به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه(بازي هاي رايانه اي و اينترنتي)
نام کاربری: M@ryam.ml10
پیام: ۹۳۴
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- √҉ √҉ JuST ஜ MeSSI √҉ √҉
گروه:
- کاربران عضو
کشور های غربی و ضد ایرانی وقتی دیدن کارهاشون بر روی افراد تحصیل کرده و میانسال تاثیری نداره به این فکر افتادن که از نوجوانان و جوانان که نقطه ی قوت جامعه است شروع کنن و تا الان هم تا حدودی موفق شدن ولی یکی از مدرن ترین و هوشمندانه ترین کارهاشون همین بازی های رایانه ایه که فرد اول فکر میکنه که این بازی چقدر جذابه و بعد کم کم تحت تاثیر اون بازی قرار میگیره بدون اینکه خودش متوجه بشه و بعدا از طریق دیگران از رفتار های زشت و ناپسند خود که تحت تاثیر بازی بوده اگاه میشه و گاهی هم در اثر خود خواهی و.....اصلا متوجه نمیشه و این راه رو ادامه میده ..............

ببینیــد حرفــxـــ زدن چه چیـــز وحشتناکــــی است که بزرگتــرین احـتـــرام به هر کســـ این است که برایــش یکــــ دقه سکوتــــ♥ـــ کنند!
۱۳ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من این بازی رو به مبلغ 4 هزار تومن خریدم! ولی متاسفانه نصب نشد! یعنی اینکه هیچ گونه حمایتی از اون بازی مورد نظر نیست! یعنی واقعا جای فکر داره چطوری من بازی اسیسن کرید رو با 2000 تومن تهیه میکنم و صد در صد تضمین وجود داره که بازی رو نصب کنم! ولی برای بازی ایرانی گرشاسب هیچ تضمینی نیست!

دقیقا!
انقدر از این ضد حال ها به بچه ها میزنن که دیگه کسی رغبت نمیکنه بره سمت بازی های ایرانی که خداییش واقعا چیزی از این بازی های خارجی کم نداره!
اگه یکم اهمیت میدادن به نصب و این بازی ها رو یکم بیشتر حمایت میکردن الان وضع این نبود!
من مطمئنم اگه بازی هامونو حمایت کنن کلی طرفدار پیدا میکنه!
من خودم به شخصه میرم بخرم

نقل قول
با جلو گیری از ماهواره و اینترنت و فیلم نمیشه جلو اینا رو گرفت به نظرم باید یه اگاهی نسبی ایجاد کرد یعنی اینکه بدونن چطور برخورد کنن!یعنی بتونن دروغ رو از واقعیت تشخیص بدن!

درسته !
چون الان واقعا دیگه همه چی با تکنولوژی پیش میره و انسان هایی که به راحتی از طبیعت و اصل و ریشه خودشون جدا شدن و نمیشه به همین راحتی از چیزی که ( تکنولوژی) بهش معتاد شدن جدا کرد ، چون در این صورت شاید اتفاقای بدتری بیفته
البته این تکنولوژی چیز بدی نبود ادمایی که ازش سوئ استفاده کردن بدش کردن

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۱۳ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
M_@_r_y_@_M نوشته:

کشور های غربی و ضد ایرانی وقتی دیدن کارهاشون بر روی افراد تحصیل کرده و میانسال تاثیری نداره به این فکر افتادن که از نوجوانان و جوانان که نقطه ی قوت جامعه است شروع کنن و تا الان هم تا حدودی موفق شدن ولی یکی از مدرن ترین و هوشمندانه ترین کارهاشون همین بازی های رایانه ایه که فرد اول فکر میکنه که این بازی چقدر جذابه و بعد کم کم تحت تاثیر اون بازی قرار میگیره بدون اینکه خودش متوجه بشه و بعدا از طریق دیگران از رفتار های زشت و ناپسند خود که تحت تاثیر بازی بوده اگاه میشه و گاهی هم در اثر خود خواهی و.....اصلا متوجه نمیشه و این راه رو ادامه میده ..............

