به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: صندلی داغ ( سعید ایمنی (J A C O B) [مدیر سایت] )
نام کاربری: mohsen_ashege_barca
پیام: ۵۲۱
عضویت از: ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: آمل
طرفدار:
- Pique
- یوهان کرویف
- یه پرسپولیس یه ایران
- اسپانیا-آرژانتین
- مهدی مهدوی کیا-کریم باقری
- فرانک کبیر
- افشین امپراطور-محمد مایلی کهن
گروه:
- کاربران عضو
سری دوم بیشتر مال بارساست:
از سال 99 شروع ميکنيم همون موقع که منم تو همو ن سال طرفدار بارسا شدم نظرتون در مورد فيگو تو همون سال 99 چي بود؟
نظرتون راجع به فيگو تو سال 2000 به رئال رفت چي بود؟
دليل افت بارسا تو اون 6 سال؟
زماني که سال 2002 ما از رئال تو مرحله نيمه نهايي اروپا تو نيوکمپ باختيم آيا فکر مي کردي حذف ميشيم منظورم اينه که تو بازی برگشت اميد به صعود داشتي؟
زماني که ريوالدو از بارسا رفت چه حسي داشتي؟
تو اون دوران طرفدار کدوم بازيکن بودي؟
تو سالی که تو جام یوفا با پنالتی که کلایورت داد حذف شدیم چه حسی داشتی؟
اوايل فصل 2005 فکرشو ميکردي که قهرمان بشيم؟
اون بازي اخر که منجر به قرماني شد فکر کنم با لوانته بود تو سال 2005 بعد 6 سال قهرمان شديم دقيقا ميخوام بدونم چه حسي داشتي؟
نظرت راجع به سال 2006 بازي با ميلان و چلسي و گل اتوو به چلسي که تو زمينشون انتقام گرفتيم چي بود؟
فکرشو ميکردي تو 2008 قهرمان نشيم؟
تو کدوم بازي از رايکارد شديدا انتقاد کردي يا واقعا اعصابت ازش خورد شد؟
اوايل امسال در 2 بازي اول شما هم به قول معروف دستمال سفيد به دست گرفتي؟
آيا تا به حال از بويان انتقاد کردي؟
حس کن الان تو نيوکمپ نشستيم و شما به عنوان ليدر هستين اولين شعار یا چيزي که ميخواي بگي چيه؟
واسه اين کلمات فقط يه کلمه بگو:
بارسا
رئال
منچستر
پرسپوليس
افشين قطبي
استقلال
ايران
آمريکا
اسرائيل
تهران
دریا
کویر
آسمان
هوای بارانی
آتش
خاک
آمل
mohsen_ashege barca
نظرتون کلي راجع به من و سوال هام چيه؟
در اخر ممنون از لطفتون که به سوال هام پاسخ دادی امیدوارم در تموم مراحل زندگی موفق و پیروز و آبی اناری باشی

تیم والیبال کاله آمل
۲۹ بهمن ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
داریوش نوشته:

1_ به نظرت چقدر احتمال میدی که یه سیاره ی زمین ه دیگه تو این دنیا وجود داشته باشه؟؟ موجودات زنده ی دیگه ای حتی برتر از ما آدمیان!( البته فکر کنم قرآن گفته از انسان برتر وجود نداره!نمیدونم دقیق)

موجوات هوشمند دیگه بعیده، ولی ظاهرا خیلی پیش از اونچه ما می دونیم هم انسان ها بودن. شخصا همیشه فکر کردم که هفت آسمان و هفت زمین قرآن، قطعا نکته نهفته ای داره!

نقل قول
2_تا حالا شده که بشینی به این موضوع که بالا گفتم فکر کنی؟

آره. ان شاء الله زمان ظهور آقا روشن میشه.

نقل قول
3_وقتی به خدا و عظمتش و همین طور مسائلی مث قضیه ی بالا فکر میکنی چجور حالتی بهت دست میده؟ ( من که دیوانه میشم!خیلی فاز (همون حال)میده بهم )

از اینکه چنین خدای بزرگ و قدرتمندی دارم به خودم می بالم.

نقل قول
4_بزرگترین اشتباه زندگیت؟

دوست داشتن آدمهایی که لایق دوست داشتن نبودن ...

نقل قول
5_یه جمله بگو که بیشترین تاثیر رو روی روند زندگیت داشته!

