به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان اروپا
نام کاربری: Tekie.Taka.Barca
پیام: ۵۵۸
عضویت از: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
آربلوا: خوشحالم که بوسکتس درفینال بازی می کند

باید طرفدار فوتبال بود.برایم فرقی نمی کند؛ هر تیمی که می خواهد به پیروزی برسد. وقتی پای رئال مادرید در میان نباشد، برای من تفاوت چندانی ندارد

آلوارو آربلوا، بازیکن رئال مادرید که در تورنمنت خیریه گلف شرکت کرده بود فرصت را غنمیت شمرد تا درمورد شرایط کنونی تیمش صحبت کند.

این ستاره اسپانیایی درمورد رابطه اش با بازیکن بارسا صحبت کرد و گفت:« رابطه ما با بازیکنان بارسا خوب است؛ نباید بیش از این به مسائلی که ایجاد شده بود، پرداخت. بیش از حد در مورد این مسائل صحبت شد ولی همه ما افراد بالغی هستیم و پیش از برگزاری بازیهای ال کلاسیکو رابطه خوبی داشتیم و فکر می کنم که این روند در آینده هم ادامه داشته باشد. مشکلاتی که ایجاد شد، به نظر من حل خواهد شد و بار دیگر آن جو خوب و دلنشین میان بازیکنان دو تیم حاکم خواهد شد.»

او با لحن طنز آلودی درمورد داوید ویا گفت:« مطمئنم که در تمریناتمان در اردوی تیم ملی اسپانیا به مراتب بیشتر از 4 دیدار ال کلاسیکو روی پاهای ویا تکل رفته ام.من با ویا هرگز مشکلی نداشته ام و فکر نمی کنم که الان هم مشکلی بین ما وجود داشته باشد.»

آربلوا در مورد تصمیم یوفا و عدم اعمال محرومیت برای سرخیو بوسکتس گفت:« من نباید تصمیم یوفا را ارزیابی کنم.همه ما می دانیم که در مورد یوفا باید در انتظار هر چیزی باشیم ولی خوشحالم که بوسکتس می تواند در فینال بازی کند.»

برای آربلوافرقی نمی کند که چه تیمی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود:« باید طرفدار فوتبال بود.برایم فرقی نمی کند؛ هر تیمی که می خواهد به پیروزی برسد. وقتی پای رئال مادرید در میان نباشد، برای من تفاوت چندانی ندارد.»

سایت گل

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
آلبیول: بوسکتس اشتباه کرد که به مارسلو توهین کرد

من کسی نیستم که بخواهم بازیکنان را محروم کنم و برای یوفا هم کار نمی کنم. مسئولان یوفا ویدئوی مربوط به بازی را دیدند و ازنظر آنها رفتار بوسکتس جریمه ای نداشته

رائول آلبیول، بازیکن اسپانیایی باشگاه رئال مادرید در تورنمنت خیریه گلف شرکت کرد و در جریان این تورنمنت به ارزیابی شرایط روز فوتبال دنیا پرداخت

آلبیول معتقد است که سرخیو بوسکتس، بازیکن باشگاه بارسلونا در جریان دیدار دو تیم در دور مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا اشتباه کرد که به مارسلو توهین کرد. گویا در جریان آن دیدار بوسکتس مارسلو را میمون خطاب کرده بود. آلبیول در صحبتهایی در این رابطه گفت:« چه هم تیمی من در تیم ملی اسپانیا و چه هرکس دیگری این کار را انجام داده باشد، باید بگویم که اصلا حرکت قشنگی نبوده است . ولی خوشحالم که محرومیتی برای بوسکتس درنظر گرفته نشده؛ او پسر خوبی است و هیچ کسی دوست ندارد که در یک فینال غایب باشد. این کاملا روشن است که او اشتباه کرده که به مارسلو توهین کرده.»

آلبیول ادامه داد:« من کسی نیستم که بخواهم بازیکنان را محروم کنم و برای یوفا کار نمی کنم.ویدئوی آن بازی بازبینی شده و سران یوفا اعتقاد دارند که برخورد پیش آمده، نیازی به محرومیت ندارد. همه ما می دانیم که بوسکتس چه گفت؛ در ویدئو کاملا مشخص است. نباید بیش از این به این ماجرا پرداخت. لازم نیست که خیلی باهوش باشی تا بفهمی که بوسکتس چه گفته.»

