده را نیز دیده بود.
2. حادثه در اودسا: 32 سال پیش بود . برای اینکه بتوانم قرضم را بدم خیلی کار کرده بودم . خیلی خسته بودم. به همین خاطر وقتی به خانه رسیدم کمی خوابیدم . آن روز یک روز آفتابی تابستانی بود و تمام اتفاقات در روز روشن افتاد.مادربزرگ من در جنوب شهر (اودسا) زندگی میکرد . وقتی خواب بودم او به همسرم تلفن زد و گفت: به استنلی بگو برود بیرون را نگاه کند . یک بشقاب پرنده دارد به سمت خانهع شما میاید. من خارج از شهر زندگی میکنم و آن موقع خانه های زیادی آن جا نبود . وقتی بیدار شدم نشستم و در این مورد فکر کردم و با خود گفتم مادر بزرگ آدم جدی است. او شوخی نمیکند. بیرون رفتم به اطراف نگاه کردم و ناگهان در سمت غرب شهر ، درست بالای برج رادیو و درست در یک مایلی خانه ام آن را دیدم ، هیچ صدایی نداشت من و همسرم خیلی هیجان زده بودیم . به سمت رادیو دویدم و آن را روشن کردم و موج ها را عوض کردم در یکی از موج ها گوینده داشت می گفت: شنوندگان عزیز الآن درست بالای سر ما یک بشقاب پرنده است. این بشقاب پرنده تقریبا بیست دقیقه همان بالا بود. من و همسرم با اتومبیل با اتومبیل به سمت برج رادیویی رفتیم . با سرعت در اتوبان پیش می رفتیم . بعد به یک جاده میان بر رسیدیم که به سمت محل بشقاب پرنده می رفت . وقتی کمی جلوتر رفتیم اتومبیل خاموش شد و به هیچ صورتی روشن نمی شد.فکر می کنم این کار طرف بیگانگان صورت گرفته بود. بشقاب پرنده به رنگ استیل بود چرخی زد و به سمت شمال رفت و به سرعت از نظر ما پنهان شد .
3. تعطیلات در لهستان: این حادثه تابستان امسال اتفاق افتاد . زمانی که برای تعطیلات به (کوزوو) در لهستان رفته بودیم. ما هر شب بعد از شام برای پیاده روی با چند نفر از اعضای فامیل بیرون میرفتیم . آن شب هم به دشت و هم به جنگلی که در نزدیکی محل اقامتمان بود بود رفتیم .هوا تاریک بود و ما فقط با نور چراغ قوه می توانستیم جلوی پایمان را ببینیم. یکی از پسر عموها یک دفعه گفت:سمت چپمان روی دشت گردباد شده است. به آنجا نگاه کردم ولی چیزی ندیدم.چند دقیقه بعد دوباره همان حرف را زد من دوباره با بی حوصلگی به آنجا نگاه کردم و برخلاف تصورم چشمم به گردبادی افتاد که انگار تازه شکل گرفته بود . آن گردباد به شکل سه حلقه دیسک مانند بود که بزرگترین آنها بالاتر از همه قرارداشت و هر سه با سرعتهای متفاوتی به دور خود میچرخیدند . اول زیاد مشخص نبودند ولی وقتی بیشتر به آنها نگاه کردم واضح تر شدند . کمی از آسمان روشنتر بودند ، پدرم نور چراغ را به روی آن شیء انداخت . انگار آن حلقه ها فلزی بودند چون ار نور چراغ قوه انرژی گرفتند و رنگشان مثل رنگهای شبرنگ براق شد . همه مان ترسیدیم و به سرعت به خانه برگشتیم. ولی آن شی هم دنبالمان آمد ، دیگر مطمین شده بودیم که این نورمتعلق به چیزی زمینی نیست .وقتی به خانه رسیدیم هنوز آنجا بود روز بعد هوا با همیشه فرق میکرد آن رئز باد تندی میوزید و از صبح یک درخت شضکسته روی جاده افتاده بود . نمی دانم آن چیزهایی که در آسمان دیدیم چه بودند ولی برای پذیرفتن وجود موجودات فرازمینی برای متن کافی بودند.

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
بیش ار پنج میلیون سال است که هرزگاهی اخباری از رویت بشقاب پرنده ها و انسانهای فضایی گزارش شده است.