دقیقا!
خوب توضیح دادی!
اونا فهمیدن باید برن توی افکار جوان ها نفوذ کنن!
فکر میکنید چرا اینقدر نامردی و جرم و جنیات و فساد زیاد شده؟؟
چرا نسبت به بیست سی سال پیش جون ها اینقدر خشک و بی روح شدن؟؟
به خدا دلیلش اینه که تفکرشون مورد حمله قرار گرفته!
چه از داخل و چه از خارج!
اونا رو منحرف کردن با راهای متفاوت!

مردم دیگه تفکر انسانی ندارن چون دارن توی زمانه ای زندگی میکنن که پایه همه چیز غیر انسانی ریخته شده!
پایه علم تحصیل شغل،اقتصاد،فرهنگ و سیاست همه بر اساس نامردیه!
مردم راهی ندارن جز اینکه همرنگ باشن در غیر اینصورت زندگی کردن به شیوه دیگه براشون سخت میشه ترجیح میدن با این شیوه زندگی کنن چون این شیوه هم براشون سود داره(به ظاهر) هم مورد پسند تره!

نقل قول
چون الان واقعا دیگه همه چی با تکنولوژی پیش میره و انسان هایی که به راحتی از طبیعت و اصل و ریشه خودشون جدا شدن و نمیشه به همین راحتی از چیزی که ( تکنولوژی) بهش معتاد شدن جدا کرد ، چون در این صورت شاید اتفاقای بدتری بیفته

تکنولوپی،ماهواره اینترنت و خیلی چیزا دیگه بد نیستند!
ولی باید شیوه استفاده از اون رو بلد باشیم!
مثل شمشیر دولبه میمونه
اگه در راه غلط قرار بگیره نتیجه عکس میده که الان اینجوریه!
ببینید ماسون ها طرحشون به این شکله که مارو به وسیله همین چیزا که به ظاهر خوب هستند کنترل کنن
اونا از تکنولوپی استفاده غلط میکنن!
مثلا علم پزشکی هم میشه برای درمون مردم ازش استفاده کرد و هم میشه ازمایشگاهایی ایجاد کرد که هدف تولید مواد مخدر!سلاح های شیمیایی!بیماری های عجیب غریب کرد که مردم دنیا بهش دچار بشن و بعد برای درمانش سالیانه N میلیارد دلار درامد برای خودشون باشه
ما توی یه دایره قرار داریم و هی میدویم!
ولی به نتیجه نمیرسیم چون هنوز نمیتونیم چشممون رو به حقیقت باز کنیم!
متاسفانه مسئولین همه دنیا به این شکل دارن بر جهان جکومت میکنن!
بازی فقط یه شیوه هستش!
چیزی که مشخصه ما بای ابزاری مثل بازی،فیلم،موسیقی،تحصیل،سیاسیت، و تکنولوِژی سرگرم میشیم!
صبح تا شب میتونیم سر اختلافات فکریمون در زمینه های مذهبی و سیاسی و یا علمی و یا ورزشی با هم درگیر باشیم ولی چند درصدمون به حقیقت امر که تفاهمه فکر میکنه؟
چند درصد از مردم جهان به این فکر میکنن که دین هاشون عین هم هستند؟؟ چند درصد به این فکر میکنن مردو زن در دیدگاه خدا یکسانن و تنها ایمانشون باعث تفاوتشونه؟؟ چند درصد به این فکر میکنن که قوم ها و نژاد ها همه انسان هستند؟؟
این چیزایی هست که ما ازش غافلیم و این یه طرح بزرگه که روی ما اجرا میشه!

۱۳ مهر ۱۳۹۰
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
الان ماهواره هارو جمع میکنن به نظر من هم کار درستیه و هم کار غلطیه که فکر میکنم بیشتر کار درستی باشه....

