به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه{فيلم ها و سريال ها}
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
تو چاره اي نميزاري
من ميگم موش رو براي اينكه عقيده مردم رو نسبت به بد بودنش عوض كنن و خوبش كنن اينجوري جلوه دادن بعد تو ميگي خودت دوسش داشتي يا نه؟
خوب اخه اين رد كردنه؟؟
خوب خدايي از حق نگزريم يه استدلال بچه گانه هتسش
من دليل ميارم
حرف استاد دانشگاه و حرف مختصص ميارم و غيره
تو مياي ميگي نه من قبول ندارم
يعني همه شما كشك و من ميفهمم
اگه رفتارم زنندست عذر ميخوام ولي نميتونم ساكت بشينم بينم اين همه حرافي من با اين استدلال هاي بچه گانه زير سوال ميره!
اگه واقعا منتقد بودي يه بار يه ارسال ميزدي بر ضد حرفاي من كه با دليلي حرف منو رد كنه!
الان بالاي چهل تا ارسل زده شده ولي دريغ از يه ارسال خوب!
توقع داري من وقت با ارزشمو هدر كنم واسه جواب دادن به نظرات شخصي كه همشون بدون اگاهي هستند؟؟
يكم انصاف داشته باش!
اين تاپيك براي يه نفر ساخته نشده!
اين تاپيك براي عمومه
قرار هم نيست همه قبولش كنن!
هركي رد ميكنه يا مثل حسين مياد با من بحث منطقي ميكنه با اگاهي (حداقل چهار تا مقاله خونده و دوبار فيلمو ديده) يا اينكه ردش ميكنه و بيخيال ازش رد ميشه!
ديگه حرفي ندارم

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ایمان نوشته:

دیگه چی بگم دیگه؟وقتی به کارتونی مثل تام و جری رحم ندارین یا اون موش سرآَشپز من بیام از هری دفاع کنم؟
پلنگ صورتی که دیگه ایراد نداره؟؟چون من اونو زیاد میدیم همه کارتون هاشم تو نوار ویدیو ضبط کردم
یه سوالی برام پیش اومده؟چرا همه کارهای بزرگ یه ایرادی توشون پیدا میشه؟؟ به نظر شما اینا طبیعیه؟؟ از هر کار بزرگ و خوبی ایراد گرفت و کلی انگ بهش زد

الان برین تو خیابون به مردم بگین تام و جری بده کی اهمیت میده
فوقش هم موش نماد یهود! الان موش دوست داشتنی شده؟ موش کارتون اره ولی نه موش واقعی یه یهودا دوست داشتنی شدن؟

فکر کنم زمان من یه کارتون میداد خداوند لک لک ها رو دوست دارد(آی من چه قدر از این بدم میومد همش خوبی و نیکی و پاکی بود پشت سر هم) پس فقط اون کارتون خوبه؟

ببين ايمان جان يه بار ديگه ارسال اول تاپيكو بخون
بعد بيا نظرتو اعلاتم كن!
مطمئن باش نه اين تاپيك براي هري پاتر نه براي يه كارتن نه براي فقط فيلم و سريال
در اين صورت ابلهانه ترين كار ممكن رو كرده بودم!
اين يه تاپيك بزرگ و وسيعيه كه تمام مسائلو در نظر ميگيره و بهش ميپردازه
حالا شما كليد كردي به يه بحثش بحثت جداست
توي همون خيابون هم هر حرف ديگه اي بزني بهت ميخندن
ولي كسي كه از پايه اين تاپيك دنبال ميكنه و واقعا به حرف گوش ميده هيچ وقت نميخنده حتي اگه نظر مخالف داشته باشه!