پنج میلیون سال خدایی خیلی عقب میشه ها!
قبول دارید اینو؟

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ایول ، بحث مورد علاقه

موضوع UFO ها که من خیلی وقت هست دارم در موردشون میخونم ؛ مسئله هایی هم هست که مطرحش میکنم تا یک سری ابهامات برطرف بشه

خودم UFO دیدم موضوع خوبی هست که بحث های مهمی رو میطلبه

اینکه وجود موجودات فضایی سابقه زیادی داره تایید شده هست و حتی باستان شناسان این موضوع رو از روی نقاشی های غار ها و کتیبه ها و اثاری که از گذشته گان مونده تایید میکنن

به عکس های زیر دقت کنید:
سکه بشقاب پرنده ، سال 1680

به عکس زیر توجه کنید

وقتی سالیان دراز از قدمت یک اتفاق به این مهمی میگزره خود این موضوع تامل برنگیزه .

پرونده های زیادی در مورد این مسائل توی سازمان CIA هست ؛ البته که امریکا همیشه این مسائل رو یک جوری مخفی نگه داشته که نظر شخصی خودم اینه که نمیخوان دنیا رو با این حرفا به هم بریزن و البته دارن به صورت مخفی رویشون تحقیقات پیشرفته انجام میدن ، شاید اسم منطقه 51 به گوشتون خورده باشه . این منطقه که داخل اون در مورد موجودات فضایی تحقیقات فوق سری انجام میشه همیشه مورد بحث یوفولوژیست ها بوده .

من فکر میکنیم کشور های پیشرفته که در مورد این مسائل به تحقیق میپردازن فقط به دلیل اینکه میخوان خودشون به علم و هسته اصلی اون دست پیدا کنن صداش رو در نمیارن و کسی هم اجازه صحبت و چاپ خیلی از مطالب اینچینینی رو در مقالات و روزنامه های خودشون رو هم نمیدن .

۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
درخواست از اوباما برای آزادسازی پرونده UFOها

تما میدونین که UFO مخفف Unidentified flying object هستش و به موجودات بیگانه ماورایی و یا به اصطلاح هر جسم ناشناخته فضایی اطلاق میشه که داستانها و همین طور شایعات زیادی در مورد پرواز اونا بر فراز زمین و شهرها شنیده شده!
امروز دیدم تلگراف نوشته که کمیته ای به اسم جنبش سیاسی پدیده های ماورایی- بله همچین کمیته ای وجود داره و با اسم مخفف X-PPAC وب سایت هم دارن:) – یه نامه به اوباما نوشتن و ازش خواستن وقتی که رسمن سر کار اومد، به تحریم ۶ دهه ایه موضوعی که انسانهای زیادی بهش راغب هستن خاتمه بده یعنی توقیف پرونده ها و فایلهایی که وجود موجودات ماورای عالم خاکی/فضایی رو اثبات می کنن! به این پرونده ها X-Files گفته میشه. اونا برای این درخواست ۴۰ هزار امضا جمع کردن!

اونا تو نامه شون نوشتن که میخوان که کل این فایل ها و پرونده ها از حالت محرمانه در بیاد و در اختیار اونا قرار بگیره. در بخشی از نامه از رییس جمهور آینده آمریکا خواسته شده که از سرویس های نظامی و آژانسهای اطلاعاتی آمریکا بخواد که کلیه دستورات و گزارشات مربوط به UFO ها رو خلاصه کنن و بعدش اونو در اختیار این کمیته قرار بدن.
اونا گفتن که قادرن امنیت این مستندات رو برای جلوگیری از افشای عمومی برقرار کنن. برای همین جان پودستا که در حال حاضر رییس هئیت انتقالی اوباماست (قبلا رییس ستاد کارکنان بیل کلینتون بود) یه پروژه ای رو شروع کرده که کم کم حدود ۸۰۰ میلیون صفحه از اینطور اطلاعات طبقه بندی شده رو غیر محرمانه کنن! البته تلاش پودستا از ۲۰۰۲ شروع شده! اون موقع پودستا تو یه کنفرانس خبری گفته بود که دیگه بهتره به تدریج کلیه رکوردها و سندهایی رو که بیشتر از ۲۵ سال عمر دارن رو غیر محرمانه کنیم و به دانشمندان کمک کنیم که طبیعت واقعی این پدیده رو بهتر تشخیص بدن.