یه روز یه روایتی شنیدم از کسی. بد نیست براتون بگم:

یه روز حضرت موسی (احتمالا) به خدا میگه خدایا، بهترین بنده ت رو به من معرفی کن. خدا میگه فلان روز برو فلان جا. حضرت موسی میره و می بینه یه کشاورزی داره توی مزرعه کشاورزی می کنه. نگاه می کنه می بینه هیچ چیز متفاوتی نداره. خلاصه یهو صاعقه ای میاد و کشاورز نابینا میشه. حضرت موسی میره جلو، می بینه کشاورز روی زمین نشست و گفت: «خدایا، تا امروز که تو منو بینا دوست داشتی، من بینایی رو دوست داشتم، از الان که منو نابینا دوست داری، من نابینایی رو دوست دارم!»

این رو شنیدم واقعا یه لحظه انگار تلنگری بود که برام، که چقدر باور ما به خدا ضعیفه. در نظر اکثر ما، خدا وقتی خوبه که اونچه ما می خوایم اتفاق بیفته. من از اون روز باور کردم به هرچی که اراده خداست راضی باشم، و حتی اگه به نظرم بد و مصیبت اومد، بدونم که اراده خداست و اراده خدا هرگز بد نیست!

نقل قول
6_از اون 2 تا دبیری که گفتی تو دوران راهنمایی حرف قشنگی یادت مونده که بگی؟؟

حرف خاصی نه، ولی اونها همیشه از اعماق دین حرف می زدن. فقط نمی گفتن نماز بخونید ثواب داره، از عمقش حرف می زدن، از ریشه هاش ... دین رو اصولی یاد می دادن، به علاوه که خودشونم اهل عمل بودن، برای همینم خیلی رو من تاثیر گذاشت.

نقل قول
7_چقدر به اصل ((راز)) اعتقاد داری؟

اینکه مثبت فکر کردن مقدمه پیروزیه، و اینکه باور محکم به هر چیز داشته باشی، رخ میدی، جزو ذات انسانه، از بدو آفرینش بوده و تا ابد هم خواهد بود. من خودم با این نگاه، که ترجیح میدم اسمش رو بذارم باور محکم به خدا، تا راز یا هر چیز دیگه، هرچی که می خوام رو بدست آوردم. اما این دفتر دستک که کسی بیاد یه طوری حرف بزنه انگار یه تکنولوژی خلق کرده، یا این لوس بازیا که کهکشان باید به تو اجازه بده و باید با هستی همراه بشی و ... این تعابیر قلمبه سلمبه رو اصلا نمی پسندم.

نقل قول
8_به نظرت چرا عصر جمعه دلگیره؟؟

روایت هست که عصر جمعه ها کارنامه یک هفته شیعیان رو پیش آقا امام زمان می برن، و ایشون از دیدن گناهایی که کردن ناراحت میشه. این ناراحتی هم به دل شخص القا میشه ... در زندگیم هم دیدم که این دلگیری اغلب برای آدمهای خوبه، یعنی اونا که هنوز سیمشون به قول معروف کامل قطع نشده!

9
نقل قول
_یه چیزی هست که همه بهش اعتقاد دارن(البته اعضای این سایت) و اون اینه که دل کندن از این سایت خیلی سخته!!! به نظر تو دلیلش چیه؟
حتی برای خود من هم این موضوع صادقه...امسال کنکور دارم ولی ابدا نمیتونم درس رو به این سایت ترجیح بدم!! به خاطر همین ساعات حضورم در سایت از ساعات مطالعه م بیشتره...

دلیل اول علاقه به بارساس. دلیل دوم اینکه این سایت رویکرد حرفه ای داره، و واقعا با سایت های دیگه بارسا متفاوته. قابل اعتماده. دلیل سوم اینه که ما سعی کردیم آدم های مفید رو نگه داریم و آدم های مضر رو دور کنیم تا جامعه سالمی داشته باشیم. دلیل چهارم هم اینه که عادت کردن به محیطی که مدتی درش بودی در ذات انسان ها هست.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
محسن نوشته:

سلام خسته نباشین در ابتدا اگه سوالاتم نامربوط یا زیاده عذر خواهی میکنم
سری اول سوال هام:
1 : شما که همش تو سایت هستین یعنی بیشتر اوقات . آیا تا به حال همسر یا خانواده ازت گله کردن؟

خانواده گاهی گله می کنن، ولی خب من کلا اهل تفریحات بیرونی نیستم. خانواده هم درک می کنن که آدم بیشتر وقتش رو توی اینترنت باشه (و خیلی کارهای مفید بکنه) خیلی بهتر از ول گشتن تو خیابون و پارکه!

البته اینترنت بودم من هرگز به کارهای اصلیم صدمه نزده، من برای هر چیزی وقتی در زندگیم می ذارم و هرگز چیزی رو بابت دیگری حذف نمی کنم.

