به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه(موسيقي)
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
خوب بريم سر وقت ليدي گا گا
خواننده مشهوري كه الان اكثر اهنگ هاش روي بورسه
ولي واقعا چند نفر از مخاطبانش به چهره واقعي اين شخص كه الان با مدونا دوتايي پرچم دار ايلومناتي در عرصه موسيقي هستند توجه داره؟؟
ليدي گاگا يه شخصيت همجنس بازه
اولين فسادي كه يه شخص ميتونه دچارش بشه همينه
خودمون هم تو سايت چند بار سر گناهان و ميزان فساد همجنس بازا بحث كرديم!
و بارها ايه ها و احكام اسلامي و الهي رو اورديم كه اين كار چقدر نزد خدا بد شمرده شده!
گاگا در مراسم اهداي جايزه سال 2009 كه توسط كانال ام تي وي برگزار شد رسما هديه خود رو كه از دست امينيم (مشهور ترين رپر) گرفت اونو به تمام همجنس گرايان اهدا كرد!
خودش بارها اعلام كرده كه دوجنس گراست!

از فساد اخلاقي ليدي گاگا بگزريم ولي تويهن به مقدسات رو نميشه ناديده گرفت!
مسيحيان نماد صليب رو به عنوان يه نماد مقدس ميشناسن
ليدي گاگا در خيلي مراسم ها ارم ها و مارك ها و لباس هايي كه حاوي علامت هاي صليب برعكس هست اجرا كرده

علامت صليب برعكس مستقيم ترين توهين به مقدسات مسيحيانه!
من در عجبم چطوري مسيحيان جلوي اينهمه توهين به دينشون اينقدر ساكت هستند!
جالبه بدونيد اين ستاره محبوب ترين ستاره نزد بارك اوباماست!
ستاره ايلومناتي تنها به توهين با صليب برعكس راضي نميشه
بلكه تو يه اهنگي لباس راحبه ها رو برتن داره و تو يه صحنه ب سوي اسمان(منظور اشاره به خدا) نگاه ميكنه و ميگه كه:
”.Stop, please, just let me go“
يعني كه بسه،فقط بزار من برم!

ببينيد توهين به مقدسات در جاهايي كه انظار معطوف اونجاست يه جور كنترل ذهنه
براي اثبات حرفم هم ميتونم بهتون پيشنهاد كنم يه سرچ ساده در نت درباره كنترل ذهن و ضمير ناخوداگاه توسط موسيقي داشته باشيد شك نكنيد مطالب جالبي بدست مياريد
نمادگرايي ليدي گاگا بسيار زياده اگه من بخوام همه رو تو يه ارسال براتون قرار بدم مسلما خوندنش براتون سخت ميشه
واسه همين يه فايل پي دي اف براتون قرار ميدم و توصيه ميكنم حتما دانلودش كنيد
دانلود
برخي از عكس هاي نمادين ليدي گاگا:
چشم جهان بين

چشم جهان بين

چشم جهان بين
چشم جهان بين

چشم جهان بين

ليدي گاگا و زمين شطرنجي

پيشا پيش نسبت به برخي از عكسايي كه در فايل پي دي اف موجوده عذر ميخوام

راجب به ليدي گاگا خيلي مطالب وجود داره كه كم كم و خلاصه و مفيد براتون قرار ميدم
فقط اينو بدونيد اين چشم جهان بيني كه در دلار و فيلم ها و مارك ها و برند ها و در تبليغاتي كه در موسيقي و ورزش وجود داره خيلي مهمه اينقدر ساده ازش رد نشيد
و هيچ وقت نگيد اينقدر اتفاقي اين نماد همه جاي اطرافمون ديده ميشه
ادامه دارد:

۲۴ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: xavisam
پیام: ۳,۲۵۴
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹
از: Mashad
طرفدار:
- xavi
- spain
- pep
گروه:
- کاربران عضو
در مورد این موجود چندش مسائل و حرف زیاده و هر کدوم از اونا یه رسوایی براش از نظر ما و برا خودش یه افتخاره!
اما کمیل لطف کن بعد از این خواننده ها در مورد ماهیت کلی امریکن آیدل هم یه مطلبی بزار آخه اونام دست کمی از اینا ندارن و مهمتر اینکه الان خیلی از جوونای ما عاشق این برنامه ان!!!!مثل خیلی از دوستای خودم....
ممنون.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: مازیار
پیام: ۵,۱۱۸
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۹
از: محله ی کاتالونیایی نشینهای تهران
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- کرایف - رونالدینهو - مارادونا - استویچکوف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
یک نکته در مورد لیدی گاگا چقدر این شخص طرفدار داره
تا همین الان تو صفحه فیس بوکش 43,544,193 نفر لایکش کردن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
خوب اولن که ممنون از کمیل جان بابت مطالب جالب و خوندنیش
من خودم به شخصه هیچ وقت از هیچی لیدی گاگا خوشم نمی اومد. نه از اهنگاش نه از کلا خودش!
راستش با این مطالب جدیدی که ازش فهمیدم بیشتر به وجود مزخرفش پی بردم!
راستش واسه من یه سواله
خوب حالا اینا همین گاگا و مدونا و بقیشون همهی اهنگاشون هر چی که میخونن با هدفه؟
همون هدف تاثیر گزاری رو ما که عقیدهامونو عوض کنن .
پس یعنی انقدر قوی ان که با چند بار گوش دادن و مانوس شدن باهاشون تمام اون بلا ها و مریضی هایی که سمیرا نوشته بود رو دچار میشیم؟
اخه نمیدونم چرا خیلی سخته! واسه من ثابت نمیشه گه چطوری .
دلیلاشم خوندم ولی نمیتونم قبول کنم