* بیل ریچاردسون یکی از کاندیدهای سابق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۰۸ (از حزب دموکرات) و یکی از هواخواهان UFOها، مقدمه ای برای کتابی به اسم حادثه راسول در نیومکزیکو نوشته. نامزد قبلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تو این نوشتار، گفته که در سال ۱۹۷۴ در شهر کوچک راسول در نیومکزیکو، یه موجود فضایی سقوط کرده! همین طور گفته که جزئیات مربوط به یکسری بیگانه های انسان نما به طور سری نگهداری میشه و پرونده اش قفل شده است و کلیدشم در اختیار دولت آمریکاست!
در سال گذشته پنتاگن ریچاردسون رو فراخوند تا اونچه رو که واقعا اتفاق افتاده رو افشا کنه و اظهاراتش رو تصریح کنه ولی این حادثه هم تحت الشعاع مناقشات ریاست جمهوری در آمریکا قرار گرفت.
ریچاردسون معتقده که تصمیم امسال دولت بریتانیا (قبلا فرانسه هم اینکارو کرده بود) برای عمومی کردن و انتشار هزاران مستند مربوط به UFO ها، باعث میشه که اقدام دولت آمریکا برای محرمانه نگهداشتن این نوع فایلها دیگه توجیهی نداشته باشه!

* هفته پیش یکی از خلبانان نیروی هوای آمریکا که شهاداتش از آرشیو پرونده های مربوط به UFO ها در بریتانیا در اومده، در یک برنامه تلویزیونی در آمریکا دعوت شده بود، اون در این برنامه توضیح داده که چطور در سال ۱۹۷۵ بهش دستور داده شده که به یک UFO بزرگی که بر فراز بریتانیا پرواز میکرده، با گلوله شلیک کنه. بعد از این حادثه مقامات رسمی نظامی مجبورش کردن که سکوت کنه و هیچگاه در مورد این حادثه، جایی حرفی نزنه.

منبع

۸ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
شاید تا به حال در مورد اشکال هندسی که هر چند وقت یک بار گزارش ان از یک قسمت از دنیا میرسد شنیده باشید ، اشکالی که به گفته کارشناسان نمیتواند ساخته دست بشر باشد . به خصوص اینکه کشاورزان خودشان گزارش همچین اشکالی را درون مزارع خود میدهند

البته این موضوع بعدا به تفریح برای جوانان تبدیل شد و اشکال جعلی و دست ساز ان هم سریع گسترش یافت اما در مورد سر منشا اون چی میشه گفت ، این موضوعی هست که سالهاست مورد بحث قرار گرفته

اشكال فوق اشاره به ساعت يا ستاره داوود توسعه يافته دارند يعني رسم زير :

اشكال فوق اشاره به نظريه حبابهاي سطحي و شالوده هندسه دوجيني دارند
در واقع آنها با رسم اين اشكال در صدد شناساندن و معرفي خود و همچنين علم و رياضيات خود به ديگران هستند كه تا به امروز كسي نتوانسته است متوجه مفهوم و منظور اين اشكال شود كه پي بردن به آنها كار آساني ميباشد ، همچنين تماس و گفتگو با آنها و در نهايت ايجاد يك رابطه و همزيستي مصالحت آميز ، كاري كه دير يا زود ميبايست عملي شود ، منتها كسي به آن اهميت نمي‌دهد ، هرچند كه موضوع بسيار مهمي ميباشد .

رسم و نقاشي در گندم‌زارها علي‌رغم نياز به ابزار و تكنيك خاص خود با دو محدوديت كلي روبروست 1- رنگ 2- حجم . در واقع در مورد رنگ ميتوان از دو رنگ كلي سبز تيره ( بوته گندم ايستاده ) و سبز روشن ( بوته گندم خوابيده ) استفاده نمود و به علت مسطح بودن مزرعه ، اشكال و يا ترسيمات دو بعدي و در نهايت سايه روشن خواهند بود .

