به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: صندلی داغ ( ..... President.Laporta )
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

پاسخ به : محسن

نقل قول
آره والا، خدا رو شکر که لاپورتای واقعی اینطوری نیست.

اگه یادتون باشه ژاوی در موقع تمدید قرار داد چقدر بارسا رو اذیت کرد وبا چه رقم بالائی .
مطمئن باشید رئیس لاپورتا کسی نیست که از کنار چنین وقایعی به همین راحتی بگذره و به بازیکنی باج بده که اگه قرار بود این کار رو بکنه درمورد رونالدینیو که هم پر طرفدارتر از همه بازیکنان بارسا بود و هم تبلیغات بیشتری از همه بازیکنان داشت می داد و هم اینکه اصلی ترین عامل قهرمانی بارسا بعد از کار تیمی بارسا بود ( در اروپا ولالیگا ) می داد و مطمئنا تلاش برای خریدن سسک فابرگاس با قیمت 45 میلیون یورو در همین زمینه انجام می شه .

۲۰ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

پاسخ به : سولماز

نقل قول
بهترین چیزی که تو خودت دیدی چی بوده؟(از هر نظر )

بهترین چیز : اول از همه قیافه خیلی خوبمه ( شبیه دیوید بکهام ) ---- دوم : استعداد بالا در فیلم نامه نویسی

نقل قول
نظرت در باره ی عشق زمینی چیه؟

زمینه ساز رسیدن به عشق الهی که کامل ترین نوع عشق است ( حرکت به سوی کمال )

نقل قول
کسی هست که بیشتر از خودت دوست داشته باشی؟(اگه فوضولی نباشه بگو کی؟ )

نه خواهش می شود ، فضولی نیست
اول خدا بعد امام زمان

نقل قول
کی رو تو فوتبال الگوی خودت انتخاب کردی ؟چرا؟

از لحاظ فوتبالی مارادونا --- چون واقعا توی فوتبال از همه بازیکنان فوتبال یه سرو گردن بالاتره

۲۰ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
پیش تر از آقا محمد مسئول این تاپیک معذرت می خوام اگه این پیام به نوعی دخالت در کار ایشون حساب بشه اما:

به نظرم این جا مکانی برای شنیدن آرای متفاوت دیگرانه.
بهتره به یاد داشته باشیم لزوما تمام انسان ها یک جور فکر نمی کنن.
اگه کاتالونیا صرفا به خاطر یک پیام به من می گفت: تعصب اینو، واقعا ناراحت می شدم.

عزیزان لطفا در موقع پرسش و پاسخ خودتون رو جای طرف مقابل هم بگذارید و ببینید که پیامتون باعث ناراحتی نمیشه که.

فقط خدا و خود من از آنچه در قلبم می گذرد، با خبریم.
۲۰ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پیش از گفتن حرفهام لازم میدونم بهت بگم که این حرفها رو به عنوان یه بحث دوستانه بخون نه به عنوان یه جبهه گیری در برابر نظراتت...
امیدوارم که با خوندن این حرفها از دستم ناراحت نشی...
البته از ناظرین این تاپیک هم معذرت میخوام چون میدونم این تاپیک جای این حرفها نیست ولی نتونستم نظرم رو نگم!

نقل قول
President.Laporta نوشته:

پاسخ به : محسن

نقل قول
آره والا، خدا رو شکر که لاپورتای واقعی اینطوری نیست.

اگه یادتون باشه ژاوی در موقع تمدید قرار داد چقدر بارسا رو اذیت کرد وبا چه رقم بالائی .
مطمئن باشید رئیس لاپورتا کسی نیست که از کنار چنین وقایعی به همین راحتی بگذره و به بازیکنی باج بده که اگه قرار بود این کار رو بکنه درمورد رونالدینیو که هم پر طرفدارتر از همه بازیکنان بارسا بود و هم تبلیغات بیشتری از همه بازیکنان داشت می داد و هم اینکه اصلی ترین عامل قهرمانی بارسا بعد از کار تیمی بارسا بود ( در اروپا ولالیگا ) می داد و مطمئنا تلاش برای خریدن سسک فابرگاس با قیمت 45 میلیون یورو در همین زمینه انجام می شه .

