به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
foad1899 نوشته:

باز به یسریا بر میخوره ما ازانریکه انتقاد میکنیم ...اون مربی که بدون 2 تا بازیکن تیمش به این حال و روز میفته باید بره همون فیفا یا پی اس بازی کنه ....

نه انریکه همه ی مربیا ..پپ درسته مربی خوبیه ولی زیر سایه اینیستا و ژاویو مسی شد پپ ...انریکه هم همینه ...

چرا گواردیولا جرات نداره تیمایی مثل لیورپولو تاتنهامو از این دسته تیمارو بگیره ..ببینید کلوپ با لیورپول چیکار کرده تو یه سال براش مهم نیست بازیکن داشته باشه یانه ..همون الگو و روندی که خودش داره رو پیش میگیره .....ایا امثال کسایی مثل انریکه و پپ بدون بازیکن میتونن موفق باشن ...درسته قبول دارم مربی نمیتونه بره تو زمین بازی کنه و نیاز به بازیکن هم داره ولی نه اینکه بدون اینیستا و مسی تیم بشه در حد دسته دو اسپانیا ...باید واقعیت رو بپذیریم ...پپ چند سال پیش واقعیت رو پذیرفت و کشید کنار ...امسال هم سال اخر انریکه هستش ...باید قبول کنیم ...قبوله باید حمایت کرد ما هم تو این دو فصل قبل حمایت کردیم ..ولی نباید به بهانه ی حمایت چشممون رو ..رو حقایق ببندیم ...

اولا که پپ و انریکه رو مقایسه نکن! پپ هیچی به بارسا اضافه نکرد اما انریکه تمام تیمش حاصل تفکرات خودشه! تنوع تاکتیکی، سیستم ضد حمله، چینش های مختلف... همه چیز این بارسا رو خودش ساخت. پپ فقط همونی که بود رو برد جلو!

آمار هم نشون میده تیم انریکه حتی بدون مسی آمارش از با مسی بهتر بوده. پس این حرفم بی معنی ه!

در ضمن انریکه قبل بارسا رفت سلتای ته جدولی رو کرد یکی از مدعیای لالیگا که هنوزم جزو قویاس! بازم از این منظر با پپ که همیشه میره پر مهره ترین تیمو بر می داره قابل مقایسه نیست!

سال آخر انریکه؟! واقعا ترجیح میدم سکوت کنم. بعضی هوادارا حقشون همون امثال تاتا س! واقعا شرم آوره در مورد مربی که تو دو سال این همه جام آورده و بهترین بازی رو ارائه داده، حتی زمانی که نیمکتش خالی بوده اینطوری صحبت کنید. واقعا یه رئالی نمی تونه چنین حرفی بزنه! حقتون همونه یکی مثل تاتا بیاد بالای سر تیم که 6 تا بازی یه بارم نتونه اتلتیکو رو ببره، نه لوچو که از 8 بازی 7 تاشو برد! واقعا بعضیا فقط اسما هوادارن...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۳ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Αφροδίτη نوشته:

برادر من انریکه فصل قبل به خستگی کل تیم جام رو از دست داد وگرنه اول فصل مگه کم مصدوم بود؟مسی ۲ ماه نبود امیدوارم با تموم شدن این مصدومیت ها ثبات تیم برگرده و انریکه هم با تاکتیک های جدید تیم رو روان تر از قبل هدایت کنه

همون پارسالم که با همون وضع سخت دو تا جام آورد! یه سری درک فوتبالیشون انقدر پایینه نبوغ انریکه رو نمی فهمن و تمام فهمشون از فوتبال آماره، یه سری هم که ذاتا قدرنشناسن! حقم دارن. ندیدن اون دورانی که بارسا برا چهارمی تو لیگ می جنگید! حالا دو تا بازی اونم فقط رو بدشانسی و اشتباه ببازی حکم به بی کفایتی مربی میدن. مفهوم هوادارای هم از بین رفته!

۱۳ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: 9VECTOR9
پیام: ۱,۴۵۳
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
از: خوزستان
طرفدار:
- Messi . pique . iniesta
- THE GREAT JOHAN CRUYFF
- فولاد خوزستان - استقلال خوزستان- پرسپولیس تهران
- FORZA ITALY
- جهانبخش
- پپ گواردیولا - فرانک ریکارد
- یحی گل محمدی - افشین قطبی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
foad1899 نوشته:

باز به یسریا بر میخوره ما ازانریکه انتقاد میکنیم ...اون مربی که بدون 2 تا بازیکن تیمش به این حال و روز میفته باید بره همون فیفا یا پی اس بازی کنه ....