با توجه به اين محدوديت‌ها ، فقط ترسيمات هندسي جذاب و هنري به نظر خواهند رسيد كه البته ميبايست مبتني بر اصول و قواعد رياضي شكل گرفته باشند . همانطور كه ميدانيم طراحي و رسم اشكال هندسي وابسته به رياضيات و قواعد خود هندسه است و ريشه و مبناي اينها مربوط ميشود و وابسته است به سيستم‌هاي شمارش اعداد . با برسي اشكال فوق پي به ساختار دوجيني آنها ميبريم كه كار موجوداتي است كه از اين سيستم شمارش بهره ميجويند . يعني آفريننده اين اشكال هندسي ميبايست 12 انگشتي بوده و يا اينكه از كليات علم كتاب قرآن مطلع بوده باشد كه به يقين ميتوان گفت كه اين موجودات همان سرنشينان يوفو هستند و خود اين اشكال و رسم آنها هيچ ربطي به انسانهاي فعلي ساكن سياره زمين ندارد .

در هنگام فرود و يا برخاستن بشقاب پرنده‌ها به علت پديدار شدن ميدانهاي ضد جاذبه ، الكتروگراويتي ، الكترومغناطيسي قوي از هر نوع و ... ظهور اشكال دايره‌اي شكل در ميان بوته‌ها ، علف زارها و مزارع گندم و .... اجتناب ناپذير است.

۸ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
اخ جون حامد عكساي مورد علاقه منو گذاشتي
خوب قبل از اينكه نظر خودمو مطرح كنم دوست دارم يه چيزي رو بگم
اينكه به نظر من اگه موجودات فضايي و ماورايي بودن كه به ما دسترسي داشتن توي قران و دين ما ذكر ميشد!
مثل جن كه توي قران هم هست و يه چيز كاملا علمي و ثابت شده ايه و قران هم درموردش سخن گفته و احاديث زيادي هم درموردشون وجود داره.
ميخوام بهتون يه چيز جالب بگم كسايي كه بحث اين تاپيك رو از اول دنبال كردن متوجه شدن كه اجنه خدايان اصلي فراماسون ها هستند و ماسون ها به ايين كابالا اعتقاد دارن
ببيند اينايي كه مطرح ميكنم همش سند و مدرك براش وجود داره كه انشالله بحث بعدي همين تاپيك پرداختن به ايين كابالاست
توي ايين كابالا كه از زمان مصر باستان وجود داره خيلي مسائل ميشه پيدا كرد كه نمونه بارزش اهرام مصر هستش كه مسلما نوي نوع رسم و بنا كردن اين بناها طرح شياطين و اجنه به وضوع يافت ميشه و خيلي روش بحث ميشه كه امكان داره كار دست انسان نباشه

حالا بگزريم
حامد يه عكسي قرار داد كه دقيقا اشاره داره به تفكرات فراماسونري
كسايي كه اين تفكر رو دنبال كردن حقيقتا ميدونن كه ستاره نماد فراماسون هاست و اونو ميپرستند و ازش خيلي جاها استفاده ميكنن
حالا به اين توجه كنيد

ستاره داود كه توي رسم اين تصاوير نقش مهمي داره
يه تحقيق هم درباره ستاره داوود مرببوط به ايين كابالا و فراماسون ها بكنيد به اين برميخوريد
ستاره داود و كابالا
يكم هم توي سايتا درمورد علاقه ماسون ها سرچ كنيد ميفهميد ربط مستقيم دارن
حالا به نظرتون چرا يك موجود فضايي بايد بياد و ستاره داوود كه نماد كابالاست و توي خيلي از فيلما و موسيقي هاي تصويري و محصولات به خورد مردم داده ميشه رو رسم كنه؟؟
ايا بين موجودات فضايي و ماسون ها و اجنه ارتباطي برقراره؟؟
چند درصد احتمال داره كه اين موجودات همون اجنه نباشن؟يا باشن؟؟

۸ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو

یک مطلب جالبی از جایی خوندم که در مورد پنهان کاری دولت هاست
دلایل پنهانکاری دولتها