نقل قول
2 : چرا زمانی که تو شریف بودی بورسیه نشدی خوب می تونستی اونجا پیشرفت کنی و بیای تو ایران خدمت کنی؟

به این مسائل باید عمیق وارد شد. اولا که بحث بورسیه، اصلا اینطوری نیست که هرکی بهتره، نه، خیلی چیزای دیگه داره. به علاوه، کی گفته اونجا رفتن معنیش بهتر شدنه؟ ما تو عمل، تو صنعت، خیلی عقبیم، اما تو تئوری هیچی عقب نیستیم. تو دانشگاه های دنیا چیزی نمیگن که تو ایران نشه پیدا کرد، اصلا مشکل ما در این بخش تئوری نیست. اونا که میرن هم دنبال اسم و رسم و منافع شخصین، نه چیز دیگه.

باید آدم وقتی سختی رو به خودش تحمیل کنه، که ارزشش رو داشته باشه. من آدمی نیستم که بگم فلان چیز کلاس داره، یا فلان کس اون کارو کرده، یا همه فلان می کنن ... من با عقلم حساب کردم و دیدم منفعتی اونجا برای من نیست.

نقل قول
3:اهل گیم هستی و مدل گوشیت چیه؟ماشین داری چی؟

اهل گیم که هستم کامل، یعنی به نامزدم گفتم من تا آخر عمرم باید گیممو بازی کنم
w810
نه

نقل قول
4 : فردا سی ام و پس فردا باید بری . یه روز مونده به خدمت چه حس و حالی داره ؟ اگه بگن خدمت معافی ولی نباید اصلا اسم بارسا و سایت و...بصورت کلی نام بارسا رو از ذهنت حذف کنی کدومو انتخاب میکنی؟

هیچ حس خاصی ندارم. اینم یه مرحله از زندگیه. من عادت دارم همه چیزو آسون بگیرم و راحت با شرایط وفق پیدا کنم. مشکلی ندارم، میرم به امید خدا بر می گردم و در این زمین هم کارهای بزرگی می کنم و وقتم رو هدر نمیدم.
مسلما نمی پذیرم که کسی بخواد حد و مرز علائقم رو محدود کنه، به هیچ قیمت!

نقل قول
5 : ایا تا به حال کسی پیام شخصی تو سایت واست فرستاد که (ببخشید) دری بری گفته یا ازت گلایه یا انتقاد کرده باشه؟شما جوابشو دادین؟

انتقاد و گلایه زیاده، دری وری یادم نمیاد. هر پیامی هم بیاد جواب میدم، حتی اگه جوابش "نمی دونم" باشه.

نقل قول
6 : همسر شما هم عضو سایته یا اصلا طرفدار بارساست؟

نه اصلا فوتبالی نیست.

نقل قول
این جور که پیداست آدم مذهبی هستین
7 : آیا تا حالا کتاب های ادیان دیگه رو خوندین؟نظرتون؟

بخش هایی از انجیل رو خوندم. خب واضحه کلام خدا نیست، نوشته انسانه. و خب مسلما که تحریف شده س. کلام زیباییه، مثل سخنان آدمهای بزرگ که بعضی هاشون واقعا قشنگه، ولی برای ارائه یه راه عملی زندگی به پیروانش خیلی ضعیفه. دین وظیفه ش این نیست که بیاد بگه "گفتار نیک، پندار نیک، کردار نیک"، هر آدمی اینا رو بلده، دین باید در جزئیات راهنمای پیروانش باشه که در این قیاس، هیچ دینی با اسلام قابل قیاس هم نیست.

نقل قول
8 : نظرتون کلی راجع به سنی ها ؟

فرق اهل سنت تحریف علنی اسلام و زیر پا گذاشتن بسیاری از اصول و فروع دینه. پیروانش امروزه اغلب از روی جهل، و بعضا به صورت ارثی به اون فرقه موندن، و برای همینم هست که سعی میشه در جهل نگه داشته بشن.
از بعد شخصی، به شدت ازشون بدم میاد، چون با جسارتی شرم آور، حرف خدا و پیامبر خدا رو زیر پا گذاشتن.

نقل قول
9 : نظرتون در مورد وهابیها (لعنت الله )

خدا لعنتشون کنه. فرقه ای که انگلیسی ها در اسلام وارد کرد، مثل فرقه هایی چون بابیت و بهاییت که آسمانی نبودن و تبلیغ شدن که هستن. قطعا یکی از کثیف ترین و شقی ترین انسان های روی زمین هستند.

