به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه(موسيقي)
نام کاربری: FNDGH
پیام: ۴۹۹
عضویت از: ۳ مرداد ۱۳۸۹
از: هر جا که تو بگی
طرفدار:
- مسی..ژاوی
- ذوب آهن
- اسپانیا
- رحمتی
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
ماسون ها دنبال صنعتی اند که بیشترین کاربر رو براشون داشته باشه ,زمینه ی موسیقی یکی از اون صنعت هایس که الان مخاطب هاش با هالیوود برابری می کنه حتی بیشتر از ا ون هم هست چون اکثر فیلم ها یا سینما اکران می شه یا باید دانلودش کنی یا باید بخریش از کسی یا در مواردی قرض بگیری پس تا حدودی پولیه ولی آهنگ کمتر اینجوریه تو ماهواره پخش میشه از یه دوست آشنا بلوتسی یا یه جور دیگه می گیریش اگه هم دانلودش کنی حجمش خیلی پایین تر از یک فیلمه و موارد تهیه فیلم ...
در ضمن آهنگ رو تمام روز می تونی گوش کنی چه تو مترو , تاکسی یا سر کلاس , پیاده رو ,وقتی دراز کشیدی و هرجا که بگی ولی وقتایی از روزت که بخوای فیلم ببینی خیلی محدوده , خب خیلی مسخره است که ادم بخواد تو مترو با گوشیش یا دیگه نهایتا تبلتش فیلم ببینه ...
تازشم موقع فیلم دیدن آدم باید شش دونگ حواسش به فیلم باشه تا بفهمه داستان از چه قراره ولی موسیقی اینطوری نیس و با اینکه می تونی به این توجه نکنی که داره چی با خودش بلغور میکنه ولی تاثیر خودشو میذاره...
زمینه ی تاثیر گداری صنعت موسیقی خیلی خیلی بیشتر از هالیووده و صنعت فیلم در زمانه ی الانه
اول به همون دلیل هایی که سمیرا گفتند.
دوم هم به خاطر اینکه همگانی تره .الان تو شبکه های ماهواره ای جمعیت کثیریشون کانال آهنگ هستند....

آهنگ ها بیشتر و تقرییبا همشون به صورت کلیپ و میکس فیلم و آهنگ اند , پس غیر از اثراتی که خود موسیقی و متن شعر , فیلم و تصویر هم اثر خودشون رو می گذارند !!

حالا چه تاثیراتی می توند رو من و تو بذارند؟؟!!
من اطلاعات خاصی در مورد اثراتی که موسیقی و متن شعر می تونه رو آدم بذاره ندارم ولی مطمئنا آهنگ و کلمات توی آهنگ بی تاثیر ور روح و روان آدم نیستند ...
بعدیش اینه که این کلیپ می تونه تبلیقات زیادی توش انجام بده ... تبلیقاتی که فقد ناخود آگاه ذهنت بتونه درکشون کنه و ازشون پیروی کنه بدون این که تو بفهمی سر منشا این کارایی که من(خودت داری به خودت می گی نه من ...) می کنم چیه ؟
می تونه تبلیغ رفتار باشه می تونه تبلیغ یه لباس باشه (که اکثرا این مورد تو کلیپای لیدی گاگا هست)با تبلیغ یه طرز فکر باشه یا هر چیز دیگه ...
حالا این تبلیغات می تونه تو خود کلیپ باشه یا از تو زندگی عادیه خواننده ها !!
تو کلیپا نماد گرایی خیلی زیاده مخصوصا تو کلیپای لیدی گاگا و همین کریستینا یی که کمیل گفت .
یه حرف منطقی ای استاد رائفی پور می زنند: نماد اول میاد بعدش یه فکر و عقیده پشتش میاد و بعدش اون فکر صاحب میاد ...
پس نگید نماد چیز بی اهمیتیه ,اومد که اومد ... کاری با ما نداره و ....
و مسئله دیگه ای هست اینه که تو آهنگا و کلیپاش سکس و فحشا(اولی که معنی اولش جنسیته دومی هم تو قران اومده پس کلمات مورد داری نیستند ... ) خیلی زیاد رواج داده شده مخصوصا اون نوع پاپ !!
به خاطر این دلایل و یه سری دلایل دیگه که الان یادم نمیاد سرمایه گذاری ماسون ها تو این صنعت خیلی زیاده !!
همین جوری که الان می بینیم دیزنی خیلی سنگ تموم گذاشته ! جذب خواننده های نو کارو پرورششون پوشش خبری و کلی کارای دیگه

این تحلیل منه , می تونه قبول نکنید!!