یک سئوال بسیار جدی :چرا موضوع یوفوها و اجسام و افراد بیگانه همواره در تاریخ موضوعی اسرار امیز و فرا علمی باقی مانده است چرا حتی ذره ای از زوایای این راز هزاران ساله گشوده نمیشود چرا پس از ده ها بار مشاهده یوفوها در کشورهای گوناگون و حتی ره گیری انان توسط هواپیماها و ره گیر های مخابراتی دولتها حاضر نشدند بطور رسمی اعلام کنند که با جسمی فرا زمینی سروکار داشته اند چرا این موجودات فضایی برای برقراری ارتباط با انسانها اینقدر وسواس به خرج میدهد و چرا حتی کنترل شده و غیر قابل محسوس حاضر به ارتباطی قابل اثبات در مجامع علمی با انسان نبوده است ؟

انسانها و مو جودات هو شمند در تمام آفر ینش همواره در راه تکامل بوده و در این مسیر به سمت کمال و معر فت طی طریق میکند . و این مطلب به این علت است که قا نو ن آفر ینش برای تمام آفر ینش یکی بوده و این دلیل یگا نگی خداوند است این مسیر همان مسیر علم ،کمال ومعرفت الهی است که یگانه آ فر ینش در سر شت همه مو جو دات قرار داده است . باید توجه داشته باشیم که هر گوهری ظرفی با ارزش خود را می طلبد .انسان برای رسیدن به کمال (منظور از کمال: کمال علمی ،اخلاقی و معر فتی است)باید مسیر کنونی را که هنوز در ابتدای آن است طی کند .
وجالب است بدانید این مسیر برای تمام موجودات عالم درکائنات به یک صورت است ویکی از دلایل خلقت بشر رسیدن به این مرتبه است .
در مرتبه ای از این مسیر دیگر تعقلات مادی جنگ ،قدرت ،شهوت ، مرز وخاک و منابع بیشتر .... معنا ندارد دیگر مسائلی که امروزه بشر با آن درگیر است بی معنا میگردد وآن هنگامی است که دریچه کائنات به سوی بشر باز گردد وبشر قادر به سفر ها ی ما وراء فضایی گردد .

دوستان به نظر شما موجودی با این توانائی ،علم وقدرتی که به راحتی می تواند در این کائنات به سفر می پردازد و دارای علو می ما وراء باور ماست میتواند دارای چنین دید ی باشد که در مسیر تکامل موجودات دیگر اختلال به وجود آورده وباعث بهم خوردن شرایط رشد تکاملی یک قشر از موجودات هوشمند گردد.واین در صورتی است که باید کمال هر موجود هوشمندی توسط خود او کسب گردد نه به صورت تحمیلی و این اصولی است برای تمام آفریدگان یگانه پاک.
این موجودات به چند دلیل با مر د م این سیاره به طور رسمی ملاقات نمی کنند و دو لت های در گیر این و اقعیات نمیتو انند و اقعیت را بیکباره ارائه و به افکار عمو می تزریق نما یند :
۱-یک دلیل عدم رشد کافی علمی وفکری بشریت
۲-گسستگی در باور های مذهبی (به علت عدم رشد فکری وفرهنگی همه بشریت )
۳-از هم پاشی نظام اقتصادی و فرهنگی جهانی
۴-احسا س سر خوردگی بشر(اشرف مخلوقات!!)
۵-فرو پاشی باور های تاریخی بشری
۶-ووووو......
اگر اندکی به سیر تکامل بشری در تاریخ بنگریم ما حدودا یکصد سال است که به جهش علمی و صنعتی دست یافته ایم .ومسلم است که برای درک هر موضوعی ابزار آن مو ضوع با ید وجود داشته با شد .در یکصد سال پیش درک و باور بسیاری از علوم امروزه بسیار نا معقول وغیر ممکن می نمود .
این در صورتی است که تاریخ یکصد سال در مقابل تاریخ بشریت بسیار نا چیز است چه برسد به تاریخ های فضائی...

گو چکتر ین جنگ ها در هر منطقه از جهان با عث بحر انهای اقتصادی جهانی میگر دد که امر وزه در سطح جهان بشر به و ضو ح با آن درگیر است در صور ت رو یا روئی این مو جو دات و ملاقات رسمی حد اقل اتفاقات وقوع یک انقلاب فکری در سطح جهانی و به و جو د آمدن موج وسیعی مخالفتها و کج فهمیها خواهد شد که این بی نظمی ها و نا بسا ما نی ها با شر ایط رشد علمی و فر هنگی بشر بر ای بشر امر وزی غیر قابل هضم و بسیار خطر ناک است این تنها گو شه ای از این هزار و یک اتفاق غیر قابل پیش بینی است ....

