به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه{فيلم ها و سريال ها}
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
دلتون بسوزه!!!

فردا دکتر رائفی پور رو میبینمش!!دلتون سوزید؟؟؟خوشحالم شدم!!

سعی میکنم حرفاش رو به خاطرم بسپارم...

بعد بیام تعریف کنم بیشتر بسوزید!!

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها يه چيز ديگه اي هم در ارتباط با كنترل ذهن هم بگم
منظور ما از كنترل ذهن اينه كه ذهن ما تصميمي كه ميگيره در راستاي اصل انسانيت نباشه!تصميم غلط بگيره و گاها تصميم هايي كه باب ميل اوناست بگيره!
ببينيد موج اسلام ستيزي در آمريكا و اروپا با يه حركت شروع شد!
با حادثه 11 سپتامبر كه دقيقا همين امروز هستش
چهار تا بي شرف كه از خودشون بودن يه حادثه تروريستي كه كار خود ايناست رو انجام دادن و انداختن گردن مسلمونا!
ببينيد در اينكه اين كار توسط خود امريكايي ها انجام شده حتي 1 درصد شكي وجود نيست با دلايل بسيار زياد كه هر وقت بهش رسيديم همشون رو با تصوير و فيلم و مدرك توضيح ميدم!
بعد ميان ميندازن گردن مسلمونا و به ادعاي مبارزه به تروريسم حمله به عراق و افغانستانو صورت ميدن!
مركز تروريست اسلام معرفي ميشه و شروع ميكنن به حمله كردن!
يه ذهن درگير هيچ وقت نميتونه بفهمه كه ايا واقعا ذكار دولت خودشه يا اينكه كار مسلمونا !
اونا چهره درستي از مسلمون ندارن چون چيزي به نام رسانه صبح تا شب دروغ درباره اسلامو مسلمون بهش القا كردن!
تا اسم اسلام مياد تنها تصاوير مربوط به طالبان القاعده رو كه روزي هزار بار توسط اين كانال ها پخش ميشه براشون تداعي ميشه!
هركي بگه نه نميشه باز همون دو حالتو كه ميگم داره يعني يا مغرضهيا اينكه....
خوب اين تصوير چطوري تو ذهن مسيحيا و اروپايي ها شكل گرفته؟؟
يكي براي من توضيح بده جز از فيلمو سريالو رسانه و تلوزيون بوده؟؟؟
صد در صد تمام ذهنيت كه دارن از همين راه بهشون تزريق شده
الان من ميام ميگم اقا تو فيلم ارباب حلقه ها چهره همپيمانان سائرون(يا همون شيطان به شكل مسلمونا تصوير شده) (متن و تصوير حرفم در اينجا) بعد ميان توي فيلم هاي مختلف جهره مسلمونو خشن،خونريز،نامعقول،تند رو،و غيره جلوه ميدن كه هممون شاهدش بوديم.بعد از طريق رسانه ميان اخبار هايي كه دروغ هست با يه مشت اخباري كه توسط يه مشت تند رو منحرف دراسلام رخ ميده(كه باز هم توي همون تند رو ها دست كثيف اينا وجود داره) قاطي ميكنن و يه چهره خيالي تحويل اون جوون جوياي حقيقت ميدن!
بعد هم كلي حرفمو چيزايي ديگه !بعد زمينه براي اينكه نفرت رو بين مردمو خودشون درست كنن رو فراهم ميكنن!كسي كه ميبينه فرزندش در يازده سپتامبر كشته ميشه هيچ حس همدردي با بچه فلسطيني كه تنها حرفش دفاع از وطنشه نميكنه چون مسلمونه!اوني كه بچش تو جنگ امريكا با عراق كشته ميشه هيچ حس بدي نسبت به كشته شدن مسلموني نداره!
و بعد هيچ مخافتي با حكومتشون عليه اين جنگها نميكنه چون اينو حق امريكا ميدونه!به اين ميگن كنترل ذهن يعني ذهن تصميمي ميگيره كه اونا طالبش هستند!
هنوز بعد از چند وقت با اينكه دست كثيفشون براي همه رو شده(حتي براي خود مردم امريكا كه در يه نظر سنجي در سايت معتبر 80 درصد اعلام كردن كه دولت در واقعه يازده سپتامبر يه چيزي رو از مردم مخفي ميكنه يعني مردم باور نكردن دروغ به اين بزرگي رو) ميشنويم كه همه كشوراي مسلمون به عامل تروريستي 11 سپتامبر متهم ميشن
نمونشو ميگم!هفته پيش توي خونه يكي از اشنا ها بوديمو ماهواره روشن بود شبكه voa حاج اقايان پارازييتي زبون نفهم براي ملت ما برنامه ايجاد ميكنن و يه خبر نگار افغان رو اوردن كه مرتيكه لند هور ميگه يازده سپتامبر كار ايراني ها بوده