آلبیول همچنین درمورد مشکلاتی که بعد از برخوردهای به وجود آمده در 4 دیدار ال کلاسیکو،ممکن است در اردوی تیم ملی اسپانیا به وجود بیاید گفت:« روزها در حال گذر هستند و برخوردهایی که در ال کلاسیکو به وجود آمد، به دست فراموشی سپرده می شوند. آن جو خوب همیشگی بر رختکن تیم ملی حاکم خواهد شد و نباید نگران این موضوع بود.»

سایت گل

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
راموس: مورینیو در این جنجال‌ها آسیب دید

ملی‌پوش اسپانیایی خوشحال است که بوسکتس در ویمبلی بازی می‌کند.

سرخیو راموس، مدافع رئال مادرید از ژوزه مورینیو دفاع کرده و گفته مربی رئال مقصر قهرمان نشدن این تیم در لالیگا و لیگ قهرمانان نیست.

مربی پرتغالی پس از شکست مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان و از دست رفتن لالیگا تحت انتقادات شدیدی قرار گرفته است.

جنجال بسیاری در نبردهای بین دو باشگاه شکل گرفت و خبر اخیر محروم نشدن سرخیو بوسکتس با واکنش‌های متفاوتی روبرو شد.

راموس به مارکا گفت: «برای سرخیو بوسکتس خوشحالم چون هم‌تیمی من در اسپانیاست و برایش بهترین آرزوها را دارم. تنها چیزی که به نظرم درست یا منصفانه نیست این است که تنها فرد آسیب‌دیده در این میان مورینیو است.

فوتبال افراد خودش برای تصمیم‌گیری را دارد و ما نمی‌توانیم کاری بکنیم.»

از او پرسیدند آیا تنش چهار ال‌کلاسیکو روی تیم ملی تاثیر می‌گذارد یا نه و او گفت: «اگر این روی تیم فوق‌العاده‌ای که داریم تاثیر می‌گذاشت اشتباه وحشتناکی بود.

ما اهدافی مانند قهرمانی اروپا و جهان را داریم و این نباید روی ما تاثیر بگذارد.

رقابت و تنش به دلیل این وجود داشت که این بازی‌ها سرنوشت‌ساز بود، اما باید این را فراموش کرد وبه فکر اهداف پیش رو بود.»

سایت گل

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
نگاهی به فينال ليگ قهرمانان؛ اين‌جا ومبلي است، ومبلي جوان

این یک مسابقه کلاسیک است که هر بار روایتی متفاوت داشته و جالب این‌که سهم هر دو تیم در بازی‌های رو در رو 3برد، 4تساوی و 3شکست بوده تا همه چیز به طور مساوی تقسیم شود

اینجا ومبلی است. ومبلی جوان بازسازی شده. ومبلی نو شده. اما این نو شدن هر چیزی را از ومبلی گرفته باشد نتوانسته خاطرات مدفون شده در آن را از بین ببرد. اینجا هنوز هم هزارتوی خاطره‌هاست. ورزشگاه بزرگ لندن اکنون روزهای انتظار را می‌گذراند و خوب می‌داند سرانجام روز موعود فرا خواهد رسید. خیلی زود.

حکایت این روزهای ومبلی حکایت آرامش پیش از طوفان است و صندلی‌های سردش به زودی چند هزار درجه داغ خواهند شد تا با 90هزار مهمان به تماشای جنگ ستارگان بنشینند. فینال 2011 ومبلی پنجره‌ای است رو به جوانی. برای پپ گواردیولا که در گذشته‌ای نه‌چندان دور با پیراهن شماره 10 بارسلونا در ومبلی پیر، جام را تصاحب کرد و حالا آمده تا با کت و شلوار و این بار در کنار زمین صاحب جام شود. و البته برای بابی چارلتون بزرگ که سال‌ها پیش با گلزنی‌هایش منچستر را در فینال ومبلی به برتری رساند و حالا قطعا روی سکوهای «ومبلی 4ساله» خواهد نشست تا شاهد دیدار شاگردان سر الکس باشد...

منچستر و بارسلونا؛ جدال دو تیمی که به عقیده بسیاری بهترین تیم‌های حال حاضر جهان هستند. هر دو تيم لیگ داخلی‌شان را زودتر از موعد برده‌اند و جام‌حذفی را به رقبای دیرینشان واگذار کرده‌اند! این یک مسابقه کلاسیک است که هر بار روایتی متفاوت داشته و جالب این‌که سهم هر دو تیم در بازی‌های رو در رو 3برد، 4تساوی و 3شکست بوده تا همه چیز به طور مساوی تقسیم شود.