کار غلطیه چون همه ی مردم جامعه اشتباه نمیکنن ازش به درستی استفاده میکنن اما بیشتر درسته چون بیشتر مردم ما الان دیگه بیشتر کنترل افکارشون دست خودشون نیست مخصوصا جوون ها که میتونه پایه ریز این اشتباه همون بازی های رایانه ایه ضد اسلامیه غربی باشه و خیلی چیز های دیگه......به خاطر همین با افکار غلطشون که از دیدگاه اسلامی دور و به دیدگاه غربی نزدیک شده اشتباهات زیادی انجام میدهند که واسه جامعه خیلی میتونه مضر باشه......متاسفانه امروزه به جای رواج اسلام و دیدگاه های اسلامی مردم به فکر رواج غرب و دیدگاه های انها هستن....(که پایه ریزش میتونه همون بازی های کامپیوتری باشه) اگه چند بار گفتم بازی های کامپیوتری چون این موضوع مهمیه و باید بهش بیشتر توجه بشه_______

ببینیــد حرفــxـــ زدن چه چیـــز وحشتناکــــی است که بزرگتــرین احـتـــرام به هر کســـ این است که برایــش یکــــ دقه سکوتــــ♥ـــ کنند!
۱۴ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
اقا کمیل متن زیبایی بود استفاده کردیم
تو این بازی ها و فیلم ها تنها چیزی که وجود نداره قدرتی فراتر از قدرت شیاطین اسلحه هاو...
به نظر من اینطوری به ما میخوان دیکته کنن که قدرت واقعی همیناست و
(نعوذبالله)خدایی در کار نیست

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۱۴ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
ببینم اینجا درمورد قارچ خور صحبت شد؟؟؟

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۱۴ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
RK12 نوشته:

در مورد بازیش زیاد صحبتی نکردیم
اما یکم در مورد شخصیت خود قارچ خور صحبت شده بود فک کنم
حالا ایشالا صلاح دونستیم مطلب میذاریم البته فقط ما نه ها بچه ها اگه چیزی تازه کشف کردید یا در مورد بازیی مطلب خوبی داشتید خوشحال میشیم استفاده کنیم

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۱۴ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
RK12 نوشته:

در مورد قارچ خور بحث خاصي نشده

نقل قول
اقا کمیل متن زیبایی بود استفاده کردیم
تو این بازی ها و فیلم ها تنها چیزی که وجود نداره قدرتی فراتر از قدرت شیاطین اسلحه هاو...
به نظر من اینطوری به ما میخوان دیکته کنن که قدرت واقعی همیناست و
(نعوذبالله)خدایی در کار نیست

دقيقا همينه!
توي همه زمينه ها خدا رو از محاسبات خارج كردن!
حتي در عرصه علم

نقل قول
الان ماهواره هارو جمع میکنن به نظر من هم کار درستیه و هم کار غلطیه که فکر میکنم بیشتر کار درستی باشه....

من با ماهيت ماهواره مشكل دارم
يعني اينكه موافقم كلا اصلا دم دست نباشه!
ولي به اجبار از دست مردم خارج كردن رو شديدا مخالفم

به نظرم بايد به مردم اگاهي بدن نسبت به خطراتش تا مردم با ميل خودشون ازش دوري كنن!
با اجبار چيزي حل نميشه!
بهتره مردم اگاه باشن!
و يه نكته ديگه اينكه نميشه گفت ماهواره فقط جنبه بد داره!
اگه مردمو اگاه كنن اون وقت خودشون ازش درست استفاده ميكنن يا ازش پرهيز ميكنن!

نقل قول
کار غلطیه چون همه ی مردم جامعه اشتباه نمیکنن ازش به درستی استفاده میکنن اما بیشتر درسته چون بیشتر مردم ما الان دیگه بیشتر کنترل افکارشون دست خودشون نیست مخصوصا جوون ها که میتونه پایه ریز این اشتباه همون بازی های رایانه ایه ضد اسلامیه غربی باشه و خیلی چیز های دیگه....