شما توقع داريد اون جوني كه دل به اين كانال بسته و دل به دروغ هاي شاخ دار اين برنامه بسته و بهشون ايمان اورده چه تصميمي بگيره؟؟بره دنبال حقيقت؟يا اينكه چشو گوش بسته بگه اره؟؟؟
با همين بهونه يازده سپتامبر كلي پول و نفت رفته تو جيب امريكا بعد ميگن ما مهد حقوق بشر هستيم!
امروز در سالگرد 11 سپتامبر براي زنده نگه داشتن حس نفرت اروپايي ها و امريكايي هاي بي خبر نسبت به مسلمونا چه كاري كردن؟؟
اين كارو انجام ميدن
يعني اينكه با يه حمله تروريستي ديگه داغ دل مردم اروپا رو نسبت به مسلمونا تازه نگه ميدارن
بعد طالبان كه دست نشانده امريكا در افغانستانه اين عملياتو رسما به عهده ميگيره
شما توقع داريد تو اين بازي هاي سياسي ديني ذهن كنج كاو چي رو متوجه بشه؟؟
ذهن كنجكاو به فكر كشته هاي هموطن و هم دينشه يا به فكر اينكه طالبان دست نشونده خود امريكا تو افغانستانه؟؟
شما يه نگاه منطقي بندازي امريكا با همون يالو كوپالي (كه بعضي ها اينقدر ازش ميترسن )اگه واقعا سه روز عظمشو براي نابود كردن طالبان جذم كنه اين كارو كرده
قابل توجه كسايي كه ميگن امريكا ميتونه در عرض چند روز ايرانو فتح كنه يه سوال ميپرسم شما كه چنين اعتقادي داري پس چطوري نميتونه طالبانو سركوب كنه؟؟يا قدرتشو نداره(كه اين اصلا معنا نداره) يا اينكه قصدو غرضي داره كه دقيقا همين مقصودو داره كه اينجوري افكار عمومي رو هدايت كنه!
مثال ديگه رو ميزنم براي ما بيشتر معلومه
صدام حسين كسيه كه توسط امريكا مجهز شد تا دندون براي حمله به ايران
بعد از شكستو افتضاحي كه براشون اورد همين امريكا كه حامي صدام بود به بهانه مبارزه با تروريسم و ازادي و حقوق مردم عراق به عراق حمله ميكنه و نفت كشورو غارت ميكنه و مردمشو تحت شديد ترين ستم ها قرار ميده
سربازان حروم زاده آمريكايي به دختران عراقي تجاوز ميكنن و با افتحار فيلمشو پخش ميكنن هيچ كس صداش در نمياد چرا؟؟؟ذهن ما بازي داده نشده؟اون امريكايي كه چنين صحنه اي رو ميبينه قلبش درد نميگيره چون مسلمونا رو بد ميدونه يعني تصويري كه اين ملعون ها براشون ساختن
از اين ور اينقدر توي مجامع مللي داد ميزنن حقوق بشر،حقوق بشر،نميدونم ازادي انديشه و ازادي ديني بعد خودشون خلافشو عمل ميكنن!
براي خودشون حق وتو صادر ميكنن كه ناجوانمردانه ترين حركته
به نظرتون اين ازاديه؟؟
چرا هي كس صداش در نمياد؟؟چون از آمريكا و اسراييل يه چهره خوب براشون تصوير شده!
ميان ميگن تو فرانسه كه ما مهد ازادي بيان و عقيده هستيم و اينقدر ازادي ميدن كه كاريكاتو پيامبر خارج ميشه كسي حق اعتراض نداره و مسلموني رو كه اعتراض ميكنه رو مجازات ميكنن براي اينكه ميگن اينجا همه ازادن هرجور دوست دارن فكر و رفتار كنن
بعد ميان يه نفر از خودشون كه كاريكاتور هولوكاستو ميكشه رو به شديد ترين شكل ممكن مجازات ميكنن و بهش ميگن تو حتي حق نداري درباره هلو كاست شك كني!
اين آزاديه؟؟اين مفهوم دموكراسيه؟؟اين چيه؟؟
پس چرا ذهن مردمشون بيدار نميشه؟؟چون كه ذهن اونا فريب همين فيلمو سريالو رسانه رو خورده كه زير دست همين ملعون هاي ماسون اداره ميشه

شما به اين دقت كنيد
چطوريه كه مردم ازاد هستند درمورد شخصيت هاي والا ديني كاريكاتو بكشن و توهين كنن و قران اتيش بزنن ولي كسي كه هلوكاستو به چالش بكشه مجرم حساب ميشه؟؟
اين تناقض نيست؟؟پس چرا مردم هيچ واكنشي ندارن؟؟و از اين حركتا دفاع ميكنن؟؟
چون اونها فريب خوردن
فريب همين فيلمو سريالو بازي و رسانه و تلوزيونو!