نقل قول
10 : دقیقا می خوام بدونم موقع اذان اسم مولا وقتی برده میشه چه حسی داری؟

اسم مولا همیشه برام احساس قدرت و صلابت رو تداعی می کنه، مخصوصا قلب امیر المونین که واقعا برازنده ایشونه. احساس می کنم یه رهبر و مقتدای قدرتمند و خلل ناپذیر دارم که در عین محبت و عطوفت، نماد قدرت و استواری و ظلم ستیزی بوده و هست.

نقل قول
11 : اگه بین 4 شهر کربلا نجف مشهد مدینه یکی رو انتخاب کن که همین الان یا بعدا ببریمت کدوم رو انتخاب می کنی؟

همه مقدسن، نمیشه انتخاب کرد، اما اگه بخوام به ترتیب برم، اول ترجیح میدم برم نجف. پدر مادرم دیروز از کربلا اومدن. چند روز پیش مادرم زنگ زد گفت روبروی حرم امیر المومنین ایستادم، واقعا اشک تو چشمام جمع شد. خیلی دوست دارم برم به پابوس مولا.

نقل قول
12 : اگه بین شهر بالایی که انتخاب کردی و مکه کدوم رو انتخاب می کنی؟

بازم نجف. چون به خدا باید از راه دوستانش رسید.

نقل قول
13 : نظرتون راجع به شهر نجف.مسجد کوفه .حضرت علی(ع)؟

فکر کنم از جواب های قبلی مشخص شده باشه.

نقل قول
14 : چقدر احتمال میدی که اقامون امام زمان رو میبینی؟ اگه ببینیش اولین چیزی که بهش میگی چیه؟آیا تا به حال حسش کردی؟

من خودم خیلی با اون سطح فاصله دارم، از نظر شایستگی امیدی ندارم ببینم. اما می دونم اگه زمان حضور باشم، با تمام وجود در خدمت خواهم بود.

نقل قول
15 : مواقع سختی بیشتر به کدوم ائمه متوسل میشی؟

معصومین همه بزرگوارن، بسته به اینکه چه مناسبتی باشه یا کدوم شهر مذهبی باشم به هر کدوم.

نقل قول
16 : هیئت میری؟ کدوم هیئت؟

اغلب نه. جو تظاهر گونه اغلب هیئت ها رو دوست ندارم. برخی مداهی ها که توهین به دین و باورهاشه رو هم نمی پسندم. اما اگه بدونم جایی یه عالمی نشسته و داره صحبت می کنه و یه مشت طلبه فضل و کمال، نه متخصص کوچه باز کردن و عربده کشیدن، اونجا هستن، حتما میرم.

نقل قول
17 : اخرین باری که گریه کردی؟چرا؟

گریه که خیلی وقت پیش بوده الان اصلا تو ذهنم نیست، ولی آخرین باری که اشک از چشمام اومد، زمانی بود که تو خیابون راه می رفتم، یه پسر بچه به جرات زیر 3 سال دیدم که چسب زخم می فروخت!

نقل قول
18: ایا تا حالا دعوا یا بزن بزن کردی؟

اصلا. همیشه عقیده داشتم آدمی که منطق داره، نیازی به زور بازو نداره. البته درسته که گاهی آدم وادار میشه دفاع کنه، اما خدا رو شکر هیچ وقت در موقعیتش قرار نگرفتم.

نقل قول
19 :تو خانواده چند نفر هستین؟ مامانی هستی یا بابایی؟

5 نفر، 3 تا پسر. من به قول مادرم خیلی زود بزرگ شدم، و از زمانی که یادم میاد، شخصیت خیلی مستقلی داشتم.

نقل قول
20: نظرتون راجع به رهبر مون آیت الله خامنه ای . آقای رفسنجانی . آقای احمدی نژاد . آقای خاتمی. تو دوره قبل به چه کسی رای دادی ؟ تو این دوره به چه کسی رای میدی؟اولین رای شما به چه کسی بود؟

آقای خامنه ای از نزدیک (با واسطه) می دونم که واقعا آدم خوبیه، در بعد فردی. در بعد اجتماعی و به عنوان رهبر جامعه اسلامی، نواقصی در ایشون هست که نباید منکر شد، ولی واقعا هیچ گونه فساد مالی یا اخلاقی در ایشون و نزدیکانشون نیست.

آقای رفسنجانی به نظر من کسی بودن که ریشه های انقلاب رو زدن و بساط فساد مالی رو در حکومت نوپا بنا کردن. اگر اینطور بوده، که خیلی هم گواه بر این هست، خدا ازشون نخواهد گذشت!

