به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: peymanimpm
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۳۶۷
عضویت از: ۱۵ اسفند ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- لیونل مسی
- گواردیولا ریوالدو لوییز انریکه
- سپاهان
- اسپانیا و آرژانتین
- احمدرضا عابدزاده
- گواردیولا
- ابراهیم زاده و حسین فرکی
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
همون پارسالم که با همون وضع سخت دو تا جام آورد! یه سری درک فوتبالیشون انقدر پایینه نبوغ انریکه رو نمی فهمن و تمام فهمشون از فوتبال آماره،

من تا جایی که یادمه شما همیشه میگی آمار انریکه از پپ بهتره یا آمار بارسای انریکه از بارسای پپ بهتره بالاخره نفهمیدم آمار درک پایین از فوتباله یا درک بالا
ما نفهمیدیم اون آماری که شما میدی فقط درک بالا داره و بقیه هرچی میگن درکشون پایینه از آمار
اگه پپ توره و رونالدینیو را فروخت تیم را عوضش احیا کرد اززمانی که انریکه اومده چندتا بازیکنای آینده دار از تیممون رفتن؟ دلوفئو الان کجاست؟ آداما ترائوره الان کجاست؟ هلیلوویچ الان کجاست؟ سرجی سمپرالان کجاست؟ مونیر کجاست؟ کدومشون قرض داده شدن فیکس تیماشون شدن؟ کدومشون برگشتن و به ترکیب رسیدن؟چرا باید به تیمای ته جدولی که درحال سقوطن قرض داده بشن که بجا پیشرفت بدتر بشن؟همشون بجا پیشرفت پسرفت کردن چون انریکه لرد متئو را به بارترا ترجیح داد ۳۰میلیون واسه آلکاسر داد با مونیر اعتماد نکرد ولی حداقل پپ شجاعتشو داشت که به جوونا اعتماد کنه شمایی که میگی انریکه شایسته سالاره و هرچی دوس داری در مورد پپ میگی کدوم بازیکن لاماسیا را آورده تو ترکیب؟ بجز روبرتو که اونم اولین بازیشو زمان گواردیولا انجام داد برای بارسا
متاسفانه شما انقد متعصبانه به انریکه نگاه میکنید که فراموش کردید اولویت اصلی تیم بارسائه هر موقع میبازیم میگی بدشانسی و خودی ها اگه یه بار بود میگفتیم بدشانسی ولی چون چندین بار این بلا سرمون اومده این فصل بدشانسی نیس ضعفه .کی باید این ضعفو درست کنه؟ در نبوغ انریکه شکی نیس چرا پس این ضعف دفاعی را درست نمیکنه؟ بازی آلاوز راگفتی ماسکرانو بازیوالنسیا و سلتا و من سیتی تقصیر بقیه بازیکنا شد ما ۱۶ تا گل خوردیم این فصل به نظرت ضعف نیس؟ کی باید این ضعف دفاعی را حل کنه؟ همین بازی با سیتی انریکه بوسکتس را گذاسته با راکیتیچ و گومز که عملا خلاقیت را تو خط هافبک کشت جوری که سیلوا و دی بروینه هربلایی خواستن سرهافبک و دفاعمون آوردن بعد از ۴سال هنوز نتونستیم چای پویول را پر کنیم چطور انریکه به این نتیجه رسید روبرتو که هافبکه با ۴تا بازی دفاع راست بازی کردن میتونه جای دنی آلوز که یکی از بهترین دفاع راست های تاریخه را بگیره ؟ من منکر تواتایی های انریکه نیستم ولی شما از انریکه یه بت ساختید هر اشتباه هم میکنه فقط میگید نبوغ انریکه بارسا را متحول کرده خب از این نبوغ استفاده کنه ساختار دفاعی را درست کنه
شما میگید بارسای انریکه را خودش ساخته ولی بارسای پپ را تیم رایکارده بارسای رایکارد دو سال آخر هیچ جامی نگرفت در اصل رایکارد تیمی که ساخته بود را خودش داشت نابود میکرد بارسا دوسال قبل انریکه را خوب کار نکرد انریکه تیم را قهرمان ۳گانه گرفت پس اگه انریکه تیمو ساخته پس اون تیم را هم پپ خودش ساخته چون تیمی که سوم شد بدون جام گرفتنا تحویل گرفت و ۶گانه گرفت اگه منطقتون اینه انریکه تیمو خودش ساخته پس پپ هم تیمو خودش ساخته
بهرحال من نظرمو گفتم هرچند میدونم الان میگی درک و شعور و فهم فوتبالی ندارم بجا جواب دادن به سوالام
بهرحال من طرفدار بارسام و طرفدار شخص خاصی نیستم اگه خوب کار کنه باید ازش حمایت بشه بدکار کنه هم باید حمایت بشه این حرفا هم صرفا بخاطر توهینی که به پپ کردید گفتم وگرنه واسه من انریکه یا پپ فرقی ندارن چون اسطوره ی بارسان و واسه بارسا افتخار کسب کردند و هردوشون قابل احترامن