وقتشه يكم بيدار بشيم!با انكار حقيقت به جايي نميرسيم!ولي با پذيرفتنش ميشه يه كاري كرد!
همين اينكه حداقل به اين كشورا و طرز فكرشون ايمان پيدا نكنيم خودش يه قدم بزرگه!
يه چيزي هم بگم الان من مثال امريكا و اسراييلو ميزنم دليلش اينه كه جفت اين حكومت ها به علاوه انگليسو فرانسه و المان همشون زير نظر ماسون ها اداره ميشن و نمونه بارزش تو خود امريكا كه تمام رييس جمهوراشون يهودي هستند!
فراماسون ها تمام قدرت هاي بزرگ جهانو براي كنترل ذهن مردم در دست دارن و ما واقعا بايد از خواب غفلت بيدار بشيم
خسته شدم اينقدر جوون ديدم كه از خدا بيشتر به كانال هاي ماهواره اي كه زير نظر صهيون ها اداره ميشه اعتماد دارن
خسته شدم از بس كه جهل و نا اگاهي ديدم!

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کمیل جان هر موضوع رو هم نمیشه با این مسائل قاطی کرد . برای مثال:
ما توی کشور های اروپایی و امریکایی و حتی اغلب کشور های اسیایی از این مشکلات و بحث ها نمیبینیم . تا چند وقت پیش در مصر و لیبی هم چیزی نمیدیدیم چون دولتمردانشون دستنشانده های امریکا و اسرائیل بودند. پس بحث های اقتصادی ، سیاسی ، مالی ، اجتماعی رو نمیشه فقط به این مسائل ربط داد . مسئولان کشورهایی که با دروغ و نیرنگ و همکاری مخفی با خیلی جا ها میخوان کشور رو اداره کنن و از ملتشون فاصله میگیرن وضعیتشون بهتر از این نمیشه اخرش یا بر سر جنگ با دولت بلند میشن یا به این مشکلات و انحرافات فکری دچار میشن. امروز وضعیت لیبی و مصر رو ببینید یک نمونه از کج فکری دولتمردانی هست که از ملتشون فاصله گرفتند .

حامد خواهشا تك بعدي نگاه نكن
من كشور خودمونو مثال زدم چون هممون باهاش اشنايي داريم!
وگرنه خيلي مثال ديگه هم ميشه گفت فقط بحث سياسي و ديني نيست!
همه جاي دنيا مشكلات خاص خودشونو دارن
همين انگليس الان اينهمه اشوب درش وجود داره
اسپانيا هر روز كلي تظاهرات هست!
امريكا نرخ بيكاري و فساد باعث شده دولت مردانشون كم بيارن!
توي خود اسرايييل چند روز پيش تظاهرات بود
اين نشون ميده توي اين كره خاكي هيچ جايي بي سرو صدا نيست!
فقط چون صداشون به گوش ما نميرسه ما فكر ميكنيم كه صدايي نيست!
الان رسانه ها تنها هدفشون منحرف كردن ذهن مردم به سمت مالكاشه
مثال كشور خودمون!
همه برنامه هاي تلوزيون همه سمت و سويي داره كه صاحبان قدرت ميخوان و خيلي از حقايق جا ميمونه!
اين نشون ميده كه رسانه وسيله قابل اعتمادي نيست و فقط براي كنترل ذهن ايجاد شده!
اينترنت هم ميتونه براي چنين ابزاري استفاده بشه!

نقل قول
پس فقط روی یک نکته زوم نکنیم بهتره . اونور قضیه رو هم باید ببینیم خیلی از درگیری ها و مشکلات و نفوذ بیگانه گان به خاطره خود ملت ها هست

دقيقا همينه
من انكار نميكنم ملت خودمون هزار عيبو ايراد دارن
من دارم ميگم بدونيد كه مشكلات از كجا به وجود مياد!
اولا كه نصف مشكلات ما داخليه نصفش خارجي!
اين يه نكته غير قابل انكاره كه مشكلات عقيدتي سياسي خيلي جاها به افراط كشيده شده كه كار خارجي ها بوده!
ولي خوب مسلمه كه مشكل اصلي توي خود كشوره كه باعث ميشه دشمن هم بهش پرو بال بده!
توي همين جريان هاي اخير مگه كم عامل خارجي وجود داشت؟؟
ولي خوب ريشه به وجود اومدن چنين مسائلي داخلي بود!من اينو هيچ وقت رد نكردم!
نقل قول