نقل قول
علامت صليب برعكس مستقيم ترين توهين به مقدسات مسيحيانه! من در عجبم چطوري مسيحيان جلوي اينهمه توهين به دينشون اينقدر ساكت هستند!

خوب اینو قبول دارم بله بعضی چیزا شهودی ه مثل همین ادم زود میفهمه لازم نیست زیاد فکر کنه بهش ولی خوب بعضی چیزای دیگه مثل یه سری نماد که کمیل گفت ازش ساده رد میشیم ، خوب میخواستم بگم وقتی اون نماد مثلا واسه ما هیچ ارزشی نداشته باشه یا روی ما تاثیر خاصی نذاره چطور میتونه رو ضمیر ناخود اگاهمون تاثیر بذاره ؟!
شاید فیلم میتونست اما من موسیقی رو نمیتونم قبول کنم
ما اگاه نیستیم قبول ولی خوب پس وقتی اگاه نیستیم چطوری این چیزا اتفاق میفته؟
خواهش میکنم کمکم کنید

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۲۴ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: Beauty.Dream
پیام: ۱,۱۱۰
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- all of them...
- only pep...
گروه:
- کاربران عضو
اینم یه عکس از لیدی گاگا. تورو خدا نگای کفشاش کنید

TesTimo bArcA
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: Beauty.Dream
پیام: ۱,۱۱۰
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- all of them...
- only pep...
گروه:
- کاربران عضو

بخدا این زن دیوونس. چجوری میشه طرفدار خودش و آهنگاش شد؟

TesTimo bArcA
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اما کمیل لطف کن بعد از این خواننده ها در مورد ماهیت کلی امریکن آیدل هم یه مطلبی بزار آخه اونام دست کمی از اینا ندارن و مهمتر اینکه الان خیلی از جوونای ما عاشق این برنامه ان!!!

حتما
نقل قول

یک نکته در مورد لیدی گاگا چقدر این شخص طرفدار داره

خوب شك نكن اينم ابزار دست ماسون هاست ديگه
ماسون ها هميشه رو چيزايي سرمايه گزاري ميكنن كه مورد توجه هستش
هميشه بهترين فيلم ها موسيقي ها و بازي ها از شركت هايي خارج شده كه زير سلطه مستقيقم و غير مستقيم ماسون هاست!
ليدي گاگا كلي بحث داره
اينكه يه نفر توانايي اينكه يه ارزشي رو ضد ارزش كنه و يه ضد ارزشي رو ارزش كنه خيلي مهمه!
نمونش براتون از خودم مثال مزنم
من زضايا رو دوست دارم
ناخوداگاه وقتي چند ساله تمام اهنگاش و عكساشو دنبال كردن بدون اينكه تصميم راجبش گرفته باشم هميشه از مدل شلواري كه رضايا ميپوشه و نوع ژستي كه تو عكساش ميگيره و نوع رفتارش ناخوداگاه تبعيت ميكنم!
اين اصلا دست خودم نيست!
هميشه قتي ميخوام عكس بگيرم هميشه مدل رضايا تو ذهنمه
حالا شما فرض كن رضايا ادم منحرف و ضد ديني باشه و كارش و ژستاش همه ضد دين باشه
خوب مسلما روي من تاثير داره

بدون اينكه واقعا خودم طالب چنين تغييري باشم!