در نزدیک‌ترين جدال‌های دو تیم به امروز ابتدا در آوریل 2008 در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان شاگردان رایکارد به مصاف تیم پرستاره و آماده فرگوسن رفتند و حاصل 180دقیقه بازی دفاعی دو تیم تک‌گل اسکولز و پیروزی یونایتد و نهایتا قهرمانی این تیم در آن سال بود. اما خیلی زود دو تیم در فینال سال 2009 دوباره به هم برخورد کردند. تیم فرگوسن که پیش از آن مسابقه همه حریفان را شکست داده بود از پس غول مرحله آخر برنیامد و در یک بازی سراسر هجومی و جذاب، کار را به تیم متحول‌شده بارسا با گواردیولا واگذار کرد تا المپیکو آبی و اناری شود.... آیا این مسابقه کلاسیک این بار هم با دفعات قبل متفاوت خواهد بود؟

قرمزهای شهر منچستر امسال با شکستن رکورد لیورپول در تعداد قهرمانی جاودانه شدند. آن هم با تیمی که بیش از همیشه يك «تیم» است. یک تیم واقعی که به جای فوق‌ستاره، سرباز دارد و حتی بازیکنی مثل وین رونی به‌جای گل زدن در آن بیشتر پاس گل می‌دهد. در آن سو آبی اناری‌های کاتالونیا که با عبور از سد رئال مادرید به این مرحله رسیده با انبوهی از ستاره‌هایش فقط به جام گرفتن و پیروزی فکر می‌کند و بس. نکته واضح اما این است که دو تیم در داشتن روحیه‌ای بالا وجه اشتراک دارند.

بی‌شک بارسلونا و منچستریونایتد در تمام جهان طرفداران بسیاری دارند اما این دیدار تنها متعلق به هوادارن این دو تیم نیست. این یک مسابقه است متعلق به تمام فوتبالدوستان جهان و تمام آن‌ها براي فرا رسیدن روز بزرگ، ثانیه‌شمار را گوشه قلبشان نصب کرده‌اند. همه منتظرند هفتم خرداد ناب‌ترین معجون هیجان سیرابشان کند. پس پيش به‌سوی مهم‌ترین بازی تمام فصل.

سایت گل

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
به استقبال فينال ليگ قهرمانان؛ همه فينال‌هاي ومبلي

هر دو تیم یک بار در ومبلی فینال را برگزار کرده‌اند و هر دو به پیروزی رسیده‌اند. در مجموع تیم‌های انگلیسی و اسپانیایی تاکنون در فینال‌های اروپایی ومبلی نباخته‌اند

ومبلی، دومین ورزشگاه بزرگ اروپا تا کنون میزبان 5فینال جام باشگاه‌ها بوده و از این حیث صاحب رکورد به شمار می‌رود. ورزشگاهی که تنها 4سال از بازسازی شدنش می‌گذرد تا چند روز دیگر میزبان فینال 2011 هم خواهد بود. این مطلب نیم‌نگاهی است به تمام فینال‌هایی که تا کنون در ومبلی برگزار شده‌اند.

فینال اول؛ 22 می1963؛ میلان – بنفیکا

میلان با ستارگانی مثل چزاره مالدینی، تراپاتونی و آلتیفانی به مصاف بنفیکایی رفت که اوزه‌بیوی بزرگ را در ترکیب داشت. نکته جالب برای ما این است که در آن مسابقه سیموئز کمک‌مربی فعلی تیم ملی ایران هم 90 دقیقه در ترکیب بنفیکا به میدان رفت. در آن بازي ابتدا اوزه بیو در همان نیمه اول بنفیکا را پیش انداخت اما 2 گل آلتیفانی در نیمه دوم میلان را صاحب جام قهرمانی کرد.

فینال دوم؛ 29 می 1968 ؛ منچستر – بنفیکا

شیاطین سرخ با بازیکنانی مثل بابی چارلتون، برایان کید و جرج بست در ومبلی به مصاف تیمی رفت که هنوز هم اوزه بیو، سیموئز و خوزه تورس را در اختیار داشت. شاگردان سر مت بازبی در تیم منچستر در حالی که دنیس لاو را در اختیار نداشتند و در حالی که در 90 دقیقه به تساوی یک بر یک مقابل حریف رسیده بودند در وقت های اضافه 3 گل به حریف زدند تا در کشور خودشان جام را بالای سر ببرند. برای منچستر كه در آن روز آبی ‌پوشيده بود چارلتون 2 بار و جرج بست و برایان کید هر کدام یک بار گل زدند و تک گل بنفیکا را گراسا به ثمر رساند. جالب این‌که دنیس لاو از بیمارستان شاهد پیروزی تیمش بود!