کمیل جان درگیری ذهن مردم به مسائل مختلف سیاسی و افراطی گری و کج فهمی و بد فرهنگی ریشه در خود ایران داره

البته به اين شكلي كه ميگي هم نيست!
ببين نصف داخليه نصف خارجي
اينو بايد باور كنيم دشمنان ما خيلي داخل كشور دخالت ميكنن!
همين گروني ها بخشيش به خاطر تصميمات دوليتيه و بخشيش هم به خاطر نامردي هاي خارجي و تحريم هايي كه ناجوانمردانه عليه ما به خاطر دفاع كردن از حق خودمون و اسلامه
من سياست خارجي كشورمونو ميپسندم چون سرسپرده بيگانگان نيست!ولي تو اداره كشور توي تمام حوضه هاي سياسي ديني و علمي و فرهنگي اقتصادي خدايي مشكلات بزرگي داريم!
نقل قول

کمیل جان مسلمانان اهل تسنن ریشه طولانی در تاریخ اسلام دارن ، من با عقایدشون مخالفم و نمیگم که درست میگن

نه ديگه گول خوردي
تكبعدي باز نگاه كردي
من اصلا با سني ها كاري ندارم
من با فرقه هايي مثل وهابيون(فرقه افراطي متولد شده از سني ها) و حجتيون(فرقه افراطي منحرف شده از شيعه) و مفتي ها و كسايي كه دينو دستمايه رسيدن به اهداف خودشون و اربابانشون كردن كار دارم
نقل قول
نمیشه گفت افراطی گرایی زوری بوده ،

وهابيون و حجتيون و چند فرقه نوظهور قدمتشون به ده سال نميرسه
من مداركي دارم كه ثابت ميكنه پاي تمام اينا رو همين دشمنامون اداره ميكردن
نمونش توي كشور خودمون همين حرومزاده عبداللمالك ريگي مگه تو اعترافاتش نديدي ميگفت كه همه جوره حمايت ميشده از امريكا و اسراييل؟؟پس اين نشون ميده دشمن روي چنين افراد و افكاري حساب ميكنه و كار ميكنه
راجب به حرفايي كه نسبت به بي فكري و بي فرهنگي مردم ميزني هيچ مخالتفي ندارم و حرفتو تصديق ميكنم
منم هيچ وقت ضد چنين حرفي رو نزدم!
نقل قول

کمیل جان تو بعضی چیز هایی رو به این مسائل ربط میدی که به نظرم درست نیست مسئله یوفو ها و مسائل از این دست ، رو نمیشه تکذیب کرد و بگی دارن ذهن مردم رو دارن مشغول میکنن

حامد جان من با درست يا غلط بودنش كاري ندارم
من با اون استفاده ابزاري كه ازش ميشه كار دارم
همين پورژه چقدر به امريكا براي قدرت مند جلوه دادن خودش كمك كرد؟؟
چطروي ميشه كه بحث نبرد ستارگان مطرح ميشه؟؟
به خدا اينا براي اين كارا فقط يه هدف دارن اينكه ذهن مردمو نسبت به خودشون تغيير بدن و بگم ما خيلي غوليم
نقل قول

کمیل جان این حرفایی هست که مدام داره از تلوزیون و رسانه هم پخش میشه . که تلویزیون و ماهواره و کامپیوتر و همه چی هست برای همین اونها میتونن افکارشون رو به ما بقبولونن!

من اصلا با تلوزيون خودمون كاري ندارم!
يه چيزي كه اينجا چند بار ديدم كه همش باعث تاسفم ميشه اينه كه ملت واقعا ديگه همه اعتمادشونو نسبت به خودمون از دست دادن
دليل نميشه هر حرفي تولزيون ميزنه دروغ باشه
ولي در كل من خودم اصلا با تلوزيون كاري ندارم
همه حرفامو با ديدن مستند هاي خارجي و خوندن مقالاتو گوش كردن به سخنراني هاي اهل فن بدست اوردم!
حاضرم براي تك تك تمام حرفايي كه ميزنم دليل و سند بيارم!
نقل قول

اما مگه میشه جلوی تکنولوژی رو گرفت؟! یعنی به دلیل اینکه این ملت فکرش خراب میشه باید همه چیز رو تحریم کرد!؟