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: بارررسا
پیام: ۱,۰۸۰
عضویت از: ۷ اردیبهشت ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- عشقم آنری بود که رفت
- آنری-رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- فرگوسن
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ين يه تاپيك بزرگ و وسيعيه كه تمام مسائلو در نظر ميگيره و بهش ميپردازه حالا شما كليد كردي به يه بحثش بحثت جداست

من رو چیزی کلید نکردم ولی وقتی می بینی رو چیز بزرگتر به تفاهم نمیرسیم میاریمش رو چیز کوچیکتر روش زوم میکنیم همین قضیه کلید کردن نیست

آنری همیشه در قلب منی
۲۰ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
اصلا كلا بزار من يه توضيحي بدم شايد براتون جا بيوفته اينجا چه خبره
ما يه گروهي داريم به نام فراماسونري
كه اغلب يهودي هستند
اينا بعد از جنگ هاي صليبي با استفاده از اموخته هاي شيطاني( سر اين موضوع ميشه روزها بحث كرد) با هم همپيمان ميشن دنيا رو به سمت ظهور دجال هدايت كنن و تمام مردم رو به سمتي كه دوست دارن بكشن
حالا تمام كاراشون رو صدها ساله دارن توي انجمن هاي مخفي مثل ايلومناتي و ماسوني انجام ميدن!
و زبانشون هم نشانه هست.
اين گروه كه اموزه هاي شيطاني دارن (قران هم گفته عده اي زير نظر شيطان كار ميكنن و دستور ميگيرن) دارن تمام صنعت هاي مهم دنيا امروزو كنترل ميكنن
صنعت فيلم(تمام كمپاني هاي بزرگ فيلم سازي و انيمشن زير نظر اين گروه اداره ميشه)
صنعت وراك و پوشاك(تو بحث توليدات خيلي ريز و با جزيات توضيح دادم چطور اهداف شومشون رو براي خارج كردن انسان از مسير واقعي به كرسي نشوندن)
صنعت موسيقي(در اينده توضيح ميديم كه چطور با موسيقي افكار و عقايدشونو ترويج ميدن)
فمنيست
امپرياليسم
و هزاران بحث ديگه كه حساب كني ميبيني همون پيمانيه كه اونا بستن كه تمام زندگي ادم هاي رو كنترل كنن!
حالا ما داريم تك تك روش هاشونو بازگو ميكنيم!
شما دوست نداري نپذير
ولي اين يه موضوع اثبات شدست كه تمام كمپاني هاي بزرگ موسيقي و فيلمو بازي و خوراكو پوشاك زير نظر تفكر ماسوني و صهيوني اداره ميشه
اين يه چيز ثابت شده هستش كه اكثر ريس جمهور هاي امريكا يهودي هستند(مخصوصا اين اخريا)
اين يه چيز ثابت شده هستش كه اونا دارن مردمو بازي ميدن
چون خيلي از مردم خودشون به اين موضوع پي بردن
اگه اين لينكايي كه ميدمو دانلود كنيد ميبينيد همه مستندات خارجيه!
پس بايد يكم واقع بين باشيم!
اين تاپيك هم براي اينه كه تمام بحثاي كه اونا ساليان ساله روش فكر كردن و كار كردنو مطرح كنه!
حالا شما دوست نداري بپذيري يه موضوع جداست

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: asd123
پیام: ۱,۸۸۰
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: البرز
گروه:
- کاربران عضو
فکر نکنم الان دیگه سوالی مونده باشه...

کی بحث رو عوض میکنی؟؟؟

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فکر نکنم الان دیگه سوالی مونده باشه... کی بحث رو عوض میکنی؟؟؟

چرا منو تو این موقعیت قرار میدی کی گفته میخوام بحثو عوض کنم تازه شروع شده

نقل قول
الان برین تو خیابون به مردم بگین تام و جری بده کی اهمیت میده فوقش هم موش نماد یهود! الان موش دوست داشتنی شده؟ موش کارتون اره ولی نه موش واقعی یه یهودا دوست داشتنی شدن؟

با این تیکه از حرفای ایمان موافقم

نقل قول
صنعت فيلم(تمام كمپاني هاي بزرگ فيلم سازي و انيمشن زير نظر اين گروه اداره ميشه) صنعت وراك و پوشاك(تو بحث توليدات خيلي ريز و با جزيات توضيح دادم چطور اهداف شومشون رو براي خارج كردن انسان از مسير واقعي به كرسي نشوندن) صنعت موسيقي(در اينده توضيح ميديم كه چطور با موسيقي افكار و عقايدشونو ترويج ميدن) فمنيست امپرياليسم و هزاران بحث ديگه كه حساب كني ميبيني همون پيمانيه كه اونا بستن كه تمام زندگي ادم هاي رو كنترل كنن!

