به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: صندلی داغ (اقلیما - مدیر انجمن)
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

سلامی چو بوی خوش آشنائی
-------------------------------------------------------
شرمنده ،من یادم رفت عید رو تبریک بگم ( نوشدارو پس از مرگ سهراب )
--------------------------------------------------------------------
من و بابام وباباش ادامه رو داشته باش
-------------------------------------------------------------------
سری دوم :
------------------------------------------------------------------
1-همه راجع به پدر پسر شجاع ( البته اسم اصلی پسر شجاع چاک می باشد ) می پرسن ، اسم مامان پسر شجاع چی بود وقبل از اینکه به جنگل روباه بیان کجا زندگی می کردن؟
---------------------------------------------------------------------
2-حالا که اینقدر فداکاری ( دهقان فداکار )مثلا من یه بلیط دیگه تهیه می کنم ومیدمش به شما که با خوشحالی تمام بری و الکلاسیکو رو تماشا کنی همین که می خوای وارد ورزشگاه نوکمپ بشی می فهمی که بلیط شما تقلبی می باشد ؟ ( لطفا واکنش خود را درچند سطر بیان کنید ) ( دو حالت وجود دارد 1- کسی که بلیط رو داده می دونسته که تقلبی می باشد 2- نمی دانسته که تقلبی می باشد)
------------------------------------------------------------------------
3-حالا ادامه سوال اول از سری اول :
بویان رفته رئال ، توی الکلاسیکو جلوی بارسا گل می زنه ومارو باگل بویان توی نوکمپ می برن ؟

4-خلبان و کمک خلبان وبقیه خدمه هواپیما در پی اصابت یک فروند موشک کروز بعد از اعلام خطر فلنگ رو بستن و جیم شدن ، حالا شما موندی و دوستان ، طبق مراحل قبل که قرعه کشی کردید ییهو بعدش می فهمید که ای دل غافل چتر شما خرابه ، چی کارمی کنی چترت رو مخفیانه با اون یکی عوض می کنی یا ...( برعهده شماست که بقیش رو خودتون حد س بزنید )
-----------------------------------------------------------------------
5-راجع به سوال آخر یه جور دیگه میپرسم (سری قبل )شما بعد از ازدواج متوجه این فاجعه می شوید ؟
6-حاضری به عنوان اولین انسان بری مریخ ویه 10 سالی رو اونجا تنها زندگی کنی ؟
7- (این داستان با سوالات سری بعد ادامه دارد ... ) 27:

۱۷ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
جواب سوال های ریحانه:
نقل قول
سلام

سلام خانوم.
نقل قول
بعد از انگلیسی به زبان دیگه ای هم علاقه داری؟ اگه علاقه داری چه زبانیه؟

اول از همه فارسی! به طرز وحشتناکی دلم می خواد کاتالان یاد بگیرم! حتی ترجیح می دادم قبل از انگلیسی کاتالان بلد می بودم. (به tense جمله گیر ندید. )؛ در واقع تنها دلیلی که الان کلاس کاتالان نمی رم، اینه که دپارتمان کاتالان تو ایران نبود! (عوضش با این که فرانسه قشنگ نیست در مقایسه با اینا، دارم یاد می گیرم که خیلی به کاتالان نزدیکه) بعد هم اسپانیایی (یه کم بلدم)، روسی و ...
به طور کلی، هیچ زبونی نیست که ازش بدم بیاد. حتی فرانسه یا آلمانی و کره ای و عبری!
راحتتون کنم اگه رشته ی زبان شناسی به زبون انگلیسی تو ایران بود، حتما انتخاب بعدی من بعد از ادبیات بود. (الان زبان شناسی به زبون فارسی داریم فقط)
نقل قول
- چه جور آدمی هستی: تنبل یا فعال

فعالم! می گن نمی تونم یه جا آروم بشینم. اما سر یه سری کارها به شدت تنبلم! مثلا مرتب کردن اتاق، اکثر وقتا درس خوندن (برای امتحان، با انجام دادن تکالیف ) یا خیلی چیزای دیگه.
نقل قول
درونگرا یا برونگرا

درونگرا هستم؛ اما در برخورد های سطحی به شدت برون گرا هستم؛ مثلا تقریبا هیج وقت توی یه جمع غریبه باقی نمی مونم. کلا درون گرا به نظر نمیام؛ چون حرف زیاد برای گفتن دارم ()، اما یکی از دلایلش در واقع اینه که همه چیز تو سطح حفظ شه و کسی بیشتر نپرسه که چرا ساکتی و...، مگه این که خودم بخوام.
نقل قول
احساساتی یا منطقی

هم احساسیم، هم احساساتی؛ منطقی هم تصمیم می گیرم، ام منطقم هم یاد گرفته اون جوری قضاوت کنه که احساسم هم بپسنده.
نقل قول
ساده یا با سیاست

سیاستم سادگیه.
نقل قول
خسیس یا ولخرج یا متعادل؟

داغ دلم رو تازه کردی! ولخرجم؛ اما خیلی وقتا بعدش دلم می سوزه که مثلا تا این حد لازم نبوده. به همچین آدمی چی می گن؟
نقل قول
3- بین شاعرای ایرانی کدومو بیشتر از همه دوست داری؟