من نميدونم چرا تصور ميكنيد من نظرم اينه كه بايد جلوي تكنولوژي رو گرفت
خدايي جايي من چنين حرفي زدم؟؟
به خدا فقط ميگم مردم اگاه باشيد كه هرچي جلوتون ميزارن نپذيريد
نمونشم فيلم 2012 رو مثال زدم كه چه چيزي ديدم كه باعث شد از بي اگاهي مردم رنج ببرم!
وقتي ديدم يه نفر يه دروغ به اين بزرگي رو باور كرده پس بايد كاري كنم مردم فقط فريبشو نخورن
همين تكنولوژي هزار تا بهره خوب ميتونه بده
كسي مخالف تكنولوژي نيست
من فقط ميگم با اگاهي سمت تكنولوژي بريم همين تا مبادا دچار دام هايي كه برامون پهن شده نريم!
راجب به تولزون خودمون يه بار توضيح دادم
ما ميتونيم با يكم واقع بيني از كل دنيا با خبر باشيم
چون امروزه تنها راه براي درك اطلاعات تلوزيون نيست
فقط ميگم بايد بدونيم فرق بين دروغ و واقعيت چيه
هرچيزي رو نپذيريم
تسليم نباشيم
هرچي كه به نظرمون درست اومد دليل بر درست بودنش نيست
همين

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
پاسخ به: بيداري انديشه
نام کاربری: FNDGH
پیام: ۴۹۹
عضویت از: ۳ مرداد ۱۳۸۹
از: هر جا که تو بگی
طرفدار:
- مسی..ژاوی
- ذوب آهن
- اسپانیا
- رحمتی
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
حتما شما هم می دونید که بزرگ ترین عدد اول توی جهان خیلی اهمیت داره !
این اهمیت برای سازمان های امنیتی کشورهای پیشرفته است !
این سئوال پیش میاد که چرا سازمان های امنیتی به بزرگترین عدد اول شناخته شده نیاز دارن و هر کشوری که به این زود تربه عدد برسه سازمانه قوی تری بشمار میاد ؟!خوب این بخاطر اینه که رمز گذاری با عدد هایی بزرگتر از اونی که کشور های دیگه می شناسند انجام میشه و این جوری اطلاعات محفوظ می مونه!!
خوب این میشه دلیل علاقهی فراماسون ها به انتقال پیام با نماد هایی که مردم چیزی ازشون سر در نمیارند !

یهودی ها( نژاد یهود رو می گم ) متعصب ترین افراد بعد عرب ها هستند !یه تقدس ویژه ایی برای عقایدشون قایل اند !
همین جور که همه می دونند بیش از هشتاد درصد ثروت دنیا دست یهوده !بین یهودی ها اون عده شون که مخالف صهیونیست هستند که سرمایه ی آنچنانی ندارن و تو همین اخبار سیما نشون داد !شهرک نشین های فلسطین اشغالی هم مشکلات اقتصادی داشتند به این بهونه دست به تضاهرات زدند پس این عده هم سرمایه ای ندارن از این کمتر 15 میلیون یهودی تو دنیا این سرمایه ی 80 درصدی در نهایت به کتر از هزار نفر میرسه !
با این سرمایه ی خیلی خیلی هنگفت چکاری میشه کرد ؟!با روز شب خوشگذرونی چیزی از این ثروت کم میشه ؟1
بعید می دونم ! فراماسون ها مغز متفکر این ثروت هستند !با یک سرچ ساده میشه فهمید اسم هالی وود ینی "چوب مقدس" اشاره به چوب حضرت موسی (ع)پس این مجموعه از رو اسمشم ماهیت یهودیش هویداست ...خوب این افراد که پولشون از پارو بالا میره چه نیازی به فیلم ساختن برا منو تو داره ؟!عاشق چشم و ابرو من و شماست ؟!یا چیز دیگه؟؟! مسلمه مسئله بزرگ تر از پول در آوردنه دلیل حرف من فیلم 2012 است که با کمتر از خرجی که داشت فروش رفت و این یعنی ورشکستگی تهیه کننده اش!!
درصورتی که هدف از تولیدش چیز دیگری بود ...!
فکر می کنی چرا هر فیلمی که بخوایم با از 2 تومن کمتر به دست من و شما می رسه ؟!!
خیلی خوشگلیم؟خیلی با هوشیم ؟یا اینکه زرنگ هستیم ؟یا این که فرهنگ نداریم ؟نه برادر من اگه می خواست می تونس پدر مونو در بیاره می تونس خر صدا و سیما رو بچسبه که چرا فیلم رو نخریده داری تو شبکه ات پخش می کنی یا چرا وقتی ایران بازی های فوتبالو از شبکه های دیگه میدزده کسی بهش گیر نمیده ؟نمی بینند ؟ نمی فهمند؟ابدا!
می خواد ما که به قول خودشون خیلی بیشتر از بقیه کشورا می فهمیم تو خواب خر گوشی باشیم ...
این جوریاس...
هالی وود چند تا سیاست رو دنبال می کنه :
اشاعه ی شیطان پرستی
اسلام ستیزی و درکل هر کسی که با هاشون مخالفه ستیزی..
شهوت گرایی...(تو هر فیلیمی حتی بی ربط ترین فیلما حداقل باید یه صحنه باشه ولو به نقشای اصلیه داستان هم ربطی نداشته باشه به هر حال باید باشه...مگه میشه نباشه !من چند وقت پیش غرور وتعصب رو دیدم انقدر همیشگی شده این اتفاقات من وقتی فیلم تموم شد کف کردم که فیلم بی موردی بود ... باورم نمی شد به هیچ عنوان...!)
مصرف گرایی
بدون دافعه کردن مردم ...
و ...
الان تمام انیمیشن ها و فیلم هایی که به عنوان فیلم کودک تو هالیوود ساخته میشه مخاطب از بزرگ سال هم زیاد دارند !
هر مخاطب با توجه به سنش پیام فیلم رو میگیره و اکثرا هم خودش نمی فهمه و این تو نا خود آگاه مغزش ذخیره میشه !!
اولین هدف این جور فیلما اینه که ببیننده چه بچه چه بزرگ با این نماد ها به صورت خوشایندی روبرو بشه که وقتی مخاطب جاهای دیگه دید همینارو احساس نزدیک و آشنایی بکنه !
حتی اگه اونجا نماینده ی شر بهشه جون جای دیگه خوشایند بوده پس دراین حالت بیننده دافعه ای نسبت به اون نداره!!
فقد تداعی گر اون فیلم میشه!
همین از بین بردن دافعه خیلی مهمه!