نقل قول
راستش واسه من یه سواله
خوب حالا اینا همین گاگا و مدونا و بقیشون همهی اهنگاشون هر چی که میخونن با هدفه؟

همه اهنگاشون نه!
ببينيد پشت سر اين خيلي فكر خوابيده
محققان زيادي روش كار كردن و ماسون ها از اين علم به شكل منفي استفاده كردن!
انسان ها ذاتا پاك گرا و خوبي طلب هستند!
واسه اينكه يه شخصي محبوب بشه مسلما بايد اولين حركتي كه ميزنه يه چهره خوب از خودش توي ذهن ها به جا بزاره
اگه ليدي گاگا در اولين اهنگاش بياد و از علامت صليب برعكس استفاده كنه اون وقت ديگه نميتونه محبوب باشه
پس اول با افكار و اشعار خوب وارد عرصه ميشه
وقتي تونست نظر ها رو جلب كنه اون وقته كه سعي بر تزريق فكر و كنترل ذهن ميكنن!
شايد خود ليدي گاگا هم ندونه چطوري داره افكارو منحرف ميكنه
ولي صاحبان صنعت موسيقي صد در صد بر اين واقفن!
واسه هميه كه اونايي كه موسيقي ميدونن خبر دارن كه خواننده هاي پاپ اكثرا موسيقي و متن موسيقيشون رو خودشون انتخاب نميكنن!
ماسون ها از سبك پاپ استفاده كردن. و اين شعر ها و نوع صحنه برداري و صحنه گرداني همش از پيش تعين شدست!
راجب به اصل سوالت هم مثال هاي گوناگون ديگه ميزنم!
مثلا بحث فمنيست!فمنيست براي اينكه بين جامعه ها بخصوص زنان جا باز كنه اول با اهداف و شعار هاي پاك و انساني وارد عرصه شد و وقتي كه مردم فمنيستو به رسميت شناختن اون وقت دست تحريف گر وارد اين طرز فكر شد(البته دست تحريف گر سازنده اين طرز فكر بود ولي در وحله اول چهره خودشو خوب نشون داد و ماهيت پليدشو پنهان كرد) اون وقت ديگه خبري از اون ارمان هاي پاك انساني نبود
حالا نگاه به طرفداران فمنيست بندازيد همه چي دستگيرتون ميشه
يا همين نظم نوين جهاني،
در اول كار نميان به شما بگن ما داريم يه دهكده جهاني ميسازيم كه دين توش هيچ جايي نداره و كدخدايي مثل امريكا و اسراييل داره
در وحله اول از برداشته شدن تعارضات قومي و قبيله اي همدل شدن انسان هاي جهان و يكي شدن مردم و دور شدن از ظلمو اين چيزا ميگن
ولي بعدا يواش يواش ميگن نظم نوين سكولار
سكولار ر وارد عرصه ميكنن يعني بي ديني يعني جامعه اي كه دين توش هيچ جايي نداره
بعد هم بقيه افكار غلط
مثال ها از اين دست زياده

نقل قول
پس یعنی انقدر قوی ان که با چند بار گوش دادن و مانوس شدن باهاشون تمام اون بلا ها و مریضی هایی که سمیرا نوشته بود رو دچار میشیم؟

نه نه
شما با يكي دوبار گوش كردن به يه چيزي طرز فكرتون دست نميخوره
ولي وقتي ميبني كه تمام خواننده هاي معروف يه طرز فكر رو تزريق ميكنن،تمام فيلم هاي معروف هم همين چيزا رو ميگن،تمام بازي هاي رايانه اي اين شكلي عمل ميكنن و تمام افكار و عقايد و سيستم هاي اموزشي و در خيلي مواقع اموزه هاي ديني تحريف شده اينا رو به خوردتون ميده ناخوداگاه جلوي اين طرز فكر تسليم ميشيد!
ما يان جا تك تك اين مباحثو برسي ميكنيم و بعد در اخر اگه واقع بين باشيم ميتونيم درك كنيم كه چقدر از طرز فكرامون دست خودمون نيست و يه جور شرطي شدن توش حاكم بوده!
توي بحث فمنيست تو همين تاپيك درباره عوض شدن چهره ها نزد مردم حرف زديم!
مثال خوبي رو مسعود زد
مسعود گفت چرا چهره تركا در تمام جاها بد نشون داده شده؟؟
اينقدر اين چهره به منو شما نشون داده شده بدون اينكه خودمون بخواهيم يه ديد خاصي نسبت به تركا پيدا كرديم!
اينو من نميتونم ردش كنم
با اينكه خودم ترك هستم ولي اينقدر از بچه گي يه طرز فكر نسبت به تركا و بعضي از اقوام بهم خورانده شده كه يه جورايي ذهنم تسليم شده!
ولي خوب با يكم عمقي نگري تونستم حلش كنم!
اينم مثل همين مثاله!