نه انریکه همه ی مربیا ..پپ درسته مربی خوبیه ولی زیر سایه اینیستا و ژاویو مسی شد پپ ...انریکه هم همینه ...

چرا گواردیولا جرات نداره تیمایی مثل لیورپولو تاتنهامو از این دسته تیمارو بگیره ..ببینید کلوپ با لیورپول چیکار کرده تو یه سال براش مهم نیست بازیکن داشته باشه یانه ..همون الگو و روندی که خودش داره رو پیش میگیره .....ایا امثال کسایی مثل انریکه و پپ بدون بازیکن میتونن موفق باشن ...درسته قبول دارم مربی نمیتونه بره تو زمین بازی کنه و نیاز به بازیکن هم داره ولی نه اینکه بدون اینیستا و مسی تیم بشه در حد دسته دو اسپانیا ...باید واقعیت رو بپذیریم ...پپ چند سال پیش واقعیت رو پذیرفت و کشید کنار ...امسال هم سال اخر انریکه هستش ...باید قبول کنیم ...قبوله باید حمایت کرد ما هم تو این دو فصل قبل حمایت کردیم ..ولی نباید به بهانه ی حمایت چشممون رو ..رو حقایق ببندیم ...

انریکه تا الان قراردادشو تمدید نکرده چون میدونه اگه امسال لالیگا یا یو سی ال رو نیاره ، رفتنیه!
پس تا آخر این فصل تکلیفش مشخص خواهد شد!

۱۴ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
9VECTOR9 نوشته:

انریکه تا الان قراردادشو تمدید نکرده چون میدونه اگه امسال لالیگا یا یو سی ال رو نیاره ، رفتنیه!
پس تا آخر این فصل تکلیفش مشخص خواهد شد!

۱۴ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
foad1899 نوشته:

واقعا ؟؟؟ میتونی بگی از دنیس سوارز چی دیدی که میگی از رافینا و اردا بهتره؟؟ بگو شاید ما ندیده باشیم؟؟؟

دقت پاسش بهتره و پاس گل های قشنگی داده
شاداب تر و سرعتی تر حرکت میکنه
سربالا بازی میکنه مثل جنرال
با این سن و این تجربه کمش تو ترکیب بارسا من از عملکردش کاملا راضی ام تا اینجا وروی آینده اش حساب باز میکنم.
من فکر میکنم خط هافبک زمانی که دنیس و هلیلوویچ با تجربه تر شن و فیکس شادابی و بازیسازی خط هافبک هم خیلی بهتر از الانش میشه فقط حداقل دو فصل دیگه زمان نیاز داره.
آردا این فصل خیلی خوبه و باید با دنیس اولویت های اول ذخیره های
هافبک های تیم باشن .
رافینیا هم از اول فصل تدریجی داره خوب میشه و به کیفیت پارسالش نزدیک .
پ ن: این روزا که آندرس نیست و بوسکتس افتضاح بازی میکنه باید راکیتیچ هافبک دفاعی باشه بهمراه گومز و دنیس و آردا و رافینیا هم هافبک های چپ و راستمون.
انریکه کاش بازیکنارو جریمه کنه با ذخیره گذاشتنشون، سوارز اگه ذحیره بشینه بازی بعدی برا خودشم خیلی خوبه یه تکونی میده لااقل خودشو

❤ تا ابد بارسا ❤
۱۴ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: foad-barcaei
پیام: ۵۸
عضویت از: ۲ مهر ۱۳۹۵
از: نوشهر
طرفدار:
- همرو جز متیو ویدال
- ...پویول ...کرایوف ...رونالدینیو
- پرسپولیس
گروه:
- كاربران بلاک شده
قابل توجه اون دوستانی که بهشون بر خورد ما از انریکه انتقاد کردیم و خودشونو کارشناس فوتبال میدونن و طرفدار واقعی و مارو اسما فقط سرفدار بارسلونا.....

جواب این سوال منو ندادین ....انریکه بدون اینیستا مسی میتونه واسه بارسا جام بیاره ؟؟؟ همونطور که پپ نمیتونست انریکه هم بدون بازیکن نمیتونه ....همونطور که زیدان نمیتونه بدون مودریچ و کروس جام بگیره .
دوستانی که میگن انریکه با پپ قابل مقایسه نیست ..و انریکه خودش تیمشو ساخته ....