حضرت مولانا! و حضرت حافظ!
نقل قول
- نظرت راجع به:
عشق

بی نهایت، بی کران، جاودان ساز و اوج ... و وصف ناپذیر ...
نقل قول
خیانت

از پست ترین کارها!
نقل قول
پنجره

خب بستگی داره که رو به چی و یا کجا باشه؛ اما در کل برام نماد ارتباطه.
نقل قول
بارون

هم بارون رو دوست دارم، هم قدم زدن زیر بارون؛ اما نه همیشه. قدم زدن تنهایی زیر بارون های تند رو بارها تجربه کردم.
نقل قول
مرگ

مهم تر از خودش و کی بودنش، چه جوری بودنش و تو چه شرایطی بودنش و البته بعدشه. گاهی به خودش بیشتر بها داده می شه که طبیعیه. برای من، فعلا نه سیاه سیاهه، نه سفید سفید؛ احتمالا به خاطر این که مطمئن نیستم، اون مهم ترهایی که گفتم چه جورین.
نقل قول
انتظار

هم انتظار خوب داریم، هم انتظار بد. خدا رو شکر من چند وقت بود که انتظار خوب رو تجربه کردم، انتظار برای اتفاق های خوب. اما اصل انتظار همیشه یه دوگانگی داره. خیلی ایده آل تر از واقعیته، اما سعی می کنم در شرایط سخت هم، برای شرایط بهتر انتظار خوب داشته باشم.
نقل قول
مریم حیدرزاده (رسپینا)

اااا! این رسپینا که جدیدا مد شده، همون مریم حیدرزاده ست؟
من کلا خیلی شعر سپید بهم نمی چسبه، ام بعضی از شعراش قشنگن. در مورد خودشم، ضد و نقیض زیاد شنیدم، نمی تونم نظر بدم.
نقل قول
گریه

نگی که چرا همشو دو قسمتی می کنه، این کلمات تقریبا همشون دو گانه هستن. گریه کردن می تونه برای آروم شدن خوب باشه، کسایی رو دیدم که گریه نمی کنن (به هر دلیلی) اما واقعا زجر می کشن. من خیلی کم این احساس رو تجربه کردم که بخوام گریه کنم، اما نتونم و یا نشه (گرچه گریه های سطحی رو سعی کردم حذف کنم)؛ ولی می دونم که خیلی احساس وحشتناکیه که آدم بخواد گریه کنه و نتونه، یا خودشو مجبور کنه که ازش اجتناب کنه.
اصل گریه آدمو نرم می کنه، نمی دونم این کلمه همون حسیو به شما می ده که به من می ده، اما بهترین لعتی که می تونم در موردش بگم اینه که آدمو «رقیق» می کنه. اما هستن موقعیت هایی که توشون نباید گریه کرد! گاهی اون حسی که می تونه تبدیل به گریه شه، باید تبدیل به خشم شه.
نقل قول
آسمون

شاید کلیشه ای شده باشه، اما هنوز هم قشنگه. هنوز هم نگاه کردن به آسمون می تونه نماد خواستن آزادی، معنویات و پرواز باشه.
گرچه آسمون ابری هم می شه، اما باعث نمی شه که قشنگیشو وقتی زلاله، فراموش کنم.
نقل قول
دریا

نگاه کردن به موج ها رو دوست دارم، حتی اگه خروشان باشن. ولی تا وقتی نشه باهاش خلوت کرد (منظورم تنها بودن نیست)، از کنارش بودن لذت چندانی نمی برم.
نقل قول
تابستون

کاش انقدر گرم نبود فقط. ولی خوبه؛ خیلی از اتفاق های خوب تو تابستون افتادن برای من. (سعی می کنم بدهاشو یادآوری نکنم.)
نقل قول
پائیز

اول از همه یاد تولد خودم می افتم و مدرسه ها. (تولدم با 27 روز اختلاف، تو شناسنامه 1 مهره)
ماه اول و آخرش رو بیشتر دوست دارم.
نقل قول
بستنی

عزیز دلمه! تابستون و زمستون هم نداره، همیشه خوبه! حتی خیلی وقتا یه بستنی، یه بستنی یخی، می تونه 180 درجه حال منو عوض کنه و احساس خوبی بهم بده.
نقل قول
تنهایی

از همون دوگانه هاست.تو یه جمع خوب بودن رو هم دوست دارم ولی تنهایی و خلوت خودم رو از صمیم قلب دوست دارم؛ اما کسایی هستن که بودن کنارشون، بی نهایت بیشتر از این تنهایی بهم می چسبه.
نقل قول
حافظ

من از جمله کساییم که به مرور زمان واقعا بهش اعتقاد پیدا کردم. یه مدت فکر می کردم این فال گرفتن ها، حتی شاید یه جور توهینه به ارزش معنایی شعر، اما الان واقعا نمی دونم چه طور این جوری فکر می کردم!
حافظ شاید تنها شاعریه که هر کسی می تنه اشعارشو بخونه و ازش سهمی داشته باشه.
نقل قول
5- چه غذایی رو بین غذاهای ایرانی دوست داری؟/quote]
فکر کنم قیمه رو از همه بیشتر دوست داشته باشم؛ چون اولین غذایی بود که به ذهنم رسید.(البته بستگی داره دست پخت کی باشه)
[quote] کله پاچه دوست داری؟[