نقل قول
اخه نمیدونم چرا خیلی سخته! واسه من ثابت نمیشه گه چطوری .
دلیلاشم خوندم ولی نمیتونم قبول کنم

اره حق ميدم بهت نتوني يهو قبولش كني!
ولي باز هم ميتوني با خوندن مقالات و گوش كردن به سخنراني هاي دكتران و روانشناسان نسبت به اين صنعت اصل موضوع رو قبول كني

نقل قول
خوب اینو قبول دارم بله بعضی چیزا شهودی ه مثل همین ادم زود میفهمه لازم نیست زیاد فکر کنه

البته اين نماد ها همين جوري يه شبه عادي نشده!
وقتي يه مسحيي داره تو جامعش ميبينه كه شخصيت هايي مثل بارزام و مرلين منسون شيطان پرست هستند و كليسا اتش ميزنن و به خدا و حضرت عيسي و كتب مقدس توهين هاي ركيك و شديدي ميكنن و بعد اونها هيچ مجازاتي ندارن ديگه مردم نميتونن چيزي بگن!
وقتي تمام اطرافشون پر شده از اين نشونه ها ديگه براشون عادي ميشه
براي ما مسلمونا سخته كه يه نفر به قران توهين كنه!
ولي اگه همين مسلمونا رو در كنار ادمهايي كه صبح تا شب دهنشون به توهين ميچرخه نگه داري بعد از چند وقت نسبت به اين توهين ها هيچ واكنشي نخواهند داشت!
اين يه نمونه از كنترل ذهنه!

نقل قول
خوب میخواستم بگم وقتی اون نماد مثلا واسه ما هیچ ارزشی نداشته باشه یا روی ما تاثیر خاصی نذاره چطور میتونه رو ضمیر ناخود اگاهمون تاثیر بذاره ؟!

اين يه مورد رو بايد تخصيصي باهاش برخورد كني
بحث ضمير ناخوداگاه خيلي پيچيده و علميه!

به لينك هايي كه ميدم توجه كن!

مشاهده لینک

و
مشاهده لینک

روش هاي تحت كنترل دراوردن ضمير ناخوداگاه

شناخت ضمير
شناخت ضمير

نقل قول
ما اگاه نیستیم قبول ولی خوب پس وقتی اگاه نیستیم چطوری این چیزا اتفاق میفته؟

اتفاقا دقيقا ناگاهي باعث ميشه ضمير ناخوداگاه انسان دست كاري بشه
شما اگه بدوني ماهيت يه چيز چيه نه قلبا و نه عقلا دنبالش نميري و صد در صد تاييدش نميكني
ولي وقتي نميدوني ماهيت يه چيز چيه ممكنه زرقو برقش بگيرتت و جذبش بشي بدون در نظر گرفتن شرايط واقعيش

۲۴ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: asd123
پیام: ۱,۸۸۰
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: البرز
گروه:
- کاربران عضو

به گفته بسیاری از محققان غربی و شرقی، در صنعت موزیک در بسیاری از آهنگها، مفاهیم کاملا ضد انسانی و غیر اخلاقی از جمله اعتیاد، دزدی، قتل، مسائل جنسی، همجنس‌بازی، کفر و ناسزاگویی، تقدیس شیطان، توهین به تعالیم پیامبران و ... مطرح می‌شود، اما نه به شکل انتقادی، که بیشتر تبلیغی و تشویقی، و تکرار مکرر این آهنگها و مفاهیم است که فرهنگ جوامع را تغییر می‌دهد. اینچنین می‌شود که معنویت و مسائل اخلاقی و انسانی، به مدد آهنگ‌های پر محتوای خواننده‌های دست‌نشانده شیطان، به مرور زمان از جوامع انسانی رخت بسته و جای خود را به تفکرات دنیاپرستی، ماتریالیستی، اومانیستی و غیر انسانی می‌دهد و ذره ذره، بشریت را به سوی نابودی سوق می‌دهد.

امروزه خواننده‌های مشهوری چون Lady GaGa، Rihanna، Jay-Z، Britney Spears و ... تبدیل به بتی برای جوانان شده‌اند که خواسته یا ناخواسته در درازمدت، تحت تاثیر پیام‌های منفی و برنامه‌ریزی شده موجود در آهنگ‌هایشان قرار می‌گیرند. پیام‌هایی که ممکن است آگاهانه و مستقیم و یا به صورت غیر مستقیم به ذهن مخاطب منتقل شود. پیامهایی که اگرچه ممکن است بسیاری از ما به تأثیر منفی آنها اعتقادی نداشته باشیم و نتوانیم آن را درک کنیم، اما ایلومناتی بر خلاف ما بسیار به تأثیر این پیامها باور داشته و به آن دل بسته و سرمایه‌گذاری‌های زیادی را نیز روی آن انجام داده و می‌دهد. و البته که توانسته با تغییر فرهنگ انسانها به فرهنگ سرگرمی و مصرف، سود کلانی را نیز از در آمد این صنعت بدست آورده و با اینکار، دو نشان را با یک تیر نشانه رود.