آخه کی گفته ژاوی موقع تمدید قرداد بارسا رو اذیت کرده؟!! میشه بگید شما این اخبار رو از کجا شنیدین! مثل اینکه هر روز هم ژاوی و هم لاپورتا هر دو می گفتن که هیچ کدوم از طرفین نه تنها مشکلی برای تمدید قرارداد ندارن بلکه هر دو طرف میخوان که این قرارداد زود تر تمدید بشه...
ژاوی اگه متعصب ترین بازیکن بارسا نباشه، حتما" جزو دو نفر اول از لحاظ تعصب به بارساس.مثل اینکه یادتون رفته ژاوی بیشترین تعداد بازی رو بین بازیکنای بارسا داره!! بعدش هم کی گفته مبلغ قرارداد ژاوی بالاس؟؟ ژاوی همین الآنش هم کمتر از مسی، اتوؤ و هانری از بارسا پول میگیره، تازه این قرارداد جدیدشه که به قول شما مبلغش بالاس!!
ضمنا" من هیچگونه شباهتی بین تمدید قرارداد ژاوی با اون قضیه ی رونالدینیو نمی بینم، این قضیه ی تمدید قرارداد چه ربطی به باج دادن داره؟!!! گرچه من به شخصه مخالف اینم که بارسا همینطوری افرادی رو که یه روز تو بارسا کسی بودن(مثل رایکارد و رونی)، بیرون بندازه، ولی خوب میشه گفت رونی برای بارسا یه مهره سوخته بود و خیلی افت کرده بود و در کل میشه گفت رفتنش به نفع بارسا بود و بارسا بهش دیگه نیاز نداشت، ولی ژاوی چی؟؟ آیا میشه بگی بارسا در حال حاضر به ژاوی نیاز نداره؟؟ آخه بارسا اگه قرارداد ژاوی رو تمدید نمی کرد میخواست کی رو بیاره که بتونه جای ژاوی رو براش پر کنه؟؟ اون بهترین بازیکن تو پست خودشه و از همه مهتر سالهاست که داره در بارسا بازی میکنه و خیلی نسبت به تیم تعصب داره. اگه نمیدونید بدونید به نقل از فارس نیوز (همین امروز): ژاوي با كسب 113 راي از دید کارشناسان فیفا بهترين بازيكن سال 2008 شد، کریس رونالدو با 34 رای کمتر دوم و مسی هم سوم شد.
ژاوی همون موقعی که قرادادش رو بارسا تمدید کرد پیشنهاد های خیلی خوبی داشت ولی ژاوی حتی جوابشون رو هم نداد. ژاوی اگه دنبال پول بود خیلی راحت میتونست بره یه تیم دیگه. جالب اینجاست که هیچ جا حتی هیچ گمانه زنی ای هم در مورد پاسخ مثبت ژاوی به اون تیم ها نشد، چون همه میدونن که ژاوی مال بارساس و ژاوی هیچ جا نمیره! ژاوی هم قبل از تمدید قرارداد و هم بعد از اون بارها گفته که تا پایان عمر ورزشیش در بارسا خواهد بود...
و اون حرف آخرت که گفتی: "مطمئنا تلاش برای خریدن سسک فابرگاس با قیمت 45 میلیون یورو در همین زمینه انجام می شه." با عرض معذرت خیلی مسخره بود!! یعنی شما میگی بارسا میخواد فابرگاس رو بخره تا ژاوی رو بندازه بیرون؟!! یعنی لاپورتا اینقدر خنگ تشریف داره (که مطمئنا" نیست) که اول بیاد کلی پول به ژاوی بده (به قول خودت) بعد هم به خاطری که به قول شما به هیچ کس باج نمیده میاد فابرگاس رو میخره و میذاره جای ژاوی تا حال ژاوی رو بگیره تا دیگه موقع تمدید قرارداد برای بازی کردن پول نخواد!!! آخه فابرگاس کجا ژاوی کجا؟!!!! بارسا فابرگاس رو واسه وقتی میخواد که ژاوی دیگه نتونه مثل الآن باشه، نه حالا که هیچ کس مثل ژاوی نیست. تو یه طوری از ویژگی های جرارد گفتی که انگار ژاوی هیچی نیست، بازی ژاوی نمایشی نیست و به چشم نمیاد، ولی وقتی توجه میکنی اگه نگم همه، اکثر گلها و حرکات بارسا از ژاوی شروع میشن...
به نظرمن تعصب به تیم مانع از این نمیشه که ما ارزش های ژاوی رو درک کنیم و قدرشو بدونیم، تعصب به تیم نه تنها مانع این نیست که ما بازیکنایی رو که برای تیم زحمت میکشن دوست داشته باشیم بلکه همین تعصب به تیمه که باعث میشه ما ژاوی رو عاشقانه دوست داشته باشیم...
این که تو میگی اگه به جای لاپورتا بودی ژاوی رو با جرارد عوض میکردی، نظر شخصی توه و به نظر من خیلی هم قابل احترامه ولی لطفا" برای توجیه رؤیات این حرفها رو نزن...
به قول یه دوست نظرات شخصی افراد نشانه واقعیت نیست!!