با این حرف کمیل هم موافقم
ولی این وسط چند تا بحث میمونه . یکی موضوع تاثیر پذیری جوامع بر روی این عقاید هست ، باید دید روی چه چیز های مشه کار کرد روی چه چیز هایی نمیشه. برای مثال: موش رو میخوان محبوب کنن ؛ این درست . اما چقدر این موضوع به وسیله یک کارتون میتونه روی افکار ملل مسلمان تاثیر بزاره؟؟؟ فقط نگید روی بچه ها تاثیر میزاره که این رو نمیشه پذیرفت.

موش طبیعتا در نظر هر ادمی چه مسلمان چه غیره موجودی غیر قابل دوست داشتن محسوب میشه . مگر در شرایط خاص. این موضوع رو مدام در ازمایشاتی که خودشون روی موش ها انجام میدن بهش رسیدن. در جامعه ایرانی هم نمیشه گفت موش موجودی محبوب هست ، چون تمام این عقایدی که میخوان ترویج بدن به دو دسته تقسیم میشه
1 : قابل درک و قبول (برای قشر جوان ، و کسانی که اونها مد نظرشون دارن)
2:غیر قابل درک و قبول (برای اقشار جوان و کسانی که اونها مد نظر دارنشون)

کار هایی که اونها میتونن راحت تر باهاش روی افراد تاثیر بزارند تبلیغات مختلف لباس ها ، کیف ، انواع مدل های مو ، گردنبند ها با مارک های شیطان پرستی و... هست طبیعی هست که جوانان گرایش بیشتری نسبت که این وسائل دارند تا درک کردن اینکه ایا موش موجود منفوری هست یا نه!

پس ترویج دادن عقایدشون روی همه چیز نمیشینه!

به نظر من این که بخوای بگی اونها دارن با ساختن فیلم ها و کارتون های مختلف فرهنگ و عقاید خودشون رو به ما تحمیل میکنن و همه هم میپذیرن ، برداشت غلطی میتونه باشه .
کاری که متاسفانه این روز ها بدجوری داره از طرف وزارت های مختلف ، از جمله ارشاد روش کار میشه . توقیف کردن و عدم اجازه پخش فلان بازی در سطح کشور !!! فقط به خاطره اینکه این بازی توی فلان قسمتش داره یک فرهنگ رو تبلیغ میکنه.

پ.ن:این موضوع جلوگیری و مقابله با این افکار ها مبحثی جدا داره که خودش قابل بحثه

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: asd123
پیام: ۱,۸۸۰
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: البرز
گروه:
- کاربران عضو

نقل قول
چرا منو تو این موقعیت قرار میدی کی گفته میخوام بحثو عوض کنم تازه شروع شده

عیبی نداره..کمیل که گفته تا شب این بحث ادامه داره!!!
در ضمن ماهی رو هر وقت بندازی توی اب زنده میشه!!! تو میتونی بحث کنی...

نقل قول

به نظر من این که بخوای بگی اونها دارن با ساختن فیلم ها و کارتون های مختلف فرهنگ و عقاید خودشون رو به ما تحمیل میکنن و همه هم میپذیرن ، برداشت غلطی میتونه باشه .

ببین شاید نخوان که فرهنگشون رو تحمیل کنن...ولی مطمئنا میخوان بگن که درسته دست ما رو شده...ولی بدونید که توی تمام جنبه های زندگی شما تاثیر میزاریم!!!یعنی یه جوری کری میخونن و میخوان که نیروی مقابل رو ضعیف کنن..این که توی هر صنعتی ازشون میشه یه رد پا دید نشون میده که شیطان پرستی یا هر چیز دیگه ای فقط مربوط به مبحث دین و معنویات نمیشه!!!هدف اونا ترسوندن دشمنه!!و فکر کنم یکی از راه های جنگ نرم از بین بردن قدرت روحی دشمن باشه!!!