از دیگر کارکردهای کنترل ذهن به این صورت است که گروه های مافیایی و ... دخترها را دزدیده (معمولا دخترهای در سفر و یا مهاجران غیر قانونی) و آنها را به فاحشه تبدیل میکنند. آنها را میفروشند و هرکار که دلشان خواست با آنها میکنند. مثلا از آنها به عنوان برده ی جنسی استفاده کرده یا به خیابانها فرستاده و فیلم taken نیز بر این مضمون اشاره دارد. اما چرا این دخترها اصلا به حرف کسی گوش میدهند؟ و چطور سرکش نیستند؟

بعد از دزدیدن این دخترهای بیگناه با استفاده از مشروبات الکلی، مواد و تزریقات و اگر لازم شد شکنجه ، شوک و... آنها را آسیب پذیر کرده و به این طریق ذهن آنها را کنترل میکنند.

علاوه بر اینها متأسفانه علم مدرن "کنترل ذهن"، امروزه به عنوان ابزاری بسیار مهم برای پیاده کردن طرح شیطانی که خالی کردن جهان از تفکر یکتاپرستی و ترویج شیطان پرستی است، توسط صهیونیزم جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و مردم نیز از سر ناآگاهی، به دام طرح این شیطان‌پرستان می افتند.

پروژه ی MKULTRA
برای دو دهه، از ۱۹۵۰ تا ۱۹۷۰، پروژه ی شست و شوی مغزی توسط CIA برای یافتن “سرم حقیقت” به جهت استفاده علیه جاسوسان کمونیست اجرا شد. این طرح در 13 آوریل 1953 شروع شد و از شرق تا غرب آمریکا را فرا میگرفت، این پروژه در راستای شایعه هایی شروع شد که نشان میداد روسیه آزمایشاتی بر روی زندانیان آمریکایی به منظور کنترل ذهن آنها انجام داده است. پس سریعا سیا هم واکنش نشان داد . منتها با یک تفاوت، آمریکایی ها بجای اینکه بر روی زندانیان دشمن آزمایش کنند بر روی مردم خود شروع به آزمایش کردند !
برای این پروژه ۱۰ میلیون دلار بودجه اختصاص داده شد و حدود ۳۰ دانشگاه و موسسه تحقیقاتی در آن دست داشتند. در این پروژه از داروهایی مانند LSD، آمفتامین، مورفین و هرویین و روش هایی چون شوک الکتریکی و خشونت های جنسی برای آزمایش بر روی انسان استفاده شد.آنها شروع کردند به تزریق دارو و دادن نسخه به شهروندان خود بدون اطلاع آنها !

این پروژه در دانشگاه مک گیل و مونترال کانادا نیز توسط دکتر کامرون گسترش یافت. سرانجام برای نخستین بار این پروژه در دهه ی ۷۰ فاش شد و دولت آمریکا در پی شکایات مردمی و ترویج شایعه ها مجبور به پایان آزمایشات شد . مطابق با دستور رییس سازمان CIA، بسیاری از اسناد در سال ۱۹۷۳ نابود شدند. آنها اعلام کردند که هیچ پیش رفت علمی نداشته اند .

وکیل یکی از این قربانیان می گوید: “به او داروهای آزمایشی و شوک الکتریکی داده شد و در این تجربه‌ها با استفاده از ایجاد تشنج با جریان برق و داروهایی روانگردان مانند ‪ ،LSD وی تحت آزمایش هایی جنون آفرین قرار گرفت. از این گذشته، این زن را مدت یک هفته، روزی شش تا هفت ساعت در یک اتاق تاریک نگاه داشتند

بعدها پروژه دیگری که آن نیز نوع جدیدی از پروژه مذکور بود تحت عنوان “Project Monarch” این پروژه نیز مربوط به کنترل ذهن و تکنیک های وابسته به آن بود. این تکنیک ها به دنبال وارد کردن ضربه شدید روحی و به دنبال آن ایجاد یک گسست و خلا فکری در ذهن افراد بود.

مغز و ذهن قربانیان کاملا مشوش شده و شخصیت جدیدی در فرد شکل می گرفت که این شخصیت جدید جهت آموزش های جدید و پذیرش عقاید جدید آماده بود.