۱۴ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
foad1899 نوشته:

اقای کارشناس ..پپ گواردیولا ...فرگوسن...همه چیز تموم ..خدای فوتبال ....بار فنیو اینا ..ای خدای فوتبال....

ما بار ها و بار ها از انریکه حمایت کردیم حتی زماناییم داشتیم که تیم خیلی از این شرایطی که توش هست بدتر بود ..دیگه بدتر از اون زمانی که مسیو انریکه زده بودن به تیپو تاپ هم نبود که؟؟

فقط حرف من همینه ..نذارین این حمایت چشمتون رو رو حقیقتی که تیم انریکه داره ببنده ...

اقایی که میگی حرفای ما بار فنی نداره جواب دادن نداره..عزیز من جواب نمیدی چون جوابی نداری بدی...

بار فنی تورو همون جایی که گفتی این تیمو انریکه ساخته فهمیدم ...
مشخصه که این هفتاد و چهار سالی که داشتی فوتبال میدیدی پای تلوزیون خوابت میبرد

مراقب لحن حرف زدنت باش! با ادب صحبت کن تا بات برخورد نشده!

نظرت رو بگو. هرکس می تونه نظرشو بگه. اما من با افرادی که حداقلی درک فوتبالی ندارن بحث نمی کنم. حالا تو فکر کن جوابی ندارم بدم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۴ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
همون پارسالم که با همون وضع سخت دو تا جام آورد! یه سری درک فوتبالیشون انقدر پایینه نبوغ انریکه رو نمی فهمن و تمام فهمشون از فوتبال آماره،

من تا جایی که یادمه شما همیشه میگی آمار انریکه از پپ بهتره یا آمار بارسای انریکه از بارسای پپ بهتره بالاخره نفهمیدم آمار درک پایین از فوتباله یا درک بالا
ما نفهمیدیم اون آماری که شما میدی فقط درک بالا داره و بقیه هرچی میگن درکشون پایینه از آمار
اگه پپ توره و رونالدینیو را فروخت تیم را عوضش احیا کرد اززمانی که انریکه اومده چندتا بازیکنای آینده دار از تیممون رفتن؟ دلوفئو الان کجاست؟ آداما ترائوره الان کجاست؟ هلیلوویچ الان کجاست؟ سرجی سمپرالان کجاست؟ مونیر کجاست؟ کدومشون قرض داده شدن فیکس تیماشون شدن؟ کدومشون برگشتن و به ترکیب رسیدن؟چرا باید به تیمای ته جدولی که درحال سقوطن قرض داده بشن که بجا پیشرفت بدتر بشن؟همشون بجا پیشرفت پسرفت کردن چون انریکه لرد متئو را به بارترا ترجیح داد ۳۰میلیون واسه آلکاسر داد با مونیر اعتماد نکرد ولی حداقل پپ شجاعتشو داشت که به جوونا اعتماد کنه شمایی که میگی انریکه شایسته سالاره و هرچی دوس داری در مورد پپ میگی کدوم بازیکن لاماسیا را آورده تو ترکیب؟ بجز روبرتو که اونم اولین بازیشو زمان گواردیولا انجام داد برای بارسا
متاسفانه شما انقد متعصبانه به انریکه نگاه میکنید که فراموش کردید اولویت اصلی تیم بارسائه هر موقع میبازیم میگی بدشانسی و خودی ها اگه یه بار بود میگفتیم بدشانسی ولی چون چندین بار این بلا سرمون اومده این فصل بدشانسی نیس ضعفه .کی باید این ضعفو درست کنه؟ در نبوغ انریکه شکی نیس چرا پس این ضعف دفاعی را درست نمیکنه؟ بازی آلاوز راگفتی ماسکرانو بازیوالنسیا و سلتا و من سیتی تقصیر بقیه بازیکنا شد ما ۱۶ تا گل خوردیم این فصل به نظرت ضعف نیس؟ کی باید این ضعف دفاعی را حل کنه؟ همین بازی با سیتی انریکه بوسکتس را گذاسته با راکیتیچ و گومز که عملا خلاقیت را تو خط هافبک کشت جوری که سیلوا و دی بروینه هربلایی خواستن سرهافبک و دفاعمون آوردن بعد از ۴سال هنوز نتونستیم چای پویول را پر کنیم چطور انریکه به این نتیجه رسید روبرتو که هافبکه با ۴تا بازی دفاع راست بازی کردن میتونه جای دنی آلوز که یکی از بهترین دفاع راست های تاریخه را بگیره ؟ من منکر تواتایی های انریکه نیستم ولی شما از انریکه یه بت ساختید هر اشتباه هم میکنه فقط میگید نبوغ انریکه بارسا را متحول کرده خب از این نبوغ استفاده کنه ساختار دفاعی را درست کنه
شما میگید بارسای انریکه را خودش ساخته ولی بارسای پپ را تیم رایکارده بارسای رایکارد دو سال آخر هیچ جامی نگرفت در اصل رایکارد تیمی که ساخته بود را خودش داشت نابود میکرد بارسا دوسال قبل انریکه را خوب کار نکرد انریکه تیم را قهرمان ۳گانه گرفت پس اگه انریکه تیمو ساخته پس اون تیم را هم پپ خودش ساخته چون تیمی که سوم شد بدون جام گرفتنا تحویل گرفت و ۶گانه گرفت اگه منطقتون اینه انریکه تیمو خودش ساخته پس پپ هم تیمو خودش ساخته
بهرحال من نظرمو گفتم هرچند میدونم الان میگی درک و شعور و فهم فوتبالی ندارم بجا جواب دادن به سوالام
بهرحال من طرفدار بارسام و طرفدار شخص خاصی نیستم اگه خوب کار کنه باید ازش حمایت بشه بدکار کنه هم باید حمایت بشه این حرفا هم صرفا بخاطر توهینی که به پپ کردید گفتم وگرنه واسه من انریکه یا پپ فرقی ندارن چون اسطوره ی بارسان و واسه بارسا افتخار کسب کردند و هردوشون قابل احترامن