فکر کنم بین دخترا خیلی منفور باشه، ولی من دوست دارم.
نقل قول
6- اگه عشق و وطن در مقابل هم قرار بگیرن کدومو انتخاب می کنی؟

خیلیا دقیقا همین اسم عشق رو برای احساس به وطنشون اسم می ذارن. برای من جایی که نشه توش عاشق بود، جاییه که نمی شه توش آزاد بود و جایی که توش نشه آزاد بود، وطن نیست.
نقل قول
- فکر کن یه بچه ی خیلی کوچیک، مثلا شیش ماهه بغلته داری بهش غذا می دی

تا همین جاش هم به حالت غش و ضعف می افتم ...
نقل قول
بهش غذا می دی یهو میپره گلوش نفسش بند میاد. چیکار می کنی؟ دست و پاتو گم می کنی و مات و مبهوت میشی یا فوری می زنی پشتش یا خودتم پابه پاش گریه می کنی؟

مسلما خیلی می ترسم و حتی ممکنه به حالت گریه بیفتم، اما تو همون حال هم سریع سعی می کنم بزنم پشتش یا اگه کسی نزدیکم باشه، صداش کنم و کمک بخوام. می دونم که انقدر برام مهم هست که نذارم احساساتی بودنم، باعث اتفاقی شه.
چند دقیقه بعدش هم نینی می خنده، بقیه ی غذاشو می خوره. (البته اگه جزئت کنم باز بهش غذا بدم. )

۱۷ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
سلامی چو بوی خوش آشنائی

بدان دیده مردم روشنایی ...
سلام.
نقل قول
شرمنده ،من یادم رفت عید رو تبریک بگم ( نوشدارو پس از مرگ سهراب )

آخه رسم نبود قدیما! (چون عید نبود قدیما! )
سپاس گزارم؛ هم چنین.
نقل قول
من و بابام وباباش ادامه رو داشته باش

من، اقلیما و خودم ...
تنهایی جواب می دم ...
نقل قول
-همه راجع به پدر پسر شجاع ( البته اسم اصلی پسر شجاع چاک می باشد ) می پرسن ، اسم مامان پسر شجاع چی بود وقبل از اینکه به جنگل روباه بیان کجا زندگی می کردن؟

چون کارتون خارجی بودهف به رسم اجانب، ایشون اسمشون رو به اسم خونوادگی شوهرشون تغییر دادن. یعنی «خانوم پدر پسر شجاع» نام گرفتند.
قبل از این که به جنگل روباه بیان هم تو عالم زر ذهن نویسنده بودن.
نقل قول
-حالا که اینقدر فداکاری ( دهقان فداکار )مثلا من یه بلیط دیگه تهیه می کنم ومیدمش به شما که با خوشحالی تمام بری و الکلاسیکو رو تماشا کنی همین که می خوای وارد ورزشگاه نوکمپ بشی می فهمی که بلیط شما تقلبی می باشد ؟ ( لطفا واکنش خود را درچند سطر بیان کنید ) ( دو حالت وجود دارد 1- کسی که بلیط رو داده می دونسته که تقلبی می باشد 2- نمی دانسته که تقلبی می باشد)

اصولا من بلیط تقلبی باشه متوجه می شم ؛ بازم فرض محال می کنم و جواب می دم:
اون یه نفر شمایید دیگه! (تو بخش اول سوال گفتید) دارید می گید که تقلبیه، پس می دونید؛ در نتیجه بهتره از الان به این فکر کنید که اون موقع چه جایی برای پنهان شدن بهتره! (اگه صندلی داغی باشه، در این مورد خواهم پرسید.)
دقیقا چند سطر شد!
نقل قول
بویان رفته رئال ، توی الکلاسیکو جلوی بارسا گل می زنه ومارو باگل بویان توی نوکمپ می برن ؟

این بازی رو نه خواهم دید و نه از نتیجه اش خبر خواهم گرفت (در حد برد یا باخت شاید)، بنابرین نخواهم دونست و عکس العملی نخواهم داشت.
نقل قول
خلبان و کمک خلبان وبقیه خدمه هواپیما در پی اصابت یک فروند موشک کروز بعد از اعلام خطر فلنگ رو بستن و جیم شدن ، حالا شما موندی و دوستان ، طبق مراحل قبل که قرعه کشی کردید ییهو بعدش می فهمید که ای دل غافل چتر شما خرابه ، چی کارمی کنی چترت رو مخفیانه با اون یکی عوض می کنی یا ...( برعهده شماست که بقیش رو خودتون حد س بزنید )

به همه می گم که چترم خرابه؛ و اون ها خواهند گفت که از اول و این بار با اضافه کردن اسم من، قرعه کشی می کنیم.