عزیز من اون نسل طلایی مثل مسیو پیکه بوسکتسو کی یهو تزریق کرد به تیم ..همون بوسکتسی که همه دارین با خاک یکسان میکنین تا دو روز قبل یه بازی نبود میگفتیم واایی بدبخت شدیم هافبکو دفاع رفت واسه خودش....انریکه داره نون پپ و رایکاردو میخوره ...کجای این تیمو انریکه خودش ساخته ...نزن این حرفو برادر من ...حرف منو متوجه نشدی من ناشکر انریکه نیستم ...ولی مثل بعضی دوستان دستمال زنشم نیستم که سرمو بندازم زمین خیلی چیز هارو به نشانه ی حمایت نبینم ...اره اومد تو تیم یه انرژی تزریق کرد ..نیمو از اون حال و هوای مزخرف زمان مارتینو در اورد ...حاشیه تیو کم کرد ..ولی همه ی ما زمانی که تیم نتیجه نمیگیره چی میگیم؟؟؟ ااهه امشب مسی اماده نبود امشب اینیستا بازی نکرد امشب نیمار فلان بود..پس مربی چیکارست این وسط..مربی که بدون یه بازیکن هافبکش میشه اشغال دونی دفاعش میشه حرم سرا ..نمیدونم والا شما باز کارشناس فوتبالین بهتر متوجه هستین شاید من اشتباه میکنم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
foad1899 نوشته:

قابل توجه اون دوستانی که بهشون بر خورد ما از انریکه انتقاد کردیم و خودشونو کارشناس فوتبال میدونن و طرفدار واقعی و مارو اسما فقط سرفدار بارسلونا.....

جواب این سوال منو ندادین ....انریکه بدون اینیستا مسی میتونه واسه بارسا جام بیاره ؟؟؟ همونطور که پپ نمیتونست انریکه هم بدون بازیکن نمیتونه ....همونطور که زیدان نمیتونه بدون مودریچ و کروس جام بگیره .
دوستانی که میگن انریکه با پپ قابل مقایسه نیست ..و انریکه خودش تیمشو ساخته ....

عزیز من اون نسل طلایی مثل مسیو پیکه بوسکتسو کی یهو تزریق کرد به تیم ..همون بوسکتسی که همه دارین با خاک یکسان میکنین تا دو روز قبل یه بازی نبود میگفتیم واایی بدبخت شدیم هافبکو دفاع رفت واسه خودش....انریکه داره نون پپ و رایکاردو میخوره ...کجای این تیمو انریکه خودش ساخته ...نزن این حرفو برادر من ...حرف منو متوجه نشدی من ناشکر انریکه نیستم ...ولی مثل بعضی دوستان دستمال زنشم نیستم که سرمو بندازم زمین خیلی چیز هارو به نشانه ی حمایت نبینم ...اره اومد تو تیم یه انرژی تزریق کرد ..نیمو از اون حال و هوای مزخرف زمان مارتینو در اورد ...حاشیه تیو کم کرد ..ولی همه ی ما زمانی که تیم نتیجه نمیگیره چی میگیم؟؟؟ ااهه امشب مسی اماده نبود امشب اینیستا بازی نکرد امشب نیمار فلان بود..پس مربی چیکارست این وسط..مربی که بدون یه بازیکن هافبکش میشه اشغال دونی دفاعش میشه حرم سرا ..نمیدونم والا شما باز کارشناس فوتبالین بهتر متوجه هستین شاید من اشتباه میکنم

شما نگاه کن در این سه فصل تیم چقدر بدون ۳ بازیکن اصلی و برتر(دفاع حمله هافبک) تیم تونسته نتایج خوب و بازی خوب به نمایش بزاره و چقدر نتونسته بعد بیا بگو تیم میشه مثل آشغالدونی... دوست عزیز انریکه نمیتونه سوتی ناگهانی یک بازیکن رو جلوشو بگیره
درباره بوسکتس هم همیشه درخاطرم هست سوتی های مزخرفی میده در واقع کندترین بازیکن تیم همین اقاست تا تصمیم بگیره باید چیکاد کنه کلی طول میکشه ما نه بازیکن کند میخوایم نه کسی که حول باشه پاس الکی بده نمیدونم کی میتونه هافبک دفاعی ایست کنه ولی میدونم بوسکتس نمیتونه اگه میتونست این فصل انقدر با کلی استراحت سوتی نمیداد

۱۴ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Αφροδίτη نوشته:

شما نگاه کن در این سه فصل تیم چقدر بدون ۳ بازیکن اصلی و برتر(دفاع حمله هافبک) تیم تونسته نتایج خوب و بازی خوب به نمایش بزاره و چقدر نتونسته بعد بیا بگو تیم میشه مثل آشغالدونی... دوست عزیز انریکه نمیتونه سوتی ناگهانی یک بازیکن رو جلوشو بگیره

خیلی خوبه آدم روی سند و مدرک حرف بزنه نه رو هوا!