من به این حرفا تا حالا صد بار جواب دادم. کسی می خواست متوجه بشه می شد. هیچ علاقه ایم به بحث با عشاق پپ ندارم.

۱۴ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: foad-barcaei
پیام: ۵۸
عضویت از: ۲ مهر ۱۳۹۵
از: نوشهر
طرفدار:
- همرو جز متیو ویدال
- ...پویول ...کرایوف ...رونالدینیو
- پرسپولیس
گروه:
- كاربران بلاک شده
دوستان همونطور که میدونید 25 درصد رای مردمی تاثیر گذار هستش ...
برین تو سایت فیفا و رای بدین ..به کیشم خودتون میدونید دیگه ....

فقط باید اکانت داشته باشین تو سایت فیفا

fifa

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ آبان ۱۳۹۵
طرفدار:
- لیونل مسی
- سپاهان
- اسپانیا و آرژانتین
- احمدرضا عابدزاده
- گواردیولا
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

نقل قول
foad1899 نوشته:

اقای کارشناس ..پپ گواردیولا ...فرگوسن...همه چیز تموم ..خدای فوتبال ....بار فنیو اینا ..ای خدای فوتبال....

ما بار ها و بار ها از انریکه حمایت کردیم حتی زماناییم داشتیم که تیم خیلی از این شرایطی که توش هست بدتر بود ..دیگه بدتر از اون زمانی که مسیو انریکه زده بودن به تیپو تاپ هم نبود که؟؟

فقط حرف من همینه ..نذارین این حمایت چشمتون رو رو حقیقتی که تیم انریکه داره ببنده ...

اقایی که میگی حرفای ما بار فنی نداره جواب دادن نداره..عزیز من جواب نمیدی چون جوابی نداری بدی...

بار فنی تورو همون جایی که گفتی این تیمو انریکه ساخته فهمیدم ...
مشخصه که این هفتاد و چهار سالی که داشتی فوتبال میدیدی پای تلوزیون خوابت میبرد

مراقب لحن حرف زدنت باش! با ادب صحبت کن تا بات برخورد نشده!

نظرت رو بگو. هرکس می تونه نظرشو بگه. اما من با افرادی که حداقلی درک فوتبالی ندارن بحث نمی کنم. حالا تو فکر کن جوابی ندارم بدم.

تا جایی که من میبینم شما عاشق انریکه اید چون جوابی منطقی ندارید منم دیگه بحثی ندارم با شما

۱۴ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

تا جایی که من میبینم شما عاشق انریکه اید چون جوابی منطقی ندارید منم دیگه بحثی ندارم با شما

آره من عاشق انریکه م چون از زمانی که بازی می کرد دوسش داشتم. عاشق پپ هم بودم. اما نظراتم رو بر اساس علاقه نمیگم، هرچی میگم به پشتوانه مفاهیم فنی ه.