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: بارررسا
پیام: ۱,۰۸۰
عضویت از: ۷ اردیبهشت ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- عشقم آنری بود که رفت
- آنری-رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- فرگوسن
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
الان گفته میشه که دارن رو زندگی تاثیر میذارن
خب میشه یه توضیحی یا مثالی بیاری که چطوری دوست داشتن موش یا نماد شیر و جغد و فلان حیوون میتونه رو افکار یه نفر تاثیر بزاره؟
لطف کنید هر کی خواست توضیح بده در این مورد توضیح بده اول بعد از این میریم سر خشونت موجود در انواع و اقسام تولیدات

آنری همیشه در قلب منی
۲۰ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
من نميخواستم اينقدر زود اين بحثا شكل بگيره
اخه هنوز كلي مطلب درمورد بقيه راهاي كنترل مونده كه بهش اشاره نشده واسه همين درك اين موضوع كه ماها چند درصد زندگيمون تحت كنترله يكم سخت ميشه!
ولي خوب چون بابا سخن باز شده يكم بحث ميكنيم!
انشالله كه حل ميشه و خللي در اصل موضوع ايجاد نميشه
منم با حرف ايمان و حامد موافقم كه ميگه اين بحثا در سطح عوام خريدار نداره!
اينو بدونيد اين چيزي هست كه انجمن هاي مخفي ميخواد
اونا اگه ميخواستن فعاليتشون براي همه مشخص باشه هيچ وقت زا زبان نماد براي انتقال پيام و يا انجمن هاي مخفي و سري براي برگزار مراسم و مجالسشون استفاده نميكردن
اونا بايد كاراشون مخفي باشه كه هست
واسه همينه در سطح عوام چنين حرفي بزني بهت ميخندن!
اونا عوام مردمو درگير زندگي روزمره كردن كه حتي مردم فرصت فكر كردن به خودشون رو ندارن!
نه تنها در ايران بلكه در تمام دنيا همينه!
فشار هاي اقتصادي و مالي،مذهبي،سياسي،فرهنگي،اجتماعي اينقدر بر مردم زياد شده(خواسته!) كه مردم حتي فرصت فكر كردن پيدا نميكنن!
ذهن ما درگيره!
مثال ميزنم :
تمام افكار برسي شده و راهاي درگير كردن ذهن شناسايي شده
براي يه جامعه مسلمان ايراني يهترين روش براي سرگرم شدن دو چيزه!
بحث سياسي،بحث ديني
الان مردم ما دو حالت دارن يا سياسي هستند يا ديني!
كه در اكثر مواقع در دو گروه هم افراط شديدي وجود داره!
ميان فرقه هاي منحرف فكري و عرفان هاي نو ظهور رو جلوي دو مذهب اصلي اسلام(شيعه و سني) علم ميكنن به اسم وهابيت و غيره كه جفت اونا تفكر افراطي ديني هستند و كاملا منحرف هستند
بعد اينو ميندازن به جون مردم!
از اون ور درگير مسائل سياسي هستيم!
من قسم ميخورم اگه جوان هاي ما نصف وقت و انرژي كه صرف دنبال كردن سياست كشور و جهان ميكنن رو وقت تحصيل كنند موفق ترين ادمهاي روي زمين ميشن
الان هركسي واسه خودش شده يه پا منتقد سياسي
يا در حوزه ديني هم همينطور
از اون ور مشكلات اقتصادي كه خيلي هاش به صورت عمدي(چه داخلي چه خارجي) اعمال ميشه باعث ميشه مردم صبح تا شب درگير همين زندگي بشن و اصلا فكر ننكند!
بعد توقع داريد با اينهمه درگيري فكري برن سراغ انجمن هاي مخفي؟؟
مسلما اينطور نيست!
يه بچه رو از سن سه سالگي تا چهارده سالگي با چي سرگرم ميكنيم؟؟با همين بازي ها و فيلم ها و موسيقي هايي كه به خوردمون ميدن!
چه توقعي از اين بچه داريد؟؟توقع داريد بچه اي كه همش تناقضات فكري بهش تزريق شده بياد درباره انجمن هاي مخفي فكر كنه؟؟؟
واسه همينه كه مردم در سطح عامه چنين چيزي رو نميپذيرن!
چون اين گروه و طرز فكر يه سيستم دنيايي بزرگ تشكيل داده كه كل دنيا تحت سيتره اونه!
شما تمام ميل هاتون چك ميشه
گندش درمياد كه انگليس و امريكا تمام مكالمات مردم رو شنود ميكنه!
يه فردي وقتي حرف از حق ميزنه تو كل دنيا ترور ميشه نمونه اون مالكوم ايكس يا دو ريس جمهعور امريكا يا در كشور خودمون!
همه دنيا يه سيستم واحد شده كه براي هدف خاص كه قبول كردن نظم نوين دنيوي هست داره فعاليت ميكنه!
تلوزيون از صبح تا شب انواع اقسام حرفايي رو ميزنه كه اصلا معلوم نيست درسته يا نه!
پروژه موجودات فضايي(ufo) كليد ميخوره
پروژه هارپ كليد ميخوره
ريس بي بي سي رسما اعلام ميكنه ما روزانه n تا خبر منتشر ميكنيم و شما تنها چيزي رو ميدانيد كه ما ميخواهيم!
توي تحصيل انواع اقسام پارادوكس ها به جوانان تزريق ميشه
كي با اينهمه مشغله فكري وقت ميكنه دنبال اينا بره؟؟