حال خودتان قضا وت کنید با علم به این اطلا عات اگر شما هم جای دو لتمر دان جهان بو دید حاضر به افشای چنین و اقعیات و بر خور ها و ارتباطات میشدید ....
منبع

۸ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در واقع آنها با رسم اين اشكال در صدد شناساندن و معرفي خود و همچنين علم و رياضيات خود به ديگران هستند كه تا به امروز كسي نتوانسته است متوجه مفهوم و منظور اين اشكال شود

به نظرتون بين اين اشكال هندسي و تفكرات رياضي اين موجودات با موجوداتي كه توي ايين كابالا بهش ايمان دارن و ميشه گفت رهنمايي اونا تو بنا كردن اهرام مصر و برخي اثار باستاني و الله ها و خيلي چيزا ديگه كه توي زمان باستان عملا از درك و فهم مردم خارج بوده وجود داره؟؟

نقل قول
-احسا س سر خوردگی بشر(اشرف مخلوقات!!)

و اصلا يه سوال!
مگه اشرف مخلوقات انسان نيست؟؟
مگه خدا توي قران كه توي عالم كاهنات بالاترين معجزه محسوب ميشه نميگه شما برترين موجودات من هستيد؟؟
پس چطوري ميشه موجوداتي باشن كه از لحظاف فكري و غيره از انسان برتر باشن؟؟
پس اينطوري كه حرف خدا زير سوال ميره!
اين سوال واقعا ميتونه به خيلي از اين تعارضات ذهني پايان بده

۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
محمد نوشته:

نقل قول
بیش ار پنج میلیون سال است که هرزگاهی اخباری از رویت بشقاب پرنده ها و انسانهای فضایی گزارش شده است.

پنج میلیون سال خدایی خیلی عقب میشه ها!
قبول دارید اینو؟

جواب نمیدید؟

اون پنج میلیون سال پیش کی بود که اینا رو ثبت کنه؟

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۸ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خوب قبل از اينكه نظر خودمو مطرح كنم دوست دارم يه چيزي رو بگم اينكه به نظر من اگه موجودات فضايي و ماورايي بودن كه به ما دسترسي داشتن توي قران و دين ما ذكر ميشد!

کمیل جان تند نرو

وجود موجودات فضایی توی قران امده

اول به این ایه مبارک توجه کن
در تفسیر برخی آیات قرآن گفته اند که این آیه دلیل بر این است که در خارج از زمین موجودات زنده ای فضایی( دارای خردمندی) وجود دارند مانند

أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ يسْجُدُ لَهُ مَنْ فِي السَّمَاوَاتِ وَمَنْ فِي الْأَرْضِ وَالشَّمْسُ وَالْقَمَرُ وَالنُّجُومُ وَالْجِبَالُ وَالشَّجَرُ وَالدَّوَابُّ وَكَثِيرٌ مِنَ النَّاسِ وَكَثِيرٌ حَقَّ عَلَيهِ الْعَذَابُ وَمَنْ يهِنِ اللَّهُ فَمَا لَهُ مِنْ مُكْرِمٍ إِنَّ اللَّهَ يفْعَلُ مَا يشَاءُ(الحج/18)

ایه های که حضور جنبندگان را در سایر سیارات و اقمار (غیر از زمین)اثبات کند ،موجود است به آیات زیر توجه کن:
ومن آیاته خلق السموات والارض و ما بث فیهما من دابه و هو علی جمعهم اذا یشاء قدیر(شوری/29)

واز آیات اوست آفرینش سیارات(سموات) و زمین و آنچه از جنبندگان در آنها منتشر نموده، و او هرگاه بخواهد بر جمع آنها توانست
آنچه از جنبندگان که در زمین پراکنده اند ،آشکار و محرز است. ولی منظور از جنبندگان در سموات چیست؟...

ولله یسجد ما فی السموات و ما فی الارض من دابه و الملائکه و هم لا یستکبرون(نحل/49)
آنچه در سموات و آنچه در زمین از جنبندگان وجود دارند و همچنین ملائک برای خدا سجده می کنند و تکبر نمی ورزند.
در این آیه حضور جنبندگان در سموات (سیارات و اقمار منظومه ای یا منظومات دیگر )علاوه بر زمین آشکار میشود و از کلمه لا یستکبرون وجود شعور در جنبندگان به آشکاری می رود.و آیه زیر وسعت رزق و روزی جنبندگان را علاوه بر وجود آب در سموات به آشکاری می برد.