۱۴ آبان ۱۳۹۵
طرفدار:
- لیونل مسی
- سپاهان
- اسپانیا و آرژانتین
- احمدرضا عابدزاده
- گواردیولا
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

آره من عاشق انریکه م چون از زمانی که بازی می کرد دوسش داشتم. عاشق پپ هم بودم. اما نظراتم رو بر اساس علاقه نمیگم، هرچی میگم به پشتوانه مفاهیم فنی ه.

شاید درست بگید ولی چون عاشقشی دلیل نمیشه تمامی نظراتی که به انتقاد از انریکه میشه را متهم به تداشتن درک و شعور و فهم فوتبالی کنید اونم اشتباهاتی داره ولی شما حاضر نیستی قبول کنی که اونم اشتباه میکنه حتی وقتی خودشم تو مصاحبه هاش بگه اشتباه کردم

۱۴ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: Nima.Kanani
پیام: ۶۵۲
عضویت از: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
از: آبادان
طرفدار:
- Messi, Iniesta, Umtiti
- Ronaldinho, Enrique, Puyol, Xavi
- صنعت نفت آبادان
- اسپانیا
- علیرضا جهانبخش
- لوییز انریکه، یوهان کرایوف
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
عزیز من اون نسل طلایی مثل مسیو پیکه بوسکتسو کی یهو تزریق کرد به تیم ..همون بوسکتسی که همه دارین با خاک یکسان میکنین تا دو روز قبل یه بازی نبود میگفتیم واایی بدبخت شدیم هافبکو دفاع رفت واسه خودش....انریکه داره نون پپ و رایکاردو میخوره ...کجای این تیمو انریکه خودش ساخته ...نزن این حرفو برادر من ...حرف منو متوجه نشدی من ناشکر انریکه نیستم ...ولی مثل بعضی دوستان دستمال زنشم نیستم که سرمو بندازم زمین خیلی چیز هارو به نشانه ی حمایت نبینم ...اره اومد تو تیم یه انرژی تزریق کرد ..نیمو از اون حال و هوای مزخرف زمان مارتینو در اورد ...حاشیه تیو کم کرد ..ولی همه ی ما زمانی که تیم نتیجه نمیگیره چی میگیم؟؟؟ ااهه امشب مسی اماده نبود امشب اینیستا بازی نکرد امشب نیمار فلان بود..پس مربی چیکارست این وسط..مربی که بدون یه بازیکن هافبکش میشه اشغال دونی دفاعش میشه حرم سرا ..نمیدونم والا شما باز کارشناس فوتبالین بهتر متوجه هستین شاید من اشتباه میکنم

به نظرتون این مشکل به مدیریت و بارتومئو و فرناندز و اینا بر نمیگرده؟
به جای داگلاس میتونستن آسنسیو بیارن یا به جای متئو هوملز! دیبالا بود فک کنم ک گفت دوست دارم واسه بازی تو بارسا تا بارسلون شنا کنم! همین امسال کلی مهاجم و هافبک تراز اول تر از گومز و اردا بود گومز خوبه ولی 75 تا نمی ارزه!!!!!! چرا تا وقتی پیانیچ هست آردا رو میارن ؟ 75 تا واسه گومز میدن 30 تا واسه آلکاسر 40 تا واسه توران دادن ولی کاراسکو 40 میلیونی رو نمیارن اینقدر واسه ویتو و گامیرو من و من کردن ک یهو دوتاشون پریدن از این زاویه بخوایم نگاه کنیم انریکه تقصیری نداره
ولی تو از بین بردن آینده ی فوتبالیو الیکس ویدال نمیشه بدون تقصیر گذاشتش
انریکه یه مشکل دیگش اینه که از اشتباهات درس نمیگیره 2 فصل داره با تیم دوم میره تو زمین آنوئتا اخرش هم میبازه در حالی ک میدونه 8 ساله ک تیم بارسا نتونسته ببره سوسیداد رو تو زمین خودش قبل بازی میگه تیم حریف قویه نباید دست کم گرفتش بعد دقیقا همون بازی اینیستا و پیکه و مسیو نیمکت نشین میکنه
این فصل بازی با سوسیداد تو آنوئتاس اونم قبل الکلاسیکو خدا به خیر کنه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

شاید درست بگید ولی چون عاشقشی دلیل نمیشه تمامی نظراتی که به انتقاد از انریکه میشه را متهم به تداشتن درک و شعور و فهم فوتبالی کنید اونم اشتباهاتی داره ولی شما حاضر نیستی قبول کنی که اونم اشتباه میکنه حتی وقتی خودشم تو مصاحبه هاش بگه اشتباه کردم

من کی گفتم انریکه اشتباه نمی کنه؟!

