به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان اروپا
نام کاربری: Tekie.Taka.Barca
پیام: ۵۵۸
عضویت از: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
اریک آبیدال: هدف من بازی مقابل رئال بود/ لحظات سختی را پشت سر گذاشتم اما زندگی همین است

او که به دلیل توموری که در کبدش وجود داشت، در اواسط مارس مورد عمل جراحی قرار گرفت، در آخرین دقایق بازی شب گذشته جای کارلس پویول را گرفت

اریک آبیدال، مدافع فرانسوی بارسا که به دلیل بیماری مدتی از میادین دور بود، در دیدار شب گذشته بارسا مقابل رئال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان در دقایق پایانی به میدان رفت.

او که به دلیل توموری که در کبدش وجود داشت، در اواسط مارس مورد عمل جراحی قرار گرفت، در آخرین دقایق بازی شب گذشته جای کارلس پویول را گرفت.

او در پایان بازی در حالی که از صعود تیمش به فینال چمپیونزلیگ بسیار خوشحال بود، در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این لحظه بسیار مهمی برای من بود. برای اینکه به میادین برگردم، به سختی کار کردم.من سه هفته دشوار داشتم اما این اتفاقات در زندگی رخ می دهد. مهمترین مسئله جنگیدن است."

به نظر می رسید دوران بهبودی او بسیار سریع بوده اما او اعلام کرد که در انتظار بازی مقابل رئال در نیمه نهایی چمپونزلیگ بود:" هر بازیکنی اهداف خودش را دارد و هدف من بازی در این دیدار بود. بازگشت به میادین برای من احساس ویژه ای داشت. می بینم اعضای باشگاه هواداران من را دوست دارند و به من کمک می کنند."

او همچنین درمورد فینال ومبلی صحبت کرد و گفت که قهرمانی در این رقابت ها هدف اصلی باشگاه است.

" فکر می کنم، رسیدن به فینال بهترین پیروزی بود. اگر بتوانیم در این جام قهرمان شویم، فوق العاده خواهد بود."

سایت گل

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
والدس :گواردیولا ما را تا اینجا رسانده

دروازه بان تیم کاتالان از رسیدن تیمش به دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوشحال است

ویکتور والدس، دروازه بان باشگاه بارسلونا پس از رسیدن تیمش به دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا برای دومین بار در سه سال جاری بسیار خوشحال است. تیم گواردیولا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت توانست رئال را با نتیجه 1-3 شکست دهد و به فینال ومبلی برسد

بارسا در دیدار رفت با نتیجه 0-2 به برتری رسید و در دیدار برگشت در نوکمپ مقابل رئال به تساوی 1-1 رسید.

ویکتور والدس، دروازه بان بارسا که از عملکرد تیمش مقابل حریف دیرینه بسیار خوشحال بود به خبرنگاران گفت:« در هفته های اخیر، هفته های خیلی سختی را سپری کردیم. رئال حریف شایسته ای بود ولی ما در خط دفاعی کاملا متمرکز بودیم.»

دروازه بان بارسا با تمجید از مربی تیمش گفت:«این گواردیولا است که ما را تا به اینجای رقابتها رسانده.»

لیونل مسی یکی از فاکتورهای کلیدی موفقیت بارسا مقابل رئال بود و والدس با تمجید از هم تیمی ارژانتینی اش گفت:«مسی همیشه در اوج بوده و در سالهای آتی هم خواهد بود. ما خیلی خوش شانسیم که اورا در تیممان می بینیم.»

سایت گل

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
دنی آلوس: رئالی ها باید شکست شان را بپذیرند

شاگردان مورینیو که در دیدار رفت در سانتیاگو برنابئو 2-0 مغلوب کاتالان ها شده بودند، در مجموع 3-1 بازی را واگذار کردند و از دور رقابت ها حدف شدند

دنی آلوس، مدافع بارسا، بعد از تساوی 1-1 تیمش مقابل رئال در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان و صعود به فینال ومبلی، رئالی ها را بازنده هایی بداخلاق توصیف کرد.