باز هم امیدوارم از دستم ناراحت نشده باشی.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۰ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: SMS_E13
پیام: ۶,۶۴۳
عضویت از: ۱ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
لطفا اين بحث رو ادامه نديد !
تشكر

۲۰ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
SMS - MohaMMad - SMS نوشته:

لطفا اين بحث رو ادامه نديد !
تشكر

چشم.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۰ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
اول این که فکر کنم امشب صندلی داغ، از شدت داغی بسوزه اما خوب صندلی داغه دیگه، باید توی این بخش بحث کرد و نظر داد ونظر شنید و... .اما نه، طبق دستور آقا محمد بحث تموم می شه و این پیام رو صرفا برای از بین بردن سوء تفاهمی که بین من و آقا محسن به وجود اومده می نویسم.
همون طوری که من برای خودم نظراتی دارم دیگران هم برای خودشون عقایدی دارند که قابل احترامه.

اما یک سری نکاتی هست که فکر میکنم برای روشن شدن افکار لازم باشه :
چرا وقتی از یکی تعریف می کنم همه فکر می کنین دارم به ژاوی توهین می کنم، یکی پرسیده تیم بارسلونای تو و من گفتم توی تیم بارسای من، جرارد اولین بازیکنیه که توی ترکیب قرار می گیره، مشکلی هست؟ قرار نیست که نظر من رو قاب کنین و بچسبونین دیوار و طبق اون زندگی کنین.اون جواب مقایسه ی دو بازیکن از نطر من بود نه توهین به یکی و پرستیدن اون یکی.
«آخه کی گفته ژاوی موقع تمدید قرداد بارسا رو اذیت کرده؟!!هم ژاوی و هم لاپورتا هر دو می گفتن که هیچ کدوم از طرفین نه تنها مشکلی برای تمدید قرارداد ندارن بلکه هر دو طرف میخوان که این قرارداد زود تر تمدید بشه...»
مشاهده لینک
مشاهده لینک
و...

چه ربطی به تعصب داره، کی گفت ژاوی بی تعصبه؟ اگه من حق انتخاب داشتم جرارد رو به جای ژاوی بازی می دادم و بعد شبیه ترین بازیکن به ژاوی که فابرگاس هست و 8 سال هم کوچکتره بازی می دادم تا هم یه بازیکن جنگنده و هم یه بازیکن بازیساز داشته باشم. عوض کردن ژاوی با فابرگاس تو ترکیب فقط به خاطر تفاوت سنیشونه، نه این که ژاوی نمی تونه بازی کنه و بی تعصبه و ....