اين از بحثي كه مربوط به ناشناخته بودن اين بحثا در سطح عوام مردم هست!

نقل قول
اما چقدر این موضوع به وسیله یک کارتون میتونه روی افکار ملل مسلمان تاثیر بزاره؟؟؟ فقط نگید روی بچه ها تاثیر میزاره که این رو نمیشه پذیرفت.

متاسفانه اگه ما تك بعدي نگاه كنيم ميشه گفت هيچ تاثير خاصي نداره
ولي وقتي ميبيني در هر فيلم و كارتن مشهوري يه طرز فكري تزريق ميشه بعد اين طرز فكر در موسيقي هم هست در بازي رايانه اي هم هست در بحث هاي سياسي هست در همه چيز هست اون وقت ميبينيد كه خيلي تاثير داره
به قول خودمون قطره قطره جمع گردد وانگهي دريا شود
نقل قول

کار هایی که اونها میتونن راحت تر باهاش روی افراد تاثیر بزارند تبلیغات مختلف لباس ها ، کیف ، انواع مدل های مو ، گردنبند ها با مارک های شیطان پرستی و... هست طبیعی هست که جوانان گرایش بیشتری نسبت که این وسائل دارند تا درک کردن اینکه ایا موش موجود منفوری هست یا نه!

درسته
و موش تنها يه مثال حامد جان!
ما بحث هاي بزرگي رو داريم ميپردازيم
مثلاا تو بحث خوراك كه اينجا مطرح شدو توي مستند تصويري لينك كردم نشون دادم نحوه توليد 75 درصد گوشت جهان به چه شكليه!
اينا همه يه سيستم واحده با كاربري هاي متفاوت!

نقل قول
کاری که متاسفانه این روز ها بدجوری داره از طرف وزارت های مختلف ، از جمله ارشاد روش کار میشه . توقیف کردن و عدم اجازه پخش فلان بازی در سطح کشور !!! فقط به خاطره اینکه این بازی توی فلان قسمتش داره یک فرهنگ رو تبلیغ میکنه.