"هنگامی که به وسیله الکترو شوک ضربات شدید مغزی به فرد وارد شد، احساساتی چون رها شدگی، بی اعتنایی، بی پروایی و جسارت در او شکل می گیرد، سراسیمه و شناور همچون پروانه. فرد دچار نوعی دگردیسی ذهنی شده از یک هزارپا تبدیل به کرم ابریشم (رکود و نهفتگی) و سرانجام تبدیل به پروانه (شخصیت و آفرینش جدید) که همان اصل و مبدا اوست می شود"

در طی باز آموزی این افراد موضوعات در قالب نشانه ها و سمبل های فراوانی چون درختان، تارعنکبوت، نقاب، مارپیچ ها، پروانه و ... بیان می گردند. این سمبل ها امروزه در فیلمها، ویدئو شوها، رسانه های جمعی و انیمیشن ها (به خصوص انیمیشن های شرکت Disney ) به کار برده می شوند. بنابر این پروژه کنترل اذهان توسط رسانه های گروهی و جمعی در مقیاسی وسیع اجرا می گردد. از همان کودکی با انیمیشن ها و کارتون های شرکت دیسنی شروع و در بزرگسالی با فیلمها و موزیک ویدئو های هالیوود ادامه می یابد.
در این میان یکی از سمبل های معروف و مهم کنترل ذهن علامت پروانه می باشد که اشاره به آخرین و نهایی ترین مرحله درونی کنترل ذهن دارد. نشانه شناسی لیدی گاگا و استفاده او از سمبل های گوناگون در تصاویر و فیلمهای منتشر شده از وی ، او را فردی تهی و پوچ (به واژه شناسی گاگا توجه کنید)، روبات گونه (قابل برنامه ریزی توسط دیگران) و منحط (ویدئو های کاملا مورد دار) معرفی می کند که قربانی فرایند کنترل ذهن می باشد. او در پس این نشانه ها به صورت کاملا غیر مستقیم چنین القا می کند: ای طرفداران من از من تقلید کنید و مانند من باشید! خود را قربانی کنترل ذهن بدانید.
معرفی لیدی گاگا
لیدی گاگا (متولد سال ۱۹۸۶ در شهر نیویورک) که نام اصلی‌اش جوآن استفانی آنجلینا جرمانوتا است، کمتر ستاره‌ای درعالم موسیقی پاپ توانسته به اندازه لیدی گاگا در مدتی کوتاه چنین تاثیری بر روی شنوندگان و تماشاگران خود داشته باشد.لیدی گاگا ایتالیایی تبار است.قد: ۱۵۵رنگ پوست: سبزه ی اصلرنگ مو: مشکی در یک سال نخستین سی‌دی او توانست چهار بار در رده بندی موسیقی پاپ، در صدر فهرست معتبر بیلبورد Billboard قرارگیرد. ترانه‌های بازی عشق (Love game)، پوکر فیس (Poker face) و پاپاراتزی (paparazzi)، توانست رکورد گذشته سه گروه محبوب موسیقی پاپ از جمله Ace of Base را بشکند.
لیدی گاگا هم‌چنین موفق شد یک شخصیت پاپ منحصر‌به ‌فرد خلق کند که نه تنها آهنگ‌ها و ترانه‌هایش آوای جدید و تازه‌ای را به دنیای موسیقی پاپ عرضه می‌کند بلکه مد لباس‌های عجیب و غریبی که او می پوشد و در کنسرت‌ها و شوهای تلویزیونی با آن ظاهر می شود، توانسته توجه خاص مردم را به خود جلب کند. در سال 2009 لیدی گاگا نامزد دریافت ٩ جایزه موسیقی ام تی وی (MTV) شد و اخیرا هم ۵ نامزدی از جمله «بهترین هنرمند سال» آمریکن میوزیک آوارد (American music award) را از آن خود کرد. در ماه ژوئن 2009 مجله ی فوربز جایگاه چهارم از لیست 100 نفره ی قدرتمند ترین و تاثیر گذارترین افراد در جهان را به لیدی گاگا داد.

لیدی گاگا دختری ساده و نسبتا زشت است و انتخاب او از طرف دولت آمریکا به عنوان خواننده ی فراماسونری زیرکانه بود چون افراد زیادی می توانند با او همراه شوند.لیدی گاگا از معدود خواننده هایی ست که به راحتی و بدون خجالت در مورد مسائل مربوط به همجنسگرایی در رسانه ها صحبت می کند و این موضوع بیش از پیش توجه منتقدان را به مسئله ی کنترل ذهن و به کارگیری آن در مورد لیدی گاگا جلب می کند.

واژه شناسی گاگا:
کلمه گاگا (Gaga) چنین معنا شده است، دقت کنید: دیوانه، شیفته، خل، دل شکسته،بی عقل، احمق، سبک مغز، تهی فکر.
از طرف دیگر میشود گفت یکی از آسانترین کلمات در تلفظ هست، گا.گا. همینطور جزء اولین صداهایی است که بچه ها بر زبان جاری می سازند
Lady gaga یعنی خانومی که گاگا (خل و شیفته) هست و می توان این مغز خالی را با هرچیزی پر کرد.
از طرف دیگر gaga از آهنگ “Radio Gaga” میاد که این اسم رو همکار قدیمی لیدی گاگا از آهنگ Radio GaGa که توسط ابرباند معروف The Queen خوانده شده گرفته و به روی استفانی یا همان گاگای امروزی گذاشته است. این آهنگ یکی از آهنگهای فیلم metropolis هم هست که این فیلم نیز به موضوع کنترل ذهن مربوط است. در این فیلم زنی از طبقه کارگر و پائین جامعه به نام ماریا توسط طبقه اشراف و بالاتر به منظور حیات بخشی به یک روبات انتخاب می شود و این جان بخشی با ترکیب علوم مختلف و جادوی سیاه صورت می گیرد.
همجنسگرایی و حمایت از همجنس بازان:

گاگا در مراسم اهدای جوایز بهترین ویدئو موزیکهای سال 2009 که توسط کانال "اِم تی وی" در نیویورک برگزار شد، درحالیکه جایزه بهترین هنرمند جدید را از دستان خواننده معروف رپ "اِمینِم" دریافت می کرد، در حضور ستارگان موزیک دنیا بعد از ادای احترم به مایکل جکسون و بیان احساساتش، این جایزه را به تمام کسانی که گرایش جنسیشان به جنس موافق است تقدیم کرد!.

چهار سرباز همجنس گرا، لیدی گاگا را به سمت مراسم جوایز موزیک ویدئو های ام تی وی در لس آنجلس همراهی کردند. این چهار نفر را ، دیوید هال گروهبان دوم سابق نیروی هوایی ایالات متحده ؛ مایک آلمی سرگرد سابق نیروی هوایی ایالات متحده ؛ استیسی واسکوز گروهبان دوم سابق ارتش ایالات متحده که هر سه ی این افراد به خاطر قانون نپرس و نگو (قانون منع همجنس بازی در ارتش امریکا) از ارتش مرخص شده اند و کتی میلر دانشجوی سابق دانشکده ی افسری ِ وست پوینت که ماه گذشته در اعتراض به قانون نپرس و نگو از دانشگاه انصراف داده است ، تشکیل می دادند.

ستاره ی جهانی ، لیدی گاگا از یک خواننده ی جنجالی ِ پاپ به یک فعال سیاسی نیز تبدیل شده است، او ویدئوی غم انگیزی منتشر کرده که در آن از اعضای مجلس ایلات متحده خواهش کرده است تا قانون تبعیض آمیزی را که مانع خدمت همجنس گرا ها در ارتش می شود لغو کنند.

علاوه بر اینها وی یکی از افراد مشهوریست که در مصاحبه ها و برنامه های زنده ای که شرکت میکند بسیار بی قید و بند و راحت از روابط جنسی صحبت میکند! برای مثال در مصاحبه اش با یک روزنامه بریتانیایی گفته است یکی از آرزوهای او این است که با گروه 3 نفره جوناس برادرز س.ک.س داشته باشد!همچنین در یک مصاحبه با Barbara Walters به راحتی اعلام کرد که دوجنسگراست و گفت که قبلا بارها با دخترها س.ک.س داشته ولی تا کنون عاشق هیچ دختری نشده و تمام عشقهای گذشته وی پسر بوده اند.

گاگا به طرف مردم در v-festival گفته:"من پول شما رو نمیخوام،من روح شمارو میخوام!".
بررسی آرم یا لوگوی گاگالوگوی و آرم گاگا زن بی سری را نشان می دهد که یک علامت صاعقه از بالای بدن وی شروع می شود و به اندام جنسی وی ختم می شود، علاوه بر این بدن بی سر طوری طراحی شده است که شباهت بسیاری به مانکن های پشت فروشگاه ها دارد. علامت آذرخش میان بدن او نیز اشاره بر این دارد که بدن بی فکر و بی اندیشه توسط نیرویی که جانبخش است شارژ شده است. همانطور که قلا ذکر شد استفاده از شوک الکتریکی از مرسوم ترین شیوه های کنترل ذهن بوده است.

در آخر هم به استفاده ی لیدی گاگا از چشم جهانبین اشاره کرده که لازم ندیدم یه بار دیگه تکرار بشه...چون توی ارسال های قبل از من ازش گفته شده

نقل قول

لیدی گاگا نمیدونه چه طور باید توی فیس بوک مطلب بنویسه

پ.ن: مثل خودم خنگه

۲۴ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
صدای بیل گیتس هم درآمد!!

بیل گیتس در 55 سالگی به آرزوهای مالی خیلی از ما رسیده است .

