به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
ماه پریشان نوشته:

نظرتون در مورد این متن چیه؟؟

این احتمال مال دنیای تخیلی حسنه که درش رکورد نداریم و تورم هم یک رقمیه و بیکارم نداریم و مردم هم همه خوشحالن و لبخند می زنن.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۷ تیر ۱۳۹۶
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
ماه پریشان نوشته:

🚩 چند وقت پیش ملت با چوب و سنگ، #سگ و گربه‌ها را می‌زدند؛ ولی الان می‌بینیم توی خيلی از کوچه‌ها برایشان کنار پیاده‌رو غذا می‌گذارند و كلی انجمن برای نگهداريشان ايجاد شده است.

🚩 همین چند وقت پیش یکی #موهایش عجیب بود، تیکه بارانش می‌کردیم؛ ولی الان می‌گوییم دوست دارد این تیپی باشد مدل موهایش چه ضرری به ما می‌رساند؟!

🚩 همین چند وقت پیش کسی #کمربندش را پشت فرمان می‌بست مسخره‌اش می‌کردیم؛ ولی الان ماشین را روشن می‌کنیم و اول کمربندمان را می‌بندیم و می‌گوییم برای سلامتی‌مان واجب است!

🚩 همین چند وقت پیش وقتی خانمی #متارکه می‌کرد به او بیوه می‌گفتیم و اذیتش می‌کردیم؛ ولی الان می‌گوییم ببین چی کشیده که جدا شده است!

🚩 همین چند وقت پیش تا همسایه‌مان #مهمانی می‌گرفت زنگ می‌زدیم ۱۱۰؛ ولی الان می‌گوییم بگذار شاد باشند و به آنها می‌گوییم لطفا ساعت ۱۲ شب تعطیلش کنید و همسایه‌مان هم ۱۲ نشده تعطیل می‌کند!

🚩 همین چند وقت پیش هر چرت و پرت و #خرافاتی می‌گفتند قبول می‌کردیم و به دیگران هم انتقالش می‌دادیم؛ ولی الان هر حرفی را که می‌شنویم سریع می‌گوییم منبع معتبرش را اعلام کن!

🚩 همین چند وقت پیش برای #پرسپولیس و #استقلال دست به یقه رفیق چند ساله‌مان می‌شدیم؛ ولی الان می‌گوییم چی به من و تو می‌رسد؟! بحث می‌کنیم و آخر سر هم عذرخواهی می‌کنیم!

🚩 همین چند وقت پیش کسی نظر #مخالفی داشت غوغا به پا می‌کردیم؛ ولی الان می‌گوییم خب نظرش این است؛ هرکسی نظرش برای خودش محترم است!

🚩 تا چند وقت پیش روز جمعه یا تعطیلی همه پارک ها و پارک‌های جنگلی تبدیل می‌شدند به سفره‌ای از #زباله‌های رنگارنگ؛ اما الان بیشتر مردم وقتی می‌خواهند بساطشان را جمع کنند آشغال‌هایشان را می‌ریزند در کیسه زباله و می‌گذارند تو سطل آشغال!

🚩 همین چند وقت پیش بچه‌دار که می‌شدیم پدربزرگ و مادر بزرگ سریع خواب می‌دیدند، یکی آمده تو خوابشان و گفته #نام بچه را فلان بگذار و ما هم خوشحال می‌شدیم و می‌گذاشتیم. ولی الان آن نام زیبای ایرانی که دلمان بخواهد را روی بچه‌مان می‌گذاریم!

🚩 همین چند وقت پیش فکر نمی‌کردیم بتوانیم ملت #بافرهنگی باشیم. ولی می‌بینیم که آهسته‌آهسته داریم می‌شویم! و به اصل و سرشت و تمدن خودمان برمی‌گردیم!

✅ و اینها همگی از نشانه‌های #باسواد شدن اکثریت جامعه است. اين يعنی رسيدن به گوهر مدرنيته و عبور از دوران گذار با وجود همه محدوديت‌ها.

شاید هنوز خیلی راه مانده تا به‌طور کامل بافرهنگ بشویم ولی همینکه آغاز کردیم خیلی خوب است، خیلی خیلی هم #خوب است!

مرتب نگوییم مردم فلان هستند!
#مردم ایران یعنی من، یعنی تو!

تو مطالعه کن، رفتارهای اجتماعی نامناسبت را #اصلاح کن و به من هم یاد بده که همینکار را بکنم، با مهربانی؛ نه با نگاه بالا به پایین و با لحنی که "تو بی‌فرهنگی و من باسواد و متمدن"

مطالعه کنیم و به هم #کتاب هدیه بدهیم.