فینال سوم؛ 2 ژوئن 1971؛ آژاکس – پاناتینایکو

جدال جذاب تیم فرانس پوشکاش با تیم رینوس میشل در ومبلی. شاگردان میشل در تیم آژاکس در این دیدار با گل‌های فن دیک و آری هان به برتری رسیدند. در حالی که یوهان کرویف را 90دقیقه در ترکیب خودشان داشتند. ولائوس سرشناس‌ترین مهره پانا در این دیدار بود.

فینال چهارم؛ 10 می 1978؛ لیورپول – بروژ

بار دیگر یک تیم انگلیسی در ومبلی فینال اروپا را برگزار کرد و باز هم برد. شاگردان پیسلی در حالی که ستارگان بزرگی مثل دالگلیش، مک‌درموت، گرام سونس و الن هانسن را در تیم خود می‌دیدند با تیم کم نام و نشان و شگفتی‌ساز بروژ دیدار کردند و موفق شدند با تک‌گل دالگلیش در دقیقه65 تیم ارنست هاپل را شکست دهند .

فینال پنجم؛ 20 می 1992؛ بارسلونا – سمپدوریا

در روزی که یک‌سوم ومبلی خالی بود بارسلونا با انبوهی از ستارگان مثل زوبی زارتا، رونالد کومن، هریستو استویچکوف و برایان لادروپ به میدان آمد. در حالی که مربی امروز بارسا گواردیولا هم با شماره 10 برای این تیم به میدان می‌رفت. چیکی بگریستین و کارلس بوسکتس که برای هواداران امروز بارسا شناخته شده هستند هم در تیم یوهان کرویف حضور داشتند. تیمی که آن را به نام «تیم رویایی يك» می‌شناسیم. در تیم مقابل بازیکنانی مثل جانلوکا ویالی و روبرتو منچنینی و البته پالیوکا بازی می‌کردند و سرانجام در طول 120دقیقه جدال نفس‌گیر تیم ایتالیایی کار را با ضربه آزاد دیدنی کومن در دقیقه113 به حریف نارنجی‌پوشش واگذار کرد.

فینال ششم؛ 28 می 2011؛ بارسلونا - منچستریونایتد

هر دو تیم یک بار در ومبلی فینال را برگزار کرده‌اند و هر دو به پیروزی رسیده‌اند. تیم‌های انگلیسی و اسپانیایی تاکنون در فینال‌های اروپایی ومبلی نباخته‌اند اما این بار قصه متفاوتی روایت خواهد شد و قطعا یکی از دو تیم طعم شکست را خواهند چشید.

سایت گل

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
مسی: بارسا-منچستریونایتد فینال رویایی چمپیونزلیگ است

مسی همچنین در مورد مقایسه خودش با بهترین بازیکنان تاریخ مانند مارادونا و پله صحبت کرد و تاکید کرد که مقایسه بازیکنانی از دوره های مختلف با یکدیگر بسیار دشوار است

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا، بی صبرانه در انتظار دیدار تیمش مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان است و معتقد است که این دیدار می تواند رویایی باشد.
او همچنین اعلام کرد که احترام زیادی برای سرالکس فرگوسن قائل است و این مربی اسکاتلندی را یک مربی بزرگ توصیف کرد.
مسی در گفتگو با نشریه تلگراف گفت:" من بالاترین احترام ها را برای کاری که فرگوسن انجام داد، قائل هستم. اگر بخواهید در یک باشگاه بارها وبارها به موفقیت برسید و همیشه بازیکنان جدید را پرورش داده و بهترین بازی ها را از آنها بگیرید، باید یک مربی بزرگ و شخصیتی استثنایی باشید.
آنها تیم قدرتمندی هستند و سعی نخواهند کرد که تنها بازی ما را خراب کنند. آنها بازی خودشان را انجام می دهند. من فکر می کنم این یک فینال رویایی است. آنها تیمی در حد و اندازه های ما هستند و من مطمئنم که این دیدار می تواند یک فینال استثنایی باشد."
مسی سپس در مورد مقایسه خودش با بهترین بازیکنان تاریخ مانند مارادونا و پله صحبت کرد و تاکید کرد که مقایسه بازیکنانی از دوره های مختلف با یکدیگر بسیار دشوار است.
" من نمی دانم که به خوبی مارادونا و پله هستم یا نه. هر دو آنها بازیکنان بزرگی بودند و افتخارات زیادی با تیم ملی به دست آوردند که من هنوز به آنها نرسیدم. علاوه بر این، مقایسه بازیکنان از دوره های مختلف زمانی با هم بسیار دشوار است. اگر زمانی که 50 ساله شدم، همچنان به عنوان یک بازیکن بزرگ در تاریخ بارسا شناخته شوم، این برایم افتخار بزرگی خواهد بود."