نه نه نه نه
برداشت ما اين نيست حامد جان
تفكرمون هم اين نيست
ما نميگيم كه مردم فيلم نبينن
يا هرچيز ديگه اي
ما فقط داريم دشمن شناسي ميكنيم!
اينكه بدونيد زندگي اون طوري كه شما فكر ميكنيد نيست
خيلي چيزا هم هست كه در درجه اول به چشم نمياد!
مثال ساده اون بحث فيلم و سرياله

نقل قول
پ.ن:این موضوع جلوگیری و مقابله با این افکار ها مبحثی جدا داره که خودش قابل بحثه

ايشالله سر وقتش بعد از مطرح شدن يه فصل از موضوعاتم بهش ميپردازيم

نقل قول
خب میشه یه توضیحی یا مثالی بیاری که چطوری دوست داشتن موش یا نماد شیر و جغد و فلان حیوون میتونه رو افکار یه نفر تاثیر بزاره؟

اينجور ميشه كه وقتي يه بچه مسيحي بهش ميگن يهوديان مثل موش هستند ديگه اون چهره نفرت انگيز موش براش تداعي نميشه
ديگه از موش اون پست بودن و موزي بودن و مضر بودن بيرون نمياد و تنها اون ظاهر قشنگ تامو جري يا ميكي موس جلوش مياد كه يه حيوون اروم و بي خطر كه با كسي كاري نداره!
در حالي كه واقعا اينطور نيست همه ما ميدونيم موش افت زندگيه هرجا موش رخنه ميكنه كلي بدبختي به بار مياره!
و با اون چهره وقتي به اون مسيحي لغب موش رو به بچش ميگه كه مال يهوديانه ديگه نميفهمه منظور اينه كه يهوديان افت دينشون هستن!
اين يه مثال بود
موش هم تنها يه مثال كوچكه!
جادو،خرافه،جن و شياطين،افكار غلط و نا به هنجار بحش اعظم تزريق تفكره كه خيلي ريز بيننانه بهش تو همين تاپيك با مصداق و دليل پرداختيم!

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کمیل جان من با اصل حرفات کاملا موافقم . اینکه مدام دارن روی ملتهای مسلمان کار میکنن بحثی هست که ثابت شده ، بحث های تبلیغاتی که مدام دارن انجام میدن یک نمونش هست ، چون انسان به صورت ناخداگاه به سمت چیز هایی که مدام در صفحه تلوزیون ها ، میبینه یا مدل های مختلف تبلیغاتی امثال همین مدل مو ها و او ها که خیلی وقته نسخشو برامون پیچیدن میره اما در بین همه این حرفا باید به چند تا نکته اشاره کنم که از قلم نیفته:

نقل قول
اينو بدونيد اين چيزي هست كه انجمن هاي مخفي ميخواد اونا اگه ميخواستن فعاليتشون براي همه مشخص باشه هيچ وقت زا زبان نماد براي انتقال پيام و يا انجمن هاي مخفي و سري براي برگزار مراسم و مجالسشون استفاده نميكردن اونا بايد كاراشون مخفي باشه كه هست واسه همينه در سطح عوام چنين حرفي بزني بهت ميخندن! اونا عوام مردمو درگير زندگي روزمره كردن كه حتي مردم فرصت فكر كردن به خودشون رو ندارن! نه تنها در ايران بلكه در تمام دنيا همينه! فشار هاي اقتصادي و مالي،مذهبي،سياسي،فرهنگي،اجتماعي اينقدر بر مردم زياد شده(خواسته!) كه مردم حتي فرصت فكر كردن پيدا نميكنن!

کمیل جان هر موضوع رو هم نمیشه با این مسائل قاطی کرد . برای مثال:
ما توی کشور های اروپایی و امریکایی و حتی اغلب کشور های اسیایی از این مشکلات و بحث ها نمیبینیم . تا چند وقت پیش در مصر و لیبی هم چیزی نمیدیدیم چون دولتمردانشون دستنشانده های امریکا و اسرائیل بودند. پس بحث های اقتصادی ، سیاسی ، مالی ، اجتماعی رو نمیشه فقط به این مسائل ربط داد . مسئولان کشورهایی که با دروغ و نیرنگ و همکاری مخفی با خیلی جا ها میخوان کشور رو اداره کنن و از ملتشون فاصله میگیرن وضعیتشون بهتر از این نمیشه اخرش یا بر سر جنگ با دولت بلند میشن یا به این مشکلات و انحرافات فکری دچار میشن. امروز وضعیت لیبی و مصر رو ببینید یک نمونه از کج فکری دولتمردانی هست که از ملتشون فاصله گرفتند .