عکس او بارها روی جلد مجلاتی از جمله تایم وفوربز بوده وشرکت مایکروسافت که در سال 1975 همراه با پل آلن کارش را شروع کرد حالا بیش از 400 میلیارد دلار ارزش دارد . گیتس به شکل رسمی دومین مرد ثروتمند جهان است سال قبل پس از نزدیک به دو دهه جایگاهش در صدر رده بندی را به کارلوس اسلیم مکزیکی واگذار کرد چرا که بیش از 28 میلیارد دلار را صرف کارهای خیریه کرد اما هنوز هم 56 میلیارد دلار ثروت شخصی دارد. اصولابا این همه پول و شهرت نگرانی نباید معنایی در زندگی او داشته باشد

اما او صحیت درباره خانواده اش را این چنین شروع می کند:

«من به بچه ها تاکید کرده ام آهنگهای لیدی گاگا را گوش نکنند و مراقب اشعاری که بدآموزی دارند باشند.خوشبختانه جنیفر( 15 ساله ) و روری( 12 ساله ) این موضوع را درک کرده اندومراقب خواهر کوچکشان فوب( 9 ساله ) هستند تا آهنگهای نامناسب را گوش نکند»

۲۴ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو

I'm in love with Juda-as, Juda-as

Oh-oh-oh-ohoo

Judas Juda-a-a, Judas Juda-a-a, Judas Juda-a-a, Judas GaGa

[Lady Gaga - Verse 1]
When he comes to me, I am ready
I'll wash his feet with my hair if he needs
Forgive him when his tongue lies through his brain
Even after three times, he betrays me

I'll bring him down, bring him down, down
A king with no crown, king with no crown

[Chorus]
I'm just a Holy fool, oh baby he's so cruel
But I'm still in love with Judas, baby

Oh-oh-oh-ohoo

Oh-oh-oh-ohoo

[Lady Gaga - Verse 2]
I couldn't love a man so purely
Even darkness forgave his goofy way
I've learned love is like a brick, you can
Build a house or sink a dead body
I'll bring him down, bring him down, down
A king with no crown, king with no crown

[Chorus]

Oh-oh-oh-ohoo

Oh-oh-oh-ohoo

EW

[Bridge]
In the most Biblical sense,
I am beyond repentance
Fame hooker, prostitute wench, vomits her mind
But in the cultural sense
I just speak in future tense
Judas kiss me if offensed,
Or wear ear condom next time

I wanna love you,
But something's pulling me away from you
Jesus is my virtue,
Judas is the demon I cling to
I cling to

[Chorus]

Oh-oh-oh-ohoo

Oh-oh-oh-ohoo

Judas Juda-a-a, Judas Juda-a-a, Judas Juda-a-a, Judas GAGA ترجمه متن اهنگ :

اووووووو اهووو
من و یهودا باهم رابطه عاشقانه داریم
اوووووو
یهدوا اااااااااااااااااااااااااااا یهدوااااااااااااااااااااااااااااااااااا یهوداااااااااااااااااااااااااااا
وقتی که کنار من می اید ، من اماده ام
اگر او نیاز ( بخواهد ) داشته باشد من مو و پا های خودم را می شورم
درک او باید از طریق مغز باشد او در زبان نهفته است
او 3 بار به من خیانت کرد
من او را به پایین خواهم کشاند
یک پادشاه بدون تاج ، پادشاه با تاج
من یه احمق هستم
نوزاد او بسیار بی رحم است
من همچنان در عشق با یهودا یک کودک هستم

اوووووووووووووووووووو

اوووووووووووووووووووو

یهوداااااااااااااااااااااااا یهوداااااااااااااااااااااااااااا
من صرفا ( الزاما ) نمی توانم یک مرد را دوست داشته باشم

حتی راه کج خود را تاریک کرد ( منظورش اینکه کسی بهش نتونه دسترسی پیدا کنه )
من فهمیدم که عشق همانند یک اجر است ، شما می توانید
یک خانه یا یک دریای مرده با ان بسازید
من او را از پایین خواهم اورد
یک پادشاه با تاج یک پادشاه بی تاج

من یه احمق هستم
من همچنان من در عشق با یهودا یک کودک هستم

اوووووووووووووووووووو
در حقیقت حس کتاب مقدس ما
من فراتز از توبه صبحگاهی هستم
---------------------------------------------
اما در معنای عامی ( فرهنگی )
من فقط در زمان اینده صحبت خواهم کرد
بوسه یهودا اگر یک جرم است
--------------------------------------------------

من دوست دارم به شما عشق بورزم
ولی من از دست شما ازرده ام
عیسی مسیح برای من است
یهودا همانند دیوی به من چسبیده است

من یه احمق هستم
من همچنان در عشق با یهودا یک کودک هستم

اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو یهودااااااااااااااااااااااااااااااا

۲۴ شهریور ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۵,۰۹۰ بازدید
۵ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۴۹ بازدید
۱۶ ساعت قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۶,۷۴۰ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۲۸۶ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۵۱ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۶۸۵ بازدید
۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۴۲ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۳۳۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۶۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۷۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۱ کاربر آنلاین است. (۸۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!