۱۴ آبان ۱۳۹۵
طرفدار:
- همرو جز متیو ویدال
- پرسپولیس
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Mohammad نوشته:

نقل قول
foad1899 نوشته:

واقعا ؟؟؟ میتونی بگی از دنیس سوارز چی دیدی که میگی از رافینا و اردا بهتره؟؟ بگو شاید ما ندیده باشیم؟؟؟

دقت پاسش بهتره و پاس گل های قشنگی داده
شاداب تر و سرعتی تر حرکت میکنه
سربالا بازی میکنه مثل جنرال
با این سن و این تجربه کمش تو ترکیب بارسا من از عملکردش کاملا راضی ام تا اینجا وروی آینده اش حساب باز میکنم.
من فکر میکنم خط هافبک زمانی که دنیس و هلیلوویچ با تجربه تر شن و فیکس شادابی و بازیسازی خط هافبک هم خیلی بهتر از الانش میشه فقط حداقل دو فصل دیگه زمان نیاز داره.
آردا این فصل خیلی خوبه و باید با دنیس اولویت های اول ذخیره های
هافبک های تیم باشن .
رافینیا هم از اول فصل تدریجی داره خوب میشه و به کیفیت پارسالش نزدیک .
پ ن: این روزا که آندرس نیست و بوسکتس افتضاح بازی میکنه باید راکیتیچ هافبک دفاعی باشه بهمراه گومز و دنیس و آردا و رافینیا هم هافبک های چپ و راستمون.
انریکه کاش بازیکنارو جریمه کنه با ذخیره گذاشتنشون، سوارز اگه ذحیره بشینه بازی بعدی برا خودشم خیلی خوبه یه تکونی میده لااقل خودشو

والا تا همین الانش که رافینا و اردا خیلی بیشتر خاصیت داشتن تا سوارز ...حالا شما برات پاس دادن عادی جذاب تره و محو بودن دنیس سوارزو نیبینی دیگه به خودت مربوطه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ آبان ۱۳۹۵
طرفدار:
- همرو جز متیو ویدال
- پرسپولیس
گروه:
- كاربران بلاک شده
رو هوا حرف زدن واسه اون کساییه که چشمشونو ا زحقیقت میبندن ....اونایی رو هوا هستن که جای اینکه جواب منطقی به پیام ها بدن ..صحبتو میپیچونن که از زیر جواب دادن در برن .چون میدونن انریکه بدون یکی دو بازیکن کلیدی کاری از دستش بر نمیاد و بعد مسیو اینیستا باید دست به دامان دریبلای یکی بگیر ده تا نگیر نیمار و بعضی کارای عجیب غریب سوارز که چشم ادم میزنه بیرون از دیدنش باشیم ....
دوستان کارشناس عزیز ی که هفتادو چهار ساله دارین فوتبال نگاه میکنین ...و جالب تر از همه اینه که معتقدین این تیمو انریکه ساخته و همه چیزش واسه خودشه ...(زرشک) چرا دفاع تیمی مااینقدر مشکل داره ...نگید که با این همه تجربه فرق دفاع فردی و تیمی رو نمیدونید که ناراحت میشم.....
سبک حمله ما که هون سبکه تیکی تاکاست منتهی با پاس های بیخودی و اضافی بیشتر نسبت به زمان پپ ...زمان پپ بازی و پاس کاری ها خیلی مفید تر بود نه مثل الان که الکی توپ تو دفاع میچرخونیم اخرشم یکی سوتی میده (قابل توجه دوستی که میگفت سوتی دادن دست انریکه نیست..چرا اتفاقا دست انریکه هست ...وقتی از یه دروازبان و و دفاعی تا این حد انتظار حفظ توپ داری اخرشم همین میشه ...تا حدی شده که پرس از جلو واسه تیمای دیگه غنیمت شده حداقل میدونن یه گلو میتونن بزنن با این روش ...روبرتو خوبه ولی روبرتو..و دنی الوز نیست ..ماسکرانو خوبه ولی ماسکرانو سابق نیست..ترشتگن بازی با پاش خوبه ولی هر چی باشه دروازبانه و تا یک حدی باید ازش انتظار داشت ..اخرشم میشه یه بازی مثل سلتاویگو) عیبی نداره اخر فصل هم ببینم این کارشناسا میان اینجا سنگ انریکه رو به سینه میزنن یا نه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ آبان ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۷۰ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۵,۱۱۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۱,۳۷۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۲۰۷ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۱,۹۲۳ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۴۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۳۲۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۳۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۲ کاربر آنلاین است. (۱۷۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!