امام خامنه ای
۲۴ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یه حرف منطقی ای استاد رائفی پور می زنند: نماد اول میاد بعدش یه فکر و عقیده پشتش میاد و بعدش اون فکر صاحب میاد ...
پس نگید نماد چیز بی اهمیتیه ,اومد که اومد ... کاری با ما نداره و ....

يه جمله از كنفسيوس:(منبعش برام معتبر نيست ولي تو چند مستند علمي و چند وبلاگ معتبر ديدم)
دنيا رو نمادها ميگردونه!

۲۴ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
راجب به اون اهنگ و ترجمه اي كه قرار دادم يه متن جالبي هم وجود داره ولي چون ارسال بلند ميشد ترجيح دادم در يه ارسال جدا بهش بپردازيم

هرچند به دلیل فحشا و تاریکی بیش از اندازه آهنگ های گاگا قصد داشتم دیگر به آهنگ های او نپردازم چراکه دیگر حتی ارزش بحث هم ندارند اما با توجه به این پست لازم دیدم توضیحاتی در رابطه با این آهنگ به عرض دوستان برسانم:

انتشار این موزیک انتقاد و خشم بسیاری از مذهبیون در آمریکا را برانگیخت. لیدی گاگا در این موزیک در قامت مریم مجدلیه به میانه آخرین اتفاقات زندگی مسیح میره و به مثلث مسیح، یهودا و مریم مجدلیه اشاره میکنه.

اما یهودا کیست؟؟!!
یهودا اسخریوطى (جوداس اسكاریوت): طبق روایات اناجیل وى «یكى از 12 حوارى (شاگرد) عیسى مسیح‏[علیه السلام بود كه...]به شوراى سنهدرین گزارش داد و نگهبانان معبد سلیمان كه نیروى انتظامى و بازوى اجرایى سنهدرین بودند،عیسى علیه السلام را دستگیر كرده و به‏ محل اجلاس كاهنان و حاخام‏هاى یهودى بردند.» و این در حالى بود كه حضرت مسیح از قبل‏ نسبت به این خیانت اطلاع داشته و در هنگام آخرین شام،یهودا اسخریوطى را آشكارا متهم‏ ساخت.

شخصیت یهودا اسخریوطى با شخصیت نمونه‏وار«یهودى»در فرهنگ اروپایى‏ انطباق دارد؛ او مسئول امور مالى مسیحیان است،به سرقت وجوه بیت المال دست‏ مى‏زند و در ازاى 30 سكه نقره عیسى‏[علیه السلام‏]را به روحانیون یهودى مى‏فروشد.[...]

در متون پایه‏ اى مسیحیت،یهودا اسخر یوطى،شخصیتى پلید شناخته مى‏شود و نمادى از یهودیت و نام او مترادف با یهودى (جودائیوس) است. در اساطیر دینى‏ مسیحى،تثلیث شیطان-یهودى-یهودا اسخر یوطى،نماد شر به شمار می‏رود.

مریم مجدلیه (گاگا):
بر پایه داستان انجیل مریم مجدلیه زنی تن‌فروش و بسیار زیبا بوده‌است. روزی اهل شهر به دنبال وی می‌افتند تا وی را سنگسار کنند. او می‌گریزد تا به عیسی می‌رسد. عیسی داستان را از پیگیران مریم می‌پرسد و آنان می‌گویند که ما می‌خواهیم او را از برای گناهانش سنگسار کنیم. عیسی می‌گوید بسیار خوب چنین کنید ولی اولین سنگ را کسی بزند که گناهی نکرده باشد. این سخن عیسی ایشان را شرمنده و پراکنده ساخت و جان مریم مجدلیه رهانیده شد. از آن پس این زن از یاران نزدیک عیسی در آمد.

با این همه وجود شخصیتی تاریخی به نام مریم مجدلیه و شیوه زندگی او محل بحث و شک است.

بعضی فرقه‌های مرتد مسیحی معتقدند مریم مجدلیه نه تنها زنی بدکاره نبوده، بلکه او از خانواده‌ای سلطنتی می‌باشد و عیسی مسیح با او ازدواج نمود. طبق اعتقادات این فرقه‌ها، حتی انجیلی به مریم مجدلیه منسوب است که در آن ذکر شده که مسیح مصلوب نشده‌ است. و همچنین از وی دارای دختری به نام سارا بوده است.