آقای احمدی نژاد به نظر من یه مسلمون واقعیه. یعنی بر سر عقایدش وایساده و کمترین عدولی از حقش نمی کنه، همون طور که مولا علی فرموده. ایشون از بدو ورودش به شدت علیهش جوسازی و تخریب انجام شد، چون اهل باج دادن به یک سری نبود، و این هم طبیعی بود. اما حالا بعد 4 سال، من از رایی که به ایشون دادم، واقعا به خودم افتخار می کنم! هر چقدر که زورش رسید و تونست کار کنه، خالصانه در خدمت مردم و کشور بود.

آقای خاتمی به نظر من یک خائن به مملکت و انقلابه، که با آرایش ظاهر ماجرا، مردم رو فریب داد و پشت پرده، پیشنهادهایی شرم آور تر از معاهده های قاجار و پهلوی به دشمن می داد. کسی که از حرکت تانک های آمریکایی در عراق چنان از ترس از خود بیخود بشه، که سریع ورداره نامه ای بنویسه و با وجه المصالحه قرار دادن ارزش های انقلاب، از آمریکا با حقارت طلب امان کنه، چیزی جز خائن به مملکت و انقلاب نیست. اما باید پذیرفت که در فریفتن مردم استاده! ولی شک نکنید که برای بار سوم، مردم از سوراخش گزیده نخواهند شد ...

دوره قبل به آقای احمدی نژاد رای دادم و این دوره، محکم تر از دوره قبل به ایشون رای میدم. اولین رایم هم فکر می کنم به آقای ری شهری بود.

نقل قول
نظرت در مورد سوال هام؟

جالب بود. به نکات ریزی توجه کرده بودی.

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
محسن نوشته:

سری دوم بیشتر مال بارساست:
از سال 99 شروع ميکنيم همون موقع که منم تو همو ن سال طرفدار بارسا شدم نظرتون در مورد فيگو تو همون سال 99 چي بود؟

بازیکن بزرگی بود بدون شک، اما الان دوست ندارم حتی در مورد چند جمله بنویسم ...

نقل قول
نظرتون راجع به فيگو تو سال 2000 به رئال رفت چي بود؟

دلیلش که خیانت وکیلش و فریبکاری سران بی شرف مادرید بود. ولی خودشم خون خوک در رگهاش بود!

نقل قول
دليل افت بارسا تو اون 6 سال؟

نبود مربی بزرگ، در عین داشتن بازیکنایی بزرگ.

نقل قول
زماني که سال 2002 ما از رئال تو مرحله نيمه نهايي اروپا تو نيوکمپ باختيم آيا فکر مي کردي حذف ميشيم منظورم اينه که تو بازی برگشت اميد به صعود داشتي؟

اون بازی رو 2-0 باختیم، در حالی که باید می بردیم. واقعا بازی مسخره ای بود. بازی برگشت امیدوار بودم، اما نه زیاد. که متاسفانه بازی 1-1 شد.

نقل قول
زماني که ريوالدو از بارسا رفت چه حسي داشتي؟

وحشتناک! برام قابل تصور نبود. واقعا کمتر پیش اومده احساسی اون قدر ازار دهنده داشته باشم!

نقل قول
تو اون دوران طرفدار کدوم بازيکن بودي؟

ریوالدو رو خیلی دوست داشتم. فرانک دی بوئر رو هم خیلی زیاد. همین طور زندن و کلایورت. هلند اون زمان رویایی بود!

نقل قول
تو سالی که تو جام یوفا با پنالتی که کلایورت داد حذف شدیم چه حسی داشتی؟

هنوز هند احمقانه ای که کرد یادمه. هنوز تک به تکی که انریکه از کنار دوازه بیرون زد رو یادمه. سر اون بازی با دوستمم شرط بسته بودم. در عین شایستگی به احمقانه ترین حالت حذف شدیم!

نقل قول
اوايل فصل 2005 فکرشو ميکردي که قهرمان بشيم؟

وقتی ریکارد اومد، با ذهنیتی که از هلند 2000 داشتم، می دونستم بارسا متحول خواهد شد، حتی زمانی که اواخر جدول بودیم!

نقل قول
اون بازي اخر که منجر به قرماني شد فکر کنم با لوانته بود تو سال 2005 بعد 6 سال قهرمان شديم دقيقا ميخوام بدونم چه حسي داشتي؟

خیلی فوق العاده بود. همون موقع ها تازه داشتیم سایت رو آماده می کردیم. با بچه ها توی نت بودیم و تا نزدیکای صبح خوشحالی می کردیم!

نقل قول
نظرت راجع به سال 2006 بازي با ميلان و چلسي و گل اتوو به چلسي که تو زمينشون انتقام گرفتيم چي بود؟

یکی از فوق العاده ترین بازیایی که در عمرم دیدم. واقعا بازی فراموش نشدنی بود! تحقیر مورینیوی کثیف در زمین خودش، بهترین اتفاق برای هر بارسایی بود!
بردن میلان تو سن سیرو هم کار بزرگی بود، اما دوست داشتم با گلهای بیشتر تحقیرشون می کردیم (که گل نزدن اتوو بازی برگشت گل کرده بود!)