و کاین من دابه لا تحمل رزقها الله یرزقها و ایاکم و هو السمیع العلیم(عنکبوت/60)
و چه بسیار جنبنده ای که قدرت حمل روزی خود را ندارد،خداوند او و شما را روزی می دهد و او شنوا و داناست.
این آیه، دسته بندی اشکال بشری را در طبقه دابه به پدیداری میبرد.چرا که دابه در سموات و ارض حضور دارد.

آیه زیر را به دوستانی میگم که با دیده شک ،معتقدند منظور از حضور دابه در سموات همان لایه های جوی کره زمین است.و نیز معتقدند که جنبندگان صاحب شعور نیستند!
وما من دابه فی الارض و لا طائر یطیر بجناحیه الا امم امثالکم ما فرطنا فی الکتاب من شیئ ثم الی ربهم یحشرون(انعام/38)
هیچ جنبنده ای در زمین و هیچ پرنده ای که با دو بال خود پرواز می کند نیست مگر اینکه امتهائی همانند شما هستند. ما هیچ چیز را در این کتاب فرو گذار نکردیم،سپس همگی به سوی پروردگارشان محشورمی گردند.
در آیه بالا اثبات میشود که دابه با طائر متفاوت بوده پس اگر سموات را آسمان زمین در نظر بگیریم دابه نمی تواند در آسمان حضور داشته باشد.از طرفی با آیه فوق شعور جنبندگان و پرندگان بار دیگر به آشکاری قطعی میرود که امتهائی امثال بشر هستند

اما حرف های امامان در مورد وجود موجودات فرا زمینی

حضرت صادق(ع) می فر ماید:

در ورای این خورشید شما چهل خورشید دیگر است که در ورای ان ها مخلوقات بسیاری وجود دارند ودر ورای این ماه شما چهل ما است که مخلوقات بسیاری در انها زندگی می کنند
(بصائر الدرجات ص510)

امیر المومنین (ع)می فر ماید:

خداوند پشت مغرب سرزمینی دارد که به ان جابلقا می گویند ودر جابلقا هفتاد تمدن است که هیچ یک مثل این تمدن (بشری) نیست هیچ گاه نافرمانی خداوند نکرده اند

من مقاله ای در مورد کتاب فرازمینی ها در ایات و روایات رو خوندم که به زودی اینجا میزارم

خب حالا میریم سر بحث ستاره داوود:
نمیدونم چقدر در مورد اعداد و ریاضیات الهی خوندی ولی بهت پیشنهاد میکنم این مقاله رو بخوان منبعش رو هم پایینش میزارم تا کاملا روشن بشه .

در آیاتی از كتاب قرآن به اعدادی از یك تا دوازده اشاره شده است كه در نهایت چنین استنباط میشود كه حساب و ریاضیات خداوند متعال بر پایه سیستم شمارش اعداد بر مبنای دوازده‌تایی یا دوجینی استوار شده است و یا اینكه حكمت خداوند بر این تعلق گرفته كه چنین باشد . در این رابطه كل خلقت خداوند نیز بر این اساس ، پایه‌ریزی شده است كه شكل هندسی مكعب و ستاره داوود و ستاره داوود توسعه یافته بارزترین نمونه‌ها و دلایلی بر این ادعاست كه در همه جای خلقت خداوند كاملا مشخص و مشهود است .