در پایان نظر خود گاگا در مورد این آهنگ :
«Judas بسیار آهنگ تاریکی ست. خیلی تاثیرگذار است.»

۲۴ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
برگردان صدا رو برای بار اول دیدم... واقعا درسته درسته

پناه بر خدا از چیزی که شنیدم .................پناه بر خدا
واااااااااااااااااای خیلی شیطانی بود ....

آهنگ aleinjdro لیدی گاگا همینجوریش به شدت شیطانیه ولی برگردانش رو وقتی شنیدم خیلی وحشتناک بود...........

در برگردان آهنگ به وضوح ،تمام مدت داره میگه

all your senses are my hell
all yor senses are my seal

for

My lord
My hell

0o...for ever

معنیش :
تمام حواستان روی جهنم من هست
تمام حواستان روی (seal ) است . seal معانی مختلفی داره ... معنی اصلیش مهر - نشان - خاتم است. معنی خوک آبی و گوساله هم میده.

for برای

my lord اربابم
my hell جهنم من

0o..for ever برای همیشه

مثلا کلمه alejandro یک کلمه بی معنی هست. در زبان انگلیسی اصلا همچین کلمه ای وجود ندارد
حالا این کلمه رو برعکسش کنید از آخر به اول

alejandro=ordnajela

ord=lord
najela=hell

و مهم ترین نکته این هست که مغز ما هنگام شنیدن موسقی همچون برگردان صدا عمل میکنه ........ در واقع چیزی که وارد مغز و ثبت میشه برگردان موسقی هست نه خود اون جملاتی رو که به طور مستقیم میشنویم

حالا حساب کنید چه چیزهایی به خورد مغز و روح و روانمون دادیم که اثراتش تا کی خواهد ماند ،خدا داند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

۲۴ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی..ژاوی
- ذوب آهن
- اسپانیا
- رحمتی
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
اینو بخونید...

امام خامنه ای
۲۴ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی..ژاوی
- ذوب آهن
- اسپانیا
- رحمتی
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
و یه چیز دیگه غیر از متن شعر های لیدی گاگا این بتی هست که جوونای دنیا ازش ساختن البته خودشون که نساختن ,رسانه ها این کارو کردن مثل مجله تایمز که از گاگا به عنوان 100 نفر مشهور دنیا است!
به خاطر تبلیغ یه سری چیزا مثل این کفش های جدید شبیه سم :

و اون عکسایی که فرناز نشون دادن.
خود این کفشا خیلی جای بحث دارن ...

امام خامنه ای
۲۴ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
واسه همين يه فايل پي دي اف براتون قرار ميدم و توصيه ميكنم حتما دانلودش كنيد

من دانلودش کردم ولی نتونستم بازش کنم، ارور داد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول

از هارد خودم اپلودش كردم

دانلود

۲۴ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
كميل نوشته:

نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول

از هارد خودم اپلودش كردم

دانلود

بازم ارور داد ولی اشکال نداره، با این همه توصیفات تقریبا فهمیدم چطور آدمیه
من از موسیقی چیزی نمی دونم و تا قبل از این حتی اسم این آدم رو هم نشنیده بودم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بازم ارور داد ولی اشکال نداره، با این همه توصیفات تقریبا فهمیدم چطور آدمیه

فكر كنم Adobe Reader مشكل داره بايد يه جديدشو نصب كني
ولي خوب تو اين فايل مطالب جالب تري هم بود يعني خيلي مطابل بيشتري بود كه تو اينجا نميگنجيد
بازم اگه برنامه Adobe Reader رو عوض كردي حتما چكش كن

نقل قول
من از موسیقی چیزی نمی دونم و تا قبل از این حتی اسم این آدم رو هم نشنیده بودم

بهتر.،اينجوري خيالت راحته
امروز همين جوري كه وبگردي ميكردم با يه وبلاگ هواداريش روبه رو شدم!
واقعا كه از اينكه طرفداراي ايرانيش اينجور محكم ازش دفاع ميكردن يه جورايي برام خيلي وحشتناك و عجيب بود!
خيلي هاشون به صورت تندروي و وحشتناك عقايد اين زن رو مقدس ميشمردن

۲۴ شهریور ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۶,۱۷۹ بازدید
۱۳ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۷۴ بازدید
۱ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۷,۳۷۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۳۸۹ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۵۹ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۹۲۷ بازدید
۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۶۱ بازدید
۱۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۴۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۷۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۵۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۹۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۲ کاربر آنلاین است. (۱۳۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!