نقل قول
-راجع به سوال آخر یه جور دیگه میپرسم (سری قبل )شما بعد از ازدواج متوجه این فاجعه می شوید ؟

اینو در مورد یه نفر دیگه جواب بدم، اگه یه نفر انقدر این موضوع براش بی اهمیت بوده که قبل از ازدواج در موردش صحبت نکرده، پس بعد از ازدواج هم براش اهمیت نخواهد داشت؛ اگه هم کوتاهی کرده، حقشه که چنین وضعی رو تحمل کنه.
برای من این موضوع انقدر اهمیت داره که قبلش در موردش بارها و بارها صحبت کرده باشم، پس طرف مقابلم هم می دونه و امکان نداره بتونه چنین موضوع بزرگی رو پنهان کنه! من هم قبلا در مورد ازدواج توضیح داده بودم.
اگه بتونه و این کارو کرده باشه، خیلی چیزهای دیگه ای هم پنهان کرده بوده! با این تفاسیر، بعد از افتادن همه ی این اتفاقات به این نتیجه خواهم رسید که حق داشتم که چنین روزی بگم، اگه به خودم باشه، تصمیم دارم تا آخر عمر مجرد بمونم و تصمیم خواهم گرفت که این بار اگه به خودم هم نباشه هم، مجرد بمونم!
نقل قول
-حاضری به عنوان اولین انسان بری مریخ ویه 10 سالی رو اونجا تنها زندگی کنی ؟

فکر نکنم حاضر باشم انقدر فداکاری در حق بشریت کنم! البته اگه آب و هوای مریخ هم به اندازه ی این سوال تخیلی باشه (مثلا در حد The Island که به شکل یه سیاره دراومده باشه ) ، احتمالا قبول می کنم. اتفاقا براش هم کلی برنامه دارم!

۱۷ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
درود بر شما و همین طور تبریک میگم عید رو...

1_تا حالا شده مثلا ساعت 5/5 عصر از خونه برید بیرون هوا آفتابی باشه و ساعت 9 که برمیگردین خونه از شدت بارون! یه دست دوش درست و حسابی بگیرید؟؟!!! با آب یخ!!! ( اتفاقی که امروز برای من افتاد!! گرفتار بارون ناگهانی و فوق شدید!! بهاری شدم...با آستین کوتاه هم رفتم بیرون!! الان تب و لرز گرفتم!!)

2_چقدر احتمال میدین که یه روز یه ایرانی بتونه سرمربی بارسا بشه؟؟ اصلا دلتون میخواد که یه روز یه ایرانی بتونه به نیمکت بارسا برسه؟؟ (البته نه امثال دایی...افرادی در حد شخصیت قطبی)

3_در یک کلمه ی دو حرفی بارسا رو توصیف کنید!!

دارم یخ میزنم...فعلا همین ها کافیه!

۱۷ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
درود بر شما و همین طور تبریک میگم عید رو...

سلام!
عید شما هم مبارک.
نقل قول
_تا حالا شده مثلا ساعت 5/5 عصر از خونه برید بیرون هوا آفتابی باشه و ساعت 9 که برمیگردین خونه از شدت بارون! یه دست دوش درست و حسابی بگیرید؟؟!!! با آب یخ!!! ( اتفاقی که امروز برای من افتاد!! گرفتار بارون ناگهانی و فوق شدید!! بهاری شدم...با آستین کوتاه هم رفتم بیرون!! الان تب و لرز گرفتم!!)

به این شدت که شما می گید الان تو یادم نیست. من معمولا قبل اون موقع خونه ام. اما خب وقتایی که از آموزشگاه بر می گشتم خونه (حدود 8)، از این هواهای در حد سیبری زیاد تجربه کردم.
نقل قول
_چقدر احتمال میدین که یه روز یه ایرانی بتونه سرمربی بارسا بشه؟؟

خیلی خیلی کم! لااقل فکر نکنم من تا زنده ام، بتونم چنین چیزی رو ببینم!
نقل قول
اصلا دلتون میخواد که یه روز یه ایرانی بتونه به نیمکت بارسا برسه؟؟ (البته نه امثال دایی...افرادی در حد شخصیت قطبی)

معلومه که دلم می خواد!
نقل قول
در یک کلمه ی دو حرفی بارسا رو توصیف کنید!!

نفس من!
اگه محدودیت نداشت، خیلی قشنگ تر هم می تونستم بگم. احتمالا از اثرات سرماست. ایشالا حالتون بهتر بشه، سوالای جدی تر بپرسید.

پ.ن: بسی خرسندم که انقدر تبریک عید شنیدم.

۱۷ فروردین ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
سلام میلیونر زاغه نشین
-----------------------------
شما در صورت پاسخ دهی به این سوالات برنده جایزه 10 میلیون روپیه ای می شید که البته سرهم جمع کنی همش واسه مالیات و امثال هم کسر میشه که در اون صورت سهم شما از جایزه صفر روپیه می شه