سایت گل

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
اینیستا: حضور بوسکتس در فینال ومبلی اهمیت زیادی برای ما دارد

رئال مادرید از یوفا خواسته بود بوسکتس را به دلیل توهین نژاد پرستانه به مارسلو محروم کند اما یوفا به دلیل عدم وجود شواهد کافی بوسکتس را تبرئه کرد

آندرس اینیستا، ستاره خط میانی بارسا، از اینکه یوفا سرخیو بوسکتس را از دیدار فینال لیگ قهرمانان محروم نکرد، بسیار خوشحال است زیرا معتقد ست حضور این هافبک ملی پوش درفینال ومبلی می تواند برای آبی و اناری ها بسیار حیاتی باشد.

باشگاه رئال مادرید از یوفا خواسته بود بوسکتس را به دلیل توهین نژاد پرستانه به مارسلو در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان محروم کند اما یوفا به دلیل عدم وجود شواهد کافی بوسکتس را تبرئه کرد.

او در گفتگو با مارکا گفت:" من خوشحالم که این شرایط بدون اینکه محرومیتی برای بوسکتس به همراه داشته باشد، به پایان رسید و من مطئنم که تیم از وجود سرخیو بوسکتس بسیار بهره خواهد بود. داشتن بازیکنی مانند او برای ما بسیار کلیدی است."

اینیستا همچنین در مورد دیدار مقابل منچستریونایتد گفت:" فینال فوق العاده ای خواهد بود. ما تلاش زیادی خواهیم کرد تا این فصل فوق العاده را در اوج به پایان برسانیم. دیدار دشوار زیبایی خواهد بود. من فینال رم را به خاطر دارم. آنها بازی را خیلی قدرتمندانه آغاز کردند اما ما بعد از به ثمر رساندن گل اول بازی را در اختیار گرفتیم.

منچستریونایتد تیمی فوق العاده با بازیکنانی عالی است. آنها می خواهند فوتبال خوبی ارائه دهند؛ ضمن اینکه بازیکنان بزرگی مانند اسکولز و گیگز هم دارند."

دیدار فینال لیگ قهرمانان رو 28 می در ورزشگاه ومبلی برگزار خواهد شد.

سایت گل

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
پپ گواردیولا: اسکولز بهترین بازیکن نسل خودش است

گواردیولا زمانی که برای بارسا بازی می کرد، مقابل بازیکنانی مانند اسکولز و رایان گیگز قرار گرفته بود

پپ گواردیولا، سرمربی بارسلونا، پل اسکولز، هافبک باتجربه منچستریونایتد را بهترین بازیکن نسل خود معرفی کرد و اعلام کرد دو تیم بارسا و منچستریونایتد در فینال ومبلی از شانس برابر برای پیروزی برخوردارند.

دو تیم در حالی روز 28 می در ومبلی مقابل هم قرار خواهند گرفت که تیم بارسا در آخرین رویارویی اش با یونایتد در فینال رم 2-0 به پیروزی رسید.

گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی امروزش گفت:" منچستریونایتد حریف فوق العاده ای است. آنها از این امتیاز برخوردارند که دو سال پیش مقابل ما شکست خورده اند! پیروزی مقابل چنین تیمی همیشه شما را گیج می کند.

وقتی مقابل منچستریونایتد بازی می کنید، نمی توانید برای خودتان شانس بیشتری قائل شوید. آنها تیم فوق العاده ای هستند. من آنها را تحسین می کنم.

آنها بازیکنی مانند کریس رونالدو را فرورختند اما همچنان به پیروزی های شان ادامه می دهند."