شاگردان مورینیو که در دیدار رفت در سانتیاگو برنابئو 2-0 مغلوب کاتالان ها شده بودند، در مجموع 3-1 بازی را واگذار کردند و از دور رقابت ها حدف شدند.

مانند دیدار هفته گذشته دیدار دیشب هم لحظات جنجال برانگیزی داشت که مهمترین آن گل پذیرفته نشده گونسالو ایگواین بود.

اما دنی الوس که در دیدار رفت دلیل اصلی اخراج په په بود معتقد است رئالی ها باید به جای شکایت کردن شکست شان را بپذیرند همان طور که بارسا شکست در فینال کوپا دل ری را پذیرفت.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" بعد از فینال کوپا دل ری ما شکست را پذیرفتیم زیرا آنها یک گل بیشتر از ما به ثمر رساندند. این تفاوت بین بارسا و سایر باشگاه هاست."

او همچنین از رسیدن بهفینال چمپیونزلیگ اظهار خوشحالی کرد و گفت:" فوتبال به ما جایزه داد."

سایت گل

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
گزارش روز: دبلیکر راضی از نحوه قضاوتش در دیدار نوکمپ

داور بلژیکی در گفت و گو با اتحادیه فوتبال بلژیک اعلام کرد که از شیوه قضاوتش در دیدار سه شنبه شب رضایت دارد

فرانک دبلیکر داور بلژیکی دنیای فوتبال از عملکردش در جریان دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا که سه شنبه شب در ورزشگاه نوکمپ و میان دو تیم رئال مادرید و بارسلونا برگزار شد، رضایت دارد .

درحالی که یوفا داوران را از اظهار نظر درمورد عملکردشان منع کرده است ، اتحادیه فوتبال بلژیک اعلام کرده که چه دبلیکر و چه تیم داوری اش از شیوه قضاوت شان در دیدار سه شنبه شب ورزشگاه نوکمپ راضی هستند.این درحالی است که شیوه قضاوت دبلیکر، جنجال فراوانی را به همراه داشته و به ویژه مردود اعلام کردن گل سالم ایگواین از دیدگاه کارشناسان، اقدامی اشتباه و سرنوشت ساز در جریان بازی بوده است

از سوی دیگر رسانه های بلژیکی نظرات انتقادی کریس رونالدو را بازتاب داده اند. رونالدو شب سه شنبه در صحبتهایی گفته که گل ایگواین صحیح بوده و تصمیم داوری تاثیر مستقیمی برسرنوشت بازی و تیم صعود کننده به دیدار فینال داشته است.

با این وجود گرچه تعدادی از رسانه های بلژیکی سعی در بزرگ جلو دادن این مشکل دارند ولی رسانه های دیگری نیز هستند که معتقدند دلیل جدی و محکمی وجود ندارد که دبلیکر گل ایگواین را نپذیرد

سایت گل

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
گزارش روز: خشم مورینیو ورئالی ها از حذف تیم مادریدی؛ از ما دزدی شده

عکسهای منتشره هیچ شک و شبهه ای را در میان نمی گذارد.رئالی ها به خاطر اتفاقاتی که در نوکمپ رخ داده ناراحت و اوقات تلخ هستند و در ورود به فرودگاه «ال پرات» (فرودگاه شهر بارسلونا برای بازگشت به مادرید)، هم مورینیو و هم کریستیانو رونالدو با ژستهایی که گرفته بودند ،خشمشان را نشان دادند و احساستشان را بروز دادند

ایکر کاسیاس، دروازه بان رئال مادرید با صداقت تمام نظرش را در این رابطه مطرح کرد:« از مادزدی شده است.ما به شدت ناراحتیم. داوران ما را تیر باران کردند. در اینجا و آنجا از ما دزدی کردند و ما را از لیگ قهرمانان اروپا بیرون انداختند.»

مربی پرتغالی رئال که بازی دور برگشت را از هتل محل اقامت تیمش دنبال می کرد نارضایتی اش را با قیافه اش ابراز کرد. تنها تصویری که در تمام طول این 24 ساعت از مورینیو منتشر شده، در برنامه پونتو پلوتامنتشر شده که این تصویر گویای آن است که انگار زمان زیادی طول می کشد تا رئالی ها این خاطرات را به دست فراموشی بسپارند.