ببخشید از این که دیر شد !!و اونجوری که باید منسجم نیس جون نتونستم همه ی فکرمو جمع کنم!

امام خامنه ای
۲۰ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
يه چيزي رو هم بگم خدايي خيلي از بحث منحرف شديم
ببينيد الان چند تا بحثو با هم قاطي كرديم
ما روي بحث فيلم و سريال داشتيم بحث ميكرديم كه يواش يواش بحث منحرف شد به اين حرفا!
بازم تاكيد ميكنم ما بحثمون سر شناختن فراماسون هاست و راههايي كه اونا براي كنترل مردم استفاده ميكنن!
قبلا هم راجب به بحث اصلي اين تاپيك توضيحي دادم
توضيحات بيشتر در اينجا
خلاصه اينكه بيشتر مباحثي كه الان مطرح ميشه ربطي به اصل موضوع نداره
من خودم سعي كردم بدون ديدگاه سياسي و نظرات شخصي به موضوع نگاه كنم!
البته صد در صد موفق نبودم
شايد به نظرتون اينقدر دم از اسراييل و آمريكا زدم منظورم مطهر بودن ايرانه و دارم از ايران دفاع ميكنم كه ابدا چنين قصدي ندارم!
فقط داشتيم روي اين گروه كار ميكرديم!
همين

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی..ژاوی
- ذوب آهن
- اسپانیا
- رحمتی
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
الان بحث موسیقی شرو میشه یا اینکه هنو می خوایید بمونید سر بحث قبلی؟!!
یه پیشنهاد دارم واسه مقدمه شرو بحث موسیقی ویدیو سخنرانی استاد رائفی پور رو در مورد موسیقی بذار...

امام خامنه ای
۲۱ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد خواهشا تك بعدي نگاه نكن من كشور خودمونو مثال زدم چون هممون باهاش اشنايي داريم! وگرنه خيلي مثال ديگه هم ميشه گفت فقط بحث سياسي و ديني نيست! همه جاي دنيا مشكلات خاص خودشونو دارن همين انگليس الان اينهمه اشوب درش وجود داره اسپانيا هر روز كلي تظاهرات هست! امريكا نرخ بيكاري و فساد باعث شده دولت مردانشون كم بيارن! توي خود اسرايييل چند روز پيش تظاهرات بود اين نشون ميده توي اين كره خاكي هيچ جايي بي سرو صدا نيست! فقط چون صداشون به گوش ما نميرسه ما فكر ميكنيم كه صدايي نيست! الان رسانه ها تنها هدفشون منحرف كردن ذهن مردم به سمت مالكاشه مثال كشور خودمون! همه برنامه هاي تلوزيون همه سمت و سويي داره كه صاحبان قدرت ميخوان و خيلي از حقايق جا ميمونه! اين نشون ميده كه رسانه وسيله قابل اعتمادي نيست و فقط براي كنترل ذهن ايجاد شده! اينترنت هم ميتونه براي چنين ابزاري استفاده بشه!