پس فقط روی یک نکته زوم نکنیم بهتره . اونور قضیه رو هم باید ببینیم خیلی از درگیری ها و مشکلات و نفوذ بیگانه گان به خاطره خود ملت ها هست

نقل قول
تمام افكار برسي شده و راهاي درگير كردن ذهن شناسايي شده براي يه جامعه مسلمان ايراني يهترين روش براي سرگرم شدن دو چيزه! بحث سياسي،بحث ديني الان مردم ما دو حالت دارن يا سياسي هستند يا ديني! كه در اكثر مواقع در دو گروه هم افراط شديدي وجود داره! ميان فرقه هاي منحرف فكري و عرفان هاي نو ظهور رو جلوي دو مذهب اصلي اسلام(شيعه و سني) علم ميكنن به اسم وهابيت و غيره كه جفت اونا تفكر افراطي ديني هستند و كاملا منحرف هستند بعد اينو ميندازن به جون مردم! از اون ور درگير مسائل سياسي هستيم!

کمیل جان به نظرم این اشتباست که ما تمام مشکلات و درگیری ذهن مردم و افراطی بودن توی بعضی فرقه ها رو به این مسائل ربط بدیم. کمیل جان بهتره یکم وضعیت جامعه خودمون رو هم ببینیم (شاید فکر کنید من الان دارم بحث سیاسی میکنم ولی اصلا اینطور نیست ، اینها حقایق جامعه هست) کمیل جان درگیری ذهن مردم به مسائل مختلف سیاسی و افراطی گری و کج فهمی و بد فرهنگی ریشه در خود ایران داره ، قیمت های بالا ، بیکاری ، عدم ازادی بیان ، گرفتار شدن خیلی از افراد بیگناه توی زندان های سیاسی فقط به دلیل اینکه نظرش رو گفته (این رو خودم از نزدیک دیدم) دور شدن مسئولین از مردم و اهمیت ندادن به خاسته هاشون . تمام این مسائل ذهن مردم رو به سمت افکار سیاسی و دو دسته گی کشونده

بعضی مواقع خود ملت ها کار رو برای نفوذ بیگانه گان هموار میکنن .

در مورد مبحث وهابیت و دو دسته گی بین شیعه و سنی رو هم قبول دارم که روش کار کردند . ولی به نظرم نمیشه گفت عقاید اونها همه اش زوری بوده و به زود بهشون گوش زد کردند. کمیل جان مسلمانان اهل تسنن ریشه طولانی در تاریخ اسلام دارن ، من با عقایدشون مخالفم و نمیگم که درست میگن . نمیشه گفت افراطی گرایی زوری بوده ، افکار اونها از سالیان دور مثل قوم بنی اسرائیل دستکاری شده ، فکرشون از زمانی تغییر کرد که پدرانشون با شیعه سر جنگ رو باز کردند .

مسئله افراطی بودن در ایرانی ها هم که بحثی مثل همون بحثی بود که توی مردی گفتن زنی گفتن در مورد فرهنگ ایرانیان کردم . ما هیچ وقت (از گذشته) روی فرهنگمون کار نکردیم که الان این مشلات به وجود نیاد ، ما فقط به زور جلو گیری کردیم . برای مثال جمع اوری ماهواره ها ، خب دلیل این کار که به نظرم اشکال هم داره چون یک جور دزدی محسوب میشه چیه؟! ایا غیر از اینه که نمیخوان مردم از مسائل روز اگاه باشن! ؟ و فقط فکر مردم رو به اون چیزی که خودشون میخوان هدایت کنن؟!!! ! خب کمیل جان ببین ، بعضی ها هم هستند که از داخل دارند کج فهمی و برداشت های غلط رو رواج میدن ، وقتی عموم یک ملت نتونن حتی از یک اینترنت خوب برای استفاده از مسائلی که میخوان ازش اطلاعات به دست بیارن بهره مند بشن نباید انتظار این رو داشت که همه چیز اپ دیت شده و به روز باشه ، کمیا این مسائل چیزی نیست که توی 1 هفته خودش رو نشان بده در طول سالها خودش رو نشان میده و نتیجش این میشه که افراطی گرایی ها الکی و بعضی از تفکر های بد جامعه رو فرا میگیره.