يه بخش خيلــــي كوچيكيش پيشرفت داشتيم اين مواردي كه ذكر كرده خيلياش تحقق پيدا نكرده
البته بعضياشم من نمونه بي فرهنگى يا بافرهنگى نمى دونم . مثلا مادربزرگ بگه خواب ديدم اسم بچه اينه نشونه بي فرهنگي ه؟

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۲۷ تیر ۱۳۹۶
نام کاربری: kaf.ghaf
پیام: ۴۷۹
عضویت از: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
با تشکر از نظر دهندگان،
پاسخ بنده به ارسال کننده پیام.
نقل قول

نکاتی پیرامون این متن و شیطنت های مخفیانه اش:

💠اشاره به آزار و اذیت حیوانات در گذشته نه چندان دور و تغییر رفتار انسان ها با حیوانات.
بنده تصاویری گرفتم از کتاب مفاتیح الحیاة آیت الله جوادی آملی پیرامون حقوق حیوانات و رفتار های توصیه شده توسط شخص پیامبر.
که نشان میده فرهنگ اصیل اسلام چیه؟
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

و در ادامه هم تصویری از فرهنگ اصیل غربی که در جامعه رواج داره را ارسال می کنم.
آپلود عکس

پ.ن:بنده به شخصه دارم رواج به مراتب بدتر فرهنگ غربی را می بینم تا فرهنگ رفتار درست با حیوانات را.
نمیدونم نویسنده متن چقدر از این موضوع و هم از فروش غیر قانونی حیوانات خبر داره.

💠 بند دوم این متن به طور کلی موضوع نهی از منکر و امر به معروف را نفی می کنه.
موضوعی که انقدر بهش اهمیت ندادیم که هر روز مجبوریم با مد های بد تر از اون مواجه بشیم.

💠در بند سوم متن اشاره شده فرهنگ رانندگی ما بالا رفته.
ولی چیزی که بنده دارم به شخصه می بینم کافیه پنج دقیقه تو ترافیک شهر های بزرگ بمونیم مثل تهران و مشهد.
اونجاست که می بینیم تعداد این رفتار های خارج از فرهنگ ترافیکی چقدر زیاد شده.

💠در بند چهارم به طلاق اشاره شده.
به هیچ وجه موافق رفتار نامناسب با شخص جدا شده نیستم.
ولی چرا یک دختر 19 ساله باید سه بار ازدواج کنه که دو بارش منجر به طلاق شده؟
آمار 60%طلاق ما چی میگه؟

ما در برخی استان‌ها به ازای هر ۱۰۰ ازدواج، ۳۷ طلاق داریم. در برخی شهرستان‌ها به ازای هر ۱۰۰ ازدواج، بیش از ۵۰ طلاق ثبت می‌شود و متاسفانه در برخی از شهرها به ازای هر ۱۰۰ ازدواج، ۶۰ مورد طلاق داریم.

همه اینا چی کشیدن که جدا شدن؟

💠 در بند ششم درمورد انتقال شایعه و چرت و پرت میگه و این که ما خیلی با فرهنگ شدیم.
این حجم وسیع شایعات و شبهات با انتشار بالا نقض نمی کنه این بند را؟
درسته یک سری به دنبال منبع هستن ولی چند درصد؟؟

💠در بند هشتم میگه نظر هر شخصی برای خودش محترمه.
این درست ولی این نظر در روابطش با جامعه اثر نمیذاره؟
وقتی اثر گذار باشه جامعه هم تغییر می کنه حالا فکر کنین نظر و تفکر مخرب باشه.چه بلایی بر سر جامعه میاد.
در این جا وظیفه ما امر به معروف و نهی از منکر نیست؟

💠 در مورد بند نهم، بهتره بعد از سیزده بدر و تعطیلات عید یک سر به طبیعت بزنین.
حتی بیابون هم پر شده از آشغال.

💠 بند دهم اشاره داره به نام های اصیل ایرانی.
ما مخالف اسم نیکو نیستیم.
چیزی که دین مون هم بهش اشاره داره.
ولی اسم چه جور کسانی؟
شخصیتی که هیچ چیز در موردش ندونیم و به صرف اینکه در تاریخ کشورمون وجود داره را بذاریم روی فرزندانمون؟
شخصیتی که شاید یک فرد خیانتکار قاتل ... باشه؟
یا شاهنامه را باز کنیم و هر کلمه ای را که نفهمیدیم بگذاریم اسم بچه مون؟
چیزی که الان تو جامعه زیاد شده.
طرف مثل نژاد پرستا جبهه میگیره من از عرب متنفرم و یک آریایی هستم.
در حالی که حال نداره چهار تا خط تاریخ کشورش را بخونه.