سری سو م سوالات :
نکته : در بخش تشریحی اگه مایل بودید می تونید توضیح بدید
1- چه کسی در اثر قورت دادن خلال دندان مرد ؟
الف _ آگاتوکلس
ب _ آلن پينكرتون
ج _ اسكندر كبير
د _ كنت اريك مگنوس آندرئاس هرس ستنبورگ
تشریحی :
2- این ویژگی عجیب متعلق به چه کسی است ؟
حافظه اش به خوبي آنچه تصور مي شود نبود :
الف _ ماركوس ليسينيوس كراسوس
ب _ گريگوري يفيموويچ راسپوتين
ج _ آلبرت انيشتن
د _ فرانسيس بيكن
تشریحی :
3 - آلبرت انشتین در کل چند بار رانندگی کرد ؟
الف _ 12 بار
ب __ بیش از 100 بار
ج _ 1 بار
د __ هیچ کدام
تشریحی
--------------------------------------------------------------------------
4 - فرض کنید راننده یک اتوبوس برقی هستید. در ایستگاه اول 6 نفر وارد اتوبوس می شوند ، در ایستگاه دوم 3 نفر بیرون می روند و پنج نفر وارد می شوند . راننده چند سال دارد ؟

---------------------------------------------------------------------------
5 - چه تعداد از هر نوع حیوان به داخل کشتی ابراهیم برده شد ؟
6 - این سوال حقوقی است . هواپیمایی از ایران به سمت ترکیه در حرکت است و در مرز این دو سقوط می کند ، بازمانده ها را کجا دفن می کنند ؟
با شکر از حضور شما تا این مرحله می ریم که ادامه سوال ها رو داشته باشیم
7 - نظرت رو راجع به جملات زیر بگو :

سلام، اگه مسیج یا جوک جدید نداری، عکست رو بفرست بخندیم

کاشکی دنیا واسه یک شب مال من بود اون وقت با خوشحالی از دنیام پرتت می کردم بیرون !

مشتری : سلام... من نمی تونم پرینت کنم.
مرکز : میشه لطفاً روی Start کلیک کنید و...
مشتری : گوش کن رفیق؛ برای من اصطلاحات فنی نیار! من بیل گیتس نیستم، لعنتی!

من یه کیک درست کردم که شکل حضرت عیسی بود .. بعد کیکم سوخت ..حالا میرم جهنم؟

-------------------------------------------------------------------------
8 - برمی گردیم سر سوال هواپیما :
بعد از اینکه شما متوجه خرابی چتر شدید و پیشنهاد قرعه کشی مجدد رو دادید ، دوستان به شما می گن که : به ما مربوط نیست که چترت خرابه این مشکل تو نه ما و شما در حالی که ناامید شده اید ناگهان یه اسلحه پیدا می کنید و ...
( بقیش رو خودت کامل کن )
9 - و حالا بازم برمی گردیم سر سوال ازدواج :
حالا شما یه جوری با هم کنار میاید ،( چند سال بعد مثلا 8 - 7 سال بعد ) آقا یه بلیط تهیه می کنه به همراه ویزا که شما یکماه برید کاتالان رو بگردید اما وقتی بر میگردید می فهمید باباه مخ بچه ها رو ،روی هوا زده و توی این یه ماه یه دوره فشرده چگونه هوادار متعصب رئال شویم واسه بچه ها گذاشته و اونارو رئالی کرده..
---------------------------------------------------------------------------
10 - ( فرض محال که محال نیست )
آدم تا توی موقعیت سخت گرفتار نشه نمی فهمه که فاصله حرف تا عمل واعتقاداتش چه قدره و از این جور حرفا ، حالا بریم سراغ سوال اصلی :
شما بازهم به همراه همون سه تا دوست داخل هواپیمائی به یک سفر دریائی دور دنیا رفته اید که از بد حادثه گرفتار یک طوفان دریائی شده راه رو گم کرده ومدتها در دریا سرگردانید تا اونجا که دیگه هر چیز خوردنی توی کشتی تموم می شه و فقط شما چند نفر موندید و تقریبا یه هفته هم هست که چیزی نخوردید ببینم حالا بازم قرعه کشی میکنید ؟
11 - اگه بگن ما تو رو به عنوان اولین انسان می فرستیم به دور ترین سیاره منظومه شمسی و احتمالا دیگه برنمی گردی ( تا 50 سال آینده ) اما وقتی که برگردی دنیا کلی پیشرفت کرده و همه از تو به عنوان یک قهرمان یاد می کنند ، میری به سفر ؟

فعلا این سوالات رو جواب بده تا بعد

۱۸ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
سلام میلیونر زاغه نشین

علیک سلام موقعیت جالبناک بنجامین باتن.
نقل قول
شما در صورت پاسخ دهی به این سوالات برنده جایزه 10 میلیون روپیه ای می شید که البته سرهم جمع کنی همش واسه مالیات و امثال هم کسر میشه که در اون صورت سهم شما از جایزه صفر روپیه می شه

وای چه خوب! اگه بردم، 50 درصد جایزه ام مال شما!
نقل قول
1- چه کسی در اثر قورت دادن خلال دندان مرد ؟
الف _ آگاتوکلس
ب _ آلن پينكرتون
ج _ اسكندر كبير
د _ كنت اريك مگنوس آندرئاس هرس ستنبورگ
تشریحی :

تشریحی: نمی دونم.
نقل قول
ج _ آلبرت انيشتن
د _ فرانسيس بيكن
تشریحی :

تشریحی: اونی که شیکموتر بوده.
نقل قول
ج _ آلبرت انيشتن
د _ فرانسيس بيكن
تشریحی :