نقل قول
همه دنيا يه سيستم واحد شده كه براي هدف خاص كه قبول كردن نظم نوين دنيوي هست داره فعاليت ميكنه! تلوزيون از صبح تا شب انواع اقسام حرفايي رو ميزنه كه اصلا معلوم نيست درسته يا نه! پروژه موجودات فضايي(ufo) كليد ميخوره پروژه هارپ كليد ميخوره ريس بي بي سي رسما اعلام ميكنه ما روزانه n تا خبر منتشر ميكنيم و شما تنها چيزي رو ميدانيد كه ما ميخواهيم! توي تحصيل انواع اقسام پارادوكس ها به جوانان تزريق ميشه كي با اينهمه مشغله فكري وقت ميكنه دنبال اينا بره؟؟

کمیل جان تو بعضی چیز هایی رو به این مسائل ربط میدی که به نظرم درست نیست مسئله یوفو ها و مسائل از این دست ، رو نمیشه تکذیب کرد و بگی دارن ذهن مردم رو دارن مشغول میکنن ، این مسائل رو باید در موردش جدا بحث کرد ، من مطالب زیادی خودنم و عکس های زیادی دیدم که مسئله یوفو ها رو تایید میکنه (حتی از سالیان دور) ، وضعیت بحث های خبر هایی که از تلویزیون پخش میشه و صحتش زیاد مشخص نیست رو نمیشه به مسائل ربط داد چون داره از داخل کشور پخش میشه ، بحث اخبار ها خارجی هم که میخواد ذهن جوانان رو درگیر کنه هست اما اگر اطلاع رسانی درست در خود کشور باشه و ملت ازاد باشن تمامی مسائل روز رو بخونن و ازش باخبر باشن مطمئن باش ترویج این افکار و انحرافات فکری در جامعه کمتر اثر میکنه.

نقل قول
متاسفانه اگه ما تك بعدي نگاه كنيم ميشه گفت هيچ تاثير خاصي نداره ولي وقتي ميبيني در هر فيلم و كارتن مشهوري يه طرز فكري تزريق ميشه بعد اين طرز فكر در موسيقي هم هست در بازي رايانه اي هم هست در بحث هاي سياسي هست در همه چيز هست اون وقت ميبينيد كه خيلي تاثير داره

کمیل جان این حرفایی هست که مدام داره از تلوزیون و رسانه هم پخش میشه . که تلویزیون و ماهواره و کامپیوتر و همه چی هست برای همین اونها میتونن افکارشون رو به ما بقبولونن!

اما مگه میشه جلوی تکنولوژی رو گرفت؟! یعنی به دلیل اینکه این ملت فکرش خراب میشه باید همه چیز رو تحریم کرد!؟ اینجوری که نمیشه ، مردم باید از تمامی مسائل اگاه باشن تا سطح فرهنگ و سواد جامعه بالا تر بره . ما که نمیتونیم فقط به تلویویزون خودمون محدود بشیم !!! تلویزیونی که معلوم نیست اصلا کی داره توش حرف میزنه ! کارشناسایی که الان دارن در مورد مسائل روز بحث میکنن خط معمولا یا از جایی خط میگیرن ، یا اصلا اونقدر نمیفهمند که بخوان بیان توی رسانه ملی برای ملت کارشناسی کنن. این موضوع رو هم قبلا در موردش بحث کردیم

۲۰ شهریور ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۶,۱۷۰ بازدید
۱۳ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۷۴ بازدید
۱ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۷,۳۶۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۳۸۸ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۵۹ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۹۲۷ بازدید
۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۶۱ بازدید
۱۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۴۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۷۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۵۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۹۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۷ کاربر آنلاین است. (۱۵۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!