مشکلم با حرفاییه که بالذات خنده داره. اینکه بگیم انریکه اندازه ما از ترکیب چیدن نمی فهمه. یا اینکه ما از اینجا بهتر می دونیم فرم بازیکنا چطوره و کی باید بازی کنه. اینکه عده ای متوجه انقلاب تاکتیکی بارسا نمیشن. اینکه یکی پیدا شه بگه اشتباهات و سوتی های فردی بازیکنا تقصیر انریکه س یا اینکه بارسا در حد استقلال ه. خب هر آدمی که الفبایی از فوتبال بلده به خدا می خنده به این حرفا!

۱۴ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Breeze نوشته:

خیلی جالبه بعد برد وقتی میای اینجا بیشتر نوشته ها اینه چقدر خوب بودیم انریکه خیلی خوب تیمو چیده بودو بازیکنا چقدر خوب بودن کلا همه چی خوب بوده وهیچ کس اشتباهارو نمیبینه
حالا تیم یه با خت میاره همون بازیکنی که خیلی خوب بود میشه بدترین بازیکن انریکه میشه بدترین مربی
اگه قرار بود فقط یه تیم همیشه برنده بازی باشه که نمیشه وقتی این جوری بشه دیگه این فوتبالو باید ریخت دور ارزش دیدن نداره
بارسا روزای خیلی بدترم داشته یکی که طرفدار باشه بایه باخت نمیاد تیمو بازیکناو مربیو تخریب کنه

اتفاقا بنده بعد از چند تا برد پر گل و تر و تمیز اومدم همین تاپیک و کلی انتقاد نسبت به موقعیت سوزی های بی حد و حصر و خانمان سوز ؛ ضعف عجیب و غریب خط دفاعی در برابر ضدحمله های تیم حریف ؛ کاهش توان تیم در پرسینگ به نسبت سالهای اخیر و ............ نوشتم و گفتم با این سبک بازی 3 چهارتا حداقل ؛ از سیتی میخوریم ؛ همیشه که نمیشه تیم تابرد بیایم و تعریف کنیم و تا باخت بیایم و ماتم بگیریم
پارسال اوایل فصل هم که به سویا و سلتا باختیم ، خیلی ها زانوی غم بغل گرفتن و کاسه چه کنم چه کنم گرفتن دستشون که این تیم فاتحش خونده شده ، ولی تیم بعد اون بازی ها 39 بازی بدون شکست رو پشت سر گذاشت
امسال هم درست میشه ان شاءالله ؛ فقط باید صبور بود و با یکی دو تا برد پر گل غرور کاذب بر ما چیره نشه و با یکی دو تا باخت ؛ نا امیدی مطلق
اگه یادتون باشه فصل قبل تا قبل اون یک ماه فاجعه بار که اختلاف امتیازمون با اتلتیکو و رئال دورقمی شده بود و حتی خود زیدان اغرار کرده بود که لالیگا دیگه برای رئال تموم شدس؛ خیلی از هوادارا پیش پیش داشتن جشن قهرمانی لایگا میگرفتن ؛ ولی تو اون یک ماه بارسا فاجعه بود و در نقطه مقابل رئال عالی کرد و اگه تیم تو 5 بازی آخر 15 امتیاز رو نمی گرفت ؛ لالیگا هم مثل سی ال از دست رفته بود .
منظور کلیم اینه که فوتبال یک ورزش غیر قابل پیش بینیه و تمام هیجان و زیباییش به همینه ؛ و
درنا امیدی بسی امید است
پایان شب سیه سپید است .

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۴ آبان ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۳
پیام‌های جدید
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۰ بازدید
۱۸ ساعت قبل
Crack Hints
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۴ پاسخ
۴۴,۸۹۲ بازدید
۱۸ ساعت قبل
Realcrackers
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۱ پاسخ
۸,۴۰۶,۴۸۵ بازدید
۲۲ ساعت قبل
F. DE JONG
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۱۵۶ بازدید
۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۷۲۳ بازدید
۸ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۰۸۶ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۹,۷۸۳ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۶۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۱۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۷۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۶۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۷۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۱۷ کاربر آنلاین است. (۸۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۱۱۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!