نقل قول
فکرشو ميکردي تو 2008 قهرمان نشيم؟

وقتی قهرمانی 2007 رو اونطوری از تیم گرفتن، قابل حدس بود که حواشی انقدر زیاد بشه که کیفیت تیم رو تحت الشعاع قرار بده.

نقل قول
تو کدوم بازي از رايکارد شديدا انتقاد کردي يا واقعا اعصابت ازش خورد شد؟

بازی با اسپانیول فکر کنم تنها بازی بود که من از ریکارد انتقاد کردم، بابت عقب کشیدن تیم. البته تقصیر اون نبود. ذات ریکارد به عقب کشیدن نبود، مجبورش کردن. همون طور که سال 2005 که تو زمین چلسی 4-2 باختیم و حذف شدیم، به شدت بهش حمله کردن که وقتی بازی 3-2 شده بود، باید تیم رو عقب می کشید. دلیل افت بارسا این بود که تفکرات دیگه ای جز تفکرات ریکارد وارد تیم شد ...

نقل قول
اوايل امسال در 2 بازي اول شما هم به قول معروف دستمال سفيد به دست گرفتي؟

نه. من آدمی نیستم که تو برهه زمانی کوچیک نظر بدم. من از پپ هیچ وقت خوشم نیومده، اما مطمئن بودم بارسا بر می گرده، چون بارسا همه چی داشت، فقط یه شوک می خواست که تعویض مربی بود.

نقل قول
آيا تا به حال از بويان انتقاد کردي؟

نه. علاقه من به بویان وارد مقوله عشق میشه که میگن آدم بدی های معشوقش رو نمی بینه!

نقل قول
حس کن الان تو نيوکمپ نشستيم و شما به عنوان ليدر هستين اولين شعار یا چيزي که ميخواي بگي چيه؟

Tots units fem forca!

نقل قول
واسه اين کلمات فقط يه کلمه بگو:

بارسا = همه چیز!
رئال = معنای کثافت و حقارت!
منچستر = پر فراز و نشیب
پرسپوليس = محبوب هرچی دله
افشين قطبي = یه امپراطور واقعی!
استقلال = منفور (اما نه مثل رئال)
ايران = شکوه!
آمريکا = تعریف خباثت!
اسرائيل = بربرهای کراوات زده!
تهران = روح بزرگ و جسم خسته!
دریا = آرامش
کویر = سکوت
آسمان = بخشایش
هوای بارانی = رمانتیک!
آتش = قدرت!
خاک = مادر
آمل = خوبه
mohsen_ashege barca : خوبه

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
چه سؤالیو دوست داری ازت بپرسن که تا حالا نپرسیدن ؟

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۳۰ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
سلام
1- از چه رنگی خوشت میاد ؟
2- کسی رو میشناسی که اصلا ازت خوشش نیاد ؟
3- سعی میکنی چه جوری لباس بپوشی ؟ به مد اهمیت میدی ؟
4- یکی از سوتی های جالب و خنده دار زندگیت رو بگو
5- در چه چیزی تبهر داری ؟
6- یکی از خبر هایی که خیلی ناراحتت کرده ؟
7- فرد بیخیال هستی یا جدی یا اینکه دوست داری شوخ طب باشی ؟
8- تا حالا شده به سرت بزنه که سیگار بکشی ؟
9- قد ؟
10- از کدوم خواننده ی ایرانی و خارجی خوشت میاد ؟
11- سیاوش قمیشی یا معین ؟
12- محسن چاووشی ؟ از اینکه بهش می گن استاد چه حالی میشی ؟
13- از کدوم غذا بدت میاد ؟
14- موارد غیر قابل تحمل ؟
15 - یه تعریف یه جمله ای در مورد خوشبختی ؟
16- دوست داری تو چند سالگی بمیری ؟
17 - تکیه کلام داری ؟ اگه داری چیه ؟
18- نظرت در مورد مهران مدیری ؟ کدوم کارش رو بیشتر پسندیدی ؟
19- الان تقریبا 3 سال و نیمه که این سایت رو تاسیس کردی توی این مدت از کدوم مدیر انجمن بیشتر خوشت اومده ؟
20- از وضعیت الان انجمن راضی هستی ؟
21- تا حالا شده به کسی توی سایت وابستگی داشته باشی و اون یه نفر یهو غیبش بزنه ؟ چه حالی داشتی ؟
22- اتومبیل مورد علاقه ؟
23- از نجوم خوشت میاد ؟
24- کشور مورد علاقه برای دیدن و سیاحت ؟
25- محبوب ترین بازیکن در ایران ؟
26- نظرت در مورد نیکبخت واحدی ؟
27 - تو دانشگاه کم ترین معدلی که داشتی ؟ و کلا چند تا واحد مونده داشتی ؟
28 - بیخودترین درسی که تو دانشگاه پاس کردی چی بوده؟
29 - رابطه ات بادخترها در دانشگاه تا چه حدی بود؟
اینا سری اول اگه وقت شد یه سری دیگه هستن موفق باشی