بازم نمی دونم.
نقل قول
3 - آلبرت انشتین در کل چند بار رانندگی کرد ؟

چر باید بدونم واقعا؟

توضیح: من اصلا نمی دونم راسپوتین و آگاتوکلسکین، یا اصلا چین و چی کاره ست. بیکن هم فقط اسمشو از استادا شنیدم که چنین کرد و چنان کرد. از اون جایی که به نظر من و برتولت برشت (تو کتاب درباره ی گالیله خوندم)؛ «همه ی کارایی که آدمای بزرگ کردن، بزرگ نیست.» کاری به زندگی کسی ندارم. مگه لازم بشه بدونم.
نقل قول
4 - فرض کنید راننده یک اتوبوس برقی هستید. در ایستگاه اول 6 نفر وارد اتوبوس می شوند ، در ایستگاه دوم 3 نفر بیرون می روند و پنج نفر وارد می شوند . راننده چند سال دارد ؟

شوخی می کنید؟ من متولد 28 مهر 1368 هستم. خودتون حساب کنید. من می گم 20 می گن هنوز 20 سالت تموم نشده، می گم 19 می گن مگه تو 20 نیستی؟
نقل قول
5 - چه تعداد از هر نوع حیوان به داخل کشتی ابراهیم برده شد ؟

حضرت ابراهیم زمان ما کشتی نداشتن، حالا اگه شما ابراهیم خاصی مد نظرتونه، معرفی کنید تا ما هم بدونیم.
نقل قول
6 - این سوال حقوقی است . هواپیمایی از ایران به سمت ترکیه در حرکت است و در مرز این دو سقوط می کند ، بازمانده ها را کجا دفن می کنند ؟

هر جا مسافرا وصیت کرده باشن. احتمالا بهشت زهرا. آخه ایرانی ها رو کجا دفن می کنن؟
نقل قول
با شکر از حضور شما تا این مرحله می ریم که ادامه سوال ها رو داشته باشیم

نقل قول
7 - نظرت رو راجع به جملات زیر بگو :

نقل قول
سلام، اگه مسیج یا جوک جدید نداری، عکست رو بفرست بخندی

اییی چه بی نمک! از این اس ام اسایی که انقدر تکراری و یخن، تار عنکبوت بستن.
نقل قول
کاشکی دنیا واسه یک شب مال من بود اون وقت با خوشحالی از دنیام پرتت می کردم بیرون !

تجربه ثابت کرده، این اس ام اس ها معمولا نصف شب و توسط ادم های بی کار فرستاده می شه.
نقل قول
مشتری : سلام... من نمی تونم پرینت کنم.
مرکز : میشه لطفاً روی Start کلیک کنید و...
مشتری : گوش کن رفیق؛ برای من اصطلاحات فنی نیار! من بیل گیتس نیستم، لعنتی!

نظرم:
نقل قول
من یه کیک درست کردم که شکل حضرت عیسی بود .. بعد کیکم سوخت ..حالا میرم جهنم؟

بعضیا واقعا حد نمی شناسن. انگار خوشی می زنه زیر دلشون.
نقل قول
8 - برمی گردیم سر سوال هواپیما :
بعد از اینکه شما متوجه خرابی چتر شدید و پیشنهاد قرعه کشی مجدد رو دادید ، دوستان به شما می گن که : به ما مربوط نیست که چترت خرابه این مشکل تو نه ما و شما در حالی که ناامید شده اید ناگهان یه اسلحه پیدا می کنید و ...
( بقیش رو خودت کامل کن )

اصولا بعد از کاری که من تو مرحله ی اول انجام دادم، دوستان چنین چیزی نمی گن. اما اگه بگن هم من دنبال اسلحه نمی گردم، دنبال وسیله نجات می گردم! (آخه اسلحه پیدا می شه، اون وقت چتر برا همه پیدا نمی شه؟) اگه هم پیدا نشد، دو تا بال و یه حلقه بالا سرم ایجاد می شه و من از جلوی دوستان رد می شم و به سمت بهشت پرواز می کنم.
نقل قول
9 - و حالا بازم برمی گردیم سر سوال ازدواج :
حالا شما یه جوری با هم کنار میاید ،( چند سال بعد مثلا 8 - 7 سال بعد ) آقا یه بلیط تهیه می کنه به همراه ویزا که شما یکماه برید کاتالان رو بگردید اما وقتی بر میگردید می فهمید باباه مخ بچه ها رو ،روی هوا زده و توی این یه ماه یه دوره فشرده چگونه هوادار متعصب رئال شویم واسه بچه ها گذاشته و اونارو رئالی کرده..