سایت گل

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
تحلیل یوهان کرویف از دیدار سه شنبه: خطاهای رئالی ها، دلیل ناکامی آنها در گرفتن توپ از بارسایی ها بود.

رئال مادرید در تنها رقابتی که می توانست به قهرمانی برسد، به قهرمانی رسید و این کار را در وقتهای اضافه و مقابل بارسلونای انجام داد
یوهان کرویف اسطوره هلندی باشگاه بارسلونا با اشاره به نکات کلیدی دیدار سه شنبه شب بارسلونا و رئال مادرید در دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به این نکات اشاره کرد:

« رئال مادریدی که سه شنبه شب در نوکمپ حاضر بود، رکورد خطاهای انجام شده از سوی یک تیم، در رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان اروپا را با انجام 31 خطا پشت سر گذاشت. این پاسخگوی تمام سوالات و «چراهای» مطرح شده از سوی مربی پرتغالی این تیم، به عنوان بهانه، به عنوان اعتراض در پایان دیدار دور رفت که با نتیجه 0-2 به پایان رسید است. آنها سه شنبه شب هم شایسته آن بودند که با اخراج لاس ده نفره و یا حتی نه نفره ( با اخراج آدبایور) بماندند و در نهایت بازی را یازده نفره به پایان بردند. چرا ؟ چون طبق گفته های مربی رئال مادرید، زمانی که توپ را هدیه می کنی و وقتی که توپ را به تیمی می دهی که دائما پاسکاری می کند، مجبور می شوی تا توپ را پس بگیری و دیر می رسی و خسته می شی و در نهایت خطا می کنی.»

اسطوره هلندی در ادامه صحبتهایش به نقش دروازه بان رئال مادرید اشاره کرد و گفت:« کاسیاس در لحظاتی که بارسا می توانست سرنوشت بازی را رقم بزند، فوق العاده بود.»

او به این نکته اشاره کرد که اگر توپ را به حریف هدیه کنی، خطا خواهی کرد:« رئال مادرید در تنها رقابتی که می توانست به قهرمانی برسد، به قهرمانی رسید و این کار را در وقتهای اضافه و مقابل بارسلونایی انجام داد که می توانست در دیدار فینال جام حذفی خیلی چیزها را به نفع خود برگرداند.بعد از آن و در سه دیدار بعد، بارسلونا سرور و صاحب خانه بود و عملا حکمرانی اش را در فوتبال دنیا را بانشان دادن اینکه با تغییر دادن سبک بازی و تنها بازی کردن برای حکمرانی در میدان، تقویت کرد.

رئال مادرید هم روزی می تواند به بارسا برسد؛ به تیمی که در حال حاضر خیلی برتر از تیم ژوزه مورینیو است و سوالات آنها روز سه شنبه و با حذف از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا پاسخ داده شد.»

سایت گل

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
کالدرون: مورینیو نباید بدشانسی و مصدومیت و داوران را مقصر بداند

کالدرون مورینیو را مقصر ناکامی‌های رئال دانسته و گفته او به رئال ضرر می‌زند.

رامون کالدرون، رییس سابق رئال مادرید بر این باور است که ژوزه مورینیو با حرف‌هایش درباره بارسلونا خطوط قرمز را رد کرده است.

مادرید پس از تساوی یک بر یک دیشب در نوکمپ (سه بر یک در مجموع) حذف شد. در این دیدار مورینیو به دلیل اخراج در هفته پیش حاضر نبود.

رسانه‌های اسپانیا فیلمی از مورینیو پس از دیدار دیشب منتشر کرده‌اند که در آن او با دست اشاره می‌کند که دزدان به تیمش زده‌اند.

کالدرون می‌گوید: «این طور حرف زدن به ضرر رئال مادرید است. باشگاه‌های بزرگ نباید داور را مقصر اشتباهات خود و شکست‌های خود بدانند.