تک بعدی رو از کجا ارسالم کندی

منم کلی مثال زدم مثال من همه کشور هایی بود که مسئولینشون از ملت فاصله گرفتند ؛ مصر و لیبی هم مثال بود . میخوام این رو بگم کشور های در حال توسعه و مثل ایران باید بتونه راه های مقابله با دشمن رو نه تنها کشف، بلکه از راه های مختلف برای ایستاده گی در مقابلشون استفاده کنه.

برای این کار لازم هست که از نظر فنی و علمی مردم کشور رو از هر راهی اگاه کنه ، باید راهکار های مختلف رو مورد بحث قرار بده و روشون کار کنه. ولی ما بیشتر شعار میشنویم و مقابله با تکنولوژی رو میبینیم.

در مورد تظاهرات در کشور ها مختلف هم باید بگم معلومه هر کشوری مشکلاتی داره و مردمش هم بعضی مواقع برای رسوندن خواسته هاشون به دولت دست به این کار میزنن ، ولی کدام یک از همین کشور ها رو میبینی که مردمش علیه دولت قیام کنن و همه جا رو به خاک و خون بکشند! ؟

مشکلات هست ، اما با راه کار جلوش رو میگیرند . اینقدر هم به ملتشون خوش میگزره که نخوان علیه دولت بلند شن.
نقل قول
حامد جان من با درست يا غلط بودنش كاري ندارم من با اون استفاده ابزاري كه ازش ميشه كار دارم همين پورژه چقدر به امريكا براي قدرت مند جلوه دادن خودش كمك كرد؟؟ چطروي ميشه كه بحث نبرد ستارگان مطرح ميشه؟؟ به خدا اينا براي اين كارا فقط يه هدف دارن اينكه ذهن مردمو نسبت به خودشون تغيير بدن و بگم ما خيلي غوليم

تاپیک به هم ریخت

این موضوع به نظرم باید به صورت کلی به جاش بحث بشه
ولی در حد همین بحث الان میگم:
متاسفانه ما یکم همه چیز رو گنده میکنیم ببین کمیل ! به نظرم اصلا اونها این مسائل رو باز هم نمیکنن ، چه برسه بخوان ازش به عنوان یک وسیله استفاده کنن. اگر قرار بود از مثلا یوفو ها سو استفاده کنن هر روز دهن یکی رو گل نمیگرفتند که چرا از یوفو ها نوشتی! اگر قرار بود سو استفاده بشه تا الان باید فکر کشور ها رو به همین سمت هدایت میکردند که که یوفو ها خط افرینند ولی همیشه از افشای حقایقی خوداری میکنند .
این مباحث به این موضوع ربطی نداره ، ولی به جاش باشه بحث خوبی میشه.

۲۱ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
حامد جان فكر ميكني كه بزرگش نكردند؟؟

نقل قول
متاسفانه ما یکم همه چیز رو گنده میکنیم

به خدا خيلي بزرگتر از اونچيزيه كه فكر ميكني!
من بازم ميگم اين مسائلي رو كه مطرح كردم اصلا ربطي به يه كشور يا يه جا نداره كه بگيم بزرگ نماييه!
به خدا خيلي جاها ما خيلي چيزا رو ناديده ميگيريم
همين بي عدالتي هايي كه با اسم حقوق بشر تو كله مردم جهان فرو كردن رو تو بهش ميگي بزرگ نمايي؟؟
اينكه تمام ميل ها و حرف هاي تلفني شنود ميشه بهش ميگن بزرگنمايي؟؟
اينكه ساليانه چند صد نفر به خاطر يه دروغ بزرگ كشته ميشه و هيچ كس صداش در نمياد بزرگنماييه؟؟
مشكل اين بحثي كه منو تو داريم ميكنيم اينه كه من دارم درباره جهان نظر ميدم تو هي ميخواي مختصش كني به ايران!
خوشبختانه محدوديت دانلود نداري پس حتما يه مستند خارجي بهت معرفي ميكنم بشين نگاه كن
راجب به يوفو ها هم اگه فكر ميكني تو شبكه ها بزرگ نمايي نشده و اصلا صداش درنيومده مستندات زيرو دانلود كن