گواردیولا زمانی که برای بارسا بازی می کرد، مقابل بازیکنانی مانند اسکولز و رایان گیگز قرار گرفته بود. او در مورد این دو بازیکن گفت:" در بین همه بازیکنان منچستریونایتد، من پل اسکولز را انتخاب می کنم. او بهترین هافبک نسل خود است. من همیشه دوست داشتم کنار او بازی کنم."

سایت گل

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
پل اسکولز: بارسلونا بهترین تیم تاریخ است!

این هافبک باتجربه که دوست دارد در فینال ومبلی در ترکیب اصلی شیاطین سرخ قرار بگیرد مطمئن است که تیمش می تواند برای تیم حریف مشکلات زیادی ایجاد کند و انتقام شکست دو سال قبل را بگیرند

پل اسکولز، ستاره باتجربه منچستریونایتد، تیم بارسلونا را مورد ستایش قرار داد و گفت که همه تیم های می خواهند از سبک بازی این تیم تقلید کنند.

این هافبک باتجربه که دوست دارد در فینال ومبلی در ترکیب اصلی شیاطین سرخ قرار بگیرد مطمئن است که تیمش می تواند برای تیم حریف مشکلات زیادی ایجاد کند و انتقام شکست 2-0 دو سال قبل را بگیرند.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه منچستریونایتد گفت:" ما هم تیم بسیار خوبی هستیم. بارسلونا احتمالا بهترین تیمی است که تاکنون دنیای فوتبال به خود دیده و سبک بازی آنها طوری است که ما می خواهیم آن را دنبال کنیم.

البته ما باید به توانایی های خودمان تکیه کنیم و راه خودمان را برای شکست دادن آنها پیدا کنیم. آنها بازیکنان سریعی داریم که از کیفیت بالایی برخوردارند. ما می دانیم که می توانیم به خوبی آنها بازی کنیم. باید امیدوار باشیم که این مسئله را ثابت کنیم.
فینال رم ناامید کننده بود. ما اخیرا آن بازی را یک بار دیگر نگاه کردیم و چیزهای خوبی در آن دیدیم چیزهایی که من به یاد نداشتم زیرا آن بازی را هرگز نگاه نکرده بودم.

ما همه بعد از آن بازی ناراحت بودیم خیلی خوب است که حالا این فرصت را داریم که بهتر کار کنیم. بارسلونا تیم بزرگی است اما من فکر می کنم که ما هم تیم بزرگی هستیم."

سایت گل

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
استویچکوف: بارسلونا به آسانی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا می شود

هریستو استویچکوف که در سال 1992 با بارسلونا در ومبلی قهرمانی را تجربه کرده، معتقد است که شاگردان گواردیولا می توانند تاریخ را تکرار کنند

هریستو استویچکوف، اسطوره بلغارستانی باشگاه بارسلونا معتقد است که این تیم اسپانیایی مشکلی در دستیابی به جام قهرمانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا نخواهد داشت.

فینال امسال ورزشگاه ومبلی عملا تکرار فینال سال 2009 رم است که با برد 0-2 بارسا همراه بود

هریستو استویچکوف که در سال 1992 با بارسلونا در ومبلی قهرمانی را تجربه کرده، معتقد است که شاگردان گواردیولا می توانند تاریخ را تکرار کنند:« بازی فینال را بازی آسانی برای بارسلونا می بینم. آنها عادت به انجام چنین مبارزاتی دارند و به علاوه بازیکنانی مثل مسی، ژاوی و اینیستا را در اختیار دارند.از سوی دیگر اصلا مهم نیست که حریف بارسا چه تیمی باشد، چون آنها همیشه به یک نحو بازی می کنند.»

استویچکوف ادامه داد:« واقعیت این است که انگیزه قهرمانی که درمیان بازیکنان بارسلونا دیده می شود، چیزی است که گواردیولا به آنها داده.»

اسطوره بلغارستانی معتقد است که مربی بارسا ازنکاتی که در دوران بازیکنی اش دیده، درسهای زیادی گرفته:« مربی بارسا تجربه بازی در تیم رویایی را دارد و می داند که نباید اشتباهات گذشته را تکرار کند.این تیم به لطف بازیکنانی که دراختیار دارد، درحال رکورد شکنی است و آنها تمام شرایط لازم برای پیوستن به تاریخ را در اختیار دارند.

سایت گل

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۴۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۳,۲۴۶ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۵۲۶ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۰۲ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۷۳ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۱۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۵۲۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۴۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۷ کاربر آنلاین است. (۱۰۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!