ما 400 میلیون پوند در دو سال گذشته خرج کردیم تا تیمی بسیار مهم و قدرتمند بسازیم، به نحوی که اگر ببازید نتوانید مصدومیت و بدشانسی و داوران را مقصر قلمداد کنید.

اگر ببازید باید به رقیب تبریک بگویید. حرف‌های او درباره یوفا و داوران پذیرفتنی نیست.»

سایت گل

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
الکس فرگوسن: برای انتخاب ترکیب اصلی دیدار مقابل شالکه یک شب نخوابیدم

سرمربی یونایتدها در این دیدار با 9 تغییر تیمش را روانه میدان کرد و تنها ادوین فن در سار و اندرسون بازیکنان اصلی تیم بودند که در این دیدار به میدان رفتند

سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، اعلام کرد برای انتخاب ترکیب اصلی تیمش برای دیدار برگشت مقابل شالکه در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا دچار بی خوابی شده است.

سرمربی یونایتدها در این دیدار با 9 تغییر تیمش را روانه میدان کرد و تنها ادوین فن در سار و اندرسون بازیکنان اصلی تیم بودند که در این دیدار به میدان رفتند.

علی رغم اینکه شیاطین سرخ با تیم دوم شان به میدان رفتند، اما موفق شدند با گل های آنتونیو والنسیا، دارن گیبسون و دو گل اندرسون در نیمه دوم، یک پیروزی پرگل به دست بیاورند.

فرگوسن به خبرنگاران گفت:" من شب گذشته نخوابیدم و به این مسئله فکر می کردم . چهار بار بیدار شدم و ترکیب های مختلفی را انتخاب کردم.

من به آنها افتخار می کنم . وقتی هر بازیکن را به طور انفرادی تجزیه و تحلیل می کردم، فکر می کردم چرا او نتواند بازی کند."

پیروزی 6-1 منچستریونایتد مقابل شالکه در مجموع دو دیدار، بهترین پیروزی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان محسوب می شود. آنها اکنون باید در فینال مقابل بارسلونا قرار بگیرند و به این ترتیب فینال سال 2009 تکرار می شود.

با توجه به ستایش هایی که از بارسلونا به دلیل بازی های هجومی شان می شود، فرگوسن تایید کرد که تیمش برای قهرمانی کار دشواری دارد.

" من فکر می کنم آنها بی تردید بهترین تیم حال حاضر دنیا هستند. از آنها انتظار زیادی می رود. من از دیدن بازی آنها لذت می برم و فکر می کنم آنها در نیمه نهایی بدشانس بودند وگرنه باید با گل های بیشتری به پیروزی می رسیدند."

سایت گل

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
رالف رانگنیک: منچستریونایتد خیلی بهتر از ما بود

رانگنیک پس از شکست 4-1 تیمش مقابل منچستریونایتد در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اظهار امیدواری کرد که نویر در این تیم بماند

رالف رانگنیک، سرمربی شالکه، اظهار امیدواری کرد مانوئل نویر، دروازه بان ملی پوش تیمش، علی رغم اینکه نمی تواند فصل آینده در رقابت های لیگ قهرمانان بازی کند اما در این تیم بماند.

قرارداد فعلی نویر با شالکه در انتهای فصل 12-2011 به پایان می رسد و اخیرا نیز اعلام کرده که حاضر نیست قراردادش را با این باشگاه تمدید کند و همین مسئله موجب شده تا باشگاه های زیادی برای خرید او دست به کار بشوند.

نویر همچنین شایعه حضورش در منچستریونایتد را رد کرد و اعلام کرد که قصد دارد در بوندس لیگا بماند و گفته می شود که مقصد احتمالی او بایرن مونیخ خواهد بود.

رانگنیک پس از شکست 4-1 تیمش مقابل منچستریونایتد در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اظهار امیدواری کرد که نویر در این تیم بماند و به خبرنگاران گفت:" در مورد نویر در حال حاضر هیچ چیز مشخص نیست. او قرارداد و ما امیدواریم در تیم بماند. ما به ران روبرت زیلر (دروازه بان هانوفر) فکر نمی کنیم چون نویر را داریم."