فقسمت 19
فسمت بيست
اين مستند خارجيه و اصلا نه سازنده هاش ايراني هسند نه اينكه منفعتي دارن
همش هم توي كل فيلم با دليل و افرادي كه توي اين حرفا بودن تا اين دروغ بزرگو به مردم بقبولونن مصاحبه شده!
من خودم به وجود موجودات ديگه در اين هالم هستي خارج از زمين اعتقاد دارم
چون در قران بهش اشاره شده
ولي به اين شكلي كه توي نت و اين چند دهه به خورد مردم داده شده مطلقا باور ندارم!
راستي من پيشنهاد ميدم كل اين مستندو سر وقت نگاه كني خيلي مفيده

اينجا
ولي صد در صد 19 و بيستو كه راجب به يوفو هاست نگاه كن

۲۱ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
به خدا خيلي بزرگتر از اونچيزيه كه فكر ميكني! من بازم ميگم اين مسائلي رو كه مطرح كردم اصلا ربطي به يه كشور يا يه جا نداره كه بگيم بزرگ نماييه! به خدا خيلي جاها ما خيلي چيزا رو ناديده ميگيريم همين بي عدالتي هايي كه با اسم حقوق بشر تو كله مردم جهان فرو كردن رو تو بهش ميگي بزرگ نمايي؟؟ اينكه تمام ميل ها و حرف هاي تلفني شنود ميشه بهش ميگن بزرگنمايي؟؟ اينكه ساليانه چند صد نفر به خاطر يه دروغ بزرگ كشته ميشه و هيچ كس صداش در نمياد بزرگنماييه؟؟

یکی رو نگفتی میتونن صدات رو به همراه تصویرت از توی خونت ببینن و هر کاری که میکنی رو زیر نظر داشته باشن دیگه سازمان های جاسوسی فقط به حظور فیزیکی فکر نمیکنن.
من کاملا با این حرفا موافقم ولی حرف من این نیست که اینها دروغه اتفاقا میگم راسته ولی بزرگ تر جلوه دادن از حد معمول میتونه خودش یک تفکر دیگه رو توی جوامع به وجود بیاره.من مسئله یوفو ها رو برای مثال گفتم. ما از این بزرگ نمایی ها کم ندیدیم ، مثل همین بحث دوستداشتنی نشان دادن موش که بحثش رو کردیم . کمیل جان به نظرم این بزرگ نمایی ها خودش افکار مردم رو منحرف میکنه .

نقل قول
مشكل اين بحثي كه منو تو داريم ميكنيم اينه كه من دارم درباره جهان نظر ميدم تو هي ميخواي مختصش كني به ايران!

اتفاقا منم کلی حرف میزنم ، حتی مثال مصر و لیبی رو هم اوردم. ایران رو هم به خاطر اشنایی بیشتر با مسائل روزش مثال زدم ولی حر های منم کلیه.

نقل قول
خوشبختانه محدوديت دانلود نداري پس حتما يه مستند خارجي بهت معرفي ميكنم بشين نگاه كن راجب به يوفو ها هم اگه فكر ميكني تو شبكه ها بزرگ نمايي نشده و اصلا صداش درنيومده مستندات زيرو دانلود كن

حتما میبینیم ولی نمیشه فقط به چند تا کلیپ بسنده کرد ، این موضوع اگر میخواست به همه جای دنیا سرک بکشه مثل جریان 2012 میشد. من تا اونجایی که خوندم و میدونم این حقایق و ریز جزئیات مسائل همیشه از طرف مسئولان کشور های پیشرفته مخفی مونده

۲۱ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی..ژاوی
- ذوب آهن
- اسپانیا
- رحمتی
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
به نظرم اصلا اونها این مسائل رو باز هم نمیکنن ، چه برسه بخوان ازش به عنوان یک وسیله استفاده کنن. اگر قرار بود از مثلا یوفو ها سو استفاده کنن هر روز دهن یکی رو گل نمیگرفتند که چرا از یوفو ها نوشتی! اگر قرار بود سو استفاده بشه تا الان باید فکر کشور ها رو به همین سمت هدایت میکردند که که یوفو ها خط افرینند ولی همیشه از افشای حقایقی خوداری میکنند . این مباحث به این موضوع ربطی نداره ، ولی به جاش باشه بحث خوبی میشه.

این دهن نویسنده ی این یوفو ها رو گل گرفتن فقد به مردم اینو القا می کنه که حتما یه چیزی هست که نمی ذارند کسی بفهمه !
به نظر من این از بوق کرنا کردنم تاثیر بیشتری داره !!

امام خامنه ای
۲۱ شهریور ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۲۹۳ بازدید
۴ ساعت قبل
ali
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۳,۰۸۹ بازدید
۱۲ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۵,۲۰۶ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۹۹۲ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۳۶ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۵ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۵۴۳ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۶۷ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۱۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۸۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۵۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۲ کاربر آنلاین است. (۱۵۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!