پ.ن:
می تونم بپرسم چطور به این فرهنگ و مدرنیته رسیدیم؟
با سرانه مطالعه بالامون که حدود 15 دقیقه در روزه یا گذران وقتمون در کانال های تلگرامی و صفحات اینستاگرام؟

جمله بندی یکم مشکل داره،میدونم.
نظرتون راجع به پاسخ من و کم و کاستی هاش؟؟؟

نقل قول

ارسال تو انتقال دادم اینجا.

متشکرم .

مرا هزار امید است
و هر هزار ، تویی ...

۲۷ تیر ۱۳۹۶
گروه:
- کاربران عضو
آپلود عکس

مرا هزار امید است
و هر هزار ، تویی ...

۲۷ تیر ۱۳۹۶
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ماه پریشان نوشته:

🚩 چند وقت پیش ملت با چوب و سنگ، #سگ و گربه‌ها را می‌زدند؛ ولی الان می‌بینیم توی خيلی از کوچه‌ها برایشان کنار پیاده‌رو غذا می‌گذارند و كلی انجمن برای نگهداريشان ايجاد شده است.

🚩 همین چند وقت پیش یکی #موهایش عجیب بود، تیکه بارانش می‌کردیم؛ ولی الان می‌گوییم دوست دارد این تیپی باشد مدل موهایش چه ضرری به ما می‌رساند؟!

🚩 همین چند وقت پیش کسی #کمربندش را پشت فرمان می‌بست مسخره‌اش می‌کردیم؛ ولی الان ماشین را روشن می‌کنیم و اول کمربندمان را می‌بندیم و می‌گوییم برای سلامتی‌مان واجب است!

🚩 همین چند وقت پیش وقتی خانمی #متارکه می‌کرد به او بیوه می‌گفتیم و اذیتش می‌کردیم؛ ولی الان می‌گوییم ببین چی کشیده که جدا شده است!

🚩 همین چند وقت پیش تا همسایه‌مان #مهمانی می‌گرفت زنگ می‌زدیم ۱۱۰؛ ولی الان می‌گوییم بگذار شاد باشند و به آنها می‌گوییم لطفا ساعت ۱۲ شب تعطیلش کنید و همسایه‌مان هم ۱۲ نشده تعطیل می‌کند!

🚩 همین چند وقت پیش هر چرت و پرت و #خرافاتی می‌گفتند قبول می‌کردیم و به دیگران هم انتقالش می‌دادیم؛ ولی الان هر حرفی را که می‌شنویم سریع می‌گوییم منبع معتبرش را اعلام کن!

🚩 همین چند وقت پیش برای #پرسپولیس و #استقلال دست به یقه رفیق چند ساله‌مان می‌شدیم؛ ولی الان می‌گوییم چی به من و تو می‌رسد؟! بحث می‌کنیم و آخر سر هم عذرخواهی می‌کنیم!

🚩 همین چند وقت پیش کسی نظر #مخالفی داشت غوغا به پا می‌کردیم؛ ولی الان می‌گوییم خب نظرش این است؛ هرکسی نظرش برای خودش محترم است!

🚩 تا چند وقت پیش روز جمعه یا تعطیلی همه پارک ها و پارک‌های جنگلی تبدیل می‌شدند به سفره‌ای از #زباله‌های رنگارنگ؛ اما الان بیشتر مردم وقتی می‌خواهند بساطشان را جمع کنند آشغال‌هایشان را می‌ریزند در کیسه زباله و می‌گذارند تو سطل آشغال!

🚩 همین چند وقت پیش بچه‌دار که می‌شدیم پدربزرگ و مادر بزرگ سریع خواب می‌دیدند، یکی آمده تو خوابشان و گفته #نام بچه را فلان بگذار و ما هم خوشحال می‌شدیم و می‌گذاشتیم. ولی الان آن نام زیبای ایرانی که دلمان بخواهد را روی بچه‌مان می‌گذاریم!

🚩 همین چند وقت پیش فکر نمی‌کردیم بتوانیم ملت #بافرهنگی باشیم. ولی می‌بینیم که آهسته‌آهسته داریم می‌شویم! و به اصل و سرشت و تمدن خودمان برمی‌گردیم!

✅ و اینها همگی از نشانه‌های #باسواد شدن اکثریت جامعه است. اين يعنی رسيدن به گوهر مدرنيته و عبور از دوران گذار با وجود همه محدوديت‌ها.

شاید هنوز خیلی راه مانده تا به‌طور کامل بافرهنگ بشویم ولی همینکه آغاز کردیم خیلی خوب است، خیلی خیلی هم #خوب است!