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۳۰ بهمن ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Hessam10 نوشته:

چه سؤالیو دوست داری ازت بپرسن که تا حالا نپرسیدن ؟

چیز خاصی مد نظرم نیست. هر چیزی که قابل پیش بینی نباشه برام جالبه.

۳۰ بهمن ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Sign نوشته:

سلام
1- از چه رنگی خوشت میاد ؟

سیاه - قرمز

نقل قول
2- کسی رو میشناسی که اصلا ازت خوشش نیاد ؟

احتمالا اونا که اصلا ازشون خوشم نمیاد

نقل قول
3- سعی میکنی چه جوری لباس بپوشی ؟ به مد اهمیت میدی ؟

مد مال آدمهای سطحی جامعه س، من اصلا دنبال این حماقت ها نیستم. هرچی خوشم بیاد می پوشم.

نقل قول
4- یکی از سوتی های جالب و خنده دار زندگیت رو بگو

یه دوست خانوادگی داشتیم، اینا ترکن. یه بار نشسته بودیم سر سفره شام بخوریم، داداش کوچیکم اومد ماست بریزه، ریخت تو سفره. برگشتم بهش گفتم: مگه ترکی؟

نقل قول
5- در چه چیزی تبهر داری ؟

در مدیریت پروژه ها، در طراحی وب سایت، در اغلب مهارت های کامپیوتری و البته رشته خودم، و تا حدودی هم در نویسندگی. و البته خیلی چیزای دیگه!

نقل قول
6- یکی از خبر هایی که خیلی ناراحتت کرده ؟

رفتن ریکارد و افشین امپراطور

نقل قول
7- فرد بیخیال هستی یا جدی یا اینکه دوست داری شوخ طب باشی ؟

شوخ طبع!
بی خیال نیستم، جدی و شوخی هم کاملا به موقعیتش بستگی داره. کلا دوست دارم اونطوری رفتار کنم که اقتضای موقعیتیه که توش هستم.

نقل قول
8- تا حالا شده به سرت بزنه که سیگار بکشی ؟

معلومه که نه! خیلی آدم باید احمق باشه که برای نابودی خودش اقدام کنه!

نقل قول
9- قد ؟

174

نقل قول
10- از کدوم خواننده ی ایرانی و خارجی خوشت میاد ؟

ایرانی از سنتی ها شهرام ناظری و شجریان (کلا موسیقی سنتی رو دوست دارم، اغلب خواننده ها)، از موسیقی مدرن هم اصفهانی، خواجه امیری و مرحوم عبد اللهی. از این جک و جونورای جدید که مثل علف هرز رشد می کنن واقعا چندشم میشه!

خارجی هم مدرن تاکینگ رو از خیلی زمان های پیش گوش می دادم و باش خیلی خاطره دارم. بعد از اون هم امی لی و کریس دی برگ

نقل قول
11- سیاوش قمیشی یا معین ؟

هچ کدوم رو به اون صورت دوست ندارم، ولی هر دو اهنگ های خیلی قشنگی هم دارن.

نقل قول
12- محسن چاووشی ؟ از اینکه بهش می گن استاد چه حالی میشی ؟

استاد؟
جوک سال بوده هرکی گفته!

نقل قول
13- از کدوم غذا بدت میاد ؟

فسنجون. کرفس!

نقل قول
14- موارد غیر قابل تحمل ؟

دروغ، تظاهر، ریا، چند رنگی ...

نقل قول
15 - یه تعریف یه جمله ای در مورد خوشبختی ؟

خوشبختی یعنی در آینه آرزوها (که افراد رو با اونچه آرزو دارن نشون میده) فقط و فقط خودت رو ببینی!

نقل قول
16- دوست داری تو چند سالگی بمیری ؟

دوست دارم تا زمانی زنده باشم که توانایی های جسمیم رو از دست نداده باشم.