کاکا برای هر سال 11 میلیون یورو می گیره ( به عنوان پر در آمد ترین بازیکن جهان ).

همین رونی سوخته الان توی نیم فصل اول 7 گل زده وپاس گل های مهمی در میلان داده و به گفته فرانس فوتبال رونی در صدر امتیاز آورترین بازیکنان امسال قرار داره . داری به خاطر ژاوی به رونی می گی مهره ی سوخته، فابرگاس رو هم هیچی می دونی و جرارد رو هم یه بازیکن معمولی. اون وقت حرف من توهین به ژاوی می شه؟

فابرگاس وقتی به آرسنال رفت از تیم جوانان بارسا ، فقط 17 سال سن داشت و توی همین سن کم میدان داری تیم بزرگی مثل آرسنال رو به طور کامل به دست گرفته تا به امروز که بدون سسک این تیم کارائی خودش رو از دست می ده .آیا در این سن شما خبری از ژاوی با این کارائی داشتی ، یا اینیستا یا رونالدینیو یا ک. رونالدو یا کاکا وحتی مسی که بتونن به طور کامل کاری کنن که تیم روی شاخ اونها بچرخه . شما در حالی ژاوی رو با فابرگاس مقایسه می کنید که توجه ندارید ژاوی در اوج فوتبالش و در سن 29 سالگی قرار داره در حالیکه فابرگاس فقط 21 سال بیشتر سن نداره و اون قدر عالی کار کرده که با بازیکنان بزرگ مثل همین ژاوی خودمون مقایسه می شه .و قطعا وقتی به 29 سالگی فوتبالش برسه یک بازیکن بی همتا خواهد بود .

درسته اما بازیکنی نیست که بتونه یه تنه نتیجه بازی رو عوض یا حفظ کنه برای نمونه میتونید بازی فینال اروپا بین میلان و لیورپول رو به یاد بیارید که با درخشش جرارد نتیجه عوض شد وبا بازی خوب جرارد نتیجه حفظ شد که منجر به قهرمانی لیورپول شد و بازهم دو سال بعد بادرخشش مجدد جرارد به فینال رسید و امسال هم با درخشش جرارد در صدر لیک برتر قرار دارد ، تمام نظرات من در باره جرارد عین واقعیت و مورد تایید همه افراد قرار داره مگه طرف هوادار افراطی بارسا باشه .

خسته نباشید ،
علیرغم این حرفها من نه با شما مشکلی دارم و نه با عقاید شما چون عقاید من وشما از توانائی ولیاقت بازکنان مورد بحث چیزی رو کم یا زیاد نمی کنه.

۲۱ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
تاپيك هاي زيادي براي بحث كردن هست
اينجا محل سوال و جوابه
بحث كردن نظم رو از بين مي بره

من هم دستور ندادم ! اين قانونه
ممنونم كه براي قانون ارزش قائل هستيد

۲۱ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: S&M&M
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۶ اسفند ۱۳۸۶
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
گروه:
- کاربران عضو
عزيزان بيخيال .....آقا دوست داره تيم روياييش اينجوري باشه... به من و شما چه ربطي داره؟؟

برگرديم...بشين دوباره رو صندلي....

بهترين فيلمي كه ديدي؟
از اين كلمات ياد چي مي افتي...؟؟؟
رضازاده:
علي دايي:
كلايفرت( به حرف ف دقت كن...):
برد پيت:
خسرو شكيبايي:
حضرت علي اصغر(كوچك ترين شهيد كربلا):
فيلم تايتانيك:
كلاشينكف:
قورمه سبزي:
ايران:

۲۱ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
الان سه تا پیام حذف کردم !
از این به بعد شدید تر برخورد میشه

سوال و جواب هم یه طرفه س و فقط کسی که روی صندلی نشسته باید جواب بده

۲۱ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۵,۲۳۹ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۷۳ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۲۵ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۶,۲۰۶ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۲۴۲ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۶۶۱ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۶۸۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۱۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۹۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۳ کاربر آنلاین است. (۱۳۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!