اینك خلقت زمین در دو واحد زمان ، تقدیر معاش آن در چهار واحد زمان و خلقت كل آسمانها و زمین و هر آنچه كه مابین آن دو است در شش واحد زمان انجام گرفته است . طبیعی است كه خلقت زمین و تقدیر روزیش جزئی از این شش واحد زمان كل آفرینش هستی بوده است ولی برای سیاره زمین و تقدیر روزی در آن میتوان دو حالت را در نظر گرفت ، یا چهار واحد زمان تقدیر روزی بعد از دو واحد زمان آفرینش زمین بوده است ، یا این دو واحد زمان آفرینش زمین جزئی از این چهار واحد زمان تقدیر روزی در آن بوده است . ابتدا حالت اول را برسی می‌كنیم :

در شكل فوق نقطه صفر را مبدا زمان آفرینش فرض می‌كنیم ، خلقت زمین در دو واحد از زمان صورت گرفته است لذا پاره خطی از واحد صفر تا واحد دوم رسم می‌كنیم . چون تقدیر روزی در آن چهار واحد از زمان طول كشیده است ، چهار واحد از واحد دوم پیش روی كرده و پاره خط دوم را از واحد دوم تا واحد ششم رسم می‌كنیم و چون خلقت كل آسمانها و زمین شش واحد زمان طول كشیده است لذا خط سوم را از مبدا صفر تا واحد ششم رسم می‌كنیم . در این حالت یك مثلث قائم‌الزاویه بدست می‌آید ، برای اینكه یك زاویه مثلث مقابل كمان 60 درجه و خود زاویه 30 درجه و زاویه دیگر مثلث روبروی كمان 120 درجه و خود زاویه 60 درجه شده و چون مجموع این دو زاویه 90 درجه بوده و مجموع زوایای یك مثلث 180 درجه می‌باشد ، پس اندازه زاویه سوم 90 درجه خواهد بود و همانطور كه میدانیم انجام محاسبات ریاضی در مثلث قائم‌الزاویه با روابط مثلثاتی زوایای 30 ، 60 و 90 بسیار سهل و آسان و ایدآل میباشد . اینك میتوانیم این ترسیمات را از تمامی واحدها انجام دهیم ( یعنی هر واحد را مبدا زمان آفرینش تلقی كنیم یا مبدا آفرینش را به واحدهای دیگر انتقال دهیم ) . ستاره داوود یعنی دو مثلث متوازی‌الاضلاع آبی رنگ كاملا مشهود و مشخص است همچنین ستاره داوود توسعه یافته .

با فرض اینكه دو واحد زمان آفرینش زمین جزئی از چهار واحد زمان تقدیر روزی در آن بوده باشد ، نقطه صفر را مبدا زمان آفرینش فرض می‌كنیم ، خلقت زمین در دو واحد از زمان صورت گرفته است لذا پاره خطی را از واحد صفر تا واحد دوم رسم می‌كنیم . چون تقدیر روزی در آن چهار واحد از زمان طول كشیده است چهار واحد از مبدا صفر پیش روی كرده و پاره خط دوم را از مبدا صفر تا واحد چهارم رسم می‌كنیم و چون خلقت كل آسمانها و زمین شش واحد زمان طول كشیده است لذا خط سوم را از مبدا صفر تا واحد ششم رسم می‌كنیم . همچنین میتوانیم این ترسیمات را از تمامی واحدها انجام دهیم ( یعنی هر واحد را مبدا زمان آفرینش تلقی كنیم یا مبدا آفرینش را به واحدهای دیگر انتقال دهیم ) . ستاره داوود یعنی دو مثلث متوازی‌الاضلاع آبی رنگ كاملا مشهود و مشخص است همچنین ستاره داوود توسعه یافته .

یكی از شگفتی‌های این اعداد مرموز این است كه اگر این عملیات هندسی را برای یك دایره با تقسیمات 10 انجام دهیم به دو پنج ضلعی منتظم و یك ستاره پنج پر می‌رسیم كه در آن تركیب تناسبت طلایی یا فیبوناچی آشكار میشود .

در رسم فوق یك دایره را به هشت قسمت مساوی تقسیم می‌كنیم . اگر این نقاط را به نقاط مجاور خود وصل كنیم ، مسلما یك هشت ضلعی منتظم خواهیم داشت . اینك اگر نقاط را دو به دو ، چهار به چهار و شش به شش به هم متصل كنیم دو مربع تو در تو حاصل میشود . رسم سبز رنگ مربوط به معماری و هنرهای اسلامی میشود .

منبع

۸ آبان ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۴,۹۰۹ بازدید
۳ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۴۶ بازدید
۱۵ ساعت قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۶,۵۳۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۲۴۹ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۴۷ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۶۶۶ بازدید
۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۳۶ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۳۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۶۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۷۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۸ کاربر آنلاین است. (۸۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!