اين تيكه اخر حرفت هم باز به كم كاري مردم و جامعه برميگرده!
خداوكيلي چند در صد مردم ايران با فرزنداشون درمورد تكنولوژي و خطراتش حرف ميزنن؟؟اصلا مردم اگاهي دارن؟؟؟
مشكل اينجاست يا ميگم تكنولوژي خوبه و اينقدر بهش بها ميديم كه ازش لطمه ميخوريم يا اينكه اصلا جلوشو ميگيرم و از دنيا عقب ميمونيم
افراط و تفريط دو لبه چاقو هستند كه انسانو به سمت فلاكت سوق ميدن!

هيچ چيز توي اين دور و زمانه اندازه فهم و شعور و اگاهي به كار مردم نمياد!

نقل قول
اگه چند بار گفتم بازی های کامپیوتری چون این موضوع مهمیه و باید بهش بیشتر توجه بشه_______

متاسفانه توجه نميشه!
به نظر من نبايد يكي مثل من يه تاپيك توي يه سايت فوتبالي بزنه و توي يه جمع خودموني چنين مسائلي رو مطرح كنه!
اين چيزا بايد توي تمام مدارس و خانواده ها و رسانه ها مطرح بشه ولي خدايي خيلي كم كاري ميكنن!

۱۴ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
با اجازه ی کاربر مستشار
ماریو (قارچ خور)
سونیک
نمیدونم سال چند بود بازی بنام ماریو &سونیک
نه اون اسمش این نبود اسمش ماسونیک بود(ماسون) خدایا این چه عصری!
میدونیم ماسون جماعت کیه!
میدونی چرا ماریو و سونیک ابی بودن؟
میدونی چرا سونیک و میکی موز دستکش سفید میپوشیدن؟
میدونی هیرام کیه؟
میدونی چرا اغلب برنامه کودکایی که امروز میبینی شده جن ابی تک چشم(هیولاها علیه بیگانگان)؟
میدونی چرا ابین؟
میدونی چرا پسر توی فیلم ماه رمضان شبکه 3 پسره روی پیرهنش ارم اسکالم جونزه؟
میدونی فرق ارم اسکالم جونز و مرگ خیلی کوچیکه؟
میدونی اسکالم جونز همونی که بوش توش بود؟
میدونی چرا توی ایران فیلم هایی مانند قهوه تلخ و سنپترزبورگ ساخته میشه؟
و میدونی که من هیچی نمیدونم؟
اگه حرفام تکراری بود شرمنده هرچی گشتم ببینم در موردش چی گفتین پیدا نکردم از ناظرم اگه تکراری عذر خواهی میکنم و فقط زحمت پاک کردنش هست دیگه

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۱۴ مهر ۱۳۹۰
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
استاد دقیقا به نکته ی درست و مهمی اشاره کردی....

باید در رسانه ها و به خصوص مدرسه ها اطلاع رسانی بشه که نمیشه........

ای کاش الان به جای این سایت اینجا مجلس و ما همه نمایندگان مجلس بودیم و داشتیم در مورد این موضوع بحث میکردیم.....

در ظاهر موضوع بسیار کوچیک و پیش پا افتاده ای به نظر میاد اما مشکلات بزرگ از اول که بزرگ نبودن از همین مسائل ساده و ابتدایی شروع شدن و کم کم به یه مشکل خیلی بزرگ تبدیل شدن.......

۱۵ مهر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۹,۰۷۶ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۳۵۹ بازدید
۱ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۰,۵۷۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۰۰۳ بازدید
۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۷۵ بازدید
۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۹ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۰۶۲ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۲۵ بازدید
۱۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۵۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۰۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۷۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۳۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۸ کاربر آنلاین است. (۱۲۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!