او همچنین در مورد شکست سنگین تیمش در الدترافورد گفت:" ما شروع خوبی داشتیم. در 25 دقیقه ابتدایی ما بیشتر توپ را در اختیار داشتیم اما روی یک پاس اشتباه گل اول را دریافت کردیم.

در چنین سطحی نمی توانید چنین اشتباهاتی مرتکب شوید. بعد از این گل بازی به مسیر دیگری رفت. باید گفت منچستریونایتد برای ما حریف خیلی بزرگی بود."

سرمربی شالکه همچنین اعلام کرد که فرگوسن او را به یک نوشیدنی دعوت کرده است:" او از من پرسید که می توانیم بعد از کنفرانس مطبوعاتی با هم یک نوشیدنی بخوریم ومن گفتم باید ببینیم کنفرانس مطبوعاتی چقدر طول خواهد کشید.

هر کسی از رسیدن به این مرحله احساس افتخار می کند. به جز موقعیت فارفان، ما در ابتدای بازی موقعیت خاصی نداشتیم. پاس اشتباه اوچیدا خیلی بد بود. من سرخیو اسکودرو را به خاطر گل اول سرزنش نمی کنم زیرا او به جلو رفته بود. گیبسون خیلی خطرناک بود و ما این را می دانستیم. بعد از شروع نیمه دوم ما می خواستیم خیلی سریع به گل های دوم و سوم برسم اما باید صادقانه اعتراف کنم که ما مقابل تیمی شکست خوردیم که خیلی بهتر از ما بود."

سایت گل

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
مانوئل نویر: مثل دیدار رفت بازی کردیم/دوست دارم فصل آینده هم در چمپیونزلیگ حضور داشته باشم

تیم آلمانی که در دیدار رفت 2-0 شکست خورده بودند، نتوانستند مقابل تیم دوم منچستریونایتد هم این نتیجه را جبران کنند

مانوئل نویر، دروازه بان شالکه، معتقد است عدم توانایی تیمش برای ارائه بهتری نمایش اش در دیدار شب گذشته مقابل منچستریونایتد، بهترین دلیل برای شکست 4-1 آنها بوده است.

تیم آلمانی که در دیدار رفت 2-0 شکست خورده بودند، نتوانستند مقابل تیم دوم منچستریونایتد هم این نتیجه را جبران کنند.

نویر نیز که در دیدار رفت نمایش فوق العاده ای ارائه داده بود، در دیدار شب گذشته چندان آماده نشان نداد و دو گل بد دریافت کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" باز هم روز، روز ما نبود. ما مانند دیدار رفت بازی کردیم. رسیدن به پیروزی با این شایط دشوار است. ما برای شکست دادن منچستریونایتد نیاز به یک نمایش فوق العاده داشتیم اما موفق نشدیم."

او همچنین در مورد اینکه فرگوسن از تیم دومش در این دیدار استفاده کرد، گفت:" ما نمی توانیم در این مورد که یونایتدها با تیم دوم شان بازی کردند، صحبت کنیم. آنها بازیکنانی بودند که اگر در بوندس لیگا بازی می کردند، در تیم های شان به طور ثابت به میدان می رفتند.

ما فصل فوق العاده ای در لیگ قهرمانان داشتیم و به نیمه نهایی رسیدیم. ما می توانیم به خاطر آن به خودمان افتخار کنیم اما باید دو بازی مقابل منچستریونایتد را فراموش کنیم."

همچنان شایعات زیادی در مورد آینده نویر وجود دارد اما او حاضر نیست در مورد آن صحبت کند.
" من نمی خواهم در حال حاضر در مورد آینده ام صحبت کنم. لیگ قهرمانان رقابت های مهمی است و من دوست دارم فصل آینده هم در این رقابت ها حضور داشته باشم."

سایت گل

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۱۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۰,۸۶۷ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۰,۴۹۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۷۵ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۱۷ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۷۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۴۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۱۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۸ کاربر آنلاین است. (۱۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!