نقل قول
17 - تکیه کلام داری ؟ اگه داری چیه ؟

نه چیز خاصی ندارم

نقل قول
18- نظرت در مورد مهران مدیری ؟ کدوم کارش رو بیشتر پسندیدی ؟

یه حرفه ای واقعیه. همه کاراش رو دوست دارم. خوبی کارش اینه که هر کدوم جدید و متفاوته.

نقل قول
19- الان تقریبا 3 سال و نیمه که این سایت رو تاسیس کردی توی این مدت از کدوم مدیر انجمن بیشتر خوشت اومده ؟

اقلیما از همه وظیفه شناس تر بوده.

نقل قول
20- از وضعیت الان انجمن راضی هستی ؟

80-90 درصد آره

نقل قول
21- تا حالا شده به کسی توی سایت وابستگی داشته باشی و اون یه نفر یهو غیبش بزنه ؟ چه حالی داشتی ؟

نه به اون صورت. یه برهه از زمان، یه سری تو سایت شورش کردن و بعدم برای تحت فشار قرار دادن من، خیلی ها رو با خودشون همراه کردن که ما میریم. منم گفتم به درک اسفل السافلین! من تو سخت ترین شرایط هرگز حتی دستمم به زانو نگرفتم که دشمن شاد بشم. یه تنه ایستادم و سایت رو از اون وضع بیرون کشیدم، و رو سیاهی موند به ذغال ها!

نقل قول
22- اتومبیل مورد علاقه ؟

پژو 206. چون ارزونه

نقل قول
23- از نجوم خوشت میاد ؟

در کلیات. علاقمند به وارد شدن به جزئیاتش نیستم.

نقل قول
24- کشور مورد علاقه برای دیدن و سیاحت ؟

کاتالونیا!

نقل قول
25- محبوب ترین بازیکن در ایران ؟

علی پروین - احمد رضا عابدزاده - کریم باقری - علی کریمی

نقل قول
26- نظرت در مورد نیکبخت واحدی ؟

یه چاق بی مصرف!
از اینکه همیشه گند می زنه و وقتی باش مصاحبه می کنن میگه من عالی بودم حالم به هم می خوره!

نقل قول
27 - تو دانشگاه کم ترین معدلی که داشتی ؟ و کلا چند تا واحد مونده داشتی ؟

سال دوم شرایط زندگیم و اوضاع روحیم خیلی خراب بود. تو کل 2 ترم کلا 16 واحد پاس کردم و معدلم هم یکی 10 شد یکی 11. تا سال آخر داشتم زور می زدم گندی که به معدل کلم خورده بود رو جبران کنم

نقل قول
28 - بیخودترین درسی که تو دانشگاه پاس کردی چی بوده؟

ریاضی عمومی 2!

نقل قول
29 - رابطه ات بادخترها در دانشگاه تا چه حدی بود؟

در حد 0. با کسی حتی سلام علیکم نداشتم. به قول معروف تریپ سگ بودم کسی نمی تونست نزدیکم شه

۳۰ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Blaugrana.ForEvEr
پیام: ۵,۶۲۴
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۶
از: قزوین
طرفدار:
- ژاوي.مسي
- مارادونا.ريوالدو
- پرسپوليس
- اسپانيا
- كريم باقري
- پپ گوارديولا
- افشين قطبي
گروه:
- کاربران عضو
علیرضا :بدون شرح
بدون شرح یعنی چی معنی های مختلفی میده
فکر میکنی یه روز بشه که تعداد ارسال هم از مال تو بیشتر شه ؟(همش هم ارسال های با محتوا باشه)

...
۳۰ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: S&M&M
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۶ اسفند ۱۳۸۶
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
گروه:
- کاربران عضو
يك سوال خيلي مهم! كلآ هرچي تو دلته را بگو رجع به اين سوال!
تا كي اين سايتو نگه ميداري؟
وقتي ازدواج كني چي؟
وقتي 35 سالت شد چي؟(البته اون موقع بايد كارو به جوون ها بسپري مثل عليرضا! )
تا كي طرفدار بارسا ميموني؟ داداشم حسابي 2 آتيشه بود وقتي رفت سر كار هي علاقش كمتر و كمتر شد! البته بازيارو به زور من ميبينه!! باهاش كار كردم الان ديگه بازيكنارو هم ميشناسه!

تا حالا چند نفر از افرادي كه بلاك شدن بخشيده شدند؟
كار هم ميكني؟
اگه پپ امسال 3 تا جام ببره بازم اينقدر بر ضدش حرف ميزني؟
(سوالهام از هر دري سخني بود!!)

قرار بود يكي باشه!
همين ديگه!

۳۰ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۱۴ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۰,۶۰۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۹,۸۱۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۶۶ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۱۹۵ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۷۵ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۳۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۱۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۱ کاربر آنلاین است. (۱۲۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!