اولا که من کنار نمیام که کار به این جاها بکشه؛ بعدم این که فقط دخترم هست که اونم هیچ وقت ازم جدا نمی شه.
یه چیزیو کلا بگم، من عقایدم رو به کسی تحمیل نمی کنم، اما کسی هم نمی تونه عقایدش رو بهم تحمیل کنه. (این از من)؛ اما کسی که (من نه، حالا هر کی)، که 7-8 سال تونسته با یه وضعی کنار بیاد، با بقیه اش هم می تونه. من چون از اول کنار نخواهم اومد، با بقیه اش هم کنار نمیام.
نقل قول
( فرض محال که محال نیست )

پس بهش نگید فرض محال.
نقل قول
آدم تا توی موقعیت سخت گرفتار نشه نمی فهمه که فاصله حرف تا عمل واعتقاداتش چه قدره و از این جور حرف

موافقم. خوشبختانه من تو شرایط سخت، هم خودمو نشون دادم؛ لا اقل به خودم.
نقل قول
شما بازهم به همراه همون سه تا دوست داخل هواپیمائی به یک سفر دریائی دور دنیا رفته اید که از بد حادثه گرفتار یک طوفان دریائی شده راه رو گم کرده ومدتها در دریا سرگردانید تا اونجا که دیگه هر چیز خوردنی توی کشتی تموم می شه و فقط شما چند نفر موندید و تقریبا یه هفته هم هست که چیزی نخوردید ببینم حالا بازم قرعه کشی میکنید ؟

دنبال یه راه برای پیدا کردن غذا می گردیم. بالاخره تو بازمانده ی هواپیمایی که اسلحه پیدا می شده، یه سری وسیله هم پیدا می شه که بشه باهاش ماهی، یا هر غذای دیگه ای پیدا کرد. اگه هم وسیله ی دیگه ای پیدا نشد، با همون اسلحه چندتا پرنده شکار می کنیم، اگه وسیله برای پختنش نبود هم فوقش خام غذا رو می خوریم! اگه هم هیچ غذایی نبود، از گرسنگی می میریم. اما نه در حالی که تسلیم شدیم، بلکه در حال تلاش.
نقل قول
اگه بگن ما تو رو به عنوان اولین انسان می فرستیم به دور ترین سیاره منظومه شمسی و احتمالا دیگه برنمی گردی ( تا 50 سال آینده ) اما وقتی که برگردی دنیا کلی پیشرفت کرده و همه از تو به عنوان یک قهرمان یاد می کنند ، میری به سفر ؟

نه! با دلبستگی هایی که الان دارم نمی تونم! حتی اگه دلبستگی هم نداشتم، من الانشو نمی تونم راحت تحمل کنم، چه برسه به 50 سال دیگه که نمی دونم چی قراره اتفاق بیفته؛ به علاوه من اون موقع 70 سالم خواهد بود! چه اهمیتی داره که منو قهرمان بدونن، در حالی که هیچ کار سودمندی هم نکردم! (تو فرض سوال چیزی گفته نشده بود.) و این که 50 سال من تو دورترین سیاره ی منظورمه ی شمسی، هواپیمای اسلحه دار و دریای ماهی دار و سه تا دوست از کجا گیر بیارم که وقتمو بگذرونم و زنده بدونم که حالا بخواهم قهرمان بشم یا نه؟

نقل قول
فعلا این سوالات رو جواب بده تا بعد

متشکرم بابت سوالا و منتظر بقیه شونم.

۱۸ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: messi_best
پیام: ۹۸۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- لئو
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- جواد نکونام
- پپ
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
اول بگو میدونی چیه؟؟؟
خب الیما اگه مثلا میفهمیدی که منم مثل خودت بویان رو دوس دارم بازم منو دوس داشتی؟؟؟؟
اول عاشق لیونل بودی ولی حالا چیشد که یکدفعه به بویان علاقه مند شدی؟؟؟؟
اگه در یک لحظه مادر و خواهرت به کلیه نیاز داشته باشن به کدومشون کلیه میدی؟؟؟؟
دوس داشتی کادوی تولدت بهت چی بدم؟؟؟؟ هم من و هم بقیه!!!!!!

۲۱ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول

اول بگو میدونی چیه؟؟؟

برشلونه!
نقل قول
خب الیما اگه مثلا میفهمیدی که منم مثل خودت بویان رو دوس دارم بازم منو دوس داشتی؟؟؟؟

معمولا دوست داشتن هایی عمیق ترن که از اولش با دلیل شروع نمی شن؛ آره. اما احتمالا جرئت نمی کردی ابراز مالکیت کنی.
نقل قول
اول عاشق لیونل بودی ولی حالا چیشد که یکدفعه به بویان علاقه مند شدی؟؟؟؟

این جوری ها هم نیست؛ احساسم به لئو در همون حد دوست داشتن و با همون اندازه باقی مونده، اما احساسم به بویان خیلی فراتر رفته. خودمم نمی دونم چی شد ...
نقل قول
اگه در یک لحظه مادر و خواهرت به کلیه نیاز داشته باشن به کدومشون کلیه میدی؟؟؟؟

احتمالا خواهرم. چون اگه غیر از این باشه، بعید می دونم مادرم به هیچ نحوی بپذیره.
نقل قول
دوس داشتی کادوی تولدت بهت چی بدم؟؟؟؟ هم من و هم بقیه!!!!!!

بی اغراق بگم؛ مهم خود کادو نیست زیاد؛ مهم اینه که با چه احساسی اون هدیه داده بشه. اما خب اگه می خوای چیزی بخری، به بلیط بازی فکر کن.