مرتب نگوییم مردم فلان هستند!
#مردم ایران یعنی من، یعنی تو!

تو مطالعه کن، رفتارهای اجتماعی نامناسبت را #اصلاح کن و به من هم یاد بده که همینکار را بکنم، با مهربانی؛ نه با نگاه بالا به پایین و با لحنی که "تو بی‌فرهنگی و من باسواد و متمدن"

مطالعه کنیم و به هم #کتاب هدیه بدهیم.

با این توصیفات یه لحظه فراموش کردم که تو ایران زندگی می کنم

۲۸ تیر ۱۳۹۶
گروه:
- کاربران عضو

ما جز #رهبری دارایی
دیگری در نظام نداریم...
مسئولین هم لطفا
دارایی های خود را اعلام کنند!

@y_mim

مرا هزار امید است
و هر هزار ، تویی ...

۲۸ تیر ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
ماه پریشان نوشته:

ما جز #رهبری دارایی
دیگری در نظام نداریم...
مسئولین هم لطفا
دارایی های خود را اعلام کنند!

@y_mim

احسنت...

۲۸ تیر ۱۳۹۶
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
«آن کسی که توانایی دارد، به جایی رسیده، حتما استعدادهایی داشته، این استعداد، بحث ژن و وراثتی وجود دارد، پدر و مادرم هر دو جزو شاگرد اول های کنکور ایران بودند. ما سه تا برادر درس مان خوب بود....../14-15 ساله بودم، در سوپرمارکت بودم، بعد در تراشکاری کار کردم...اعتقاد دارم کسی که کار سیاسی میکند، حق کار اقتصادی ندارد».

«هرکسی ادعا کند حمیدرضا عارف بدون توانایی خودش و فقط با تکیه بر پدرش کار انجام داده، من حاضرم در هر جایی که خواست و در هر رشته ای با او مسابقه دهم. من واقعا این را ادعا میکنم. من در درسم موفق بودم، هم در ایران، من در بهترین دانشگاه های امریکا هم درس خوندم. در تیم شنا هم بودم. در کتابخوانی و مقاله نویسی. همین الان، البوم موسیقی با محسن چاوشی که تهیه کردیم، امسال البوم برتر موسیقی پاپ کشور سال شد. بالاخره این خون می آید و می رسد، همینطوری کسی نمی تواند ادعا کند اصل و نسب دارد. افتخار میکنم این توانایی ها از دوتا ژن خوب آمده.»

این خله؟
وای خدا اینا دیگه کی‌ان؟ هیچ جوره نمیفهمم حرفاشو!

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۳۱ تیر ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Strong forever نوشته:

«آن کسی که توانایی دارد، به جایی رسیده، حتما استعدادهایی داشته، این استعداد، بحث ژن و وراثتی وجود دارد، پدر و مادرم هر دو جزو شاگرد اول های کنکور ایران بودند. ما سه تا برادر درس مان خوب بود....../14-15 ساله بودم، در سوپرمارکت بودم، بعد در تراشکاری کار کردم...اعتقاد دارم کسی که کار سیاسی میکند، حق کار اقتصادی ندارد».

«هرکسی ادعا کند حمیدرضا عارف بدون توانایی خودش و فقط با تکیه بر پدرش کار انجام داده، من حاضرم در هر جایی که خواست و در هر رشته ای با او مسابقه دهم. من واقعا این را ادعا میکنم. من در درسم موفق بودم، هم در ایران، من در بهترین دانشگاه های امریکا هم درس خوندم. در تیم شنا هم بودم. در کتابخوانی و مقاله نویسی. همین الان، البوم موسیقی با محسن چاوشی که تهیه کردیم، امسال البوم برتر موسیقی پاپ کشور سال شد. بالاخره این خون می آید و می رسد، همینطوری کسی نمی تواند ادعا کند اصل و نسب دارد. افتخار میکنم این توانایی ها از دوتا ژن خوب آمده.»

این خله؟

اینم تو همون دنیایی زندگی می کنه که توش از رکورد عبور کردن و تورم نداریم و همه خوشحالن.

۳۱ تیر ۱۳۹۶
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
Dārys Zaldrīzoti نوشته:

نقل قول
Strong forever نوشته:

این خله؟

اینم تو همون دنیایی زندگی می کنه که توش از رکورد عبور کردن و تورم نداریم و همه خوشحالن.

اره دیگه وقتی وزیرشون میگه پورشه‌مو نمی‌فروشم معلومه اینام سرخوشن!!!

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۳۱ تیر ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۰,۲۲۲ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۸۵ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۹۴ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۰۶۵ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۴۳۷ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۰۱۸ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۲۰۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۷۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۴۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۷۲ کاربر آنلاین است. (۱۵۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!