۲۲ فروردین ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو

سلامی به پهنای یک سال نوری
------------------------------------------------
قبل از پرسیدن سوالات جواب سوالات قبلی رو با یه سری نکات می گویم
نقل قول
اگه صندلی داغی باشه، در این مورد خواهم پرسید

منظورت چه می باشد ؟
------------------------------------------------------
نقل قول
پس بهش نگید فرض محال.

باشه به جاش ازاین جمله استفاده می گردد :
در مثل که مناقشه نیست
نقل قول
وای چه خوب! اگه بردم، 50 درصد جایزه ام مال شما!

لازم نکرده ، من خودم یه بار توی همین مسابقات شرکت کردم و 10 میلیون روپیه برنده شدم اما با احتساب مالیات ، حقوق صداو سیما ،سازمان انرژی اتمی و... 10 میلیون روپیه هم بدهکارشدم ،پولت رو نگه دار واسه خودت حداقل حساب تو منفی نیست ،مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان
حالا جواب سوالات که نگفتی :
چه کسی در اثر قورت دادن خلال دندان مرد ؟
الف _ آگاتوکلس

این ویژگی عجیب متعلق به چه کسی است ؟
حافظه اش به خوبي آنچه تصور مي شود نبود:
آلبرت انیشتین

آلبرت انشتین در کل چند بار رانندگی کرد ؟
یک بار

نقل قول
دنبال یه راه برای پیدا کردن غذا می گردیم. بالاخره تو بازمانده ی هواپیمایی که اسلحه پیدا می شده، یه سری وسیله هم پیدا می شه که بشه باهاش ماهی، یا هر غذای دیگه ای پیدا کرد. اگه هم وسیله ی دیگه ای پیدا نشد، با همون اسلحه چندتا پرنده شکار می کنیم، اگه وسیله برای پختنش نبود هم فوقش خام غذا رو می خوریم! اگه هم هیچ غذایی نبود، از گرسنگی می میریم. اما نه در حالی که تسلیم شدیم، بلکه در حال تلاش

آخه آدم حسابی اولا که هواپیما چه ربطی به کشتی داره اون یه قضیه جداست مثلا مربوط به دو سال بعد دوما گفتم همه چیز تموم شده فقط بدنه کشتی مونده نکنه اونم می خواید بخورید (این انسان موجودیست همه چیز خوار )در ثانی یکی نیست بگه وسط اقیانوس بیکران پرنده چیکارمیکرد ، پرنده ها یا نزدیک خشکی اندیا نزدیک کشتی های ماهیگیری ( نگو که حتما اون نزدیکی ها یه جزیره هست یا اون یکی و شما ها هم آدمهای lost هستین ) نه تفنگی نه قلابی آخه با چی می خوای ماهی بگیری ، باموهات ؟
نقل قول

نقل قول
هر جا مسافرا وصیت کرده باشن. احتمالا بهشت زهرا. آخه ایرانی ها رو کجا دفن می کنن؟

ها ، ایدفه رو سوتی دادی ، بازمانده ها که نمردن زندن
نقل قول
اولا که من کنار نمیام که کار به این جاها بکشه

بابا کلا بی خیال شو شاید بنده خدا بارسائی بود
چه عجب وقتش شد که سوال بپرسم .
سوالات سری n ام
1- راجع به حال و آینده می پرسم ، در مثل که مناقشه نیست از بین دوستان که می شناسی و خودت رو در حالا و 5 سال آینده فرض کن اگه اونها رو ببینی که هرکدوم واسه خودشون کسی شدن ( مثل بیل گیتس و برد و لاپورتا و... ) وتو در همین جای زندگی موندی یا پیشرفتت با اونها قابل مقایسه نیست چه حالی می شی ؟
2- اگه یکی از بچه های سایت خودمون اونقدر خرپول بشه که بارسا رو بخره ازش انتظار داری برای بارسا چیکار کنه و همین طور واسه سایت خودمون !!
3- ضعف و قوت رشته ای که توش درس می خونی رو در چی می دونی و همین طور ضعف و قوت خودت رو توی همین رشته ، از کدوم استاد بیزاری یا از کدوم درس ؟
4 - اگه حق انتخاب بازیکن رو داشتی کیارو از بارسا بیرون می انداختی یا به بارسا اضافه می کردی ؟
5- کاری بوده که در گذشته بابت انجامش پشیمون باشی یا بابت انجام ندادنش ، چه هدفی رو حاضری که در آینده بابت بدست آوردنش هر کاری رو بکنی ؟
6 - از بچه های سایت کیارو دوست داری ببینی و فکر می کنی که چه شکلی باشن ؟
7 - توی این رشته ای که درس می خونی هدفت اینکه بعدش چی کاره بشی نهایت خواسته ات از این رشته چیه ؟
8 - نظرت راجه به بازی ژوکر ( ) توی بتمن چیه ؟
9 - نظرت راجع به هالیوود چیه ، اگه یکی از بچه های خودمون بخواد بره اونجا چی بهش میگی ، خودت مایلی اونجا بری ( نه لزوما بازیگری )
10 - چرا ما میتینگ حضوری نداریم ؟
تا بعد ...

۲۳ فروردین ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۱۴ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۰,۷۰۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۹,۸۴۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۶۶ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۰۶ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۷۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۴۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۱۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۶ کاربر آنلاین است. (۱۱۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!